Új privát üzeneted érkezett!

nők írta:Ez azt jelenti, hogy akár a terhesség végéig így maradhat? :shock: Még viszonylag könnyedén fordultam át egyik oldalról a másikra, de ezután minden egyes testhelyzet változtatást 2x is meggondolok, mert akkor a legszörnyűbb.

semmi jóval nem tudlak bíztatni :?
nekem Lilivel a 30. héttől volt, azt jelentette, hogy akkortól nem tudtam pl. fekvő helyzetben a lábam megemelni, mert olyan volt, mint amikor az ember megerőlteti a comközelítő izmát, és nem tud terpeszbe állni... viszont a szüléssel azonnal megszűnt ez a fájdalom :wink:

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 


Jó reggelt!

Na befejeztük a lakás festését! kicsit macerás volt így, hogy itt is aludtunk a"kupoiba" . de annyira gyönyörűségesek lettek a helysége..imádjuk! :lol: (a sógorom nagyon tud.. gyönyörűen dolgozik...)

most aztán kezdődhet a vásárolgatást! :lol:

ma még puceválunk mindent(bár nagyját tesómmal megcsináltuk tegnap)

holnpatól lezsek..addig is ölelés
Vendég
 


Kati! Írd be majd légyszi a a dec. 6-ot a kibújás időpontjához! Köszi :lol:

Nők! a belek lassuló mozgása okozza - de én ráadásul alapból puffadós vagyok.

Festés-fotót! MOST! :lol:

Kép
zölddisznó
 
 

 
 

Boni :P
De jó! Gratulálok!
Nálunk tegnap kész lett a mi szobánk, tapétázás, átcuccolás, takarítás, minden. Már nem írhatom, hogy háló, mert minden bútorunk átkerült. Nagyon jó lett!
Ma és holnap, készül a babaszoba, de legkésőbb szerdára biztosan készen lesz. Mindjárt be is kukkantok, a felét ma megcsinálják. Izgulok 8)
Fanni

Fanni, Milán, Márk

Kép
fanni73
 
 


Hú, de jó lehet babaszobát varázsolni!

Kép
zölddisznó
 
 


szobarészlet :lol:

Kép

FAnni azért nálatok is halad... :lol: kiváncsi leszek rá...
Vendég
 


Bonikám :P
Naggyon guszta színű!
Amint készen lesz a kisfiaim szobája - még csak a tapéta...- teszek fel fotót. De már alakul :wink:

Fanni, Milán, Márk

Kép
fanni73
 
 


Sziasztok!
Nagyon kíváncsi vagyok én is a szobákra!! Fanni, Boni várom a képeket! :lol: Boni ez végül nem ua. a szín ugye? Ez vagányabb, a miénk kicsit halványabb.
Tegnap voltunk tesóméknál és a 3 hónapos kisfia oda van a falon lévő figurákért.Hungarocellből vannak és nagyon szép színesek Lehet hogy bordűrözés helyett én is inkább ezeket választom?! :wink:

Ja és pénteken az egyik partnerünk észrevette hogy babát várok!! Bibibíííí úgy örültem! :lol: :lol: :lol: Az élet apró örömei...

Zöldi
pont egy hónap van a babáink között!?! :P :wink:

Kép
katica_75
 
 


Megjöttünk a strandolásból 8)
Lilla és Apa nagyon sokat volt a vízben. Az idő is csodás volt. Én egy árnyékos fa alatt üldögéltem, és olvastam :D Nagyon jó volt, bár széket nem vittünk, így maradt a törökülés, és a bal ill. jobb oldalamon fekvés. Azért du.4-re már belefáradt a derekam. De megérte, mert Lilukám olyan boldog volt a pancsolástól!!!

Fanni :D
Kórházi csomagot Liluval állítottuk össze még múlt héten. Apróbb dolgok még hiányoznak, de a lényeg már benne van. Házassági anyakönyvi kivonat 30 napnál nem régebbi kell, így azt majd június elején szerezzük be.

Most mennem kell, mert vár a család :D Holnap visszaolvasok részletesebben!

Véda
Vendég
 


Katica :P
Képzeld, rajtam 6 hetesen vették észre először. Többen is. Nem a pocakom miatt -bár állítom, nekem már akkor is volt-, hanem mert "terhes sápadt" voltam... Ezt mondták ketten is!
De szívből gratulálok, hogy kiszúrták :D

Fanni, Milán, Márk

Kép
fanni73
 
 


Kérdés tapasztalt Anyucikhoz
Tényleg tönkreteszi a porszívós orrszívó a porszívókat? Mert akartunk venni egyet, a mostani eléggé hamar átmelegszik, meg már vagy 6-7 éves, jócskán koszos... s talán lassan nyilván kifúj... nade ha pont ezt csinálja az orrszívó vele -azt olvastam másik topikon, hogy túlmelegszenek a porszívók és leég a motor is-, akkor felesleges az újat tönkretennem...???
A nem porszívós állítólag meg semmit sem ér...
Véleményeket várnék!
Köszönöm!
Fanni

Fanni, Milán, Márk

Kép
fanni73
 
 


Zsákmányoltam a vaterán egy kis babacuccot. 14 rövidujjú body, 10 hosszú ujjú body, 12 rövid polo, 4 hosszú polo, 9 gatyó, 8 pár cipő, 2 ing, 3 sapi, 1 napozó.
Kép
Tippeljetek, mennyi volt?

Kép
zölddisznó
 
 


Katica! Rajtam már most látszik. Majdnem ugyanakkora a hasam, mint eddig, de nem tudom/akarom/merem behúzni :lol: :wink:

Véda! Örülök, hogy jól sikerült a pancsizós hétvége. Barnultál te is?

Orrszívóügy: szerintem a porszívót orrszíváskor csak néhány másodpercig használod, kizárt, hogy túlmelegedjen.

Kép
zölddisznó
 
 


zöldi 10000? :oops: kb jó kis cuccok vazz.. de ezt a barátnődnek?

Véda de jó lehetett.. én is inkább ott nyomultam volna :wink:

Zöldi úúúgy megkuksiznám már :lol:
Vendég
 


Annyit még segítségül a tippeléshez, hogy 63 db kisruha.

Kép
zölddisznó
 
 


fanni73 írta:Kérdés tapasztalt Anyucikhoz
Tényleg tönkreteszi a porszívós orrszívó a porszívókat? M

nem
bővebben ki sem tudom fejteni :wink:
3.5 éve ugyanazzal szívom....

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 


zölddisznó írta:Orrszívóügy: szerintem a porszívót orrszíváskor csak néhány másodpercig használod, kizárt, hogy túlmelegedjen.

kb. fél percig max. 1 perc, attól függ milyen a cucc állaga és mennyisége :shock: :roll:

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 


Zöldi :)
63 ruha, akkor ca. 6-7e Ft... szerintem.

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 


Akkor drágán vettem kb 220-ért átlagban darabját? Mert 14000 volt. :lol: :wink:

Kép
zölddisznó
 
 


zölddisznó írta:Akkor drágán vettem kb 220-ért átlagban darabját? Mert 14000 volt. :lol: :wink:

nem :oops: én számoltam el.... látszik, hogy osztódik az iq-m.
(300ftos darabárra gondltam....)

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 


Orsi :P
Köszönöm!

Véda :P
Biztos 30 nap? :shock: Nálunk 300 napnál nem régebbi kell és már be is szereztük!
Örülök, hogy jól sikerült a strandolás!

Coca :P
Ügyi vagy. Akkor Röfike fiú legyen, mert úgy látom, inkább fiús cuccok vannak a pakkban!

Jó éjt, Lányok!
Fanni

Fanni, Milán, Márk

Kép
fanni73
 
 


fanni73 írta:Biztos 30 nap? :shock: Nálunk 300 napnál nem régebbi kell és már be is szereztük!

óóóó ez örök téma :D :D :D
családjogi tv. szerinti levezetés szerint 300 nap, de van ahol 30 naposat kérnek.

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 


Csak hogy az ember biztosan futkoshasson még valamiért az utolsó napokban is, hm? :evil:
Még jó, hogy a II-es női ilyen "liberális"... :D

Fanni, Milán, Márk

Kép
fanni73
 
 


Jó regelt Lányok!

Fanni, :D

Gratula 30. héthez! Hát már itt tartunk!Nehéz elhinni, de annyira jó érzés!
Kész a zsobátok! :P Fantasztikus! Azért nem erőltetted meg magad?!
Jó hír , hogy van, ahol 30 napnál nem régebbi házassági anyakönyvit kérnek, mert már mi is beszereztük! Boldog voltam, hogy eszembe jutott. Akkor hívom a kórházat....
Orrszívó ügyben nincs tapasztalatom, de mi már vettünk porszívóhoz cstalkoztatható fejet....

Boni,

Felújítás után munka! Le a kalappal az aktív kismamák előtt! Nagyon jó színe van a szobának!

Zöldi,

nem vagy semmi, Ennyi rucit vásárolni! Ügyes vagy! Valóban nagyon jó áron vetted őket!

Nők,

a puffadás nekm is a lassabb anyagcsere miatt alakult ki az elején. Utána kb a 29. hétig semmi gond és most újra jelentkezett. :?

Véda,

de jó, hogy kimozdultatok strandolni! Biztosan jó lehetett látni, hogy a nagylányod milyen boldog!

Nekem jelenleg nincsenek ilyen jó időben felvehető ruciaim. Nem terveztem, de el kell mennem beszerezni pár db lengébb felsőt cry:
Már nem szeretek vásárolgatni, nézelődni. Olyan fárasztó! Leszívesebben csak itthon ücsörgök és olyan jól eltelnek a napok a semmivel!
Vasárnap voltunk a kórházban a szülésznőnél. A beszélgetés alatt rendesen izzadt a tenyerem. Nem gondoltam, hogg ennyire félek a szüléstől. Nagyon szimpatikus volt a szülésznő, örülök, hogy a dokim mellett lesz még egy ember, akiben megbízhatok! Szerencsére annyira racionálisan közelíti meg a dolgokat, amennyire szeretném. ha természetes szülés lesz, akkor valszeg nem lesz gátvédelem, mert az meghosszabítja a vajúdást. Alternatív szülésre sem lesz nagyon lehetőség, mivel úgy készülünk, hogy bármely pillanatban csaszi lehet belőle. Röveden ennyit tudtam meg. Azért örülök, hogy még most is úgy látszik, van némi esélye természetesen szülnöm. Bár a császár ellen sincs semmi kifogásom, csak a csajok egészségesek legyenek!

Viri

Kép
viri8
 
 


(bocsi az elgépelésekért :oops: )

Kép
viri8
 
 


Viri,
A gátvédelem a kitolást hosszabítja meg, nem a vajúdást.

Fanni,
Gratula a 30. héthez :D Rohan az idő, mindjárt babázhatsz :wink: Nekünk is 300 napnál nem régebbi kellett. Nem hiszem, hogy árt a porszívónak, nővérem 2 gyerekkel rengeteget használta, és semmi baja :D Az elemes meg tényleg semmit nem ér. Max. játéknak jó :D
Vendég
 


boniko írta:zöldi 10000? :oops: kb jó kis cuccok vazz.. de ezt a barátnődnek?



nem válaszoltál nekem :evil: :lol:

jaj nemsokára vásárolgatunk mi is most kapott el a láz :oops: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Vendég
 


Jó reggelt!
Tegnapról mára egész sokat aludtam -csak nagyon sok részletben-, s mégis kezdek hisztis zombi lenni. Annyira borzasztó, hogy nem tudok egyhuzamban 1 vagy max! 2 óránál többet aludni, hogy kezdek totál kiborulni. Majd emlékeztessetek rá, de szerintem nekem a gyerekekkel könnyebb lesz az alvás, mert akkor nem fizikai akadálya lesz, hanem természetbeli...

Viri :P
Köszönöm. Igen, fura, hogy már itt tartunk, bár őszintén szólva érzésre olyan, mintha már a 39. hetet taposnám... Nekem is az ücsörgés tetszene, de erre most nem annyira van lehetőségem.
A szülés gondolatára egyelőre nekem is görcsbe rándul a gyomrom... pedig lassan meg kell barátkozzunk vele... Örülök, hogy szimpi a szülésznőd! Nálad most hogy is fekszenek a lányok?

"Orrszívó ügyben nincs tapasztalatom, de mi már vettünk porszívóhoz cstalkoztatható fejet.... " - Ez micsoda? Nem csak simán a porszívó kell, meg az orrszívó, hanem még valamit kell venni? :shock:

Pandus :P
Köszönöm!

Fanni

Fanni, Milán, Márk

Kép
fanni73
 
 


Fanni,
Nyugi, ha vettél porszívós orrszívót, akkor minden benne van a dobozban. Egy cső, meg egy fej.
Vendég
 


Köszönöm, Pandus :D

Fanni, Milán, Márk

Kép
fanni73
 
 


Viri ne félj a szüléstől... már én sem félek... :lol:

HÚ ez a z orrszivó porrszivó dolog még mindig barátkozás alatt van nálam... pedig tudom hoyg jó és hasznos, de maga a tudat,m hoyg egy porszivót dugok a egyerekem orrocskájába :oops:
Vendég
 


Fanni! Nem akarlak elkeseríteni, de ez a szülésig már nem nagyon változik... Aztán meg a gyerekek miatt nem fogsz tudni aludni jó ideig 2-3 óránál többet egyhuzamban. (Van, akinek a gyereke még 1 évesen is többször kel éjszaka... szerintem gyerekfüggő. Én mindig a szomszéd gyerekre ébredek, az enyémre eddig kb. 2x ébredtem az első 4 hetet leszámítva, a szomszédéra kb. 102x :twisted: - ez az igazi szívás!) Ha majd megszülettek a babaák, akkor 2 evés közt próbálj majd aludni, amikor csak tudsz. Én így csináltam az elején.

dkata
 
 


csajok,
az orrszívó porszívó nem a porszívó erejével szívja a baba orrát,hanem sokkal kisebb erővel,ezért a porszívón kivillal az a gomb,ami a porzsák telítettségét jelzi.Ez a legjobb,az elemes tényleg semmit sem ér,fölösleges pénzkidobás!

Kitartás mindenkinek!

Andi
Kép
aanda
 
 


Fanni :D
Igen, 300 napnál nem régebbi kell "hivatalosan", de sok helyen csak a 30 napnál nem régebbit fogadják el... A Szent Imre állítólag 1 évnél nem régebbit kér, mástól úgy hallottam , hogy 300 napnál nem régebbit, aztán hallottam a 30 napos verziót. gondoltam, megkérdezem az orvostól, aztán rájöttem, hogy ilyenkor - pár héttel a szülés előtt - felesleges. 3 hét múlva elmegyek érte, és 30 napnál nem régebbi lesz. (Úgyis a KH-hoz közel esküdtünk... :lol: )

Majd tegyél fel képeket, ha már kész vagytok! Kíváncsi vagyok!!!

Ez a nem-alvás borzasztó lehet, Fanni :evil: Nagyon megértelek. Én mondjuk most nagyon jól alszom, de amikor Lilu picike volt alig aludtam éjjel, és nappal is. Rengeteget volt ébren, és amikor a hasa fájt, rettenetesen sírt is. Akkor úgy éreztem magam, hogy összesesk, hogy megbolondulok, hogy idegösszeomlást kapok, hogy meghalok, hogy... :( Szóval a kialvatlanságtól már nem igen voltam épelméjű :? Aztán, amikor a tűréshatárom végére értem, kb. ezzel egy időben 3 hós korában elkezdett "csak" "X ébredni éjjel, és azonnal visszaaludni :D Minden helyreállt 8) De tény, a kialvatlanság megőrjíti az embert!

A múltkor írtad, hogy nem indítanak, hanem ha magától megindul, csak be kell mennetek, és akkor lesz a császár. Ez nekem nagyon tetszik. Sokszor indokolatlanul indítanak, vagy nem is indítanak, csak bemész, altatás, csaszi, és kész. Még akkor is, ha semmi komplikáció nem merül fel :evil:
Ez a baba-mama szempontjából a legjobb :D Mármint, ha beindul, és csak utána lesz csaszi :wink:
Boni :D
Nagyon tetszik ez a szín! Több képet nem lehetne???

Zöldi :D
Gratulálok ezekhez a szuper szerzeményekhez? Mázlista vagy, hogy így kifogtad!!! Ezt már a kis Zöldinek vetted?

Viri :D
Ugye milyen szimpi a Borika?
Hát a gátvédelem ikreknél valóban elég necces. Ott tényleg nagy szokott lenni a kapkodás - már a kitolási szakra gondolok. De az, hogy természetes úton is megszülethetnek akár, az csodás. Hátha! És miért ne, ha kpf. mindkét baba és nincs semmi komplikáció? Nagyon szorítok, hogy sikerüljön!
Tetszett a szülőszoba is? Berendezés, felszerelés, a gólya a váróban? :D

Mindjárt folytatom, csak Apa hazajött egy kávéra :D

Véda
Vendég
 


Sziasztok

Fanni
házassági anyakönyvi kivonat másolata: a klinikán nem fogják kérni, majd csak a VIII. kerültei hivatalba kell, mikor a párod megy intézni a fiúk anyakönyvi kivonatát

Sziasztok

Erika

Kép

Kép
erika13
 
 


Katica :D
Igen, mikor először észreveszi olyan, aki nem tudja, az olyan jó :D Na, majd mikor a helyet is átadják a buszon... Meg előre engednek a postán. Igaz, Fanni? :wink:

Nők :D
Meddig fogsz dolgozni? És milyen a munkád? Testileg-szellemileg nem kimerítő?

Véda
Vendég
 


Fanni! Van 2 barátnőm, akinek picifia van, max. átveszik tőlem. A fele meg unisex!

Viri! Muszáj lesz venned valamit, mert jön a kánikula. Kitartás!

Boni! Most már mindent tudsz :wink: :lol: a ruhácskákról.

Fanni! És még csak most jön a meleg! Napközben nem tudsz alukálni?

Véda! Ha Kiszöldinek lesz kukaca, akkor megtartom mindet, ha nem, akkor ajándék barátnőimnek.
Én el sem tudom képzelni, hogy ne tudjak aludni! :lol: Légyszi, majd ne emlékeztessetek erre a mondatomra! :lol: :wink:

Kép
zölddisznó
 
 


Kata :?
Nem semmi a szomszéd gyerekre ébredni :evil:
Az a baj, hogy már olyan az idegállapotom, hogy mindenre ugrom. A szomszéd kutyára, a kakasra aki totál buggyant és lényegében egész nap kukorékol -új szomszédé!-, egy betévedt légyre, egy kis beszűrődő fényre,... brrrrr.

Andi :P
Köszi a porszívós infot.

Véda :P
Fogok feltenni, amint kész.
A férjem már most közlte velem, hogy akármennyi tejem is lesz, legalább 1 tápszeres szoptatást beiktatunk, aminek következtében csepp szerencsével akár 4-5 órát is aludhatok egyhuzamban, s addig ő lesz a babaőrző. Először ez az ötlet nagyon nem tetszett... de kezdek vele barátkozni...
Nyilván nem az első napokra gondolt, hanem ha már rendesen jön a tej, nehogy a cumisüveg bezavarjon a ciciből szopásnál.
Igen, nekem is tetszik, hogy nem akarják megindítani. Persze vannak kivételek, ha valami nem stimmel valamelyik vizsgálaton, de ilyen meg úgysem lesz :D
2 napig nekem is voltak mensi szerű tüneteim, de ezt még nem érzem szülési előjelnek, nekem sokszor volt eddig is. Nálad elmúltak?

Fanni

Fanni, Milán, Márk

Kép
fanni73
 
 


Fanni :D
Igen, elmúltak. Kopp-kopp!!! Most épp tökéletesen vagyok 8) És még napbarnított a bőröm is :lol:
Az 1X-i nem cicből evés jó ötlet Apától, de tényleg jobb, ha később - pár hét után - próbáljátok meg, mert valóban sok gondot okozhat a cumi-mellbimbó zavar, és rettentő nehéz helyrehozni!
A tápszer helyett lefejt tejet is adhat majd neki, ha esetleg még tudsz fejni Milán és Márk mellett :roll:
No, és kit udja? Lehet, hogy olyan nagyokat alszanak majd, hogy minderre nem is lesz szükség? :wink:

Porszívós téma: én imádtam az orrszívós porszívót! Tényleg nem szív erősen. Magamon ki kellett próbálnom - mint mindent, mielőtt a gyereknek adom, v. csinálom - , és inkább csak egy hűs érzés. Mintha hideg levegőt fújnának az orrodba. Abszolút nem fáj!!! Lilu 1,5 évesen már magának szívta az orrát :lol: :lol: :lol:

Véda
Vendég
 


Fanni! Tápszerezni lehet esetleg pohárból is - mint a kórházban is szokták - és akkor nincs cici/cumikavar.

Kép
zölddisznó
 
 


Véda :P
Meglátjuk, mennyi tejem lesz... az azért meglepne, ha annyira tejcsárda lennék, hogy még lefejni is tudnék... node nem lehet ezt előre tudni.
Örülök, hogy jól vagy! Az arcom és a karom nekem is barna, a pocimat nem merem napoztatni...elég neki a kiszáradás a nyúlástól...
Ha végre lesz valami rend féle, akkor majd én is kipróbálom ezt az orrszívó dolgot :roll:

Coca :P
Nekem spec. nincs semmi bajom a cumival. Tudom, hogy sokan vannak ellene, de nekem nincsenek averzióim. Annyi, hogy ahogy Véda is írja, az első 2 hétben igyekszem elkerülni, utána szerintem már nem árthat. Tudom, sokan nem szeretik a cumit, de én meg épp azt olvastam, hogy a szopóreflexet erősíti. S ha nem is, baja nem lesz tőle a gyereknek. Max. nem az ujját szopja, hanem egy cumit... Magam is cumiztam...

Fanni

Fanni, Milán, Márk

Kép
fanni73
 
 


Fanni,
nekem Olivér cumizavaros volt. Emiatt nem tudta rendesen szívni a mellemet, és majdnem 2 hónap volt, mire begyógyultak a mellbimbóim. Addig minden egyes szopit végigbőgtem, annyira fájtak. Én nem akartam neki játszócumit adni, de amikor már egyfolytában üvöltött, és abban a pillanatban, amikor megkapta a cumit csönd lett, akkor odaadtam neki. Így viszont jó sokáig megszívtam a szopit, nálunk ez volt az ára.
20140901102739
 
 


Véda,
Én is kipróbáltam :lol: Jobb letesztelni az ilyen dolgokat :wink: Tényleg nem fáj, még nem is kellemetlen.

Cumizavar: Dóri is szokott néha cumizni, pl. ha elszakad nála a cérna a kenguruban, és nem tudom megnyugtatni az utcán. Csak úgy nem lóg a szájába, mert kiköpi. Tartani kell neki :D
Vendég
 


Köszi, Hajni.
S mikor adtál Olivérnek először cumit?

Fanni, Milán, Márk

Kép
fanni73
 
 


Pandus :P
Akkor Dórika nem valami cumirajongó, majd később jöhet ilyenkor a kiflivég... gondolom. Lehet, hogy azzal jobban elszórakozik :D

Fanni, Milán, Márk

Kép
fanni73
 
 


Fanni,
Van annyi esze, hogy szívja egy kicsit, de ha nem érzi a tej ízét, akkor repül a cumi :D Mondjuk megértem, igaza van, de a villamoson csak nem vehetem elő a cicimet, hogy tessék egyél :lol: Ezért mindig van nálunk cumi.
Vendég
 


Fanni,
talán a 2. héten, de ebben nem vagyok 100%. De korán, az tuti. Amúgy tényleg nem biztos, hogy kell majd nekik a cumi. A tesóm is próbálta az Ő gyerekeinek tuszkolni, de mindig kiköpték. Ők ujjszopósak lettek. De ez mondjuk nem derül ki az első héten, 2-3 hósan tudják legkorábban bekapni az ujjukat tudatosan.
20140901102739
 
 


Sziasztok!

Mától vagyok én is megint. Hétvégén vendégeink voltak, keresztfiúnk és családja! Jól elvoltunk, el is fáradtunk kicsit! :wink:

Fanni!
Nekem 2szer volt cukorterhelés, egyszer lett volna, de mivel sok cukorbeteg van a családban, ezért a belgyógyász jobbnak látta megismételtetni, de jó lett az is! :wink:
Gratulálok a 30.héthez!
Én sem vagyok cumi ellenes, vettünk is, ha szükség lesz rá, akkor megkapja, ha nem lesz rá szükség, akkor elteszem! :D
A sokkolónak olyan régi rossz kapucsengő hangja van! :x

Zöldi!
Ez rengetek holmi :shock: , de nagyon jól jártál vele! És szerintem Neked kisfiad lesz! :D

Boni!
Szép a szoba színe, a miénk is hasonló! :P

Véda!
Biztos klassz volt a strand, vsárnap mi is főzöcskéztünk és jól esett kicsit a napon ücsörögni! :wink:

Nők!
Ilyen nyilalás Nekem is volt, de elmúlt. Felváltotta az,hogy amikor fordulok egyik oldalamról a másikra, akkor úgy érzem, hogy a medencém menten szétcsúszik és roppan egy nagyot! Szegény kislányunk remélem ebből nem érez semmit!

Viri!
Nem irigyellek a vizsgák miatt! :? Szuper, hogy szimpatikus a szülésznő, sokat számít majd szerintem! Nekem is szimpi a miénk nagyon!

Katica!
:D Boldog voltál, hogy észrevették, hogy babát vársz gondolom! Nekem is mindig jól esett! :wink:

Pandácska!
A kengurut ti mióta használjátok? 7-8 hetes kora óta? Mert mi is szeretnénk majd venni!

Kép
Kép
kisfóka
 
 


Kisfóka :D
Holnap 36 hetes leszel 8)

Véda
Vendég
 


Igenis Kisfóka, értettem! :wink:

Kép
zölddisznó
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet: