Új privát üzeneted érkezett!

Képzeljétek: Erik ágya mellé a falhoz be van támasztva egy vastag szivacs. Most elhúzom a takarításnál és látom, hogy a tapéta penészes :twisted: :twisted: A szoba másik felében is van egy szivacs a falnál gyorsan azt is elhúzom, semmi. Hívom a férjem, hogy mi van, erre mondja, hogy szól a srácnak aki csinálta a fürdőszobát, mert valószínű, hogy a fugánál átszivárog a víz. De a múlt héten még semmi nem volt. :shock: :shock:
Most szerencsére domestosos kendővel le tudtam törölni a penészt a tapétáról, de majd kijjebb húzom Erik ágyát, hogy ne érjen a falhoz.
Vendég
 


Dadomi jelentkezik, nem is lépett le. Csak gondoltam megvárom, hogy megszervezzétek a talit, én adtam az ötletet, tiétek a munka :P :P :P :P :P :P :P :P :lol: :lol: :lol: Na jó nem ám!
Tök jó lenne, ha Tuntunék is tudnának jönni! :D Szállást is lehet találni itt a környéken, ha jól tudom tőlünk kb 200 m-re is van egy kis panzió :wink: Meg a város határában is van egy elég nagy területen lévő, több kis épületből álló panzió.
Viszont jó lenne olyan napra tenni a talit, amikor mindenki ráér. Nem muszáj gyereknapi talinak lenni. Telhetetlen vagyok, és mindenkivel talizni szeretnék :P De most nem maradhat annyiban a dolog, meg KELL szervezni!!!! Egy hónapon belül, punktum :!: :lol: :lol:

Devcsa! Mekkorát nőtt Zsombi! :shock: És tényleg nagyon hódító szemei vannak :) "Kedves" apukával hogy álltok?
Cseriani! Eliza drága is nagyot nőtt, hallod! Jó a babátok, Daninak is van ugyanilyen :lol:

Yuyu! Enikő is hatalmas! És tiszta apukája :wink: Az egyik képen nem véletlenül a másik fórumról a Zétiék anyukája van melletted? Ha nem akkor bocsi, de én nagyon úgy látom. :oops:

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
dadomi
 
 


Hahó!
Dius, gyönyörű kis manó Ármin! Tök jó, Rékababa, hogy meglátogattad őket!
Yuyu Julianna :lol: :wink: nagyon jól érezhettétek magatokat a Balcsin, ez a képeken is látszik, és milyen szöszi a rokonság! :lol: Hallod, látszik, mikor írod otthonról a hszeidet... :wink: :D
Ani, mekkora nagy Eliza, nő, mintha nyújtanák... :shock: :D
Itt is beborult már, milyen jó, h 5-re barátnőzni mennénk, holnap meg grillezést terveztünk... :roll:
Tuntun, Évi, én nem is merek az iskolás évekre gondolni... :? Tuntun, jó ötlet ez a táborozás! Szeret alkotni Ricsi amúgy?

been
 
 

 
 

Tuntun, Emma, ott a pont, tenyleg nem most van a nevnapom.... De azert, koszi, Evi :D

Emma, tenyleg latszik??? Na jol lebuktam :wink: :lol:

yuyu79
 
 


Dadomi, a barna haju szemuveges, aki Enikot fogja, az az Anyukam :D De most hogy mondod, tenyleg hasonlit Andira azon a kepen :wink:

Meloval mi ujsag? Vagy irtal mar rola, csak lemaradtam?

Tali tenyleg jo otlet... mi altalaban ra erunk, kiveve holnap, meg junius utolso hetvegejen, akkor Domboriban leszunk. Meg persze elofurdul hogy koybejon valami, de remelem nem fog...Szoval akkor hol is lenne? :wink: Remelem tenyleg mindenki ott tud lenni majd...

yuyu79
 
 


Yuyu, visszamentem megnézni :mrgreen:, nagyon fiatal az anyukád! :D

been
 
 


Megjöttünk az orvostól, nem bárányhimlő, hanem valami csalánkiütéses göbök, de azt mondta a doktornő, hogy nem kell vele foglalkozni, majd elmúlik, be lehet kenni egy kis fenistillel.
Ricsikém megint nem kapta meg az oltást, mert ma meg az osztálykiránduláson hányt. Rá meg azt mondta a dokinő, hogy várjuk meg a hétfőt. Valószínű, hogy a meleg miatt, mert számháborúztak és nem viselhettek sapkát, de ugye a nap meg tűzött. De azért nem kockáztat.
Vendég
 


Na, akkor ez a kisebbik rossz Eriknél... :) Szegény Ricsike... :? Jó, hogy ilyen gondos a dokinénitek!

been
 
 


No akkor szíves bevállalom a vendégváró szerepét. Nekem a júliusi hónapban minden hétvégén a vasárnapi napok lennének jók. Ha nem gond. Mivel hétközben dolgozom, csak szombaton tudok normálisabb rendet tenni a lakásban. Remélem így is jó.
Tuntun nálunk is van szállás. TIR motelben, igaz ez egy pici söröző, étterem, kis szobák. Leginkább kamionosok állnak meg itt pihenni, de Szekszárdon van pár szállás, ha ott is jó.
Dius-Barnus titeket is szívesen látunk ám, ha van egy kis időtök.
Ja és agusztusban is szíves vállalok egy talit, akkor csak 3 napot fogok dolgozni egész hónapban.

Tuntun szegény Erik, remélem hamar helyre jön.
Vendég
 


Tuntun! Milyenek a pöttyök Eriken? Hol jöttek neki? Nem ilyenek?:
Kép
Kép

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
dadomi
 
 


Dadomi, nem teljesen. Azt mondta a doktornő, hogy ez kemény, ezért nem bárányhimlő. :shock: A nyakán van, kívül a combján és a lábán össz. 11 pötty. Ami a combiján van, annak véres a közepe, gondolom ahogy dörzsöli a ruha, de a nyakán csak egy fehér dudor látszik mostanra. Ja és egyáltalán nem viszket neki. Le akartam fényképezni, de nem hagyja. Megmondom őszintén, hogy én még nem találkoztam bárányhimlőssel, így fogalmam sincs hogy néz ki. Bár a neten néztem a képeket, de ahhoz egyikhez sem hasonlít.

Rékababa, kocsival nincs távolság :lol: :lol: Ja és kerti partyra mennénk nem "rendnézőbe" nem igaz csajok? Nekem azt mondta a védőnőm, amikor egy-egy alkalommal szabadkoztam, hogy milyen kupi van, hogy azoknál a házaknál "aggódik", ahol pedáns rend van a gyerek/ek mellett, mert ott nem a gyerekre fordítják a nagyobb időt. :lol: :lol:
Vendég
 


Mit szólna hozzá ha látná a hozzászólásaim számát??? :oops: :oops: :oops: :oops:
Vendég
 


Tuntun! Dominak is kemény volt a közepe ezeknek a kiütéseknek. A bárányhimlő jellegzetessége, hogy a fején is van, a hajában, erről lehet biztosan felismerni. Dominak ezek a pöttyök is dudorosak voltak, sárga volt a közepük, nem viszketett neki, lábán, combján, és a karján is volt. Elkeseríteni nem akarlak, meg ugye nem is látom Erik pöttyeit, de nekünk ezek a pöttyök a tejfehérjétől jöttek ki. Azt mondta a dokinénink, hogy ez attól van, hogy a szervezete besokallt a tejfehérjéből. Erik mennyi tejet, tejterméket eszik? Nem is kaptatok rá kenőcsöt? Mi erre kaptunk egy gyógyszertári keveréket, bár próbáltam minimálisat használni belőle, mert szteroidos.

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
dadomi
 
 


Szia Dadomi,

van egy a hajában is :?: :?: Tejet abszolút nem iszik, de joghurtot, kindert, tejberizst, sajtot.... napi szinten. Semmit nem kaptunk rá, csak azt mondta kenhetjük fenistillel. Én az eperrel hoztam összefüggésbe, mert hétfőn evett kb. 10 szem epret és hogy nem-e attól.
Ha jön újabb, akkor úgyis visszaviszem az orvoshoz.
Vendég
 


Tuntun! Domi sem ivott tejet. Joghurtot evett csak, meg a papa adott neki kétszer Danone pudingot, és utána jött ki rajta. Bár abban az időben ő is evett eperlekvárt (házit), lehet, hogy az eper is csinál ilyet? :shock: Vagy a tej+ eper együtt? Bár a dokinénink szerint a fehérjéből sokallt be. De hogy valami allergia az tuti. A bárányhimlő viszketne, Daninak az oltás ellenére jött ki, de viszketett neki rendesen, nem sokáig, a fenistil cseppet is csak 2 napig kapta, a rázóval sem kellett sokáig kenegetni a kiütéseit. Az a baj, hogy hiába vinnéd Eriket allergiavizsgálatra, még kicsi, és nagy a valószínűsége, hogy téves eredményt kapsz. Kivéve, ha valami baromi súlyos allergiája lenne, de annak már lett volna jele. Neked kell kitapasztalni, hogy valami ételtől van-e neki ez a kiütés. Amire gyanakszol elvonod tőle egy időre, aztán megint adsz neki fokozatosan. Mi is ezt csináljuk Domival meg a tejtermékekkel :D
Ja a bölcsibe vittem orvosi igazolást, hogy "Tejmentes étrend javasolt!" :lol: Ezek után senkinek nem lehet kifogása!
Még a barihimlőhöz annyit: az általában a mellkason jön először, Dominak ott nem is volt ilyen kiütése. Daninak a barihimlő onnan indult.

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
dadomi
 
 


Dadomi, köszi!!! Most, hogy írtad a tejfehérjét én is úgy döntöttem, hogy egy pár napig nem adok neki és szép fokozatosan vissza aztán majd meglátjuk.
Vendég
 


Ricsikémnek az égvilágon semmi baja, úgyhogy biztos, hogy az izgalom és a meleg miatt hányt. Vacsorázott is rendesen, utána volt egy kis nasi és minden benne maradt. A gyomrát sem fájlalta.
Még tegnap kérdeztem tőle, hogy nem voltál izgatott? Azt mondja nem, csak attól féltem, hogy eltévedek :lol: :lol: :lol:

Vettem az Aldiba 2 l-es olajat - Osana a neve - abban rántottam ki egy halom húst és nagy örömömre ez nem futott ki. Habosodott egy kicsit, de nem vészesen.
A Vénusszal már tele volt a törpöm, hogy a második adag után futott ki az olaj a világból. :evil: :evil: Fazékban azért mégsem csinálhatok rántott húst. Így a Vénusz a konyhámból száműzve :) :) :)
Vendég
 


Ani milyen ajándékot találtál kis királylányodnak?
Én azért nem adtam tippet Eliza ajándékához, mert megmondom őszintén halvány lila gőzöm sincs, hogy mi a trendi lányjáték. :oops: :oops: :oops: Nekem ha lányom lenne, az is autózna :lol: :lol:
Vendég
 


Ja még annyi, hogy nálunk baromira fúj a szél, de azért süt a nap. Nincs valami meleg :? :?
Nálatok tegnap "járt" a vihar? Olvastam, hogy Zalában, meg a Balaton környékén jó kis vircsaft volt megint :( :( Sajnálom akik ott élnek eléggé rájuk jár a rúd.
Vendég
 


sziasztok

Csak egy gyors bekukk:lehetnek bizony az epertől meg az epres dolgoktól kiütések,nem is akármilyenek...Tapasztalatból tudom, a húgomnak volt,mikor pici volt...párral kezdődött,majd rövid időn belül tele lett az egész teste,ahol csak bőr van...(na,azért annyira pici nem volt,olyan 3 éves volt kb. elötte nem is kapott epret,de utána még kb. 2 évig nem is kaphatott. Még Elizának sem adhatok,majd csak jövőre...
Vendég
 


nálunk járt a vihar,hogy a fene enné meg, a szőlőben egy gyönyörű meggyfa,meg egy barackfa bánta... :cry:
Délelött kinnt voltunk,nemrég értünk haza...
Vendég
 


Sziasztok!

Ma délelött jöttünk haza a kórházból! Jó otthon lenni!
Ármin most éppen alszik, nagyon szépen szopizik,tejcsi is elég neki.
Majd visszaolvasok,ha helyre rázódtam!

Addig is legyetek jók!
Pusszanat!
dius02
 
 


Jó reggelt Mindenkinek!

A fiúk elmentek horgászni, megint kettesben leszünk Erikkel. :lol: :lol:
Tanulnom kell, mert holnap írjuk az írásbelit angolból, de du. valószínű, hogy megyünk utánuk.
Olyan aranyos volt Ricsike, mert Ő nem tudja, hogy hová mennek, ezért hozta le az iskolatáskáját :lol: :lol:

Dius, pihenj annyit amennyit engednek a fiúk, aztán majd írsz. Nagyon szép Ármin is mégegyszer gratulálok Nektek!!!!
Vendég
 


ELIZÁNAK NAGYON BOLDOG NÉVNAPOK KÍVÁNOK!!!


Kép
Vendég
 


jó reggelt...

dius,üdv újra köztünk :lol:
Mégegyszer gratulálok,csodaszép Árminod van :D

tuntun,nagyon aranyos vagy!!!!Köszönjük szépen!!!!
jó horgászást délutánra,addig meg tanulj-már amennyit Eriktől tudsz... :wink:
Vendég
 


Sziasztok csajok!


Dius:üdv itthon :) pihizél csak!

Ani:Elizának Boldog névnapot!

Kép
Sajna én sem írtam neked semmi ajándék ötletet,de nem is igazán tudom milyen játékai vannak a kistündérkédnek.

Megyek tanulni én isa leánnyal ,jövőhéten matekból írnak.
berni611
 
 


Elizánaknagyon boldog névnapot!

Dius üdv itt is újra. Remélem jól telt az első otthon töltött éjszakátok!
Vendég
 


Sziasztok!

Dius!
Gratula mégegyszer! pihenj amennyit csak tudsz,és várjuk majd a történetet..

Ani!
Boldog Névnapot Eliáznak!

Tuntun!
jó tanulást! én is azt teszem,bár nem sok kedvem van,inkább sétálnék a családommal :?

na de már szerdán szabadon sétálhatok majd,...............remélem :wink:

üdv

Mesi és Lara-baba
Kép
m.mesi
 
 


Dius, üdv újra itt! Pihenj sokat, és élvezd a babázást, aztán majd gyere ha tudsz!! Gratulálok a pici fiadhoz!! :D

Mi tegnap lagziban voltunk, Enikő meg a szüleimnél aludt, és csodák csodájára nem volt semmi gond, aludt este 8-tól reggel 7-ig ébredés nélkül. Azt mondták ilyen jó gyereket vissza se adnak :wink: A lagzi is jó volt, de csak fél 2-ig voltunk...

Elizának boldog névnapot :!: :!: :!:

yuyu79
 
 


Elizának nagyon - nagyon boldog névnapot!!!!
Kép

Dius! Nagy-nagy gratula mégegyszer Árminhoz! Nagyon szép kislegényke! :lol: És milyen szófogadó, akkor született, amikor anyukája szerette volna :lol: Csak őrizze meg jószokását! :wink:
Kép

És hogy te is kapj valami szépet a gyönyörű kisfiadért :)
Kép

Most megyek mert balhé van a fiúk között.... :evil:

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
dadomi
 
 


Csak gyors:
Nagyon boldog névnapot Elizának! :D
Dius, gratula még egyszer, pihenj sokat! Aztán majd gyere, hozz képeket is! :wink: :D
Pöttyösöknek jobbulást, vizsgázóknak meg egy szénásszekérrel!
Igyekszem jönni, pussz!

been
 
 


Sziasztok!
Először is Diusnak gratulálok, és sok-sok minden jót és szépet kívánok nektek!
Elizánknak(már ha szabad így írnom :wink: ) sok boldog névnapot!!
Na lányok ne gondoljatok semmi nagy dologra,csak annyi az egész,hogy csütörtöktől dolgozó nő leszek. Itt a Tesco-ba 4 órába pénztárosnak mentem el. Most lehet,hogy lesz olyan aki "kiakad" (nem az itt rendszeresen fórumozókra gondolok),mert Csilla bölcsis lesz,de már nagyon vágytam egy valamilyen munkahelyre,úgy éreztem,hogy kezdek begolyózni,de szerintem ezt észre is vettétek,hogy mostanába nem nagyon írok. Remélem,hogy minden jól alakul és Csillának is fog teteszeni a bölcsi.

Kép
Kép
josi
 
 


Hú, Josi, ez jó hír!!! Én nem akadok ki! :lol:
Na, majd figyellek, dejódejó! Mi nagyon gyakran tescozunk. De szerintem nem foglak megismerni, úgyhogy köszönj rám nyugodtan, a fekete keretes szódásüveg szemüvegemről meg fogsz ismerni! :lol: (Illetve: gyerek nélkül nagyon ritkán megyek :roll: :lol: )

been
 
 


josi,100%-ig megértelek!!!!És gratulálok!!!Valami ilyesmi hely kellene nekem is majd szeptembertől. De most hogy tudtál elmenni gyed mellett?Mert nekem is lett volna egy hely,de akkor meg kellett volna szüntetnem a gyedet,átjelentkezni gyesre,de annyit meg nem kaptam volna,hogy megérje...te hogy csináltad???Már ha publikus...ha nem,akkor meg priviben,lécci-lécci...

ja,ha fekete keretes szódásüveg-szemüveget keresel,akkor tuti nem találkozol Emmával. Emma,te egy nagyonis csini csajszi vagy!!!!!
Vendég
 


Eliza ezt a babát kapta tőlünk...vannak hozzá cuccok,kiskanál,kistányér,kisvilla,cumisüveg,mózeskosár,pizsi,stb...
Kép
Vendég
 


Josi, ez tényleg jó hír! Tökéletesen meg tudlak érteni. Ha nem lenne még tanulnivalóm, már én is visszamentem volna. Így is elfoglalja az ember magát, de ez más! Látod én meg pont fordítva vagyok én inkább dumálok, minthogy magamba forduljak :lol: :lol: :lol: Csillának meg biztos fog tetszeni a bölcsi.

Na az írásbelin túl vagyok, nem volt vészes, de sajnos én a levélírással hadilábon állok (angolul), és megmondom őszintén, hogy nem is számítottam rá, így nem gyakoroltam. :oops: :oops: De a többi elég jó lett szerintem. Szerdán még szóbelizünk, aztán elmegyünk együtt kajálni és szeptemberig vége.
Igaz addig nekem van bőven tanulnivalóm másból. :? :? De ki mit főzött egye meg.

Megyünk nemsokára a dokinőhöz, hogy Ricsike megkapja a kullancs ellenit, remélem már tényleg meg is kapja. Csak vinnem kell "fogóembert", mert Ricsivel nem bírok egyedül. Szegénykémet annyit szurkálták kicsinek, hogy egyszerűen sírógörcsöt kap, ha meglátja a tűt. :cry: :cry: Én meg miatta :cry: :cry:
Vendég
 


Ani beelőztél. :lol: :lol: Szép a baba és látom örült is neki Eliza.
Gondolom ez a baba-dolog is olyan, mint a fiúknál az autó, sosem elég belőle, nem? Nekünk ha nincs 200 db autónk akkor egy sem, de legutóbb is az volt kérés. :lol: :lol:
Vendég
 


Na még azt akartam írni, hogy van nálunk egy maszek bőrgyógyász, kértem Eriknek időpontot, mert meg akarom nézetni. Jött még ki rá pötty, ezek már nem olyan nagyok, de a nagyobbak sem igazán múlnak, hanem sebesednek. Holnap du.-ra kaptunk időpontot, kíváncsi vagyok mit mond.
Vendég
 


Lányok ünnepeljetek velünk együtt, megkaptuk az oltást és abszolút nem sírt a fiam. :lol: :lol:
Csak dióhéjban, hogy miért az örömködés: Ricsikének tavaly november óta húzódik az oltás. Egyrészt nem tudtuk az iskolából kikérni, akkor utána nem volt Apa, hogy lefogja, utána beteg lett, de le is járt a vakcina és dobhattuk ki. Újabbat iratni, ugye végre össze tudtuk hozni, akkor hányt.... Na szóval elég kalandos volt a dolog.
Viszont azt elfelejtettem megkérdezni, hogy ez volt a 3., akkor már nem kell többet kapnia? Nem tudjátok véletlenül?
Még 1 hónap múlva megkapja a bárányhimlő ellenit aztán remélem sokáig semmit :lol: :lol:
Vendég
 


Hurra, jo hogy vegre sikerult. Tuntun!

Szoktam jonni olvasni, amikor csak tudok, de most pl. Enikonek jon az 5. foga, es eleg nyugos. Most aludt el meg csak fel oraja.

Ani, nagyon helyes a nevnaposod :D

Josi, gratula az allashoz, remelem tetszeni fog. Bar sajnos a tescos allasokrol nem sok jot hallottam, de remelem megtalalod a szamitasod... Ja tenyleg, hogy eri ey meg Neked? Mi van a gyeddel?

Dius Barnus, megvagytok??

yuyu79
 
 


Julcsi, én Eriknek adtam a Chamomilla 15-t amikor el kezdett nyűglődni, onnantól kezdve napi 4x2 golyót. Már az első nap hatott nála.
Vendég
 


Josi én értelek meg a legjobban. Hiszen Réka is bölcsis és 8 órában dolgozom. Aki meg ezt nem tudja megérteni azzal nem kell foglalkozni.

Tuntun gratula a szurihoz. Ügyes volt a fiad.

Cseriani Eliza kész nagylány. Mekkorát nőt megint. Igazi kis tünemény. Babából pedig soha se lesz elég. Tapaszalatból tudom.
Vendég
 


Tuntun gratula a nemsírós nagyfiadhoz :lol: én nem is tudom,hogy merted feltételezni,hogy egy ekkora és ügyes fiú sírni fog :wink: sok sikert a szóbelidhez!!
Elizának biztos tetszik majd ez a baba,mert Noéminek is van ehhez hasonlója és Csilla sokat szokta ölelgetni meg beszél is hozzá.
Nekem úgy éri meg ez az állás,hogy nem gyeden,hanem gyesen vagyok. Holnap már megyünk is a bölcsibe majd tudósítok!
Julcsi sajnálom,hogy ennyire megviseli Enit a foga :(

Kép
Kép
josi
 
 


Sziasztok!

gyors bekukk,mert még tanulok ezerrel,de holnap vége :D

Ani!
Eliza cuki a babával :)

Tuntun!
gondoltam Rád :wink: és nagyon ügyi volt a Fiad :lol:

Josi!
gratula a munkához és szorítok a bölcsihez :lol: dolgoztál már pénztárosként? én 20 hónapot a corában :) de már nem szeretnék visszamenni,igaz nem a meló miatt hanem mert messzebb költöztünk... meg ha holnap sikerülne megszerezni az új végzettséget,akkor inkább abban helyezkednék el...de majd meglátjuk :)

Julcsi!
kitartás a fogzáshoz

Emma!
ritkán vagy...

remélem,nem hagytam ki senkit...lépek is

üdv Mindenkinek

Mesi és Lara-baba
Kép
m.mesi
 
 


Josi!
Gondolom a Perczelbe viszed, akkor egy helyre járnak majd a lurkók, mert csak az az egy kiscsoport van. A gondozónénik nagyon aranyosak.
A többieknek is Pussz
Megyek vissza tanulni.
Vendég
 


Jó reggelt Mindenkinek!

Tegnap a fogyókúrámban a víznap volt a soros, így én már nem tanultam, hanem gyorsan lefeküdtem :lol: :lol:
Hát nem valami sikeres most a kúrám, mert az 1 hónap alatt 2,5 kg ment le. Mondjuk abszolút nem tornázom most, és kb. 5 kg-nak kellene lecsúszni, úgyhogy talán még le is megy.

A húgom is tescós, Ő már több, mint 12 éve. Amikor megnyílt a Tescó akkor kezdett Pesten és azóta is ott dolgozik, csak most már Gödöllőn, mert az közelebb van. Hát van amikor jó, van amikor rossz, mint minden munkahelyen. Tény és való, hogy rengeteget spórolnak a kaján, mert fillérekért vesznek meg dolgokat.
Majd mesélj hogy tetszik Csillunak a bölcsi.

Ma tanulok nem igazán nézek Rátok, de du. majd beszámolok, hogy mi volt az orvosnál.

Puszi Mindenkinek!!!!
Vendég
 


Hahó!
Drukk Josi kicsi lányodnak, meg neked is, h simán menjen minden a bölcsiben! De hát nem is mehet másképp, rendben lesz, meglátod! :lol: Devcsa, Josi nem Szekszárdon lakik... :wink: :lol:
Tuntun, nagyfiadnak gratula, ügyes legény ő! Ha sír, akkor is. :D
Minden tanulósnak mennek a drukkok!
Ani, Eliza gyönyörűűűűűűűűűűűűű! :D Azok a szemek, atyám, és milyen sötét haja van, tisztára rád hasonlít! :D Én nem is írtam semmit a kérdésedre, milyen izé vagyok, hogy mit vegyetek neki, pedig még gondolkodtam is rajta... :roll: :D De látom, a babával jól jártatok! :lol: Nálunk Hanna nem nagyon babás. Néha rájön, de inkább tesz-vesz, pakol, főz, ilyenek. Van neki is sok babája, de 1 kedvenc van közöttük, a Berci, ronda szegény, de imádja. :lol: Ármin viszont tipikus fiú, autók, motorok jöhetnek minden mennyiségben. :lol:
Tuntun, remélem, gyorsan javulnak Erik pöttyei. Én Árminnal jártam a napokban nagyon rosszul, Libero pelust használunk, de ezt itt, ahol lakunk nem lehet kapni, vettem neki Sleep and go vagymianevét, asszem Pampers, de nem tom. Na, az úgy felcsapta a lábát, meg a pocakját seperc alatt, hbogy nem győzöm kenegetni. :twisted:
Yuyu, hajrá fogacskák!
Mi holnap 1 hétre elutazunk, de elvileg lesz net, úgyhogy azért majd bejelentkezem... 8)

been
 
 


Jujjj tényleg Pakson lakik. Látszik, hogy lukas az agyam.
Nem tudom mért hiszem, hogy mindenki Szekszárdon lakik.
Találkozó mikor lesz? Majd küldjetek nekem valami levél formátumot ( Esztikének külön lkérvény :twisted: ) Nem tudok most a vizsgák miatt mindig jönni :(
Vendég
 


Helló Csajok!

Csak gyorsan beköszönök míg alszik Ármin,most éppen az apján van kiterülve és alszik mind a kettő. :lol: Teljesen nem olvastam vissza,csak nagyjából átfuttottam.
Köszönjük a gratulációkat! :D Már hiányoztatok nekem!! :D :D
Most már itthon is kezd visszaállni minden a régi kerékvágásba. Én jól vagyok,sebem szépen összeforrt, majd írok szüléstörténetet,meg rakok képeket is.

Ármint az első éjjel keltettem negyed 3-kor, de vasárnap éjjel már nem és aludt este 11-től reggel fél 6-ig. Mostani éjszaka 4-kor kelt,de csak azért mert fél 10-kor szopizott.
Nappal szinte két óránként enne,de valamikor totál lecsapol,így tegnap Robi elment tápszert íratni,mert úgy néz ki nem elég tápláló a tejem. Pedig beindult rendesen, szedek homeopátiás bogyókat is,iszok rengeteget,meg pluszba fejek is,hogy elég legyen Árminnak. Legalább őt tudjam valameddig szoptatni,hamár Bencét nem tudtam.
Bence szerencsére nem féltékeny,eddig, mert mindig odaengedjük Árminhoz.Olyankor simizi a hasát és puszilgatja a kis fejét.Megtudnám zabálni őket.

Névnaposoknak boldog névnapot,egy kicsit megkésve,de annál nagyobb szeretettel!
Vizsgázóknak meg egy kalappal!

Ha lesz időm még jövök!
Puszi mindenkinek!
dius02
 
 


Dius! Tápszeres receptet dugd el jó mélyre, hogy meg se találd! Attól, hogy most két óránként enne Ármin, még nem hinném, hogy nem elég laktató a tejed! Pici gyomrocskája van még, nem fér bele egyszerre sok kaja, viszont az anyatej gyorsan emésztődik, így hamar "átmegy" rajta, tehát ismét éhes lesz. Az meg, hogy kiüríti a melled teljesen, egyáltalán nem baj, sőt! Minél többet szopik, annál több tejed lesz, és ha kiüríti teljesen, legalább nem lesz pangó tej, ami mellgyulladást csinál. Nem csak akkor elég a tej, ha szopi mellett még literszámra tudsz fejni is. Valakinek épp annyi termelődik, amennyi a babának kell. Egész nap fejegetni sem egy leányálom ám! :wink: A rengeteg ivással is vigyázz, mert a túl sok folyadék sem jó! Meg különben is még csak egy hetes Ármin, szóval azért még a tejtermelésnek is be kell szépen állnia. Viszont ha bezavarsz a tápszerrel, akkor nem fog beállni a tej, hanem egyre kevesebb lesz. Lehet, hogy macerásnak érzed a sűrű szopizást, de hidd el, megéri, lesz majd, hogy csak 3-4 óránként eszik, majd ha több hely lesz a pocijában! :D És mielőtt a tápszeres dobozért nyúlnál, előtte inkább gyere ide hozzánk, majd segítünk neked :wink: Jaj, remélem nem veszed macerálásnak amit írtam, de olyan jó érzés segíteni másoknak, főleg ebben a dologban! :oops:

Josi! Gratula a melóhoz! :) Bölcsibe mi volt? Hogy tetszett lánykádnak?

És akkor most dicsekedek egy kicsit nektek! :P Ma már pelus nélkül mentünk a bölcsibe, és nem pisilt be egyszer sem Domi! Csak halkan súgom, úgy néz ki szobatiszta a kis lelkem, már csak alváshoz kell a pelus. De ha a tesóra "üt" ebben, akkor már alváshoz sem sokáig. Lassan véget ér a pelenkás korszak.... egyik szemem sír, másik nevet....

Emma! VALLD BE, hogy a szálláskeresésed legfontosabb, és elsődleges szempontja az internet elérhetősége volt, mert nem bírsz ki nélkülünk egy napot sem :P :P :P :P :P :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
dadomi
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?