Új privát üzeneted érkezett!

Fanni!
Gratula a 30. héthez! :D Én már a 2. héten adtam játszócumit, azóta is 'használja', cumisüvegből is kap anyatejet, és ciciből is. De nem bánnám, ha nem kellene neki a cumi, mert néha azzal szórakozik, hogy kiköpi, és kéri vissza, viszont esténként jól elaltatja magát vele. Tudod, ez olyan kinek a pap, kinek a papné! :P Kinek mi jön be?
Korábbi kérdésed, jól vagyunk, van tejcsi bőven! :P Ma voltunk babajógán, nagyon élveztük, a végére elaludt, úgy elfáradt a drágám!

Kisfóka!
Közeleg a Te időd! :lol:

[url]Petitpois, Fendike!!!!![/url]Hogy vagytok???????????????

Kép

Kép
donika
 
 


Pandus :lol:

Hajni :P
Köszi az infot.

Kisfóka :P
Na és hogy vagy? Mit érzel, mikor fogsz szülni?

Donika :P
De jó, hogy jelentkeztél!
Köszönöm a gratut és a cumis infot. Nagyon jó, hogy van elég tejed. Jó lenne, ha nekem is elég lenne mindkét kisfiamnak...

Épp tegnap gondolkodtam rajta, hogy vajon akik ide már nem írnak, írnak-e a babásba? Remélem, mert akkor ott találkozunk... nemsokára 8)

Fanni

Fanni, Milán, Márk

Kép
fanni73
 
 


Vettünk kiskomódot :lol: az első szerzemény... :lol: :lol: :lol:

Kép
Vendég
 

 
 

Fanni,
ikreknél teljesen más a cumihelyzet,mint 1 babánál!!!!
Nekünk már a kórházban kérték,hogy vegyünk!Itthon is kellett használni,mert ha egyszerre keltek fel,és egyszerre kértek enni,az egyik babának cumit adtam,addig elvolt vele,míg várt.Más választásom nem volt,mert nem tudtam egyszerre etetni őket,de sokan képesek erre.Olvastam,hogy a baba vagy cumizik,vagy az ujját szopja,akkor inkább cumi,ez tény.Lényeg,hogy fogszabályzósat kell venni,a gyerekeim a mai napig cumiznak és gyönyörűek a fogaik.Én a NUK-ot veszem nekik,abból is a szilikont.
Amúgy most még nem olvasod a babás oldalt?

Véda,
én a 2 bébi mellett is teleraktam a fagyasztót tejjel,és van olyan anyuka is köztünk,aki az ikrek mellett hivatalos tejleadó is volt(asszem így mondják).

Andi
Kép
aanda
 
 


Cumikérdéshez én annyit azért hozzátennék, hogy ez 99%ban nem a szülő választása.
Merthogy a gyerek vagy elfogadja vagy nem... és ha nem, az istennek nem fogod a szájába tuszkolni.
Nálam 3ból 2 nem fogadta el (nem tudott bele mit kezdeni, csak rágcsálta, de nem szopta), és Máténak is csak 1-1.5 hónapig volt kb. - hasfájósság idejében -. De az ujját mind a 3 szopta.

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 


aanda írta:én a 2 bébi mellett is teleraktam a fagyasztót tejjel,és van olyan anyuka is köztünk,aki az ikrek mellett hivatalos tejleadó is volt(asszem így mondják).

bizony-bizony! :)
(nekünk ikerpár tejtesóink vannak... aztán a mellméret se számít ám, nekem A kosaram volt)

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 


Véda!
:D Bizony, holnap már 36.hetet töltöm!

Zöldi!
:lol:

Boni!
Tetszik a kiskomód! Az lesz a pelenkázó is vagy azt külön tervezitek?

Fanni!
Köszi jól vagyok, az éjszakai nyűgöket leszámítva (forgolódás)! Én/mi a férjemmel a jövőhét vasárnapot tűztük ki célul, férjemnek aznap van a szülinapja! :D Szép ajándék lenne neki, és akkor már 37+4 napos leszek, az pont ideális lenne a szüléshez szerintem 8) . Csak kár, hogy ezt nem én döntöm el! :?

Lányok!
Eszembe jutott ma, hogy nincs meg senkinek a telefonszáma! Valakivel szeretnék cserélni számot, aki még tuti gép közelben van, amikor megszületik Gréta és tudok neki sms-t küldeni! :roll: Persze a férjem is tudosítani fog, tuti, de azért jó lenne, ha meg lenne valamelyikőtök száma! :wink:

Kép
Kép
kisfóka
 
 


Boni :P
Klassz a komód!

Andi :P
Köszönöm! Nem olvasom a babást még :oops: pedig egész biztosan sok hasznos infot írtok ott... Tudod, így is szerintem sokat netezek...

Kisfóka :P
Én mindenesetre drukkolok, hogy aznap szülj :wink:
Priviben küldöm a mobilszámom. Ha velem valami van addig, akkor is küldheted nyugodtan, akkor tovább fogom küldeni, hogy valaki írja meg, vagy 10 számot is tudok, lesz, aki megírja, ha én nem :wink:

Fanni

Fanni, Milán, Márk

Kép
fanni73
 
 


Szépséges reggelt!

Fóka már csak négy hét :lol:

külön lesz egy kiombinált kézzel készült kiságy pelenkázóvall, mit ajándékba kapunk.... de úgy gondoltam, hoyg azmellé elkel még egy szekrény a kis ruciknak.. ez meg pont ideális, mert így is úgyis polcos... :lol:

egyébként vettünk egy kétajtós polcos szekrényt is(mert a pakolásban a régi agyonstrapáltnekem nem is tetsző szekrényünk kártyavárként dőlt össze)

illetve vettünk egy előszobafalat cipősszekrénnyel..így tegnap elkezdtük a tapsikolást....

éjjel viszont durva álmom volt.... álmomban elkezdett ömleni belőlem a vér, telefonáltam dokinak, de egy nő vette fel, aki le akart rázni.. végül modta szól dokimnak, induljunk be kórházba.. utána elkezdtemkészülni, de senki nem hitte el hogy baj vna, hiába zokogtam és bizonygattam.. mindeki kinevetett...

szőrnyű volt.... jó volt felébredni...
Vendég
 


Panda, :lol:

A kitolásra gondoltam ám én is csak nem azt írtam.....

Fanni, :shock:

Szörnyű lehet ez a nem alvás....Minden zajra felébredni...Hááát!Kitartás! Én még jókat alszom esténként, igazán nem pannaszkodhatok.
Képzeld, még mindkét kiscsajszi fejvégű fekvésű. Ha véletlenül a B baba megfordulna, akkor sincs baj, a szülésznő ezzel nyugtatott, hiszen ha kibújik az A babóka, akkor a B befordul a szülőcsatiornába. Ha nem, akkor kiveszik popsival előre is. Na ekkor kezdett igazán izzadni a tenyerem :lol:
Az orrszívóban valóban benne van minden, amivel a porszívóhoz csatlakoztathatod. Készülök én is kpróbálni :P

De jó, hogy felvetődött ez a cumidolog! Beszerzek én is kettőt, a biztonság kedvéért!

Boni,

Nemfélek, nemfélek, nemfélek..... :lol:
Szép a komód!

Véda,

Júniusban megyünk újra meglátogatni a kórházat, szülésznőt, páromnak műtős rucit venni stb. Akkor látogatjuk meg e szent helyeket :lol: Már nagyon várom ám!
De jó, hogy csoki vagy! Én is alapból napimádó vagyok, de a foltjaim miatt, inkább a házban töltöm a nap nagy részét!

Zöldi,

Tegnap vásárolgattam , persze nem kaptam semmit! Akkora melltartó nincs a földön, amekkora nekem kellene, persze nyári felsőkből is "szűk" a választék :lol:

Donika,

Jó, hogy jelentkeztél! Mennyire irígykedem, hogy már jógára jártok! Vajon az ikreseknek ez mikor jut ki? Egy kis babúszás vagy jóga?

Tegnap írtam, milyen jó itthon a semmit tennem... Tegnap egész nap rohangáltam és csak este 6-kor értem haza. A lábam olyan vörös volt, mint a főtt rák, és iszonyúan bedagadt bokától lefelé. Húú, nagyon megijedtem! Persze itthon már sokat javult, de még most reggel sem az igazi. Az almanap tényleg használ, de úgy vettem észre csak pár napig. Szerintetek lehet +csalánteát vagy zsurlót inni vizesedésre? ( nem kapok a Rossmanban teát, amit ajánlottál, Fanni)

Viri

Kép
viri8
 
 


Kisfóka,

Gratula a36. héthez! Valóban kezdenek izgalmassá válni a következő napjaid.

Boni,

Micsoda szörnyű áálmaid vannak! Ilyenkor jól jönne egy álomfejtő a csapatban :lol:

Kép
viri8
 
 


viri8 írta:Szerintetek lehet +csalánteát vagy zsurlót inni vizesedésre?

nem. szigorúan tilos bármiféle vízhajtás terhesség alatt.

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 


Boni :P
A szüléssel kapcsolatos rémálmok természetesek a terhesség alatt... főleg a végén... s pláne, mikor az ember tudja is, hogy kicsit parázik a szüléstől... Szóval ne aggódj :wink:

Viri :P
Szegény :? Szerencsére nekem ilyenem nincs. Van viszont "nyugtalan láb szindrómám"... sajnos ez sem egy élmény. Az ember nem tudja egymásra tenni a két lábát, mert beidegesedik tőle. De valahogy egymás mellé sem. Én már meg sem lepődöm, hogy nekem ilyenem van... gondolom elég ritka... de nekem végig ilyen idétlen tüneteim voltak... Ma vagy holnap megyek DM-be és gyógyszertárba is. Ha van itt, Parkvárosban ilyen tea, akkor veszek Neked. Azért előtte rádcsörgök, nem vettél-e :D
Azért nagy esélyed van, hogy már így maradnak. Ilyenkor már az ikrek nem-igen tudnak forogni. Az enyémek édesek, hogy direk rosszul fekszenek, így legalább még "lelkifurdalásom sincs", hogy nem hagyom őket "természetesen megszületni"... még ha nem is saját úri kedvemből lesz ez így...
A MÁV-ban műtős rucit kell venned? :shock: Nahát, ilyen még nem is hallottam!

Lányok :P
ALUDTAM ÉJSZAKA :D :D :D
2 éjszakai pisiléssel lényegében aldutam 11-től reggel 6-ig, sőt, csak f8-kor keltem fel, addig is pihentem még. Nem tudom, mi volt más, lefekvés előtt rámjött a hiszti, aztán abba belealudtam, azt hiszem... Viszont mit tesz az alvás? Már a lelkem is sokkal jobban van 8)

Fanni

Fanni, Milán, Márk

Kép
fanni73
 
 


Orsi,

Köszike! Jó tudni!

Fanni,

Én alapból nem bírom a lábaimat egymásra tenni a hatalmas pocim miatt. :lol: Megköszönöm, ha megnézed a teát, ma nem készülök sehová. Az autóm nagytakarítás alatt a mosóban, így esélyem sincs csavarogni.
Remélem, már nem pörögnek tovább az ikrek! Bár néha olyan nagy a mocorgás, hogy ezen sem lepődnék meg.Az egyik csjszi kicsit keresztbe fekszik, de azt mondta a doki, hogy fejvégűnek számít. Nekem sem lesz egy percig sem lelkiismeretfurdalásom, ha császár lesz a vége. A lényeg, hogy a lányok jól legyenek!
A Szent Imrében, Nagytétényi, fogok szülni. :D Nem a MÁV-ban. Nekünk szólt a szülésznő, hogy szerezzünk be egy "együttest" és valamilyen papucsot is vinnünk kell.

Végre! Kialudtad magad! Mennyivel szebben csivseregnek a madarak és kukorékol a szomszéd kakas :lol:

Kép
viri8
 
 


FAnni Viri milyen tea ez? mert nekem is mostanában kicist bedagad a lábam (persze ez is nővéremnek tünt fel, én nem figyeltem rá :oops: )
Vendég
 


Viri :P
Akkor kérünk pocifotót, ha úgysem mész ma sehová 8) Pláne, hogy keresztbe sem tudod tenni a lábad!?
Bocsbánat :oops: valamiért MÁV-ra emlékeztem :oops:
Papucsot nekünk is kell vinni. Szép, tisztát :D
Szerintem ma nem is kukorékolt még a kakas :lol:

Boni :P
Teekanne terhestea - aki ajánlotta, a Rossmann-ban vette.

Fanni

Fanni, Milán, Márk

Kép
fanni73
 
 


Fanni :D megkuksizom majd van e
Vendég
 


Sziasztok!

Fanni!
Köszönöm szépen, küldtem választ, leírtam én is telefonszámom!
Gratula az alváshoz! :wink:

Boni!
A kisruháknak és egyéb dolgoknak tuti kelleni fog a kiskomód! Mi a komódra csináltattunk egy pelenkázó lapot, mert elég korlátozott a hely a szobában, sajnos! :?
Durva lehetett, hogy összeesett a szekrény! :shock: Gondolom mennyire boldogok lehetettek! :?
Tényleg megkezdtétek a "költekezést", de azt hiszem ezeket a dolgokat, jobb most megvenni, mint a baba mellett!

Viri!
:D köszönöm szépen! Nekünk is kell majd apának zöld ruhát venni, amiben bennt lesz a szülőszobán!

Kép
Kép
kisfóka
 
 


ja Kakast énse hallottam ma reggel..kivéve párom ébresztőjét mert az kukurikúzik ezerrel...

bár betondzsungelben elég nehéz leenen kakast tartani, amirelit kakasok meg már enm zenélnek... :lol:
Vendég
 


ja Kakast énse hallottam ma reggel..kivéve párom ébresztőjét mert az kukurikúzik ezerrel...

bár betondzsungelben elég nehéz leenen kakast tartani, amirelit kakasok meg már enm zenélnek... :lol:
Vendég
 


Jajj, Boni, ez nagyon ijesztő lehetett. Most olvastam éppen a kismamik rémálmairól. Állítólag gyakran előfordul.
Indulhat a szekrények betárazása! :lol:

Viri! A Quellének van egy jó szopis cicifixe (7000-ért) abból 95D a legnagyobb méret. (Máshol 10000 alatt nem talált a barátnőm jó minőségűt)
http://www.quelle.hu/hu/extern/index.ht ... eloaded=1&

Fanni! Az én lábaim is "nyugtalanok" gyakran :lol: És ráadásul alapból is vizesedik melegben...vagyis évente fél évet.
Alváshoz gratulálok!

Viri, Fóka! Apáitok is Zölddisznók lesznek a műtőben? :lol:

Kép
zölddisznó
 
 


Zöldi FAnni ha tudnátok.. kivert a víz reggelre! olyan jó volt megsimizni pocim hogy minden rendben, de amikor felkeltem egyből a lepedőt néztem.... :oops:

A nagyszekrényünk cask jövő hét végén lesz kész... így most kipróbáljuk a komódot a saját ruháinkkal, mert elég gáz dobozból öltzni

jut eszembe.. mindent kipakoltam páromnak a vasalóseszkára a dobozból, hoyg ott könnyen megtalálja ha öltözködne..

erre hív: basszus semmit nem találok ezekben a hülye dobozokban... hova pakoltad a ruiháimat? :mrgreen:
Vendég
 


Fééééérfi! :lol:

Kép
zölddisznó
 
 


Boni :lol:

Viri :P
Sajna sem a DM-ben sem a 2 patikában nem volt ilyen tea. Csak a sima füvek :(

Lányok :P
Már megint kérdés!
2 patikában is voltam, de "gumis övet", ahogy Lafi anno írta, tehát a szülés utáni hasleszorítót nem kaptam. Hol vegyek? Mekkorát? :shock:
A Tena mellé még írtatok Always szuper pluszt, de az szárnyas és nekem az sajnos nagyon nem jön be, így vettem egy sima Tena normált is...már úgy értem, a Tena extra vagy mi, szóval a legnedvszívóbbat már megvettem. 30 db van benne... hát remélem, több nem fog kelleni...

Fanni

Fanni, Milán, Márk

Kép
fanni73
 
 


Viri :D
A "műtős ruha", amit a Szent Imrében kérnek, hivatalosan "Apás szett", és pl. a Szent Imre földszinti patikájában is lehet kapni. Mi 2 hét múlva vesszük meg, amikor kezdődnek az NST-k, és azok úgyis a KH-ban lesznek :D Ha jól tudom zöld felső + nadrág van benne :D

Fanni :D
Már Te is 30. hét felett 8) Ez olyan jó!!!
Csak a kisterheseket keveslem. Zöldi óta nem jött át senki a másikról. Olyan jó lenne... Főleg a "régiekért szorítok nagyon (pl. Angel)! Akárhogyis nézzük, kevesen vagyunk :(
Jaj, de jó, hogy jó éjszakád volt! Mindig mondom Apának, hogy milyen rosszul alszol,és hogy én egy szót sem szólhatok :oops:

Boni :D
Ugye milyen jó vásárolgatni? :wink:

Kisfóka :D
Akkor drukk, hogy jövő héten szülessen Gréta :D

Véda
Vendég
 


Zöldi óta nem jött át senki a másikról. Olyan jó lenne...

Véda! Már csak az UH-ra várnak, és jönnek csőstül, ne félj!

Kép
zölddisznó
 
 


Véda :P
NST és CTG között mi a különbség? :shock:
Köszi!

Coca :P
Nagggyon helyes! Szeretném átadni eddigi tapasztalataimat :lol:

Fanni

Fanni, Milán, Márk

Kép
fanni73
 
 


zölddisznó írta:
Zöldi óta nem jött át senki a másikról. Olyan jó lenne...

Véda! Már csak az UH-ra várnak, és jönnek csőstül, ne félj!

meg a babásból is :wink:

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 


Lányok!
Ma nem volt tervbe véve a csavargás, de csak most értem haza. :oops:
Most jól bírta a lábam. DE! Jól felidegesítettek az autókozmetikában. Áruljuk az én pici autómat, így gondoltuk nem árt neki egy teljes renova. Úgy lemosták a motort, hogy két henger nem indult el, és nekem, kismaminak, akarták beadni, hogy rosszul hallom, pedig már 6 éve vezetem azt az autót!
Na, de nem tágítottam és megoldották a problémát. Kifújták levegővel a párát! Persze a takarítással sem vagyok megelégedve, aminek hangot is adtam. Gondolták, micsida hisztis nő.....
Éééééééés, bementem a kínaiba! Kaptam cickótartót, két felsőt és hálóinget! Mindezt 5000 Ft alatt! Imádom a kínait! :D

Fanni,

este jön a pocifotó, most a párommal csináltatom, hátha jobb lesz.
Köszi, hogy megnézted a teát! Ha nagyon vizesedek, tartok + fél napos almakúrákat a heti egy nap mellé.

Zöldi,

Zölddisznók! :D Igen, azok lesznek! Már nagyon kíváncsi vagyok, hogy fog mutatni a párom a műtős cuccban. Főleg az arcára fagyott mosolyra :lol:

Kép
viri8
 
 


Orsi,
még egyszer köszike a reagálást! Az igazság az, hogy múlt héten már ittam három bögre zsurlót, remélem nem ártottam a kicsiknek!

A hasleszorító öv engem is érdekelne!

Én is nagyon várom az új kismamikat! Olyan rövidke a táblánk!

Viri

Kép
viri8
 
 


viri8 írta:Orsi,
még egyszer köszike a reagálást! Az igazság az, hogy múlt héten már ittam három bögre zsurlót, remélem nem ártottam a kicsiknek!

A hasleszorító öv engem is érdekelne!

ne aggódj, ártani nem ártottál ezzel, csak nem javasolt.

nekem Anitás hasleszorító bugyim volt, oldalt sok-sok kapoccsal, jól állítható és kényelmes... ezen kívül összefogja a cuccost :D

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 


Viri :P
Te kis csavargó :wink:
Oh, hát a férjem egy korábbi kocsijával ugyanígy járt! Ügyi vagy, hogy így megoldottad!
Mennyire messze mennél a teáért? Csak azért kérdem, mert az ikresen most írta egy lány, hogy végre kapott. Ő Óbudán lakik... ja, régebben ide is írt, talán emlékszel, Lanyané. Megkérdezzem hol vette?
Várom a fotód! Amúgy nekem sem könnyű ülve keresztbetenni a lábam, csak ha felteszem valahová, akkor szoktam. De Neked úgy sem szabad, mert akkor jobban vizesedsz!

Orsi :P
Nna most már átnézek a babásba!

Fanni

Fanni, Milán, Márk

Kép
fanni73
 
 


Fanni,

Persze emlékszem Lanyanéra! csodálltam is , hogy így eltűnt! Óbudára atért nem megyek el érte, ,max, ha arra járunk! Deazért nagyon köszi! Jó ez az almanap. ma egyáltalán nem vizesedek! Csak nem bírom ki egy héten többször! Kezdek nagyon éhes lenni, de a mai napból már nincs sok hátra!

Megtekintem ezt a hasleszorítót :wink:

Kép
viri8
 
 


Orsi :P
Brendonos?

Fanni, Milán, Márk

Kép
fanni73
 
 


fanni73 írta:Orsi :P
Brendonos?

öööö hát lehet, hogy a Brendon is árulja, Anita a márkája és én a Kékgolyóban vettem.
mondjuk ha felveszed ilyenből másét, akkor szívesen kölcsönadom mindkettőt

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 


Orsi :P
Miután az összes ruhádat hordom :D szerintem ezen már nem is igazán kell gondolkodjak... Annyi, hogy ha nagyon elhasználom, vagy ilyesmi, akkor veszek Neked egy újat, hm? Nagyon jó lenne, ha már ezután nem kellene rohangáljak :) És előre is nagyon köszönöm!

Fanni, Milán, Márk

Kép
fanni73
 
 


Lányok :P
Kész a babaszoba :D
Mármint tapétailag. Íme:
Kép
Kép

Ez pedig a mi szobánkból egy részlet - Cocának be fog jönni a szín :D
Kép

Virágokat is fotóztam ma, de nem akarok sok lenni :lol: Majd holnap, vagy holnap után felteszem :lol:

Fanni

Fanni, Milán, Márk

Kép
fanni73
 
 


Fanni gyönyörűú nincs közeli a bordürről?
Vendég
 


Köszönjük :D
Azt tettem fel, amikor Te is, tudod, de azért csak Neked:
Kép

Fanni, Milán, Márk

Kép
fanni73
 
 


Helló Lányok!
Jó sokat termeltetek ma! :lol:
Coca
jók a cuccok és igazán olcsó volt! ügyes vagy! alkudni kellett rá vagy fix áras volt?
Én kiságyat vadászok ott gyakran...találtam is most 1et lehet h. majd kikérem a véleményeteket. :wink:
Fanni
nagyon tetszenek a szobák!!! Mind a 2 tökjó! Laminált a padló vagy igazi parketta?

Kép
katica_75
 
 


Katica :P
Köszi!
Laminált... előnye, hogy nem nyikorog 8) , viszont nem volt olcsóbb, mint pl. a hajópadló, ami nekem nagyon tetszik és sajnálom, hogy végül nem az lett... valahogy akkor nem is jutott eszembe...

Fanni, Milán, Márk

Kép
fanni73
 
 


fanni73 írta:pl. a hajópadló, ami nekem nagyon tetszik és sajnálom, hogy végül nem az lett... v

ne sajnáld. hajópadlót szépen lerakva én eddig összesen 1 helyen láttam, és ott is 3szor szedték vissza. Nem egyszerű, és nagyon kevesen értenek hozzá.

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 


Mi igazi parkettát szerettünk volna de mire lerakják, felcsiszolják lakkozák... csaknem a luxus kategóriát súrolja :cry: Így lami lesz nekünk is, ami nem igazán tetszik,de bízunk benne h. megszerethető.. :shock: :P
itt a kiságy 26e új, antiallergén matracal és mindennel amit itt láttok, sztetek? 3pozícióba állítható
Kép

Kép
katica_75
 
 


katica_75 írta:de bízunk benne h. megszerethető.. :shock: :P

a jóféle lamináltat nem igazán tudod a valós parkettától megkülönböztetni. (persze, halszálkába nem lehet rakni, de sima formában már nayon szépek vannak, és tuti nem szárad össze, és nem teszik le csúnyán)

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 


Katica :P
Vaterás? Mi is majdnem ilyet vettünk :D De aztán miután nem tudtam megnézni, csak képen... végül IKEA-s bútorok lesznek a babaszobában...
Azelőtt nekünk is "rendes" parkettánk volt, így eleinte fura volt, de most már megszoktam. Nagy a választék és tényleg lehet nagyon szépeket kapni. Nálunk a nappaliban lévőre eddig mindenki azt hitte, hogy igazi :wink:

Fanni, Milán, Márk

Kép
fanni73
 
 


Fanni! :D
Nagyon tetszik a babaszoba szín, és a bordűr is, öröm lesz benne lakni! Tök jó, hogy ilyen jól tudtál aludni, irígykedek.
A more milk nekem nagyon bejött, bár sztem a tej mennyisége nagyon függ az anyuka lelki világától is. Elmentem néhányszor vásárolni magamnak, máris több lett a tejcsi! :lol:

Viri!
Babajógára már 6 hetes kortól lehet elvileg vinni, ikrekkel biztos nem lesz egyszerű, de hátha akadna egy segítséged! :wink: Babaúszásra is fogunk járni.
Vigyázz magadra, irgum-burgum!!!!!!!!!!!!

Kép

Kép
donika
 
 


CSajok,
nekem is "ANITA" hasleszorítós bugyim volt!
Imádtam,mert jól tartott a hasamat csaszi után,nélküle nehezen tudtam volna menni az első pár napban.Én is szívesen kölcsönadom valakinek,de a csípőm 100-as,a cimkén 85-ös méret van írva.

Andi
Kép
aanda
 
 


Fanni! Bingó! bejött a szobátok.

Katica! Licitálós volt, egy eladótól, de ahány kép, annyi licit volt - szóval nem csomagár. És ennyi pénzért még házhoz is hozzák!
Nekem azért nem tetszik a kiságy, mert én azt részesítem előnyben, ami minden oldalról rácsos. Persze ha muszáj fal mellé rakni, akkor mindegy.
Szerintem ennyi pénzből inkább vegyél egy újat!!!

Kép
zölddisznó
 
 


Jó regeglt!

FAnni :oops: :oops: :lol: :lol: már emlékszem...és még mindig tetsz

KAtica Nekem tetsz a kiságy...

Mi ma megyünk UHra, meg vizsgálatra este 17.45re... talán most már én is látni fogom a bizonyítékot, hogy fiú :wink:
Vendég
 


Coca :P
Tudtam, akinek piros kanapéja van... :wink:
Katica babájának leendő ágya vadi új ám :wink:

Boni :P
Drukk a mai vizsgálatokhoz! Mesélj majd!

Donika :P
Köszönjük!

Andi :P
Aranyos vagy, hogy Te is felajánlottad, köszönjük!

Fanni

Fanni, Milán, Márk

Kép
fanni73
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet: