Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok lányok!

Mi a véleményetek a femibion, elevit meg a hasonló vitaminkészítményekről??? Szedtetek ilyeneket a kezdés előtt??
Én holnap átugrok Szegedre valami pályázatokat postázni, intézni, gondoltam veszek valami vitaminbombát...

sok puszi mindenkinek, látom kissé elvan mindenki :lol:
zsuki 75
 
 


Sziasztok!

zsuki:
Én még mielőtt terveztük a manót "annó",akkor Elevitet kezdtem szedni,de a dokim mondta,hogy hagyjam abba a szedését (lagzi előtt álltunk) mert nagyon felpumpál,meghízok tőle.Aztán az abba is maradt.Most ahogy babások lettünk ajánlották a Femibiont,nagyon jó,2 típusa van,amit a 12-ik hétig ill. terhesség előtt ajánlatos szedni és a 13-ik héttől.Nem a legolcsóbb,5000 Ft körül mozog az ára,de én azt gondolom,hogy ami TÉNYLEG JÓ,azért nem szabad sajnálni a pénzt.Másról készítményről nem tudok véleményt mondani

Nem vesztem el,csak ritkán jutok internet elé,ezért vagyok csak hébe-hóba!

puszi mindenkinek[/u]
baba22
 
 


Zsuki vitaminok nagyon jók, felkészítik a szervezeted csak megjön tőle az étvágyad :roll:
Próbáld ki a Hipp natal szirupot. Az is jó nagyon (én szoptatás alatt ettem) amúgy szerintem elég a síma, nem kismamáknak ajánlott vitaminkészítmény is. Saját vélemény :roll:

Melánia ????
Gyere itt is írd le mi volt az Uh-on. Minket is érdekel.

Mindenkinek puszi. Mennem kell

KépKép
Kép Kép
l.móni
 
 

 
 

Sziasztok.

Itt is írjam le.
Hát hétfőn hajnalba megjártuk az ügyeletet mert nagyon fájt a jobb oldalam+hánytam+hasmenésem volt.Ügyeletes dokinő csinált uh-ot.Ő egyenlőre egy babát látott szívkezdeménnyel. :lol: A petefészkem bedurrant a stimu hatására+a terhességi hormonok is tettek rá egy lapáttal.Magneb-kaptam.Hétfőn hívtam a dokim Pesten hogy ez a helyzet.Felmentünk és ő is mondta,hogy az ikertesót nem látja uh-on a petefészkem miatt.Vagy elbújt vagy nincs is.Ez majd eztán derül ki.
Fekszem egész nap mert baromira nem tudok kiegyenesedni az oldalam miatt.Bár már mára javul.
Baba jól van!!!
Nekem meg most ezt ki kell birnom,enyhülni fog idővel.
melánia
 
 


Zálika:veletek miújság????
Amina:???
Móni,monic:hogy vagytok???
zsuki:melyik dokihoz fogsz járni????Én Elevitet szedek+folsavat.
baba:hova lett a vonalzód???
Én töröltem az enyémet mert nem tudom hogy hányan laknak bent.
melánia
 
 


Én nem sok ujjat tudok mondani minden az eddigiek szerint alakul a hasam néha szurkál, kergetem a rókákat de mostmár többet eszem mint ettem annyira nem vagyok érzékeny a szagokra sem, de pihizek sokat

én eleinte elevitet ettem de az székrekedést okozott meg a dr nő is azt mondta hogy femibion mert több benne a folsav

zálika78
 
 


Baba: de jo hogy jelentkeztel! mindjart finisben :) szuper, vigyazz magadra nagyon! :) puszi

Zalika: hogy vagy? ma mesz a vedonohoz, ugye?

Melania: veled mi ujsag? remelem jobban vagy mar, mondjuk nagyon drukkoltam, hogy ne 4-es terhesseg legyen :roll: ...

zsuki: haaaaaaaat magzatvedo vitaminokkal nagy a velemenyelteres, szakemberek kozott is-van aki nem is javasolja. :roll: Femibiont szedek en is, mert az folatot is tartalmazz, -mondjuk nekem nagyon fontos, mert az IR mellett, a metmorfin miatt kevesebb folsav szivodik fel. Neha sima centrum + folsavval is helyettesitem.

Bonya?

Kisbuta? Katicad hogy van?

/mi jovo heten megyunk kaaliba, uhura, de amugy nincs semmi :) /

Lilypie First Birthday tickers
amina09
 
 


amina:javulgatok.Bár elég lassan,de mára talán jelentős a javulás.
És jövőhéten kezded a stimút????
melánia
 
 


Sziasztok

Vagyok én is igen ma voltam a védőnőnél ,megkaptam a jótanácsokat és jővő héten mehetek vv-re uh-ra ekg-ra meg belre
:) :) :) :)
22én meg megint tanácsadásra
az én közérzetem sokat javult annyira már nincs ingerem mint volt meg tudok enni is ,a hasam viszont még mindig szurkál meg ha sokat vagyok fent akkor fájdogáll de majdcsak rendeződik ez is (Nem panaszkodom csak leírom a tüneteket, hátha valaki valamire egyszer tudja hasznosítani ) vagy esetleg én visszaolvasgatni majd .

Amina : akkor nemsokára azaz ha középidősre mégy (ugy emlékszem )
akkor 3 hét mulva kezdődik a stimu ha pesze rövid protokollon vagy
indul a VISSZASZÁMLÁLÁS :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Melánia : drukkjaim továbbra is mennek vigyázz magatokra nagyon
és pihenj sokat ++++++++++++++++++++++++++++++++

többieknek is pusszi

zálika78
 
 


Sziasztok Csajszik!

Nem győztem vissza olvasni!

Gratulálok nektek Zálika és Melánia, látjátok nem szabad feladni élvezzétek a kismama időszakot, mert gyorsan el fog repülni a 9 hónap.
Nagyon jó egészséget kívánok nektek és a kis pocaklakóknak.

Kisbuta gratulálok a picikédhez hihetetlen , hogy meg is szültél hiszen még csak post lett pozitív a teszted.
Borzasztó hogy rohan az idő.

Zsuki üdv. köztünk, hidd el klassz kis csapat mindenki nagyon profi a lombikok terén úgy , hogy minden kérdést nyugodtan feltehetsz.

L.móni édes vagy , hogy mindig érdeklődsz mizújs velem .
Már nem is mentegetőzök, mert úgy is ismertek már , hogy milyen ritkán jövök, sokat gondolok Rátok azért!

Bocsika nem tudlak mindannyiótokat felsorolni személyesen , de nagyon jó egészséget kívánok nektek és kitartást a BABÁSODÁSHOZ!

Röviden rólam.
Jövő héten megy a drnőhöz prolactin ellenőrzésre, mert még 1 hónapot kihagytam.
A múlt havi eredményem minimálisan lett magasabb .
Amúgy jól vagyok nem fáj semmim mint előtte , elhagytam a fájdalom csillapítókat , mert az endometriózis és a PCO miatt folyamatos alhasi fájdalmaim voltak.

Lelkileg most kicsit padlón vagyok , mert tegnap búcsúztattuk az egyik kolleganőmet, katonai temetés volt és a tisztelet adási sortűz a temetésen engem még jobban elkeserít, holnap lesz két hete , hogy itt hagyott minket .
35 éves volt és egy 8 éves kislányt hagyott árván.
A boncolás szívinfartust mutatott.
Borzasztó nagy kincset veszítettünk el , mindenkinek segített amikor csak szükségünk volt rá, önzetlenül segített bármiben.
A tragédiában a borzasztó, hogy az élettársa akit már a kis lánya kezdett elfogadni 2-3 év alatt múlt héten csütörtökön Ő is meghalt .
Felborult az autójával lesodródott az útról és át a vasúti síneken.
Remélem odafent tényleg egymásé lettek.

Bocsika lehet , hogy nem kellett volna ennyire részletesen leírnom , de jó egy kicsit kiírnom magamból.
Sokat gondolkoztam, hogy mennyire kiszámíthatatlan az élet!

Pusszantalak benneteket és jelentkezem ahogy lesz valami fejlemény .
Persze Ti tartsátok a frontot ne hagyjátok ellaposodni a fórumot!
Én elindítottam Ti meg szépen éltessétek! Na jó vicc volt!

bonya


Kép


Kép
bonya
 
 


bonya:BORZASZTÓAN SAJNÁLOM AMI A MUNKATÁRSADDAL TÖRTÉNT MEG A KISLÁNYÁVAL!!!!!

Te meg gyere gyakrabban!!!!MINDEN JÓT KÍVÁNOK!!!!! :lol: :lol: :lol:
melánia
 
 


Sziasztok!
Fogadtok egy új belépőt?
Dec. 3-ra kaptunk időpontot a Kaáliba és a legtöbb vizsgálat már folyamatban van. Mennyibe kerül most az első konzultáció díja?
Túl vagyunk 3 inszemin amit február, március és áprilisban csináltunk és nem sikerült. Utána rögtön kértünk időpontot de aztán még se vágtunk bele mert túl sok volt az addigi megpróbáltatás azt hiszem. Na meg a család se könnyítette meg a dolgunkat és azt hiszem besokalltunk. Mostanra éreztünk elég erőt hogy belevágjunk a folytatásba. De ezt nem árultuk el most senkinek. Ha sikerül akkor jó ha nem akkor legalább nem fognak a sajnálatukkal kikészíteni. Remélem sikerül de szerintem idén már nem lesz belőle semmi az időpontot nézve. De ha 6 évet bírtunk várni akkor ezt a pár hónapot már csak kibírjuk v.hogy.
Egyenlőre ennyit rólam. Nem akarlak már először lefárasztani benneteket.
Üdvözlök mindenkit. :D
paja
 
 


No sziasztok, végre én is itt...

egy nagy fesztivált szerveztünk, szombaton végre befejeződött. Nagyon kifáradtam benne!!!
Nemsokára kezdjük a pairokat begyüjteni, készülődünk a dec.8ra...

különben vettem femibiont, valahogy olcsó volt ahhoz képest amit irtatok, 2800 ft, remélem nem valami kitolás!!! beszedek egy dobozzal, ártani biztos nem árt.

Melánia, én Zádorihoz fogok járni.

Mindenkinek soooooooook puszi, paja üdv. köztünk!!! lehet hogy majd összefutunk Szegeden!!
zsuki 75
 
 


Paja: udv koztunk! Nyugodtan meselj meg magadrol, hany evesek vagytok, mi a gond, ha van kedved, igy jobban megismerunk!
No es mielobbi babasodast!!!! :)

Zsuki: milyen fesztival volt? :)
Hol sikerult ennyi penzert venni femibiont, engem is erdekelne :) -

Bonya: orulok, hogy jelentkeztel, es hogy minden OK!
Az elet kepes egyetlen pillanat alatt megvaltozni, es minden a feje tetejere all, ezert kell ertekelnunk a boldog pillanatokat... Sajnalom a pici leanykat :(, en is hasonlokon mentem keresztul, nagyon nehez...

CSajok, long protokollom lesz, mint mindig :), a heten uhu, aztan egy het mulva meg kezdodik a Supre :)
Mara kernek sok sok drukkot, pofatlanul :oops: , mert a zuram megy kiskaton vizsgalatra ! lecci lecci lecci ;)
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára amina09 2009.10.05 07:42-kor.

Lilypie First Birthday tickers
amina09
 
 


Paja: az elso konzira nem emlexem pontosan, de talan 12000 Ft korul volt... :roll: :oops:

Lilypie First Birthday tickers
amina09
 
 


Sziasztok!

Paja üdv itt :D
Sajnálom, hogy itt "találkozunk" remélem hamarosan sikerül nektek és valóra válik az álmotok.
Ha minden vizsgálatod megvan amit Ők kérnek, viszed az összes papírt magaddal akkor lehet, hogy még decemberben kezdtek és akkor a legszebb újévi ajándékot kaphatjátok :wink: :lol:

Zsuki jó pihenést a nagy munka után.
Hát persze, hogy nem árt :D
hipp-hopp eltelik a idő és már december lesz :lol:

Melánia mikor mész dokihoz?

Bonya :( sajnálom a barátnődet :(

Zálika, Amina, Monic hatalmas puszi nektek :lol:

Amina

hamrosan kezdtek :lol: :lol:

KépKép
Kép Kép
l.móni
 
 


AminaDrukk a kiskatonáknak+++++++++++++++++++++++++++++++

KépKép
Kép Kép
l.móni
 
 


Aminám!!!!!

lehet hogy bénán fogom elmagyarázni, nem ismerem Szögedét annyira: novotel hotelnek átal, Kristály patika (ha jól emlékszek, kidobtam a zacsit). Nagyon aranyosak a nénikék, nekem euróért is eladták, mert nem volt időm váltani, már 18 h után értünk oda. A multkor meg olcsóbban adta az utrogestánt mert talán külföldre vittem, és valamit akkor nem kell fizetniük blabla nem értettem. 2800 meg még valami apró ft.

14. Vajdasági táncháztalálkozó volt,kb. 350 résztvevő, 200 látogató.... jó, volt de nagyon kifáradtam. Jövőre nem szervezzük :))), már 6 éve mondom ezt.

++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

ez a katokáknak a parancsa, hogy szépen sorakozzanak :)))))

Móni, zálika, bonya, melánia, paja soooooooooooooook puszi
zsuki 75
 
 


Amina : DRUKK DRUKK DRUKK DRUKK DRUKK DRUKK
DRUKK DRUKK DRUKK DRUKK DRUKK DRUKK
DRUKK DRUKK DRUKK DRUKK DRUKK DRUKK
:!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!:

(bocsánat elfeledtem a protokolod ,igy a visszaszámlálás még időszerübb)

Paja : üdv köztünk ,irj többet magadról
Mielöbbi babásodást kivánok én is
és egyetétrtek a rokonok ki tuják készíteni az embert

Zsuki : a femibion 400as vagy 800 as ,ugy emlékszem a 400-as olcsobb de nem ártasz vele kevesebb benne a folsav és azt a 12 hét után szokták javasolni szedni,multkor apa nekem is ilyet hozott mert ő nem mondta hogy milyet kér és ők kérdezés nélkül ezt adták monjuk én visszaküldtem vele és 800-ast hozattam ,de meghagyhattam volna mert lassan azt kell már ennem ha ez a doboz elfogy lassan vehetek is mert 2 hétre valóm van .

zálika78
 
 


Nagyon rosszak lettek az eredmenyek, nagyon-nagyon rosszak
:cry: :cry: :cry:

(Zsuki, igen tudom melyik patika, koszi!)

Lilypie First Birthday tickers
amina09
 
 


Sziasztok.

Amina:jaj,mi az hogy nagyon rossz??? lombikhoz azért csak jó lesz!!!! :lol: :lol: :lol:
És DRUKK MEG MINDEN JÓT a KEZDÉSHEZ!!!!

I.Móni:pénteken megyünk uh-ra.Már nagyon várom mert már aggodós vagyok.Szeretném látni őt vagy őket,hogy minden rendben van!!! :lol:

Paja:én is Zádorinál kezdtem.Aztán dokinőt is kipróbáltam.Végül is pestre jártunk.
12.000ft volt az első konzi.

Zsuki:pihenjél!!!!
Zálika:hogy vagy??? Rosszullétek?
melánia
 
 


Amina :( :( sajnálom.
Az orvos mit mond? Ajánlott esetleg valamilyen vitamint?

Melánia minden rendben lesz. Nyugi :D

KépKép
Kép Kép
l.móni
 
 


Amina barátnőm férje februárban volt katona vizsgálaton. Nagyon rossz lett az eredménye, azt mondták spontán babának esélye 1 %! Készültek a vizsgálatokra a lombikhoz és akkor kiderült, hogy terhes a csajszi :D Ha már pár darab mozog minden oké lesz :wink: Fel a fejjel. Kérlek ne kenődjetek el :!:

KépKép
Kép Kép
l.móni
 
 


Hat a rossz, tenyleg a nagyon rosszat jelenti, nalunk spontan babarol eleve nem volt szo, az lenne maga a csoda.
Ugye elvileg milliokban kellene merni, na mi darabszamba merjunk :(, es meg azok is helyben mozgoak, koros alakuak, es nagyon kevesen vannak - az elozo lombiknal azert volt 3,6 millio, es progressziv gyors is. Tehat ez katasztrofalis eredmeny. Nem biztos, hogy lesz ebbol lombik, de csutortokon kiderul, akkor megyunk a Kaaliba...
:cry:

Lilypie First Birthday tickers
amina09
 
 


Amina :Ne Már :cry: :cry: :cry:

Paja : Nekem februárban(konzi) 13 000 volt de 3 héttel késöbb a középidős uh ért is kellett 8 000 fizetni ,de azóta nekik semmit csak a gyógyszertárban.......

Zsuki : Attol lehet hogy a 800-as volt akcios akkor viszont TÖK JÓ

zálika78
 
 


Köszönöm kérdésed melánia már egész jól voltam de mára visszatért a rókavadászat és enni sem birok
neked tünetek ? Hasfájás mult már ? Nekem még most is fájdogál a hasim nem vészessen de szurkál ballról és főleg délutánra már erősödik a fájdalom de reggel mikor felkelek akkor nem is érzem...

Többieknek : Puszi :wink: :wink: :wink:

zálika78
 
 


zálika, 800-as volt! Szerencsém volt, mert csak ez a patika volt már nyitva, és olcsó is volt!!! különben azt hiszem ez a patika is azoknak a szimpatikáknak a része, vagy gyöngy patika ahol olcsóbb cuccok vannak. Most lehet, hogy hülyeséget irtam, de netten mintha ilyeneket olvastam volna.... ti valosz. jobban tudjátok. remélem azért a rókavadászat ellenére nagyon élvezed a helyzetet!!!!! :)))))

melánia, PIHENEK ám 1000-el, mert ma ovulációm van, és estére házi IVF-t fogok végrehajtani a páromon :lol: :lol: :lol: !!!!

amina :( :( :( , sajnálom, de elmesélek valamit: unokatesóm, a szerencsétlen, szintén nem büszkélkedhet a katonákkal...néha egy szál sem volt neki...az utolsó lombiknál volt 1. Egyetlen egy, azt is a tojcikból sikerült kivenni... egy petesejt megtermékenyült, és 1 hónapja kisfiuk van!!! ők is kaáliba jártak, győrben sikerült nekik!!!! azért szurkolok +++++++++++++++++++++++++++

paja
, én két hete beszéltem velük 13.000 ft és ha lesz uh az még 8000. mi dec 8-án megyünk.

puszkóóóók mindenkinek
zsuki 75
 
 


amina:figyelj drága ez HATÁSOS:OMEGA3,Cink+Szelén,E vitamin,C vitamin.Nagyon sokat segített a páromnak.10millióval több lett neki.
Nagyon FONTOS A SOK HAL!!!! akár konzerv is lehet.

zálika:petefészkem javulgat.Hányinger többször meglátogat egy nap de aztán minden bent marad.Nyilalás nekem is van+éjszakai reggeli cici fájdalom.Már nagyon várom a pénteki uh.

Kép
Kép
melánia
 
 


zsuki:hajrá otthoni GYEREKGYÁRTÁS!!! :lol: :lol: :lol:

Kép
Kép
melánia
 
 


Sziszatok,

nagyon el vagyok havazva a munkával, mindenkinek drukk, szerintem a hét második felén már tudok jönni.

Puszi

[img:a1e5f24bda]http://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1266482962.1216.jpg[/img:a1e5f24bda] [img:a1e5f24bda]http://vonalzo.picibaba.hu/8360.jpg[/img:a1e5f24bda]
Kép}
monic80
 
 


Köszönöm a hozzászolasokat lányok!

Melania: kivanom, hogy minel hamarbb jobban legy! drukk a pentekhez! :) en is kivancsi vagyok!!!!
/az a baj nalunk, hogy a zuram most mar nem hajlando semmit sem probalni. Sportol, egeszsegesen etkezik, evett ivott mar minden felet (vitaminok, asvanyok, teak, zeller+furjtojas, egyeb bogyok), nem tudjak mitol van ez nala, mert minden rendben van elvileg-de gyakorlatilag nem :(. A ferulant javitott az eredmenyeken egyedul, az elozo lombiknal... de most mar az sem... :roll: / majd latjuk mit mond a kaalis doki...

Pusz mindenkinek!

Lilypie First Birthday tickers
amina09
 
 


Amina : Sajnálom-csak lessz valami megoldás erre a problémára
szurkolok hogy renben legyen minden :!: :!: :!:

Monic : te otthon vagy abban a témában hogy meddig kell dolgozni vagy hogy hogy rendes pénzt kapj a szülés után ,mert én most kérdeztem a könyvelőt azt mondta minden képp maradjak tp-n ugy járok a legjobban ,de én nem vagyok ebben biztos (Többieknek is szól a kérdés ha ért hozzá vki )vagy esetleg hol tudok ennek utánanézni

köszi Sziasztok

zálika78
 
 


Zálika akkor jársz a legjobban, ha ezt az évet végigdolgozod és januártól leszel táppénzen. A szülést megelőző évet veszik alapul. Ha most tudsz dolgozni az 2 éven keresztül jó pár ezer + forintot jelent majd!

Amina lehet a következő vizsgálatnál meg már jobbak lesznek a katonák. Párod megértem.
Nagyon maga alatt van?

KépKép
Kép Kép
l.móni
 
 


móni : a szülést megelőző naptári évet ?

zálika78
 
 


Igen. 2010-ben szülsz. A szülést megelőző éved a 2009. Ha azt végig dolgozod jó pénzt fogsz kapni.
Én nem dolgozhattam mert veszélyeztetett terhes voltam. Meg is látszott a gyedemen :?

Amina csodák márpedig vannak.
Az én csodám az udvaron játszik a kutyáival.
Ne adjátok fel kérlek.
Bízni, bízni, bízni és bízni.
Tudod nekem is papírom van arról, hogy nem lehet gyermekem :wink:

KépKép
Kép Kép
l.móni
 
 


móni : köszi majd látom mit tehetek ez ügyben....

zálika78
 
 


Sziasztok,

Zálika,

én fél évet dolgoztam tavaly a másik felén táppénzen voltam, a TGYÁS-om magasabb lett 10 ezerrel mint a fizetésem, a GYED-em pedig kb 5 ezerrel alacsonyabb mint a fizetésem volt. Úgyhogy én elégedett vagyok.
Én úgy tudom, hogy mindegy mikor mész tp-re mert a tp-n nem számolják bele sem a tgyásba sem a gyedbe, az előtte levő béred az alap. Persze ha néhány hónappal vagy a fizetésemelés után akkor érdemes dolgozni mert nőhet a pénzed. Ha nem akkor szerintem maradj nyugodtan tp-en.
Ez általában a tanároknak kellemetlen mert a nyári alacsony bérük is alapnak számít és lehúzza az egészet. Így ők jobban teszik ha az évet végigdolgozzák.
Én nem bántam meg, hogy otthon maradtam, egyedül a mellékállásból hiányzik a pénzem mivel ott nem fizettem eü hozzájárulást, így gyed sem jár, de ez a férjem cége, úgyhogy itthon elintézzük egymás közt, ha máshogy nem megy akkor természetben :lol:

[img:a1e5f24bda]http://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1266482962.1216.jpg[/img:a1e5f24bda] [img:a1e5f24bda]http://vonalzo.picibaba.hu/8360.jpg[/img:a1e5f24bda]
Kép}
monic80
 
 


Sziasztok!

Amina:
Sajnálom,hogy ilyen lett a párod eredménye,de ne legyetek kérlek így elkeseredve,mert az ember lelkiállapota is nagyon sok mindent befolyásol!Tudom,hogy könnyű annak mondani,aki nincs ilyen cipőben,de LESZ BABÁTOK,hidd el!!!!!!!!A Kaáliban segítenek majd Nektek is,ahogy másokon is!!!

zálika:
Én sem vagyok szakértő a témában,de én is félidőtől már itthon vagyok (június végétől) és ahogy utána jártam jobban járok,ha szülésig táppénzen maradok,és csak utána megyek TGYÁS-ra, mert egyrészt tovább kapom a táppénzt (ami nekem elég jó) 1 hónappal,így a TGYÁS-t még a 2008-as évemből számolják,ami szintén jó volt,a GYED-et,mivel 2010-ben kapom majd,azt a 2009-es évemből számolják,amibe a táppénzes hónapjaim nem számítanak bele,de az sem lesz rossz.Legalábbis remélem....
De te ,ahogy Móni is javasolta szerintem is jobban jársz ha még az idén dolgozol és januártól mész táppénzre,mert neked a TGYÁS-t és a GYED-et is a 2009-es évedből számolják majd,így egész éved lesz!De azért tényleg járj ennek utána,mert én is csak innen-onnan szedegettem össze az infókat!


Kép
baba22
 
 


Sziasztok

voltam ma uh-n és minden rendben van a csöpséggel nem kaptam uh képet de viszont láttam a kis kezeit lábait meg a kis szivét nagyon csodás volt a látvány nagyon fel vagyok dobva .de a 12 hetes genetikai uh ra csak 13+4 re kaptam időpontot azt mondta doki hogy 3 hét mulva kontroll és 11.04-re adta mert szabin lessz .
a vv-t meg az ekg-t is megcsináltattam belgyogyászatra hétfőn megyek,szerintem ügyes voltam ma és jó sok mindent elintéztem.

Amina : gyere majd a hírekkel hogy mit mondott a dr (Mit javasolt a helyzet megoldására

Melánia : Drukk a holnapi Uh-hoz mesélj majd mi volt........

monic,móni,baba köszi a jótanácsokat :wink: :wink: :wink:

paja :?: :?: :?:

zálika78
 
 


Zálika,

örülök, hogy jól van a babácskád. :lol:
Képet nem nagyon szeretnek adni a kórházban, én mindössze egyszer kaptam, ezért is úgy kellett könyörögni, hogy 3 évet szenvedtem a babáért, ugyan egy képet adjon már róla.
Mi azért voltunk 4D-n kétszer is, így van videó, kép rengeteg.

[img:a1e5f24bda]http://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1266482962.1216.jpg[/img:a1e5f24bda] [img:a1e5f24bda]http://vonalzo.picibaba.hu/8360.jpg[/img:a1e5f24bda]
Kép}
monic80
 
 


Zalika: szuper hirek! csak igy tovabb ugyes vagy!

Melania: a holnapi naphoz extra drukk!

Rolam: doki zold utat adott, mehet a lombik 8) .

Lilypie First Birthday tickers
amina09
 
 


Amina:
Ez aaaaaaaaaaaaaaaaaaazzzzzzzzzzzzzzzz!!!!!!!!!!!! :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D

Kép[/quote]
baba22
 
 


Amina : LÁTOD :!: :!: :!:
egy hét múlva meg Supre Ugye :?:
Drukk drukk drukk

zálika78
 
 


Amina szuppppppppppppppppppppper!!!!

Zálika milyen jóóóó neked!!! Örülök hogy most más dolgokkal vagy elkeveredve, uhuk, meg képek meg szivecskék... milyen jó nem a protokolokra, tesztekre gondolni, nem????

Remélem nemsokára a többiek is majd hasonló dolgokon törik a fejüket!!!!

puszi mindenkinek sok sok
zsuki 75
 
 


melánia : MERRE VAGYTOK :?: :?:

zálika78
 
 


Ezt egy másik topikban találtam Melániról.
Remélem nem haragszik meg hogy bemásolom:

ritu75 írta:Sziasztok!

Melitől kaptam üzenetet kérte írjam meg nektek:

" Tegnap bekerültem kórházba,hányás,hasmenés,hasfájással.
Baba jól van.Szépen ver a szíve.
Kaptam infúziót,gyógyszert. Puszi. "



Remélem hamar rendejön és kiengedik a kórházból :roll:

KépKép
Kép Kép
l.móni
 
 


Melania draga: jobbulast!
+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

Moni: koszonjunk a hiradast! puszi Greta cicanak!

Lilypie First Birthday tickers
amina09
 
 


Melánia remélem jobban vagy!!!!!

Amina hajrá suprefact!!!! a vajdasági fórumos barátném ma jelentette hogy sikerült nekik!!!!!! Nagyon fel vagyok dobódva!!

remélem itt is nemsokára jönnek a jobbnál jobb hírek!!!!!
zsuki 75
 
 


melánia én is jobbulást kivánok

amina szurkolok

vasárnap ota én sem voltam itthon mivel barnás váladékom lett reggelre és beszaladtunk a koházba gyogyszereimet megemelte és kivizsgáltak baba jol van 43mm egy pici barnázásom még vam mindig de azt mondta reggel a dokim ha nagyon haza akarok menni akkor mehetek de szigorú fekvés

mindenkinek puszi

zálika78
 
 


sziasztok
görcseim nincsenek de a barnázás erősödött egy picit szerintetek vissza menjek a korházba,? tuti hogy bentfognának megint a mult héten sem vizsgáltak agyon csak feküdni kellett .de nagyon szar volt

zálika78
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet: