Új privát üzeneted érkezett!

Szilva,
Megértem a dühödet - az ilyen engem is fel tud háborítani. Semmi köze a párodnak a te eredményeidhez, nyugodtan mehetett volna párhuzamosan a két dolog.

Van egy kollégám (ffi), akinek most 60 napig tesztoszteront kell kenegetnie a mellkasára...még nem hallottam ilyen kezelésről. Ezzel azt szeretnék elérni, hogy gyorsabbak legyenek a skacok...vagy mi.

őőőő, hát jó...engedek a zerőszaknak, s dobok fel kedvcsinálónak friss fotót. :)

Kép Zsombor 32 hetes
Kép egyértelműen fiú:)

Kép pockos 32+4 (friss, ropogós)
panini
 
 


szép baba, nagyon bájos a pofija (a 2. kép is igen... bájos :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: )
és természetesen Te is csini vagy, meg a pocak is!

én már nem is idegeskedek a történtek miatt, nem tudok mit csinálni, feleslegesen meg nem rugózom rajta. akkor kibuktam nagyon, aztán kész. szerencsére van mivel elfoglalnom magam :wink:

Kép
Kép
tündérlétra
 
 


köszi Szilva! Sajnos, azért szépen kúsznak fel a kilók, de én meg már ezen nem idegeskedek. Eccer majd csak lemegy. :)

Májusban visszamész azért Forgácsékhoz, nem?
panini
 
 

 
 

nem megyek vissza szerintem, amíg L-nak nincs új lelete, hogy történt-e változás, addig felesleges 10e ftért odamennünk, és megbeszélni, hogy én fogyjak, ő meg vitaminozzon :? :? :? :? :? és az új spermatogramot csak júni vége - júli eleje van értelme megcsináltatni, utána ők meg szabira mennek. szóval ezért mondtam (írtam) én azt a szeptembert...
aztán meglássuk, mert márciusban az IR beutaló mellé rögtön kaptam egy diabetológiai beutalót is, aztán most azért úgy megkérdezném, hogy a pénteki eredmények ismeretében továbbra is indokolt-e ez a diabetológiai dolog, mert a doktornőhöz csak úgy lehet időpontot kapni, hogy először elmegyek diétás oktatásra (és még válogathatok is az időpontok között, hogy kedd 10-12 között, vagy csütörtök 16-18 között megyek-e :? :shock: :? :shock: :? :shock: - kár, hogy nekem mindkét időpont beleesik a munkaidőmbe - ezzel biztosan csak én vagyok így). ami figyelembe véve a legutóbbi IR eredményemet és a cirka 24kg/6 hó fogyást nem biztos, hogy szükséges. legalábbis szerintem, de megpróbálom holnap elérni Forgács dokit telefonon, ma azt mondták, nincs bent. aztán úgyis az lesz, amit ő mond.

Kép
Kép
tündérlétra
 
 


Jogos, amit írsz, persze.
Egyébként október óta 160-as diétán vagy csak? Vagy jársz ezerrel tornázni is? Annyira klassz az eredményed, nem hinném, hogy még tovább kínoznának. Már csak a jó inzulin eredmény miatt sem.
Egyébként a diétát nekem a 13. hétig kellett csinálnom, akkor hagytam abba a Meforalt is.
panini
 
 


jó reggelt mindenkinek :)

panini, diéta és heti 3x konditerem, kb. 1,5-2 óra egy alkalom. és heti 1 bűnözős nap :oops: :lol: :oops: :lol: :oops: :lol:
a diétát már nem mérem, de nagyjából 140-160 g körül lehet ötszöri étkezésre elosztva.

egyébként én is nagyon bízom benne, hogy nem kell ismételten diabetológiára mennem, pláne, hogy mindenféle gyógyszeres kezelés nélkül jött helyre az inzulinom. ha sikerült beszélnem a dokival, megírom, mit mondott!

Kép
Kép
tündérlétra
 
 


mennem kell :(
azt mondta F. doki, hogy gratula, meg így tovább, meg jó, meg minden, de szerinte szednem kellene 2x500 merkformint :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: ezt nem igazán értem, hogy ha eddig nem, akkor most miért... mindegy, holnap megpróbálok elmenni a diétás oktatásra :? :? :? :? :?

Kép
Kép
tündérlétra
 
 


Hm...ki az endokrinológusod? Mensmentis? Miért nem ő mondja meg, hogy kell-e gyógyszer?
panini
 
 


[quote="panini"]H írta:paninim...ki az endokrinológusod? Mensmentis? Miért nem ő mondja meg, hogy kell-e gyógyszer?


nincs endokrinológusom...
az októberi eredményem olyan fos lett, hogy akkor egyből diabetológiára küldtek, ott a diabetológus azt mondta, hogy ő nem adhat gyógyszert, ha nincs policisztás petefészkem, az intézetben meg nem adtak.
megmondom őszintén, most, a -27. kilónál ilyen inzulineredményekkel nem szívesen kezdenék el gyógyszert szedni, pláne, hogy elég nehézkes a rá-, aztán meg a leszokás... meglátom, a diabetológus mit mond majd erre (ez nem az, ahol először voltam).

Kép
Kép
tündérlétra
 
 


Szilva! Voltál ma a diabetológián? Mit mondtak?
panini
 
 


ma csak a diétás oktatás volt.
mázlim volt, mert valaki lemondott egy időpontot pont, így én megkaptam azt, és csak 2 hetet kell várnom :D egyébként állítólag nagyon sokára lehet csak bejutni ehhez a doktornőhöz.
kell vinnem 1 heti étrendet, meg a leleteimet. úgyhogy egyelőre ennyi a helyzet nálam.

rita :?: :?: :?: :?: :?: :?:

Kép
Kép
tündérlétra
 
 


sziasztok :)
bocsánat, hogy eltűntem, de nagyon sok a meló....mostanában 6-22-ig tart a munkaidő :cry:

egyelőre nem történt még semmi különös...várom, hogy megjöjjön, bár remélem csak hétfőn, vagy kedden fog. addig is AVIVA tornázom, futok, diétázok, lúgosítok....szóval megprószálok mindent :D

tényleg, tudtok valami jó kis teát, hogy minél jobb petesejtek szülessenek? :shock: aztán meg, hogy a nyálkahártya szép vastag legyen? :roll:

sziasztok :wink:
rítá
 
 


rita, nyh vastagításra méhpempő és vörösbor :) és mozgás :)

Kép
Kép
tündérlétra
 
 


köszike, méhpempő van is itthon :D viszont van aki egy gombostű fejnyit szed, van aki kiskanálnyit...most akkor szerintetek mennyit egyek? :oops:
a mozgással nincs baj, a vörös bor...hát, majd meglátjuk :lol: , de köszi tündér a tanácsokat :wink:
rítá
 
 


Sziasztok!

Rita, örülök a kezdésednek! :D Méhpempőből gombostűfejnyit az szokott szedni, aki "tisztán" szedi. De sok helyen csak mézzel együtt kapsz méhpempőt (mert "tisztán" nehéz tárolni), s ebből szokták a kiskanálnyit.
Remélem "megjött" tegnap, s holnap mehetsz az intézetbe!

Panini!
Nagyon édes Zsombi! S nagyon szépen gömbölyödik már a pocakod is! :D

Szilva!
Kitartás!!!
Szépek az eredményeid! Az inzulin is, no, meg a kilók!!! 8)
Sajnálom, hogy úgy néz ki, szeptemberre tolódik a kezdésetek, de bízom benne, hogy nem hiába! :wink:

Kép
hbzs
 
 


halihó,

remélem, mindenkinek kellemesen telt a Húsvét :)

rita, méhpempőt hbzs már leírta :) mentél/mész ma az intézetbe? írjad ám, hogy mikortól kell drukkolni nagyon :)

hbzs, köszi a gratulákat :wink:

többiek?

Kép
Kép
tündérlétra
 
 


sziasztok lányok :D

sajnos még nem jött meg.....nagyon szomorú vagyok :( jó, hogy eddig mindig azt vártam, hogy ne jöjjön meg, most meg mindennél jobban szeretném, ha végre már megjönne :lol:

jelentkezem, amint kell szorítani :wink:
rítá
 
 


Sziasztok!

Már régen nem jelentkeztem, de nagyon sok rossz dolog történt a családomban. (Anyukám nagyon beteg, :( így most talán még fontosabb számomra, hogy minél előbb babánk legyen)

Végre eljött a mi időnk is, nem is hiszem el, hogy eljutottunk eddig is.

Rita!
Ne izgulj, én is ugyanúgy jártam, mint te. Minden hónapban pontban 9-én megjött. MOST, mikor ettől függött a kezdés, 10!!napot késett. Azt hittem megőrülök, és mikor már úgy voltam, hogy felhívom az intézetet, hogy most mi legyen, akkor végre megjött. Szerintem ezt a feszültség okozza.

Akinek van tapasztalata segítsetek légyszíves. április 21-től kellett szúrnom a Puregont, és tegnap meg ma mellé kellett az Orgolutrant.
Kérdezném, hogy aki ezeket a gyógyszereket kapta, tapasztaltátok-e, hogy feszült, illetve gyengén fájdogált a hasatok? Remélem, hogy ez nem jelent rosszat.
Annyira rossz ez a bizonytalanság.

Vica
vica73
Budapest
 
 


Vica,
Lehet, hogy sok petécske indult érésnek, és ezért fájdogál a hasad. UH-ra mikor kell menned legközelebb? Mondd mindenképp a dokinak!(Mondjuk az Orgolutran nem tudom, mire van, azt nem kellett szúrnom)

Rita,
Franc egye meg a fránya ciklust! :evil:

Hbzs,

Ti hogy álltok az örökbefogadással?
panini
 
 


helló Mindenkinek,

rita, küldök mensi-meghozó vudukat :)

hbzs, van már határozatotok az öf-ra?

friss és ropogós tábla - 20110427

Kép
Kép
tündérlétra
 
 


Vica!
Én egyik gyógyszeredet sem kaptam, de ahogy utánuk néztem, most már a stimulálásnál tartasz, ezért ezektől a tünetektől nem kell megijedni, sőt, szerintem természetesek. Persze, ez egyéni érzékenységtől is függ, hiszen van, aki az egész stimu alatt gyakorlatilag semmit nem érez, s mégis szép tüszőcskéi vannak. Mások meg éreznek, s úgy vannak szép tüszőcskéik. :wink:
Szóval, nyugodj meg - az UH-n pedig majd úgyis kiderül, hogy minden rendben van! 8)

Rita!
Drukkolok, hogy minél hamarabb megjöjjön most már! :roll:

Panini!
Köszi a kérdést! :D Kb. 2 hete megkaptuk az alkalmassági határozatunkat, felvettük a kapcsolatot az egyik alapítvánnyal, és tegnap vissza is küldtük a jelentkezésünket, illetve - szintén tegnap :D - megkaptuk a TEGYESZ-től az értesítést, hogy felvettek minket az örökbefogadók nyilvántartásába. :D Szóval, most már csak várnunk kell... :lol:

Kép
hbzs
 
 


Szia Szilva!
Írás közben ügyet is intéztem, így, látom, beelőztél az írással. :lol:
Így neked is köszönöm a kérdést, és (mint fent írtam) igen, van! :D

Kép
hbzs
 
 


Vica!
Azt nem írtam, hogy nagyon sajnálom, hogy annyi rossz dolog történt mostanában a családotokban, s különösen, hogy anyukád nagyon beteg! :( Sok erőt és kitartást kívánok nektek, anyukádnak pedig mielőbbi jobbulást!!!

Kép
hbzs
 
 


hbzs, szuper :)

az alapítványnál mit mondanak, kb. mennyit kell várnotok?

Kép
Kép
tündérlétra
 
 


Szilva!
Az alapítványnál 3-4 évet mondanak.
Ti hol tartotok most az öf. ügyintézésben?

Kép
hbzs
 
 


az annnnnnnnnnnnnnnnnnyira sok(k)... :( :cry: :( :cry: :( :cry:

pont ma hívtak a tanfolyammal kapcsolatosan, zuram még vacillál, hogy a 4 időpont közül melyik jó neki... :evil: :evil: :evil: pasi :twisted: :twisted: :twisted: abban maradtunk, hogy este megbeszéljük. családlátogatós néni és pszichomókus kipipálva :)

Kép
Kép
tündérlétra
 
 


még azt akartam kérdezni, hogy végül melyik alapítványt választottátok? akár priviben, ha ide nem akarod kiírni!

Kép
Kép
tündérlétra
 
 


Szilva!
Akkor már ti is szépen haladtok! 8)
A 4 időpont véletlenül nem 2 x 2 hétvége? (Egy tanfolyam két hétvégét vesz igénybe.) - Legalábbis nekünk csak 2 időpontot ajánlottak fel... Mivel elég sokáig elhúzódik ez az egész, szerintem érdemes a legkorábbi időpontra menni, ha megtehetitek. Ugyanis, bár a TEGYESZ-nél az eredeti jelentkezésetek időpontja számít, az alapítványoknál az, hogy mikor érkezett vissza a kitöltött jelentkezésetek hozzájuk! :idea:
Az általunk választott alapítvány nevét megírom priviben. Szerintem ők a legnagyobbak és legismertebbek. De gondolkozunk rajta, hogy a kisebbek közül is beadjuk még valahova a jelentkezésünket.

Kép
hbzs
 
 


nem, 4 tanfolyamra van még hely (vagyis 4x 2 egymás utáni péntek-szombat). mindjárt olvasom a privit, de akkor szerintem tudom már, hogy melyik is az :)

Kép
Kép
tündérlétra
 
 


sziasztok :)

sajna még mindig nem jött meg :cry: és szerintem mostanában már nem is fog....e hőm már két napja leesett, de semmi jele, hogy megjönne. pedig most annyira úgy éreztem, hogy hogy de jó, ha most kezdünk, biztosan sikerülni fog. nagyon szomorú vagyok :cry:

tündér, nagyon cuki vagy, hogy így betetted a kezdés a táblázatba :D de szerintem nemsokára javíthatod az én részemet...sajna.

puszi mindenkinek, majd még jelentkezem a hírekkel, már ha lesznek :wink:
rítá
 
 


Panini köszönöm a válaszod.
Ma voltam az első uh-n, és felemás érzésekkel jöttem el. Az egyik oldalt kb 5 db tüszőcskét talált Sipos doki, (talán 9, 8, 5, 5, 4) Olyan gyorsan mondta, hogy nem tudtam megjegyezni. Ami elszomorított, hogy a másik oldalt nem talált semmit. :( Pedig már keresztbe-hosszába keresgélte őket. A méhnyálkahártya azt hiszem 6,5.

Mától a merionált kell szúrnom, illetve tovább az orgolutrant. Remélem legalább a meglévő tüszőcskék most már rákapcsolnak, és ha már úgy néz ki a sok szuritól a hasam mint a tűpárna, azzal "meghálálják" hogy szépen fejlődnek :)

Legközelebb pénteken megyek uh-ra. Szerintetek lehetséges, hogy a másik oldalt is vannak "valakik", csak bújócskáztak?

Hbzs neked is köszönöm a biztatást, nagyon aranyos vagy. Remélem, hogy az Öf ügyben minél előbb történik valami törvénymódosítás, és végre a gyerekek, és az örökbe fogadni vágyó párok érdekeit is figyelembe veszi valaki, mert az évekig tartó várakozás senkinek sem jó.
vica73
Budapest
 
 


jó reggelt,

rita, ne csüggedj, nem ezen a pár napon múlik! pláne ilyenkor tuti, hogy pszichésen is előidézhet az ember lánya pár napos késést. nem egy, se nem két olyan ismerősöm van, akiknek az óramű pontosságú ciklusuk akkor gajdult meg, amikor belefogtak a családalapításba... szóval lazíts egy kicsit, ha a hőd elindult lefelé, az már egy jel :) drukkolok! a táblát pedig majd javítom, ez a legkevesebb :)

vica, bármi elképzelhető :) neked is mennek a drukkok!

Kép
Kép
tündérlétra
 
 


Hahó lányok!
Rég jártam én is erre :oops:

Szilva!
Szuperek az eredményeid!
Nekem is többek között a PCO hiánya miatt nem ajánlotta a diabetológus a gyógyszer szedését. Akkor hagytam abba, pedig nem voltak ilyen jó eredményeim mint neked, illetve a diabetes doki szerint IR-em sincs :D :roll: !
Tanár úrnak mondtam akkor, hogy nem ajánlották a gyogyit, erre azt mondta, hogy akkor ne szedjem :shock:
Ezen az ügyön sosem fogok kiigazodni :D

Bár nem sűrűn írok, azért olvasgatok :)
Üdv az újaknak is, és kitartás, drukkolok mindenkinek!
sonjus
 
 


szia sonjus,

köszi :)

én nagyon kíváncsi leszek, hogy mit mond nekem a diabetológus jövő héten... őt most kifejezetten F. doki ajánlotta, a beutalót is ő adta, mert akinél decemberben voltam a JFK-ban, az szerinte lósz.rt sem ért...
úgyhogy meglássuk, tegnap óta megint írom az étrendet, napi 6x mérem a vércukromat (bár rögtön úgy kezdtem, hogy tegnap éhgyomorra elfelejtettem... :oops: :shock: :oops: :shock: :oops: :shock: ), viszem a leleteimet, és várom az ítéletet :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

ja, és hatalmas drukk keddre :wink:

Kép
Kép
tündérlétra
 
 


sziasztok,

rita, történt valami változás?

vica, mi volt pénteken az uh-n?

éééééééééééééééééés :) képzeljétek, ma kereken 9 hónapja, hogy nem dohányzom :lol: :lol: :lol: :lol:

Kép
Kép
tündérlétra
 
 


Tündérlétra!

Nagyon gratulálok neked, úgy gondolom, hogy iszonyú nagy akaraterőd van, hogy a dohányzást így abbahagytad, és a kilók is így leolvadtak rólad. Ráadásul egy időben!!! Ügyes vagy :lol: :lol:

Aranyos vagy, hogy érdeklődtél. Pénteken 8-as volt a nyálkahártyám, de a tüszők szerintem nagyon kicsik, 10-es volt 2db, a többi 9, 8, 6 ...
Sipos doki sem volt szerintem elragadtatva, mert emelte a merionált 2X2-re. (azonban apró öröm, hogy a másik oldalt addig nyomogatott, míg meglátott 2 tüszőcskét)

Ma voltam újra uh-n, és a lóadag merionálnak meg lett az eredménye, 10-es nyálkahártya, és 18-as tüsző is volt már mindkét oldalon. Vért vett Zsuzsa, és ha minden jól megy szerdán pukció, ha nem akkor csak Uh.

Nagyon izgatott vagyok, és bizakodó, amit magamnak sem merek bevallani. :oops:
vica73
Budapest
 
 


sziasztok :)

nálam még mindig semmi....síííííííííííírooooooooooook :cry: :cry: :cry:
rítá
 
 


Rita... :cry: hanyadik napnál jársz már a ciklusodban?

Vica! nagyon bíztató az eredményed! Tök esélyes a szerdai punkció...! És az pedig teljesen természetes, hogy bízol a sikerben! Másként nem is mehet!

Szilva,
tényleg le a kalappal a leszokás miatt is! Képzeld, nekem pont tegnap jutott eszembe, hogy fűűű, de elszívnék egy szálacskát...ciki?? :oops:
panini
 
 


panini, le se merem írni...82. már 2× próbáltuk gyógyszerrel meghozni, nem sikerült, így most csak várunk :cry:
ilyen már 1 éve nem volt, azért 40-50 nap körül mindig megjött az elmúlt években.
azt hiszem, megint írok az endokrinológusnak.....csináljon valamit, mert beleőrülök :cry:
rítá
 
 


Rita, bakker! Innen mást nem tudok, csak küldeni neked mensihozó hullámokat...Nem csodálom, ha kikészülsz a várakozástól... :(
panini
 
 


sziasztok,

vica, köszi a gratulákat :)
izgulj és bizakodj tovább, mi meg drukkolunk holnapra ezerrel! majd gyere ám mesélni, mi volt!

panini, Neked is köszi! szerintem nem ciki, ha megkívántad a cigit, ilyenkor gondolom könnyű megállni, az ember csak nem akarja, hogy a gyereke fulladozzon a hasában... egyébként nekem is sokszor eszembe jut, hogy jó lenne rágyújtani... eddig összesen 6 slukkot szívtam a 9 hónap (vagyis ma már 9 hónap 1 nap :lol: :lol: :lol: :lol:) alatt, azzal elvoltam. most meg már az uram sem dohányzik, így meg aztán még könnyebb :)

rita, 82 nap... :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: szegénykém :( csatlakozom panini hullámküldő mozgalmához, jöjjön már az a fránya mensi ++++++++++++++++++++++++++

Kép
Kép
tündérlétra
 
 


köszi lányok a mensihozó hullámokat :lol:
a derekam majd le szakad...lehet, megjön a héten. ha nem, a jövő hét elejéig várok, aztán bejelentkezek az endokrinológushoz :?
rítá
 
 


Rita, az jóóóó, mármint nem az, hogy leszakad a derekad, de úgy érzem, a hullámok kezdenek odaérni... :wink:

Szilva,
Persze, nem nehéz megállni, a dohányzást, és fel se merült bennem úgy igazán, csak elkapott a feeling. :)

Vica,
Hajrá holnap!!
panini
 
 


Sziasztok!

Panini, Tündérlétra
Hát a tegnapi nap kicsit katasztrofális volt. :shock: :shock:
A vérvétel eredményéért nem tudtam 12.30-kor visszatelefonálni a munkám miatt, így Ibolyával megbeszéltük, hogy délután hívom 16óra után, mikor a Tanár úr magánrendelése lesz.
16-kor telefonáltam, és kiderült, hogy nem lesz szerdán punkció, így életbe lép a "B"terv, tehát ki kell váltani a 6 doboz merionált, és a 2 doboz orgalutránt is, mert a szerdai uh-ig szúrni kell ezeket.
Mikor megyek az albatrosz patikába, kiderült, hogy NINCS merionál, amit este már be kell szúrni.
Hívom Ibolyát, aki megnyugtat, hogy menjek be, és kapok másik gyógyszert ami helyettesíthetem a merionált. Nagy boldogan lobogtatom az új receptet, kiváltom, és mikor fizetni akarok majdnem dobtam egy hátast. 96.530,- kért tőlem a hölgy a gyógyszertárba.
:shock: :shock: :shock:
Természetesen nem volt ennyi pénzem, hiszen a 6 doboz merionál max 4.000,-ft.
Nem hoztam el a gyógyszert, de kértem, hogy tegyék el (ebből is az utolsó 6 ampulla volt)

Itthon körbetelefonáltam az összes gyógyszertárat, és nagy nehezen a Nagyvárad téren kaptam merionált. Visszamentem az albatroszba, hogy visszamondjam a foglalást, mikor kiderítették, hogy nem 6 ampullát, hanem 30-at számláztak, azért volt ilyen drága, egyébként "csak" 24.000körüli összeg lenne. Hát ez is 6X drágább mint a merionál. SZÖRNYŰ!!!

Nem elég, hogy horribilis összegeket fizet az ember lánya a gyógyszerekért, még nem is kap. Ennyit a stresszmentes életről.

Bocsánat, hogy ilyen hosszúra sikerült, de tiszta off lettem ettől tegnap.

Ritá!
Remélem, hogy mire írok, már bekopogtatott mikulás bácsi. Elhiszem, hogy kiakadtál, (én már a 10 napos késénél is a falat kapartam), ilyenkor minden nap csúszást az ember örökkévalóságnak él meg. Mennek a hullámok tőlem is...! Szerintem is érdemes lenne lépni az ügyben.

Na jó mostmár befogom, mert megint megírtam a Háború és békét :oops: :oops:
vica73
Budapest
 
 


sziasztok lányok :D

még persze nem jött meg. mivel a mai napom is elég depis volt, úgy döntöttem, hogy ha a péntekig nem jön meg, akkor szeptemberig (akkora van időpontunk) nem próbáljuk meg. tényleg kezdek beleőrülni, felemészteni magam. megpróbálok 3-4 hónap "babamentességet" fogadni. lehet, hogy nem is jövök majd egy darabig. ez lehet, hogy segíteni fog. addig meg csak rendbe tesz az endokrinológus is.

vica, ezt a kálváriát :o hihetetlen. nagyon szurkolok, hogy sikerüljön :wink:

puszi mindenkinek :)
rítá
 
 


Sziasztok!

Drukkolok a várakozóknak!

Régi Lányok!
Hova tüntetek?
Beus,Belluska,Kata,Sonja,Fitie,Minnie,Ágnes,Babszi,Zsuzsanna,....
Tudom,tudom én sem írok... :oops:

Csak néhány sort írjatok,hogy jól vagytok!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

És egy kérdés:
Az inszeminációról aki tud,írna pár sort?Egy kedves ismerősömnek kellene!

Kép
Kép
ancsa81
 
 


Rita ne add fel, bár lehet, hogy igazad van, és érdemesebb lesz szeptemberben, egy kicsit nyugalmasabb időszakban próbálkoznod. Addig meg utána jársz ennek a mensi dolognak.
Azért én drukkolok, hogy péntekig megjöjjön. :wink:

Nekem minden ok :D :D :D
A mai uh-n volt 5-6 nagyobb tüsző, a nyálkahártya 11-es. Tanár úr, és Sipos doki is azt mondta, hogy érdemes volt várni, és biztató!!

Úgyhogy pénteken PUNKCIÓ :lol: :lol: :lol:
vica73
Budapest
 
 


Vica... ha már ennyi tortúrán kellett átmenned a gyógyszerek miatt, akkor az sikert kell, h jelentsen! Hajrá, drukkolok!! :)

Rita,
Tényleg ne add fel!!! Még van két napja a mensidnek, tuti összekapja magát, és szépen bejelentkezik! Továbbra is mennek a drukkok!

Szilva,
Te mikor mész a diabetológushoz? Mindenképpen gyere a hírekkel!

Ancsa,
Én 5 inszeminációt csináltam végig. Csak Clostylbegitet (ha így kell írni) kellett szednem 5 napon keresztül, és hasonlóan a lombikhoz, kétnaponta néztek UH-val. 36 órával az akció előtt kellett szúrni a tüszőrepesztőt. Édesapa kellékét vittük magunkkal 8-ra, azt szépen előkészítették, és fél 11 körül kellett visszamenni. Akkor hátravittek az egyik vizsgálóba, és kis csövön keresztül felrepítették a skacokat. Ott kellett feküdni kb 15-20 percet, aztán haza lehetett menni. Asszem, ennyi volt az egész.
panini
 
 


sziasztok,

vica, szerintem nagyon klasszul megoldottad a tegnapi szuris-gyógyszertáros mizériát! és a mai eredményeid is jók, izzítom a drukkokat!

rita, azért ne tűnj el teljesen! :)
ha szeptemberre eltoljátok, lehet, együtt megyünk majd :) és akár meg is jöhet még a héten, szóval nyugi!

ancsa, én csak annyit tudok, hogy itt az intézetben az inszem fizetős, a többit meg panini leírta már.
Ti hogy vagytok? milyenek a babók? :) Marci hogy viseli, hogy hirtelen 2 tesója is lett?

panini, ma délután megyek pont, majd leírom, mi volt!

tábla

Kép
Kép
tündérlétra
 
 


Lányok, 2cirmi2ről tud valaki valamit? meg bukta is régen írt (meg belluska, kata, sonjus, hbzs, babszi, minnie, fitie)

merre vagytok?

Kép

Kép
Kép
tündérlétra
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?