Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!

Fanni!
Nagyon jó lett a babaszoba és a ti hálótok is nagyon szuper! Akkor ti is elkezditek a rendezkedést... :D

Katica!
Szerintem is jó a kiságy! :wink:

Viri!
Akkor jót csavarogtál tegnap és vásároltál is...Én lehet ma megyek egy körre, csavargok egyet és költekezek kicsit! :roll: Férjem örülni fog! :wink:

Véda!
Köszi a drukkot! :D

Kép
Kép
kisfóka
 
 


Kisfóka :P
Köszönjük!
Igen, bár Apa mostanában nem sűrűn van itthon, remélem, jön a segítség összeszerelni a bútorokat a napokban... Már nagyon bepakolhatnékom van! Mindenesetre Anyósom nemsokára jön takarítani. Fura lesz... hogy fogom bírni anélkül, hogy én is csinálnám?

Viri :P
Hol a fotó? :shock:

Fanni

Fanni, Milán, Márk

Kép
fanni73
 
 


Fanni majd néha néha besegítesz.... :lol:
Vendég
 

 
 

Jó reggelit!
Megyek parkozni, amíg nem tűz a nap annyira.

Kép
zölddisznó
 
 


Fanni,


Tegnap a párpm nagyon sokáig dolgozott, miután hazaért :twisted: Még beszélgetni se nagyon tudtunk, így ma reggelre halasztottam pocifotót! Persze most nem működik a gép! Remélem csak az aksival van gond, feltettem újra tölteni. Megyek du fogorvoshoz és veszek elemt bele. Akkor lesz kép. A régi gépünket sem bírom beüzemelni...Hát ez van! Pedig kell egy gép a kicsik érkezésére. Nagyon remélem, hogy nem kell még azt is beszereznünk!

Már többször akartam kérdezni, milyen lett a keretezés? Holnap átviszem én is az eddigieket!

csak bírd ki, ülve! Ne akarj takarítani, ha van aki segítsen!

Katica,

nekem is tetszik az ágyikó! Bár én a baldahint feleslegesnek tartom.

Kép
viri8
 
 


Viri :?
Ez bosszantó :evil:
Na majd ha készen lesz, akkor várom :wink:

Ilyenek lettek a képek:
Kép
Kép

Coca :P
Egészségedre :D

Boni :P
Igen, odaadom a tisztítószereket... ennyit kellene legalábbis... aztán majd meglátjuk, hogy megy...

Fanni

Fanni, Milán, Márk

Kép
fanni73
 
 


Lányok :(
Kirepedt a pocim. Végülis jó sokáig bírta, szavam sem lehet... de most aztán... a köldököm felett és mellett kb. 7 cm-s sugárban... Nade nincs is időm keseregni :? jön Anyósom mindjárt!
Nincs más hátra, Apának el kell végezni a plasztikai sebész szakot :lol:
Fanni

Fanni, Milán, Márk

Kép
fanni73
 
 


Drága Fanni :(
Sajnálom... Tényleg sokáig bírta!!! De bíztatás: elhalványulnak és csak ezüstös csík marad utánuk, nem olyan lilás, mint most... Nálam így volt. Remélem, nálad is így lesz...
Apának így is tetszeni fogsz :wink:

Véda
Vendég
 


Orsi!
Köszi! Megnyugtattál :lol: . Néha úgy mozgok, mint aki be akar ..... A kádból ki- és bemászás sem megy könnyen. Dehát Te tudod miről beszélek, nem kell ecsetelnem.

Coca!
Nekem is túl lassú az emésztésem, de puffadást még nem vettem észre. Szerencsére legalább az elkerült. Gratula a szerzeményekhez!

Boni! Fanni!
Jó lenne, ha már mi is ott tartanánk, hogy csinosíthatjuk a babaszobát. Csak fehérre van festve a fal, de szeretnék tapétát, meg persze kell még a parketta, és utána jöhet a bútor stb. Irígyellek Benneteket.

Katica!
Ezeket a hungarocel figurákat hol lehet beszerezni? Vagy kézzel készítették őket?

Viri!
Sajnálom a puffadást. Ha esetleg kapok teát itt Gyöngyösön, gondoljak rád is, és vegyek neked? Majd megbeszéljük, hogyan juttatom el neked. Nekem hétvégére igérték, hogy lesz.

Boni!
Te milyen méretű ruhákat vásárolsz? Én vettem 5 db 56-os méretűt (eddig összesen ennyit vettem), de azt mondták, inkább 62-eset vegyek. :shock: Gratulálok a szerzeményedhez! Majd kérek fotót ha kész lesz a babaszoba!
Én is sokat álmodom hasonlókat, ill. még durvábbakat. Sokszor ébredek úgy, mint akit agyon vertek, és az egész napi hangulatomra rányomja a bélyeget az álom.
Várlak az UH után!

Véda!
Elvileg a 30. hétig, de már nagyon nehezemre esik bejárni. Minden nap utazok (igaz apa hoz autóval, mert egy irányba járunk) 110-120 km oda - vissza. Amikor reggel 6-kor csörög az óra, oda tudnám vágni a falhoz. Estére bedagam a bokám, érdekes, hogy csak akkor, amikor dolgozom, egyéb napokon nem. Gondolom amiatt, hogy egész nap lógatom (nem átvitt értelemben :wink: ). Azzal biztatom magam, hogy ezt a két - három hetet már kibírom valahogy. Jobban izgat, hogy még nem történt meg a helyettesem felvétele, és talán nem is fog megvalósulni, amíg itt vagyok. Én szerettem volna a feladataimat, és eleve a munkakörömet átadni valakinek tisztességgel. A lelkiismeretem ezt diktálja. De már eldöntöttem, ha nem jön addig az utódom, amíg itt vagyok, akkor sem fogok tovább bejárni. Úgyis sokszor mondták már, hogy olyan ember nincs, akit ne lehetne pótolni. Hát most ehhez tartom magam. Bár az utóbbi napokban már kaptam egy pár megjegyzést, hogy milyen rossz lesz nélkülem, és hogy hiányozni fogok... de mindig elhárítom azzal, hogy egy hét múlva már nem is fognak rám emlékezni, olyan szupi lesz az új kolléganő.

Kata!
A szomszéd gyerekre ébredni témáról én is órákat tudnék írni. De nem teszem.

Fanni!
A mensi szerű érzéseid mikor szoktak lenni? Most arra gondolok, hogy csak a mensis időszakban, vagy bármikor előfordulhat? Nekem bármikor előjön, de úgy vettem észre, hogy inkább akkor, amikor hűvösebb, esős idő közeleg.
Örülök, hogy végre tudtál aludni, és pihenten, jókedvűen ébredtél.
Hasleszorítót a múltkor láttam a Dunakeszi Kenguru boltban.
A képek nagyon jók lettek! A szobák is tetszenek, szép szineket választottatok.

Cumival kapcsolatban: egy távoli ismerősöm lánya a mai napig bimbóvédővel szoptat (2,5 hónapos a kisfia), mert a kórházban (Pesten, és nem tudom már melyikben szült) azt tanácsolták neki, hogy az első perctől használja, mert így szép marad a melle. :shock: Szegény gyerek mennyit erőlködhetett az elején. Most viszont nem hajlandó sem simán szopizni a ciciből, sem üvegből inni, semmit. Elég érdekes.

Kisfóka!
Én is azon szorítok, hogy a gyerek ebből ne érezzen semmit, és rá nézve ne legyen semmiféle hatása. :roll:
Én a férjem szülinapjára vagyok kiírva. Tudom, hogy nagyon szép ajándék lenne, hogy ennyi várakozás után szülinapra kap egy babócát, de inkább annak szorítok, hogy a neki megfelelő időben bújjon ki egészségesen. Gondolom ezzel Te is így vagy! :wink:

Most megint nem jövök pár napig, mert holnap tanulok a szombati vizsgámra. Vasárnap pedig irány Pest 4D UH! Már nagyon várom!
Szép napot mindenkinek!
Vendég
 


Fanni!
Sajnálom a pocid. Remélem szülés után szépen helyreáll minden, és nem lesz látható a helye!
A takarítást pedig próbáld meg megállni!
Vendég
 


Fanni,

nagyon jók letteka szobák! :D Húú, kirepedt a pocid? Azért tényleg nagyon sokáig bírta! Támogasd csak Apa továbbképzését :wink:

Fúúú, de nagyon jók lettek a képek! Na, akkor holnap indulok is, de lehet még ma :lol:
Íme, elkészült Vuk: Kép

Kép
viri8
 
 


Nők,

Nagyon aranyos vagy, de én nem puffadok, hanem vizesedek! Holnap még megyek egy kört, és remélem kapok teát!
Szombatra egy kalappal, és vasárnap tessék képet feltenni!

Boni,

gyere majd az eredményekkel!

Kép
viri8
 
 


Nők :D
Szép marad a melle, ha bimbóvédővel szoptat :shock: :twisted:
Ekkora butaságot!!! És még ha igaz is lenne - nem az!!! -, akkor is miért fosztja meg a gyermekét a természetes ingerektől, ha egyszer semmi más indok nincs. Nem befelé forduló stb., csak amiatt, hogy szép maradjon! Megáll az eszem!!!

Helyettesem nekem is érdekesen lett. Utolsó munkanapomon derült ki du. 3-kor, amikor már összepakoltam, és indultam volna haza...Hát... Nem nagyon tudtam átadni neki semmit :roll:

Viri :D
Vuk-kép előtt, ill. előtted le a kalappal!!!

Véda
Vendég
 


Véda,

Köszike! Megdolgoztam vele :lol:

Kép
viri8
 
 


Fanni :D
Még nem is dícsértem a szép szobáitokat :oops:
Nagyon tetszenek a színek!!! Hú, de jó lesz most már rendezkedni... :wink:

Nálunk ugye egyelőre osztoznak majd aLilu szobáján, ami halványlila-rózsaszín-vajszínű és felül fehér. A bordűr virágos arany szegéllyel. Szóval lányos... De egyelőre így marad. Majd talán jövőre lesz gipszkartonfallal leválasztva félbe, és akkor Csabié majd fiússá lesz alakítva. Addig bizti nem fog elégedetlenkedni :D Legalábbis a színek miatt nem :D

Véda
Vendég
 


Viri! :oops:
Így jár az, aki nem tud minden nap jönni, és pici agyacskája nem képes felfogni a nagy mennyiségű információt! :D
A vizesedés is egyfajta puffadás. Na jó, nem mentegetőzöm.
Azért ha nem kapsz teát, és megírod, szívesen veszek neked is.
Köszi a drukkot, képet pedig megpróbálok majd feltenni.
A kép viszont nagyon szép lett! Nekem sajnos nincs türelmem hozzá, és kézügyességem se sok. :(

Véda!
Gondolom fiatal, első gyermekét szülő anyáknál gyakran előfordul, hogy mindent elhisznek, amit az orvos, védőnő, nővér mond nekik. Majd a tapasztalatokból tanul. Én is elég hiszékeny vagyok, hiszen nekem is az első babám van a pocimban. Ezért is jó, hogy itt tapasztalt anyukákkal és kismamákkal tudok eszmecserét folytatni.
A munkahelyedről kaptál telefonokat, hogy csak ebben meg ebben segíts légyszi. Mert én ha egy - egy napra elmegyek szíbira, akkor is előfordul, hogy ilyen hívásokat kapok. Két férfival vagyok egy területen, ők a közvetlen kollégáim, tudnék mesélni, hogy mikkel hívnak fel néha otthon, és kérnek sos telefonos segítséget.

Csabika majd szépen rácsodálkozik a szobára, mint ahogyan sok minden másra is. De kifogása biztosan nem lesz! :)
Vendég
 


Fanni,
bőrödet sajnálom,de ez annak is a jele,hogy a fiúk szépen nőnek és csinálják maguknak a helyet! :lol:
Én is úúúúúgy elmennék plasztikai műtétre!(ha Apa végez,szólj! :lol: )

Andi
Kép
aanda
 
 


Bocs,még akartam kérdezni,hogy mi van Lafival???

Andi
Kép
aanda
 
 


De gyönyörűűűűűűűűűűűűűűű képek!

az enyim még minidg talonban :oops: iasszem én meg feteni fogok képeket...az talán gyorsabban megy :oops:
meg olcsóbb...

jövő hét szerdán megyünk 4Dre a Söpf Méreibe remélem jól döbntöttem, hogy ide megyek

http://www.mamakalauz.hu/
Vendég
 


Fanni,
Nagyon szépek lettek a szobák :D és a képek is :D Nekem az elefántos a kedvencem! Sajnálom a repedést :?

Boniko,
Jó ez a komód, bőven lehet majd pakolni bele. Nekem is volt pár rossz álmom terhesség alatt, ilyenkor tényleg nagyon jó felébredni!

Viri,
Hú, ez a kép igazán profi!!
Vendég
 


Boni! Ez az egyik legdrágább, és kicsi a monitor :cry:

Kép
zölddisznó
 
 


Boni,
Én itt is voltam 4D-n, és szerintem jó minőségűek lettek a képek. Lényegében elégedett voltam velük.
Vendég
 


és avn mésik hely amit nyugodt szívvel ajánlanátok? Pandus? te már sok helyen voltál....
Vendég
 


JÁj tudtam hogy rossz helyet választok... csak itt annyi minden benne avn az árban.... :oops: azt hittem jól döntök...
Vendég
 


Boniko,
Ez nem rossz hely :wink: Kedvesek voltak, kérdésekre válaszoltak, jó képeket csináltak. Van még egy nagyon nagyon jó www.4dgenesis.hu
Vendég
 


Nők :D
Igen, nehéz eligazodni a sok tanács közt egy elsőgyermekes anyának, ezt tudom, és meg is értem. De úgy érzem, sokszor, tényleg abszurd dolgokat javasolnak, amit egy anyai szív, vagy az anyai ösztön meg kellene, hogy érezzen :roll: Abból kellene kiindulni, hogy régen nem volt cumisüveg, bimbóvédő, sterilizátor, stb., hanem voltak anyák és babák, akik ha sokat voltak együtt, összeszoktak, és ösztönösen ment minden a maga módján. Ha a baba sírt, megvígasztalták, ha éhes volt, megszoptatták, ha álmos volt, letették aludni. Tudom, hogy ez nem ilyen egyszerű - nekünk sem volt az, amikor benne voltunk -, de tény, hogy a világ nagyon elment afelé, hogy hány grammot evett, hány grammot hízott, te mennyit híztál, és mennyit fogytál vissza, hány órát alszik, mennyit van kézben, miért alszik veletek v. miért alszik külön, stb... És ettől úgy, de úgy be lehet paráztatni egy kezdő anyukát... :evil:
Hú, nem akartam ennyire belevetni magam a témába, csak úgy sajnálom, mikor ezt látom, tapasztalom mostanában :roll:

Véda
Vendég
 


Köszi PAndus asszem akkor most ez jó lesz, aztán majd még egyet csináltatunk a végén...

vagy nem érdemes, mit is írtál múltkor? hányadik héten voiltatok ti? mert nekem 28+2 nap lesz
Vendég
 


Az utolsó 4D 29 hetesen volt. Utána is lehet menni, nővérem 33 hetesen volt, csak nem mászkálhattam, így lemondtam róla. Meg nekem addigra már annyi uh-m volt, hogy gondoltam jobb Dórit nem piszkálni :D Nem szerette, mindig megrugdosta az uh fejet :lol:
Vendég
 


Köszönöm.. akkor majd meglátom. picur hogy bírja .. :wink:
Vendég
 


Lányok :P
Anyósom most ment el. Jön holnap is, a felső résszel lett majnem kész, 1 szoba még rumliszoba félig, így abban nem lehet még rendesen takarítani. Holnap a földszint jön.
Én viszont nekiálltam főzni, amitől úgy elfáradtam, hogy majd' összeesek. De gondoltam, itt robotol, csak kellene enni valamit. Finom lett, zöldbab főzelék és rántott husi, de kész vagyok teljesen :( Pedig könnyen összedobható kajának tűnt...

Véda :P
Köszönöm, aranyos vagy! Még nem lilás, Anyósom megnézte, azt mondta, neki sokkal csúnyább volt. Nekem ilyen elnyúlt, mint mikor egy nylonzacskót meghúzol kétfelé, s nem szakad el, csak elvékonyodik. Nyilván lesz majd lila is :(
Megírtam Apának sms-ben, mire azt írta vissza, hogy ne aggódjak, ő így is szeret :D
Köszönjük a szoba dícséretet. Majd megoldjátok Csabi felét is, egyelőre az sokkal izgalmasabb lesz, hogy lesz meg a 2 gyerek egy szobában! De amilyen nyílt szívű Lilu kislányod, biztosan imádni fogják egymást!

Nők :P
Köszi!
Mensi szerű érzés teljesen össze-vissza jön. Nem tudtam még sosem kötni semmihez. De ez a két baba annyit virgonckodik, tudom én, hogy mikor mit csinálnak és akkor mit nyomnak? S mit kellene érezzek? Fogalmam sincs... épp mondtam Apának, hogy csak vegyem észre, ha szülnöm kell menni...

Viri :P
Wow! Ez annyira profin sikerült, hogy akár el is adhatnád :D Gratulálok, nagyon ügyes vagy!

Andi :P
Egyből szólok. Neked is repedt?
Lafi szerintem fog Neked privit írni, ha látja, keresed!

Pandus :P
Köszönöm! Apa kedvence is az. Anyumnak, Anyósomnak és nekem is a maci a favorit, de én elfogult vagyok, mert az volt az első!
Köszi - Neked is jó nagy pocid volt a végén, de Te bizti megúsztad a hoszonegynéhány éveddel :wink: Mázlista!

Most ledőlök kicsit...

Fanni

Fanni, Milán, Márk

Kép
fanni73
 
 


fanni73 írta:Nyilván lesz majd lila is :(
Megírtam Apának sms-ben, mire azt írta vissza, hogy ne aggódjak, ő így is szeret :D

nem biztos. Nekem csak repedt, ilyen fényes lett - pici helyen -, van ahol nem is látszik már. Köldöknél meg egy helyen a pocim alján igen... de mondjuk nekem kevés csíkom volt.

Apáknak ez a dolguk, hogy így is szeressenek :D

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 


Lányok :D
Liluka írni szeretne Nektek:
SZIASZTOK!
Anya megengedte hogy írjak :D Minig mesél rolatok és tudok mindent :shock:
Sziasztok: Lilla
Vendég
 


Orsi :P
Ezek a csíkok főként kor és genetika-függőek szerintem... na és a méret... én már nem is merem megmérni...
S igen, Apa minden nap nyugtatgat, hogy semmin se húzzam fel magam, ami testi változás...

Szia Lilla :P
Anyukád is sokat mesél Rólad :P Ráadásul csak jókat, úgyhogy biztosan jó kislány vagy! :D

Fanni

Fanni, Milán, Márk

Kép
fanni73
 
 


Drága Lilla Neked is szia!

Anyukád tényleg nagyon sokat mesél rólad, így tudjuk milyen tündéri és segítőkész vagy! ölellek!

:lol:


Lányok sajnos az ismételt vizeletvizsgáőlatom megegyezik az elözővel, amire a kezelést kaptam.. semmit nem javult

vizelet vér 2+
baktérium ++++
.kétségbeejtő.Holnap megyek megint vizeletvizsgálatra és hétfőn kell hívnom dokim eredményért.. és utána megbeszéljük.megigérte, hogy kinyirjuk a bacikat....előfordulhat, hogy az egy hét múlva ismétlés még nem mutatta ajavulást? ? :cry:
Vendég
 


Boni! Nekem végig 4+-es volt a vizeletem, mindenféle kezelés ellenére... A lényeg, hogy a dokid tud róla és kezeli. Nekem hol tünettel, hol tünetmentesen, de mindig rossz volt az eredmény, szinte végig kúpoztam. Te mit kaptál?

dkata
 
 


dkata én múlt héten Zinnat antibiotikumot kaptam 2*1 et 10 napig , meg mellé canesten hüvelytablettát... amikor az utolsó szemet vettem be, aznap voltam ismétlésen.. sajna semmit nem javult..most holnap megint megyek, addig is canesetnt kell megintdugdosni.. aztán hétfőn amikor meglesz eredmény dokival beszélek... addig nem akart felírni új gyógyszert anmig nincs ismétlés...

örülök, hogy írtál, mert férjem már nagyonaggódik..persze én is... és legalább tudom nem csak én jártam így

te mit kaptál rá?
Vendég
 


Boni :(
S akkor most kaptál rá valami mást? Mert ha 1 hete nem hat valami... akkor nem tűnik hatásosnak...?
Mit kell szedned?
Fanni

Fanni, Milán, Márk

Kép
fanni73
 
 


Boni! Én Pimafucort és Pimafucic krémet és kúpot használtam, nem is tudom, hány dobozzal... Canestent nekem is írtak, de elkezdtem vérezni tőle, jó nagy ijedelem lett belőle olyan 28 hetes lehettem akkor. Ezt azért írom, mert ebből következik, hogy előtte és utána is volt, plusz Candidám volt végig. A szüléssel minden ilyen "gyík" megszűnt. Soha többet nem használtam Canestent, csak a fentieket.

Tényleg figyelni kell rá, mert felszállhat a fertőzés, de Te kezelés alatt állsz, kérdezz rá, kaphatnál-e mást.

dkata
 
 


Dkata mindenképpen rákérdezek...és olvastam most hogy miket nem szabad enni... megpróbálok arra is figyelni...

ja és most újból megnéztem.. és a vizelet vér negativ a második leleten :oops: :oops: :oops: legalább ez jó hír

baktérium +++++ mint az előzőn
Vendég
 


dkata CAndidám is van :twisted: erre írtam, hogy megnézem mit szabad enni :lol:
Vendég
 


Boni! Hát, azt én elsorolom, mit NEM szabad... Semmiképp nem lehet cukrot, finomlisztet, semmit, amiben tartósítószer és adalékok vannak, tilos az élesztő, citromlé, déligyümölcsök (kivétel a valódi citrom leve), gyümölcs minimálisan, paradicsom, csoki, tej tilos.... Szabad enni sajtból mazarellát, húsból csirkét, és joghurtot lehet, de kefírt, tejfölt nem. Ezt első körben. Aztán módjával lehet visszaszedni a kajákat. De én terhesség alatt nem csinálnék Candida diétát... Nem is csináltam, ugyanis nekem a rossz méhlepény funkció miatt el volt rendelve a cukor, mert az könnyen átjut a babának. És terhesség alatt nem ennék édesítőt se... Szóval csak vegyél vissza módjával a cukorból, helyileg kezelni kell a Candidát, és szülés után nézesd majd meg, de 99%, hogy el fog múlni. Egyébként a fenti kúra szerintem "tisztító" kúrának is jó, és másfél évig csináltam és komoly betegségből gyógyultam meg. Csak azt ettem, amit én készítettem, elég kemény volt.

dkata
 
 


Coca
akkor tényleg ügyes voltál! És ezek szerint a kanapé is meglett?! :lol: Láttam anno aképet róla. Igen ez 1 új ágy.
Boni
Gyógyulj meg mielőbb! Van tüneted? Én is tartok kicsit tőle h. lesz ilyesmim mert normál állapotomban is mindíg baci gomba vegyespárosaim voltak...most nincs tünetem így abban bízok talán most rendben :?:
Fanni
fene a csíkokba!De biztos jó minőségű a bőröd ha eddig bírta, és szépen vissza is húzódik majd! A képek szuperek! Én elnézném anyóst takarítás közben :mrgreen: !

Szia kicsi Lilla!!!! Várod már Öcsköst nagyon igaz? :wink:

Kisfóka
mit sikerült beszerezned?? :lol:

Orsi
igen ebben igazad van! A laminált legalább tuti normálisan lesz lerakva...
Nők
rendelte valahonnan a figurákat.Majd rakok fel képet, tényleg szépek.
Lányok 16+1-en már mehetek Afp-re?

Kép
katica_75
 
 


Lányok,

Köszönöm a gobelin dicséreteket :oops:
Tegnap megint leállt az autóm, fogdokihoz tartva. :twisted: Persze kb 30 percet késtem, de még így is fogadott. Visszamentem a kozmetikába, mert nem messze állt le alattam a z autó, és a főnök újra kifújta agyertyákból a vizet. Addigra a párom is odaért és együtt mentünk a fogdokihoz. Az idegesség annyira lefárasztott, hogy mire hazaértünk rendesen úgy éreztem szétrepedek odalenn! Nagyon meijedtem, de úgy látszik,kipkopkopkopkop, reggelre elmúlt.
A hastartó övet is elfelejtettem felvenni, így gondolom a súly viselte meg az "alrendszeremet".


Lilla,

De aranyos tőled, hogy írtál nekünk! Láttalak ám, kisbabaként. Any a elárulta, hogy van rólad kép fenn a fórumon. Kérünk aktuális képet, ha lehet!

Nők,

Nem csodállkozom, hogy elvesztél az infók közt! Én is szoktam....

Fanni,

Fúú, annyira megkívántam , így hajnalban, amit tegnap főztél! Ma én is kotyvasztok valamit :D
Én a csíkjaimat nem is figyelem. Eleve van egy 15 éves műtéti heg a pocakomon, függőlegesen, így felesleges nézegetnem. Az úgy is kireped! :?
Íme az aktuális pocifotó! +14 kg többlettel
:lol: Kép

Boni,

Ne aggódj! Igaza van Katának, az a jó, hogy felügyelet alatt állsz! Jó lenne, ha megkapnád a megfelelő gyogyit!

Katica,

Persze, hogy mehetsz AFP-re! A dokid nem adott rá időpontot?

Kép
viri8
 
 


Viri :P
Te pocid is szép meretű :D Valahogy arányosabb, mint az enyém, nagyon csini vagy!
Tanulság, hogy sose mosasson motort, aki el akarja adni a kocsiját... :? Meg amúgy is, ez azért nagyon durva!
Nekünk már tilos idegeskedni :wink: na jó, engem is szétvetett volna az ideg ilyen helyzetben :(
Mit főzöl ma? Többnyire ülve próbáld, legalább az előkészítést! Pláne, hogy tegnap így kifárasztottad magad!
A pólód, gatyád új? Terhescuccok?
Fanni

Fanni, Milán, Márk

Kép
fanni73
 
 


Viri :D
De szép poci :D És a 14 kg nagy része, látszik, hogy oda összpontosul, ahova kell :D

Nekem nem nőtt sokat a pocim mostanában. 106 cm-nél tartok, és 11,5 kg-nál. Nagyon sokat tudnék enni, a gyomrom sem ég... Csak ugye önfegyelemmel próbálom megállni a zabarohamokat :oops: Nehéz :roll:
Alma-napért minden elismerésem!!! Hú, de nehezen bítrnám ki...

No, és paradox módon szerintetek most mire készülök???
Holnapi anyós-vendégnek sütit sütni... Lányocskám ugyanis Mamival elment szandált vásárolni (és cukrászdába, huhhhh :evil: ), én meg addig elkészíteném a holnap ebéd utáni desszertet. Hát, nyalakodni biztos fogok, ha már kikapartam a keverőtálat :oops: De ha ők meg meglepnek egy szelet tortával a cukiból, mikor hazajöttek... Hát, azt is betolom, valószínű :oops: Legfeljebb nem vacsizom :roll:

Lilunak nagyon kedveseket írtatok! Ha hazajött, majd felolvasom neki. Biztos örül majd!

Véda
Vendég
 


Sziasztok! Bocs az OFF-ért: Fanni írtam neked PÜ-t!
Vendég
 


Tücsök :P
Írtam választ.

Véda :P Viri :P
Én +12,5-nél tartok, de nekem már 2 hete 108 cm volt a hasam. Nna jó, megmérem. 111 cm :shock: Pedig "hájam" továbbra sincs. Nőnek ezek a gyerekek :lol:
Alma napot még nem terhesen sem bírtam volna soha :oops:
Én most a fagyira kaptam rá... elvileg azért az édességek közül az a legkevésbé kalóriadús...

Fanni

Fanni, Milán, Márk

Kép
fanni73
 
 


Fanni :D
111 cm :shock: Nem csodálom, hogy repedtél... És még lesz pár centi a hátralévő 4-6 hétben... De olyan jó, hogy neked is minden a pocidon van!!! Ügyes vagy!
Én sajnos pont azokat a fagyikat szeretem, amelyikek a legjobban hízlalnak. Tehát a vizes-gyümölcsöset egyáltalán nem, inkább Magnum, meg csokis tölcséres vaníliás mogyoródarabokkal, vagy a Mc. Donald's-os Mc.Fries karamella, csoki...
Hú, ne is beszéljünk róla!!!

Süti kész, kevertőtál általám kinyalintva :oops: Lilu-Mami hazajött - szandi nélkül - besütizve :D Nem hoztak szerencsémre semmit a cukiból :D
Lilu elolvasta, amiket írtatok neki, és olvaozott a drágám... Imádom!

Véda
Vendég
 


Fanni,

Nem főztem ma semmit! Délelőtt bejelentkeztek unokaöcsémék.... :? Nem olyan régen mentek el, így most lassan ledobom magam a kanapéra. Igaz, míg itt voltak adddig is felrakott lábbal ültem, de az azért nem uaz. Főzés holnapra marad.
Vasárnap ünnepi ebédre készülök (párom szülinapja lesz) Írnék részleteket, de néha Ő is beleolvas a fórumba......
A pólóm nagyon régi, csak igen rugaémas anyagból készült. A gatyát a börzén vettem és azt hiszem, ezt fogom júliusig hordani, annyira szeretem :oops:
A haskörfogatom "csak"105 cm! Le vagyok ám maradva!
Fagyi nekem is jöhet korlátlan mennyiségben + az eper! Annyira imádom!

Véda,

Az almanapot bírom, amúgy nagyon sokat eszem egész nap :lol: Olyan jó, hogy ilyen kis konyhatündér vagy! Jó lehet nálatok gyereknek lenni! Csabika jó helyre érkezik :wink:

Kép
viri8
 
 


Csajok! Ráálltam a mérlegre, és 1 kg-t fogytam :lol: :shock: :shock: :shock: Így néztem a kijelzőt. Az igaz, hogy kora délutánig szinte semmit nem kívánok enni - hiszen 10 körül kelek, de kb 4 körül rámjön a zabálhatnék, és éjjel 2-kor még vígan "szalonnázom". Szóval kalóriára tuti többet eszem, mint kéne, úgyhogy ez most meglepett.

Kép
zölddisznó
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet: