Új privát üzeneted érkezett!

juszti75 írta:Elküldve: 2006 Október 24 Kedd - 9:55



Kedves Anyukák!
Ha érdekel titeket nagyon jó minőségű, márkás angol babaruha kicsikre és nagyobbakra ( Next, George, Mothercare, Early days, gap…) 0-1,5 éves korig
Jelezzétek emailben és küldök feltöltésről értesítőt!
Köszönöm a figyelmet
Továbbijó babavárást és babázást kivánok
Szerettel
Lovas Juszti
julovas@vipmail.hu
Kép minta
juszti75
 
 


ilduska: te mázlista.
Htá nemtudom hogy kell hízókúrázni én kifejezetten nem akarok hízni de attól még jönnek felfelé a kilók, hol lassan hol gyorsan.

KépKép
spanda
 
 


Ma beszéltem 1 barátnőmmel, a manótanyáról, és mondta hogy érdeklődött régebben mert elmenne a Lucával, de akkor az a válasz kapta hogy csak 2 éves kor felett, ez változott??
Meg aztkérdezte hogy nincs e valami énekes mondókás foglakozás, merthogy arra szívesen elvinné.

KépKép
spanda
 
 

 
 

dbogica: A Gondolkodós alvós kép nagyon haláli!!(kátr hogy nincs puszsiszkodós smiley)[/b]

KépKép
spanda
 
 


Szép estét mindenkinek!

Lányok, nagyon szépek a Babók egytől-egyig! :lol:

Voltunk ma Manótanyában, hát a gyerekek nagyon élvezték, csak ajánlani tudom mindenkinek! :lol:

Vera, láttam Nektek is nagyon bejön, remélem találkozunk ott máskor is! :lol:

Panda, szerintem nyugodtan viheti a barátnőd a kisebb gyermekét is, mert annyi jó játékot láttam, amik kisebbeknek való, biztos jól érezné magát, egy próbát megérne, szerintem! :roll:


Ildus, szerintem próbáld ki Te is a Norbi módszert, csak fordítva. Amit nem szabad este enni, azt szigorúan csak akkor edd! És amit csak este szabad, azt pedig délelőtt, hátha bejön. :D

Kép
Kép
kata_77
 
 


Szép napot!!


Jól van, beszélek vele és ha jó neki is és nem jön közbe semmi, akkor megyünk hamarosan körbenézünk.

KépKép
spanda
 
 


Szép napot!!


Jól van, beszélek vele és ha jó neki is és nem jön közbe semmi, akkor megyünk hamarosan körbenézünk.

KépKép
spanda
 
 


Hellótok!!!

Hol van mindenki??!!
Bizti kihasználtátok ezt a frankó időt és kint lógtatok a gyerkőcökkel a szabadban.
Teszek pár új képet hogy feldobjam a topicot:
Kép


Kép

Kép

KépKép
spanda
 
 


Sziasztok,

Spanda,
Bizony, kint lógtunk. :)
Nagyon édes a lánykád! :) Bio kölest eszik?

Tegnap hallottam a 21 napos elméletet, miszerint ha valamit tartósan 21 napig csinálsz, akkor ahhoz a szervezet hozzászokik. Gondoltam megírom a fogyókúrázóknak. :) Szóval 21 napig csak 2 db korpovitot esztek vacsorára = 21 nap múlva már nem lesztek éhesek! :lol: :lol: Én meg 21 napig 1 kg kenyeret eszem vacsorára, akkor lehet hogy 21 nap múlva már kívánni is fogom az 1kg kenyeret?! :lol: :ol: érekes egy elmélet, de lehet, hogy igaz. :)


Meséljetek, hogy mi volt a kézműves-manó tanya bulin! :)

Lívi,
Te hogy érezted, hogy sikerült? sokan voltak?
Néztem csütörtökön a Diát, és teljesen ledöbbentem, mert pont úgy nézett, ahogy te szoktál, kis-hasonmásod. :D
ilduska
 
 


Sziasztok,

Spanda,
Bizony, kint lógtunk. :)
Nagyon édes a lánykád! :) Bio kölest eszik?

Tegnap hallottam a 21 napos elméletet, miszerint ha valamit tartósan 21 napig csinálsz, akkor ahhoz a szervezet hozzászokik. Gondoltam megírom a fogyókúrázóknak. :) Szóval 21 napig csak 2 db korpovitot esztek vacsorára = 21 nap múlva már nem lesztek éhesek! :lol: :lol: Én meg 21 napig 1 kg kenyeret eszem vacsorára, akkor lehet hogy 21 nap múlva már kívánni is fogom az 1kg kenyeret?! :lol: :lol: érdekes egy elmélet, de lehet, hogy igaz. :)


Meséljetek, hogy mi volt a kézműves-manó tanya bulin! :)

Lívi,
Te hogy érezted, hogy sikerült? sokan voltak?
Néztem csütörtökön a Diát, és teljesen ledöbbentem, mert pont úgy nézett, ahogy te szoktál, kis-hasonmásod. :D
ilduska
 
 


előnézetet is elküldte..... upsz! :lol:
most meg hibát jelzet...... brrrrr :)
ilduska
 
 


"Tegnap hallottam a 21 napos elméletet, miszerint ha valamit tartósan 21 napig csinálsz, akkor ahhoz a szervezet hozzászokik. Gondoltam megírom a fogyókúrázóknak. Szóval 21 napig csak 2 db korpovitot esztek vacsorára = 21 nap múlva már nem lesztek éhesek! Én meg 21 napig 1 kg kenyeret eszem vacsorára, akkor lehet hogy 21 nap múlva már kívánni is fogom az 1kg kenyeret?! érdekes egy elmélet, de lehet, hogy igaz. "

Ez nekem nagyon tetszik! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: 3 hét múlva referálj! :)

Mi voltunk akkor a Manó tanyába, de a kézműves foglalkozást kerültük. Nem szerettem volna, ha Bábel már első nap kidekorálja a falat agyaggal! :)

Panda, Emma Leila tényleg nagyon édes. Ha ilyet látok, egy kicsit visszasírom még azokat az időket, hogy mennyire könnyebb volt velük! :lol: :lol:
Rakhatod folyamatosan ám a képeket, tényleg feldobja a topicot! :lol:

Kép
Kép
kata_77
 
 


Szép estét!

Ki hogy éli meg az óraállítást? :) Én nem bírtam egy órával tovább ébren tartani őket, már fél hétkor fürcsizni akartak, hiába próbáltam őket még játszani hívni. Már nagyon nyűgösek voltak. :cry:
Kiváncsi vagyok, menni ideig tart majd az átállás? Vajon holnap a tyúkokkal kelünk? :lol:

Kép
Kép
kata_77
 
 


Hát, Emma még megébred fél 7 helyett fél 6 kor, de aztán visszalszik, kivéve ma.
Már le is tettem megint, mert majd meg akart halni az álmosságtól.
Vasárnap voltunk a fürdőbe, én eddig elősször, csupa rosszat halottam róla, erre tök kellemes meglepetés ért, nagyon jól éreztük magunkat, Emma majd kiugrott a bőréből mikor meglátta a vizet.Olyan jól érezte magát, mindenkire vigyorgott meg visongatott végig.

KépKép
spanda
 
 


Jó hideg lett, ma ilyenek ugráltak a kertbe:
Kép

KépKép
spanda
 
 


Egyépként, meg hol van mindenki??
Kép
Bújjatok elő, és írogassatok.

KépKép
spanda
 
 


Ma ilyen animálós napom, van.
Jól el is szórakoztattam magam, szóval megyek
Kép

KépKép
spanda
 
 


Panda, legalább feldobtad a napot! :lol: :lol: Az a pingvines haláli!
Nálunk tegnap front volt! Mindkettő aludt délután, sőt még este is hamar ágyba bújtak! :lol:
Nem tudjátok, hol érdemes a Minimaxon kívül játékot venni? A Minimax kilőve, a Guliver messze van :cry: , én a Corára vagy Auchanra gondoltam. Szerinteted melyiket nézzük meg? Szombaton mennénk, és a gyerekeknek néznénk ajándékot Karácsonyra, többek között egy babakocsit, ami mózeskosaras. Néztem a Minimaxban, de egy kicsit drágának találtam ahhoz képest, amilyen.

Amúgy mit szóltok, hogy állítólag a héten már elképzelhető, hogy havazik?

Kép
Kép
kata_77
 
 


jamina
 
 


Jamina, köszi szépen, én is nézegettem már itt, de szeretném inkább élőben látni a babakocsit. Ha nem erről lenne szó, talán nem ragaszkodnék annyira, a személyes vásárláshoz. :roll:
Én ezeket találtam, szerintem nem drága helyek:

www.jatekabc.hu
www.jatek-makett.hu

És a könyveket innen ajánlanám, nagyon szép könyvek vannak, valóban olcsóbban. :lol:

www.alexandra.hu
Rengeteg szép mesekönyvet találtok, én nehezen is tudok választani.

Jó böngészést! :lol:

Kép
Kép
kata_77
 
 


Kata,
én a bookline-ról szoktam kilószámra rendelni a könyveket :lol:

Nem jön vki szombaton a nagy bababörzére a BNV-re? Mi vszeg megyünk.
jamina
 
 


A bookline-t nézegettem én is, de azt vettem észre, hogy Alexandra jobb áron van. Sőt 10.000-nél már ingyen kihozzák.

Mi anno 4 éve voltunk Bababörzén, akkor vártuk épp Kisasszonyt, de annyira nem fogott meg, hogy azóta nem is mentünk. Nekem nagyon zsúfolt volt, nem bírom az ilyen tömeget. :cry:
Ti járjatok azért szerencsével! :lol: Gyerkőcökkel mentek?

Kép
Kép
kata_77
 
 


Helló, kösz a linkeet, erről jutott eszembe, hogy nemtudjátok véletlenül hol lehet kapni olyan masinát ami zenél és vetit a plafonra, vagy a falra??
Egyik ismerősöm mondta hogy anno, már vagy 15 éve volt a lányáűnak, nméztem játékboltba de nemtaláltam csak olyanokat ami mondjuk kiságyra szerelhető, olyan nagyon babásat, valami komolyabb klasz kéne, állítólag a fisherpricenak van, de a honlapjukon nem találom hogy utánanézzek.

KépKép
spanda
 
 


Én is gondolkodtam a bababörzén, de a zsúfoltság engem is elriaszt.

KépKép
spanda
 
 


Kata,
bookline-t már 9000 felett ingyen hozzák :P én azért szeretem jobban, mert sokszor veszek antikvár könyveket.

Börze: egyszer már én is voltam, és a tömeget szintén utálom, de teljes téli ruhatárakat vennék, remélem, sikerül.
jamina
 
 


Átértékeltük, mégsem megyünk börzére.
jamina
 
 


Jami, mi sem megyünk holnap ajándék nézőbe. Talán majd jövő héten!!

Addig egy kis irodalmi nosztalgia gyerekkorunkból! :lol:

Nemes Nagy Ágnes: Hóesésben

Szakad a hó nagy csomókban,
veréb mászkál lent a hóban.
Veréb! Elment az eszed?
A hóesés betemet.
Nem is ugrálsz, araszolsz,
hóesésben vacakolsz.
Fölfújtad a tolladat,
ázott pamutgombolyag.
Mi kell neked? Fatető!
Fatető!
Deszka madáretető.

Kép
Kép
kata_77
 
 


Sziasztok

Jami,
Nem tudjátok itthon hagyni a gyerkeket egy pár órára? Esetleg úgy még érdemes lenne....
Én kb. 4 éve akartam elmenni a börzére, de olvastam, hogy reggel 4-5-től kell sorban állni, ha viszonylag korán be akarunk jutni. Ez még mindig így van? mert akkor az nagyon gáz, főleg 0 fokban....

Kata,
óraállítást mi elég jól átvészetük, csak a vacsorával vannak gondok, már 5-kor éhesek, szerintem a sötét miatt :)
Szerintem a Cora jobb, nagyobb a választék.
Én szoktam venni játékot a Westendben, alul, ahol a kaják vannak (nem a vízesés felé, mert ott is van 2 játékbolt, hanem tényleg ott ahol ételeket lehet venni), nagy a választék és nem vészes az ára, van hogy a nagy áruházakban drágább. Tavaly karácsonykor tanulmányoztam az árakat babaágy terén, és ott volt a legolcsóbb és a legjobb. Remélem azóta nem drágult meg... majd a köv. héten megint megyek szülinapi ajándékért, majd megnézem mi a helyzet. :)
Gulliverben járt már valaki?? Most kaptunk egy prospektust, amiben van egy vásárlói kártya. Érdemes elmenni oda? Tény, hogy nagyon messzi van....

Spanda,
tök jók az animációk, hol lehet ilyenket szerezni? :lol:
én nem vagyok jó ilyen zenélő-vevítő játékban, de majd ha megyek rákérdezek.
ilduska
 
 


Sziasztok!
Mejöttünk az utazásból végre.
Mit szóltok a hóeséshez?Úgy látom itt most kezd előbújni a nap.Talán.Máté nagyon örül a hónak,én nem annyira,remélem holnapra elolvad,mert nem tudok suliba menni.

A Bástya fölött nem nyílt valami játékbolt?Vagy rosszul hallottam?Nem tudjátok hogy a Gulliverbe kell valami kártya,vagy csak simán mehet oda az ember vásárolni?
A Corában tényleg elég jó játékválaszték van.Én most Duplo legohoz keresek nagy erővel hidat.
Ja,Ilduska,most olvastalak hogy a Gulliverbe van kártya.Hogyan lehet hozzájutni?Én azt hallottam hogy érdemes megnézni,ezért tudakolom meg hogy hogyan működik,mert karácsony előtt elnéznék oda.

A babaruha börzére én megyek,persze Máté nélkül és ha egyátalán feljutok Pestre.

edoci
 
 


edoci,

A lányom minden prospektust összeszed mindenhol és így történt az orvosi rendelőben is, majd kb. 2 hét múlva kinyitottam az egyiket, mert mikor ki akartam dobni furcsán kemény volt, és abban volt egy kártya....
A prostpektus elég vastag, és egy hátizsákos lány van az elején! Sok sikert! :)
Majd mesélj, hogy milyen volt a börze, még sosem voltam és nagyon kiváncsi vagyok. (sztem induljatok haza korán, most (is) hallottam a tévében, hogy megemlékezések és tüntetések lesznek....)
ilduska
 
 


ja, és merre utaztatok?
ilduska
 
 


Sziasztok!
Mi is vagyogatunk. Dorka teljes extázisba esett a havazástól. :lol:
Én annyira nem, de valszeg ebben közrejátszik, hogy elkezdett fájdogálni a pocakom.
Spanda! A babaszoba apróhirdetésében láttam 1 vetítős lámpát 2800ért.
Ildus! Ha mentek a Gulliverbe megnéznéd nekem mennyibe kerül a Chou-chou magyarul beszélő változata? Állítólag ott a legolcsóbb.
Börzére én is terveztem még régebben, hogy megyek, de mindenkitől azt hallottam, hogy csak tömegnyomor van. Brr...azt meg én sem bírom.
Kata!
Olyan jó, hogy Te ennyi verset tudsz rögtön, fejből.
Szép napot!
Szilvi Kép [/img]

Kép
Kép
deerszilvi
 
 


Edoci!
Üdv. újra itthon. Merre jártatok?

Kép
Kép
deerszilvi
 
 


Halihóó!!
Na jól a nyakukkba szakadt 1 kis hó, remélem most meg is elégelte karácsonyig, eléggé kint lakunk a világ végén és nem szeretnék olyan havat mint tavaly, ha itt nem takarítjuk az utata akkor senki sem.
ilduska: hát innen onnan a netről, kezdésnek, ajánlom a http://www.animaltgif.lap.hu-t.
Ott jó sok oldal van, külföldiek és magyarok is.

deerszilvi:
Köszi egnézem közelebbről hátha jó lesz.

KépKép
spanda
 
 


Edoci, nálunk a rendelőben még van ilyen prospektus. Budai ltp-i rendelőbe bementek és ott ki van rakva.

http://www.gullivertoys.hu/

Szilvi, szerintem érdemesebb a Rock-a-bye chou chou-t is megnézned, mert szerintem az hasznosabb. Hiszen a beszélőhöz, egy csomó kiegészítőt is meg kell megvenni, amire reagál, és hát azok szerintem irreálisan drágák.
A mienk cumizik, iszik, ha elaludt először lecsukja a szemét, majd egy ideig hangosan szuszog. Ha felsír, ki kell találni, mitől nyugszik meg, van, hogy csak a ringatás segít. Cserne nagyon szereti!
Én épp babakocsit keresek neki, csak az a bajom, hogy a chou chou babakocsi nagyon alacsony, ami meg magasabb, az az egész lakást elfoglalja.

Itt megnézheted, amúgy láttam ma a Tescóban is (beszélőset), csak nem néztem mennyibe kerül.

http://www.jatek-makett.hu/index.php?st ... =180,191,0

Edoci, tényleg merre jártatok?

Kép
Kép
kata_77
 
 


Ildus,
ha nagyon akarnánk, a két nagyot itthon hagyhatnánk, no de egy csomó ruhát akarok nekik venni, és azt jobb, ha fel tudják próbálni, de legalábbis hozzájuk tudom mérni.
Szóval holnap Egomba megyünk, bababizományiba is, meg rendes boltba is. Csizma is kell nekik :roll: A fene gondolta, hogy máris megmarad a hó.

Ha megyünk holnap a Bástyába -szeretem az ottani gyerekrészleget-, megnézem a játékdiszkontot is.

Kata,
megnéztem az alexandra.hu-n a könyveket és az új könyvek tényleg ott érik meg jobban, már ki is néztem egy párat. Izé, hát mindet magamnak :oops: csupa szakácskönyv meg lakberendezés.
jamina
 
 


Jamina, a Tescóban a kasszáknál van egy könyves rész és ma láttam pont egy nagyon tuti szakácskönyvet talán 1600 Ft-ért 4000 helyett. Tényleg nagyon szép! Szerintem simán kenterbe veri Stahl Jutkát! Pedig az is nagyon jó! Érdemes megnézni, mert nagyon szép könyvek vannak, elég olcsón. Én már vettem is egy Benedek Eleket! :lol:

Kép
Kép
kata_77
 
 


Köszi, megnézem.

Vasárnap sváb táncház lesz az aprótalpúaknak a csolnoki művházban. 10kor kezdődik.
jamina
 
 


Szép estét!

Mégis voltunk shoppingolni! :lol: Végül az Auchanban kötöttünk ki, mert eredetileg az Ikeába mentünk, és hát ott volt mellete. Sajnos babakocsit nem kaptunk, de vettünk tárasajátékot, kirakót és egy-két apróságot. Remélem azért Karácsonyig csak lesz valahol! :lol:

Szilvi, megnéztem neked a beszélős chou chout, 24.000 Ft.

Jami, milyen volt a táncika? Ropták a gyerekek? Sikerült kapnotok ruhákat? Én meleg nacit szeretnék, benézek majd én is a Bástyába, tavaly ott kaptam egyedül.

Ki hogy viseli ezt a remek :cry: időt?

Kép
Kép
kata_77
 
 


Kata,
csak ma lesz a táncház :lol:

Mi is vásárolgattunk tegnap, de csak Egomban, ráadásul egy nagy rohanás volt az egész, mert ugye délben minden bezár :? Azért a bizományiban sikerült tök jó cuccokat kifogni, pedig mondom, alig volt időm nézeldőni, de pl. egy márkás, kályhameleg, orkános dzseki +kantáros gatya együttesnek Szaffi részére nagyon örültem, hogy sikerült 2.500-ért kifogni.

Ügyesen tartja már Angi a buksiját hason:
Kép

De ennyire utálja:
Kép
jamina
 
 


Sziasztok!

Gyulán voltunk egy hétig az anyósoméknál.Körbejártuk a rokonságot.

Tegnap voltam suliban,már amikor odaértem a suli elé,gyanús volt hogy ott van 2 rendőrautó.Bementem,hangszórók,kamerák,stb.Valami rendezvény volt és jött oda a közt.elnök.E miatt elhúzódak az órák és nem tudtam elmenni utána a börzére.De kárpótolt hogy elindultunk porszívót vásárolni és vettünk helyette egy nyomtatót. :?

Tényleg,hallott valaki valamit a vizes porszívóról???Mert nekem ezt ajánlották az allergiám miatt,de nagyobb helyeken mint pl a Media Markt,Elektroworld nem lehet kapni.A Tescoban volt.Mindenhol csak a porzsák nélkülit árulják. :?:

Kata
Köszi az infotha esetleg megyek Egomba megnézem hogy van-e még ott katalógus.A honlapot néztem,de kb egy éve fejlesztés alatt áll,nem derül ki semmi belőle. :evil:

Szép vasárnapot mindenkinek!

edoci
 
 


Kata
Merre van ez a rendelő???A Budai ltp-et tudom,csak nem szeretnék ott egy órát kóvályogni Mátéval amire megtalálom,mert akkor valamelyik nap beugrok Esztergomba és megnézem van-e még prospektus.

Jamina
Megnéztétek a játékdiszkontot?Milyen?

Végül vettünk vizes porszívót a Tescoban,holnap próbálom ki hogy milyen.

edoci
 
 


Edoci, ha szemben állsz a szőnyegbolttal (talán Diego), akkor balra van egy lépcsőházban. Könnyen megismesed, mert babakocsis feljáró van előtte.
Majd írj, milyen a porszívó! Engem is érdekelne!

Jamina, annyira jó ez a két kép ezekkel a szövegekkel! :lol:
Melyik biziben voltatok? Én is megnézném, hátha kapok nadrágokat!

Kép
Kép
kata_77
 
 


Sziasztok!

Kata, voltam ma a Bástyában a játékboltban, láttam 2 féle babakocsit. Szerintem érdemes lenne megnézni a dorogi boltjukat is, mert ott viszonylag nagy választék szokott lenni, de ha itt szóltok az eladóknak, elmondjátok mit szeretnétek, talán be is hozzák Nektek.

Jami, hogy nő Angibaba :)

Kép
Kép
Kép
ecsv
 
 


Bástyában nem mentem fel a játékosztályra, mivel Ádi is velem volt :) majd legközelebb.

Biziben a Petőfi u-ban voltam. Általában lehet találni jókat. De a Dorogi bizományi se rossz, Méhecske a neve, assze, a Rossmannal szemben.

Szaffi itthon, taknyosan.

Vizes porszívóról majd mesélj, Edoci.

Vero,
pocak jól van?
jamina
 
 


Csajszik,
a pelenkadiszkontban vásárolt már vki? :?:
jamina
 
 


Jami, sígatyát vajon találok Kornélnak a Petőfi utcában? (104-es) elszakadt az overálljának a nadrágja és szeretnék venni egy fekete vagy egészen sötétkék sígatyát (fekete volt az eredeti) Mondjuk ha nincs, akkor túrnom kell Neki vízlepergetős overállt.
arra a pelenkadiszkontra gondolsz, ami a Kossuth Lajos utcán van? Én vettem ott Kornélnak pelust anno. Meg voltam vele elégedve, csak annyi baj volt vele, hogy volt közte selejtes, de azt kicserélte akkoriban a nő, ha visszavittem.

Pocak jól van, élvezem a terhességet, bár akkora a hasam, hogy többen azt hiszik, hogy mostanában készülök szülni :)

Kép
Kép
Kép
ecsv
 
 


Vero,
szerintem kapsz sígatyát, volt több is szombaton. Bár nem túl szépek, de azóta hozhattak be.
Én egy olyanra csaptam le, amit épp akkor hoztak be. Nagyon jó vastag, divatos (C-vitamin a márkája) és dzsekivel együtt 2.500.- Mondjuk azt is láttam, hogy egy ezresért vették be :? Ott inkább vásárolni érdemes, cuccot bevinni nem.

Pocak: nekem is nagyon hamar nagy lett második-harmadik bébivel :)
jamina
 
 


Sziasztok,

Edoci,
Engem is érdekelne, hogy milyen a vizes porszívó.

Jam,
Angi baba nagyon aranyos.

Van egy baba-bizományi a Malonyai utcában is a Paksi Ékeszerbolttal szemben. Még nem voltam bent, de szoktak az ajtón jó dolgok lógni. Ki van írva, hogy babakocsit bevesznek.... lehet hogy megpróbálom a miénket.

Vera,
Nem próbáltad még a teszvesz-t? ott is ki lehet fogni jó cuccokat. Vagy esetleg a Tesco-felé van egy angol használt ruházat, ott is van sígatya.

Szilvi,
Tegnap voltam a westendben abban a játékboltban, amit említettem, beszélő su-su :) 19.998 Ft. Gulliverben még nem voltam.

Spanda,
vetítős -világítóst nem láttam.
Köszi, majd nézegetem az animációkat. :)
ilduska
 
 


Sziasztok!

Ilduska!
Köszi az infót! Barátnőmék mennek a Játék-makettbe, ott 17ezer valamennyi. Asszem annál maradunk.

Jami!
Angi olyan aranyos! Jól meggyurmáznám! :lol:

Tegnap voltunk genetikán, azt mondták minden ok a pocaklakóval. De a nemét továbbra sem mondták meg. (Annyira nem voltak bőbeszédűek. :? )
Sebaj, ha máskor nem, szülestéskor kiderül. :wink:

Vera!
A babaszobán valaki hirdet vadi új síoverállt (igaz, egyberészes) 5500ért.
Szép napot!

Kép
Kép
deerszilvi
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet: