Új privát üzeneted érkezett!

Judit, mennyi az a rossz?

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Sziasztok!

Ma voltam genetikai uh-on a Máv-kh-ban és hát......fél 8-tól 11-ig csücsültem ott!
Viszont úgy tűnik egészséges!
....és ismét egy kis pasit hordok a szívem alatt :D
ripley:Neked mit szólt a nagy fiad a kicsihez?
Féltékenykedés?
Nálunk is pont ekkora lesz a korkülönbség.
Judit70:Fel a fejjel,nekem az első terhességem során minden eredményem rossz volt,:AFP,genetika,terhességi mérgezés,olyan vizes voltam,hogy nem tudtam egy pohár vizet megfogni:krinolin újaim voltak ...de megérte!...és egészséges babám van. :o
ildibildi
 
 


Babaim..

A 40 évesre azt írja, hogy 1:110 a jó és nekem azt mondta a G.I. hogy 120 lett (pozitív). De ápr. 06.-ra vagyok előjegyezve a kromoszómavizsgálatra, nem tudom, hogy ilyenkor nem szoktál előbbre hozni az eredmény miatt? A doki nem mondta.
Emlékszem neked is valamelyik eredményed rossz volt.


Ildibildi

Gratulálok a kis pöcsöshöz! Biztos vagány lesz. :-)
És most mekkora a picur?
Megpróbálom amit írtál, hogy fel a fejjel, de ahogy mondta a doki, hogy Down kór gyanú fennáll, megijedtem, pedig számíthattam volna ra, mert a korom miatt nagyobb az esély bármire. Mondta, hogy majd a magzatvíz vizsgálat mond biztosat.
Neked az első babánál melyik genetika lett rossz?
Jahhhhhh, a vizesedésről ne is beszéljünk, 10. hét óta vizesedik a bokám.
Hétfőn megyek AFP-re valószínű, hogy akkor ezek után az sem lesz jó.
Mi majdnem egyidőben szülünk.

Gondolom minden babás mama örül most a jó időnek, csavarogjatok jó sokat a friss levegőn.

Kép
judit70
 
 

 
 

Judit: kombináltam 1:654, ez 150-ig jó, így az nega lett, de 1000 alattinál az Istenhegyin kérnek további vérvételt, ami 4 dologból áll, benne az AFP is és az lett nagyon rossz: 1:100, ami poz., így kellett magzatvízvétel.

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Sziasztok!

Judit
Kombinált teszt eredmény... rossz lett.... :(
Remélem a következő eredményed jó lesz...
...és Babai-nak is! :wink:

Ripley
Köszi...
Torta: 2 piskóta lap és 2 db kompótos tálka... abban babapiskóta és krém :wink:
(nincs ilyen tortaformám) :wink:
Gratula az átforduláshoz!

Timi Nektek is gratula az átforduláshoz és a fogacskához. :lol:

Ildibildi DRUKK, minden rendben lesz!
Gratulálok a pici fiúhoz!
Lányt akartok vagy fiút?
Ugye nem vagy szomorú miatta?

Igevi - Szia! Gratula a pocaklakóhoz!

Mi megvagyunk..
Úgy volt, hogy 29-én kezdek, de még vettem ki egy hét szabit, így csak húsvét után megyek dolgozni....

Levit kedden a nagyszülők vitték bölcsibe... sírt.... tegnap is sírt - akkor mi vittük... de ma szerencsére eltereltem a figyelmét, így nem volt sírás.. :roll:

Kép
Kép
Kia
fné kia
Nyíregyháza
 
 


Szegény Levike.

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Babai
Gratula a félidőhöz!

Kép
Kép
Kia
fné kia
Nyíregyháza
 
 


Babaim. én is gratula a félidőhöz! Még 20 hét, és látod picurkádat :D

Szegény Levi..., ettől én is félek, hogy Vivi sokat fog sírni, de ha minden jól alakul, a kis barátnőjével fog egy csoportba járni. Nyugodtabb lennék...

Judit, sajnálom, hogy rossz lett az eredmény... :cry:
De mi itt vagyunk, és drukkolunk nektek, hogy ne legyen semmi baj!!

Kia, ügyi vagy nagyon! Jó pofa a cicitorta, bár elég körülményes megcsinálni, úgyhogy csak gratulálni tudok!

Ildibildi, gratula az újabb pici fiúhoz! Nevet találtatok már?

Vivi újabb szót tanult, mindenre azt mondja, hogy NEM. De ez nem hiszti-szerű nem, hanem vigyorog hozzá. Ugyebár egy nap 100X mondom neki, hogy nem, és most ő mondja nekem:)

Igyekszem sűrűbben jönni, mert mire idekerülök, elúszom az olvasással...

KépKép
b_judyt
 
 


Köszönöm a soraitokat!

Kia, egyébként a cicitorta házassági évfordulóra vagy férjnek valami ünnepre készült? Már akartam kérdezni.

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Judit70, biztos minden rendben lesz :) ! Szorítunk neked - és Babainak is - !!! Ildibildinek annyi rossz eredményű vizsgálat ellenére is ... egészséges babája lett :D !

B.Judyt, attól tartok, a NEM az alapszókészlet legfőbb része :lol: !

Ildibildi, Győző nem tűnik féltékenynek - szeretgeti, becézgeti az öccsét - de azért szerintem benne van... Igyekszünk megadni neki a maximális figyelmet - nem is hagyná, hogy ne így legyen - így nem érzi magát annyira háttérbe szorulva. Ha van alkalmam, mindig csinálok vele közös programot kettesben, hogy "anya ne csak a kisbabával legyen".
Ma voltam először sétálni egyszerre mindkét gyerekkel. Hát elindulni nem volt könnyű, aztán Győző versenyezni akart a babakocsival, Zalán meg sírt :shock: ... ennek ellenére nem ment el a kedvem :)

Kép

Kép
ripley
 
 


Minden félidősnek nagy gratula...és drukkok is mennek a jó eredményekért :)

Mi tegnap anyuméknál voltunk...és biztos más a levegő Újpesten, de Zsolti este elaludt 8kor és csak fél3kor kelt. Aztán persze fél6kor volt családi ébresztő :)

Ripley...érdekes lehetett két fiús sétád :)

Szép hétvégét mindenkinek!

Timi
Kép
vt72
 
 


Sziasztok!

Köszönöm!

Babai
Apa szülinapjára készült (16-án volt) :wink:

Ripley
:P Ki nyert?

Timi
További jó kis alvásokat kívánok!

Ma sokat volt kint az udvaron Levi... már 3 órája alszik :roll:

Kép
Kép
Kia
fné kia
Nyíregyháza
 
 


Sziasztok!

Kia, B-Judyt, Replay, Babaim és mindenki!
Nagyon aranyosak vagytok, hogy drukkoltok nekem. Egy kicsit szomorú vagyok csütörtök óta. Annyi mindent hallok, hogy ha a kombinált nem jó akkor a magzatvízvétel sem lesz jó, stb.......... Azt hallottam már, hogy az AFP nem volt jó, de utána jók voltak az eredmények, de az AFP attól is lehet rossz, ha nem a 16. héten van pontosan a vérvétel.

Babai, gratulálok én is a félidőhöz! :-)


Gratulálok a picik átfordulásához, és az édes pici fogacskákhoz is!

Jó hétvégét :-)

Kép
judit70
 
 


Judit
Megértelek.... de ne add fel!! ne légy szomorú!!
(Csak az a biztos, ami már elmúlt... - ezt szoktuk mondani - ha pl. a munkahelyünkről van szó... itt is igaz... addig van remény, amíg nincs meg a mvízvétel...)
Biztos minden rendben lesz! DRUKKKKKKKKK!!!!!!!!

Jó éjt!

Kép
Kép
Kia
fné kia
Nyíregyháza
 
 


Judit, tessék bízni!!!!

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Judit!
Ez most egy nagyon nehéz pár hét lesz...amíg a mvízvétel eredménye megjön...de tényleg nagyon bízzál...szép és egészséges kisbabád lesz pár hónap múlva.
Beszélgess vele...mondd el, hogy mit érzel, mi fog történni vele. Szerintem már most megértik.

Én anno Zsoltival sokat beszélgettem már pocakosként...főleg a végén,hogy ne csütörtök délután szülessen, mert akkor a doktor bácsinak magánrendelése van :D

Timi
Kép
vt72
 
 


Lenne egy kérdésem. Eléggé zavar már a biztonsági öv. HA nem én vezetek, akkor az öv alá szoktam dugni a kezem. Elég drágák ezek az övterelők 9-13000, de tegnap találtunk egy -számomra ismeretlen-típust, ami új és olcsó. Kérnék szépen véleményeket és tapasztalatokat. Íme:

http://www.vatera.hu/ovterelo_ovlehuzo_ ... 60930.html

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Judit, ne hagyd hülyeségekkel tömni a fejed. A várandós topikban van egy olyan, hogy alacs. AFP. Ott olvasgattam extrarossz kombieredmények utáni negatív magzatvízvételekről. Szorítok. Én tudom, milyen nehezek ezek a hetek!

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Babaim...sajnos nem tudok tanácsot adni övterelő ügyben...nekem csak a babakocsira van jogosítványom :))

Amit belinkeltél...nekem tetszik. De biztonság ügyben nem tudok tanácsot adni.

Amit viszont tudok, hogy a XIV. kerületben, ha jól hiszem, a Minimanó bababoltban lehet kölcsönözni övterelőt...nem túl borsos árért. Meg pár olyan dolgot, amit nem muszáj megvenni végleg. Pl. mérleg.

Timi
Kép
vt72
 
 


Babai
Én sem használtam övterelőt...
...de ennek jó az ára.... a képek alapján megfelelő :wink:

Kép
Kép
Kia
fné kia
Nyíregyháza
 
 


Már leütötte a Vaterán Apa.

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Sziasztok!

Judit, szerintem sem szabad ilyeneket olvasni, annyira egyedi az összes terhesség! Bízz a jóban, én abban hiszek, hogy ezzel "bevonzhatod" a jó dolgokat az életedbe. Egyébként nem vagyok túl spirituális, szóval nem hirdetem itt az igét, ne ijedj meg :D

Babaimado, lehet, hogy késő, de övterelő ügyben van tapasztalatom. Nekem a BeSafe márkájú van, de én is túl drágának találtam, úgyhogy vaterán vettem (2db-ot 9e Ft-ért). A másikat el tudtam passzolni, úgyhogy így elég jól megérte. Nagyon meg vagyok elégedve vele, szinte észre sem veszem, hogy ott van. Ahogy látom, az elv teljesen ugyanaz ennél a típusnál is, szóval szinte biztos vagyok benne, hogy te is jó vásárt csináltál! Éppen azzal akartam kezdeni amikor írtam, hogy szegénykém, ahogy látom már el is vitték, de utána olvastam, hogy családi akció volt :lol:

KépKép
Kép
szecs
 
 


Szecs, 2-3x olvastam el, amit írtál, majd megijedtem. Gyorsan megnéztem: igen, az Apa volt. :lol:

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Sziasztok!

Túl vagyunk a műtéten, nagyon jól viselte Gergő. Csütörtök du. 3/4 1-kor került a műtőbe és a legnagyobb nehézség az volt, hogy már nagyon éhes és szomjas volt, ezt nehezen viselte. Utána is csak 4 körül ehetett, de aztán bepótolt mindent. :lol: Péntek reggel közölte az orvossal, hogy "itt a kórházban minden van" meg hogy "anya azt hitte, hogy a műtőben fogok aludni, pedig nem is ott aludtam". Semmi emléke nincs szerencsére erről, bár nagyon kedves volt az altatós doktornő, a műtő előtt a kezemben elaltatta és utána vitték csak be, így csak arra emlékszik hogy engem látott mikor elaludt és én voltam mellette mikor felébredt. Na, szóval ezen is túl vagyunk végre, remélem most már nem lesz gond a fülével. :roll:

Babai,
én mindkét terhességemnél az utolsó napokig vezettem, de sosem volt övterelőm, de engem nem is zavart a biztonsági öv. A barátnőm pl. nem vett mert elég drágák, ő úgy oldotta meg, hogy a bal lába alatt áthúzta a biztonsági övet (persze ha ő vezetett), így sem a pociján ment keresztül. De remélem beválik az új szerzemény és nagyon elégedett leszel vele.

Kia,
nagyon szép tortát csináltál ismét, nagyon kreatív vagy, gratula! :D

Judit,
én is nagyon szorítok, de biztos nem lesz semmi gond.

Most mennem kell, majd jövök még....

Kép
Kép
chessy
 
 


Sziasztok!

Babai
Használjátok egészséggel! :wink:

Köszi , Chessy!
Gyors regenerálódást a nagyfiúnak!
Örülök, hogy simán lezajlott a műtét...

Tegnap voltunk vasútmodell kiállításon... Levinek nagyon bejött :lol:

Kép
Kép
Kia
fné kia
Nyíregyháza
 
 


Ma sem jött a levél. (pedig 2x is lementem a postaládához...) :oops:

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Chessy...örülök, hogy jól viselte Gergő a műtétet...remélem már ezentúl eltűnnek a bajok :)

Kia...Levinek akkor tetszene itt nálunk a Vasúttörténeti Park is...egyszer voltunk egy másik Levivel...de úgy látszik a Leventék szeretik a vonatokat. A másik Levi májusban lesz 3 éves :))

Timi
Kép
vt72
 
 


Chessy, gratula a kis hősnek!

Babaimado, ne aggódj, ha jól értem, akkor minél később jön valami hír, annál biztosabb, hogy minden rendben van! A posta egyébként nálunk is követhetetlen :(
Nagyfiús mamák, készülnek a srácok locsolókörútra az idei húsvét alkalmából? Cukik lehetnek ilyenkor :D

KépKép
Kép
szecs
 
 


Sziasztok,
Nálunk hurutosak a gyerekek, úgyhogy most itthon vagyunk, nagypapa is besegít.

Judit70, tényleg kerüld el a paráztatós rémhíreket, semmi hasznuk. Képzeld el, hogy egészséges, ép babád születik és hogy mennyire örülsz neki, az egész család boldog, stb. Ha jönnek félelmek, azt fogadd el, mert természetes ilyenkor - de utána gondolj valami pozítivra, és ahogy Szecs is írta, akkor "bevonzod" a jót. :)

Babai, veled kapcsolatban is várjuk a jó híreket :) !

Chessy, örülök, hogy Gergő túlvan a műtéten. Az olyan jó, hogy az öledben aludhatott el és ott ébredt fel... És, hogy jó étvágya volt utána! Valamiért nem látszanak a vonalzóid mostanában :roll: .


Üdv.

Kép

Kép
ripley
 
 


Ripley
JOBBULÁST a fiúknak! :(

Babai
Ma sem jött??
DRUKKKKKKK+++

Húsvét
Most akarok egy rövid verset tanítani Levivel... talán egy - két embernek el is mondaná... :lol:

Kép
Kép
Kia
fné kia
Nyíregyháza
 
 


Egyszer már voltam lent, de üres volt a postaláda. Őrület....

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Babaim...emlékszem, hogy én pont így vártam a postást minden nap. Aztán 4 hét után felhívtam őket...és akkor azt mondták, hogy aznap jár le a tenyésztési idő...és pont egy hét múlva jött a levél. Én nem mertem kibontani...megvártam apáját, hogy ő nyissa ki :)

Ripley...jobbulást a fiúknak!

Kia... jó verstanulást! Biztos aranyos lesz Levi :)

Én is mondtam apájának, hogy vigye Zsoltit is locsolókörútra...én majd meghúzom magam a kocsiban...de idén még nem megy...így legalább apa is ihat :)

Timi
Kép
vt72
 
 


Én a múlt pénteken telóztam és azt mondták, hogy előtte nap (tehát csüt.) postázták.

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Az ajánlott levél kézbesítési határideje 5 munkanap...tehát legkésőbb csütörtökön kell megkapjad. Arra nem emlékszem, hogy milyen levélként küldik...de remélem nem simán.
Jaj...elkezdtem újra izgulni Érted...pedig biztos minden rendben van...csak az emlékek :)

Timi
Kép
vt72
 
 


Sziasztok!
Tudna nekem valaki segíteni abban,hogy mennyibe kerűl nála egy magánrendelés?
Köszönöm a segítségeteket!
jameel
jameel
 
 


Sziasztok!

Chessy,
jobbulást a kis Gergőnek! :-)

Replay,
szintén jobbulást a gyerkőcöknek! :-)

Kia,
Levinek menni fog a versmondás, biztos :-)

vt72
Jövőre még izgibb lesz a locsolás, most még pihi! :-)

Babaim!
Ne izgulj, most már csak jó eredmény lehet!!!! :-)
Vigasztalásként annyit, hogy a hallgatóimnak múlt hét hétfőn küldtem ki simán (nem ajánlottként) levelet és ma találkoztam az egyikkel (Pesten lakik) még mindig nem kapta meg. Januárban szintén hasonló lassan működött a posta.
Szorítok nagyon neked ! :-)


Magamról annyit, hogy tegnap voltam AFP-n jövőhét szerdán lesz eredmény. Bízom benne, hogy jó lesz legalább az az eredmény.
Ma beszéltem a dokival és mondta, hogy még sem kér korábbi időpontot a magzatvízvételre, marad az ápr.06. Utána én is izgulok újra.
Szerintetek mikortól érezhetek mocorgást?

Kép
judit70
 
 


Jameel!

Én februárban voltam 12.000.-Ft-ot fizettem.
De ha felhívod a Gabit és elmondod, hogy mit szeretnél megmondja az árat kb.ra. Nekem 10 eFt-ot mondott és 12 eFt lett belőle.

Kép
judit70
 
 


Judit...Érted is fogunk izgulni...nem lesz semmi gond!
A mocorgást én a 20. hét után éreztem csak.

Jameel...nekem csak tavalyi áraim vannak...az már nem nagy segítség Neked :)

Timi
Kép
vt72
 
 


Én a 16.on már éreztem, de ez tök változó!

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Sziasztok,
Köszönöm a jókívánságaitokat.
Most először használunk homeopátiás gyógykészítményeket, úgyhogy kiváncsi vagyok az eredményre a kontrollon. Már javult mindkét fiú hurutja :) .

Jameel, 2009-ben 8000 vagy 9000 Ft-ot fizettem mindig.

Mocorgás a pocakban: Első várandosságnál 21. héttől éreztem,
a másodiknál már 12. héttől :o :D !

Babai, lehet, hogy már ma jön a postás...A JÓHÍRREL! Én is izgulok veled, és várom.

Judit70, veled is ám!
Az AFP eredmény nekem rossz lett anno a Győzőnél, és mondták is, hogy ez a vizsgálatfajta elég pontatlan :? .

Kép

Kép
ripley
 
 


judit70!
Köszönöm!
jameel
 
 


Judit
Az AFP-hez DRUKK!!!!
6-án... én akkor kezdek dolgozni :?

A mocorgást én kb 18 hetesen éreztem...


Babai
...akkor ma vagy holnap biztos megérkezik...
Lehet már Húsvéti dömping van a postán :roll:

A héten már nincs sírás a bölcsi miatt.. csak 2-3 nap lett volna a hiszti :roll: :?:

Kép
Kép
Kia
fné kia
Nyíregyháza
 
 


Kia, lassan megszokja.

Velemizgulók:köszi. Már ma is jártam a postaládánál, pedig az eszem mondta, hogy ilyen korán még nem járt itt a postás :oops: :oops: :oops: :oops:

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Már azon agyaltam, sátrat verek a postaláda elé, hogy le ne maradjak :oops: :lol:

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Babaim... pont sátorozó, kellemes tavaszi nap van :)

Szuggerálom a postást....siess postás....siess postás !!! :)

Timi
Kép
vt72
 
 


Már a 2.kör is megvolt:még üres a lába., csak egy szórólap volt benne. Mondjuk nem a fűtésszámlát várom....
Sétáltam is a ház körül egyet. A játszótéren hintáztak a babák. :D

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Babaim...

Kitartás, biztos a jó időben mindenkivel beszélget a postás bácsi! :-)

Ma biztos, hogy hozza a jóhírt. Hozhatná már, mert agyon izguljuk magunkat veled. :-), :-)
Pedig nincs miérttttttttt!!!!!!!!!

Kiabáltam neki, hogy igyekezzen, jó?
:wink:

Kép
judit70
 
 


A postás bácsik már csak ilyen beszélgetősek...az én férjem is az :)))
Sőt...aki nálunk van, az csak fél4 felé szokott jönni...úgyhogy még van idő. Bár felétek biztos másik jár :D

Timi
Kép
vt72
 
 


Sziasztok!

Chessy, ügyes volt Gergő, hogy jól viselte a műtétet, gyors gyógyulást kívánok neki! Készültök már a szülinapra?

Babaim. remélem hamarosan megjön a levél, drukkolok, hogy csakis jóhírekkel!

Judit, biztos minden rendben lesz az AFP-vel is, én nem is értem, miért csinálják még ezt a vizsgálatot. Nekem magasabb volt az átlagnál, meg is ijedtem rendesen, de semmi baj nem lett.
Lassan már érezheted babót, de függhet attól is, hogy vki vékony, vagy kicsit ducibb. Én olyasmit éreztem, mintha repdesnének a hasamban, olyan jó volt :)

Vivi produkálja magát, ha meglátja a fényképezőt Kép Kép

KépKép
b_judyt
 
 


A 3.postanézés is megvolt, mert láttam az ablakból egy postást elsuhanni a házak közt. A ládánk üres. Kezdek pánikba esni!

babaimádó
Kép
babaimado
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?