Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!

Lívi, köszi, hogy írtál :) A kézműves nap engem is érdekel mindenképp, meg ha valami programot szerveztek :) Meg ha netán lesz baba-mama klub, akkor tavasztól az is érintene, közelebb van a Manótanya hozzánk, mint a máltai játszótér.

Valaki "tesztelte" már az új játszit?

Remélem mindenki jól van!

Kép
Kép
Kép
ecsv
 
 


Sziasztok!

Jamina: a weboldalam már folyamatban van, de sajnos a szakértők szerint 3 héten belül semmiképpen sem lesz kész..

ilduska: remélem jól gondolom, hogy te vagy a "mi" angolos ildink ???!!!??

mindenkinek: a kézműves foglalkozás terveim szerint okt. 24-én lesz valamikor délután kb. 3-6ig...
viszont érdekelne, hogy mivel még nem vagyok nagy fórumfelhasználó ha megírnátok hogy mekkora kisgyermekkel jönnétek és milyen foglalkozást tartanátok jónak...
ha van ismerősötök akit még érdekelne, akkor azt is jó lenne tudni, hogy kb. mennyi gyerkőcre számíthatok mondjuk általatok...
és az is érdekelne, hogy szeretnétek e a gyerekekkel együtt dolgozni, vagy ránk bízzátok a feladatot...

a későbbiekre tervezem igény szerint a baba-mama klubot, szezonális dolgok megrendezését, mint pl. a télapó, karácsony, vagy mesedélután, bohóc-bűvész-akármi...
szóval ötleteim vannak, de visszaigazolás hiányában (pedig terjed szórólap, újsághirdetés alapján, személyesen vagy telefonon) nem tudok tervezni...

legyetek jók és minden pozitív illetve negatív kritikát várok...
előre is köszi
lívi
orange
 
 


Lívi,

Nagyon jól! :lol:

jaj, jaj az okt. 24. nekünk nem jó, de majd akkor legközelebb.
A szomszéd kislány nagy kézműves, 5 éves, majd szólok az anyukájának. :)
Az én lányom biztosan szeretné, ha ott lennék vele, de ez gyerek-függő....
Baba-mama klub az tök jó, minket is érdekelne és "szezonális dolok" is. :) bár a bohóc-bűvész sztem annyia nem..... de mást biztosan az is.
Esetleg valamilyen zenés színházi előadás v. koncert????

Kata77,
HAHAÓÓÓÓ!

Vera,
Mi még nem....

Megjöttek a vendégeim.... megyek
ilduska
 
 

 
 

Lívi,
nekem egy 3,5 és egy 5,5 éves kézművesem :) van, őket vinném, és legjobb lenne, ha ott is lehetne őket hagyni, mert az én felügyeletemmel itthon is szoktunk ilyeneket.
Most simán lehetne őszi termésekből, falevelekből képeket, figurákat ragasztani, ez neked is olcsón kijönne.

Aztán majd télapóra be lehetne vetni a dekupázst, az is eccerű, és nagytételhez szívesen adok ötleteket, hogy lehetne minél olcsóbban azt is kihozni -ötletekben jó vagyok :P

A babaklubról annyit hadd mondjak el, hogy ahová itt mindannyian járni szoktunk, az tkp. szoptatós klub, szoptatós tanácsadó tartja -a Máltain ingyen kapjuk a helyiséget. ide leginkább kisbabával és/vagy pici gyerekekkel járunk.
jamina
 
 


Sziasztok, jó estét Mindenkinek!

Ildus, Mi nem igen vagyunk jól, állandóan betegeskedünk, Bábel is épp kötőhártyagyuszival küszködik/küszködünk. Előtte, közbe és szerintem még utána is köhögés, orrfolyás.. stb. Szóval nem vagyunk épp toppon.
Ti hogy haladtok a melóval? Valamelyik nap arra sétáltam a gyerekekkel és láttam ám az embereket az erkélyen! :lol:

Lívi, mi is nagyon szeretünk járni kézműves foglalkozásokra, bár leginkább én, mert kicsi lánykám hamar megunja. Amit Jami írt, azt nagyon jónak találom, mert enyém nagyon szeret ragasztani, és tényleg nem költséges.
Én mindenképpen maradnék a gyerekekkel, mert szerintem hamar legörbülne a szájuk, ha elmennék.
A műsorok közül nekem nagyon tetszik Bóbitáék zenés ,űsora, ahol a gyerekek együtt élnek, ropnak.
Remélem tudtam segíteni, bár bevallom én még nem voltam. Kicsit félek, hogy csemetéimet nem tudom majd elhozni őket, nagyon szeretnek játszani, bár ilyen helyen még nem voltunk.
Amúgy 2 éves a kicsi és 3,5 a nagy. Kisfiú és kislány!

Kép
Kép
kata_77
 
 


Kata,
a Te lányod majdnem napra pontosan egyidős az enyémmel (miket fedezek fel így, ennyi idő után, mi?
Szaffi febr. 27-én született.
Kép

Gyógyuljatok gyorsan -az enyémek is itthon vannak megint :( Utálom ezt a szottyos időszakot!

Lívi,
kézművekedésben tényleg szívesen segítek így virtuálisan bármikor :)

Rég volt már kép Angi babáról :P

Kép

Voltunk vele csípőszűrésen Dorogon, ahol majdnem meglincseltek bennünket, mert rengetegen voltak, minket meg előrevettek babával. Mintha ez nem lenne természetes :roll: Na lényeg, hogy irtó aranyos doki bácsi volt, és mindent rendben talált.
Én is voltam 6hetes kontrollon, nekem is rendben voltak a dolgaim :)

Szép napot!
jamina
 
 


Sziasztok!

sikerült végre letisztáznom a kézműves foglalkozást....
október 24-én 16-18-(19)óráig lesz Ódor Tünde vezetésével, aki a városban jól ismert kézműves....
az első foglalkozás témája: agyagozás, a részvételi díj: 750 ft/fő ami játékidőt is tartalmaz...

a termések ragasztgatása nagyon jó, csak arra már korábban kellett volna készülnöm, mert ahhoz nagyon sok mindent már nyáron kell gyűjteni és préselni...

de ha a kisebbeknek nem jön be az agyagozás akkor őket külön fogjuk foglalkoztatni valamilyen ragasztgatós papírtechnikával vagy festegetéssel...

majd még írok, most megyek mert üvölt az egyik csajszi..
üdv
lívi
orange
 
 


Hogy miért mászom én falra az ilyen hirdetésektől...?! :?
jamina
 
 


Sziasztok!!

Még új vagyok( bár ez látszik :D )
Talán még nem is írhatok, úgy hogy csak próba
spanda
 
 


És sikerült, hurrá!!

Szóval én is egomban szültem februárba mikor a nagyszerű átalakítás folyt az elsőn szóval a 2. ra kerültünk 1 hatágyasba, de klasz volt.Császáros lettem a végén, és tök féltem az epidurálástól, pedig nem is fáj, vagy legalább is akkor már nem fájt( 18 óra vajudás után), tök jól éreztem magam végi, jókat röhögtünk a Máté csinálta a Dobossal, cuki pasi a Dobos is.

Mástéma: mikor tudok vagyis hogyan képet feltőlteni, meg aláírást??
spanda
 
 


Majd holnap merényelek 1 képet is feltenni, ma ki van purcanva a gallery.
Jóccakát mindenkinek.[/img]

KépKép
spanda
 
 


Sziasztok!
Én is bejelentkezem. Bár semmi újdonság nincs nálunk. Ill. csak annyi, hogy nov. 6-án megyünk genetikai uh-ra. Akkor már bizti fogjuk tudni, ki lakik a pocakomban. :wink:
Kata!
Jobban vagytok már?
Jami!
Ez a lány! Gyönyörűséges! Tehetnél föl még képeket, hadd gyönyörködjünk.
spanda!
Üdv. köztünk! Bár Veled még nem találkoztam, de asszem a lánykáddal múlt héten sikerült összeismerkednünk. :wink: (Bent voltam a szül. földszinten és bababoltos Timi vigyázott rá, ugyi?)

Kép
Kép
deerszilvi
 
 


[quote]d írta:eerszilvi

Helló, igen ő az!
Genetikai uh??
Ha lesz időd mesélj már róla, nem is hallottam még róla.

KépKép
spanda
 
 


Helló, igen ő az!
Genetikai uh??
Ha lesz időd mesélj már róla, nem is hallottam még róla.

KépKép
spanda
 
 


Na ezt jól elküldtem 2x.

Megpróbálok képet linkelni, a kiscsajról.

Azt elárulja valaki hogyan kell válszolni 1 hozzászólásra??Kicsit furi nekem ez a fórum, olyan komplikáltnak tűnik.
Hát a kép ma is elmarad mert a Gallery nem műkszik továbbra sem.

KépKép
spanda
 
 


Szia Panda, üdv itt!

Szilvi,
mindjárt a felénél tartasz :)
gyerekekről képek itt
jamina
 
 


Sziasztok Lányok!

Panda, üdvözöllek én is! :lol: Én nem tudom, hogy kell válaszolni. :oops:

Jami, csodaszépek a gyerekek! Szaffi és Ádám már igencsak megnőttek! És tényleg csak egy hét van Szaffi és Cser között!


Szilvi, mi megvagyunk. Tegnap voltunk játszin, de nem voltatok, pedig délutánra elég szép idő lett.
Mi is megyünk Pestre november 6-án Bábellel kontrollra a kardiológiára. Majd gondolok Rátok! Írd majd meg, ha megmutatja magát! :lol:


Ildus, nagyon eltűntél, csak nem befalaztátok magatokat???

November 22-én lesz a Zöldházban a Hair!!! Déltán fél ötkor és este hétkor!

Jövő héten megy valaki a kézműves foglalkozásra? Lehet mi is lenéznénk, csak jó lenne ha jönne még valaki! :?: :?: :?:

Kép
Kép
kata_77
 
 


Kata!
Hova jártok kontrollra? Heim Pál?
Jami!
Csatlakozom az előttem szólóhoz! Nagyon szép a 3 csemete.

Kép
Kép
deerszilvi
 
 


Jamina: tényleg gyönörűek a gyerekeid, a kislányod annyira elbűvölően pózol majdnem minden képen, a szép szemeivel.

KépKép
spanda
 
 


Sziasztok!

Lívi, ha olvasol erre: megnéztem, hogy hol lehet még Esztergom környéki fórum, ahova be lehetne írni a Manó tanyát, de nem találtam, ez az egy, ami működik :(
Töbiek, esetleg valakinek ötlete?

Jami, nagyon szépek a gyerkőcök :)

Kata, mi valószínűleg megyünk a kézműves foglalkozásra.
Lívi, a szülő is ott maradhat? Azt hiszem Kornélt nem lehetne csak úgy ott hagyni, tudod milyen ;)

Spanda, üdv itt!

Kép
Kép
Kép
ecsv
 
 


Sziasztok!

ecsv: köszi hogy körülnéztél, majd ha több időm lesz akkor majd én is utánanézek...

jamina: sajnos nem értem miért mászol falra a hirdetéstől, ami alapvetően nem is hirdetés... én ehhez a fórumhoz eredetileg is azért csatlakoztam, hogy válaszoljak a kérdéseitekre ami a manó tanyával kapcsolatos, a kézműves foglalkozásról is tudtatok, csak ebben is pontos tájékoztatást szerettem volna...
ígérem többet nem írok ilyet...

kata_77:ha találsz valakit aki eljönne a kézművesre akkor szeretettel várunk...

a többieknek: sajnos netezni mostanában nincs sok időm, ezért nem fogok a fórumra írni.... ha bármi kérdésetek van légyszi hívjatok: 06-30-394-94-55, vagy rólunk többet esetleg "ilduska" tud....

mindenkinek egészséges gyerekeket és rövid hideg telet kívánok...
üdv
lívi
orange
 
 


Sziasztok!
Orange!
Üdv. köztünk! Ne haragudj, amiért az előző hsz-omból ez kimaradt! :oops:
Szerintem Jami nem a Te hirdetésedre gondolt, hanem volt 1 csaj, aki internetes munkát hirdetett. De úgy látom, ezt már tötölték, így (szerencsétlenül) úgy néz ki, mintha a Tiédre vonatkozna.
Spanda!
Én is kiáncsian várom a genetikai uh-t. Barátnőm volt, azt mondja semmi extra, csak alaposan megnézik a gyerkőcöt.

Kép
Kép
deerszilvi
 
 


Úgy látom mindenhonnan törölték a csaj hirdetését! :lol:

Kép
Kép
deerszilvi
 
 


Jóóóóóóóóóóestét Csajok!

Orange, tanusíthatom én is, hogy a Te üzeneted és Jami üzenete között volt egy apróhirdetés is!
Remélem tényleg tudunk menni kedden és most hogy jön Vera is, és bizti lesz ismi, már még inkább várom!
Többiek?

Szilvi, igen a Heimbe megyünk dr. Kiss Andráshoz, nagyon kedveljük, igen rendes doki!
Mi 4D-n voltunk, és szerintem nagyon izgi, mi kértünk képet és dvd-t is, de azt ne felejtsetek el vinni és akkor nem kell ott venni!
Melyik kórházba mentek? Dorka megy veletek?

Számítógépgurukhoz lenne egy kérdésem: küldtem ma ismiknek jó pár mailt freemailről, de írtak, hogy nem kapták meg a csatolt fájlt egyiknél sem! :( Valamit be kellene állítanom valahol? Lehet, hogy a gyerkőcök elnyomogattak valamit? Várom a tanácsokat, mit tegyek!

Kép
Kép
kata_77
 
 


Sziasztok lányok!

Találkoztam ma Lívivel és valóban nem tudott az üzenetről, amit töröltek.... de most már tud, és remélem, hogy hamarosan ír!!!!!! Ugye Lívi?! :D

Kata,
sztem a freemaillel van a gond, mert tegnap kaptam 2 levelet freemailről és egyikkel sem érkezett meg a csatolt file....... aztán lehet, h. módosítottak valamit és be kéne állítani valamit, ezt nem tudom......
Köszi a hiányolást, de nem, olyannyira nem, hogy a kőműves eltűnt, így csúszik az egész :cry:

Spanda,
üdv. itt! remélem nem hirtelen fellángolós topic-író vagy, mert mostanság volt 2 új tagunk, de eltüntek, mint a kőműves...... :lol:
Mesélj magatokról!

Jam,
Gyerkők csodásak! Angi-baba úgy nő, hogy nem is igaz! :D

Enyém fiam meg nem akar elaudni. Front van ma?
ilduska
 
 


Jujj, de béna :( Ne haragudj, Lívi, dehogy Rád írtam, itt volt az a nőci az erőszakosságával, és az húzott fel!
De örülök, hogy már tudsz róla, most tök rosszul érezném magam miatta :roll:

Csajok, köszi a gerekek nevében is, Angi tényleg nagyon nő, már majdnem 5 kg és 58 cm. :shock: :lol:

Legyen szép napotok!
jamina
 
 


Sziasztok!

Ilduska
Én nem tűntem el mint a kőműves :oops: ,csak Máté beteg :(

Kata
Biztos a freemaillel volt tegnap valami,mert én sem kaptam meg a csatolt fájlokat amiket küldtek.

Jamina
Nagyon szépek a gyekőcök és nagyon jók a képek!

Bocsánat,de tényleg mennem kell,ma megyünk vissza a dokihoz.Ígérem igyekezni fogok ezután az írással! :oops:

Szép napot mindenkinek!

edoci
 
 


Sziasztok!

bevallom tegnap mikor beleolvastam a fórumba igencsak pipa lettem és alapvetően is nehezen bírom ha bírálnak, úgyhogy "az" a kis levél kiszakadt belőlem...
DE !!! szerencsére este még összefutottam ildivel aki beavatott a dolgokba amiről nem tudtam...

örülök hogy így alakult, ígérem jelentkezem még...

jam: ne haragudj, tök jó hogy tisztáztuk...

szeretném ha megismernétek a lányaimat, úgyhogy majd kitanulom hogy lehet képeket felrakni...

szép napot mindenkinek...
nekem így már tök jó...
üdv
orange
 
 


Helló!!

Az iwiw-vel próbálkoztatok??
Ott sok egomi topic van, vagy akár az üzenőfalra is fel lehetne rakni.Épp tegnap akad a kezembe a hírdetés, meg is örültem neki, bár még mi kicsik vagyunk gondolom, de jó hogy van ilyen is itt.

Meséljek magunkról...Emma Leila most..ja az tudjátok szóval nagyon jó kislány végigalussza az éjszakát, van 2 foga, 1 igazi zabagép, és már simán közlekedik 4 kézláb.
Húú mit mondjak még...én 25 éves vagyok..és marhára el kellene kezdenem a fogyókúrát(már nem szopik az Emma) de nem bírom.
Búbánatba lakunk, járunk babaúszásra Csolnokra, épp ma megyünk...dióhéjban asszem ennyi, és megpróbálok már tényleg képet is felrakni, ha a gallery engedi.

s ne aggódjatok, nem szabadultok tőlem túl könnyen.

KépKép
spanda
 
 


Itt még csak 1-2 hetes volt:
[/img]http://gallery.site.hu/d/1217345-2/DSCF2404.JPG[img]

Itt meg moscos :D :
[/img]http://gallery.site.hu/d/1217342-2/DSCF2384.JPG[img]
Itt még csak ücsörgött:
[/img]http://gallery.site.hu/d/1133072-2/DSCF3807.JPG[img]

Itt az "elsőszülöttemmmel" van, Gomez a francia bullcsi

[/img]http://gallery.site.hu/d/1133078-2/DSCF3815.JPG[img]

Pancsolós fogmosós:
[/img]http://gallery.site.hu/d/1180304-2/DSCF3839_Kisebb.JPG[img]

Nagyon remélem hogy sikerült.

KépKép
spanda
 
 


És nemsikerált...vajon miért??Pedig mindent úgy csináltam ahogy kell.
Na megyek gyakorolni.

KépKép
spanda
 
 


Mert mindenhová fordítva tetted a parancsokat. Előre kell a [img]parancsot%20és%20hátra%20a[/img]-t. Pl:

Kód: Egész kijelölése

és lesz belőle:
Kép
jamina
 
 


Oké, már megvan köszi!!
Kicsit benéztem és az elejére meg a végére is odabiggyasztettem az img-t
Akkor hát mégegyszer:
itt még csak 1-2 hetes volt:
[img]http://gallery.site.hu/d/1217345-2/DSCF2404.JPG

Itt meg moscos :
[img]http://gallery.site.hu/d/1217342-2/DSCF2384.JPG
Itt még csak ücsörgött:
[img]http://gallery.site.hu/d/1133072-2/DSCF3807.JPG

Itt az "elsőszülöttemmmel" van, Gomez a francia bullcsi

[img]http://gallery.site.hu/d/1133078-2/DSCF3815.JPG

Pancsolós fogmosós:
Kép

KépKép
spanda
 
 


Na jó most meg lehagyta a végét, szóval akkor most elég ha 1x megnyomom a kép-et a feltöltött képek előtt, vagy a végén is nyomni kell?
Előbb pedig szikerált a próbálkozósba, és akkor csak 1x nyomtam.

KépKép
spanda
 
 


Ígérem hogy ez az utcsó:
itt még csak 1-2 hetes volt:
Kép

Itt meg moscos :
Kép
Itt még csak ücsörgött:
Kép

Itt az "elsőszülöttemmmel" van, Gomez a francia bullcsi

Kép

KépKép
spanda
 
 


Végre sikerült, bár nekem kelett a végére odairni hogy [/quote][/img]
[quote], írta: úgyhogy még mindíg nem teljesen tiszta de még majd gyakokrolok párat, aztán biztos lesz a kezem.

KépKép
spanda
 
 


Megtanultam, ígérem már nem lesz baj(legalább is nem rajtam fog múlni) bocsi az előbbiekért.

Kép

KépKép
spanda
 
 


Panda,
nagyon aranyos a kislányod, és illeszkedik a topikba -itt ugyanis csakis szép babák vannak :P

Egy jótanács: legközelebb használd az Előnézet gombot, ha képeket teszel fel, és akkor látod, hogy jól csináltad-e, mielőtt még webre küldenéd.
jamina
 
 


Sziasztok Lányok!

Panda, valóban nagyon édes Emma! :lol: Képek felrakásával még régebben próbálkoztam, pontosabban Karácsonykor de én sem jártam sikerrel, így én hamar feladtam!
Az iwiw valóban jó ötlet lenne reklámozni Manótanyát. Én is már találkoztam ott hirdetésekkel!
A fogyókúráról csak annyit, hogy amint Emma elindul, szaladgálhatsz majd annyit, hogy a kilók csak szaladnak le rólad!
Szerintem Emma is élvezné a Manótanyát, ha gondolod, gyertek Ti is kedden! Remélem mi sem betegszünk le, és mi is ott leszünk!
Szerencsés vagy, hogy ti már átalusszátok az éjszakát, sajnos én ezt nem mondhatom el magunkról. Ábel a mai napig felkel még vagy kétszer-háromszor, de sűrűn megesik az is, hogy akár négyszer is. Kockára nem alszom a fejem, az biztos!
Mostanság már az ebéd utáni alvást is próbálja hanyagolni, így nagy erőfeszítésembe kerül, hogy ágyba dugjam. :cry:
Nem tudom mit tegyek, hogy végre átaludja az éjszakát! :shock:

Valaki más jönne még kedden??????????????????????

Mit szóltok ehhez a szép időhöz? :lol: :lol: :lol:

Megyek ágyba dugom a Fiatalembert, már előre látom nem lesz egyszerű feladat! :cry: :cry:

Kép
Kép
kata_77
 
 


Helló, hazaértünk az úszásból, hát mitmondjak elősször nagyon bőgött szegénykém már a zuhanyzóban, pedig régen bírta, és a vízben sem hagyta abba, meg is ilyedtem, hogy mi lesz így velünk, de aztán belejött merült is 2x egyszer a Gyuri másodikra meg én merítettem ügyi volt nagyon, nem sírt, a végém nem alig bírtam kihozni a medencéből.
Tök jó volt újra úszni, már alig várom a következőt.
Hát, nem merem megígérni a mostnai keddet, de mihejst tudok elmegyek a manótanyára, lehet még viszek is magammal valakit.
Csak keddenként van??Vagy csak akkor van progi??Na majd elmegyek és megnézem mihelyst tudom.
A fogyókúrához meg csak annyit, hogy remélem úgy lesz ahogy mondod, az nagy segítség lenne. 8)

KépKép
spanda
 
 


Sziasztok!

Lívi, örülök, hogy tisztázódott a dolog és visszajöttél.

Kata, mi megyünk kedden és valószínű jönnek a barátnőmék is.
Cseresznye alszik még ebéd után?

Spanda, nagyon helyes a babád :) Mi is jártunk úszni és úgy tervezzük, hogy a Picivel is fogunk.

Kép
Kép
Kép
ecsv
 
 


Sziasztok!

Vera, Cserne nem igen alszik ebéd után :cry: , csak ha úton vagyunk és a kocsiban elszendereg. Nekem nyár eleje óta nem alszik, azóta, hogy elkezdődött a vakáció. Kedden megpróbálkozunk az oviban az ottalvással, remélem sikerrel járunk.
De nekem az a legfőbb gondom, hogy Ábel sem akar aludni, pedig ő még nincs is 2 éves! Cser legalább ennyi idősen aludt, és még éjszaka is jól alszik nem úgy, mint Ábel.
Neked Kornél alszik rendesen? Oviban ottalvós?
Amúgy hogy bírod Pocaklakóval? Tudjátok már mi lesz? Kornél várja már?

Kép
Kép
kata_77
 
 


Sziasztok!

Úgy néz ki helyrejött Máté.Mi sajnos nem tudunk menni kedden a Manótanyába,szerdán elutazunk egy hétre és mivel hétfő ünnepnap kedden még egy csomó mindent el kell intéznem.

Spanda
Nagyon szép a kislányod!Jók lettek a képek!Én most szántam rá magam a fogyókúrára,már az 5. napnál tartok :lol:

Kata
Ábel sem alszik jól?Akkor ez egy ilyen széria?Máté délután max másfél órát alszik,de úgy hogy 3-4-szer vissza kell altatnom :? .Az éjszakáról nem is beszélve!Az még semmi hogy végigvergődi az éjszakát,de sokszor felül,feláll,nekiindul...aztán kopp. :roll:

Jó éjt mindenkinek!

edoci
 
 


Sziasztok!

Kata, Kornél alszik délután, de nagyon kell is Neki. Van, hogy az oviban fel van pörögve és nem tudják elaltatni, de az rá is nyomja a bélyegét általában a délutánjára. Itthon nem nagyon van gond, de Ő mindig mormota volt.
Azért kérdezte, hogy Cserne alszik-e még, mert én, mint tapasztalatlan 2 gyerekes :) arra gondoltam, hogy talán Ábel is ezért nem akar, nem?

Kistesó úgy néz ki, hogy fiú lesz, de azt megüzentem Szilvivel, amikor nem engedett be a babanet. ;) Ja, és nagyon jól bírom, jó nagy hasam van, de nem bánom, nagyon sokat vártunk erre a kisbabára és én szeretek is babás lenni :)

Edoci, jó utazást és kikapcsolódást Nektek!

Kép
Kép
Kép
ecsv
 
 


edoci: De jó neked, én eddig max. a 2.-ig jutottam.De most minden másképp lesz, kedden elkezdem a 90 napost, remélem kibírom.
Egyépként szép napot, mindenkinek, bár ahogy elnézem mindjárt esik.

KépKép
spanda
 
 


Sziasztok!

Edoci,
De jó :D És az külön öröm, hogy Máté meggyógyult! :)

Spanda,
Emma gyönyörűséges! A morcos kép nagyon jó! :lol:
Tök jó, hogy jártok úszni!

Kata,
Csajszim 2 éves korától nem alszik du. egyáltalán. Mindent megpróbálam, babakocsit a szobában az asztal körül tologattam 2 órán át Halász Juditra stb. de akkor is csak röhögött és felült mindig......aztán nem eröltettem, de belátom nincs rá egyáltalán szüksége. Reggel 7-kor kel és este akár 11-kor is ugrálna, ha hagynám. Don is efféle lesz :roll:

Segítek nektek fogyókúrát keresni, ti pedig segítsetek, hogy hogyan lehet meghízni! Bár most sikerült 2 kg híznom, de azt is drasztikus odafigyeléssel, már 47 kg vagyok! :)
ilduska
 
 


Sziasztok!

Ecsv
Köszönöm szépen!

Spanda
Én is a 90 naposat kezdtem el,még nem mértem hogy van-e eredménye.Egyszer már próbálkoztam vele,tavaly ilyenkor,akkor csak 3 hétig csináltam és 6 kg-tól szabadúltam meg.Remélem most is sikeres lesz! :)

Ilduska
:D Adhatok egy pár kg-ot.Hízókúra,nekem az akkor is megy ha nem akarom :?

edoci
 
 


Sziasztok!

Teszek fel pár képet én is 'nagylányunkról", Izáról.
Már 4100g volt múlt hét csüt.-ön, úgyhogy hízik a drágám. Sajna tápszerrel ki kell pótolnom a tejcit, mert kevés.:( Először kicsit lelki beteg voltam, hogy nem szoptathatom kizárólag tejjel, de most már belenyugodtam, mert a lényeg, hogy jóllakjon.
Íme a képek:
Alszok és "gondolkodom tehát vagyok".:)
Kép
Szeretek nézelődni.Kép
Anyánál a legjobb.Kép

Üdv Mindenkinek!
dbogica
 
 


Bogi,
ha szeretnéd elhagyni a tápszert és kizárólag szoptatni, szerintem gyere el a legközelebbi szoptatós csoportba, ha jól számolom, nov. 8-án lesz, 9,30-tól, a Máltai játszón lévő faházban. Rózsa Ibolya, szoptatási tanácsadó vezeti a csoportot. De telefonon is felhívhatod, mélt is írhatsz neki, a honlapján rajta vannak az elérhetőségei. www.iboly.hu

Izabellád tényleg szépen növekszik :)
jamina
 
 


Elküldve: 2006 Október 24 Kedd - 9:55



Kedves Anyukák!
Ha érdekel titeket nagyon jó minőségű, márkás angol babaruha kicsikre és nagyobbakra ( Next, George, Mothercare, Early days, gap…) 0-1,5 éves korig
Jelezzétek emailben és küldök feltöltésről értesítőt!
Köszönöm a figyelmet
Továbbijó babavárást és babázást kivánok
Szerettel
Lovas Juszti
julovas@vipmail.hu
juszti75
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?