Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!

Nagyon eltüntetek csajok :wink:

na én is lépek :arrow: , mert még sokminden vár rám is :wink:

Porci!

Köszi a drukkot! :)
én sajnos nem tudok segíteni Neked, mert a telkis "készletből" választottam orvost :wink:

de szerintem, ha felhívod őket (recepció), akkor tudnak talán faxolni Neked egy ilyen nyomtatványt!


Kép BOLDOG KARÁCSONYT MINDENKINEK!!!

Kép
Kép
Kép




Sheila
sheila
 
 


Sziasztok!

Most álltam meg reggel óta..........gondolom mindenki így van ezzel. De most végre nyugodt vagyok mert rend van, tisztaság, van süti is és kaja is, szóval jöhet a karácsony!
A gyerkőcöm tisztára be van pörögve, egész nap rohangál a nappaoiban és kiabál,hogy "gyere már Jézuska". Kicsit türelmetlen :) .
Ti, hogy álltok a karácsonyi robottal?

Porci: ebben a témában én sem tudok segíteni de igaza van Sheilanak. Hívd a recepciót, nagyon készségesek, biztosan fognak segíteni!

Hablaty, Sheila: HOgy vagytok?
Sheila: Semmi új fejlemény?????

JÓ pihenést vagy jó munkát :wink: mindenkinek!
BOLDOG KARÁCSONYT!
Peni

KépKép
peni
 
 


Sziasztok! Bocsánat az eltűnésért, tegnap totálisan meghalt a nethez szükséges kütyünk (mikor, ha nem karácsonykor?). Most Anyuhoz jöttünk el, és gyorsan rárongyoltam a netre
Porcika: mi is épp ezt tervezzük, csak még nem tudjuk, az itthoni dokim végülis elvállalja-e. Mi kértünk és kaptunk tájékoztatót, amiben annyi van benne, hogy kétféleképp lehetséges, az egyik, ha vállalkozó, és akkor enyit és ennyit kap, amiből majd leaózik, a másik, ha nem, akkor ők intéznek mindent, és ennyi nettó összeget kap a szülésért. Egyebekért pedig a doki keresse őket. A mi dokink csak januárban ér rá felmenni, akkor nézi meg, mi-hogy, és dönt aról, bevállal-e. Mivel mi mindenképp ott szeretnénk szülni, ezért Párom a héten volt fenn (én még akkor fekvésre voltam ítélve), és elhozta a szerződést, ami pontosan ugyanolyan, mintha ottani dokid lenne. Egyenlőre a dokit mi nem írjuk be (van benne egy ilyen kitöltendő rész is), azt mondták, azt ráérünk később, attól függően, az itthoni dokink bevállal-e, vagy sem. Ha nem, akkor pedig Varsányi Hajnalkához felmegyünk, remélhetőleg ő elvállal még akkor is.

MINDENKINEK NAGYON BOLDOG, BÉKÉS ÜNNEPEKET KÍVÁNOK!

Nem tudom, mikor tudok jönni legközelebb, remélem, két ünnep között meg tudjuk javítani a netet. Jó készülődést Nektek, jó ünneplést a babákkal/gyerekekkel, Sheila Rád meg gondolok és várom az sms-t!

Kép
hablaty
 
 

 
 

Peni!

De jó Neked, most nagyon irigyellek...nálunk már áll a fa, kivasaltam, mostam, de tisztaság az nincs... :(

holnap de. még a legégetőbb dolgokat megpróbálom megcsinálni, aztán elvileg anyáméknál ebédelünk, majd itthon is megjön a Jézuska, remélem, Maya nem írja át a "forgatókönyvet", mert most még tényleg káosz van, nem tudnék nyugodt szívvel menni szülni :roll:

ráadásul Melissa mára beteg lett, 38,5 volt de. a láza, feküdt stb...délutánra jobban lett, de köhög...remélem holnapra jelentősen javul a helyzet :? :(

na és azt, hogy most az egyszer az életben tényleg ne kapjam el Tőle így, mindenórásan,( egész nap ápoltam, bújt hozzám ilyenkor még anyásabb ) mert így nem bírnék szülni :( :(

nagyon sz@rul tudok lenni, ha beteg vagyok, végem lenne...

légyszi, drukkoljatok, hogy minden OK legyen...

Hablaty!

Remélem, hamar megjavul a gépetek, és az ünnep is rendben, békében, boldogságban lezajlik Nálatok is... :wink:

alig várom, hogy küldhessem az sms-t :wink:

én még most sem tudom felfogni, hogy hamarosan babázok :roll: :lol:

Kép
Kép
Kép




Sheila
sheila
 
 


Sziasztok!

SHeila: én meg téged irigyellek! Mosni mostam én is, de a vasalás.... :roll: . A mosókonyhába alig tudok eljutni a mosógépig mert útközben van két kosár puposan pakolva kimosott de még vasalásra váró cuccal. ÉN a vasalással folyton elúszok, úgy utálom csinálni!!!
A takarítás tényleg jó, hogy kész, mondjuk holnap jönnek a szüleim, ha másért nem hát ezért turbó tempóban takarítottam :wink: . SZoktam ezt csinálni, ha nagyon elúszok a házimunkával a takarítással akkor hétvégére ebédvendégeket hívok mert akkor tudom, hogy tuti előtte nagytakarítást rendezek. De azért ne gondoljátok, hog yminden szombaton nálunk kajál valaki :lol: .
AZ én gyerkőcöm is beteg lett, igaz nem mára hanem csütörtökre meg is jártuk még aznap Telkit, vadul gyógyszerezem, hogy rendben legyen az ünnepek alatt.
Mi baja van Melissának Sheila? Az oviban azt mondták,hogy most sokan betegek, magas lázzal járó felső légúti megbetegedések egész sora van, valami vírus okozza. Ez van az enyémnek is, bár hál'istennek láz most nem kíséri. De egy jó kis arcüreggyulladás igen :(
A telkiben csináltak arcüregröntgent. AZ elsőn csak a gyerek füle látszik semmi más.......megfordult menet közben :D a másik jó lett szerencsére igaz akkor ott álltam mellette.....
Gondolok rád Sheila, ügyi legyél! -és várom nagyon az élménybeszámolót.
Hablaty neked is kitartás! Minden babázó vagy babát váró mamának szép ünnepet kívánok!
Peni

KépKép
peni
 
 


sziasztok!

majd ha már nem kell nagyon pörögnöm, visszaolvasok. Totál kész vagyok :x
sheila, jövök ám minden nap, sokat gondolok rád :wink:

Mindenkinek nagyon boldog karácsonyt kívánok!
Kép Kép Kép

Kép
mona76
 
 


Sziasztok!

Peni!

Nagyon trükkös vagy :lol: (takarítás)

Remélem, Soma már jobban van, és felhőtlenül ünnepelhet :)
Melissának is v.mi felső légúti baja van, most úgy tűnik jobban van, pörög ezerrel, várja a Jézuskát :D :D

láza /most/ nincs, a köhögés az egyetlen tünet...remélem, mire megszülök meggyógyul, és tud jönni majd látogatni Apával :wink:

reggel kicsit megijedtem, mert nekem is kapart a torkom (ha begyullad, iszonyú beteg tudok lenni :( ) de szedem vadul az osci...akármi nevű homeopátiás immunerősítőt meg C-vitamint, remélem megúszom...még egészségesen is parázom azért a szüléstől, nemhogy....

Mona!

Aranyos vagy Te is, hogy gondolsz rám :) :)
ha ez vigasztal, én is totál kész vagyok a készülődéstől, nem szabadna, hogy erről szóljon a Karácsony...na, majd jövőre másképp lesz :wink:

www.melissaesmaya.blog.hu

Kép
Kép
Kép




Sheila
sheila
 
 


Sziasztok!
Mindenkinek Boldog Karácsonyt kívánok! :D
Nikol

Kép
panda_maci
 
 


Sziasztok Lányok!

Én is Kellemes Karácsonyi Ünnepeket kívánok Mindannyiótoknak!

Macmam

Kép
macmam
 
 


Sziasztok!

Csak elköszönni jöttem, hátha már nem lesz időm benézni...
holnap reggel 8-9 között kell odaérnünk Telkibe, már csomagokkal...nagyon remélem, hogy addig spontán elkezdődik valami, visszajönni már nem lenne lelkierőm, elég lesz egyszer itthagyni Melissát :( , és utána már úgyis csak nyűglődnék, idegeskednék itthon (odaérünk-e időben, stb.)

talán meghallgatja Mayácska a fohászaimat, mert éjjel görcsölgettem egy kicsit mensi-szerűen, ilyen volt Melissa születése előtt is...

ami nagyon rossz nekem: Melissa csúnyán köhög, és szinte SEMMIT nem eszik, inni is alig... :(

így még jobban fáj Őt itthagynom holnap reggel...
most vitte el a Párom az orvosi ügyeletre, hogy írjanak fel Neki valamit, mert a 3 napja használt Nurofen+lándzsás szirup+calcimusc nem nagyon használ, és tegnap már a szeme is váladékozott :roll: ...hát ennél rosszabbkor nem is jöhetett volna ez a betegség :(

ilyenkor csak rám van szüksége, de holnap reggel, ha felébred, már Anyu lesz itt Vele... :(

Mindenkinek további jó ünneplést kívánok, és gondoljatok rám holnap!!

(sms-t Macmamnak és Hablatynak küldök, ha történik v.mi)

Puszi Mindenkinek!

Kép
Kép
Kép




Sheila
sheila
 
 


Sziasztok!

Sheila: NAGYON drukkolok, hogy minden a lehető legnagyobb rendben legyen!!!!
Sajnálom, hogy Melissád beteg, pont a legrosszabbkor, bár ez soha nem jön jókor :( . Elhiszem, hogy izgulsz, és nehéz otthon hagyni, de biztosan van aki gondját viseli amég hazatértek Mayával. AZ én gyerkőcömmel egyszer volt ilyen, hogy nem evett rendesen (amúgy ő nagyon kajálós) és a patikus ajánlotta , hogy vegyek neki VItacolan szirupot (ami egy multivitamin szirup gyerekeknek) mert az ő fiának attól olyan étvágya van, hogy húha. Nekünk bejött!!! Soma elkezdett enni de úgy...............csak néztük a férjemmel! Talán próbáljátok meg, mindegyik patikában lehet kapni! Narancs ízű, nem rossz, én teába öntötem és úgy itattam Somával. Okosabb sajnos nem jut az eszembe :cry:

Jövök majd gyakran nézem a híreket nagyon drukkolok Nektek!!!!!!!!!!!!!!!!
Sok erőt és boldogságot kívánok a következő napokra!-és minél kevesebb izgalmat!

Üdv
Peni

KépKép
peni
 
 


Sziasztok!

Sheila: Drukkolok, hogy beinduljon a szülés spontán holnapig. Melissa gyógyuljon, a fiam is ebben robbant le. Neki nem írtak fel semmit, azt mondták vírus. Ajánlom a Stodal szirupot, nekünk nagyon bejött, homeopátiás köhögtető. Amúgy én is ezeket adtam Zolinak, kb egy hét volt mire rendbejött, 4 nap volt a láz. Kitartás.
Holnap már babázol. :D

Judit

Judit
">
judit1974
 
 


Sheila!
Sokat gondolok rátok, nagyon izgulok értetek!Megy a drukk!!!!

Kép

Edina
edied78
 
 


Sziasztok!

Utolsó bekukk: ma kitört rajtam a fészekrakási láz :lol: :lol: :lol:
takarítottam, mint az őrült, most még gyorsan muffint sütök, vacsira-reggelire a gyerekeknek :wink:

Anyu holnap hétre itt lesz, akkor indulunk...
már nem sok idő van spontán szülés megindulásra, de reménykedem... :wink:

ami aggaszt: kicsit fáj a torkom nekem is...szedem a homeopátiás immunerősítőt és dupla adag C vitamint veszek be ma...ja, és Tantum Verde pasztilla, azt szabad kismamáknak is...

nem magamat féltem, bár sz@r lenne betegen szülni, de nem szeretném, ha szegény pici Maya elkapná tőlem :roll:

az ügyeletes orvos azt mondta, hogy v.mi vírusos nyavalya, ami Melissának van, pár nap alatt elmúlik...Sinupret cseppeket kapott, de még mindig köhög, viszont jobban néz ki...hát jókor jött ez nekünk, nem mondom :roll:

Peni!

Vitacolan van itthon, adok is Neki belőle, még nyáron vettem, mikor katasztrofálisan nem evett, azóta hűtőben van...2009 van ráírva lejáratként, csak jó lehet még? :roll:
(az nincs rajta, hogy mi a helyzet felbontás után)

Judit!

bárcsak igazad lenne, és tényleg babáznék holnap...mondjuk ilyenkor már :) :)
Istenem, milyen boldog lennék :)
Stodal szirupot ismerem, tényleg nagyon jó...sajnos a Párom elfelejtett venni, mikor a patikában volt, de majd holnap...

Edina!

Neked is köszönöm, nagyon jól jönnek a drukkok!!! :)

Puszi Mindenkinek!

www.melissaesmaya.blog.hu

Kép
Kép
Kép




Sheila
sheila
 
 


Sziasztok!
Lányok, mi ez a homeopátiás immunerősítő amit Sheila szed? NEm tudjátok véletlenül??
Peni

KépKép
peni
 
 


Sziasztok Lányok!

Remélem Mindenkinek jól telt a Karácsony!
Nálunk a nagy családlátogatáson kívül a következők történtek:
Kibújt Anna első fogacskája :D
Elkezdett ülésből előredőlve térdelni, és már majdnem mászik :D :D

Sheila!!!

ha még bekukkantasz:
minden jót kívánok nektek, remélem elindul hozzátok Maya noszogatás nélkül is! ha nem, nincs semmi baj, a lényeg, hogy végre veletek lesz, hiszen úgy vártátok! :D
Szép napokat Telkiben, és várom az sms-t!
Gondolatban Veletek leszek!
és ne aggódj Melissa miatt, biztos ügyes kiscsaj, és nemsokára már itthon is leszel újra!

mindenkinek kívánok 2007 maradék napjaira, és 2008ra jó egészséget!!

Macmam

Kép
macmam
 
 


Sziasztok!

Boldog karácsonyt mindenkinek, ha megkésve is, remélem, nálatok is olyan jól sikerült, mint nálunk... :P
Sheila,
remélem, minden rendben van veletek és gyorsan, könnyen érkezik majd Maya :D . Várom az sms-t. Hajrá-hajrá!!!
Peni,
szerintem Homeovox vagy Homeogene9, amit Sheila szedhet a torkára vagy, ha influenza szerű, akkor meg Oscillococcinum (? :oops: ), nem vagyok biztos a helyesírásában...
Macmam,
gratula a fogacskához. A "majdnem mászik"-at gyorsan élvezd ki, mert utána kezdődik csak az igazi pörgés :P .
Hablaty,
remélem, jól vagy!

KLári

jankica
 
 


Sziasztok!
Még mindig Anyutól, és szerintem Párom ma nem fog odáig érni, hogy még a netet is rendezze :(
Én jól vagyok, még a haskeményedésem is kezd javulgatni, szerintem a homeopata bogyótól. Holnap megyünk a dokimhoz, kíváncsi vagyok, mit mond majd, izgulok, hogy a méhszájam rendben legyen. Nagyon próbáltam vigyázni, de elég sokat ugráltam így az ünnepek alatt, úgyhogy most elég fáradt vagyok. Anyunak ez volt itt az első karácsonya egyedül (tavaly januárban jött el végre a második vadbarom (bocsánat :oops: ) férjétől), plusz itt volt Hugom is, mert ő meg idénre sajnos páratlanul maradt, meg hát ugye Párom szülei meg tesójáék 3 gyerekkel, szóval volt szaladgálnivaló, most 3 napig tuti csak pihenek :D
Mindenkinek további jó ünneplést kívánok, vigyázzatok magatokra, Sheilának meg megy ezerrel a drukk!!

Kép
hablaty
 
 


Csak gyorsan benéztem, hogy van-e már hír Sheila-ról, de látom még nincs. Nagyon szorítunk neki és Maya-nak! :D

Mindenkinek további Boldog Karácsonyt és jó pihenést legalább az elkövetkezendő napokra!

Jud

Kép
jud71
 
 


Most már én is elmondhatom magamról, hogy 4 hetes terhes vagyok és van egy 3 mm-es petezsákocskám. :)

Ma jártam a Péterfyben első UH-n. A saját dokim dolgozik ott, nagyon megbízom benne, de nagyon zavar több dolog is. A kollégáit viszont döntően nem kedvelem, a szülésznők nagyon aranyosak.

Egyrészt az alapítványi szoba esetlegessége, még csak előre sem lehet lefoglalni. Voltam már korábban látogatóban a sima háromágyasokban, az még hogy pici az egy dolog. De hiába újították fel a zuhanyzót, ha a paraszt beteg uram bocsá' végigfossa. Pedig egyébként kultúrált volt a kórház egyéb mosdóihoz képest.

Még egyenlőre csak gondolkodunk, de nagyon húzna a szívem a Telki felé. Ha már három évet szívtunk hogy összejöjjön (PCOS, endometriózis), és úgyis csak egyet terveztünk (anyagi megfontolásból, épp elég egy gyermeket elindítani az életben, hogy az élete majd ne a hitelekről szóljon, hogy lakás is legyen a feje felett). Az átélt macerák miatt méginkább meggondolok egy újabb szülést. Akkor már legalább ez az egy legyen olyan amilyen jó csak lehet.
zeldácska
 
 


Sziasztok Lányok!

Jó hírt tolmácsolok:

"Maya Alexandra megszületett ma 17:45-kor, 3320 gr, 53 cm.
Nem volt könnyű, de mindketten jól vagyunk. Sheila"


Gratulálunk!!!!! :D :D :D :D

Sheila! Ügyesek voltatok!
Várunk. amint tudsz, jönni közénk, bár biztos rengeteg dolgod lesz most! :) Puszi

Macmam

Kép
macmam
 
 


Hű, de jó!! Gratula!! :D
zeldácska
 
 


Szia Zeldácska!

Üdv köztünk!!
Minden jót a babához!!! :D

Macmam

Kép
macmam
 
 


macman: Köszi! Még elég friss a dolog, de remélem, hogy kb. 8 hónap múlva hasonló dolgokról számolhatok be! :D
zeldácska
 
 


JAJ DE JÓ, JAJ DE JÓ, JAJ DE JÓ!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Örülök, hogy jól van Sheila és Maya baba is :D . Gondoltam ma rájuk sokat!
Millió puszi a babának és a mamának!!!
Peni

KépKép
peni
 
 


Sziasztok!

Sheila,
Hurrá-hurrá :P ! Gratulálok (bár már sms-ben is megírtam) és hosszú, boldog életet kívánok Mayának!

Zeldácska,
üdv! Boldog babavárást kívánok! Sok mindent huhognak Telkiről, de ha elő tudod teremteni rá a pénzt, akkor szerintem megéri. Ja, és bár mindenkinek megvan erről a kórházról a véleménye, olyat kérdezz majd, aki szült is ott :D .

Klári

jankica
 
 


Olvastam a fórum elejét. :) Borzasztó volt, de az ilyen "hozzáértő" véleményekkel alapból nem szoktunk foglalkozni.

Akiket olvastunk kivétel nélkül jók voltak a tapasztalataik. A közkórházakról meg amennyi jót annyi rosszat is lehet olvasni.

Ez meg egy profitorientált intézmény nyilván, hogy te leszel az első, mert fizettél és nem is keveset, ráadásul abszolút piaci alapon.
zeldácska
 
 


Üdv Zeldácska!

Jól teszed, hogy Telkiben mész ha megteheted.........ez nem kérdés. Boldog babavárást kívánok!
Első baba??
Üdv
Peni

KépKép
peni
 
 


Jankica!
Köszi, hogy megírtad a homeo bogyó nevét! Te ismered ezeket? Nagyon gondolkozom, hogy felkeresek egy homeopátiás dokit (már utána is néztem,hogy a közelünkben hol van) mert a kicsi fiam folyton beteg. Havonta 1-2 hetet tuti beteg, folyton benyel valami vírust aminek az eredménye felső légúti megbetegedés. A múlt hónapban a hörgőjére ment és hörgő és gége gyulladása lett, most éppen karácsony előtt voltam vele Telkiben a Ricz Zsuzsánál most meg arcüreggyulladása van :cry:
Mindig meggyógyul de mindig egy szatyor gyógyszert tömök belé amineka fele természetesen antibiotikum :cry: Nem jól van ez így. Nektek van tapasztalatotok homopátiás orvoslás terén???? V an akinek már bejött ez??? Én nem ismerek senkit akinek lennének tapasztalatai e témában. Nektek van? Osszátok meg velem ha igen! :wink: Köszi előre is!
Peni

KépKép
peni
 
 


peni: Igen, első baba. Már nagyon várjuk!! :)

Jobbulást a fiadnak!
zeldácska
 
 


Sheila!
Gratulálok!
Jó egészséget és sok-sok boldogságot nektek!

Kép

Edina
edied78
 
 


Sheila! :lol:

Szívből gratulálunk, nagyon jó egészséget, sok tejecskét kívánunk és kitartást az első hetekhez (is)! :lol: :lol: :lol:

Kép
jud71
 
 


Sheila!

Gratulálok, nagyon sok boldogságot, jó egészséget kívánok Nektek!
Ügyesek voltatok! :D
Judit

Judit
">
judit1974
 
 


Peni!

Az én fiam, ahogy bekerült a bölcsibe, kétévesen, onnantól kezdve folyamatosan beteg volt. Kétszer kerültünk kórházba, több kivizsgálásra küldték, mert állandó hörghurut, tüdő- és visszatérő arcüreggyulladása volt. Természetesen sosem találtak nála semmit. :?
Ez tartott tavaly októberig, amikor begurultam, és azt mondtam, hogy elég. Ráadásul a mi háziorvosunk nagyon antibiotikum ellenes, úgyhogy nagyon kevés alkalommal írt fel a fiamnak gyógyszert.
Szóval már nagyon el voltam keseredve. És akkor tavaly ősszel, az egyik kolléganőm hosszú unszolására bejelentkeztem egy homeopata orvoshoz, azóta (nem akarok neked hazudni) kb háromszor volt beteg, és azóta sem volt se hörghurutja, se tüdőgyulladása, se arcüreggyulladása.
Szóval nekünk nagyon bevált. Ráadásul az egész családot ő kezeli mostmár. Terhességem alatt is ő adta a szereket, nagyon eredményesen.
Mostmár annyira megy nekem is ez a bogyó adás, hogy tudom, ha fáj a torka, akkor ez a bogyó, ha csúnyán köhög az a bogyó, ha köhögési ingere van állandóan, de még nem annyira csúnya a köhögés, amaz bogyó, stb..... :lol:
Rengeteg szerünk van már, és bevált.
Ha érdekel a homeopaták honlapja:http://www.homeopata.hu
Itt az összes orvos, aki tagja az egyesületnek, benne van város, kerület szerint. De ha felhívod őket, akkor ajánlanak. Én az utóbbit tettem. Megérte.
Judit

Judit
">
judit1974
 
 


Sziasztok!
húh, de régen tudtam jönni, és olvasni, hogy mi van veletek! Főleg Sheila-ra és Hablatyra gondoltam sokat a távolból, de hát év vége, és a másik meg, hogy már monitorundorom volt estére mindig :S

Sheila: atya ég, neked aztán "kijutott a "kedves" anyósból"! uhh...áá, nem kímélnek téged mostanság /a nyelj és tűrj témában én a másikoldalom vagyok :) csak olyan kuuva szar kiharcolni :( /, remélem már kicsit azért jobb a hangulatod! léleksimit küldök :) jaj, ez a PIC-el riogatni, ehh, nekem erről az a véleményem, hogy aki sima állami kórházban szül, ahol nincsen szintén PIC akkor az is hüle és kockáztatja a babája és a saját életét? na nemmá! BP. sem maradt olyan ej de sok PIC-es kórház a bezárások után. szóval ez nálam szintén az irigy vagyok, de nem tudok máshol bántani, mint itt, akkor hajrá tipikus esete. huha, nagyon drukkolok, így utólag is :D hűha! GRATULÁLOK! Maya de szép kislány lett! szép paraméterei vannak! remélem mindketten jól vagytok!

mona: köszi a mellszívó infót! /hogy adnak a H-ban, :) én is rászoktam erre a rövidítésre, tőletek szedtem :)/ bár még mindig dilemmázom, hogy mi legyen, vegyek vagy ne előre, vagy majd kiderül, stb. Gratula Dani első fogacskájához :D áá, ez a sírós kép, ez haláli :D mikulás? ó, sejtem mennyire nem hiányzott :) /én is bambán nézek a hugomra, ha mondja most nem aktuális neki a nemi élet :) /

hablaty: remélem a te kedélyed is már pozitív oldalom van azért :) mit hímzel? géppel vagy kézzel? örülök, hogy már alakul a babaszoba, és már kicsit többet mozoghatsz :) és a szexnek ki ne örülne :D

táska téma: úhh, én még csak gondolatban rámolok bele, de tuti venni kell valami ló méretűt, mert nem fogok elférni, pedig még nem is vettem tena betétet, meg hálós bugyit stb. szóval azt sem tudom azok majd mekkora helyet foglalnak el.

macmam: plüss viziló? de édes :D jan. 2.-án megyünk a dokihoz, remélem nem felejtem el megkérdezni az őssejtről, bár már egyszer kérdeztem, de sebaj :) kicsit szétesős a néni :D hümm, homeos bogyó! köszi az infót, már egés kis listám van, hogy mit kell beszerezni, és lassan el is kezdhetem, mert hiánycikk egy rakás dolog! :O barátnőm most szült Győrben és postán küldtem el neki az egyik homeos szert, mert csak BP. volt. szuper nem? felírtam én is a számodat :) á, a képek szuperek, a dédisen jót nevettem, nagyanyám is így alszik :D :D

szopipárna: hát nekem kb. a 6. héttől van, és imádom! főleg, hogy nem tudtam hason aludni /előtte volt egy lábműtétem is/ és csak hason szeretek, áá, hogy hiányzik. szipp-szipp :) és este kb. olyan áhitattal ölelgetem, hogy ihaj, igaz jó sok töltőanyagot kellett kivenni, mire bejátszottam a nekem megfelelő mennyiséget, meg eleinte furcsa volt, hogy zizeg :D

peni: uh, HPV gyanús vagy? nekem vettek le még egy kenetet HPV tipizálásra a biztonság kedvéért. hű van szűrőközpont? majd beszámolsz róla? érdekel. jé, ez az oltás nem olyan, hogy 3 részből áll, és 26 éves kor előtt le kell mennie a 3 adagnak? /én azt hittem lecsúsztam róla/ 60 cm volt a fiad?! :O uha!

anyatigriseződés: hát én amikor felkötöztünk a nagy főőővárosba akkor kicsit elvesztem, nem voltam magabiztos stb. és az élet is olyan társakat adott mellém, hogy a folyamat az csak lefelé haladt stb. szóval totál nyúl lette, de amióta Borsó itt rugdos a pocakban megugrott a magabiztosságindexem? vagy nem is tudom minek nevezzem. bár azt is hozzá kell tenni, hogy a férjem mellett megint a régi önmagam lettem, de most extrábban ugrom mindenre, ami a személyes intim szférámba úgy érzem behatol, és néha még én is meglepődöm magamon, hogy a nyugdíjas banyát elküldöm a francba, kiharcolom az igazam a boltban és hasonlók. :D

jud: jól vagytok? :) jaj, de tündér volt a kisfiad! még be is takargatott :)

ó csajok, teljesen kivagyok attól, amiket írtok, de komolyan, én nem értem, hogy mit nem lehet azon megérteni, hogy kell, mert a doki azt mondta, hát nem ezért kapta a diplomáját? :S iszonyat nagy mákom van a családommal, ilyenkor mindig ez az első gondolatom. igaz néha kicsit tehernek érzem, hogy vattában tartanak, de ez még mindig jobb, mint amiket írtok. eddig a várandósság alatt 1x ért nagy stress, de azt a pocakfájást nem is kívánom mégegyszer, szóval, amikor olvasom, hogy miket írtok nehezen találok szavakat, ami tényleg vigasz lehet /mert ugye én nem voltam hasonló helyzetben/ és mindig azon szurkolok, hogy minél előbb változzon a helyzet Nálatok!

jankica: a homeós gyerekorvos csak a füles gondokra jó vagy más kórságra is? vagy még csak a fül gonddal jártatok nála

zeldácska: Gratulálok! mi a Telkibe úgy mentünk anno, hogy meddőségi vizsgálatokra magánba és tb-s kórházakba kellett járni, és hát az állapotok... ha megtehetitek, akkor szerintem nem kérdés, és a legjobb, hogy úgy hozzá lehet szokni a színvonalhoz :)

rólunk: Máté nagyon aktív, imádja, ha az apja mesét olvas neki :D a dudor jár kél a pocakon, hát az a nap fénypontja :D jan.3.-án megyünk 4d-re megint, már úgy várom! még a szobája kap egy réteg festéket, jó lassan lesz készen, de január közepén érkezik a bútorkája is, szóval azért nem olyan vészes a helyzet, már varrtam neki ágyneműt is, most függönyt varrok még, szinte mindene megvan már, lepedő kell, meg pelus meg popsitörlő stb. de a ruhácskák megvannak, olyan jó pakolászni őket :D még mosva nincsenek :D

Kép
panda_maci
 
 


Sziasztok!

Peni,
nálunk is úgy volt, hogy a tavalyi telet (legalábbis én úgy éreztem) végig betegeskedtük :( . Aztán persze a gyerek folyton antibio-t szedett :evil: . Aztán hallottam egy szerről - immunerősítő - az a neve, hogy Ribomunyl. Ez azt tudja, hogy 6 hónapig kell szedni, minden hónap első 4 napján és így lassan kialakul a megerősödött immunrendszer. Saját és a sógornőm tapasztala alapján mondhatom, hogy nagyon szuper dolog. Szeptemberben kezdtem Jankának adni (kicsit elkéstem vele, pont az oviba menés kezdetén kezdtük :oops: ), de azóta egyszer volt beteg (3 napig kellett itthon maradnia) és a többit lábon el bírta viselni (pici orrfolyás).

Panda Maci,
mindenre jó a homeopátia (persze ez túlzás... :) ), a fülfájásra is. Idáig többször is fájt Janka füle és egész jól sikerült kirángatni belőle a homeopátiás szerekkel. Egészen belejövök már az ismert betegségek orvoslásába :lol: . Persze van például egy fülmelegítő sapkánk (mind a két fülénél van egy kis zseb, ahova egy zselével teli zacsit lehet beletenni, amit előtte forró vízben kell megmelegíteni). A gyógyszertárban lehet kapni, nagyon hasznos.

Ja, és képzeljétek 28-án kellett Telkibe mennem dokihoz és meglátogattam Sheilát :lol: . Naaaaaaaaaaaaaagyon édes baba Maya! Csodaszép sötét hajkoronája van és mikor én ott voltam nagyon jól viselkedett. Sheila azt mondta, hogy csak azért, mert előtte hajnali kettőig nyekergett :P . Szóval jól vannak és ha lesz egy kis ideje jön majd.

Sziasztok,
Klári

jankica
 
 


Hablaty!

Kicsit megkésve írok, de köszi a választ! Azóta már voltunk a kórházban és sikerült orvost választanunk. :)

Boldog Új Évet Mindenkinek!
myreille
 
 


Tegnap kicsit túl sokat fogalalkoztam a szülés gondolatával és túl sok fórumot nézegettem végig a Telkiről. (Még rosszat nem találtam.)

De olyan borzalmas közkórházas álmaim voltak. Viccen kívül.... Nagyon pocsékul keltem. Lehet, hogy túl sok volt a szilveszteri petárdazaj... :evil:
zeldácska
 
 


Sziasztok!
Boldog Új Évet Kívánok mindekinek!
Sheila!
Várunk a beszámolóval, már nagyon!
Tudom,lesz ezer dolog ha hazaértek, de ha tudsz gyere ám!
Lányok szorítsatok holnap megyünk a Telkibe, remélem minden rendben lesz.
Ha megjöttünk jövök írni mi volt.

Kép

Edina
edied78
 
 


Lenne egy kérdésem. Talán tudjátok a választ. Mi van akkor ha valami komplikáció akad és mondjuk plusz beavatkozásra kerül a sor? Most nem a csaszira gondolok, mert annak tudom az árát.

Mennyit tesznek rá árban akkor ha mondjuk vákuummal kell kiszedni a babát, mert nincs szívhang?

Ez most azért jutott eszembe, mert a barátnőmnek, ugyan a drága jó fizetett szülésznője hibájából (sietett Egerbe kirándulni, ezért a barátnőmet normál fájások mellett még jól megtömte oxitocynnal) is így szedték ki a babáját (szerencsére nem lett baja).

De ilyen malőrök orvos/szülésznő hibája nélkül is előfordulnak. A második trimeszter elején tervezünk látogatást a Telkiben, de gondoltam megkérdezem hátha tudjátok.
zeldácska
 
 


sziasztok!
Helyzetjelentés:
Tegnap voltunk uh-n a Telkibe!Minden ok! Éééés..... kisfiam lesz!
Zöldácska a kérdésedre nem tudok válaszolni.De a recepción mindenre válaszólnak.

Kép

Edina
edied78
 
 


Edina!!

HURRÁ!!!:-) csak így tovább! :D

Panda Maci!
Telefonszám ok! :D Nemsokára tőled kapunk majd jelentést, amilyen gyorsan megy az idő... :shock:

Más topikokban láttam, hogy csináltak maguknak táblázatot, hogy ki-hol tart a babájával. Nekünk is kéne csinálni!

Zeldácska!

Én is csak azt tudom mondani, hogy a recepción kérdezz, mert bár a Telkis oldalon van árlista, az nem tér ki erre, csak az 'alap ' :roll: dolgokra.

Nálunk most betegség a köbön.. :(
Apával még csak kezdjük, de Anna benne van bőven.
Szegényke hörög, köhög, tüsszög, de mindezek ellenére vigyori :)
Szóval nem töri le a betegség a jókedvét!
Jól alszik, egyedül csak az étvágya lett kisebb, de csak a kanalas kajákkal, a szopi továbbra is sláger :D
Remélem hamar kimegy belőle szegénykém!

Sheila!

Gondolok Rátok sokat, remélem jól vagytok, és minden jól megy otthon!
Gondolkozunk a férjemmel, hogy Vsz-in építkezzünk. Te hogy érzed magad ott? Egyszer majd, ha ráérsz, írd meg! :wink: :D

de, várjuk a szüléstörténetedet, és esetleg képet Mayáról!!!
Tejecske? Remélem van! ha nincs, Urtica Urens! reggel és este 5 bogyó! ha kérdésed van, hívhatsz is nyugodtan!

Jankica!

De jó neked, hogy láthattad Sheiláékat ! :D

Macmam

Kép
macmam
 
 


Levelezgetek a Telkivel még így is borzasztó készségesek, szóval le a kalappal. Most már a kérdések nagy részére tudom a választ. :)
zeldácska
 
 


sziasztok!

Nálunk karácsonykor elromlott a net, és csak ma csinálták meg, de már rettenetes kiváncsi voltam mi lehet veletek.

Sheila, nagyon gratúlálok, sok boldogságot, és sok tejcsit.
Élménybeszámolót várjuk :wink:

Edied, neked is gratúla a kis kúkacoshoz.

Mindenkit pusszantok, bővebben majd késöbb (valószínű nem ma :oops: ) jövök.

Kép
mona76
 
 


Most már nagyon várom, hogy mehessek a Telkibe, tényleg nagyon kíváncsi vagyok rájuk. A magánkórházságával együtt a váltott levelek alapján korrektnek is tűnnek.

De még 1 hónap és 3 hét van az első trimeszterből. Ma először kavarodott fel kicsit a gyomrom reggel, eddig csak a szagokra voltam érzékeny. :) Remélem azért nem lesz nagyon gázos időszak.
zeldácska
 
 


sheila írta:Sziasztok!

Nagyon eltüntetek csajok :wink:

na én is lépek :arrow: , mert még sokminden vár rám is :wink:

Porci!

Köszi a drukkot! :)
én sajnos nem tudok segíteni Neked, mert a telkis "készletből" választottam orvost :wink:

de szerintem, ha felhívod őket (recepció), akkor tudnak talán faxolni Neked egy ilyen nyomtatványt!


Kép BOLDOG KARÁCSONYT MINDENKINEK!!!

KépKépKépKép
vdorka3
 
 


Sziasztok...
Nem igazán ismerem még itt a dolgok működését...de majd belejövök..
Telkis tapasztalatok után szeretnék érdeklődni...nem iserek ott egy szülészt sem és szülésznőt sem..kit/kieket ajánlotok????
előre is köszönöm a segítségeteket..
Mindenkinek boldog új évet kívánok :lol:
dorka

KépKépKépKép
vdorka3
 
 


SziasztoK!

Először is Boldog Új Évet Kívánok Mindenkinek!

Sheila: Maya nagyon cuki baba!! Gratulálok hozzá! Jól eszik? ALszik? Mesélj róla! :) Hogy ment a szülés? Majd ha lesz a gyerkőcök mellett egy szusszanásnyi időd mesélj arról is!!!

Panda Maci: IGen van egy úgynevezett "HPV centrum" a Sote II. női klinikán. 2 orvos foglalkozik kimondottan Hpv szűréssel, tipizálással és gyógyítással. Nem annyira lepukkant mint vártam, és a 2 dokinak van magánrendelése is délutánonként ami bár ott van szinténa Sote ambulancián annyiból jó, hogy legalább v árni nem kell. Én egy fiatal dokihoz mentem, nagyon szimpi volt és segítőkész. Nekem is vettek kenetet a Hpv tipizáláshoz. Annak mostanában lesz meg az eredménye és attól függően kapok rá gyógyszert. Az oltásról én is azt hittem,hogy öreg vagyok hozzá a magam 30 évével de azt mondta a doki, hogy több féle oltás létezik. Van amihez öreg vagyok de van amit nyugodtan kaphatok. Szóval a napokban kell visszamennem és akkorkapom az oltást is meg a gyógyszert is. Majd elmesélem:-)

Nálunk nagyon sz@rul indult az újév. SOma korházba került, tegnap jöttünk haza. A szilveszteri buli után elkezdett hajnalban hányni (Alsópáhokon voltunk). Hányt rengeteget rájött a hasmenés is, szegényem zöld volt!!! Bevittüka hévizi ügyeletre ahol mondta a "doktorúr", hogy nincs nagy gáz adjak hideg kólát a gyereknek az jó a hasmenésre. :twisted: :twisted: :twisted: Azt hittem agyonverem!!! EZ ORVOS??????????? A SOma már nem tudott lábra állni, az apja a kezében vitte be! Összesett ha lábra állítottuk és zöld volt a kis arca, jéghideg a keze-lába!! Na gyorsan elhoztuk a kólás dokitól azonnal kocsiba és hajnalban elindultunk vele Telkibe. Szakadt a hó, autópálya nem volt letakarítva, gondolhatjátok. Útközben hívtam a kórházat, hogy jövünk. Szuperek voltak lányok a korházban! Őszintén mondom, szuperek! Odaértünk, 10 perc múlva már folyt az infúzió Somámnak. Kapott egy csomó infúziót, vitamininjekciókat mindent amit kellett. Úgy hoztam el mintha mi sem történt volna :) . De mire odaértünk vele a kiszáradás határán volt..........Szóval volt élmény az újév első napján. :(
Remélem a folytatás jobb lesz!

Puszi nektek!
Peni

KépKép
peni
 
 


Peni: Kemény lehetett, remélem azóta már huncutkodik!!
zeldácska
 
 


sheila, meglestelek a másik topicban (remélem nem baj), annyira gyönyörű kiscsajod van, nagyon szép, és te is csini vagy. Gratúlálok. Hányas szobában voltál? Elégedetten jöttél el a H-ból? (ezt tőled csentem H :lol: ). Enikő után ki volt a szülésznő? Hűűű, mindenre kiváncsi vagyok ám :oops: . Sajnálom hogy magányosan érezted magad.
Nekem végig ott volt a párom, de legközelebb ezt nem akarnám, hogy éjjel is ott legyen, csak nagyon féltem, hogy nehogy valami baj legyen :oops:
Ha lesz egy kis időd, gyere, nagyon várunk.

Peni, sajnálom hogy nálatok kitört a betegség, biztos sokat aggódtál, de remélem már jól van Soma, és virgonckodik :)

vdorka, üdv itt nálunk. Szerintem ha Telkis tapasztalokat szeretnél, olvasd el elejétől a fórúmot, én is úgy kezdtem :lol: .

zeldácska, téged is üdvözöllek itt, gyertek gyakran.

Kép
mona76
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet: