Új privát üzeneted érkezett!

Szia Rodi!
Köszi a ragacsokat, rámférnek :?
Puszillak

i.kata
 
 


Lányok!
Drukkolok nagyon a tesztelőknek! ++++
Szeretnék már kétcsíkosat látni, úgyhogy hajrá :D

Velem semmi különös nincs, az új meló még alakulóban, nem tudom hogyan lesz, de mostanság nem is érdekel ;) Majd lesz valahogy!!!
SODRÓDOM én is :)

Ölelek mindenkit!
sonjus
 
 


Sziasztok!

Részemről véglegesnek tekintem az eredményemet, mert ma elmentem vérvételre és kereken 1 mIU/ML HCG van a véremben, szóval terhes biztosan nem vagyok. Nem akartam ezen rágódni hétvégén, de örülök is, hogy már biztos vagyok az eredményben.

Sonjus,
tartasz továbbképzést a sodródásról? Mert ha igen akkor szívesen jönnék okulni :wink:

i.kata
 
 

 
 

Szia Kata!
Őszintén sajnálom, hogy nem sikerült. :(
Megkérdezhetem, hogy hova mentél vérvételre? Bár én már nem is nagyon szedem a gyógyszereket, mert úgy voltam vele, hogy a teszt már biztosan kimutatta volna, ha terhes lennék.Te telefonáltál már a Forgácséknak?
Tegnap este megint rámjött egy depis hullám. Pityeregtem egy picit de ma már jobban vagyok és gondolkozok a továbblépésen, mármint hogy mikor legyen a következő. Még azért nem vagyok lelkileg teljesen jól, de napról napra könnyebb megemészteni a dolgot.
Sajnálom hogy neked sem sikerült, de neked legalább már kétszer is sikerült teherbe esned és ezért nem szabad feladni. Ha egyszer sikerült, akkor bármikor sikerülhet megint. Ez nekem sok erőt adna.Én egy picit attól félek, hogy mi van, ha én egyáltalán nem tudok teherbe esni. Bár ez azért gondolom ritka dolog.
Nálatok mi lesz a következő lépés? Én úgy döntöttem, hogy maradok a Forgácsnál, és esetleg nyáron megint megpróbálunk egy fizetőset. Csak az a baj, hogy tudod nálunk a páromnak irtó kevés a katonája, ami a nyári melegben le is nullázódhat :cry: és akkor meg nem lenne értelme kifizetni azt a sok pénzt. Egyébként sem vagyunk annyira tehetősek, hogy 3 havonta félmilliót kifizessünk lombikra. de mit érek a pénzzel, de arra szoktam gondolni, hogy mit érek a pénzzel, ha nincs baba.
szil81
Budapest
 
 


Szil,
azt sajnálom, hogy abbahagytad a gyógyszert, ezt ne reklámozd hétfőn a telefonban, mert jogosan kiakadnának rajta. Csináltál ma is tesztet?
Én a Bálint Analitikában voltam vérvételen, ott délutánra megvan az eredmény. Az intézetet majd hétfőn hívom, nem akartam már délután telefonálni.
Nem tudom nálunk most mi lesz. Kérek sorszámot, aztán meglátjuk hogyan tovább.
Megkérdezhetem mennyit fizettetek most az intézetben?

A férjednek ajánlani tudom ezt a vietnámi cérnabeültetést, mert férjemnek is sokat segített. Nem merem 100%-ig azt állítani, hogy csak ez segített, de ezen kívül még szokott csírákat enni a szendvicshez, szerintem tuti az is jót tett. Próbáljátok meg, veszíteni valótok biztosan nincs.

i.kata
 
 


Kata,
Lehet nekem is jobb lett volna elmenni egy vérvételre a tesztelések helyett.
A gyógyszereket nem teljesen hagytam abba, csak picit lecsökkentettem az adagot. Ma este még beveszem, holnap reggel meg csinálok még egy tesztet, utána pedig végleg abbahagyom a gyógyszerszedést.Eszem ágában sincs elmondani a dokinak, tudom mit mondana...
300 ezer volt nekünk a fizetős lombik. 200-at a leszíváskor kellett kifizetni, 100-at pedig a beültetéskor.
Majd utánanézek ennek a cérnabeültetésnek, de a párom (nem vagyunk házasok) nem igazán hisz az ilyen dolgokban, de majd megemlítem neki. A vitamin az tuti segített, de az is olyan sokba került és nekünk elég lenne 10-12 katona is, normális lombik ki van zárva, csak az ICSI jöhet szóba.
szil81
Budapest
 
 


Szil,
én férjem sem hitt ebben a cérnában, csak azért ment bele, hogy ne nyaggassam :oops: Minden kezelés után hazáig hallgattam, hogy mennyire fájt neki, de hát tudom én hogy nem vészes, mert én is jártam :lol:
Amúgy nálunk is csak ICSI-vel termékenyítettek meg, vagyis csak azok a petesejtek termékenyültek meg, amiket így csináltak.

i.kata
 
 


Szia Kata,
megcsináltam az utolsó tesztet és negatív, úgyhogy mától abbahagyom a gyógyszereket végleg.
Már várom a következő próbálkozást, addig meg belevetem magam a munkámba. Megemlítettem a páromnak ezt a cérnabeültetést, az lett a reakciója, amit sejtettem :cry: , de szerintem az 1 millióból nem is lehet csodákat művelni. A férjednek azt írtad 10-15 millió volt, ott már lehet reménykedni, de 1 milliónál nem nagyon lehet javítani az eredményen.
Talán nem kell ennyire görcsösen akarni a babát és akkor lesz, legalábbis ezt szokták mondani. Úgyis lesz babánk,nektek is meg nekünk is, csak ki kell várni! Én ezt érzem legbelül, és mostantól így is fogok hozzáállni!Lehet megcsináltatom az inzulinrezisztenciás vizsgálatot is, hogy megnyugodjak, hogy nem ez a probléma.Megkérdezhetem, hogy te hol csináltattál ilyen vizsgálatot?
szil81
Budapest
 
 


Jó reggelt!

Szil,
ezt az inzulint is a Bálint Analitikában végzik, de amúgy van egy csomó labor a városban, ahol csinálnak ilyet.
Sajnálom, hogy ma is negatív lett, pedig még benned volt reményem. :?

i.kata
 
 


Kata, Szil, nagyon sajnálom, hogy nem sikerült, úgy bíztam a sikerben :(

képzeljétek pénteken voltam kineziológusnál. azt mondta, hogy az inzulinrezisztencia tulajdonképen nem más, mint inzulin= cukor=boldogság. tehát aki inzulinrezisztens, a boldogságra rezisztens, nem akar boldog lenni. és mivel a baba=boldogság.......

meg azt is mondta, hogy akinek a teherbeeséssel van problémája, vagy problémás a terhessége, ott szinte mindig az anyával való kapcsolatra vezethető vissza a probléma. ez az én esetemben tényleg így van. nem kell nagy dologra gondolni, én nekem pl. nagyon jó a kapcsolatom anyukámmal. de kamasz koromban történt valami, ami nagyon bennem maradt...ezt egyébként tudtam eddig is, sőt családállításon is voltam már és ott is ez jött ki. én most nagyon rajta vagyok, hogy megbeszéljem (kibeszéljem) anyával a korábbi sérelmeket, hátha ez is segít majd.

Kata, hogyan tovább? ugye folytatjátok?
rítá
 
 


Kata, Szil, én is nagyon sajnálom!
buktabokmegint
Budapest
 
 


Jó reggelt!

Megvolt a telefon, jövő február-március...
Ahogy észrevettem eléggé eltűnt mindenki, lehet írtam valami hülyeséget, vagy olyat ami valakinek nem tetszett, de csak a saját tapasztalatomat írtam le. Mindegy is...

Csajok, akinek még nem sikerült, annak nagyon drukkolok, legyetek erősek!
Puszi Mindenkinek!
i.kata
 
 


Nagyon sajnálom lányok, hogy így alakult :(

Kata!
Jó lenne, ha leckét tudnék adni "sodródásból", de hát a pontos infókat nem tudom, csak sodródom ;)
Próbálok a lehető legkevesebbet agyalni, főleg olyan dolgokon, amikre nincs ráhatásom, mint svájci frank és társai...ez megy is, több kevesebb sikerrel. Tudod, majd lesz valahogy!

Kitartás lányok!
sonjus
 
 


Sziasztok Topiklakó!

Ha még ma kommentelsz, holnap a Tiéd lehet a Figurka Design álommanója a Babanet kommentelős játékán!

Kép

Például bakiparádét tartunk szülőségből itt! Ha Neked is van mókás bénázás a tarsolyodban, oszd meg velünk!

Folytatódik a Születésnapló is! K. immár a 30. héten jár, és cseppet sem unatkozik.

Talán végre tényleg szabályozva lesz az otthonszülés! Te kipróbálnád? Szerinted milyen alapvetéseket kellene belevenni a törvénybe?

Egyre több az olyan gyerek, aki nem szeret olvasni. Íme, néhány tipp, hogyan neveld olvasóvá a kicsit! Ha vannak további ötleteitek, mi kíváncsiak lennénk rá!

És továbbra is várunk Facebook csoportunkban mindenkit, aki még nem csatlakozott!

Üdv:

Dia
dia
Budapest
 
 
 


Bocsi, kicsit off, de akit eddig is érdekelt, annak infó:
átírtam a gyöngyös blogom címét, mert kaptam lehetőséget kicsit reklámozni, így a gyöngyöröm helyett választottam valami "komolyabbat"
popi-workshop.blogspot.com
sonjus
 
 


Szia Kata!
Én is telefonáltam az intézetnek, és le voltam döbbenve, amikor nekem is 1012 februári időpontot mondtak, pedig eddig még decemberi volt az időpont. Ezt nem értem...
Én addig biztos nem bírom ki, úgyhogy már nézelődtem és lehet megpróbálom a Dévai Intézetet, bár nem tudom mennyire jó így váltogatni. Azért meghagyom az időpontomat a Forgácsnál, de időközben megpróbálok máshol egy nem fizetőset. Neked az összes beültetést a Forgácsnál csinálták? Jókat olvastam a Dévairól is és ott nincs várólista. Ti kivárjátok az egy évet?
szil81
Budapest
 
 


Bocs, 2012.
szil81
Budapest
 
 


Szil,
írtam privit.
i.kata
 
 


Kata,
válaszoltam priviben, remélem sikerült elküldenem. Még nem használtam ezt a funkciót.
szil81
Budapest
 
 


Kata, Szil - sajnálom. :( - hihetetlen, hogy már ilyen hosszú a várólista. Kitartás!
panini
 
 


Kata, Szil

majd nekem is mondjátok légyszi a Dévais tapasztalatokat :D

akár priviben
rítá
 
 


Kedves Forgácsos lányok!

Remélem, nem haragszotok azért, hogy hívatlanul írok a fórumra, de be kell vallanom nektek, hogy régen olvaslak benneteket. :oops:
Együtt izgultam, együtt sírtam, és együtt nevettem veletek így ismeretlenül is.
Én is a Forgácsba járok, illetve most kezdek, áprilisra van sorszámunk. Ebben a ciklusban kell vérvételre mennem.

Nagyon izgulok, hiszen most lesz az első beültetésem, legalább is remélem, hogy semmi nem jön össze. :roll:

Sajnálattal olvasom, hogy milyen hosszú a várólista, és mivel én már elég öreg vagyok (legalább is lombikos szempontból), mert már 37 éves múltam, nagyon izgulok, hogy ne kelljen újra várólistára kerülni, mert az újabb 1 év. :shock:

Szeretném, ha megengednétek, hogy kérdéseimmel bombázzalak benneteket, mert a bizonytalanság, és a tudatlanság a legrosszabb.

Üdvözöllek benneteket: Vica
vica73
Budapest
 
 


Na ezt jól megfogalmaztam. Természetesen azt remélem, hogy semmi nem jön közbe, és nem azt, hogy semmi nem jön össze. :D
vica73
Budapest
 
 


Sziasztok! :D

Minnie!
Nagyon szépen köszönöm a névnapi köszöntést!!! Én pedig Natinak kívánok nagyon sok boldog születésnapot!!! Hihetetlenül édes a „két csöppségetek” ahogy együtt alszanak, játszanak, meg úgy tűnik, mindent együtt csinálnak! :lol:
Jól értem, hogy Nati szülinapi tortáját te készítetted?! Fantasztikusan nézett ki!!! :wink:
Nati nagyon édes az új „Minnie-s” ruhácskájában! – Most már 3 Minnie van a családban! :lol:

Szil!
Nagyon sajnálom, hogy nem sikerült!!! :cry: Azt szokták mondani, hogy 2 lombik között 3 hónapot hagyjon ki az ember, ezért szerintem (ha maradsz fizetősre a Forgácsban) júniusban jelentkezz be a következő lombikra. Ha június végére tudtok ütemezni egy beültit, akkor júliusban – amikor te sem dolgozol, de ők sem – már otthon tudsz maradni a babócákkal. S ha annyira rossz a helyzet a párod katonáival, akkor esetleg érdemes elgondolkoznotok azon, hogy lefagyasztatjátok őket most. (Mert írtad, hogy nyáron is valószínűleg kevesebb lesz, és az idő múlásával is fogyhat... :? ) S persze közben meg kell próbálni növelni a számukat – legfeljebb feleslegesen áldoztok pénzt a fagyasztásra, de legalább ezen nem kell aggódnod, hogy ezzel mi lesz… :roll:

Gab80!
Köszöntelek közöttünk! :D Gyere máskor is, és mindenképpen írd meg, hogy mi lett a tesztelésed eredménye, jó? Nagyon bizakodom!

Kata!
Nagyon sajnálom a negatív tesztet!!! :cry: És nagyon érdekelne, hogy hogyan döntötök, hogyan tovább! :roll:
Annyira hihetetlenül édes a teknősöd! :D Annyira ügyes vagy, hogy ilyen szép kis állatot tudsz csinálni!!! A foltok csak oda lettek öltögetve, vagy más módon is lettek rögzítve?
Most vettem észre, hogy neked is van blogod! :D Nagyon örülök (és köszi)! :wink: :D

Sonjus!
Örülök, hogy ügyesen sodródsz! 8) Mi a baj a mostani munkahelyeddel? Nem igazán olyan, amilyennek képzelted? :roll:
Meglestem a honlapodat – nagyon ügyes vagy, hogy most már tűzzománc ékszereket is készítesz!

Vica!
Üdvözöllek köztünk! Persze, hogy szívesen látunk, és örömmel válaszolunk, ha tudunk. :D

Kép
hbzs
 
 


Szia Hbzs!
Tessék mesélni milyen volt az út! :)
Örülök, hogy tetszett az oldal :)
Az új melóhellyel nagy gond nincs, csak még nem tudom, hogy a próbaidő letelte után is lesz-e rám szükség. Nincs még sikerélményem, bár a főnököm tisztában van vele, hogy a siker nem jön ilyen gyorsan. Én kicsit (mint mindig) türelmetlen vagyok, és azt érzem, hogy még mindig nem ez lesz az igazi hely :? de majd alakul!!!

Üdv Vica!
Sok sikert kívánok nektek is :)

Panini!
Hogy vagytok?

Mostanság, a legnagyobb esemény nálunk, hogy barátnőm bármelyik nap szülhet (illetve azt mondta a doki, hogy hétfőn) de én minden sms-re ugrom, mert nagyon várom és izgulok :)

Mindenkinek a legjobbakat mára!
sonjus
 
 


Sonjus!
Köszi a kérdést, de az út majd csak május 2. felében lesz. 8) Bár már nagyon készülünk! :lol:
Te azért szívesen maradnál, ha a főnököd is úgy dönt? :wink:
Drukkolok a barátnődnek! :)

Kép
hbzs
 
 


Hbzs!
Azt hittem azért nem láttalak mostanában, mert már elutaztatok :D sebaj, akkor jó készülődést!

Úgy szívesen maradnék, ha lenne végre sikerélmény, összejönne egy olyan üzlet, amit én intéztem, aztán szépen sorban a többi ;) de még nincs semmi. Amennyiben lenne jobb lehetőség, azért mennék is, szóval furi a helyzet.
sonjus
 
 


Kedves Topiklakók!

A múlt heti kommentelők közül Nyuszifül16 nevét sorsoltuk ki, így ő nyerte a Figurka Design álommanóját. Gratulálunk!

A játék azonban még tart: aki március 15-ig kommentel a Babanet cikkeihez, az nyerhet egy családi belépőt a Millenáris Park 2011. április 9-i Baba-Napjára! Itt minden a picik és szüleik körül forog majd, kellemes és tartalmas kikapcsolódást jelent a család minden tagja számára!

Például kíváncsiak lennénk, Titeket mire nevelt a saját gyereketek? És milyen példát próbáltok mutatni neki?

Bakiparádé szülőknek: nincs fejlődés hiba nélkül! Ti milyen baklövést követtetek el a gyereknevelés során?

Vagy olvassátok el Zsuzsa történetét. Kisfia faros fekvése miatt végül programozott császárral adott életet neki, érdekes, milyen gondolatok kavarogtak a fejében.

És azt tudtátok, hogy a gyerek alvási és evési problémái összefügghetnek?

Egyébként ott vagyunk a Facebookon is, érdemes csatlakozni hozzánk, ha szeretnétek azonnal értesülni a legfrissebb cikkekről, vagy szeretitek a nyereményjátékokat.

Üdv:

Dia
dia
Budapest
 
 
 


Sziasztok!

Köszönöm nektek a kedves fogadtatást, és ha megengeditek kérdeznék. :)
Mint már írtam, ha minden jól megy, áprilisban lesz az első beültetésem.
A márciusi ciklusomban kell vérvételre mennem, a 2-21. napon.

A kérdésem az lenne, hogy a 21. napi vérvétel után mi lesz a következő menet? A vérvételek után azonnal elkezdődik a stimulálás? Nagyjából mikorra várható a beültetés?
A stimulálás alatt milyen gyakran kell kontrollra menni?

Bocs a kérdéslavináért, de abban bízok, hogy ezek a kérdések nektek természetesek, és tudtok segíteni.
Én egyre inkább úgy érzem, hogy sötétben tapogatózok. :oops:
Előre köszönöm a válaszotokat! :lol:

Vica
vica73
Budapest
 
 


Szia Vica!
Az, hogy mi történik a 21. napi vv. után attól függ, hogy melyik protokollt fogják választani a dokik számodra. Általában vagy a longot választják, vagy pedig az antagonistát. A long esetén már a 21. napon elkezded szúrni a Decapeptylt, az antagonista esetén viszont csak a következő ciklusod 3. napján kezded el szúrni magad, de már egyből a stimus injekciókat. (A long esetén is a következő ciklusod 3. napjától jönnek a Decapeptylhez a stimus injekciók is, de ott pluszban.)
A stimulálás alatt kb. a 8-9. ciklusnaptól kezdve kb. 2 naponta vannak az UH-k. A punkció a 14. ciklusnapod környékén várható, a beülti pedig ahhoz képest a 3. napon, vagy - ha blasztókat kapsz vissza :wink: - az 5. napon.
De amikor indul a lombikod, mindent részletesen leírnak, és papíron is jelölik, hogy melyik napon mit kell szúrnod, mikor kell megjelenned UH-ra, punkcióra, beültire, mit vigyél magaddal stb. Szóval nem kell izgulni - bár tudom, ez így előre annyira ismeretlen, hogy megfoghatatlannak, sőt talán még félelmetesnek is tűnik. :roll: Én most megyek egy barátnőmhöz is, most elsősorban azért, hogy az egyik barátnőjével találkozzam, mert ő is most fog kezdeni egy másik meddőségi központban, és szeretne mindenfélét kérdezni tőlem, hogy mire számíthat. 8)

Lányok!
A hosszú hétvégére mindenkinek jó pihenést, kellemes kikapcsolódást és szép időt kívánok! Mi holnap reggel 4 napra elutazunk. :D

Kép
hbzs
 
 


Sziasztok lányok!

Kata nagyon sajnálom, hogy nem sikerült, nagyon szurkoltam neked!!!!Kivárod a következő időpontot?
Ne haragudjatok, de nem nagyon olvastam vissza mert nem nagyon van időm, ugyanis elindult a fogzási szezon, na meg ez az idő...
Kicsikéim szépen nőnek 5,88 a Vivi és 7,88 a Bencus :)))
Mindenkit ölelek puszilok!!!!!!!
És üdv az ujjaknak:D Kép

Kép


Minden lehetőség a szíve alatt hordja a reményt.
beus84
 
 


Kedves HBZs!

Nagyon köszönöm a részletes válaszod, úgy látom nem lesz könnyű menet. :shock:
Nehezíti a dolgomat, hogy a munkahelyemen nem igazán szerettem volna szólni, a babaprojektről, de még nem tudom, hogy oldjam meg. Egyszerre nem tudok ennyi szabit kivenni, és ráadásul ha az általad levezetett menetet nézem, akkor pont olyan napon lesz a punkció, amelyik napra biztos nem adnak szabadságot, mert egész napos szakmai napon kellene részt vennem, és a főnököm nem éppen empatikus alkat. :(
Tegnap hajnal fél 3-ig ezen stresszeltem magam, de még nem tudom a megoldást. :oops:

Mikor a héten vérvételen voltam akkor is annyian voltak, hogy 7 órakor már a 4. voltam a sorba. :shock:
Tehát abban sem bízhatok, hogy reggel korán odamegyek, és hamar megcsinálják az UH-t.

Na mindegy, még rágom magam, hogy mi lenne a legjobb, és a legkorrektebb megoldás a munkahelyemen. :?:

Beus! Nagyon gyönyörűek a kisbabáid, gratulálok!

Üdv Vica
vica73
Budapest
 
 


Szia Vica!
Én is szeretnék egy picit segíteni neked. Nekem most volt az első lombikom és sajna nem sikerült. Én sajnos végig stresszeltem az egészet, és ezt tuti nem szabad!!!!
Én sem mondtam el a munkahelyemen a dolgot, de nekem is nagy gondot okozott ez a titkolózás. Azóta már két munkatársam tudja, de ők nem szólnak senkinek. Legközelebb az egyik főnöknek lehet, hogy meg fogom mondani a dolgot, csak úgy vagyok vele, hogy ez nem tartozik senkire.
Szerintem menj oda még 7 előtt, mert akkor lehetsz első. Én olyan 3/4 7 körül mentem oda, és csak egyszer volt előttem 1 pár, egyébként mindig én voltam az első.
És kérlek, hogy ne stresszelj!!!!!!Én már alig várom, hogy megint kezdhessek és akkor tuti hogy nem így fogom csinálni. Szerintem te még nem tudod, hogy melyik nap lesz a punkció, mert nekem is a doki először azt mondta hogy hétfő, utána meg hogy szerda. Ez attól függ, hogy hogy nőnek a tüszőid, így előre nem lehet tudni.
Én nem vettem ki szabit, csak a punkció napján, és utána a beültetés napjától egy hétig. (ha sikerült volna akkor két hétig itthon lettem volna)Mondjuk mindig elkéstem a munkahelyemről, de szerencsére tolerálták a dolgot. Azt mondtam, hogy vizsgálatokra, meg vérvételre kell járnom és kész. Ami igaz is volt...
Szóval a lényeg, hogy ne idegeskedj, mert ezzel tuti nem teszel jót. Bár tudom könnyű mondani, ha visszaolvasol engem itt a fórumon, hogy miket írtam....Na azt nem szabad csinálni, főleg nem a beültetés után.
Szil
szil81
Budapest
 
 


Kedves Szil!

Nagyon sajnálom, hogy neked most nem sikerült, (én már akkor is olvastalak benneteket, és nagyon izgultam érted is), de szorítok, hogy minél előbb pocakos legyél te is, meg persze mindenki aki erre vágyik itt a fórumon. :wink:

Köszönöm a tanácsaidat, és teljesen egyet értek veled abban, hogy nem szabad stresszelni, de igazán nem a lombik miatt izgulok, hanem amiatt, hogy fogom megoldani azt, hogy a munkahelyemen ne kelljen elmondani.

Illetve idegesít a nagyon hosszú várólista is. Már most jövő március körüli sorszámokat adnak. :shock: Ha most nem sikerül, akkor vagy fizetősre kellene menni, ami valljuk be nem olcsó "mulatság", vagy várni kell 1 évet, ami az én koromban elég nagy luxus, hiszen egyre kisebb az esélyem.

Szil! Ti hogy tervezitek? Fizetősre mentek, vagy kivárjátok a következő sorszámot?
Éva
vica73
Budapest
 
 


Szia Éva Vica :D
A munkahelyeden valahogy úgyis meg fogod oldani a helyzetet, bár nem tudom te milyen kapcsolatban vagy a főnökkel, munkatársakkal. Szerintem nem kell feltétlenül elmondani, hogy a lombik miatt hiányzol, ha nem akarod. Valószínű erre fognak gondolni a legkevésbé...
A hosszú várólista engem is idegesített, és most hogy túl vagyok a sikertelen lombikon annyira lassan telik az idő. De neked sikerülni fog elsőre, csak erre szabad gondolni!!!
Egyébként most úgy néz ki, hogy kifizetünk még egyet szeptemberben, mert a február még nagyon messze van, addig én nem szeretnék várni. Én úgy vagyok vele, hogy erre nem sajnálom a pénzt, mert gyerek nélkül lehet több pénzem lenne, de mit érnék vele...
Szil
szil81
Budapest
 
 


Sziasztok!

Vica,
üdv a csapatban! Remélem még idén valóra válik az álmod és pocakosan zárhatod az évet :wink:
A beültetés napja nagyon változó lesz. Nekem pl. a leszívás nem is a ciklus közepén szokott lenni, hanem a 10. nap körül. Ráadásul ha te esetleg long protokollal kezdesz, akkor biztosan csúszik pár napot a menzeszed, ha jól emlékszem nekem 3-4 napot késett a decapeptyltől. Nem érdemes ennyire előre számolnod.

Hbzs,
a teknősre a foltok csak rá vannak öltve, azt hittem kevés lesz így, de végül elég masszívak lettek, magam is meglepődtem:-) Mosta azon gondolkodom, hogy veszek csak anyagot és hasonló kis plüssöket fogok gyártani, és remélhetőleg el is tudom adni. Legalábbis el szeretném :lol:

Beus,
jesszus, mekkorák már a picurik:-) Nagyon helyesek!
Nem várjuk ki a következő időpontot, 1 év nekem egy örökké valóság lenne :oops:
Már erre a 3 hónapra is tervezem a programokat, hogy lekössem magam...

Szil,
beszéltem az egyik csajszival, aki veled szemben feküdt a beültetésen és sajnos neki sem sikerült :cry: Nem voltunk egy sikeres széria :?

Csajok, ha valakit érdekelnének plüss állatkák, vagy horgolt nyuszi, akkor nézzetek át a blogra, mert felteszek róluk képeket ahogy haladok, aztán lehet alkudozni :wink:
i.kata
 
 


Szil!
Igazad van, valahogy megoldom, mert most számomra ez az egyik legfontosabb dolog, hogy minél előbb babánk legyen.
A közvetlen munkatársaim biztos megértenének, és velem izgulnának, de a főnökömmel már nem ez a helyzet. :(

Én is gondolkodtam azon, hogy ha szükséges lenne, akkor egy nyári fizetőset bevállalunk, vagy keresünk egy másik intézetet, (pl Dévai), ahol talán nincs ez a végeláthatatlan várólista.

Kata!
Köszönöm a kedves fogadtatást :)
Tudom, hogy pontos dátumokat még nem tudhatok, de Kb. azért számolgattam, tervezgettem.

Most voltam március elején a ciklusom 2. napján vérvételen, (mennem kell a 21. napon is) és akkor azt mondta Sipos doktor úr, hogy antagonista protokoll lesz.
Tudja valaki, hogy minek alapján határozzák meg, hogy hosszú, rövid, vagy antagonista protokollt választanak?
A 21. napi vérvétel eredménye mikorra szokott meglenni, és mikor van utána megbeszélés az orvossal a továbbiakról?

Bocsi, már megint a végeláthatatlan kérdéseim. :oops:
Ha túl sok vagyok, nyugodtam lőjetek le. :lol:

Vica(Éva)
vica73
Budapest
 
 


Beus!
De jó, hogy jöttél! :D Én is csak néztem, hogy mekkorák már a picijeid! Gratulálok hozzájuk, nagyon szépek! :D
Hogy telnek a mindennapjaitok?
Puszi nektek!

Vica!
Nem tudom a konkrét okokat, ami alapján döntenek a protokollról, de nekem úgy tűnik, hogy a 30-as évek vége felé járóknál (nálam is) inkább az antagonistát szokták választani. De persze ez - gondolom - elsősorban a hormon-eredményeidtől függ.
A vérvételek eredményei még aznap meg szoktak lenni, általában fél 1 - 1 körül kell telefonálni, s akkor valamelyik dokival beszélsz, aki majd megmondja, hogy hogyan tovább. :wink:

Kép
hbzs
 
 


Sziasztok!
Kata,
hát akkor tényleg nem voltunk valami sikeresek, de lehet a többi lánynak sikerült. Ki tudja...
Nekem iszonyatosan lassan telik az idő. Bárcsak én is mehetnék májusban, addig még kibírnám valahogy, de ez az augusztus-szeptember olyan messzinek tűnik :cry: Állandóan ezen kattog az agyam, és szinte számolom a napokat.
Nagyon szépek a plüssfigurák és ha sikerül egyszer a lombikom, tuti veszek én is. Addig babonából inkább nem :)
Szil
szil81
Budapest
 
 


Kedves Topiklakók!

A Babanet kommentelői között, nyereményjátékunk keretében, a jövő héten egy remek Chicamaca baba és gyerekfüggőágyat sorsolunk ki a Fuggoagy.hu jóvoltából!

Kép

Érdemes hát elmondani a véleményeteket, például arról, hogy szükség van-e napirendre egy baba életében, vagy sem!

Osszátok meg velünk (is), Ti milyen példát szeretnétek mutatni a gyereknek, és mi mindenben változtatok a gyereknevelés során.

Folytatódott Születésnaplónk is: K. már betöltötte a 30. hetet, most Á. naplójába kukkanthattok bele, ha kíváncsiak vagytok, mit él át egy férfiember várandós felesége mellett.

Megtaláltok minket a Facebookon is, ha van kedvetek, csatlakozzatok, nagyon jó kis közösség alakult ki ott is!

Üdv:

Dia
dia
Budapest
 
 
 


[quote="i.kata"]B írta:i.kataeus,
akkor nem is azt kaptad, amit én. :evil: Én Merkformin XR 750 mg-osat szedek.


Sziasztok!
én szedtem merkformin xr 750-est, de abbahagytam és maradt egy bontatlan doboz. nagyon örülnék neki,ha valaki el tudná használni és nem a kukába kellene dobnom a vadiúj gyógyszert.(2013. 04.hó-ig jó)
Ingyen és bérmentve adnám,csak ne menjen pocsékba, mert nem egy olcsó dolog!
kielo
Budapest I. kerület
 
 


sziasztok,

hoztam egy kis jó hírt (meg nehogy már teljesen behaljon a topik, lassan 1 hónapja nem írtunk... :oops: :oops: :oops: :oops: )

6 hónap diéta és sport után az alábbi eredményeim lettek ma:

LUKOZ 5.93 mmol/l
INZULIN 4.89 mU/L

: 07:15 60 perces ( 8/2011.04.15)
----
GLUKOZ 6.93 mmol/l + 4.20 6.20
INZULIN 20.07 mU/L
: 07:20 120 perces ( 9/2011.04.15)
----
GLUKOZ 7.64 mmol/l + 4.20 6.20
INZULIN 17.96 mU/L

nekem tetszik... szerintetek?

Kép
Kép
tündérlétra
 
 


Szia Tündér :D

nagyon szép eredmény!!!! most akkor hogyan tovább? nektek mikor lesz a beültetés?

rita

ui.: én is remélem, hogy jöttök még a lányok! nekünk nemsokára beülti, tuti, hogy szükségem lesz majd tanácsokra :lol:
rítá
 
 


Szilva! Óriási gratula az eredményhez! Szerintem nagyon szuper lett! Na és a kilók, amiket leadtál...le a kalappal! :)

Rita,
Előre is drukk a beültihez! Mikorra tervezitek?
panini
 
 


sziasztok:)

úgy néz ki, hogy a jövő héten kezdünk, huráááááááááááááá, nagyon izgatott vagyok!

kérlek írjatok nekem jó tanácsokat:) mivel tudnék segíteni (teák, méhpempő...), hogy sikerüljön....a pozitív hozzáállással nincs baj:D

rita
rítá
 
 


Rita,
Akkor a legfontosabb már megvan: a pozitív hozzáállás! :)

Őszintén szólva, én semmi praktikát nem vetettem be. Követtem az orvos utasításait. És feküdtem. Onnantól kezdve, hogy megvolt a leszívás.
A kezdés egyébként mit jelent - akkor kezded a szurikat? milyen protokol lesz?
panini
 
 


panini, mától 5 napig norculut-ot kell sajna szednem, mert nem akar megjönni:( úgy számolom, hogy valamikor húsvét hétfőn fog megjönni, és a 3. napon megyünk a forgácsba:)))) akkor kezdem a szurikat. ez nem tudom milyen protokoll.

úgy izgulok már most..nem tudom mi lesz velem a finisben:D

tényleg, ha megyünk a forgácsba, ott mi fog történni? megultrahangoznak vagy csak felírják a szurikat, azt kész?
rítá
 
 


Rita,

fúú, hogy is volt...nekem levették a 21. napi vért, és az alapján döntöttek úgy, hogy aznaptól kellett a Gonapeptylt használni, majd a 4. naptól a Puregont. UH-ra a 8. naptól kellett menni. (ez más protokol volt mint a tied).
panini
 
 


köszi, panini :)

igen, nekem azt hiszem antagonista protokoll lesz.
rítá
 
 


sziasztok,

rita, beültit nem tudom, elméletileg május lett volna, de márciusban lettek meg L. vizsgálatai, amiket kértek, és most az anyag turbózására szedetnek vele vitaminokat és maca vibét, és hát ugye tudjuk, hogy egy ilyen kúra eredménye leghamarabb 3 hónap múlva jelentkezik. mérges is vagyok, mert szeptemberben is tudtuk, hogy nagyon rosszak az eredmények, decemberben is, akkor mi a p*csáért márciusban mondják, hogy mit szedjen, miközben májusra van sorszámunk :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: meg még nekem is fogynom kell (igen, még mindig... :() szóval én szeptemberre saccolom a dolgot, gondolom, idén is szabin lesznek július-augusztusban.
úgyhogy én jótanácsokat ez ügyben nem tudok adni, még az első kör előtt vagyunk (nektek ez most tb-s lesz? ha igen, megkérdezhetem, melyik sorszámot csinálják mostanság?)

panini, egy pocakfotó? :) meg uh kép is jöhet, ha van kedved :) már mindjárt szülsz, eszméletlen... :lol: :lol: :lol: :lol:

Kép
Kép
tündérlétra
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?