Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!

Brik!
Sok-sok erőt kívánok neked és családodnak a mai délutánhoz!

Panzej!
Gratulálok Micike megszületéséhez! További hasonló problémamentes, szép napokat, sok tejcsit kívánok Nektek!!!

Dorka!
Én még eddig mindig vanish dual power-rel szedtem ki a foltokat! Volt, hogy azt is kihozta, amit előzőleg egy sima mosás nem. Igaz drága (1700 ft körül van), de ha csak a foltra öntessz belőle, sokáig kitart...

PP!
Mindenfélét tanítok: föcit, országismeretet, matekot, mikroökonómiát legújabban...de most csak itthon. Ez a pelenkapénzem.... Egyébként a jogi egyetemet gyűröm jelenleg....Azzal kelek, azzal fekszem, mert csak gyerekmentes időben tudok akárcsak 1 oldalt is nyugodtan elolvasni.

Sára!
Ma feladok neked 5 darab libero-nyuszit. Ha tudsz egy picit várni, 2 hét múlva esedékes a nagy pelenkavásárlás nálunk, akkor veszek 3 jumbot és az ugye 6 képecske, azt is küldöm neked.
Most, hogy szóba jött egyébként a libero ajándék, újra elővettem a nyuszikát és utólag én is rácsodálkoztam, hogy ez tul.képpen egy kesztyűs báb.....De most sem esett hanyat tőle Zozi, pedig az "erdő szélén házikót..." is elénekeltem vele neki.....


Fogzás ügyeben kérdezném, hogy borostyánkő láncot használt-e valamelyikőtök. Egy ismerősöm hétvégén abszolút jó dolgokat mondott róla, de engem mondjuk zavar a "lánc" maga, félek, hogy Babus éjszakai forgásai során elszakítja vagy megszorul a nyakán.


Más! Október első hetében - ha jól emlékszem - a Syma csarnokban lesz játék- és ajándékvásár. A belépő brutális, felnőtteknek 1800 ft, gyerekeknek 1500, de ezért cserébe minden féle játszóház stb lesz. Nem hallottatok esetleg olyasmiről, hogy valahol lehet kedvezményes jegyet venni????
gyöngyusz
 
 


Hellóka!

Brik
Nagyon sokat gondolok rátok! MA igazán elkel a mi segítségünk is! Ha megnyugodtál és van kedved, csatlakozz megint hozzánk!

Lilló
Még jó, hogy van kiságyatok! :) Kiképzésen van Bálint? :P Kifelé is ilyen könnyen jött?

Gyöngyusz
Na végre, hogy átment a levelem! Régebben én is korrepetáltam itthon, de meguntam, hogy de. is vágom a fát, meg du. is! Mostanában meg már a suli is 8-4-ig tart, ahogy hallom! Bent kell maradni akkor is, ha pl. 12-ig van órád!
Írtad a Dm-es akciót, na én mentem és próbáltam az eladónak elmondani, hogy mit akarok, de nagyon banbán nézett rám, úgyhogy hagytam! :(
Én a láncot veszélyesnek tartom! Tekeredik, szakad...stb, de ez csak egy vélemény! Meg különben is, hogy működik?

Kép
anid
 
 


Sziasztok!

Brik, sokat gondolunk ma Rátok! Légy erős, és remélem segít ez a mai nap a továbblépésben!

Lilló, köszi a képet, isteni! És milyen büszke volt magára a kis csirkefogó!! :):) Megírnád nekem, hogy mi ez a panzió pontosan?

Gyöngyusz, én is hallottam már jókat a borostyánkőről, de én személy szerint nem tenném a gyerekem nyakába. Azt hiszem, ez is hit kérdése...

Anid, szerintem próbálj meg egy másik eladót, ez biztos aznap kezdett...

És akkor most jöjjenek a kis viccfejűek:
Kép

Jutka

KépKép
KépKép
tjutka
 
 

 
 

Sziasztok!

Cirka három napja próbálok ideérni, de egyszerűen nem ment.
Boti már sokkal jobban van, most már tényleg jön kifelé a náthából, de mindig kell figyelni valamire, hogy be vegyen ezt vagy azt, azonkivül az sem könnyiti a helyzetet, hogy egy ideje nem akar rendesen ebédelni. :( Jól eldicsekedtem nektek, hogy nálunk aztán semmi gond a kajával, erre tessék...

Szerintetek lehet, hogy a Biskotti keksz eltömi a hasát? AZt nagyon szivesen eszi pl. reggelire és ha meglátja a dobozát, kunyerál evések közt is. Arra gondoltam, hogy hátha ez a baj :?

Másrészt megutálta a bébiételeket, amivel igencsak kiszúrt velem, mert ha mentünk valahová, eddig tudtam neki vinni üvegeset.
Na, ennek vége, egyszerűen utálja az állagát. Azt kéri, amit mi eszünk, nincs mese.


Sára, köszönjük, hogy bejelntettetek minket, nagyon aranyosak vagytok! Sajnálom, hogy nem jöttök most még.

Joe, ti fogtok járni?

Brigi!
Sok erőt kivánok a mai naphoz, próbáljatok vigasztalódni!


Gabi!
Gratulálok a házassági évfordulóhoz! Remélem, jól telt a hétvége!

Jutka!
Bencét Isten éltesse utólag is!



Lilla!

Köszi, hogy elküldöd a levelet a citromailre, jelenleg ez az egyetlen élő cimem.
Bálint nagyon édes!

Azt nem tudom, mi lehet az oka, hogy nem nagyon jönnek át a listára irt levelek tőletek. Jutka privijét megkaptam, és régebben
Ági is irt már nekem a citromailre, akkor oké volt minden. Most letöröltem pár levelet, hátha ez volt a baj. :?


Sziasztok!

Kinga
kgk
 
 


Jutka, írtam privit. A képek nem mentek át, ezért azt ide rakom, elnézést mindenkitől az offtopicért!

Kép
Kép

Lilla

lilló
 
 



Sziasztok!

Lilla, köszi a képeket, gyönyörű hely!!!

Kinga, üdv a nemeszikjól táborban! :) Bár remélem, ez nálatok csak átmeneti dolog, mert hosszú távon elég kiborító... Szerintem nagyon is lehet az oka a Biskotti. Ne feledd, hogy Te vagy a főnök :):), evések között szerintem ne adj neki kekszet. Ha nagyon rákattan, és nem bírsz vele, egyszerűen ne vegyél, egy kis hisztit megér a dolog! Ha nagyon kunyerál, adj neki inkább gyümölcsöt, az almamagozóval pl. nagyon vicces golyókat lehet csinálni szinte bármelyik gyümölcsből. Ez általában bejön.
Az meg tulajdonképpen normális, hogy már ugyanazt akarja enni, amit Ti, hiszen nagyfiú!!!! :lol: :lol:

Na jó, azt hiszem mára ennyi, mert máskor egy hónap alatt nem szoktam ennyit írni...

Jutka

KépKép
KépKép
tjutka
 
 


Újabban szinte minden nap rossz pár óráig a net. :( Nesze nekünk kábeltévés előfizetés… Így kicsit nehéz kihasználni a csöpp alvásidejét, pedig ma egész jó lett volna. :lol:

Lilló,
Bálint hihetetlen nagy már!!! Szavaztam rá, elvégre mégsem hagyhatjuk cserben a vőlegény jelöltet. :)
Hogy sikerült a hétvégi vendéglátás? Most megint takarítasz? Pénteken jóga?
Nagyon klassz ez a kis osztrák panzió! Milyen irodán keresztül szoktatok utazást szervezni? Remélem jövőre nekünk is szükségünk lesz egyre.
Azt is akartam kérdezni, hogy a játszóház mennyire előre van betáblázva? Csak, hogy tudjunk gondolkodni a következő tali idejéről…

Brik,
Valószínűleg már túl vagytok a temetésen. Ez volt talán a legnehezebb. :cry: Bízom benne, hogy ezzel az elbúcsúzással már könnyebb lesz mindannyiótoknak.
Albérlet ügyben alakulnak a dolgok? Drukkolok!

Gyöngyusz,
Mi ez a borostyánkő lánc? Még sosem hallottam róla, de így első hallásra nem túl meggyőző. Ez valami bio csodaszer?
És ezek szerint te is tanár vagy?
Az ajándékvásár jól hangzik, de erre én nem vállalkozom a csöppséggel. Pedig már javában töröm a fejem a karácsonyi ajándékokon, sőt apáét már meg is vettem. :D

Jutka,
Édesek a viccfejűek. :) Dorka nagyon hasonlít rád. Pedig épp nemrég mondta valaki, hogy a lányok általában az apjukra, a fiúk az anyukra hasonlítanak. Hát nálunk egyelőre tényleg apja lánya Blanka.

Gabek,
Gratula a házassági évfordulótokhoz! :P Hányadik? És hogy sikerült a kiruccanás? Mi nászúton voltunk Lillafüreden, imádtam. És mi is szeptemberiek vagyunk.
Holnap babamasszázs! Majd foglalok magunk mellett helyet, ha később érnél.

Rita,
Mennek a drukkok holnap! Ha másért nem, azért, hogy Mátéval sima napja legyen a megbízott baby sitternek. De azért remélem neked is jó napod lesz Brüsszelben. Mátéval ki lesz otthon?
A Kriston Andrea egészségműhelye az, amelyik a Király utcában van?

Kérdés: Tegnap este kicsit bedurrant az egyik mellem és hajnalig nem is bírtam azon az oldalamon feküdni, szóval elég pocsék éjszakám volt, de a hajnali szopi szerencsére megoldotta a problémát. Szóval, ha előtte este rendesen szopizott Blanka, akkor mi okozhatja és mivel lehet csillapítani a fájdalmat? Kicsit be voltam tojva, hogy mi az... :shock: :?

Prücsök

prucsok
 
 


Sziasztok,

Lillafüredi kastélyszálló gyönyörű, nagyon szép időnk volt :) Erdei kisvonatoztunk, csónakáztunk, úszás, szauna, jacuzzi, masszázs, másnap pedig megmásztuk a Diósgyőri várat, nagyot pihentünk, sokat ettünk és nagyon jól éreztük magunkat. :D
Azt hiszem ezt jó lenne bevezetni :wink: , eddig még nem ünnepeltünk soha házassági évfordulót, tehát ez volt az első :lol:
Bergő nekünk hiányzott, de nagyon jól elvolt itthon a nagymamájával.

Prücsök
Naná, hogy megyünk holnap, próbálkozom kicsit hamarabb, de az a biztos, ha foglalsz nekünk helyet :wink:
Szerintem az a biztos ha Te magadnak kimasszírozod a melledet, bár én nem vagyok nagy tanácadó.

Gyöngyusz
Mi ez a borostyánköves nyaklánc dolog?

Lilla
Megértem Bálintot, hogy a szobájának minden szegletét fel szeretné fedezni :)
Pont erre gondoltam, hogy mindenki visszaírt, hogy jó a hely, no de akkor már egy időpont is kellene!! Gondolom hétköznap 10-11-től, amikor nincs koradélután zsúr, talán javasolj Te valamit.

Ritának
jó utat, Máténak ill. vigyázójának pedig kitartást kívánok és remélem hogy ők is jól ellesznek :lol:

Jutka
A viccfejűek legalább annyira jók, mint a korábbi kavicsozók. :) Én is szeretnék egy hugicáááát!
Tényleg, mikortól van az, hogy kb. ugyanazt ehetik a gyerkőcök, mint mi?

Megjavult a gépem, persze, hogy apa piszkált valamit rajta, így már ismét tudom, hogy ki mennyi idős :oops:

Üdv,

Gabek

Kép

Kép
gabek
 
 


Sziasztok!
Vagyok ám csak olvasó üzemmódban.

Jutka, Bencének boldog szülinapot, így utólag is. Milyen nagyok már a "kicsik". Tetszik a kép, olyan bátyós-hugis.

Gabek, boldog évfordulót. A kastélyszálló valóban gyönyörű, örülök, hogy jól éreztétek magatokat.

Rita, érezzétek jól magatokat.

Brik, eszméletlen sokat gondolok rátok. Remélem jól vagytok, már amennyire ilyenkor jól lehet lenni.

Prücs, azt hiszem ilyenkor ki kell finoman masszírozni a csomót. És esetleg szoptatni vagy lefejni. De a tapasztaltabbak majd pontosabban tudják.

Néha úgy irigykedem, hogy jártok mindefélére. Tücsökzenére, jógára, hastáncra... Én meg örülök ha ide le tudok menni velük sétálni.
Kérdés: Vettem kölesgolyót. Azt mennyi idős kortól lehet adni a gyerekeknek? És okozhat allergiát? Lisztes dolgokat már ettek, de még nem merem adni? És csak úgy nasinak adjátok?

KépKép
kgiulia
 
 


Szisztok!

Sokat én sem tudok erről a borostyánkő-nyakláncról...állítólag a köveknek van olyan sugárzása, ami jótékony hatású.....Én ebben nem nagyon hiszek, de találtam olyan fórumot, amin agyondícsérik (nlc)....Én azt hiszem kihagyom, mert tényleg veszélyesnek tűnik. Lehet venni az internetes bababoltokban is, de mindenhol azt írják, hogy saját felelősségre.
gy.

ui.: Csak ámulok a képeken..... Egyik szebb, mint a másik!!!!
gyöngyusz
 
 


Sziasztok!

Huncut:reménykedjünk!
Egyre inkább a hasára gyanakszom! :twisted:

Kop,kop,kop, tegnap és ma éjszaka "csak" egyszer kelt fel + fél 5 kor. De majdnem 7- ig aludt! :lol:

Amikor felébredt nagyon vonaglott, turta magát a párnába, az ágyba.Adtam neki grip watert, utána lassan megnyugodott.
Amióta almázunk ez fokozódott, nem is kakil annyiszor.

Timi:köszi a tanácsot!
Fogára is csak akkor adok kencét, ha már itt a vég.
Gondoltam én is arra, hogy nem elég laktató a tejem, de napközben elvan vele 4-5 órákat.Csak este lenne neki kevés?
Az elmúlt két éjszaka egyszer 5, ma meg 7 órát bírt tejcsi nélkül.
Mit ne mondjak meg is érzem ,hogy nem lóg egész éjszaka rajta :lol:

Brik: remélem kihevertétek a tegnapi napot!
Sokat gondolok Rátok!

Lilló:köszi Neked is a tippet, de mi nem úgy kelünk fel.Félig alszik a Norbi és szenved, nem úgy mint Bálint, hogy vigyorog.
Hál isten napközben szokott aludni, igaz valamikor 10 percet, de valamikor 3 órát.

Mi is voltunk júniusban a János hegyen, a libegővel, de csak kettesben.
Annyira jó kimozdulni néha csak kettesben.
Imádom a Norbit, de kell egy kis "kikapcsolódás" nélküle is.
Lehet kicsit önző vagyok, de különben már becsavarodtam volna.

Nagyon szép helyre mentek!
Kérünk majd beszámolót!

A képek csúcsak!

Gyöngyusz:köszi a tippet!Nekem itthon sima Vanisham van, de ha az nem jön be kipróbálom a másikat.
Tanakodtam én is a borostyánkő láncon, de a szakadás miatt és a fulladás miatt félek tőle.

Anid: küldök Neked DM-es Bababónusz igénylő lapot, ha elfogadod.
Mellé csak Kata születési a.könyvi kiv-a kell lemásolva.
Így majd küldenek egy dobozban kuponokat.
Van másfajta kupon, amit a vásárlások alkalmával kapsz lila pontokat, amit egy gyűjtőfüzetbe kell beragasztani és 10 pont után kapsz kuponfüzetet, 15 után 15% kedvezményt.

Itt említem meg, hogy vannak felesleges kuponjaim,amit szívesen elküldök, vagy a talin odaadok.

url=https://lilypie.com]KépKép[/url]
url=https://babafalva.hu]Kép[/url]
dorka24
 
 


Lemaradt!

Prücs: maszírozd ki, és ha nem eszik Blanka eleget fejd le, különben megismered mellGyulát :lol:

url=https://lilypie.com]KépKép[/url]
url=https://babafalva.hu]Kép[/url]
dorka24
 
 


Halihó

Reggel kivettem a mélyhűtőből egy fagyasztott állatot, most várom ,hogy mi is az, ugyanis a cimke lejött róla? Kíváncsi vagyok mit eszek ma és mit csinálok belőle!

Dorka
Köszi a segítséget elfogadom! Hamár ilyen buta eladóval hozott össze a sors! :?
Szerintem mindeki így van ezzel, ki kell néha kapcsolódni! :P

Lilló
Gyönyörű helyre mentek! Remélem jól érzitek majd magatokat!

Gabek
A házassági évfordulót eddig mi sem ünnepeltük, de ha minden évben csinál az ember lánya belőle egy ilyen hétvégét,
akkor érdemes lenne nálunk is bevezetni! :lol:

Kinga
Átérzem a problémád, bár nekem a sírás miatt okoz problémát a kimozdulás, de már egész jól megtanultam nem mindig parázni a sírás miatt!
A babamasszázst pl egész jól élvezzük! De nem masszírozhatom állandóan az utcán? :wink:

Néha úgy hajtanám az időt, de rájövök, hogy olyan jó még ilyen pici babával lenni! Csak gyönyörködöm benne és próbálok feltankolni az érzésből a ronda kamaszkorra! :roll:

Akkor kezdjün kel gondolkodni a talival kapcsolatban! Nekünk sajna csak a hétvége jó, s hogy még válogassak is okt.7. és 14. nem jó! Apa konferenciázik és kocsi nélkül én nem tudok odajutni! :cry: Bocs a hisztiért! :oops:

Kép
anid
 
 


Sziasztok

Komoly problémával állok szemben. Nagyobb gyermekes anyukákhoz lenne egy kérdésem...illetve mindenkihez, akinek van ötlete. Hajmosás...eddig megoldottuk apával, négykézzel, de nem mindig van erre lehetőség. Minden hajmosás hisztivel végződik, mert nem akarja engedni, hogy leöblítsem a haját. Már mindennel próbálkoztam...merültünk, zuhanyrózsa stb., de ami eddig bejött, azt már nem engedi. Nem tudom elfektetni és ahhoz még kicsi, hogy kérésre becsukja a szemét. Nem akarom, hogy féljen a víztől. Mit tegyek?
Köszönöm előre is az infókat.

Lilla, ha nem titkos az iroda elérhetősége, ami ilyen megbízható és ilyen szép helyeket ajánl, meg tudnád adni légyszi?

Hédi
gyurmanó
 
 


Hédi

Csak egy ötlet, az én nagyim így mosta anyukám haját!
Az ágyra lefektette hanyat és egy lavór fölött mosta meg. Közben fel volt öltözve és így ment a hajmosás! Nem köti össze a fürdést a hajmosással!

CSajok! Sertés olvasdt ki! Sült husi lett sárgarépával és ananásszal! Köretnek tört krumli! Nyami lett!
A lányom kaja után mindkét kezét eszi! :wink: :wink: :wink: :roll: Szeireintetek finom volt a tejcsi+tápi? :wink: :wink: :wink: :roll:

Kép
anid
 
 


Sziasztok,

Hédi,

Adj egy kisebb törülközöt a kezébe és kérd meg, hogy saját maga szorítsa a szemére, arcára, amíg öblíted a haját.

puszi
Csilla

Kép
Kép
Kép
csillah
 
 


Sziasztok!

Közkívánatra "iroda" elérhetősége: www.limba.com. Nem titkos, de majd kérek tőlük lóvét, a reklámért. :wink:
Szerintem jó szállásokat lehet találni minden kategóriában, a környező országokba és Magyarországra. Mi mindig itt foglalunk, ha a Tátrába megyünk vagy Ausztriába. Mindent interneten intézel, az oldalukon foglalsz, onnantól kapcsolatba lépnek veled mailben és annyi dolgod van, hogy átutalod nekik az előleget forintban, a többit majd helyben kell a szálláson fizetni az adott ország pénznemében. Általában a felét kérik előlegnek. Eddig csak pozitív élményünk volt velük.

Anid: Tök jól megnevettettél a zsákbamacska kajával :) Minden jó, ha a vége jó, jót húztál :) Na én ezért nem cimkézek, hanem alkeszfilcezek, már megjártam párszor spenót-sóska meg hús ügyben is.

Gyöngyusz: Megjött a küldemény :) Köszi! Klassz volt a bélyeg a borítékon! :) Csak nem?

Lányok! Mikor legyen tali???
Most még sok szabad időpont van októberre és novemberre is. Tudunk foglalni!

Toreau: Te most aklimatizálódsz azért nem jössz? :wink:

Prücsök: Én bennevagyok a pénteki jógában. Mikor lesz, hány órakor? Meg leírnád pontosan hogy hol van a hely.
A melledre meleget tegyél, és masszírozd, nehogy mellgyula legyen a vége!

Kinga: Küldtem Neked mailt!

Rita: Drukkkkkk ezerrel! Pénteken egy pihentető jóga velünk a nagy esemény után?

Dorka: Persze, kell néha kettesben is lenni az Imádott Pasival (mármint a felnőttebbikkel). Nekem nagy hibám, hogy nem tudok Bálinttól elszakadni hosszabb időre, max. egy mozi vagy vacsora erejéig. De szerencsére az Imádott belátó.

Puszi
Lilla

lilló
 
 


Gyurmanó,
Láttam több helyen, hogy lehet kapni amolyan hajmosó "karikát", amit a fejére kell tenni, mint egy kalapot, de csak pereme van, tehát a hajat meg lehet mosni és víz-sampon nem kerül a szembe. Persze nem tudom mennyire praktikus, de valamelyik ötlet csak bejön majd. Drukkolok! :wink: (Erről amúgy unokaöcsém hajvágásai jutottak eszembe, szegénykém állandóan ordított kb. 3-4 éves koráig. :roll: Szerencsére a lányok haját általában lehet/illik növeszteni.)

Mellgyuszi elkerülő tanácsokat köszönöm, szerencsére még aznap elmúlt a délelőtti jó kis szopik révén és remélem nem kerül elő egyhamar.

Ma voltunk megint babamasszázson és még oklevelet is kaptunk! Blankának mind Gergő, mind Gabek nagyon bejött. :) Utána jól elaludt, most hazaértünk, ettünk és megint alszik. Remélem nagyon! És tényleg, ma ő is átaludta az ájszakát! :P Este 9-től reggel 3/4 7-ig ment a durmolás.

Gabek,
Majd mailben írok ujj "kiszámolós" versikéket a babamasszázshoz. Remélemjól telt a délelőtt. :)

Na megyek, kerítek valami ebédet magamnak is.
Prücsök

prucsok
 
 


Prücsök
Képzeld nem hoztam el az oklavelemet, nem Te tetted el véletlenül?? :cry: :cry:
Pedig vissza is néztem, hogy nem maradt ott semmi, de a fénymásolatokat sem hoztam el, ha nem nálad van, akkor csak a nőnél lehet, mivel mi voltunk az utolsók.

Én utána találkoztam a munkatársaimmal, jót fagyiztunk, sétáltunk, és csak most értem haza, azt hiszem ránk fér egy kis pihenés :)

Kép

Kép
gabek
 
 


Sziasztok

Köszönöm szépen az ötleteket...valamelyik remélem beválik, mert most horror a hajmosás. :( Ha mindet kipróbáltam, beszámolok, hogy melyik vált be a leginkább.

Lilla, neked is köszi.

Én ugyan nem vagyok érintve, de ami a találkozókat illeti, a vidámpark és állatkert között is van egy játszóház, ami állítólag nagyon szuper.

Hédi
gyurmanó
 
 


Sziasztok!

Merre jártok?Mindenki nagyon elfoglalt.Mi tegnap csak olvasó módban voltunk,mert megint dokihoz kellett mennünk.
Hát nálunk sem javult a helyzet!Hanna még mindig beteg.:(
Nem igazán javult a múltkori betegségből.Írtam,hogy még náthás,erre hétfőn éjjel nem sokat aludtunk,hétfő du.belázasodott.Tegnap elvittem a dokinénihez,hát a füle,de erre magamtól is rájöttem,mert nagyon piszkálta és nem engedte,hogy megfogjam,amikor sikerült megnyomnom egy pici egyből sírt.
Mivel a párom a gégészeten dolgozik mondta,hogy vigyem be a főorvosnak megmutatni,hát bevittem és fel kellett szúrni a fülét.Gondolhatjátok,hogy sírt,még utána is alíg tudtam megnyugtatni!:(
Egy csomó trutyit szívott le,ami azóta is ürül a füléből.Mind a kettőből,mert mindegyiket fel kellett szúrni.De mostmár jobb volt az éjszaka,megkönnyebült szegény,de még fájhat neki,mert nem endegi,hogy hozzáérjek,pedig vattázni kell.Sapkában van itthon is,hogy ne szedje ki a vattát!Na meg kapjuk az antibiotikumot,úgyhogy nem sokára fosni is fog!Bocsi a kifejezésért.
Kicsit mérges vagyok a dokinéninkre,mert nem mondta,hogy ennyire beteg a füle,meg a főorvos sem értette,hogy miért mondott bármilyen véleményt,hisz tele volt a külső hallójárat beszáradt váladékkal,amitől nem is lehetett látni mi van ott bent.Én egy kicsit elfogult vagyok a háziorvosommal,mert
nagyon szeretem,a párom már kevésbé,és megint neki lett igaza!
Még szerencse,hogy a kórházban dolgozunk mind a ketten,így könnyen ki tudjuk kerülni a háziorvosi szolgálatot.
Nem akarok orvost váltani,mert nagyon szeretem,meg már nyugdíjas,úgyhogy már nem sokáig dolgozik-szerintem-de megtaláltam már az utódját!De még nem akarom átvinni a gyerekeket!
Remélem mostmár kijövünk belőle.

Olyan jó,hogy ilyen szép ősz van,nem kell még a lakásba szorulni,ez csodálatos.Jó lenne,ha még sokáig tartana ez az idő.

Na megyek,mert kezd nyügi lenni a drága.

Pusz

Timi
Kép

Kép
Kép
Kép
ÁKI:1995.07.26.
timiban
 
 


Sziasztok!

Dorka! Nálunk pontosan ugyanez a helyzet! Ez tuti életkori sajátosság :?
Én is a hasára gyanakszom és Espumisant szoktam neki adni, amikor már nagyon kínlódik szegény. A doki néni azt mondta, hogy még messze vannak a fogacskák, nem fog még most kibújni :( :( :(

Elküldjem postán a vonalkódokat?

Sziasztok,
Móni

Kép
Kép
huncut
 
 


Sziasztok!

Köszi a talitippet Gyurmanó!
Nem tudtam, hogy honnan vettem ezt a nevet, így szoktam néha hívni a fiamat.Most már tudom ,hogy Tőled :lol:

Annyiból lenne jobb, hogy talán közelebb van mindenkinek.

Tegnap a Norbi egész nap nem evett, csak néhány kortyot ivott.
Végig a szájában volt kézzel lábbal.(fogunk még mindíg nincs)
És nem volt kakint, még mostanáig sem :cry:
Pisi se nagyon, csak éjszaka indult be a kaja és a pisi is.
Ilyenkor mi van?
Nem is adtam neki sok almát tegnap előtt.
Tegnap meg egyáltalán nem.
Eddig minden nap volt termés, nem is egyszer!

Anid akkor feladom ma!

url=https://lilypie.com]KépKép[/url]
url=https://babafalva.hu]Kép[/url]
dorka24
 
 


Látom egyszerre írtunk :lol:

Timi: tényleg borzalom ez az egészségügy :twisted:
Hannának gyógymanókat!

Huncut: megköszönöm, ha feladod postán!
Akkor tényleg egy cipőben járunk :cry: :wink:

url=https://lilypie.com]KépKép[/url]
url=https://babafalva.hu]Kép[/url]
dorka24
 
 


Sziasztok!

Bocsi, egy kicsit eltűntem és most is csak egy pillanatra ugranék be. Amióta elment anyósom, azóta próbálok rendszert vinni a törpe életébe, ami néha sikerül, néha nem.
Sajnos most mindketten betegek vagyunk. Megfáztunk elég rendesen, igaz Csipetnek nincs láza, nekem tegnap 38,6 volt. Délután 5-kor még csak 37,4 volt, de 1 órával később már 38,6. Elmentem a háziorvosomhoz aki lényegében nem írt fel semmilyen lázcsillapítót, csak azt mondta, hogy ne szoptassak, fejjem le a tejet amit ne is adjak oda a törpének. Mindezt este 8-kor, mert negyed 8-ra kaptam időpontot, csak hát 8-kor hívtak be. 8-ra meg szopi idő volt otthon. Hűtőfürdőt ajánlott még, de azt nem árulta el, hogy mit adjak enni a törpinek. Szerencsére elkísért a barátnőm és átvitt az ő orvosához, aki rendesen megvizsgált és rögtön felírt Rubophent és Semicillint, és azt mondta szoptassak, szoptassak. A hajnali szopira már lement a lázam. Most már csak szipogok a kicsivel együtt. Gyógyulgatunk. Porszívózom a nóziját, kapott orrcseppeket. Úgy sajnálom szegényt. Még csak 5 hetes. Annak azért örülök, hogy nem lázas.

Lányok!

Nektek meddig volt gyermekágyi folyásotok? Nekem még mindig van egy "kis" sárgás folyásom. Ez normális? Pár nappal ezelőtt még úgy ömlött belőlem, mint az elején. Teljesen átázott a betétem. :roll:

Ígérem amint lesz megint egy kis időm jövök és olvaslak Titeket, mert lemaradtam teljesen. Már nem vagyok képben. :oops:

Panzej
Gratula a babókához! Kívánok nektek jó egészséget és sok tejcsit! :D

Pár kép Ricsiről:
Kép

Kép
Kép

Puszi: Évi

KépKép
ranpo
 
 


Sziasztok!

Megérkezett a párom anyukája, így most nem nagyon érek rá, de majd olvasgatni betérek. Igazából azt szeretném kérni/kérdezni, hogy ha valakinek van 5 db felesleges Libero figurája (babás vagy nyuszis), akkor küldene nekünk? Kaptam tőlük kérdőívet+pelus mintát, de most a DM-es öko pelust teszteljük és különben sem vagyunk nagyfogyasztók, ám ha lenne figuránk, akkor beneveznék Blankának egy tekire.

Évi,
Nagyon édes Ricsi! És micsoda haja van! :)

Minden betegeskedőnek jobbulást!
Prücsök

prucsok
 
 


Szia Évi!

Sajnálom,hogy titeket is utolért a betegség.:(
Még jó,hogy elmentél egy másik dokihoz!Ilyet még nem hallottam,hogy egy felsőléguti hurut miatt nem szoptathat az anyuka!Különben meg,ha nagyon muszáj a Semicillin mehet,mert terhesség alatt is szedhető,tehát a babónak nem káros!Igaz,ha vírus okozza a lázat akkor az antibiotikum felesleges,csak arra jó,hogy az esetleges szövődményeket kivédje,amit már baktérium okozhat!Az anyatejben meg rengeteg immunanyag van amivel véded a kicsit!Vitaminokat azért szedjél mellette és a Rubophent csak láz esetén vedd be,ha nagyon kell.Ha lehet inkább homeós bogyót szerezzél be a lázra,az biztosan nem árt a babának.

A folyás még természetes ilyenkor,ne aggodj miatta!

Gyógyuljatok meg mihamarabb,mennek a gyógymanók! :lol:

A képek nagyon édesek,tündéri a kis Ricsi!

Puszi

Timi
timiban
 
 


Sziasztok

Évi

Én is úgytudom hogy 38fokos láz fölött nem szabad szoptatni mert a gyerek is belázasodhat tőle. Szerintem hívd fel a dokidat és krzed meg tőle.Nekem ezt mondta anno a dokim.Gratulálok a gyöníörű babához.

Puszi
Lini
lini
 
 


Sziasztok!

Mi sem vagyunk képben már egy ideje. :(

Boti elkapta a 3 napos láz nevű betegséget. A lázon már túl vagyunk most épp szegénykém ki sem látszik a pöttyök mögül. :(
Elég szörnyen néz ki. Éjszaka csak dobálja magát sír, szerintem tökre viszket neki, de a dokink nem írt fel semmit.

Timi!
Szegény Hanna baba! Úgy sajnálom!
Boti is bizergálja néha a fülét, doki mondta is, hogy vigyük el. Csak én tökre félek, hogy neki is felszúrnák és nem vagyok benne biztos hogy nem alaptalanul. Honnan lehet tudni hogy tényleg gyulladt?
Jobbulást kívánok Hanna babának! Mennek a gyógymanók ezerrel!

Évi!
Én is voltam már lázas beteg, volt 39 fölött is és én simán szoptattam. (nem tudtam, hogy nem szabad). Amúgy is tökre megcsappan a láztól a tejci......:( Botinak nem lett baja tőle. Én kaptam el Tőle a betegséget. Mire én lebetegedtem Ő már gyógyuló félben volt. Arra nagyon vigyáztam, hogy taknyosan, ne lehelljek rá, mikor nagyon prüszköltem volt hogy szopi közben egy kendőt kötöttem a szám elé.
Folyás még normális. Én vagy 6 hétig vérezgettem....
Gyógyuljatok meg! Gyönyörű a Kisfiad! :) Jobbulást mindkettőtöknek!

Lilló!
Tali helyszín csúcsszuper! :)))))) Hozzánk tök közel van. :D

Lányok találjunk már ki valami tali időpontot!
Beteg babókra tekintettel olyan 2 hét múlva már talán meggyógyul mindenki.

Jutka!
Olyan megható ez a kép. A két testvér. :)
Nagyon aranyosak együtt és Dorka tökre hasonlít Rád! :)

Panzej!
Így utólag is sok-sok boldogságot Nektek!
Szüléstörit várjuk!

Joe

Joe

Kép

Kép
joe
 
 


Sziasztok csajok!

Próbállak visszaolvasni Titeket, hát nem egyszerű.

Szóval, megjöttem. Szerencsére minden tök jól sikerült. Máté baby-sitterének köszi a drukkokat, anyukám tökéletesen boldogult, Máté 125-150 ml-eket evett egész nap, és nagyon jól érezték magukat. Nem lett cumizavaros, nagy örömmel eszik a ciciből továbbra is. Igaz, hogy nagyon apró lyukú volt a cumisüveg. Az utam is szuper volt, nagyon jól ki tudtam kapcsolni, bár nagyon-nagyon fárasztó volt ez az aznap jövök-megyek. Az interjú meg úgy érzem, jól sikerült (sajnos). :wink:

Még egyszer köszi a névnapi gratulákat Manóka nevében is.

Tök vicces, most Máté anyukám ölében ül, és anyu olvassa neki a tévéből a csíkon menő szövegeket, ritmusosan énekelve, hogy Mátét lekösse. Nem mindennapi módon értesülök a hírekről... :lol:

Jutka, nagyon jók a képek!

Hastánc: Csilla - nem különösen nehéz. Csak meg kell tanulni, mint bármi mást. A jó tanár kérdése az egész.

Prücsök: igen, az az egészségműhely.

Alvás: nálunk továbbra sincs. Éjjel két óránként fent van, pedig nappal három órát bír kaja nélkül. Azt hiszem, az a baj, hogy a kezünkben alszik el sokszor (szopi közben), és mikor az ágyában felébred, megijed. Úgyhogy be kell vezetnem az anyai szigort, és felébreszteni alvás előtt.

Tali: Lilla, szerintem dobj fel egy időpontot, akinek jó, az csatlakozik. Jóga most nem jó, mert szombaton lesz a keresztelő, és pénteken nagy készülődésben leszünk.

Puszi,
Rita
rita81
 
 


Sziasztok!

Prucsok!
Neked milyen figurád van??? Csak azért mert egyformából kell a 10...Ha nyuszis, akkor beszéljük meg Sárával privátban, hogy melyikőtöknél sürgősebb a plusz figura és amint megvan, elküldöm. A kérdőívnek van visszaküldési határideje??? Sára talán még nem kapott ilyet....

Sára!
Kérlek Libero ügyben jelezz vissza! Megérkezett az 5 nyuszkó???

Lilló!
Csak de, azt hiszem neked pont olyan bélyeget raktam a borítékra, amin ketten vagyunk....A postán elég sokféle személyes bélyeget lehet már rendelni és mind olyan szép.....(www.posta.hu)

Nem jó olvasni, hogy ennyi betegség ütötte fel a fejét....de hát lassan el kell fogadnunk, hogy ősz van...és akkor még hol vannak a nyirkos hűvös napok, brrrrr. Mindenkinek jobbulást!!! Még mi sem hevertük ki ezt a hurutos-köhögős nyavaját.....Holnaptól erigon sziruppal probálkozunk, mert a rinothiol most már semmi hatással nincs Zozira. Valami homeopátiás szert nem ismertek erre????


Nincs már kismamánk????

gy.
gyöngyusz
 
 


Sziasztok,

Csak egy gyors bekukk. Egy közérdekü kérdésem lenne. Valamelyikötök használ Respisense légzésfigyelöt? ( http://respisense.com )Tapasztalat?

Köszi.

puszi
Csilla

Kép
Kép
Kép
csillah
 
 


Sziasztok!

Ma jöttünk haza a "nyaralasbol", szupi volt :)! Még nem sikerült mindent visszaolvasnom, holnap majd dolgozom rajta!
1 kérdés: az urtica urens-t meddig lehet szedni?? Müködik, de ha nem szedem a tejcsi mennyisége is nagyon lecsökken, de nem tudom lehet-e szedni folyamatosan... Lehet tapszer lesz a vége. Elöre is köszi a segitséget!

Gyöngyusz, még nem érkeztek meg a nyuszik, figyelem a postast és szolok, ha ideértek!

Jutka, az a kép, annnnnyira édes, hogy kéész!
Nem vagyok jo haziasszony, de ez az eltevösdi nekem mindig tetszett :lol:! Leki, gyümölcs.... Ebéééd ? Vacsi?? :D
Amugy a kis dragam sem hajlando üveges gyümit enni ujabban, ugyhogy örülök a teli hütönek...

Lilla, Balint is nagyon zabalnivalo az agy szerelös képen!
Tali: Szerintem dobj fel idöpontokat! Nekünk nagyabol barmikor jo.

Toreau, azota sem kaptam meg a képeket :cry:

Dorka, igazabol azért jöttem most, mert ma mesélte egy bartnöm, hogy az 1 éves kisfia pocijat nagyon bantja a panadol baby. Te irtad a multkor, hogy azt adsz Norbinak, ha faj a foga, nem? Szoval neki ugy esett le, hogy mas anyukatol hallotta. Allitolag van olyan gyerköc, aki nehezen türi. Lehet nektek is le kellene allni vele kicsit... :?:

V néhany hete teljesen Apa függö, imadjak egymast... A kis sz@ros csak akkor jön hozzam, ha kaja kell :lol:!

A betegeskedöknek jobbulast!

Agi, hova tüntél???

Pirus, Indigo??

Brik, jelentkezz hamar! Remélem jol vagytok!

Jo éjt!
saara
 
 


Sziasztok!

Kicsit be vagyok havazva, mert Bence nem megy a héten oviba, visszakapta Dorkától a betegséget, pedig olyan ügyesen kiszedtem belőle 2 nap alatt. + az oviból egy kis kötőhártya-gyulladás... :( Na nem baj, legalább megint múzeumozok, meg parkozok egy kicsit, már úgy hiányzott! :):)

Rita, ügyes vagy, hogy jól sikerült az interjú!! És Máté milyen jó fiú, hogy így elvolt anyukáddal! Szuper!

Timi, jaj de sajnálom Hannát! Remélem mára jobban van, és hamar meggyógyul! Nem ismeritek azt a fülmelegítős sapkát? Bence hordott ilyet egyszer, és nagyon jó!

Dorka, szerintem nem baj, ha egy-egy nap nem eszik olyan jól Norbi, csak arra vigyázz, hogy elég folyadék jusson be. Az alma egyébként kitűnő hasfogó, lehet, hogy szüneteltetni kéne, próbálj más gyümölcsöt!

Ranpo, Ricsi nagyon gyönyörű baba!!:):) Lázasan is szoptass nyugodtan, teljesen egyetértek Timivel és Joe-val. Inkább csak arra vigyázz, hogy most (sajnos) ne puszilgatsd agyon, ahogy szoktad! :) Gyógyulást a babának!!

Prücsök, nekünk nagyon bejött az ökopelenka, azóta is ezt használjuk. Jó családozást!

Joe, ne hülyéskedj! Vidd el orvoshoz, ha fáj a füle! Legfeljebb azt mondják, hogy nincs semmi; nem szokták csak úgy felszúrni a fülüket!! Ha kell, én tudok megbízható, jó fülészt. Hozzá járunk 3 éve.

Saara, de jó, hogy jól sikerült a nyaralás! Azt nem tudom, meddig lehet szedni a bogyót, szerintem kérdezd meg a gyógyszertárban; amúgy nem hiszem, hogy abba kellene hagynod!

Jutka

KépKép
KépKép
tjutka
 
 


Sziasztok!

Köszönjük a gyógymanókat!Már egy kicsit jobban vagyunk,de még ürül a trutyi a füléből,és amit az orrából szívok ki az se semmi,pedig nem folyik az orra,feljebb van a váladék!Tehát nagyon fontos az orr tisztitás,mert ez a sok váladék mind a fülére menne!
A fülszúrásról csak annyit én csak egy dokiban bizok a gégész főorvoshoz viszem a gyerekeket ha gáz van.Ha ő azt mondja felszúrjuk,akkor elhiszem,hogy muszáj.Nagyon feszíthette szegénynek a váladék és ezáltal megkönnyebült.
Joe,ha tényleg gond van akkor keress fel egy jó szakorvost,aki csak jót akar! :wink:

Jutka,
sajnos nem ismerem azt a sapkát.Hol lehet olyat beszerezni?És tényleg használ?


Mindenkinek szép napot!

Pusz

Timi
Kép

Kép
Kép
Kép
ÁKI:1995.07.26.
timiban
 
 


Sziasztok!

Ranpo: neekm kb.5 hétig volt folyásom.
Szerintem normális.
Nagyon ari Ricsi!

Jobbulást Mindenkinek!

A Libero figurák lehetnek vegyesen!
Legalább is nekem elfogadták így is.

Milyen az az ökopelus?

Még mindíg nincs "termésünk" :cry:
A barack sem hozta meg a hatást.

url=https://lilypie.com]KépKép[/url]
url=https://babafalva.hu]Kép[/url]
dorka24
 
 


Sziasztok!

Évi, gyönyörű a kisfiad! Jó, hogy írtál, már hívni akartalak, hogy hová tűntél!

Gyümölcseltevős anyukák!
Kedvet kaptam tőletek, de még sosem tettem el, hogy csináljátok? Megpucolom a gyümit, feldarabolom, vagy egészben? Zacsiba vagy dobozba jobb, kis adagokban, vagy ömlesztve?

Panka 3 napja (akkor volt 1 hónapos) kevesebbet eszik, mint szokott, és állandóan tekereg a cicimen, szopizás közben tök nyugtalan, felsír. Mi lehet a baj? Sokkal kevesebbeket is alszik nappal, mint szokott.
Ha kevesebbet eszik a cicimből, adjak neki lefejt tejet menet közben? Mer hál'Istennek az van bőven. Vagy várjak 1-2 napot, amíg normalizálódik a helyzet?
Az esti (6-8 óra között) nyűgösködés még megvan, gondolom, hogy a pocija, mert egy rottyantás után megnyugszik. Espumizant adtam neki. Valaki tudja, hogy a hasfájásra milyen homeos bogyó való? Van tapasztalat ezzel kapcsolatban?

Bocsi, hogy mindig csak kérdezek, de olyan jó tanácsokat adtok! Majd 1-2 év múlva én istápolom an kezdő kismamákat! Milyen jó is lesz!
Még egy butának tűnő kérdés: hogy mérjem meg a lázát? Van hagyományos meg digitális lázmérőnk is. Dugjam a popsijába? Az nem irritálja?
És honnan tudom, hogy esetleg meg van fázva? Folyik az orra? Csak néha szokott bucija lenni, ez normális?

A betegeskedő babáknak-mamáknak gyors gyógyulást kívánok én is, és mindenkinek üdv,

Cseragi Kép
cseragi
 
 


Hellóka!

Nálunk is az van,ami Prücsökéknél! Na mindegy!

Jobbulást kívánok minden betegeskedő mamának és babának! :P :P :P Gyógymanók és mosolyok mennek!

Kicsit le vagyok maradva, de pótolom!

Ági
Pankának hatalmas haja van, nagyo nédes!
A kérdéseidre a válaszok engem is érdekelnek!
Valószinűleg a tejcsid változik! Ezt a tekergőzést Kata is csinálja néha, de máskor meg annyira szopizik, szinta fal és röfög s közben! :lol: Ilyenkor kéne megjegyeznem,hogy mit ettem! :roll:

Sára
Esetleg a Nutellát is kipróbálhatod, illetve a husit és csokit nagy számban kell enni!!!! Ja és fejjél! Legjobb az elketromos mellszívó! Sajna ebben a tejcsis ügyben nagy gyakorlatom van!

Ranpo
A folyás egyéni, nekem egybéért az első Mikulással! :twisted:
de ebben a hónapban még elkerült apirosputtinyos! :lol: :P

Rita a tájékozottság minden korban fontos! Mikor kapsz hírt az állásról? Akkor ennek most örülünk vagy sem, hogy ügyes voltál? :lol:

MAjd jövök még, most ébresztő van!

Kép
anid
 
 


Helló Lányok!

Nagy az öröm kis családomban! Égibálint négykézlábra állt! Persze csak egyszer, majd össze is csuklott, mint egy kis rongybaba, de piszkosul tetszett neki a dolog, azóta próbálkozik, ha ébren van. :)

Akkor többszöri felszólításra kitűzöm a tali időpontját: október 18. szerda 11 óra?! Kinek nem jó az időpont? Remélem ekkorra meggyógyul minden kis betegünk teljesen.
Na és a helyszín? Mert most feldobtatok egy újat. Bár szerintem olyat úgyse fogunk találni, ami mindenkinek jó, mivel nem egy helyen lakunk. Nekem tök mindegy, én mindenhonnan egyforma messze lakom és bkv-zok :)
Tehát:
szavazásra bocsájtom a dolgot, mindenki jelezze, hogy melyik helyszín jó neki, és írja meg jó-e az időpont.

Cseragi: Én a gyümit pucolva, kimagvazva tettem el (ami a barackféléket illeti, a meggyet csak kimagvalva). Kisebb adagokban, nylon zacsiban.
Ha Panka vonaglik és sír a cicin, akkor könnyen lehet, hogy a pocója fáj, de lehet csak azért, mert sok levegőt nyel szopi közben. Próbáld kicsit tornáztatni két szopi közben (lábijait fel-le nyomni), sokat segíthet a pukik megindulásában.
Én a lázat a popsijában mérem, de abból le kell számítani mindig 5 tizedet. Állítólag a higanyos hőmérő pontosabb, én digitálissal mérem ennek ellenére, mert nekünk az van. Bálint nem jelezte még, hogy zavarná, tök nyugodtan tűri, aztán lehet perverz a gyerek :) Egyébként én be szoktam olajozni kicsit a végét napraforgó olajjal mielőtt beledugom neki.
Biztos, hogy néhány hónap (nem is kell 1-2 év hozzá) múlva már Te istápolod az új kismamikat :) Annak idején én is annyit kérdeztem itt, aztán látod most meg osztom az észt :) :)
Kérdezz bátran! :wink: Ja, és Panka nagyon édes.

Rita: Gratulálok az interjúhoz! Nagyon szomorú leszek, ha elhagysz, de azért örülök is a sikerednek! Szuper, hogy Máté így elvolt anyukáddal, persze aki a híreket is dalolva olvassa a gyereknek az már tud valamit :)

Prücsök: Köszi a szavazatot, bár látom már a lányod Gergő felé kacsintgat, nem tetszik ez a kacérkodás nekem :) Holnapi nappal mi legyen?

Ranpo: Nagyon jók a képek! Bepillanthattunk egy kis családi idillbe. Sajnálom, hogy beteg vagy!
Én úgy tudom, hogy ha lázas valaki nem szoptathat, mert megváltozik a tej minősége, de ha nálatok így megoldódott, akkor nem szóltam.
Folyásom nekem jó sokáig volt, majdnem végig a gyerekágyas időszak alatt. Hol erősebb, hol gyengébb. A végén már alig-alig.

Hédi: miért írtad, hogy Téged nem érint a tali? Eljöhetsz ám Te is nyugodtan!

Minden kis és nagy betegnek jobbulást!!!

Na már megint jó sokat írtam.
Indigóval együtt eltűnt a táblánk is! :( Jó lenne, ha előkerülnének. Vajon mi lehet velük?

Puszi
Lilla

lilló
 
 


[quote="gyöngyusz"]Sziasztok!

Prucsok!
Neked milyen figurád van??? Csak azért mert egyformából kell a 10...Ha nyuszis, akkor beszéljük meg Sárával privátban, hogy melyikőtöknél sürgősebb a plusz figura és amint megvan, elküldöm. A kérdőívnek van visszaküldési határideje??? Sára talán még nem kapott ilyet....

Sziasztok!

Bocsi, hogy így ismeretlenül belekontárkodok, csak azt szeretném mondani, hogy én sosem egyforma figurákat küldtem és mégis az összes ajándékunk megvan. Szóval kár izgulni miatta. :) A kicsi fiam a héten lesz 16 hónapos.
További szép napot mindenkinek.
pannani
 
 


Sziasztok :)

Csak egy kukk és már mentem is sajna....

Beteg babócáknak gyors gyógyulást kivánok, a mamiknak is ám, és kitartást.

Ebben a pocsék időben jó adni a babóknak Cebion cseppet, 6-8 csepp mehet naponta, sokat segit a nátha legyőzésében és megelőzésében, ezt a mamik is szedhetik ám, persze nekik nagyobb cseppszámban.

Pocifájásra van szintén bogyó csak nem jut eszembe...áhhh azt tudom hogy 9CHás és azt is hogy utoljára talán Évi irta be, mert megtalálta az egyik hszemben, de most nincs időm visszakeresni :(

Tejszaporitás:
Sára az urticát inkább kuraszerűen javasolják: 5 nap szedés utána kicsi szünet majd ujra, az Alfa Alfa c12 est lehet jobban folyamatosan szedni (amugy lucerna az alapja) most én is azt eszem , mert látványosan csökkent nálam is a mennyiség, a fejésen látom, amit átadok a sogornőméknek. Jó segitség még a lucernacsira eszegetése is, ha időd engedi csiráztass (olcsóbb) ha nem akarsz vele bibelődni akkor lehet készen kapni: bioboltban, de a multiknál is van a zöldséges pultban ahol a salikat tárolják. Vajaskenyérrel, salátákkal jó fogyasztani.

Libero figurák :)

Ahogy Pannamami is irta nem fontos hogy egyforma legyen, tök mindegy hogy baba vagy nyuszi a lényeg a darabszám. Ha nem kapnátok meg a beküldéstől számitva ugy egy hónapon belül az ajándékot akkor hivjátok fel őket és reklamáljatok, általában a hivástól számitva egy héten belül megérkezik a játék :)

Tali :)

Most ez melyik meki lenne?? Ami a Tesco körforgalmis felüljárójához van közelebb, vagy ami a régi Osztyapenkó szoborhoz van közelebb???(bár játszóház részről csak a tescosnál emlékszem) ODa milyen bkvé megy ki???

A képek fantasztikusak, egyik baba szebb mint a másik, és nagyon jó látni hogy milyen szépen fejlődnek, ha sikerül kivarázsolnom a masinából akkor én is teszek fel majd ujat a legujabb tudományunkról: állunk kérem szépen, ahol lehet mindenütt felállunk aztán ha elfáradtunk akkor reklamálunk ezerrel, mert még arra nem jöttünk rá hogy le is lehet ülni :P :P :P

Brik :)
Nagyon sokat gondolok rátok, remélem jól vagytok.

sok puszi mindenkinek, ha segitség kell nyugodtan hivjatok, mert telefonon előbb tudok segiteni mint a neten keresztül

Ági és a fiúk

KépKép
KépKép
Ágiboszi
 
 


Sziasztok

Lilla, azért írtam, mert ördögfiókám 14 hónapos és nem bír megmaradni a fenekén 2 percig sem. Ha ott is lennék, nem sokat látnátok belőlem és én belőletek. :) Bár a babákat imádja, simogatja és ölelgeti, de sokáig nem tud még velük mihez kezdeni. Egyébként szívesen mennék én is.

Különben nagyon szeretlek benneteket olvasni, ha időm engedi...kár, hogy amikor én hasonló problémákkal küzdöttem, nem tudtam, hogy vagytok. Nagyon hasznos lett volna nekem is. Talán Márti kislánya lehet hasonló korú...azt hiszem.

Hédi
gyurmanó
 
 


Sziasztok,

Betegeskedö mamáknak és babáknak én is küldöm a gyógymanókat.

Ági,
Petinek gratula az új tudományához.

Brik,
Küldtem pü-t, még délelött, remélem megkaptad.

Rita,
Gratulálok az interjúhoz, mikor kapsz választ?


Lilla,

Gratula Bálint tudományához is, élvezet figyelni a próbálkozásaikat. Jók az ágyalámászós képek.

Cseragi,
Gyönyörü a lányod, micsoda szemek!

Timi,
Remélem Hanna fülecskéje hamarosan helyrejön.


Saara,
Örülök, hogy jól sikerült a nyaralás.

Joe,
A kiütésekre próbálj krumplilisztet szórni. Itt bevált dolog, bárányhimlöre is ezt használják. Az én lányaimon is segített.

Ranpo,
Nagyon szépek a képek. Édes kissrác Ricsi.

Jutka,
Dorka és Bence képe is klassz. Mindig ilyen jól elvannak?

Bocs, ha vki kimaradt, de Viktor reklamál..

puszi

Csilla

Kép
Kép
Kép
csillah
 
 


Halika!

Lemaradtam! Mi a másik talihely?
Nekem hétközben biztos nem jó a meki! Illetve nem tudom, hogy hányszor kéne átszálni babóval! És mivel annyi a beteg ember én nem akarok bkv-ni 4-5 órát!

Dóri
"Termés" ügyben: én ma fél óráig masszíroztam és tornáztattam Kata hasát, és sikerült is, már két napja nem volt széklete!
Nincs valankinek ettől egyszerűbb ötlete kakicsalogatásra!

Ági
Hogy haladtok?


Katával nagyon sok vátozás van ám! Sokkal, de sokkal kevesebbet sír, sőt már nevetgél, figurázik, hömbörgőzik! De ezt láttátok a sok nevető fejből!
Azt hiszem vegyes tüzelésű táplálásból és kakifigyelésből doktorit írhatnék!
CSak ez a fránya kakilás és hascsikarás múlna már! :twisted: :twisted: :twisted:

Azért csajok ne adjuk fel ezt a tanulást az itthonlét alatt, mert nem tudom ti hogy vagytok vele, de nekem kezd a világom egy kicsit beszűkülni!
Vagy énvelem van a baj? Néha olyan lelkiismeretfurdalásom van!

Kép
anid
 
 


Sziasztok!

Csak egy gyors bekukk, ahogy Ági szokta írni. :)
Szóval Liberoéknak csak 5 db figura kell; nem írják, hogy egyforma kell legyen és határidő sincs. Aki küld, annak előre is köszönöm. Amúgy semilyen figuránk nincs még, mert még sosem vettem Liberót.

Lilló,
Mi holnap megyünk jógára. 11-től van. A cím Károly körút 3/A, ez a Pannon üzlet melletti nagy kapualj a Deák tér felé. Első emelet (magasföldszint vagy félemelet van). Sattva egészségműhely. Örülnénk, ha jönnétek. :D

Most sírás van, de nagyi a tisztábatevő. :)
Újabban kicsit borul az életünk, mert már 3. napja átalussza Blanka az éjszakát, azaz reggel fél 6 felél ébred, aztán szopi után még visszaalszik 1-1,5 órára. Viszont napközben ettől (?) kicsit borult az étkezési rend + tegnap este kirepedt az egyik mellbimbóm és vérzett ezerrel, úgyhogy most fejek vagy bimbóvédőzök, de mintha nem enne így eleget... :? :roll: Szóval még fejtegetem a rejtvényt, amit feladott a kisasszony, de majdcsak megoldom.

Rita,
A hírolvasós sztori nagyon ari. A végén még Mátéból is hírolvasó vagy tévébemondó lesz. :)
Gratula a jó szerepléshez Brüsszelben. Ha nagyon akarnak, csak megoldható lesz a távmunka. :wink:

Betegeknek jobbulást! Bocs, hogy másra most nem reagálok, megyek etetni. :lol:

Prücsök

prucsok
 
 


hali!
Valaki surgosen tudna vmit irni Melczer dokirol?
Az orvosom elutazik, es atadott neki. Mar atkozom a hulye fejem, hogy miert kertem ot, hogy ajanljon vkit, ahelyett, hogy en kertem volna meg gyorsan egy altalam ismert szimpi dokit...
Segitsetek....
dorye (39)
dory
 
 


Sziasztok!

Dorye, van szülésznöd? Ha ismeretlen a doki és kicsit izgulsz jol jön, ha van ott egy ismerös arc, aki ért is hozza!
A doki ugyis csak a végén toppan be, a szülésznö kiséri végig a szülést! Ha gondolod tudok/tudunk egy közkedveltet ajanlani :D!
Szép és gyors szülést kivanok, ne izgulj, minden rendben lesz :P!
Drukkolok!

Jutka, bocs, hogy megint vmi hülyeséggel hivtalak, de le kellett dumalni egy talit több baratnömmel holnapra és gondoltam gyorsabb, ha felhivlak!

Agi, köszi a homeos tanacsokat! Jobbulasta manoidnak!

Na megyek, dolog van, majd jövök késöbb!

Sara
saara
 
 


Gratula az új tudományokhoz!!!
Nálunk is van ám, ez a sikongatás. Olyan jó videófelvételt csináltam róla, tisztára örülök :lol: milyen jó lesz ezt majd visszanézni néhány év múlva. :lol:

Anid
A kakicsalógató szerintem az, ha minden pelenkázás után tornáztatod egy kicsit, hogy mindkét lábát felnyomod a hasához, én 10-szer szoktam, azután egy kis biciklizés, és nagyon jókat nevet közben.

Cseragi
Én úgy tettem el a gyümölcsöket (azaz a szilvát) hogy ha kiveszem akkor már ne legyen vele gondom, csak kiolvadjon. Tehát megmostam, megpucolta, kimagoztam, összeturmixoltam és kis adagokban raktam el. A kisadagok azért fontosak, mert ha nagy adagban raknád el, akkor azt egyszerre úgysem eszi meg a babád és kárba megy, de sok kisadag az sok kajálásra jó lesz.
Nekünk is van digitális fülhőmérőnk, az szerintem jó, gyors és pontos. De a doki egyszer itt volt és hagyományos hőmérőhöz ragaszkodott, amit a fenekébe dugott, nem volt túl jó látvány :-( ja és persze mindezt hiába, mert nem is volt lázas.
Hasfájásra használj Gripe Watert, az gyógyvíz, de ha homeos bogyóhoz ragaszkodsz akkor az pedig a colocynthis 9ch.

Ja és nagyon jók a képek is :-)

Gabi

Kép

Kép
gabek
 
 


Dory,
én nem ismerem nagyon jól Melczer dokit, csak párszor láttam őt, azokban a hetekben, amíg bent voltam a Klinikán, de nekem szimpatikusnak tűnt. Neked nem szimpi, vagy miért bánod, hogy ő lesz?

Hőmérő: nekünk olyan digitális van, aminek a vége rugalmas, tehát nem kell attól tartani, hogy beletörik, ha nagyon izeg-mozog a gyerek. :) Nekem azt mondták, hogy a fülhőmérő nem annyira pontos.

Tali: nekem sajnos nem lesz jó a 18-a, aznap pont sulim van. Sajnálom, jó lett volna találkozni veletek. De tudom, hogy úgysem lehet olyan napot találni, ami mindenkinek jó.

puszi
PP
pöttöm_panna
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?