Új privát üzeneted érkezett!

Ágnes,

Mai állapot szerint: nyákdugó távozott, gyakori méhösszehúzódások, melyek nulla és erősebb fájdalommal járnak. Van, hogy nem jelentkezik egy-két órán keresztül, és van, hogy 20 percenként. Ma vizsgált meg a doki, és azt mondta, szépen nyíltam tovább a korábbi 2111-hez képest, és rövidült a méhnyak is. Azzal engedett el, hogy a Balatonra már ne menjünk le (nem is terveztünk. :) ) és ő sem utazik Egerbe. Szóval, mostmár bármikor... :lol:
panini
 
 


Hááát akkor hajrá!
ágnes13
 
 


Sziasztok lányok.
Csak egy pár szó...
Katám, továbbra is téged leslek a legjobban. A Győri kaáliról, rengeteg, rengeteg jót halottam....nagyon szurkolok érted!!!!
Belluska, Minnie hbzs merre vagytok? Nagyon sok puszit küldök nektek...
Panini hajrááááá!!!
Ágnes sokat gondolok rád is, nagyon sajnálom, hogy elment a babó:((( De kitartás, menni fog a dolog, nagyon erős nő vagy te.
Puszilok, és ölelek mindenkit!!!!

Mi jól vagyunk, picik tündériek, és épp ma fél évesek.
Valóba csodálatos dolog ikreket nevelni, nem könnyű de már egészen bele rázódtam:)

Hatalmas cupppppppppppppppppppppppppppppppp

Kép


Minden lehetőség a szíve alatt hordja a reményt.
beus84
 
 

 
 

sziasztok,

panini, akkor azért alakultok már :) kíváncsi vagyok, megvárja-e a fiad, hogy megindítsák...

ágnes, sajnálom az elvesztett babót :(:(:(

beus, ikreknek boldog 6. hónapfordulót!

a nyári szünetről senki nem tud semmit?

Kép
Kép
tündérlétra
 
 


jó reggelt :)

panini, szülsz ma? :) drukkolok, és várom a híreket!

Kép
Kép
tündérlétra
 
 


Sziasztok!


Szerintem Panini már babázik!
Beus, örülök, hogy ilyen boldogok Vagytok......az én ikreim épp szerelmesek...most már ez a korszak jön...
Ami a babát illeti , mi befejeztük a bébi projectet, nem teszem többet kockára a lelkemet...azon kívül most már az idő is végképp elszaladt. Képzeljétek elballagott az utolsó ovisom.....25 éve mindig volt ovisom és ezentúl nem, lesz...

Mindenkinek sok puszi.....és szorítok ám!!!!!Tegyétek szépen a dolgotokat, mert ha ritkábban is, de nagyanyai szemem rajtatok van!



Üdv.


Á.
ágnes13
 
 


sziasztok lányok!
Zsombi pénteken megszületett, gyönyörű szép, egészséges. Bár most besárgult, igy kék fény alá tették. Szóval, haza még nem tudunk ma menni.
Fotot nem tudok igy a telefonról felrakni, majd otthonról potolom. Panni
panini
 
 


Isten hozta Zsombort idekinn :)
jó egészséget, sok tejcit, és mielőbbi hazamenetelt kívánok Nektek!
Neked pedig gyors felépülést :) és azért írj majd élménybeszámolót is :)

Kép

Kép
Kép
tündérlétra
 
 


Panini! Szívből kívánok nektek nagyon jó egészséget, boldogságot, rengeteg felejthetetlen percet, és nagyon sok örömet a kisbabátokban. :P :P

“Mikor megszületik egy várva várt gyermek,
Az élet dolgai új értelmet nyernek.
Apaszív, anyaszív dobban meg egy párban,
új fénnyel ragyognak a világra hárman.”

Vica
vica73
Budapest
 
 


szia vica,

írj egy pár sort magatokról, hogy vagytok, mi újság!

és igazából én a többiektől is várnék egy-két hozzászólást, mert bár nyár van, de nagyon leült a topik... :(

Kép
Kép
tündérlétra
 
 


Isten éltesse Zsombikát!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Szia Tündérke, mi újság?


Á.
ágnes13
 
 


Panini!
Gratulálok Zsombor megszületéséhez :)
Jó egészséget, sok-sok tejecskét :)

Ágnes!
Örülök, hogy a lányod és az unokád jól van!
Nagyon sajnálom azt a "kutyás ügyet" :(
Remélem azért megtalálod mihamarabb azt a lelki nyugalmat!

Kata!
A legjobbakat kívánom, tudod! ;)

Beus!
Cuppantás az ikreknek :)

Szilva!
Hozzászóltam ;)
Helyzet nálatok?

Nálunk minden változatlan, illetve azt mondják az élet úgy jó, ha zajlik és nálunk mindig zajlik :)
sonjus
 
 


ági, sonjus, mi várakozunk :) első körben a nyaralásra, aztán augusztusban az eredményre, utána meg még a jövő zenéje :)

Kép
Kép
tündérlétra
 
 


Sziasztok!



Nem szoktam fórumozni, de most annyira felbosszantottak, hogy gondoltam megosztom a Forgács Inézettel kapcsolatos negatív tapasztalataimat (hogy az is legyen), hátha hasznos lesz valakinek!

A napokban jártam a tanárúrnál konzultáción. Kb 10 éve tudom, hogy PCOSzindrómás vagyok, a kezelését ismerem töviről hegyire.
A tanár úr letámadott rögtön, hogy van e cukorbeteg a családban? Mondtam, h én már a metformint szedtem, de nem segített, és egy endokrinológus állított le, mivel nem mutatható ki nálam IR! Ez kicsapta nála a biztosítékot! Amit csak (szerintem) tetézett, hogy meglátta a laborleleteimet, amik különböző intézetekben lettek csináltatva! Bár mikor a cukorereményeimet meglátta nyugtázta, h tényleg jók! Megkérdezte, h mit várok tőle?? Mégis mit gondolt?! Csapongott össze vissza, mikor kiderült, hogy egészségügyis vagyok, még én voltam a hülye, h miért nem követeltem meg bizonyos vizsgálatokat a nőgyógyászomtól? (egy mezei nőgyógyásztól spermaanalízist például...)
Úgy köszönt el tőlem, hogy akkor 1,5 hónap múlva találkozunk (addig tataroznak, vagy mi), de ha mégis teherbe esnék mindenképp hívjam fel, mert ő akkor baromi nagyot fog gratuláni hozzá! Hát ekkora bunkót!!

Ezt már csak tetézi, hogy az asszisztens hölgyike is teljesen kattant! Adatokat akart felvenni. Mondtam oké, de már a kinti monitoron bepötyögtem. Le akarta harapni a feljem, hogy miért nyomkodtam, mikor ő kirakta rá a parít, hogy rossz és ő kapcsolta ki! Hogy lehet, h be volt kapcsolva?? Mondjuk úgy, hogy egy órával előbb jöttem, mint ahogy ő kikapcsolta?... No mindegy!
Minősíthetetlen hangon beszélt velem, nem hiszem, hogy okot adtam rá..

Plussz még egy kis apróság. A váróban tudsz olvasni szennylapokat, vagy a szerencsétlen páciensek történeteit, amik egy teherbeesési nehézségekkel küzdő, kétségbeesett páciens számára nem biztos hogy a legjobb olvasmányok. Nekem semmiképpen nem.

Remélem fogják olvasni az Inézet kedves munkatársai is, és talán változtatnak a hozzáállásukon! Engem biztos nem látnak többet!
csöp
 
 


szia csöp,

sajnálom, hogy ilyen rossz tapasztalattal távoztál az intézetből, azonban szerintem egy kissé túlreagálod/-tad a dolgokat... reméljük, máshol több sikerrel/szerencsével jársz :)

Kép
Kép
tündérlétra
 
 


Szia Csöp! Én azt gondolom, mint Tündérkénk, hogy nyilván a lelki állapotodból következőleg is kicsit túlzottan rosszul érintettek a dolgok-amiről, nem tehetsz.
Tanár Urat ismerjük, fura a stílusa, de alapjában biztos jót akar.
Egyébként nagyon zaklatott a leveled, ami első gondolatomat alátámasztja.
szerintem jól teszed, ha nem mész többet oda, hogy ilyen intim dologgal, csak oda szabad fordulni, ahol Részedről teljes a bizalom.
Annyit még hozzátennék, hogy én úgy mentem anno meddőségi központba, hogy a mezei(viéki)nőgyógyász a spermaanalízistől a belgyógy vizsgálatokig mindent megcsináltatott.


Nagyon -nagyon sok sikert kívánok Neked!!!!!!


Á.
ágnes13
 
 


Sziasztok!

Immár itthonról jelentkezem, és kedvcsinálóként csatolok egy fotót Zsombiról, aki egy tünemény. :)
Kép

A szülésről röviden:
Június 10-én, pont a kiírás napján megindította az orvosom a szülést magzatburok repesztéssel. Kb 5-10 perc múlva az oxitocynt is bekötötte a szülésznő, és hamarosan indultak is a fájások. Az utolsó egy órában epidurális fájdalomcsillapítást kaptam, mely felgyorsította a tágulást, és nagyon hamar azt vettük észre, hogy tolófájásaim vannak. Zsombikám kidúrta magát nagyon gyorsan - mindössze 5 óra leforgása alatt világra jött. :)
Kívánom, hogy mindannyian minél hamarabb megtapasztaljátok ezt az érzést!
Minden jót!
Panni
panini
 
 


panini, gyönyörű a kisfiad :) Nagytesó hogy fogadta?

Kép
Kép
tündérlétra
 
 


Szilva,
Imádja, sertepertél körülöttünk, hogy miben tud segíteni. :) A képen ő tartja, és a végén elaltatta. Egyelőre ennyiben. :)
panini
 
 


de drága :)
lehet, lesz olyan időszak, amikor majd harcolnod kell vele, hogy most már igenis hadd dajkálhasd Te is egy picit? :)

Kép
Kép
tündérlétra
 
 


Panini gyönyörű!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Tudod ezekből lesznek azok a nagy melákok, akik majd elkérik a kocsikulcsot,,,és milyen hamar....

Pusz mindenkinek


Á.
ágnes13
 
 


Panni!

Nagyon szép baba, még egyszer gratulálok :)
sonjus
 
 


Sonjus mi van Veled? Tavaly úgy pörgött ez a fórum, most meg úúúúgy meghótt....
ágnes13
 
 


ági, én is ezt írtam pár napja (hete?)...
gondolom, most mindenki nyaral, élvezi a jó időt, stb., stb., meg az intézet is bezár(t)... remélem, augusztus-szeptemberben azért felpörgünk :)

Kép
Kép
tündérlétra
 
 


Ágnes!
Nálunk a helyzet sajnos változatlan, de nem akarok elégedetlen lenni, így inkább azt írom, hogy szerencsére most mindketten dolgozunk, a többi meg majd jön magától :) Csak jönne már ;)

Kevesebbet jövök én is, de nem azért mert nyaralok :( hanem mert sok a meló és mostanság az Intézetbe sem megyünk.
Várjuk ezt a nyavalyás magánnyugdíjas pénzt, ha egyáltalán lesz belőle valami, mert a szeptemberi lombikra nincs miből elmenni.

Ölelés mindenkinek és szép nyarat!!! :)
sonjus
 
 


Tündérke....már tél óta nem pörög....

Sonjus....TB-s a lombik?
ágnes13
 
 


Ágnes!
TB-s lombik sorszámunk szeptemberre szól, de mint írtam, nincs rá pénzünk, a tervünk pedig az, hogy nem is lesz rá szükség ;)
sonjus
 
 


Sonjus...ez a beszéd......hajrá
ágnes13
 
 


Hű lányok! Több mint egy hónap telt el és nem töltöttünk be egy oldalt :(
Remélem mindenkinél minden rendben van!

Panni! Friss Zsombi képet és híreket kaphatunk?

Mindenkinek a legjobbakat!
sonjus
 
 


sziasztok!

Sonjus, köszi az érdeklődést. :) Nálunk minden a legnagyobb rendben! Hihetetlen, de Zsombi holnap már 6 hetes lesz! Szépen növöget, hízik. Már túl vagyunk a 4 kilón. Dobok fel egy múlt heti képet, és egyet, mely még kéthetes korában készült egy profi fotós által. Kép kéthetes

Kép 5 hetes, nem túl profi kép. :)

Ki merre megy nyaralni? Gyertek, meséljetek! :)
panini
 
 


Sziasztok!

Forgács intézetről szeretnék tapasztalatokat gyűjteni.31 éves vagyok van egy 3 éves lányom szeretnénk kistestvért.Már 1 éve próbálkozunk.Márciusba csináltattam hormon vizsgálatot és kiderült hogy nincs peteérésem.Magas a tesztoszteron.Páromat elküldték spermavizsgálatra.Sajnos neki sem lett jó az eredménye 80% mozdulatlan.Ma voltam az SZTK-ba és kaptam beutalót a Forgács intézetbe.Azt mondta a dokim ha megjön havonta rendesen akkor van peteérésem.

Magán rendelő kell e fizetni a vizsgálatokért? Tb támogatja ?Milyenek az orvosok meg a nővérek?

Válaszokat előre is köszönöm
Brigi.
brigi7910
Budapest XXI. kerület
 
 


sziasztok,

sonjus, tudod, itt is drukkolok Nektek! egy másik fórumon pont a napokban tesztelt kétcsíkosat egy leányzó sikertelen lombik(ok) után SPONTÁN! és a hcg-je is gyönyörűen emelkedik, progija is szuper, szóval jó úton halad - kövesd hát :)

panini, köszi a képeket, továbbra is nagyon szép baba! és azok a lábujjak... :lol: :lol: :lol:
nyaralás - mi már túl vagyunk rajta, kifogtuk azt a közel 2 hetet, amikor kánikula volt. pihentünk sokat, reményeink szerint az elkövetkezendő tizensok évben nem nagyon lesz rá lehetőségünk :wink: :wink: :wink: :wink:

brigi, üdv itt! milyen hormonvizsgálattal állapították meg, hogy nincs pé? mert az, hogy valaki menstruál rendesen, még nem egyenlő azzal, hogy van pé... viszont az is teljesen normális, hogy tök egészséges nők egy-egy ciklus alkalmával nem ovulálnak - gáz akkor van, ha ez 3 egymást követő ciklusban így van...
az intézetbe egyébként nem kell beutaló, csak be kell jelentkezni (nagyjából 1 hónap múlvára kaptok időpontot), és 10e ft a konzultáció. spermavizsgálatot náluk is kell csináltatni, ez azt hiszem 6e (csütörtökön megy az uram, akkor friss árat tudok mondani), szeretik a saját szemükkel látni, mivel kell majd dolgozniuk. ha ICSI kell, ahhoz 2 andrológusi szakvélemény kell, minket Albert Istvánhoz küldtek, de nem vált be :(
az inszem fizetős, szóval ezt érdemes inkább máshol csináltatni, a lombik tb támogatott (viszont nagyon hosszú a várólista, szerintem már jövő év végére osztogatják a sorszámot...), vagy ha nem akarsz várni, akkor van fizetős is, ez úgy tudom, olyan 300e körül van, plusz a gyógyszerek.
2 orvos van, én még csak Forgács dokival találkoztam, ő teljesen korrekt, bár mi néha nem kerültünk egy hullámhosszra. nővérke szintén 2, Zsuzsa kedves nagyon (bár én csak 2x találkoztam vele egy-egy vérvétel erejéig), Ibolya meg... hát ő Ibolya :) nekem kicsit olyan, mint az időjárás, de nem gáz.
nekem egyelőre ennyi jutott eszembe, ha valami kimaradt, kérdezz bátran, és gyere gyakrabban :)

Kép
Kép
tündérlétra
 
 


ja, és még annyi, hogy IR vizsgálatot érdemes már az első konzultáció előtt megcsinálni (3 pontosat, bármelyik magánlaborban megcsináltathatod párezer forintért), és a leletet vinni magatokkal.

Kép
Kép
tündérlétra
 
 


Panini!
Az első kép nagyon édes, ahogy a kis keze a feje alatt van :)
Szép baba :)

Szilva!
Én bárkiről példát veszek és követem, ha kell a pozitív teszthez mert én még olyat biza nem láttam ;)

Brigi!
Üdv!
Szilva jól leírta mire számíthatsz :) Én a másik dokival is találkoztam már, ő Sipos doki és nagyon kedves. Egy év elteltével tényleg jobb minden lehetséges vizsgálatot előre megcsináltatni, miközben vártok a konzultációra.
Remélem mihamarabb babás leszel újra :)
sonjus
 
 


Sziasztok!

Eddig csak olvasgattam, de most úgy döntöttem, hogy én is írok, ha nem gond. :D

Most vagyunk az 1. lombik előkészítő szakaszában, a múlt hétfő óta (22. cn.) szúrom a Gonapeptylt. Eddig mindig pontosan megjött, de most valahogy nem érzem, hogy akarna jönni. A múlt héten voltak szúrkálások, de mostanra ezek a jelek lecsökkentek. Ma vagyok a 29. napon. Ti mit gondoltok? Lehet, hogy a hormon bekavart? Fordult elő valakivel szintén ilyen? Telefonáljak az Intézetbe?

Nálunk velem minden rendben, a férjemnek alacsony a spermaszáma. Egyébként optimisták vagyunk, csak most én egy kicsit ideges a mensi csúszása miatt.

Válaszotok előre is nagyon köszönöm és Mindnyájatoknak minden szépet és jót kívánok!

kgir
kgir
Budapest XXI. kerület
 
 


sziasztok,

kgir, üdv itt, dehogy gond, ha írsz, legalább egy kicsit felpörög ez a topik :)
nekem még nincs tapasztalatom a kezeléssel, még csak most vagyunk az első alkalom kapujában :) remélem, jön valaki a régiek közül, és megírja, normális-e, hogy késik.
írj kicsit többet magatokról, ha van kedved :)

többiek?
rólunk csak annyit, hogy megvolt az újabb konzultáció, szabad jelzést kaptunk, még egy uh van hátra, hogy megnézzék, hydrosalpinx van-e a bal oldalamon. ha igen, kiveszik, ha nem, akkor belecsapunk mi is a lecsóba. long protokoll lesz, ha jó a progi szintem. uh hétfőn, első vv csütörtökön.
kgir, Neked mennyi volt a programkezdő vérvételnél a progeszteronod? a szurit megmutatták, hogy kell adni? én emiatt kicsit izgulok...

Kép
Kép
tündérlétra
 
 


Szia Tündérlétra!

Nagyon köszönöm jelentkezésed, bíztatásod! :D
A progim pontos értékét nem tudom. A vérvétel napján 12.30 magasságában kellett teliznem, és Zsuzsa mondta, hogy tökéletes az értékem, volt peteérésem, úgyhogy lehet kezdeni a Gonapeptylt. Én nem kérdeztem rá, hogy akkor mennyi is a pontos érték. Amikor első körben a hormonokat nézték, akkor is teljesen jó volt, mondta a Tanár úr, hogy nem is lenne rá szükség, hogy megint megnézzék, de azért a biztonság kedvéért mégis.
A szurira rákérdeztünk a férjemmel, hogyan is kell beadni. Tulajdonképpen ez egy nagyon egyszerű szuri, olyan, mint egy véralvadásgátlós szuri. (Ilyet én már adtam be.) Ezt a szurit a férjem adja be nekem, aki nagyon mesterien csinálja, mivel semmit sem lehet látni a hasamon. Mi este 8-kor szurizunk, egy szempillantás alatt megvan, aztán már teszem is a dolgom tovább. Ne izgulj, biztos vagyok benne, hogy Nálad is flottul megy majd a dolog! Magadnak adod be vagy a párod fogja szintén?
Én lehet, hogy egy kicsit érzem a mellékhatásokat, de igazából nem is tudom, hogy mit érzek, a szurit vagy a menstruációs tüneteket. Képzeld, közben úgy tűnik, hogy kezd beindulni ... :D Egyébként ma reggel beszéltem Zsuzsával, aki mondta, hogy ne izguljak, mert a szer hatására belefér a csúszás.
Szóval ma megkönnyebbültem. :D

kgir
kgir
Budapest XXI. kerület
 
 


nekem az elsőnél nem volt jó :( remélem, azóta rendeződött :)

a szurira szerintem rá leszek kényszerülve, hogy magamnak intézzem valahogyan, bár nem tudom, napi hány alkalomról lesz majd szó a stimu alatt...

hajrá mensi :) (alatta is vannak szurik?)

Kép
Kép
tündérlétra
 
 


Akkor megy a drukk ezerrel! Kívánom, hogy Nálad is legyen minden rendben, és a jövő héten tudd kezdeni a progot!!! :D

A stimuról még nekem sincs tapasztalatom, de remélem, mielőbb képbe kerülök! :D

Nagyon köszi! Igen, most is folyamatosan szúrjuk a Gonat. Ha megyek majd a 3. napi vv-re, akkor az eredmények függvényében döntik el, hogyan is legyen a folytatás, milyen stimura van szükségem.

Én már nagyon várom a punkciót és a transzfert, hogy mielőbb túl legyek ezeken, és várjam az eredményt, ami remélem, hogy tökéletes lesz. Ez csak így lehet! :D
kgir
Budapest XXI. kerület
 
 


köszi :)

viszontdrukkok mennek :)

konvencionális lesz majd, vagy ICSI? nekünk az utóbbi, sajna olyan kevés a spermium :( de ahhoz képest, hogy már donort emlegetett F. doki, én ennek is örülök :)

Kép
Kép
tündérlétra
 
 


Köszi! :D

Nálunk is ICSI lesz.

Szuper akkor, hogy Nálatok is lehet saját!

Ti találkoztatok már a Sipos dokival is, vagy csak a Tanár úrral? Mi eddig csak az utóbbival. Mindig kedves volt és nagyon bizakodó, mi rögtön egy hullámhosszra kerültünk vele. Aki nekünk még nagyon szimpatikus, az a Zsuzsa.

Megkérdezhetem, hogy Te hány éves vagy? Én 35.
kgir
Budapest XXI. kerület
 
 


Férjed mit szed(ett) a spermakép javítására?

mi is csak F. dokival találkoztunk, úgy tudom, konzultációt csak ő csinál. feljebb sonjus írta, hogy Sípos doki is korrekt és kedves.

én is 35 (leszek januárban :))

Kép
Kép
tündérlétra
 
 


FER14, C+E+egyéb vitaminok. A FER14 esetében csütin jár le a 3 hónap. Ti miket szedtek?

Bocs, de megkérdezhetem, hogy Nálad mi a probléma? A férjednél tudják a probléma okát?

Ne öregítsd magad, akkor Te csak 34 vagy! :D
kgir
Budapest XXI. kerület
 
 


férj: maca vibe, e vitamin, d vitamin, cink, a+c+e kombi (de ezeket is közelharc árán kell belédiktálni). ja, meg asszem q10et is szed (általában variálom neki, mert 5-6 dbnál többet biztos nem venne be :))
én: folsav, d vitamin, béta karotin, illetve most kezdtem gyógyteázni megint, szedek barátcserjét meg gynexet, illetve merckformint.

nálam a közel 40 kgos fogyás volt a kezdés feltétele, meg az inzulin helyrejötte. tavaly uh-n a bal oldali pv-t hydrosalpinx gyanúsnak találták a bolgárkerék utcai nőgyógyászaton, most ezt még lecsekkolja F. doki is, hogy mi is a helyzet vele, kell-e műteni vagy sem. szóval komolyabb probléma nincs.

a rossz spermakép okát nem tudják, valszeg nagyban hozzájárult, hogy későn hozták le műtéti úton az egyik herét, meg az, hogy egy balesetből kifolyólag kismilliószor röntgenezték mindenféle takarás/védelem nélkül. de pontosat senki nem tud. hormonok OK, visszér nincs, prosztata vizsgálat OK, here uh OK, mikrodeléció OK... asszem mást nem néztek.

Kép
Kép
tündérlétra
 
 


Hú, akkor jó sok vitamint szedtek, ezek biztosan sokat segítenek! :D

Nem semmi a fogyásod. Mennyi idő alatt tudtad leadni a 40 kg-ot? Ehhez nagy akaraterő kellett, le a kalappal előtted!!! Minden rendben lesz Veled és Ti is tudtok a jövő héten kezdeni! :D

A párod milyen idős? Nálatok van már gyerkőc?
kgir
Budapest XXI. kerület
 
 


hát, olyan nagyon sokat nem, de reméljük, elég lesz! én inkább kapható vagyok arra, hogy mindenféle 'szart' magamba tömjek, amiről azt olvasom, hogy használ... férjnek már a haja égnek áll a vitaminoktól :) pedig inkább neki lenne rá szüksége... na mindegy, ennyi idősen már nem fog változni (39 éves).

a fogyis vonalzómon látod a diéta kezdetét, tavaly október óta csinálom az inzulin diétát (nagyon rossz lett a terheléses eredményem), vagyis átlag 4 kg/hó ment le.
nem volt egyébként vészes, csak elkezdeni volt nehéz, meg néha a fenébe kívántam az edzőtermet, de látszik az eredmény a leletemen is, így tudom, hogy van értelme tovább folytatni.

nekünk első baba lesz (vagy első kettő? :lol:). Nektek?

Ti honnan jártok az intézetbe?

Kép
Kép
tündérlétra
 
 


További sok sikert és kitartást kívánok a diétához! :D

Nálunk is első baba :D

Csepelről. Azért is választottuk az Intézetet, mert hozzánk ez van a legközelebb. Az első konzi után pedig tudtuk, hogy valóban jól döntöttünk. :D
kgir
Budapest XXI. kerület
 
 


köszi :)

a távolság nálunk is döntő szempont volt (mi a kerületben lakunk).

Ti mikor voltatok először? a várólista miatt kérdezem... mert mostanában ezen agyalok, hogy hiába van közel, de ha nem sikerül, és fagyik sem maradnak, tutira nem várunk 1 évet az újabb lehetőségre...

Kép
Kép
tündérlétra
 
 


Idén május elején. Már az elején mondta a Tanár úr, hogy csak jövő ilyenkorra tudnak sorszámot adni. Mi most önerősre megyünk, az az 1 év marha sok! :(
kgir
Budapest XXI. kerület
 
 


de azért a várólistára feliratkoztatok, nem?

hamarosan lépek, majd holnap még benézek :) puszi :)

Kép
Kép
tündérlétra
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet: