Új privát üzeneted érkezett!

Kata!
Sajnálom, hogy a rendőröket nem nagyon izgatta a - szerintük - "rongálási szándék", de legalább hamar végeztek... :roll: Most pihenj sokat, és ne izgasd magad a kocsi miatt, és semmi más miatt sem! :wink: Nagyon drukkolok!

Kép
hbzs
 
 


Laptetőm Katáé és Szilé!!!! 8)

Kép
hbzs
 
 


hbzs,
Sajnálom, de azt hittem, hogy neked már sikerült a baba. :cry: Bekavart az amit a vonalzód alatt olvastam, azt hittem az azt jelenti, hogy mikor fog megérkezni a baba. Nem vagyok még túl tapasztalt, ez az első lombikom. Köszi a laptetőt, ez biztos valami jót jelenthet :D
szil81
Budapest
 
 

 
 

Kata,
mi a helyzet veled? Jobban vagy már? Hogy viseled a várakozást?
szil81
Budapest
 
 


Kata,
jó hogy ma már elmentél az intézetbe. Nekem is volt ilyen, hogy víz volt a hasüregben, nem kellemes. Csak nekem nem a puffadás volt a fő, hanem hogy nem tudtam pisilni. Igyál sokat!
Sajnálom az autót.
buktabokmegint
Budapest
 
 


Sziasztok!

Mára már kicsit jobban vagyok, délután kell telefonálnom a vv eredményéért, aztán meglátjuk kell-e antibiotikum.
Egyelőre megy tovább a sok folyadék, vízhajtó, meg 1 l/Isostar, és a méricskélés.

i.kata
 
 


Szia Kata!
Milyen lett az eredmény?
Én most készülök elmenni tesztet venni. Hétfő óta ki sem tettem a lábamat a lakásból, jó lesz egy kis friss levegőt szívni. Hétfőn valószínű hogy csinálok egy tesztet.Tudom hogy ez még korai, de pl. nővéremnél már a 11. napon kimutatta a terhességet. Tudod meséltem neked, hogy neki milyen könnyen megy ez a dolog :D
Gondolom most téged ez a sok folyadék is aggaszt,de drukkolok nagyon.
Én egész nap eszek, meg alszok, meg tévét nézek. Tuti felszedtem egy jó pár kilót, nem sokat mozgok.De ha nem sikerül, majd leadom. Decemberig lesz elég idő. Tudom, hogy nem erre kellene már most gondolnom, de szörnyű, hogy ilyen hosszú a várólista. Ha már három hónap múlva lehetne újra próbálkozni, az sokkal több erőt adna. De így még 10 hónap a következőig:cry:
szil81
Budapest
 
 


Szil,
jók lettek az eredmények, de azért kell antibiotikumot szednem.
A helyedben még legalább szerdáig megpróbálnám kibírni, mert az a peteéréstől számított 14. napod, akkor már biztosabb eredményt kaphatsz.
Én bele sem merek gondolni a várólistába, én már tuti jövő március-áprilisra kapnék sorszámot...

i.kata
 
 


Kata,
Örülök, hogy jók lettek az eredményeid. Pihenjél sokat, biztos nem lesz semmi baj, a babák meg már keresik a helyüket.
Nem tudok nyugton maradni, a természetem is ilyen. Lehet ez lesz a baj. Egyébként nálunk kb. novemberben derült ki, hogy baj van a párommal és utána is olyan lassan telt az idő, azt hittem sohasem lesz február, pedig az csak 3 hónap volt :cry:
De még egy fizetőset nincs értelme bevállalni, nincs garancia a sikerre. Akkor inkább kivárom a decembert.
Egyébként te is még nagyon fiatal vagy, engem is csak ez nyugtat, hogy van még idő próbálkozni, ha nekem ez esetleg nem sikerülne. (Mondjuk ahogy végigidegeskedtem az elmúlt napokat, nem is lenne csoda.)
Most már itt van a teszt, úgyhogy nehéz lenne nem tesztelni. Fel vagyok készülve mindenre...
szil81
Budapest
 
 


Szil,
el is használtad az első tesztet? Ha esetleg csont negatív, akkor se kenődj el, mert nagyon korai volt.
Nagyon gyorsan el is kezdtétek a lombikot, ha csak novemberben derült ki a baj. Mi lombikok előtt végigjártuk a 6 inszemet, az majdnem beletelt egy évbe.
Engem már az nem vigasztal, hogy fiatal vagyok, már lassan 5 éve próbálkozunk.

Szerintem neked nem kell a következőn gondolkodnod, mert tuti sikerülnie kell. Szerintem az szuper eredmény, hogy már elsőre 5 napos babókat tudtak visszaadni nektek :wink: Szerintem ez elég ritka.

i.kata
 
 


Kata,
Még nem teszteltem, mert holnap vagy vasárnap reggel akarok, meg hétfőn még egyszer, mert akkor kell eldöntenem, hogy maradok itthon még egy hetet vagy megyek dolgozni. De természetesen megfordult a fejemben, hogy gyorsan most is csinálok egyet:D De csak kettőt vettem, úgyhogy nem akarom pazarolni.
Nekünk az inszem szóba se jöhetett, mert a páromnak annyira rossz az eredménye, hogy nekünk csak lombikkal sikerülhet. 1mill/ml.Nekem elvileg semmi bajom, mindig jó volt az összes hormonértékem, még hsg-re is el kellett mennem, bár értelmét nem láttam, mert akkor már tudtuk, hogy csak lombikkal sikerülhet.
Szerintem egyébként nem sikerült ez a lombik, és picit magamat hibáztatom, mert már kedden egész nap itt ültem a gép előtt és néztem, hogy milyen tüneteket kellene éreznem.És azóta is kb. ezt csinálom és idegesítem magamat.Legközelebb majd kitalálok valamit, mert ennek így nincs értelme.
Egyébként ez nekünk most fizetős volt, ezért lehetett ilyen hamar. Úgy döntöttünk bevállalunk egy önköltségeset, mert a december olyan messzinek tűnt, és az andrológus azzal ijesztgetett minket, hogy a páromnak nem marad katonája :cry:
Szóval mi hiába is próbálkozunk spontán, vagy inszemmel, nekünk csak a lombik marad. Mondjuk az a szerencse, hogy nálam semmilyen problémát nem találtak, sőt tök jók az értékeim.De sokra megyek velük... Egyedül még inzulinrezisztencián nem voltam.
szil81
Budapest
 
 


Szil,
én férjecském eredménye sem csúcs, de mostanra rengeteget javult. Nem tudom pontosan mitől, de neki 8 millió/ml volt a legrosszabb, általában 10-15 között volt amúgy, de most 58 millió/ml volt. Ő szedi már jó ideje a FER14-et, elég gyakran eszik boltban kapható friss csírákat a szendvicseihez, meg most idén volt velem 3x vietnámi cérnabeültetésen. Hogy ezek közül mi használt ennyit azt nem tudjuk, lehet hogy együttesen.

Nyugi, én is össze vagyok ám törve, hogy ilyen nyomorultul jött ki a lépés. Beteg is nagyon ritkán vagyok, de most még a fülfájásom sem akar múlni, inkább csak erősödik, pedig van arra is fülcseppem.
Ha nekünk ez nem jön most be, akkor mi is megyünk fizetősre, mert nem bírnám ki az 1 év várakozást :roll:

i.kata
 
 


Kata,
az én párom is szedte a Fer 14-t, így lett 1 millió, előtte még rosszabb volt. Nektek legalább megvan rá az esély, hogy spontán is összejöhet, hiszen azért a férjednek elég jó az értéke.

Én már azon is gondolkoztam, hogy ha nem sikerül, megpróbálom másik intézetnél, hátha ott nem olyan hosszú a várólista és hamarabb sorra kerülnék. Bár hozzáteszem, hogy nem szívesen mennék máshova, mert eddig teljesen bevált a Forgács Intézet, és nagyon bízok is bennük. De azért múlik az idő, én is már 30 éves leszek...
szil81
Budapest
 
 


Sziasztok!

Bocsánat, hogy eltűntem, de peregtek a napok, és csak mostanra sikerült visszaolvasnom...

Kata!
Nagyon örülök, a három manócskának! Nagyon szorítok és küldöm a baabragacsokat!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Sajnálom a haspuffadást és a füledet is, remélem gyorsan rendbe jön mindkettő! :)
Két szőrmókod, hogy van???

Hbzs!
Igaz utólag, de annál nagyobb szeretettel kívánok neked BOLDOG NÉVNAPOT! :lol:
Kép

Szil!
Én is köszöntelek körünkben! :)
Hallgass a többiekre és ne keress tüneteket! Nincs két egyforma terhesség, és ha lehet, tarts ki még a teszteléssel!!! Neked is mennek a babaragacsok ezerrel!!!!!!!!!!!!!
Egyébként azon gondolkoztam, hogy nem lehet, hogy nálad pont a túlzott idegeskedés a tünet??? Te a hétköznapokon is ennyire feszült vagy, vagy csak most? Nem lehet, hogy belőled ezt váltja ki...? :wink:

Belluska!
Már annyira várom, hogy találkozzunk!!!!!!!!!!!! :) Hatamalas ölelés és puszi! :P

Buktabok!
Sajnálom... :cry: De bízom benne, hogy következőre sikerül!!! :D

Ágnes!
Nagyon sajnálom a történteket... Anyukádnak, lányodnak és pici unokádnak is minden jót és nagyon jó egészséget kívánok!!! :)

Sonjus!
Örülök, hogy tetszik az új munkahely. Hajrá!!! :lol:

Remélem senkit nem hagytam ki, ha mégis elnézést érte! 8)

Rólunk:
Natinak már alul is kint van a két első fogacskája, és elkezdett a felső két szemfoga is kibújni, igaz azoknak még csak a hegyét érezni... :lol:

Teszek fel nektek pár képet Natiról és Minnie-ről, a napokban készültek, remélem tetszeni fognak... :wink:

Kép Édes álmok együtt...

Kép Nagyon szeretjük egymást... :P

Kép Jó együtt játszani... :D

Kép Tessék itt a pelusom... :lol:

Mosolygós szép hétvégét mindenkinek!!!

Ne álmodd az életet, hanem éld az álmaidat...

KépKép

Kép
minnie manó
 
 


Tündérlétra!!!

Kérlek ne haragudj!!! :oops: Mikor az olvasásnál nálad jártam, nagyon megörültem a hírnek és neked szerettem volna elsőkét írni. De aztán, ahogy a topik végére értem annyi minden történt, hogy teljesen ki is ment a fejemből. Most, hogy a táblázatot olvastam esett le... Az utóbbi időben sajnos nagyon feledékeny lettem... :roll:
Tiszta szívemből gratulálok!!! :lol: :lol: :lol:

Kép

Küldenél privit, hogy hol, melyik blogon olvashatok rólad? :)

Ne álmodd az életet, hanem éld az álmaidat...

KépKép

Kép
minnie manó
 
 


Kata, minnie manó,
én már fel is adtam. Megcsináltam a tesztet, ami persze negatív lett. Éreztem én hogy így lesz. Teljesen el vagyok keseredve. És nem hiszek abban, hogy ez majd pozitívra fog változni, a 10. napon vagyok, ilyenkor olvastam, hogy 17 és 100 között kell lennie, tehát már van elég hcg a vizeletben.
Miért is sikerült volna:...Lehet, hogy sohasem lesz babám :cry:
szil81
Budapest
 
 


Szil!
Ne kenődj el, ez még simán változhat pozitívra, a 10. nap semmit nem jelent!!! Többen vannak itt a topikban olyan babásak, akiknek az első tesztje csont negát mutatott, és nem a 10. napon, hanem később :!: :wink: Fel a fejjel és tessék megnyugodni, mert ez az állandó idegeskedés tényleg nem tesz jót, és olyat ne is mondj, hogy sohasem lesz babád!!! :evil:
Továbbra is mennek a babaragacsok!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Tessék elmenni ma egy jót sétálni, olyan szép idő van! :P

Ne álmodd az életet, hanem éld az álmaidat...

KépKép

Kép
minnie manó
 
 


Jó reggelt,

Minnie,
tündéri Nati Minnievel:-) Látom azért szeretik egymást, bár az utolsó pelusos képen Minnie jól behúzta a farkát :lol:
Én már egy hete nem láttam a 2 törpét, vagy már több ideje, mert punkció előtt levitte őket Zsolti anyósomékhoz. A héten kérleltem hogy hozza már haza őket, de még nem hozta, na majd talán ma :lol: Mennek is egyből a kádba :lol:

Szil,
Várható volt, hogy ez lesz a teszt eredményed ilyen korán. Visszakerestem a régi tesztekről készített fotóimat és én az első babóval transzfer utáni 9. napon teszteltem pozitívat, a második babóval meg transzfer utáni 8. napon, és mindkét alkalommal 5 naposakat kaptam vissza, pont mint te.
Az a 17-100 meg hülyeség, mert ha később van a beágyazódás akkor fals az egész. És ha meg mondjuk 17 egységnyi HCG van már a szervezetedben, azt egy 25-ös érzékenységű teszt nem fogja kimutatni.

i.kata
 
 


Kata,
aranyos vagy, de én már feladtam. Nem hiszek a csodákban, szerintem már látszott volna valami halvány csík és nem hinném, hogy pont én vagyok az, akinem ilyen alacsony a hcg-je a 10. napon.
Most már picit jobban vagyok, volt sírás is, de az élet megy tovább. Még azért szedem a gyógyszereket, de nem sok értelmét látom a dolognak.Azért bíztam benne, hogy sikerülhet, annyira jókat mondott a doki. Most azon gondolkozom, hogy kivárjam-e a decembert vagy menjek át máshova, ahol nem kell ilyen sokat várni. Tudom, hogy nem rajtuk múlott a dolog, de megörjít ez a hosszú idő :cry:
Neked azért nagyon drukkolok!!!
szil81
Budapest
 
 


Szil,
ne haragudj, nem akarlak bántani, de én már többször nem írom ezeket le. Nem a nővéredhez kell hasonlítani magadat, mert neki nem tudhatod pontosan mikor volt peteérése!
Nekem ez volt a 6. beültetésem, volt 6 inszeminációm, így szerintem már van csekély rálátásom. A transzfertől számított 8. nap előtt nekem sem volt pozitív tesztem, és ez a nap nálad legkorábban a KEDD! És még ha sikerült is, akkor sem biztos, hogy nálad már mutat is valamit a teszt.
Van itt olyan, akinek a transzfer utáni 14. napon is nagyon-nagyon halványan volt pozitív, mégis van egy kisfia ebből a halvány tesztből.

Amíg nem tanulsz meg uralkodni a türelmetlenséged és a pesszimizmusod fölött, addig fölösleges bárhová is elmenned lombikozni.

i.kata
 
 


Ja és eszedbe ne jusson a gyógyszereket abba hagyni, mert a még láthatatlan terhességedet is megszakítod ezzel a hülyeséggel.

i.kata
 
 


Kata,
igazad van, ne haragudj. Lehet,hogy nem vagyok elég erős ehhez az egészhez ...
szil81
Budapest
 
 


Kata!
Igen jól látod, nagyon szeretik egymást, de sajnos még Nati nem finoman nyúl Minnie felé, pedig szeretetből teszi, de ezt néha Ő zokon veszi és ezért húzza be a farkát, mert azt hiszi bántani akarja. Pl. mikor meghúzza a fülét-farkát vagy megfogja és nem ereszti a lábát... :roll: Olyan aranyosak, amikor Minnie elkezdi szagolgatni Nati nyakát és Ő meg hangosan kacag rajta... :lol: :lol: :lol:
Egyébként mikor nekem volt a beültim előtte egy nappal átvittünk húgomékhoz, hogy tudjak pihenni legalább pár napot, mert Minnie mellett nem igazán lehet, de már másnap hívtak, hogy menjünk érte, mert nem evett, nem ivott csak sírt egész nap... :cry: nagyon hiányoztunk neki. Amint párom hazahozta, minden rendben volt vele!!! :wink:

Szil!
Tessék hallgatni a nagyokra, és kivárni türelmesen a végét!!! :D
Egyébként meg egyáltalán nem vagy öreg, én 35 évesen szültem! :wink:

Ne álmodd az életet, hanem éld az álmaidat...

KépKép

Kép
minnie manó
 
 


Szil,
kérlek, ne vonj le még semmilyen következtetést. Tesztelgess 2 naponta ha megnyugtat (bár szerintem még fölösleges azt is), de a végső következtetést csak a beültetés utáni 14. napon vond le. Addig tényleg bármi lehet, itt vagyunk rá jó néhányan élő példáknak.

Minnie,
gondolom, hogy Nati még nem tud finoman bánni vele. Amikor megvettük a Töpit unokahúgom 1 éves volt és ő is össze tudta volna roppantani szegényt :lol:
Mieink elvannak anyóséknál, mert ha bárhova utazunk mindig ők vigyáznak rájuk, és a 2 törpe még örül is a kertnek. Sokkal többet lehetnek kint, mint az itthoni 4 sétával. Ja és ráadásul jól táplálják őket emberi kajával, ilyenkor mindig felszednek 20-30 dekát, ami gondolhatod, hogy meg is látszik rajtuk. Én mondjuk nem adok nekik, csak tápot, mert már milliószor a lelkemre kötötte a háziorvos, hogy a házi koszttól van fogkövük, és a Töpinek már az ínyei veszélyben van a fogkőtől, pedig rendszeresen leszedetjük nekik.

Jesszus, most veszem észre, hogy Natinak ma van az 1. szülinapja :lol:
Sok boldog szülinapot a kisasszonynak!
(nem tudom hogy van a cicákkal, de remélem tetszeni fog)

Kép

i.kata
 
 


Kata,
kicsit rosszul esett az amit írtál, de néha tényleg jobb, ha beolvasnak az embernek, hogy észhez térjen.
A gyógyszereket azért szedem tovább, és megpróbálom összeszedni magamat.
Reménykedni annyira nem akarok, mert akkor megint úgy járok mint ma reggel, de most már megpróbálok másra koncentrálni, és nem csak ezzel foglalkozni egész nap.

minnie manó,
én is boldog szülinapot kívánok Natinak!!!Akkor még nekem is van legalább 5 évem :D és lehet egy ilyen aranyos kislányom.
szil81
Budapest
 
 


Szil,
nem bántani akartalak, csak kicsit kizökkenteni. Már annyi variációban próbáltunk megnyugtatni, hogy már már nem jutott eszembe. De bántani semmiképp nem akartalak.

i.kata
 
 


Sziasztok

MENOPURT keresek ha valakinek maradt írjon !
pga75@freemail.hu
boci35
 
 


Kata! Szil!
Nagyon szépen köszönöm a köszöntést Nati baba nevében is! :)

Itt van pár kép tegnapról... :lol:

Ezt a tortát bírtam elkövetni:
Kép Nati 1. szülinapi tortája :P

Kép Nati és az Ő szülinapi tortája :D

Kép Nati baba az új rucijában... ;)

Kép Nati baba az új rucijában 2... :)

Kata!
Minnie is nagyon sok házi jellegű ételt eszik, de főleg zöldséges ételeket (pl. krumpli levest, francia salátát, zöldborsó főzeléket, stb...) a paprikát és narancsot is nagyon szereti. Husiba inkább a csirkés jellegűeket, de ha választania kell a hús és a zöldség közt, akkor inkább a zöldséget választja... :wink:
Minden nap adunk neki 2 pici csillag alakú rágcsát, ami tisztítja a fogait és van préselt bőr csontja is. Esténként meg jön a fogmosás... 8) Idén júniusban lesz 3 éves, de eddig még nincs fogköve, lekopogom!!! (kopp-kopp-kopp) :D

További szép hétvégét nektek és a többieknek is!!!! :P

Ne álmodd az életet, hanem éld az álmaidat...

KépKép

Kép
minnie manó
 
 


Szia Kata!
Mi a helyzet veled? Nekem negatív a teszt. Annyira nem vagyok letörve mint szombaton, mert már számítottam rá.Tudom, hogy mit mondtál de tegnap megéreztem, hogy meg is fog jönni és a tüneteim egyre erősödnek. Most még gondolkozok rajta, hogy hogyan tovább. Menjek át máshova vagy várjam ki a decembert...
Te hogy vagy?
szil81
Budapest
 
 


Sziasztok!

Segítséget szeretnék kérni :oops:
Most volt az első lombikom és tudnáttok e nekem segíteni, hogy beültetés napján illetve rá 2 napra kaptam ovitrelle-t 1-1 ampullával, hogy ez mikorra ürül ki a szervezetből? Most vagyok ET+10.
Válaszotokat előre is köszönöm :wink:
gab80
Budapest
 
 


Jó reggelt!

Minnie,
Nati nagyon csini volt a szülinapján, ésa tortája is gyönyörű, nagyon ügyes vagy. Az én tortáim mindig csáléra sikerülnek :lol: :oops:
A mi kutyáink nem hagyják a fogmosást, de erről mi tehetünk, mert nem lettek rászoktatva kiskorukban. Amúgy ez is tuti egyén függő, mert a Töpinek mindig van, a Diónak meg talán 1x kellett leszedetni, és nem lett újra fogköves.

Szil,
szerintem még mindig kicsit korai a teszted, de te tudod, te érzed.
Én jól vagyok, bár én is kissé letörtem, de nem tudom megmagyarázni miért. A hasam tegnap óta menzesz szerűen fáj, ami nálam már jelentett jót is, meg rosszat is... Nem tudom most mit jelenthet, de nem hiszem hogy ez a sok gyógyszer amit most kaptam túl jót tesz.

Gab,
gondolom még pozitív a teszted, ezért izgulsz:-)
Ezt találtam a neten, nem tudom mennyi az igaz belőle, de talán támpontnak jó:
[quote]A írta:z elmúlt napokban egymillió helyen utánaolvastam a hcg szurik kiürülésének, és általánosságban azért elmondható, hogy nagyjából kb. 1000 iu ürül ki naponta a szervezetből (persze van, akinél ennél gyorsabban ürül, pl. több példa is van, hogy 10000-res tüszőrepi utáni 7. napon már negatív a teszt - de van akinek lassabban ürül, és ugyanez a mennyiség akár 12 nap múlva is jelen van még a szervezetben)
Minden példában azt találtam, hogy a luteális fázis támogatására adott kis dózisú, utolsó 1500-as szuri utáni 4. naptól azért már lehet tesztelni, mert az már minden bizonnyal valós eredményt ad. Hát nálam nem azt adott, még az 5. napon sem (!), így aztán még nagyobb a pofon.
Meg is fogadtam, hogy legközelebb egy nappal sem tesztelek előbb a 14. napnál, de lehet, hogy inkább csak a 16. napon, már ha addig nem jön meg persze.


Azt mondjuk nem tudom mekkora koncentrációjú az Ovitrell.

i.kata
 
 


Szia Kata!

Köszönöm a választ, még nem teszteltem :wink:
Mind a 2 nap OVITRELLE 250 µg/0,5 ml oldatos injekció előretöltött fecskendőben kaptam, szerinted ez mikora ürülhet ki??
gab80
Budapest
 
 


Kata,
nekem is menstruációs tüneteim vannak. Ráadásul tegnap este hirtelen elkezdett fájni a fejem, utána a hasam is, ugyanígy szokott menszesz előtt pár nappal.
Egyébként ilyenkor be kell még menni az intézetbe, vagy csak telefonálok, hogy nem sikerült és kész?
Azon gondolkozom, hogy nyáron megpróbálok még egy fizetőset a Forgácsban.Megnéztem, és náluk a legmagasabb a sikerességi ráta, meg ők már valamennyire ismerik is a szervezetemet, így lehet nem lenne jó ötlet máshova menni. Remélem nyáron is vannak beültetések. Én júliusban és augusztusban nem dolgozom, így szabadságra se kellene mennem. De akkor biztos, hogy nem így fogok hozzáállni a dologhoz, mert így garantált a kudarc.
Te 3 naposan kaptad vissza őket, így lehet hogy neked most van a beágyazódás és azért vannak ezek a tünetek. Szurkolok neked!
szil81
Budapest
 
 


Gab,
tudom milyen az Ovitrell, csak azon mikrogramm van, a leírásban meg IU, de szokott lenni NE is, és így nem tudom van-e köztük valami váltószám.
Most egy másik helyen azt olvastam, hogy 10 nap, mire az Ovitrell kiürül, szóval nálad még elvileg lehet mutatna álpozitívat. Szerintem várj még 2 napot legalább, de lehet jobb lenne így kivárnod az ET+14-et, mert akkor már valós eredményt kapsz.

i.kata
 
 


Szil,
nem tudom mi ez, majd kiderül. Nyáron szabi szokott lenni az intézetben, de azt hiszem augusztusban már ott szoktak lenni. Ezt kérdezd meg jó előre.

i.kata
 
 


Kedves Topiklakók!

Még ma játékba lehet szállni az Aquaworld családi belépőért! Csak egy komment kell hozzá a Babanet valamelyik cikke alatt, és Ti is esélyesek vagytok a holnapi sorsoláson!

És még mindig várjuk a Ti történeteteket! 1-2 gépelt oldal terjedelemben, wordben, szülésről, gyermekvállalásról, problémákról, gyerekekről, a szülőségről, az életről, a gyereknevelésről, a párkapcsolatról. Ide: szerkeszto kukac babanet pont hu

Ha pedig még nem csatlakoztatok a Facebook rajongói csoportunkhoz, akkor gyorsan tegyétek meg!

Fontos! A Facebook megváltoztatta a beállításokat, ezért, ha a továbbiakban is szeretnéd látni a Falon a Babanetes bejegyzéseket, akkor állítsd át a Beállításokat úgy, hogy minden ismerősöd és lájkolt oldalad látni szeretnéd. Vagy: lájkoljátok a Babanetes bejegyzéseket, netán ott is szabad kommentelni!

További szép napot:

Dia
dia
Budapest
 
 
 


Tündérlétra,
csak most vettem észre a táblákat, az előzményeim:
spontán szülés 2003, aztán 1 méhenkívüli és 1 szimultán, nincs petevezető, 2 lombik, egy fagyasztott.
Ami most jön: fagyasztott a tavasszal.

Minnie,
nagyon édes a kislányod, boldog szülinapot neki!

Kata, Szil,
drukkolok.
buktabokmegint
Budapest
 
 


Sziasztok!

Hbzs,
tegnap megcsináltam a teknőst:

Kép

Kép

i.kata
 
 


Minnie!
Natinak nagyon sok boldog születésnapot kívánok!

Kép

Kata!
Drukkolok továbbra is, nagyon-nagyon!!!
Itt is megdicsérem a Tekidet :)

Szil!
Kicsit tényleg felpörögtél, de ez talán normális :) Az nem baj, hogy teszteltél, az sem, ha az negatív lett, így talán kiengedtél egy kis gőzt. A sírás is jó tud lenni, ha utána hagyod magad megnyugodni. Lehet, hogy nem hiszel a csodákban, de azért még ne hidd, hogy veled nem történhet meg, amire vágysz! Drukkolok neked is!

Ölelés mindenkinek!
sonjus
 
 


Szia Kata!
Hogy vagy? Én ma voltam először dolgozni, és sokkal jobban érzem magam. Sok erőt ad, ha emberek között lehetek.
Egyébként tesztelgetek össze-vissza, már a páromnak meg se merem mondani, mert így is már lehet (sőt tuti), hogy az idegeire mentem az elmúlt napokban :D Jól írta a Sonjus, hogy túlpörögtem...
Csináltam 10-es érzékenységűvel is tesztet, de semmi:(
Azért a remény ha meg utoljára :D
Nem emlékszel rá, hogy a beülti után a 8. és a 9. napon milyen érzékenységű tesztet használtál?
Nagyon szép a teknősöd!
szil81
Budapest
 
 


Szil,
én mindig 25-ös tesztet használtam. Nagyon halvány csíkjaid sincsenek?
Amúgy köszi, jól vagyok, erős menzeszes érzésem van...

Sonjus,
köszi :lol:
Látom szélesíted a választékodat, nagyon jók a tűzzománcok is :lol:

i.kata
 
 


Kata,
amit látok az nem igazán nevezhető csíknak, csak látom, hogy hol kellene lennie annak a bizonyos második csíknak. A páromnak már meg se mondom, hogy teszteltem, mert már ...-nek néz.
Egyébként délután teszteltem vele, de kettőt vettem, úgyhogy reggel még csinálok még egy tesztet, és utána befejeztem. Én 10-essel csinálom, az már kimutatná.
Egyébként nekem meg elmúlt a hasfájdogálás, gondolom majd csak azután jön meg a menszesz, ha abbahagyom a gyógyszereket.
szil81
Budapest
 
 


Szil,
azért a kiírt napon is csinálj tesztet, sosem tudhatod :wink:
Amúgy én negatív teszten nem szoktam látni a csík helyét, mármint hogy hol kellene lennie. :roll:

i.kata
 
 


Szia Kata,
megint én vagyok :) Nem sokan írogatnak itt a fórumon, eléggé kihaltnak tűnik, csak én vagyok ilyen aktív.
Reggel is negatív volt a 10-es érzékenységű tesztem, úgyhogy ez most nem sikerült. Belenyugodtam.
Te teszteltél már?Küldök neked ++++++++++++++++++.
A páromnak a munkahelye is veszélybe került, úgyhogy most eléggé rossz a helyzetünk :cry:
Lenne még egy kérdésem. Ha hétfőn szólok a Forgácséknak, hogy nem sikerült, akkor még be kell menni az intézetbe? Mondjuk én még el szeretném kérni a zárójelentésemet is, amit ugye elfelejtettek odaadni a beültetéskor.
Nem tudod, hogy a többiekkel mi a helyzet, akikkel együtt voltunk beültetésen?
szil81
Budapest
 
 


Szil,
én is teszteltem ma, nekem is negatív. Csalódott vagyok, de még próbálok reménykedni, hátha hétfőig változik még valami.
Nem tudok a többiekről semmit. Valakinek tuti sikerülnie kell.
Elvileg már nem kell bemenni az intézetbe, de ha semmi papírt nem kaptál, akkor kérdezz rá.

i.kata
 
 


Kata,
azért én szurkolok neked nagyon!!!

Szilvi
szil81
Budapest
 
 


Sziasztok!

Mindenkinek köszönöm a gratulációkat Nati baba nevében is!!! :P

Kata!
Mennek továbbra is a babaragacsok!!!!!!!!! Bízom benne, hogy hasznukat veszed! :wink: Nem lehet, hogy te is egy kicsit korán teszteltél :?: :roll:
Mi Minnie-nek az első perctől mossuk a fogát, bár van, hogy néha kimarad, de azért igyekszünk betartani. :)
A torta egyébként tényleg jól sikerült és finom is lett (büszke is voltam magamra... :oops: ) !
Gratulálok a teknősödhöz, nagyon jól sikerült!!! Megírnád, hogy milyen csomagot vettél, amiből ilyen szépet lehet kreálni?

Szil!
Örülök, hogy már jobban vagy lelkileg és sajnálom, hogy most nem sikerült... :( De bízom benne, hogy Te is minél hamarabb anyuka leszel! :wink:

Sonjus!
De rég hallottam felőled, mi újság, milyen az új munka? :P

Gab!
Üdvözöllek köztünk, neked is mennek a babaragacsok!!!!!!!!!!!!!!!!! :)

Buktabok!
:D

Mindenkinek szép holnapot!!! :P

Ne álmodd az életet, hanem éld az álmaidat...

KépKép

Kép
minnie manó
 
 


Jó reggelt!

Minnie,
a Kreatív Hobbynak van egy Plüssy nevű csomagja, több féle van belőle, kutya, zsiráf, sárkány, teknős...talán 6 féle van.
Én is korán teszteltem, de nekem ilyenkor már mindig pozitív volt. :?

i.kata
 
 


Sziasztok!

Aki ezen a héten kommentel a Babanet valamelyik cikkéhez, az egy cuki Figurka álommanót nyerhet!

Kép

Úgyhogy mondjatok véleményt bátran: mi az, amit feleslegesnek tartotok megvenni a babának? Mit szóltok az új, otthonszülést szabályozó rendelethez? Vagy pl. szerintetek milyen praktikákkal lehet ránevelni egy gyereket az olvasásra?

Kedden sorsolunk!

Üdv:

Dia
dia
Budapest
 
 
 


Sziasztok!

Bocs, hogy ismeretlenül jövök ide, csak Katának akarok üzenni:

Nagyon sokat gondolok rád, és nagyon-nagyon szurkolok!
Rengeteg babaragacsot küldök! +++++++++++++++++++++
++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

rodina74
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?