Új privát üzeneted érkezett!

Ja, még annyit akartam, hogy Beni röpke 9 hónapja alatt még nem volt ilyen koszos, mint most :D és hogy sajnos nem bennem, hanem a gépben van a hiba, ezért fátyolos az összes kép. De lesz majd szép új! :wink:

Kép
Kép
Kép
ilba
 
 


csak képek most, mert dolog van... a fekete keret nem a gyász miatt van, hanem mert valamit csinált az Irfanview amit én nem akartam, amikor kicsinyített....
Kép Kép Kép
Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép

Kép
----------------
B&M
bubek
 
 


Kép Kép Kép Kép

Kép
----------------
B&M
bubek
 
 

 
 

Na,
most egy kicsit még írok!
GYerekek, nagyon jól éreztem magam, és nagyon-nagyon örülök, hogy jól éreztétek magatokat!!!

És nem ám miattatok rohangáltam ám! Nehogymár asziggyétek. Marci miatt volt az egész. Merthogy én sem akartam ám magára hagyni, amikro aludt. Szóval tök jó volt, végülis MArci átaludta a felét az egész hepajnak...De nagyon jó volt, gyertek máskor is. Kispestieknek meg majd szerzünk valami kisbuszt legközelebb!! (ez Jucus ötlete volt :lol: )

Nem tudom mit csinálunk ennyi kajával, ami itt maradt. persze leginkább ugye a sütik maradtak....lehet apára rátukmálom, hogy leaglább egy részét vigye el holnap, mert ennyi sütit mi nem tudunk megenni, az fix.

Hát nem mondom azért, hogy nem vagyok fáradt, Marci is kidőlt mint a fa....

Sajtine,
nektek nagyon jó nyaralást! Csináljatok majd jó sok képet!

Tücsimami, ti meg vigyázzatok Görgőre éjjelente!!! Aztán majd írjál ám, ha visszajötttek!

Coolasa, legközelebb ha le mertek lépni, akkor aztán lesz kapsz!!! :evil: Nem csak Gabitól. Tőlem aztán lehet testőröd, meg minden, én akkor is irgumburgum!!! Hát Nokibabából alig láttam valamit! Pedig annyira édes, és annyira szerettem volna kicsit megfogni, dehát elmententetek mire odakerültem volna.... :cry:

Jucus,
nektek külön nagyon örülök, és mmi is tuti megyünk majd MArcival egy látogatásra hozzátok, az biztos!!!! Majd jól viszünk mi is egy rahedli gyümmölcsöt, és aztán ti is egy hétig ehetitek a maradékot utána! (be se fér a hűtőbe :evil: ) :lol: :lol: :lol: :lol:

Szóval, tök jó volt, legyen máskor is!!!

Jövő hét elején menjünk a Népligetbe, mert később már hideg lesz!
hétfőn, vagy kedden, de Ilba, ezt már te szervezd, okés? :wink: :P

na megyek, mindenkinek jó éjt, MAncsok, nektek sírásmenteset!
(amúgy nem lehet, hogy van valami egyéb - esetleg betegség - a háttérben Petikénél? Láza sincs, és nem mutat semmi betegségre utalót? Olyankor is szokatlanul nyűgik a babók ám. Milyen okos vagyok, mi???? :roll: ) Persze mondjuk hülyeséget kérdezek, biztos észrevennétek, ha lenne más baja...Azért kitartás, minden gyereknek vannak ilyen periódusai....kivéve Benyót. Ő egy oylan csendes jó baba, amilyet még nem is láttam!!! Igaz, Eszti? :wink:

NA télleg jóccakát!!!!

Kép
----------------
B&M
bubek
 
 


Bubek, igérem, legközelebb kapuzárásig ott maradok az.... akárhol, ahova szervezzük (ill. Ilba, ugye). Ki sem lehet majd hajítani minket. Ott fog sírni meg rimánkodni a házigazda hajnali 2kor, hogy legyünk kedvesek megtérni otthonunkba már végre..

Ilba, viszont ilyen hosszasan lógva csak te láttad Nokit! Ezzel aztán felvághatsz fűnek-fának (leginkább annak, mivel másokat nem biztos, hogy annyira izgalomba hoz a téma..). Beninek totálisan alakul az arca, szerintem egyre plasztikusabbak a vonásai, nemcsak élőben, hanem a fotók alapján is meggyőződhettem erről, olyan jóképű kezd lenni, mint a vizilabdások általában (hogy hogy csinálják, arról fogalmam sincs).

Jucus 47377347+8883, nagyon sajnálom, hogy nem találkoztunk, nademajd húdenagyon fogunk a legközelebbin, ugyebár?

Eszti Benyójánál nagyon tetszett, ahogy anyuka öléből kokettált velem, de aztán hidegzuhanyként ért a hír, miszerint úgy általában szereti az idősebb hölgyeket. Nagyon csapodár a fiad. Már most.

Edina, Zsófi a legnőiesebb a társaságból (mármint a kiskorúak közül, persze a mostani verseny nem volt olyan éles, de ez egyéb esetekben is igaz).

Vanília és Dia, ti is felettébb harmonikusak vagytok kisdedeitekkel, de sajnos emlékeimet elhomályosítja egy biz muffin és béjkönös bigyusz. Valamiért ez a kép mindent űberel, beleértve saját karonülő kisdedemet is.....

Bubek, Marci olyan kedves arcú, imádtam, hogy szemmel szinte követhetetlen volt, hogy épp hol végez a kertben tudományos kutatómunkát, és csak abból jöttem rá néha, hogy épp hol tart, hogy időről-időre a hátamba kapaszkodott valaki és azon tolta fel magát... na az ő volt..

Mancs, borzasztó megeröltető lehet ez az állandó Petike ügyelet, de én nem hinném, hogy bármije fáj (értsd: beteg), mert akkor nem nyugizódna le a kezetekben, végülis a fájdalom az objektív. Ha állandóan harcban áll a világgal, az olvasmányélményeim szerint visszavezethető olyasmire, hogy olyan mozdulatsort próbálgat, amit még nem tud végrehajtani, és felhúzza magát saját fizikai korlátain.. hm? Mit szólsz parádés elméletemhez?

Kép Kép
coolasa
 
 


Sziasztok! :wink:
Coolasa!
Pont most akartam szabadkozni,hogy bocsi ha úgy láttátok a kelleténél dilisebb vagyok Domival,de egyre jobban kikészít idegileg pláne amikor front van.
Erre Te írod,hogy harmonikus vagyok hozzá..... :lol: :lol:

Mondtam,hogy vigyél útravalót a baconosból! :wink: :lol:

Sajtine!
Nem tom olvasol e még :roll: de jó utat,vigyázzatok és sok képet kérünk! :wink:

Bubek!
Nagyon köszi a vendéglátást,igazán jól éreztük magunkat,bocsi ha Domi többet nyüzsgöt a kelleténél! :wink:

Jucus!
Végre találkoztunk!Nagyon örültem Nektek és a dinnye isteni volt! :wink:

Ilba!
Elküldenéd azt a videó feltevős progit?Mi is a skype címed?

Mariann!
Elnézést,hogy hazafelé mindig a kuka szót kellett halgatnod. :lol: Tekercs receptet szeretném! :wink: Köszi a fuvart.

Eszti!
Én nem kaptam pizzát :cry: itthon jutott eszembe,hogy megkóstoltam volna. :twisted:

Szóval összefoglalva:Nagyon szupi volt minden,várom a köv talit! :lol: :wink: "Ami ne hétfőn legyen!"
Nyitottam egy albumot itt megtekinthetők a képek töredéke. :wink:
Mindenkinek jó éjt!Cupp!Dia
http://www.babanet.hu/album/main.php?album=10389

Kép
Kép
lldicsi
 
 


Dia,
mail ment.

Mancsok,
hogy van Kisponty?

Kép
Kép
Kép
ilba
 
 


Azt hiszem, Nokit nagyon feldobta a mai találka a többi kiskorúval, mert egész nap nem aludt, míg a naygszülőkkel volt az én távollétemben akkor sem, ellenben egész nap berregett meg csivitelt, nyilván a délelőtti élményeket osztotta meg az üveges tekintetű, és kókadozó nagypapival..

Kép Kép
coolasa
 
 


Jaj, jaj, jaj, jaj, jaj, jaj, jaj, jaj, jaj, jaj, jaj, jaj, jaj, jaj, jaj, jaj, jaj, jaj, jaj, jaj, jaj, jaj, jaj, jaj, jaj, jaj, jaj, jaj, jaj, jaj, jaj, jaj, jaj, jaj, jaj, jaj, jaj, jaj, jaj, jaj, jaj, jaj, jaj, jaj, jaj, jaj, jaj, jaj, jaj, jaj, jaj, jaj, jaj!

Kép

Kép
gabuska
Budapest
 
 


Megnéztem az itteni képeket is, meg Dia albumát. Nem kellett volna...
Haverok, buli, fanta, süti, gyümölcs, pizza, medence, áááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááá!

Kép

Kép
gabuska
Budapest
 
 


Na, sikerült magam kipofozni az ámulatból.

Livicsek elfogyasztotta élete első 50 mili tehéntejét, ha nem lesz pötttttttyös reggelre, akkor pápá tápszer! :D
Mostunk fogat is este, incsifincsi fogkrémmel (természetesen Gabi :twisted: , tejfogakra való), Manófej aszitte, hogy etetni akarom, folyton ráharapott a fogkefére.
Kisautót rendületlenül tologatja, hol a macit, hol a vizes poharát teszi rá, azok meg hagy örüljenek, fuvarozza őket. :lol:

Jó éjszakát mindenkinek!

Kép

Kép
gabuska
Budapest
 
 


Sajti: 4, Dia: 8, Eszti 5 e-mail ment.
Többieknek holnap.

Jóccakát!

Kép
Kép
Kép
ilba
 
 


Bubek,
köszönjük mégegyszer a meghívást :D
Nagyon jó volt.
Nagyon szupi helyen laktok.

Coolasa,
örülök, hogy végre személyesen is találkoztunk :lol:
Nagyon tündéri a pici Noki baba.

Eszti,
hihetetlen milyen kis sajtkukac lett Bence :lol:
győzzed majd szuflával :lol:

Jucus,
tök jó volt újra talizni :lol:
Nagyon jól néztek ki.

Dia, Mariann
isteni volt muflon, a szalonnás helloka :lol: :lol:

Ilba,
köszi mailt megkaptam :)

Gabus, Timi, Tücsimami
hiányoztatok :cry:

megpróbálom elküldeni a képeket
ne hari, de nem szelektálok (mindenkinek mindet)

ha valakinek nem küldtem az nem a véletlen műve, hanem nemtudom az email címét :lol:
írjatok az emilemre, mert ott tuti megtalálom

Fájdalmas búcsut veszek.
Ha megjöttünk jelentkezem a képekkel :lol:

sziasztok

Kép

Kép
sajtine
 
 


Szijasztok,

Bubek néni, Benyó amúgy tényleg kis angyalka, de azért neki is vannak gyagya napjai, sőt nem rég volt olyan korszaka, mint Mancséknak, másfél-2 óránként kelés, ordítás, nappal nyűgi, mert fáradt. De most megint nagyon jók a napok és éjszakák, szóval most tényleg megint kisangyalka.

Utazóknak jó utat. :)

Nekem jó a hétfő is, kedd is talira.

Gabi, na lett pöttttttttttttty? Remélem nem. :) És akkor most már minden ti kajátokból megkínálod?

Coolasa, és milyen volt a mhzsúr? Nokibaba olyan cukker, még amikor sír, akkor is olyan, mint egy picicica. Szerintem ő ordítani nem tud.... :) (na jó, ilyen szülőkkel biztosan nem is kell...)

Rajtam meg végérvényesen kitört a parlagfű mizéria, tüsszögök, viszket az orrom, szemem, fülem, persze ott belül, ahol nem lehet megvakarni, kiboríííííííííítóóóóó.

Mancsék, hogy vagytok? Remélem jobban.

Ilba, Bence is annyira koszos volt, mint még soha. Ja, Bence kétszer fejelt: egyszer a csokis kekszes műanyagot (tiszta csoki lett a feje), egyszer meg a földbe, miáltal tele ment a szája és az orra földdel. Este jól kiáztattam fürdés közben, ne tudjátok meg, mit szívtam ki az orrából..... :shock: :D :D

Na csók
Vendég
 


Jó reggelt!

Tegnap este, mikor hazaestünk fél hétkor, még vendégeink jöttek, 11 után dűltünk be az ágyba.

Bubek,
Szuper jó volt a buli, köszönjük a vendéglátást, nagyon jól éreztük magunkat. A kaják is isteni fincsik voltak. :)
A Réka sokszor puszil, nagyon örült, amikor mondtuk, hogy pont Nálatok voltunk.

Csajok,
Olyan jó volt találkozni Veletek, csak kár, hogy nem voltunk többen, egy hétig tudtam volna dumálni még. (Lehet, többet kéne írnom? :D ) A gyerkőcök drágák élőben is és irígylésre méltóan nyugisak. Bogesz inkább a sajtkukacok táborát erősíti.

Sajtine,
Sajnálom, hogy majdhogynem váltottuk egymást. Ha ezt tudom, jobban igyekszünk. Jó nyaralást Nektek!

Coolasa,
Kár, hogy nem találkoztunk, szívesen megismertelek volna, a nagylánnyal együtt. De majd legközelebb.
(A hétvégén az útvonalgyakorlat tuti, hogy Zsámbék - Népliget lesz. A Városliget már lehet, hogy menne.)

Ilba,
A Kukucsos kép haláli. Ilyet mi miért nem tudunk soha elkapni?
Előre is köszi a körbekérdezést kertészügyben.

És tényleg, akinek van kedve, megdumáljuk és gyertek. Mondjuk a nagytalihoz legalább fele annyi kocsi kéne, mint résztvevő, vagy tényleg valami kisbusz. Az út sem olyan vészes, Zuglóból 3/4 óra. Szóval szupi lenne.

A képeink nagyon érdekesek lettek, sajnos a gépünk már igencsak szemétre való. Teszek azért fel párat.

Kép Kép
Viki 15,5 éves, Zsófi 12,5 éves
jucus733
 
 


Jóreggggelet!

hát, remélem minnél előbb összejön a köv. tali!

Jucus,
Bogit köszöntjük a sajtkukacok táborában! Úgy láccik, itt a topikban inkább nőnemű utódok tartoznak ide. :lol:

Nincsenek pöttyök, remélem nem 1-2 nap múlva lepődök majd meg.

Mancsék,
Ti ezt ugorjátok át: alvás volt este 9-től reggel 9-ig. :shock:

Kép

Kép
gabuska
Budapest
 
 


Kép Kép
Kép Kép
Kép Kép
Kép Kép
Kép
Kép

most pedig mindenki nézzen ide!
Kép Kép
Kép Kép
Kép
Kép

Kép Kép
Viki 15,5 éves, Zsófi 12,5 éves
jucus733
 
 


Eszti, a mh-tali olyan volt, mint egy mhtali, jókat beszélgettünk, nade azért ők mégiscsak kollégák... de amennyire egy ilyen összejövetel velük működhet, annyira működött is, mert - állítólag - a bankon belül mi vagyunk az egyik leglazább, legjobb hangulatú bagázs.

Mancsék, eltántetek, legalább Petike jelentkezzen be néha..

Kép Kép
coolasa
 
 


sziasztok,

jó kis buláj lehetett :)
az éjszaka végre nyugisan telt, de az este...pfff... szegény úgy ordított még 9-kor, hogy zengett a kerület. majd mancs ír részleteket, ha tud, ha nem, benézek délután, de addig még van meló így szabi előtt.

sajtiné
[quote="sajtine"]
írta:
sajtine
Gabus, Timi, Tücsimami
hiányoztatok :cry:



és a Mancs-klán???? :evil:

Kép
Kép
mancsbá
 
 


Jucus, a mindenki nézzen ide kép frenetikus!!! :)
Vendég
 


Gabus (Mancs, ezt is ugord át), Noki is 11től 9ig aludt, nagyon hálás vagyok, még nem tudom kinek, de határozottan hálás..

Jucus, nekem természetesen a"mindenki nézzen ide" kép tetszik, aláírásostul... (ezen most biztos mindenki borzasztóan meglepődött)

Kép Kép
coolasa
 
 


És ilyen érdekes képeket tud még a mi gépünk
Kép Kép
Kép Kép

Kép Kép
Viki 15,5 éves, Zsófi 12,5 éves
jucus733
 
 


Eszti,
kap mindenből, amiből kér, pár falatot, fokozatosan, aztán egyszer csak majd azon kapom magam, hogy megeszik 2 szelet párizsit meg 1 kiflit reggel. :lol: Szóval pont úgy, mint a hozzátápinál.

Kép

Kép
gabuska
Budapest
 
 


Gabi, ahan, értem. :) És mit evett már? Ízlik neki valami?
Jucus, szuper képek. :wink:
Vendég
 


Eszti,
nagyon sokmindnet megkóstolt már, semmire sem fintorgott eddig, valószínűleg most még örül, hogy a miénkből kap, nem az ízével törődik.

Kép

Kép
gabuska
Budapest
 
 


Jó reggelt!

Egy csomómindent megint elfelejtettem még az este. Hiába, olyan kis gyagya vagyok...

Szóval....

Dia,
Nagyon jó képeket csináltál te is megint!
Nagggggyon fini volt az az aszaltszilvás izé. És ez nagy szó ám tőlem, hogy én ezt mondom, mert én úúúúúútálom az összes aszalt gyümit, a szilvát is!!!!)
És a pokrócot, meg kutyust is nagyon szépen köszönjük. (azóta Marci a kutyának a tépőzárjával matat szinte állandóan! :lol: )

Eszti,
a hálózsák itt maradt, egy PegPeregos felirattal együtt. Szerintem a babakocsitokról lejött valahonnan a a matrica, mert ragacsos a hátulja. :roll:

Valaki még itt felejtette a pelusát. nagyobbacska fehér. (onnan tudtam meg, hogy nem a miénk, mert más az illata. :lol: )

Mást nem találtam, ami nem hozzánk tartozna.

Mancsék, nagyon hiányoztatok ti is! Meg mindenki aki nem volt itt!!!! :(

Akkor használt a sírásmentes jóéjt kivánásom!
Szegények, gondolom nem egyszerű az élet...de azért hajrá, kárpótol úgyis mindenért Petike egy-egy nevetése, grimasza, bújása, stb... :D

Bár....most így belegondolok, ha többen lettünk volna, akkor nemtudom hogy kit tessékelünk ki a napra délelőtt. Akkor azért ippeghogy árnyékba tudtunk lenni.... :?

Jucus, jók a képek!
Megyünk is majd!!! Szusszanunk egyet és aztán jól felhívlak, és jól meglátogatunk! Kiírta ám a telefonom a számod, úgyhogy mostantól nem is menekülhettek. hihi. :lol:
(Jó lenne majd Rékáékkal is találkozni valamikor. Kíváncsi lennék rájuk)

Kép
----------------
B&M
bubek
 
 


Megvagyunk mi is. Petike itt ül az ölemben, úgyhogy rövid leszek.
Nagggyonnn jó lehetett a talicska!!!! A képek szuperek a mindenki nézzen ide témájúak a legjobbak :lol: Én is ilyen jókat tudok csinálni. :lol:

Dia,
a békönös szilvás csoda receptjét dobd már át nekem lécci e-mailben! Köszi!

Most megyek, remélem ma még tudok jönni.

Pusssz!

Kép
mancs
 
 


Ja túrótorta recept:

25 dkg túró,
egy kis pohár tejföl, (2 dl-es)
2,5 vagy 3 dl habtejszín habnak felverve.
1 citrom leve és héjja belereszelve
1 zacskó zselatin kicsi vízzel felforralva (250g-os)
15-20 dkg porcukor (én sosem méricskélem, csak úgy szemre rakom bele)
egy csipet só
valami gyümi bele, érdemes a savanykásabbak közül (pl málna, eper, narancs, mandarin, kiwi, stb)

Az egészet összekutyulom, és egy olyan edénybe töltöm amiben megszilárdulhat. Be a hűtőbe, és kb 3 óra múlva már pipec! :wink:

Jó mert nagyon gyorsan kész, és fincsi is! Igaz, Eszti? :wink: :lol:

Kép
----------------
B&M
bubek
 
 


Bubek! Igazán újíthatnál már az avatarodon, az izgőmozgó zizegő kisfiad már sokat változott arcra! (Te is biztos nőttél, mióta a kép készült, de mielőtt lecsapnál erre, elárulom, nem keresztbe gondoltam)

Kép Kép
coolasa
 
 


ja, Bubek és Dia, most már bevallhatom, azért nem akartam vinni/kóstolni a csodabaconból/sütiből, mert mi korán elmentünk, és hogy a többieknek maradjon, milyen dolog, ha felfalom előlük az egészet. De gondolatban megtettem, nem is egyszer.

Kép Kép
coolasa
 
 


Coolasa, kérésednek eleget téve....mivel most nincs olyan kép, amin mindketten jól látszunk, ha le van kicsinyítve akkor is, így most ezzel kell beérnetek... (remélem sikerült varázsolnaom.)

Kép
----------------
B&M
bubek
 
 


és ez a kép nagyban....
(na meg mégegy mer annyira jóóóóóó!!!! :lol: :lol: :lol:
Kép

a zoknit nézzétek. csak a fél lábán, és az is csak félig....és közben így röhögcsél....néha csak zoknikillernek hívom....
Kép

Kép
----------------
B&M
bubek
 
 


na EZ Marci!

Kép Kép
coolasa
 
 


ELALUDT!!!!!! Igaz, előtte ordított majdnem fél órán át, de ráhagytam. Ez nem normális, hogy egész nap nem alszik, és éjjel se viszi túlzásba. Úgyhogy leraktam (persze a kiságyhoz közelítve már szívta fel magát, majd rá is zendített) és végül elaludt. Napok óta először.

Nem tudom, mennyit fogok tudni jönni még. Vasárnap reggel utazunk, úgyhogy addig még sok dolgom van. Egy csomó vasalatlan, be is kell pakolni, meg magamat is kultúrált állapotba (értsd: bikiniképes) hozni :lol: Holnap délelőtt még kozmetikushoz is megyek, egy gyors szemöldök-szempilla festésre és szemöldökgyantára. Szülés előtt 1 héttel voltam utóljára, szóval nem most volt.

Vanyilka,
:lol: (szoktam így hívni a vaníliát) muflon ügyben még nem tudok nyilatkozni, semmi időm nem volt rá eddig, és asszem most másfél nap alatt nem is lesz.
Ha eljutok odáig, hogy elvitelre süssek vmit, az csokis keksz lesz. Azt már csináltam, és tudom, hogy sikerül. Most nem kockáztatok :D

Ilba,
a 7-es mail nem jött át, amelyiken a gyerkőcökkel vagyunk. Ellenben az 1-es háromszor is :shock: Küldd már át lécci a 7-est is! Köszike!

Tegnap annyira ki voltam bukva (minden szempontból) hogy 10-kor már javában húztam a lóbőrt. Elaludtam a Közönséges bűnözők-ön is, pedig imádom azt a filmet.

Jucus,
nem látszik a poci a fotókon :cry: Megtudtátok, hogy ki van a pocakban? Nem kirekeszteni a távolmaradókat a hírből!!! :wink:

Kép
mancs
 
 


Tegnap megint rájöttem arra, amire nap mint nap rá kell döbbenjek:
annak ellenére, hogy én vagyok a gyerekkel egész nap, mindenki más jobban tudja, hogy mi a baja. Anélkül, hogy egy percnél több időt töltöttek volna Petikével. Érteni ez alatt: beteg, fáj valamije, éhes, szomjas, fogzik, nem evett eleget, nem elég neki a tejed, kevés neki a tej, tea kell neki... és még sorolhatnám. :evil: :evil: :evil: :evil: És ez még jobban kiborít :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil:

Kép
mancs
 
 


Bubekálom:
:lol: :lol: :lol: :lol: Nem vagy semmi! Kíváncsi lennék, hogy okos álomfejtők mit hoznának ki belőle. Nem nézed Te túl sokat a Cartoon Network-öt? Abban is a Scooby-Dooby-Doo-t? :lol: :lol: :lol:

Gabiálom:
brrrrrrrrrrrrrr! :shock: :shock: :shock: Erről jobb nem is beszélni. Remélem, nem nyomta rá a bélyegét a napodra. Nálam előfordul, hogy egy rossz álom megmérgezi a hangulatomat.

Kép
mancs
 
 


Mancs,
újra küldtem, de akkor ha lesz 5 perc nyugid, akkor Te meg az Orczys fotókat küldjed léccike. :lol:

Kép
Kép
Kép
ilba
 
 


Ilba,
mentek a képek! Még mindig nagyon sajnálom, hogy nem jöttök Karosra :(

Én is megyek, szedegetem össze az elvinnivalót. Bár nagyon pakolászni nem tudok, örülök, hogy végre alszik Petike.

Kép
mancs
 
 


Mancsi,
tök igazad van, és én meg bocsánatot kérek, ha én is rátettem egy lapáttal. :oops:

Kép

Kép
gabuska
Budapest
 
 


Gabi,
nemnemnemnemnemnem!!!!!!!!! Nem Rád, nem Rátok gondoltam!!!!!! Hanem közvetlen környezetemre....
Hogy van Livicsek?

Kisponty még mindig alszik :lol: Remélem, vmi álommanó azt sugdossa a fülébe, hogy "változz vissza jófej babává" :lol: :lol: :lol: Vagy mindjárt rábeszélek egy kazira és berakom, hagy hallgassa álmában. Álom-hipnózis :lol: :lol: :lol:

Kép
mancs
 
 


Mancsi,
oké, akkor megnyugodtam. Nekem is a t...köm tele van a mindentudókkal. Persze ők is jót akarnak, csak sok egy kicsit mindenkitől ugyanazt hallgatni.
Zoli Apukája mondta egyszer, hogy el lesz kényeztetve Livi, erre Zoli rávágta, hogy még jó, vártunk rá egy csomót, különben is az egyetlen kislánya, nehogymá ne kényeztesse el. :twisted: :twisted: :twisted: Persze eszünk ágában sincs, de a miheztartás végett. :lol: :lol: :lol:

Kép

Kép
gabuska
Budapest
 
 


Gabuska

szülői beleszólás nálunk is nagyban menne, bár 1-1 ilyen alkalommal, mint pl. tegnap volt, röviden és tömören (és néha bunkón) közlöm véleményemet. Ilyenkor 2 hétig általában nyugi van, amíg tart a hatás.

Kép
Kép
mancsbá
 
 


Most nézem a képeken, Bogesz már jár?! :shock:

Kép

Kép

Kép
gabuska
Budapest
 
 


Mancs,
:twisted: :twisted: :twisted:

Egyébként Zoli Apukája speciel nem gonoszságdiból mondta, hanem félmosollyal, csak Zoli felkapta a vizet kicsit. :lol:

A kedvencem az, amikor uzsira adok neki egy fél üveg gyümit és utána megjegyzik, hogy éhes maradt, amikor meg adok egy egész üveggel, csodálkoznak, hogy jéééé, ezt mind meg fogja enni... :twisted: :twisted: :twisted:

Kép

Kép
gabuska
Budapest
 
 


Nagyon kedves a "Happy first birthday!" felirat a vonalzón, de mostmár mindig ez lesz rajta? :shock: :?

Kép

Kép
gabuska
Budapest
 
 


Gabi,
nem lehet, hogy át kéne állítanod a vonalzót?

Bubek,
ennek a túrótorta-csodának nincs tészta alapja? Simán beleönteni vmi formába és kész? Nekem olyan tortaformám van, aminek nem lecsatolható az oldala, hanem ki kell belőle önteni. Abba beletehetem szerinted?

Úgy látom, Mbá igencsak ráért ma.... :lol:

Kisponty akkorát aludt déután... Húúúú! Rég volt ilyen! És most a járókában ARANYOSAN játszik. Jófej baba lett megint, asszem. :lol:

Kép
mancs
 
 


Mancs, megpróbálom. Látod, ez eszembe sem jutott. :oops:

Petike, istenkirálycsászár vagy!

Kép

Kép
gabuska
Budapest
 
 


Gabi,
Megnéztem, állítsd át 2. szülinapra a vonalzót!

Kép
mancs
 
 


Köszi, már alakul.

Kép

Kép
gabuska
Budapest
 
 


Jucus: 4, Mariann 5 e-mail megy szép lassan. :)

Kép
Kép
Kép
ilba
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?