Új privát üzeneted érkezett!

Orsi, köszi :)
azért kérdezem , mert nem találok róla túl sok mindent, csak a suttogóban olvastam. meg úgy veszem észre h. az éjjeli szopik után akkor kezd fájni a hasa/kezdődik a sírás miután, felrakom büfizni.Ha elszundít a végére és csak leteszem oldalára fordítva, akkor simán alszik tovább.

Boni
köszi, :) hugicára fel!

Kép
katica_75
 
 


Katica :P
Édes ez a kislány!
Nálam a 4 hósoknál sem jön be az álometetés... Sőt! Eddig mindig fent voltam, hogy 11 és 12 között éjjel még megetessem őket, hátha bírják 5-ig. Nem bírták... vagyis Milcsi nem bírta. Tegnap este 8-kor kaptak kaját és Milcsi csak 5.30-kor kért legközelebb :shock: Nem logikus, de így jártam... Persze ez még csak 1 alkalom. Bár így maradna... Márkóm nagy súlyú, már 3-4 hete végigalszik 8-9 órát egyben.

Véda :P
Mi gyerekek nélkül megyünk, mert a múltkor is tömeg volt. Azt meg nem szeretik.

Fanni

Fanni, Milán, Márk

Kép
fanni73
 
 


Katica :D
éjszaka én nem szoktam büfiztetni.
Ha nem létszükség, szerintem felesleges.
Éjjel magam mellé vettem az aktuális, és együtt aludtunk tovább, amikor még minik voltak.
Később szopi után visszavittem az ágyába, de az első időben volt azért mellettem alvás is bőven.

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 

 
 

Katica :P
Mi már kb. 2 hónapja nem büfizünk... nappal sem. Az egyik üvöltött büfi közben, a másik pedig hányt. Anélkül meg semmi bajuk nem volt...

Fanni, Milán, Márk

Kép
fanni73
 
 


Sziasztok!

Katica!
Este én sem büfiztetem Grétit, ilyenkor a vacsinál, hagyom, hogy elaludjon a cicin és úgy teszem le aludni!
Nagyon tündéri Léna, hogy figyeli a tehénkét! :D Nagyon tündéri!

Fanni!
Alakulnak azok az éjszakák! :D Nagyon ügyesek a fiúk! A súlynak szerintem nincs köze,ahhoz, hogy alszik e éjszaka. Gréta sem nagy súlyú és alszik! :wink:

Icsilya!
Szeretnék Tőled segítséget kérni gyerekülés ügyben. Gréti hossza miatt január körül kb. vennünk kell gyerekülést, olyat szeretnék ami menetiránynak háttal köthető! Melyik a jó? Maxi cosi, Concord, Römer? Magyarországon lehet ilyet kapni? Ha nem, akkor hol tudok venni? Köszi, ha tudsz segíteni!

Véda!
Csabi gyönyörű! Nagyon aranyos! Remélem Liluval is minden rendben van! :D

Többiek merre vagytok?
Donika, Fendike, Jucmuc, Petitpois, Nyuszipuncs, Pandácska????

Lányok!
Holnap, ha eszetekbe jut, kérlek benneteket gondoljatok a Hugomra! Nagyon nagy műtét vár rá és nagyon féltem! Szorítsatok Neki!

Kép
Kép
kisfóka
 
 


Kisfóka :D
hossza miatt, vagy miért?
nem hiszem, hogy a feje addigra kilógna. Az, hogy a lába eléri a háttámlát irreleváns az ülés szempontjából.

Mo-n szerintem ennyi idősen az egyetlen a Concord Ultimax (van még a bebeconfort iseos neo, de az háttal bekötve egy agyhalál, és nem ajánlanám senkinek, és persze vannak no name ülések, nálam azok sem esélyesek)
Angliában - és Olaszországban - vannak römer/britax 0-18as ülések

nektek akkor mindenképp egy 0-18as ülés fog kelleni, mert akkor még kicsi lesz a lányka.

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 


Icsilya!

Igen a hossza miatt. A lába tudom, hogy nem baj, csak már a válla is szűk neki. :roll: Még várni akarok vele, csak szerintem nemsokára eljön az idő.

A Concord az jó? Vagy melyik a legjobb?Te melyiket vennéd?

Kép
Kép
kisfóka
 
 


A concord szerintem jó, nekünk is volt.
a babyoutletben szoktak tavalyi színek lenni olcsóbban, érdemes megnézni

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 


Köszi szépen!
Utánna nézek!

Kép
Kép
kisfóka
 
 


Köszi Lányok!
akkor nem eröltetem ezt az éjszakai büfit!!! :D (hirtelen nagyon bizakodó lettem, így az éjszaka kezdetén. :lol: )
Fanni :)
Milcsi is szépen halad akkor. Engem sem az éjszakai kelés zavar, hanem a csillapíthatatlan hasfájás.
Kisfóka
köszi :D
Na dobok egy pár perces fotót, fürcsi után. 2780 gr,és mintha rövid lenne a trörzsén az 50es rugi ! Juppié! ma kellett volna születnünk. :cry:
Kép

Kép
katica_75
 
 


[quote="katica_75"] ma kellett volna születnünk. :cry:
Katica! De már itt van, otthon vagytok, egészséges és gyönyörű! A körülményekhez képest a lehető legjobban alakult minden, és még szopizik is! Már az első, hazavivős képnél is írni akartam Neked, hogy annyira gyönyörű a kislányod...

dkata
 
 


Katica :P
Az éjszakai etetés előtt/után ugye nem teszed tisztába Lénát? S ugye lámpát sem kapcsolsz, vagy csak nagyon kis fényűt? (Én ezeket pl. korábban nem tudtam... csak itt valamelyik topikon olvastam, hogy így kell. S amikor Milcsi még szopizott, akkor éppen ezért a szopi után egyből el is aludt. Holott hasfájós volt ő is, de akkor a bealvás miatt erről elfeledkezett...)
Nagyon helyes ez a kislány :D Milcsi a majdnem 6 kilójával még mindig hord 50-est ebből-abból :wink: De azért a 62-es az igazi mérete :lol:
Sikerült elhasználni az összes korapelust?
Az én gyerekeim egyébként annyival születtek, mint most Léna (pontosan 2770 grammal).
Fanni

Fanni, Milán, Márk

Kép
fanni73
 
 


Kata
köszi :) . Igen, egész szépen alakulnak a dolgaink.Kicsit csesztetett a gondolat h. mi lett volna ha...aminek persze semmi értelme. :) de megbékéltünk a helyzettel, és bizakodunk h. megúszta a kislány maradandó károsodások nélkül.

Fanni
igen elhasználtuk mindet! :wink: az első 7-8 napban csak azt hordta.
Nem csapok nagy vircsaftot,sötétben tudom intézni a szopit.Egyébként szuperül alakult az éjszakánk! Ébredt 1kor 4kor és 6kor, ekkor kapott új pelust és büfizett először.Szépen aludt köztük (mellettem :oops: ) most szenvedett kicsit, bukott orrán száján, (túrósat) gondolom a bentmaradt bubiktól. De azért így tényleg sokkal könnyebb! :lol:
Szép méretekkel születtek a fiúk!

Kép
katica_75
 
 


Katica :P
Igen, jó nehezek voltak a kis bébijeim :lol:
Hmmm, nálam is Milcsi mellettem. A bukós babám. Így biztonságosabbnak érzem még mindig... és mi tagadás, így többet és mélyebben alszik... Mindig próbálkozom kipaterolni az ágyamból, de nem megy. Újabb és újabb határidőket kapok magamtól 8)

Fanni, Milán, Márk

Kép
fanni73
 
 


Katica,
gyönyörű Léna! Nem is mondtam, hogy mi először a Léna nevet akartuk adni Aliznak. Aztán persze jött egy csomó másik, de ez volt a legelső gondolatunk. Barnika meg majdnem Borisz lett. Jó, hogy nem lett, mert nem annyira Boriszos.

Hát, én nagyon kifogtam, mert Barnus megint iszonyat, amiket művel éjszaka. Felébred, sír, kiszopja a tejet, és ha nem hagyom rajta a cicin, szabályos dührohamot kap a karjaimban. Most erős voltam, és a karjaimban tartottam, de nem hagytam, hogy csócsáljon. Végül megnyugodott, elaludt rajtam, de ne tudjátok meg, mit álltam ki addig. Ja, és még kétszer kelt azután. Mit csináljak ezzel a gyerekkel? Miért rekedt meg ezen a szinten?

KépKép
lili73
 
 


Lili :P
Mert már majdnem 11 hónapja ezt szokta meg :lol:
Hűha, meg fognak kövezni, de megint Anyáinkat kell emlegessem. Tea... Ezt kaptunk, ha éjszaka üvöltöttünk. Aztán egy idő után rájöttünk, hogy ezért nem éri meg felkelni... Lehet, hogy lenne 1-2 dührohamos éjszakád, de aztán nem kelne a gyerek...
Ezt leírtam... hátha még nem olvastad máshol :lol: aztán úgyis úgy döntesz, ahogy akarsz :roll:
Fanni

Fanni, Milán, Márk

Kép
fanni73
 
 


fanni73 írta:Aztán egy idő után rájöttünk, hogy ezért nem éri meg felkelni...

már aki.

szerintem régen is pont ennyi gyerek kelt fel, csak arra anyáink már nem emlékeznek :wink:

egyébként meg van akinél mind1 mit adsz neki, kelni fog, mert kontaktusra, ölelésre vágyik
de 11 hósan már én is bepróbálkoznék a cumisüveggel

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 


Fanni,
aranyos vagy, de én nem tudok azonosulni ezekkel a nézetekkel. Egyrészt Aliznál nincs ez, pedig ugyanúgy bántam vele végig.
Másrészt én úgy hiszem, hogy ez babatípus függvénye, vérmérséklet, temperamentum, genetika, ha úgy tetszik. Szóval, a kérdésem is inkább költői, ha úgy vesszük, mert nem nagyon tudok mit csinálni.
Aztán persze lehet, hogy ha már jó korán hagyom sírni éjjel, máshogy alakul, de azt sem tudom összeegyeztetni az elveimmel. Ranschburg tanítvány vagyok, nem tehetek róla, ez jön szívből.
Amúgy próbáltam már azt is kínomban, de nem tudtam végigcsinálni. Kb. így nézett ki: mondjuk két órát fönn voltam vele, majd szidtam magam, hogy rég aludnék, ha gyorsan megszoptatom, plusz nem kell néznem az esdeklő, kétségbeesett arcát. Ágyban hagyni Aliz miatt nem tudtam, és nem is akartam, mert ha már sír, akkor sírjon az ölemben. Másik szobában altatni nem tudtam, mert a férjem éjszaka dolgozik, mivel nappal nem nagyon tud tőlünk a kétszobás lakásban.
Tény, hogy éjszakai teáztatással soha nem bróbálkoztam, lehet, hogy itt rontottam el, de valahogy ez is olyan távol állt tőlem, hogy nem erőltettem, nem cselekedtem tudatosan, inkább az érzelmeim szerint.
Ennyi a történet dióhéjban, és tényleg remélem, hogy valami történik majd.

KépKép
lili73
 
 


Orsi,
szóval akkor mit is adjak neki cumisüvegből, ha bömböl éjjel? Teát? Vizet? Tápit? Van egy emlékem, h azt is próbáltam már, de megint próbálom, ha szerinted ez beválhat.
Azt csinálja, ha nem adok cicit csócsálás végett, hogy vonaglik a kezeim között, és a fejét fúrja a mellkasomba, meg ütögeti a mellemhez. És mostanában előszeretettel alszik el rajtam, pedig régen ez nem volt jellemző, mintha most nagyon nagy szüksége lenne a testi kontaktusra.

KépKép
lili73
 
 


Lili :P
Én is csak a 11 hó miatt mertem írni. A 4 hósomnak én is adok még enni, ha megébred... de csak ha az éhség miatt. Mert az enyém is sokszor inkább a testi kontakt miatt ébred. (Mikor mellettem alszik 6-8 órán át nem kér kaját. Ha az ágyában, akkor ez csak 4-5 óra...)

Fanni, Milán, Márk

Kép
fanni73
 
 


Fani,
sajna én nem tudtam/tudom magam mellé venni, mert egyszemélyes ágyon alszom.
Most visszagondolva a fogzás miatti keserves éjszakák óta tart ez az újbóli sok ébredés, meg a cicifüggőség. Előtte már olyan szépen beállt az egyszeri ébredésre, sőt sokszor átaludta az éjszakát.
Alizka olyan kis problémamentes, Barnus elég érzékeny léleknek tűnik nekem.

KépKép
lili73
 
 


Katica,

Nagyon edes Lena baba! Az elsö kep a legszebb! :D Davide pont ennyi volt (2780) amikor hazahoztuk a korhazbol.

Kisfoka,

Itt vagyok most alszik Davide de amugy egy perc nyugtom sincs, kuszik mindenfele, ha vasalok jön oda a papucsomat akarja, a pc összes zsinorjat szeretne megkaparintani ja, es az allolampa zsinorja is tetszik neki... :lol: kicsit strapas de imadom! :D
Nagyon remelem, hogy a hugod jol van es sikeres volt a mütetje! :P

Lili,

Ugyan Davide meg csak kilenc honapos de ugyanaz a helyzet vele mint Davidevel. Lehet, hogy mi rontottuk el nem tudom. Nekünk mar az is eredmeny, hogy a sajat agyaban is alszik nem csak a mienkben. Es bizony sokszor ebred ejjel amikor nem is ehes, hanem egyszerüen csak szüksege van rank. A teaval kapcsolatban nem tudok nagyon velemenyt alkotni mert en soha nem adtam neki. Anyosom mindig erölteti mert szerinte innia kellene mast is az anyatejen kivül. Es amugy is O mind a negy gyerekenek adott es semmi bajuk sem lett... 8) Egyszer-ketszer probaltam neki hipp gyümilet adni de nem kellett neki...

hamar teszek kepeket mielött ebredne..
Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
Kép
jucmuc
 
 


Lili,

Szoval ugyanaz a helyzet Davideval mint a Te Barnusoddal...kicsit faradt vagyok mar. :oops:

Kép
Kép
jucmuc
 
 


Lili :P
Mi is 1 személyes (80 cm-s) ágyon alszunk Milcsivel :lol: Ráadásul fele-fel alapon :lol: Vagy inkább övé a nagyobb :lol: Nézd :shock:
Kép

Judit :P
Davide nagyon tündéri!

Fanni

Fanni, Milán, Márk

Kép
fanni73
 
 


Jucmuc, ó de helyes Davide! Gondolom padlófűtésetek van, h így hagyod mászkálni mindenfele! Az enyémek csak a szobájukban mászhatnak a földön (ill. ők kúsznak). A nagyszobában meg járókában vannak.
Néha én is gondolok rá, hogy elrontottam valamit (de titkon nem hiszek benne, h annyira el lehet rontani itt valamit még ezen a szinten). De ösztöneimtől vezérelve csináltam mindent. Én is csak vizet adok nekik kaja után. Szopi mellé elvileg nem kell tea.

KépKép
lili73
 
 


Fanni,
atyaég, ezt hogy csinálod? Barnus mondjuk már 10 kg felé tart, és jó nagy, hosszú gyerek. Én úgy érzem, nem nagyon férünk el ketten.

KépKép
lili73
 
 


Lili :D
nem tudom, hogy beválik-e :roll:
egy próbát megér.
valami olyat adj neki, amit máskor szívesen megiszik.

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 


Lili :P
Milán csak 6 kg és 60 cm... így még szerényen, de meg tudom húzni magam mellette :lol: Na mondjuk kényelem az nincs persze... Van, hogy felkelek és ő még alszik. Szóval végülis azt hiszem, lassan letol erről az ágyról és be kell költözzek az övébe :lol: :lol: :lol: Vagyis a hálóba... készülök már egy ideje vissza...

Orsi :P
Boldog szülinapot a fiúknak Levinek és Máténak!

Fanni

Fanni, Milán, Márk

Kép
fanni73
 
 


Sziasztok

Lili
éjjszaka: nekem mindkét fiúnál az jött be, hogy éjjszaka csak vizet kaptak (NEM teát), csak vizet 2-3 éjjszaka nagyon rossz volt, (de pl. Áronkámnál már ott tartottunk, hogy volt olyan éjjszaka, hogy éjjfélkor már 12.szer kelt :shock: ) és ezek után sok minden kiprobálása után döntöttem a víz mellett ismét, és bejött nála is azóta alszik hajnalig, igaz mi együtt alszunk mind a 4-en, és így ha véletlenül is gond van van hogy elég ha csak megérintem és már alszik is tovább hajnalig eddig a rekord hajnali 05.20 volt - ma reggel hogy egyfolytában ennyit aludt. Remélem, hogy azért majd alszik tovább is.
amúgy pedig többen is mondták, hogy ha most 10-11 hósan nem tettem volna ezt meg akkor valszeg még 3 évesen is ébredt volna sokszor éjjel :shock:
így már van egy kis időm este úgyahogy rendet rakni a lakásban utánuk, hogy reggel ismét előről kezdjék :lol:
Amúgy szép nagy Tündérkéitek vannak, nekem Áronkám az 1 évesen tegnap mindössze 8650g-ot nyomott.

Sziasztok

Erika

Kép

Kép
erika13
 
 


Lányok,
köszi a válaszokat. Nem tudom, hogy tudnám vízzel kielégíteni, mert napközben sem issza meg, csak Aliz. Na, majd próbálkozom valamivel.

KépKép
lili73
 
 


Lili :P
Ha gondolod, esetleg próbáld a kamillát, abban nyugtató/altató is van. Ill. nekünk van olyan, hogy filteres babatea. Van benne édeskömény, ánizs, kömény és kamillavirág. Vizet enyémek sem szeretik...

Fanni, Milán, Márk

Kép
fanni73
 
 


Köszi Fanni,
én is próbálkoztam babateával. Sőt, most vettem narancsot, kifacsartam a levét, hátha issza. Pár kortyot iszik csak, pedig irtó fincsi. Alizka abból is be tudna nyakalni 2 decit egyhuzamban.

KépKép
lili73
 
 


Nálam is más a két gyerek ízlése :lol:
De pl. almára Milcsi egyből rávetette magát, Márkó csak 1 hét kihagyás és 2. alkalommal kezdte nyitni a száját... Szóval azért olykor ami először nem ízlik, az is bejöhet később. Sütőtök levet viszont imádja mindkettő!

Fanni, Milán, Márk

Kép
fanni73
 
 


Lili :P
Megértelek...
Mi így alszunk :wink:


Kép

Véda
Vendég
 


Véda,
hát ez nagyon vicces, jól kitaláltátok!

KépKép
lili73
 
 


Sziasztok :P
Teszek képet. Élmény velük vásárolni, ugyanis mindig ez a vége :lol:
Kép

Kisfóka :P
Talán itt már látszik, hogy mennyire nem egyformák.

Fanni

Fanni, Milán, Márk

Kép
fanni73
 
 


S még 1 kép:
Kép

Fanni, Milán, Márk

Kép
fanni73
 
 


Szépek vagytok!

KépKép
lili73
 
 


Fanni nagyon szépek vagytok!Nekem az a narancssárga pc-m van :lol:
Vendég
 


Szaistok!

FAnni szépek vagytok, és tényleg mennyire nem egyformák...

most láttam, hogy a pénteki hosszú beírásom nincs bennt

:twisted:

MInden baba gyönyörű



hétvégén bekaptam valamiit, mert hánytam, és hasmenésem van... ZSigi szerencsére jól van...

FAnni te már hozzátáplálsz? nem anyatejesek fiúk?

szerintetek mikor kezdjem el? védőnin azt mondta fél évet várjam meg.. :roll:
Vendég
 


Boni :P
Te várd meg a 6 hót, igen. Sajna csak 1 hónapig voltak teljesen anyatejesek, aztán szép lassan elfogyott. 1 hete már egyáltalán nincs. Még csak almát próbáltak, sütőtököt és barackot. Utóbbit nem szeretik... legalábbis még. Jó, hogy 5 kg barack van feldarabolva lefagyasztva :lol: Még csak kóstolgatunk, az igazi mennyiségi étkezés még szerintem távol van...

Köszönjük!

Fanni, Milán, Márk

Kép
fanni73
 
 


Fanni oké :lol: :lol: megvárom :lol:
Vendég
 


Sziasztok Lányok!
Nagyon eltűntem… .oops: Ikres anyuka lettem. De napi szinten olvasgattam a híreket.
Már lassan 5 hósak a lányok és most kezd alakulni a napi programunk. Eddig teljesen ad hoc jelleggel működtünk. Még mindketten szopiznak, igaz kb két hete a lefekvés előtti szopi már nem elég, így felváltva fagyi anyatejjel ill. tápszerrel pótolunk. kb két hete már nem tudok fagyasztani, addig naponta 100-150 ml még bekerült a fagyóba. Volt három ajándék hetem, mikor átaludták mindketten az éjszakát. De akkor jött a második DPT, másnap nagyon magas láz, és vége lett a jó éjszakáknak. Azóta is ébrednek elég gyakran. Kipróbáltam, hogy csak 3 után kelek fel hozzájuk szoptatni. Addig ugyanis nem szopiznak, csak bohóckodnak…Háát nem bírtam 2 hétnél tovább. Jelenleg éjfélkor is kelek újra, mert éjféltől 3-ig felváltva sírtak, nyöszörögtek, azaz nem aludtunk szemernyit sem. Hát inkább éjfélkor is kelek a bohóckodáshoz. Szerencsére kb fél óra a kettejük műsora, aztán alvás 3-ig. Elég sok problémánk volt eddig napközben is. Rengeteget sírtak, főleg Nelli. A játékokkal nem játszottak, semmi nem kötötte le őket, pedig gondolhatjátok, mindent megpróbáltam és mindent megvettünk…. Aludni nem akartak napközben és nem is aludtak. Az autóban sírtak a babakocsit utálták, szintén üvöltés. De kitartó voltam, most már bárhová el tudunk velük menni, a kengurut imádják. Minden nap babakocsizunk 1-1,5 órát, alszanak vagy nézelődnek. ( ha áll a babakocsi, rögtön felsírnak…)Szóval most már angyalok. Sokszor napközben is eljátszanak együtt és van negyed órám zuhanyozni vagy enni. De az én idegrendszerem majdnem ráment a mögöttünk lévő 4 hónapra. Tulajdonképpen egész nap egyedül vagyok velük és így elég nehéz volt. De úgy érzem egymáshoz csiszolódtunk.

Nelli a kisebb csajszi, Ő 5,08 kg és 58,5 cm, Dorka 5,78 kg és 58 cm volt 4 hete. Ma megyek újra mérni.

Boni,
Húúú, milyen csini Zsigi! Nekem is sikerült 3 hete átesnem egy hasmenés hányás hétvégén. Normaflort szedtem, rengeteget ittam, így a tejci nem fogyott, én viszont igen, 3 kilót!
KP-hez még mi sem jutottunk el. Úgy tudom, a héten szabadságon van.

Véda,
Mit adsz Csabikának, hogy ilyen hatalmas baba? Az én lányaim törpék hozzá képest Sokat gondolok Lilire! Remélem, hamarosan megoldódik minden! szerintem nagyon jól kezeled a helyzetet!

Fanni,
A srácok egyre pasisabbak! Gyönyörű babák!

Katica,
Gratulálok a kis csöppséghez! Igazán szép baba! Nagyon ügyesek vagytok mindketten, hogy szopizik!

És pár kép a csajokról Kép Kép Kép

Kép
viri8
 
 


Sziasztok lanyok!


Gyonyoruek a babak egytol egyig!
Sajnos nem nagyon van idom irni de azert olvasni probalok.
Laura kezd mobil lenni igy meg tobb figyelmet igenyel amit persze nem banok :lol: Forogva kozlekedik igy is eljut barhova,es mar tud ulni is..
A deli szopit mar elhagytuk de meg igy is szopizik 5 x..
A hetvegen voltunk bolcsit nezni nagyon szuper most mar csak a remenykedes marad hogy fel is veszik oda mert hosszu a varolista :cry:

Boniko,
szerintem ha van tejed akkor 6 hoig nem kell a hozzataplalast megkezdeni.

Orsi,
toled akarom mar reg megkerdezni hogy Lilinek ugye Britax Multitech ulese van?Honnan sikerult beszerezned?Es dontheto valamennyire?
Meg csak nezegetjuk az uleseket de en olyat szeretnek ami nem noname es menetiranynak hattal kotheto be.Koszi elore is

Es a fotok Kép Kép :
Kép
:lol:

Kép
petitpois
 
 


petitpois írta:toled akarom mar reg megkerdezni hogy Lilinek ugye Britax Multitech ulese van?Honnan sikerult beszerezned?Es dontheto valamennyire?
Meg csak nezegetjuk az uleseket de en olyat szeretnek ami nem noname es menetiranynak hattal kotheto be.Koszi elore is

gyönyörű a gyerkőcöd :)
igen a multitech van, ez úgy dönthető, hogy van egy billenőlapja, azzal lehet megdönteni,d e menet közben a dőlés nem változtatható.
viszont szerintem annyira jó a nyakkiképzése, hogy ez egyáltalán nem gond, mert jól tartja a fejét, nem bukik előre.
pl. a britax elite volt a fiúknak, abban tud nyekleni a gyerek feje.

Viri :D
de jó, hogy előkerültél!

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 


Orsi,
Koszi :lol:
Es honnan tudtad beszerezni?Mert en csak a sved oldalukon talatam meg de ebay-en is neztem mar es semmi talalat :cry:

Kép
petitpois
 
 


jah, finn barátnő vette meg és hozta el magával

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 


Sziasztok!

Katica! Fanni! Jucmuc! Viri! Petitpois! Gyönyörűek a babák!!!

Az életet nem álmodni kell. Az álmot kell megélni.
Kép
hanna30
 
 


Orsi,
koszi huh akkor nehez lesz beszereznem :cry:

Hanna,
koszi :lol:

Kép
petitpois
 
 


Jó reggelt!

jaj mennyi gyönyörűség egy kupacon!
:lol:

ime Zsigmondom ismét egy új képpel..barátok közt :lol:

Kép

egy csomóan írták,hogy nekik is hasmenésük van és hánytak..tuti valami vírus lesz.. :roll: bár jelentem én jobban vagyok.. de fiam hosszú idő után 3 szor is kért cicit éjejl.. 24.00 3 és 5 órakor .mondjuk egész nap csaknem folyadékon és kekszen éltem mert az nem jött ki, és gondolom ez a tejcinek sem tett jót...
Vendég
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet: