Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!

JÓ hogy rátaláltam erre az oldalra, sajnos most nem volt időm végigolvasni ,de így is rengeteg hasznos és gyakorlati dolgot olvastam, ezek valahogy sosincsenek benne a könyvekbe! Dr. Varga Györgynél fogok szülni, kérlek, aki már ezt megtette, az írjon a tapasztalatairól.
köszi
Ildi
jöhet közvetlenül az emailcímemre is
ildipalmai@freemail.hu
ildi29
 
 


Szia Ildi! Én nem nála szültem, de ő csinálta az UH-okat a Sportban, és nekem elég jó véleményem van róla. Biztos szülni sem rossz nála. (csak az a cigi... Kép )KÜlönben ha van időd nézelődni az archívban, már volt Róla szó. Claire
claire
 
 


Szia Claire!
Köszi a tippet, majd belevetem magam a korábbi levelezésekbe!Ildi
ildi29
 
 

 
 

Sziasztok!Kép

Mi lassan betöltjük a 30. hetet, ideje lenne utánanéznem a szülésfelékszítőnek, ugye?
Nem tudja vki véletlenül, mikor lesznek előadások? (Meg milyen témákban?) Mikor legutóbb vérvételen voltam, még a januári időpontok voltak kifüggesztve, az már akkor sem volt aktuális;)
Olyan jó lenne, ha tudnátok, akkor nem kéne bebumliznom - most nagyon drága az időm, tanulok ezerrel, nemsokára vizsgázom.
Előre is köszi,
Móka + Ficánka, aki kukacos;)
mókamami
 
 


Szia Móka!

Én tegnap voltam vérvételen, ott dekkoltam több, mint két órát, úgyhogy volt időm körülnézni. Sajnos még a februári időpontok voltak kint, és a terhesrendelőben sem tudta a növérke, hogy mikor lesznek a márciusi tanfolyamok. Elkértem a telefonszámukat, ott lehet érdeklődni:3566-522/33253, 33276. Én holnap megyek az eredményekért, úgyhogy ha valamit megtudok, megírom.
szia Ildi
ildi29
 
 


Sziasztok!

Linamina!
Nem tudom, milyen a durvább verzió a szülésedről, de számomra ez nem elrettentő. Persze mindenki máshogy éli meg. Szerintem aki kórházban szül elfogadja a kötelező rossz dolgokat annak érdekében, hogyha bármi baj van, biztonságban legyen. A múltkor olvasgattam az otthonszülős topicot, és nehezen álltam meg, hogy beírjak. Nagyon sok kifogásom van ellene, abban viszont egyetértek, hogy tulajdonképpen ez a természetes módja a szülésnek, illetve inkább az, ahogy az indián nők elmennek az erdőbe, leguggolnak és kint van a baba. :-) Na mindegy, én nem tudnék az otthonomban szülni. Nem tudom, ti hogy vagytok ezzel.

Nem tudtok valamit Helloról? Egyszer csak úgy eltűnt. Remélem, nincs vele semmi baj.

Mindenkinek üdv: Bobek

Lilypie First Birthday tickers
Lilypie Fourth Birthday tickers
Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie Kids Birthday tickers
bobek
 
 


Sziasztok!


Remélem mindenki jól van. A kismamáknak jó babavárást és problémamentes terhességet kívánok.

Kisfiam beteg volt, ezért nem jártam errefelé. Szegény egy hónapja volt kórházban hörghurutgyulladással és a múlt héten ismét előjött nála, de legalább most nem került kórházba.

Remélem nálatok minden rendben van a csemetékkel és nem kaptak el semmi vírust.

A pocakosoknak kitartást.

Üdv. Tapika

Judit
tapika
 
 


Sziasztok!


Bobek,

az volt a durva, hogy 2-szer kellett a vajúdást végigcsinálnom. Ráadásul 10 órán keresztül 1,5 perces fájásokkal igazán meg lehet őrülni. Ráadásként 1,5 órán keresztül stoppoltak össze, mert annyira szétszakadtam, hogy nem álltam messze a kisplasztikától. Vagyis nem úsztam meg 4-5 öltéssel.
Valamint az éppen ügyeletes neonatológus teljesen feleslegesen tartott bent minket további 8 napig. Túlbuzgó és kegyetlen volt a modora. 4 hónapig havonta jártunk kontrollra, uh-ra, mert azt hitte, hogy coli-fertőzése van a kölyöknek és azért volt bukós az első 3 napban. Az összes kontroll azt bizonyította, hogy nem volt igaza, a gyerek nem volt beteg.

Ha tudná, hogy a kölyök egészen addig bukós volt, amíg anyatejet kapott, akkor talán már szétműttette volna, hogy kiderítse, milyen szervi probléma áll a dolog mögött. Az eszébe sem jutott, hogy mohó és éhes volt a kölyök, bezabált, a fölösleg meg jött ki.

Nagyon tartok attól, hogy a másodiknál is kifogjuk azt a nőt...

Nem akartam, hogy belemenjünk ebbe, mert csak ideges leszek.

Üdv: Linamina
linamina
 
 


Ildi,
ezer köszönet a telefonszámokért!!! Rengeteget segít, ha csak rájuk kell csörögjek, köszönöm!!!

Linamina,
te jó Ég...!!!! =8-O
Nem ez az a szőke gyerekorvosnő, akiről már korábban is rémhírek terjengtek? (Baba garatának felsértése a nyák leszívásakor és egyéb nyalánkságok...) Azt hiszem, itt olvastam róla, valahol az archívumban...
mókamami
 
 


Érdeklődve olvasom soraitokat. Jópár évvel ezelőtt én is a BHK-ban szültem egy 4050g-os fiacskát. Úgy érzem, kevéssel több rálátással bírok a témára, mivel mellesleg "csecsemős nővér" is vagyok. Sok minden változott azóta, de azt gondolom, a gyerekek szeretete, és elsődlegességük az ellátásban msot is jobb az átlagosnál. Írjatok, ha van friss élményetek, akár jó, akár rossz irányban.
zzsuzsa
 
 


Sziasztok!
Mi a szőke gyorvosnőt elkerültük, aza csak érintőleg találkoztunk vele, elég katonás volt a stílusa. Szerencsére nekem csak recepteket kellett kinyomni belőle, meg talán az elbocsátó papírt. de amikor én bent voltam, akkor is kiborított néhány kismamát.
Amúgy nekem jó véleményem volt a "személyzetről2, persze volt aki szimpibb volt, volt aki kevésbé, de én alapjában jól éreztem magam. Szakmailag talán az egyetlen gondom az volt, hogy hazajövetkor mutattam a csecsemősnek, Eszter száján pici fehér hólyagokat, kérdezetm ez-e a szájpenész, mondta á, ezek vmi szopó hólyagok, stb. Persze szájpenész volt, ÁÕdám is megkapta, alig tudtam kiirtani belőlük, ez ikreknél még macerásabb. Nem azért , de mondhatta vola, meg nem tudom mit adtak neki odabent, mert ezt nem az anyamellen kapta, pótolni meg nem nagyon kellett neki.
Ami a kórházi szülést illeti: szerintem, ha normálisan megy a dolog, és nem mész be túl korán, akkor már mire a szülőszobára jutsz, úgyis vhogy befele figyelsz. Persze számít, mi vesz körül, de szerintem főként az emberi tényezők, és nálunk az nagyon ok volt.
Claire
claire
 
 


Keressük az Év Bábáját
Nemzetközi Bábanap Magyarországon - 2006. május 5. Margitsziget

A nemzetközi bábanapokhoz kapcsolódva Szövetségünk a Margitszigeten Bábanapot szervez, amelyre ezúton is szeretettel meghívunk minden kismamát, bábát, szülésznőt, és érdeklődőt.

Célunk a bábák ismertségének és elismertségének növelése, és a kismamákkal való közvetlen kapcsolat-felvételi lehetőség kiépítése. A szülés-születés téma holisztikus megközelítésének szellemében, minden kapcsolódó és peremterület ill. szakma képviselőit várjuk a téma - családok, érdeklődők és kismamák felé történő - komplex bemutatásának céljából. Bábás, szoptatási tanácsadós, védőnői, doula, kismama, homeopátiás, aromaterápiás, őssejt kutató… sátrak állítását tervezzük. Az Országos Bábaszövetség a szakmánk társadalmi értékét hangsúlyozandó Bábadíjat alapít, amelyet első ízben ezen a napon ad majd át annak a bábának, akit a kismamák és a kollégák ajánlása alapján a Bábaszövetség elnöksége kiválaszt.

A Bábadíjhoz történő ajánlásokat címeinkre: (Rákóczi Ágnes: endomed@t-online.hu 1038 Bp, Ráby Mátyás utca 28/b.) vagy az Országos Bábaszövetség honlapján, a www.babaszovetseg.hu címre kérjük.


Keressük azt a szülésznőt, aki munkájával, gondozásával, szüléskísérésével segítséget nyújtott a születő családnak, empátiájával segítette az anyát és újszülöttjét a Nagy Úton.

Szülésznő neve:

Kórház neve:

Kismama és babája neve:

Indoklás röviden:

A beérkezett adatokat bizalmasan kezeljük és semmilyen célra nem használjuk fel.
nováky_rita
 
 


Sziasztok!

Ha valakit érdekel most márc. 16-án lesz 17 órától szüléselőkészítő!
ildi
ildi29
 
 


Köszi, Ildi!!Kép

Mi lesz a téma, nem tudod véletlenül?
mókamami
 
 


Sziasztok, azt nem tudjátok véletlenül, hogy egy ilyen szüléselokészíto alkalmanként mennyi ideig tart?
Köszi
Macsek

Kép

Kép
macsek7
 
 


Sziasztok!Kép

Macsek,
megkérdeztem, 1.5-2 óra!

A mai alkalmon kívül lesz még jövő hét csütörtökön (23-a) 17:00-kor és 31-én 15:00-kor. Egyet-egyet tart gyerekorvos, szülésznő és nőgyógyász.
A mai a gyerekorvosos lesz.
mókamami
 
 


Halihó, a holnapi alkalom pedig szülőszoba-látogatással lesz egybekötve, ha jól hallottam!Kép
mókamami
 
 


Sziasztok!

Szia Mókamami! Mesélj, mi volt tegnap? Voltatok a szülőszobában? Hányan voltatok? 2004-ben amikor én voltam ilyenen, alig lehetett beférni az előadásra! Volt la. 25 kismama egyszerre + soknak a párja is!!!

Te hol tartasz most? Én ma vagyok 30+3! Na pussz!

Hello Kép
hello
 
 


Szia Hello!Kép

Hát tegnap se voltunk kevesen!Kép Nem tudnám már megmondani, de 10-12 kismama + nagyjából ugyanennyi kispapa biztos volt.
Egy nagyon szimpatikus szülésznő tartotta. Engem egészen meglepett, hogy a minimum felszerelés ellenére azért egész modern a felfogásKép Pl.: nem kötelező a beöntés, mondván, hogy a természet ezt a legtöbb esetben úgyis elintézi két fájás között, meg a szülésznő többször is hangsúlyozta, hogy igyekeznek minél kevesebbet "macerálni" (=vizsgálni) a kismamát. Aztán még: (igaz, ezt még a múlt héten mondta a gyerekorvosnő), meg lehet beszélni azt is, ha vki nem szeretné, hogy pótlást kapjon a baba - persze akkor nem adhatja le a csecsemősöknek, a bőgést neki kell hallgatniKép - azért ez tetszettKép (De jogosnak tartom...Kép)

Én ma 32+1Kép Te végülis nem a Honvédban, hanem a Kútvölgyiben fogsz szülni, ugye?

Puszi,
Mókamami
mókamami
 
 


Szia Móka!

De igen, végül mégiscsak a Honvédban fogok szülni! De ez egy hosszú történet, inkább nem untatnálak vele! Kép Asszem én is el fogok menni egy ilyen előadásra, dacára annak, hogy ismerem már a kórházat! Kedvet csináltál nekem hozzá! Kép Meg nem ártana egy kicsit szokni a gondolatot, hogy megint szülni kell majd! Kép (Tudod, az előző szülésem elég horror volt... Kép)

Most megyek, mert felébredt a kisfiam! Jó hétvégét!

Hello (30+4)
hello
 
 


Igazán írhatna már ide valaki, aki mostanában szült a Honvédban, és megoszthatná velünk, leendő sorstársaival a tapasztalatait! Kép
hello
 
 


Szia Hello!Kép

Nem untatnál!Kép Akár még össze is találkozhatunk, ha a Te babád kicsit hamarabb, az enyém meg picit előbb jönKép

Igen, olvastam a történetetKép Ha jól emlékszem rá, nem az első, amiből azt szűrtem le, hogy minél később kell bemenni a kórházba...Kép
mókamami
 
 


Na ezt jól leírtam...Kép

Szóval az akart lenni a mondat vége, hogy "ha az enyém kicsit később jön"Kép
mókamami
 
 


Szia Móka!

Azért a történetet inkább nem írnám le, mert nem szeretném, ha mindenki olvasná. Ha összetalálkozunk véletlenül, elmesélem. Kép Igen, tényleg lehet, hogy összefutunk majd a kórházban! Kép Én egyébként is esélyes vagyok rá, hogy hamarabb szüljek, mert mindkét fiam 1 héttel előbb érkezett, most meg a méhszájam már a 28. hét óta 1 ujjnyira nyitva van. Szóval, nem is kicsi esélyünk van rá, hogy együtt szüljünk... Kép

Igen, én most kőkeményen elhatároztam magamban, hogy csak akkor indulok el a kórházba, ha már itthon nem bírom tovább a szenvedést. Függetlenül attól, hogy hány percenként jönnek a fájások. Remélem, azért még sikerülni fog beérnem időben, még a tolófájások előtt... Kép

Puszi! Hello
hello
 
 


Most olvastam vissza egy kicsit a topikban. Picurka37, február 20-ra volt kiírva, azóta nem jelentkezett. Lehet, hogy már nem jár errefelé? Pedig engem nagyon érdekelne, hogy végülis megszületett-e (és hogyan?) a pici lány....

Picurka37, jelentkezz, ha tudsz! Kép
hello
 
 


Szia Hello!Kép

OK, bocs, ha túl indiszkrétet kérdeztemKép

Te tudod...Kép Én azért a 3. babánál már vigyáznék, nehogy kipottyanjon útközben!Kép
mókamami
 
 


Sziasztok!

Úgy néz ki én is a BHK ba fogok szülni, és vérvételen kívűl nem voltam ott, de akkor is ott álltam 2 órát, ez nagyon unszimpi volt. A dokim szeptemberbe ment át a Jánosból, sajnos az nagyon tetszett. Így egy kicsit idegenkedek a dologtól.
Császáros szülés lesz elvileg a szemem miatt, írjatok milyen a korház? Van 1 ágyas szoba, fürdő közös, meg ilyenek. Baba veled lehet egész nap. Szóval szeretnék egy kicsit bővebb tájékoztatást kapni.
Szép Napot
Manó2

Kép
Kép
dorka2
 
 


Hahó,

Szia Manó, te a Frissbabás Manó vagy ugye? Gratulálok, a tesókához!
Priviben is írhatsz címem a profilombanKép

Csak nagy vonalakban a kérdéseidre a válaszok:
-Van 1 ágyas szoba? - nincs
-fürdő közös, meg ilyenek? - igen, de kultúrált pár éve újították fel
-Baba veled lehet egész nap? - igen, ha nem kell lámpázni. Amúgy a szülés után első este nem szokták kiadni, hogy tudj pihenni, de ki lehet kérni, ez a te döntésed. Ez föleg akkor okés ha megindult a tejed. (tudom ez nem az elsö napon történik meg, de én már második naptól kikértem, majdnem egész napra, csak akkor adtam be, amíg zuhanyozni mentem.)A császáros mamik külön szobában vannak (3 ágyas), amúgy a további szobák is 3 ágyasak. A gyerekágyas részre látogató nem mehet be, persze te bármikor kimehetszKép. A babát az üvegajtón keresztül mutathatod meg.

Sajna a laboroknál sokat kell várni, de ez más kórházban sem sokkal jobb tudtommal.

Remélem segítettem.

Üdv, Tündér
tündér
 
 


Manó2,
Ja még annyit, hogy a császáros mamák 24 óráig nem kelhetnek fel ha jól tudom, de azért a babákat kiviszik hozzájuk, hogy szopiztathassanak. Ha nem így van javítson ki egy ott szült császáros kismama, de az én ismerösömnél aki velem egyidöben szült és császárral, így volt.

Tündér
tündér
 
 


Sziasztok!

Tündér: Igen a frisbabáknál voltam, de elköltöztek, izgi.hu ra és azóta titkosították is a topicot, és gőzöm nincs hogy találom meg őket. Bár nekem a babanet valahogy szimpib.
Hát igen itt mások a körülmények, mint a János korházban. Csak kibirom azt az 1 hetet, amíg bent leszek, különben is ha jó szpbatársaid vannak,és a növérek orvosok is rendesek, akkor nem lehet baj.
Szép napot (:
Manó2

Kép
Kép
dorka2
 
 


OFF!
Manó, én is ott vagyok az izgin a titkosított frissbabásba ha gondolod felvetetetlek, de csak ha szeretnéd! Amúgy anno volt egy szavazás, hogy izgi vs. babanet és az izgi gyözött. Így maradtunk ott.

On!
A kórház szerintem nem gázos, vannak sokkal rosszabbak, meg gondolom jobbak is. Egy a lényeg a babával és veled minden rendben legyen.

Üdv, Tündér
tündér
 
 


Szia Manó2!

Én is aggódtam eleinte, mert itt jóval szigorúbbak sok dologban, mint a Jánosban voltak, de a lányok végül meggyőztek, hogy ez akár még előny is lehet. Már ha csak a behurcolt betegségekre vagy a Jánosban állandóan jelen lévő rokonokra gondolsz, akiktől a pihenés és a nyugodt szoptatás elég távoli álommá vált...
A lányom én is a Jánosban szültem császárral, és most is valószínűleg császáros leszek úgy cirka 18 hét múlva. Ha visszatérek az "élők" közé, szívesen megosztom majd veled a tapasztalataimat. Már csak azért is, mert ha jól tippelem, ugyanaz a dokink :-))
Mikorra várható a babád? Első bébi lesz?
Kellemes napot!

Anikó
kvaniko
 
 


Sziasztok!
Tündér: Igaziból egy párszór jártam fenn a izgi.hun, de nem tudom merre keresselek benneteket.

Anikó: Nekem a második gyermek lesz, nekem is császáros volt az első, és most is az lesz, a szemem miatt.
Ugyan doki még nem látott, ápr 13.-ára vagyok bejelentkezve, még az elején tartunk, így légyszi írj már le mindent, hogy hol mi van, beutalókért hova kell menni, a terhes rendelésre, vagy a nőgyógyászatra? Mit mondott a doki mi a mostani összeg? 3 éve szültem a Jánosba nálla.
Tudod szelid mint a: .á.á.y
Szép napot!
Manó2

Kép
Kép
dorka2
 
 


OFF!
Manó, nem találsz meg minket mert titkosak vagyunk. De ha felhatalmazol, megkérem a moderátort hogy vegyen fel a listára, az csak a feltétel, hogy be legyél regisztrálva. Ha felvettek a listára kkor már látni fogod a topicot. Nos?

ON!

Anikó,
sztem az jó ebben a kórházban, hogy nem jönnek lépten nyomon idegenek a szobába, nem bámulja a szobatársnöd kollégája, nagypapája, amint szoptatsz, vagy átázva fürödni indulsz. Szal sztem lehet, hogy szigorú de mindenképpen praktikus. Beszólnak hangosbemondón, hogy látogatód jött, te meg mész amikor ráérsz. Én legalábbis nem hagytam abba a szoptatást ha éppen jött vki. Tolerálták is, igy elég nyugodt volt az a pár benntöltött napunkKép

Jó pocakodást!Kép

Tündér
tündér
 
 


Sziasztok!

Tündér:
Köszi a megnyugtató sorokat, most már én is úgy gondolom, hogy jobb lesz ez az új kórház sok szempontból. Csak valahogy annyira misztikus dolog nekem a szülés, még ha császár is, hogy talán könnyebb a "megszokott" környezetben :-).
Azt meg tudnád mondani, hogy a látogatási időt mennyire veszik komolyan? Csak délután van, stb?
Köszi előre is!

Manó2:
Én 2 éve szültem nála, gondolom a nálad és a nálam használt tarifa között nem volt nagy eltérés. Most az alsó érték nem változott, a felső feljebb ment egy tizessel. Ennél konkrétabbat nem szívesen írnék itt, de ha van ezzel vagy a tgondozással kapcsolatban kérdésed, privátban szívesen válaszolok számszerűen. Kicsit nyúlszerűnek tűnhet, de a doki időnként magára keres itt a babaneten, és jobb a békesség :-))
M. egyébként mindent el fog mondani a dokival együtt, hogy hova is menj a beutalóért. Ebből a szempontból kicsit bonyolultabb, mint volt, mert a beutalót is a kórházban adják, viszont a labor sokkal szervezettebben megy. Az első labornál, amin EKG is van, beutalótól a végéig kb 1 óra alatt végeztem, és ebben volt kb fél óra üresjárat...Másodjára meg már rutinszerűen mész a beutalódért. A leleteket a doki elhozza, úgyhogy több gond nincs is vele.

Sziasztok,
A.
kvaniko
 
 


Sziasztok!

Régen jártam már itt. Most viszont örülök, hogy van itt két új kismama aki a Bárány dokihoz jár. Én a terhességem (első) elején kerültem hozzá és nagyon meg vagyok vele elégedve. A korházról vannak tapasztalataim mert karácsony előtt feküdtam bent két napot és a barátnőm két hete szült ott. Szerintem korházhoz képest tiszta és rendezett. A személyzet nagyon kedves és rendes, A többi doki is, úgy bántak velem mintha a saját betegük lennék. Amiket Tündér leírt csak alátámasztani tudom. Látogatni bármikor lehet. És a lényeg, hogy a baba veled van.
A laborban tényleg vannak fennakadások de ki lehet bírni. Ja és a kaja kriminális! Az elmúlt egy évben többen is szültek a barátnők között és hát volt szerencsém az Istvánba és a I. Nőin látogatni. Mint tudjuk az Istvánt istenítik, lehet, hogy baba barát meg minden de eléggé nagy a forgalom és az átjáróház na ott pihenni szerintem lehetettlen. Mindenki akkor jön-megy a kórteremben ha kedve tartja. Na peresze van akinek ez jön be. Az I. Nőin nem lehet be menni ott is úgy van mint a BHK-ba, hogy üveg ajtóig lehet kivinni a babát de a személyzet hát nem tudom nem sok jót hallottam. Szóval én örülök, hogy itt a baba-mama nyugaloma az elsődleges és nem kell ha nem akarom a többiek, vagy akár a saját látogatóimat lesni állandóan. Ha akarok kimegyek, ha nem tudok akkor nem megyek szóval ez így sokkal jobb. Nem tudom a Jánosban hogy volt de itt nem kell a babának vinni semmit.
Szerintem a doki sem véletlenül ezt választotta.

Mindenkinek kívánok a még hátralévő időre kitartást. És könnyű szép szülést.

Üdv.
csörike76
 
 


Sziasztok!

14 hónapja szültem a BHKban, reggel volt a császár és este már felkeltettek fogat mosni, másnap reggel zuhanyozni. Persze lassan, óvatosan stb. Ha kértük volna, zuhanyozni is segítenek.

Üdv
Ági
agi_77
 
 


Sziasztok!


Köszönöm a válaszokat. Szerintem is tök jó fej a doki, nekem is nagyon szimpatikus. Szeretek hozzá járni, mert nem az van, hogy 101 helyre elküld, hanem sok mindent meg tud Õ a rendelőjében csinálni, elhozza a leleteket, nem nekem kell rohangálni érte. Az összeg végül is mindegy, mert én 3 éve is maximálisan meg voltam vele elégedve, remélem most is minden rendben lesz. Végül is én is örülök, hogy nem jöhetnek be a látogatók, mert a Jánosba azért kellett végül is 1 ágyas szobába menni, mert összeraktak egy arab nővel, annak meg a pereputtya állandóan szobába volt, vagy 10-en. és ez rendesen zavart. Szép napot mindenkinek.
Manó2

Kép
Kép
dorka2
 
 


Sziasztok!

Tündér: Ha nem macerás kérd a moderátort, úgy emlékszem regisztrálva vagyok.

Köszi
Manó2

Kép
Kép
dorka2
 
 


Manó2: szóltam akinek kell, majd szólok ha okés!

Tündér
tündér
 
 


Manó2:
légyszi lépj fel ide:
http://www.izgi.hu/izgi/forum/phpBB2/groupcp.php
És kérd magad a frissbabás csoport felvételéhez, mert a Sofka nem emlékszik pontosan a nickedre, így itt kérd a felvételedet. Ha meg esetleg még nem regisztraltal, akkor tedd meg elöbb!

Üdv, Tündér
tündér
 
 


Sziasztok!

Én olyanokat hallottam, hogy meg fog szűnni BHK-n a szülészet, mert szívkórház lesz belőle. Tud erről valaki valamit?

Csip
csipcsiripp
 
 


Csip,

ezt már 3 éve is rebesgették, meg sztem azóta is folyamatosan. A dokim mindig megnyugtat, hogy nem igaz a hír, de legutóbb erről tavaly összel biztosított, aztán lehet, hogy azóta változott a helyzet, ki tudja?

Többiek van erről vmi naprakész infótok?

Tündér
tündér
 
 


Sziasztok!

Elnézést a betolakodásért. Segítségeteket kérném. Egy külföldi barátnőm nemrég tudta meg, hogy babát vár, és megkért, segítsek neki angolul beszélő szülész-nőgyógyászt keresni Budapesten! Se ő, se a férje nem beszél annyira magyarul, hogy elboldoguljanak, tehát fontos lenne, hogy angolul igen jól tudjon az orvos. Ha tud valaki ajánlani, megköszönném! A rokica kukac yahoo pont com címre küldjétek el légyszi az orvos nevét, elérhetőségét, hogy melyik kórházban dolgozik, és bármi más infót, amit fontosnak tartotok róla!

Előre is köszönöm!!!

Zsuzsanna 2005 szeptember 7.
Szilvia Vivien 2007 február 28.

Tejmentes blog
Életkör
rokica
 
 


Rokica,
sajnos nem ismerek ilyen dokit, remélem a lányok tudnak segíteni!

Lányok, senki nem tud naprakészet a kórházról? Marad, megszünik?

Úgy eltüntetek!

Jó babavárást!

Tündér
tündér
 
 


Sziasztok!

Én decemberben szültem a második fiamat a BHK-ban és akkor, a szülésznőkkel beszélgetve hallottam a hírt, hogy valóban megszűnik a nőgyógyászati részleg (is) illetve a Központi Honvédkórházba költözik. Én úgy hallottam, hogy Gerincgyógyászati központ lesz belőle, de nem tudom, pontosan mikor. Az én orvosom, az akkori oszt.vez. főorvos január 1-jével nyugdíjba vonult, azóta nem tudok semmi konkrétat a kórházról, de szép emlékeim vannak, hiszen mindkét gyermekemet ott szültem. Mire ők felnőnek, már "történelem" lesz a Királyhágó úti szülészet... :-) Mindenkinek, aki most várja a babáját szép terhességet és könnyű szülést kívánok!

Cuore
cuore
 
 


A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Vendég 2009.09.19 23:17-kor.
Vendég
 


Lányok,

köszi az infót. Én valszeg csak jövöre fogok újra szülni, ha a Jóisten is úgy akarja, de ott szeretnék, ha van rá mód. Remélem megmarad és nem csak történelem leszKép

Gabi,
várjuk a híreket, köszi!

Coure,
jó egészséget a gyermekeidnek/hez!

Üdv, Tündér
tündér
 
 


Sziasztok!
Ha minden igaz, pár napon belül én is meg fogok szülni a BHK-ban, úgyhogy nemsokára "friss" infokkal tudok majd Nektek én is szolgálni. Bár gondolom azért a helyzet nem változik olyn sűrűn :-)))
Én pár napja bekerültem egy másik kórházba, mert gégészeti eset lettem, és mivel a BHK-ban nincs gégészet, azt mondták, jobban teszem, ha most ott szülök... Hát imádkoztam, hogy pár napig ne szüljek meg, hogy átmehessek a BHK-ba. Szerencsére összejött!
Mindenkinek jó egészséget!
Ildi
Vendég
 


Szio Ildi!
Minden jót és nagy kalappal a nagy eseményhez! Feltétlen jelentkezz a tapasztalataiddal Kép
Megkérdezhetem ki az orvosod?

Üdv:
Dinnyécske
dinnyécske
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet: