Új privát üzeneted érkezett!

Hát ez elég gáz amit leírtál én nem voltam soha másik klinikán de egy ismerősöm a Káliba járt és azt mondta egy pénznyelő automata volt . De persze baba ott sem lett .

Nekem itt eddig soha nem volt bajom se a dokikkal se az asszisztensekkel. Nagyon aranyos és segítőkész mindenki. Mondjuk a profnak van egy fura stílusa de én nem hozzá járok szerencsére. Murber nagyon megértő és lelkes szerintem. A tudása legjavát adja. Soha nem fájt egy vizsgálat sem nála és az inszem is teljesen elviselhető volt. Ő már a második inszem után lombikozni akart de a prof nem engedte. Azóta annyi változott hogy szeptember óta önállóan dönthet a betegei felől kinek milyen kezelés kell. Ezt a nőgyógyászom mondta mert ő is a klinikán dolgozik. Bízz benne tudja mit csinál :lol:

Egyébként amit leírtál tuti inszem és nekem az a gyanúm jövő hét pénteken lesz a te nagy napod :D
edina71
Budapest
 
 


Edina!!

Remélem, h használni fog a kapszula! :)

Bogyoka!!

Nagyon erős vagy!! Kíváncsian várjuk az eredményt!! Biztos, h nincs semmi baj!!


Én eléggé görcsölök és enyhén vérezgetek tegnap este kezdtem.. Méhem húzódik vissza remélem..
Mindenkinek kellemes hétvégét!! :)
regi1978
Halásztelek
 
 


Saaba!!

Nagyon sajnállak.. Sokan esküsznek a Kaáli intézetekre!! Nekem nagyon drágák... nem bírnám anyagilag az tuti.. és mi a biztosíték, h jobbak és 100 % hogy sikerülni fog náluk :roll:

Remélem, h 2013 szerencsés lesz mindenkinek!!!
regi1978
Halásztelek
 
 

 
 

Sziasztok!

Május óta olvasom a fórumot, és nagyon hasznosnak, támogatónak, pozitív szemléletűnek találtam az általatok leírtakat, amit ezúton is szeretnék megköszönni. Ezen túl az ARO-n dolgozókhoz mindig fordulhattam, és a prof. nem kevés e.ü.-i problémámra ügyelve gondosan adagolta az injekciókat.
Mindenkinek csak ajánlani tudom az ARO-t!

Szeretném kedvezményesen eladni a lombikhoz és a terminált együttléthez felírt, megmaradt gyógyszereimet, hiszen utunkra engedtek a klinikáról. :-)

- Gonapeptyl (0,1 mg/ml oldatos injekció tiptorelin-acetát), 1 bontott dobozzal (5 db injekció), lejárat: 2014.11., hűtőben tárolva;

- Choragon (5000 NE por és oldószer oldatos injekcióhoz korion-gonadotropin), 1 bontott dobozzal (1 db injekció), lejárat: 2014.04. hó;

- Clostilbegyt tabletta (50,0 mg klomifén-citrát) 1,5 dobozzal (15 db tabletta), lejárat: 2016.11. hó;

- Klion-D 100 hüvelytabletta (metronidazol/mikonazol-nitrát), 1 bontott dobozzal (8 db tabletta), lejárat: 2017.03. hó;

- Betadine hüvelykúp (povidon-jód), 1 bontott dobozzal (12 db kúp), lejárat: 2017.03. hó, hűtőben tárolva;

- Norcolut (5 mg tabletta), 1 bontatlan és 1 bontott dobozzal (20+10 db tabletta), lejárat: 2017.02. hó ill. 2016.07. hó)

+ az injekciókhoz ingyen fecskendőket (8db), nagy tűket injekció készítéshez (9 db), és kis tűket injekció bőr alá történő beadásához (4 db).

Kitartást és mielőbbi babásodást kívánok a kezelések előtt állóknak, problémamentes terhességet a babásoknak![/b]
ada82
 
 


Saaba: tényleg elég rémes, amit leírtál. És mindezért még fizetni is kellett...
De itt jó helyen vagy. Mindenki kedves és figyelmes.

Bogyóka: szurkolok, hogy rendben legyenek az eredményeid és kezdhess te is hamarosan.

Regi: remélem jobban vagy és elmúlt a görcs és a vérzés. Mikor kell visszamenned kontrollra?

Edina:drukkolok, hogy hasson a szer és jövő hónapban már te is kezdhess.

Nekem ma végre megjött. Hétfőn hívom a klinikát és remélem azt mondják, hogy menjek be és végre kezdhetek.
Akinek rövid protokollja volt, el tudná nekem mondani, hogy mire számítsak, kb.milyen sűrűn kell menni a klinikára a stimuláció alatt? És a kezdéstől számítva kb. mennyi idő múlva történik a leszívás?
Előre is köszönöm, ha valaki válaszol a kérdésre.

A kismamáknak további zökkenőmentes terhességet kívánok, a friss anyukáknak pedig sok sok boldogságot a babákhoz és sok tejecskét.

Minenkinek kellemes hétvégét!
petra12
 
 


Sziasztok Lányok!

köszönöm az együttérzést :) aranyosak vagytok :) Igen én is így voltam vele, de azért még nagy nehezen 2 inszemet kitudtunk fizetni....Nem gondolta hogy nem sikerül...annyira megdumálták a fejemet hogy bizzak bennük és sikerül....hát ha ezen múlna akkor már lenne 5 gyerekem, mert ennyien mondták....Az első inszem nem is fájt...még akkor úgy voltam vele hogy hát simán kibírok 5-öt....na és jött a második amikor ezek történtek...azóta egy kicsit félek...eléggé bennem van az a reggel....

Edina!

Köszi :) pénteken a 12. napon leszek, az nem számít?


Petra!
Akkor neked is mennek nemsokára a drukkok :))) Izgulsz?


Regi!
Jó gyógyulást neked, pihizz sokat :) Biztos hogy ez a "tisztulás" a szervezeted részéről...
saaba21
Budapest
 
 


Saaba

Én most visszanéztem neked a beírásaimat és ha jól számolom akkor nekem mind a 3 inszemem a mensi 13. napján volt meg. Vagyis akkor volt a beültetés. Nem tudom szombaton bent vannak e a klinikán de biztos vagyok benne hogy meglesz neked jövő héten .Drukkolok neked nagyon.
edina71
Budapest
 
 


Saaba

Én most visszanéztem neked a beírásaimat és ha jól számolom akkor nekem mind a 3 inszemem a mensi 13. napján volt meg. Vagyis akkor volt a beültetés. Nem tudom szombaton bent vannak e a klinikán de biztos vagyok benne hogy meglesz neked jövő héten .Drukkolok neked nagyon.
edina71
Budapest
 
 


Edina,

Köszike , aranyos vagy :))) Én is drukkolok hogy minden okés legyen nálatok :))


Salsera!

Még egyszer nagyon szépen köszönöm :)))
saaba21
Budapest
 
 


Csajszik! Pár napig nem leszek, míg a net nem költözik utánunk. Mindenkinek megy részemről a szorítás és hajráááá előre!
Ügyik lesztek!!!
kamilla04
 
 


Saaba: igen már nagyon izgulok. Alig várom, hogy holnap reggel legyen és telefonálhassak. Drukkolok neked a jövő hétre.
petra12
 
 


Sziasztok Lányok!!

Hát nem alakult jól a péntek este..
Szombaton délbe bementünk a Klinikára.. Megvizsgáltak, eléggé fájt, csinált egy Uh-t, azon kiderült, h nem ürült ki a méhem bentmaradt egy vércsomó vagy szövet darab 10 cm kb. már elkezdett begyulladni! Már a pisilés is fájt.
Délután újra megműtöttek! :( Dr. Pataki műtött, tényleg nagyon rendes doki...
Már itthon vagyok, reggel hazaengedtek!!!!

Petra!!

Nagyon szurkolok neked!! :)))
regi1978
Halásztelek
 
 


Oh Regi nagyon sajnálom, remélem most már jobban vagy! Jobbulást!!
bogyoka999
Budapest
 
 


Sziasztok lányok!

Petra,

Köszike :) Én is drukkolok neked :))

Regi, Nagyon sajnálom.....de jó hogy még időben bementetek...én nem is értem...ezt nem látja az orvos mikor végzi a műtétet?Jó bullást drága :) Örülök hogy már otthon vagy :) Pihengess.... :)

Szép Estét Nektek!
saaba21
Budapest
 
 


Szia Regi.

Szomorúan olvastam megint min kellett keresztül menned, hát nem túl jól kezdődött ez az év egyikünknek sem.
Mielőbbi javulást sok pihenést kívánok neked. Remélem hamar regenerálódik a szervezeted és gyorsan felépülsz.

Nagy ölelés neked és gyógyulást.
edina71
Budapest
 
 


Regi: jobbulást neked. El sem hiszem, mennyi rossz dolog történik itt az év elején. Remélem már jobban érzed magad és végre minden rendben lesz veled. Pihenjél sokat! Nagy ölelést küldök én is neked.
petra12
 
 


Sziasztok!

Szép napot mindenkinek!

Sajnos a negatív hullámot én sem tudom megtörni. Nem kezdhetek ebben a ciklusban, mert bal oldalon látható egy folyadékkal telt képlet, amiről nem lehet eldönteni, hogy ciszta, vagy megint csak valami összenövések közt megült folyadék. 10 nap múlva kell mennem ultrahangra a nőgyógyászatra és utána vissza a prof-hoz.

Remélem a többiek nagyobb szerencsével járnak.

Edina, a végén még összejön, hogy együtt kezdjünk.
petra12
 
 


Sziasztok!

Saaba:
Remélem, szerencsét hoz! :wink:

Petra, Edina:
Sajnálom, hogy nem tudtok még kezdeni, de előbb utóbb a Ti napotok is eljön!

Regi:
Annyira szörnyű olvasni, hogy min mész keresztül. Ezt nem is értem, hogy ezt hogy nem lehet észrevenni??
Egyszerűen nem tudom elhinni, hogy ezt valamilyen módon ne lehetne valahogy kivédeni. :(
Azért az jó látni, hogy optimista vagy, nagyon jól teszed!

Zoráról, Mmzsóról van valami hír?
salsera
Budapest XIII. kerület
 
 


Salsera,
Biztos vagyok benne hogy szerencsét hoz :)

Sajnálom Petra, de fel a fejjel :) Kövi hónapban biztos a siker neked és Edinának is :)

Bogyoka mi újság?
saaba21
Budapest
 
 


Sziasztok! Megvan az mr eredménye, van 2 folt a hypofízisemben, ami valószínű ilyen prolaktinoma, ez egy jó indulatú daganat, ami prolaktint termel..
elvileg kezelhető, remélem időben csiptűk el.. még csak 3-4 mm de akár 10cm-es is lehet..
bogyoka999
Budapest
 
 


Szia Bogyoka!

Akkor ez jó hír ugye?Szuper hogy kezelhető és hogy időben megtalálták :)))
saaba21
Budapest
 
 


Nem annyira, de az jó , h időben megtalálták :)
bogyoka999
Budapest
 
 


Bogyóka: ez nem valami jó hír.Mármint, hogy találtak valamit. Deaz jó, hogy kezelhető. Milyen kezelést fogsz kapni? ÉS emiatt csúszik majd a lombik? Vagy mennyi ideig tart majd a kezelés?
petra12
 
 


Petra,amikor még nem tudtam és kérdeztem a profot,h mi van ha azt mondta,h semmi gyógyszert kapok,ahogy olvastam azt amit ti bromochriptint v mit.. illetve kell majd kontrollra mennem, ha lesz babám akkor is. Ti hogy vagytok?
bogyoka999
Budapest
 
 


Sziasztok,
Regi,
sajnálom amin keresztül mész, hihetetlen hogy nem megint meg kellett műteni, remélem gyógyulsz.
Bogyoka,
a prolaktinoma én is úgy hallottam, hogy helyre hozható. Gondolom kapsz rá valamit és akkor rendben leszel.
Mikor kezdhetsz így? Mennyit kell várni?
84agi
 
 


Elvileg nem kell várni, legalább is a prof nem mondta.. , annyt mondott, h gyógyszert kell szedni ennyi, én azt hittem vmi más bogyó lesz rá, azért kell megnézni, h mi az oka.. A prof nem foglalkozott különösképpen ezzel.. bár azt mondta, h szerinte nem lesz semmi .. :( aztán tévedt.. na majd mikor meg lesz a hsg megyünk vissza és akkor kiderül.
bogyoka999
Budapest
 
 


Sziasztok lányok.

Úgy látom ez az év senkinek nem kezdődik jól és a januári kezelés elmarad. Már csak Mzsóban bízom, hogy neki sikerül és végre megtörjön a varázs. :lol:

Petra remélem minden rendben lesz veled is és tényleg együtt kezdhetünk februárban.

Bogyóka neked is drukkolok hogy rendeződjenek a dolgaid és tényleg összejöjjön a nagy csapat a következő hónapra.

Jó lenne folytatni a sikerszériát de nem így :cry:

Saaba remélem ma már kiderül mi lesz neked inszem vagy csak sima stimus hónap várjuk a híreket.
edina71
Budapest
 
 


Én is bízom benne Edina! :) Én feb. 6ára megyek a HSG-re utána héten pedig vissza a profhoz, akkor kiderül minden :)
bogyoka999
Budapest
 
 


Sziasztok csajok!

Voltam ma én is, megvolt a VV.Murber megnézett UH-on azt mondta hogy a closty nekem nem elég mert nem olyanok a tüszők mint kellene lenniük+nagyon vékony a méhnyálkahártyám így nem jöhet létre terhesség.....A kis alacsony szemüveges , göndör hajú (sajna nemtudom a neveket még :s) asszisztens beadott egy fostimon-t...csütörtökön vissza VV+UH újra....megkérdeztem az inszemet...és azt mondta a doki hogy ebben a hónapban végigkíséri a ciklust és jövőhónapban mikor megyek vissza akkor szóljak rá hogy inszemet beszéltünk meg.....Nem tudom hogy mitől vastagodik meg vagy vastagíthatnám meg a méhnyálkahártyamat, van-e arra valami......+ hogy 2 nap alatt mennyit nőnek a tüszők....Szóval otthoni buli lesz.... :)

Edina, Petra...bár én csak inszemes leszek de jövőhónapban én is veletek tartok :)

bogyoka,

Szedjed a gyogyót :) Ha a profot nem izgatta és nem lehet semmi hátrány akkor biztos minden rendben lesz+ a HSG is okés lesz :) tuti!!!
saaba21
Budapest
 
 


Saaba:
Kicsit fura, amit csinálnak. Ha Murber szerint nem elég vastag a nyálkahártya, akkor minek nyomkod fostimonnal? A nyálkahártya egyébként a closty-tól is vékonyodhat, ezért nem szabad nagyon hosszútávon használni.
Akkor ezek szerint most nem lesz inszem, csak terminált együttlét?

Bogyoka:
Valószínűleg csak nagyobb adagot fogsz kapni a bromo-ból, a legkisebb ugye a fél, de hallottam, aki 2-3x1-et is szedett.
Egyébként ez a daganat a gyógyszer hatására csökken, vagy mit mondtak?
salsera
Budapest XIII. kerület
 
 


Salsera,

Igen ez most otthoni együttlét lesz.... :s gondolom azért is nem izgatja annyira...most arra kíváncsi hogy hogyan reagál a szervezetem....Nem lehet valamivel megvastagítani?(gyógyszer vagy vmi) iéyenkor ez van és kész? :s
saaba21
Budapest
 
 


Sziasztok!

Elnézést a ritka jelentkezésért!

Mi is ma voltunk a klinikán.
Szerintem láttam is saaba-t :-) Én a férjemmel voltam (szakállas pasas, rajtam pedig pulcsi+mellény kombó volt)
Nálunk indult az inszem :-) Jövő héten szerdán kerülnek hozzám a srácok. Reméljük, meghozza a várt eredményt!

Bogyoka,
ne aggódj, egy barátnőmnek kísértetiesen hasonló volt az esete, spontán lett terhes és egészséges babát is szült!

Regi,
fel a fejjel! Csak ennyit tudok mondani... Mindenesetre pihenj sokat, hogy mielőbb regenerálódj!


A többieknek szintén minden jót és kitartást a sikerig!
dekatka82
Vácrátót
 
 


saaba, egy tipp:
nekem is volt sokféle gondom (nem normális vérzés, állandóan késett, cisztásodtam), és erre kezdtem el használni a palástfű teát.
Minden reggel egy kiskanálnyit leforrázok belőle 2,5 dl vízzel (hagyom állni kb 10-20 percet) és megiszom amikor már langyos.
Nekem nagyon sokat segített! Életemben először jött meg minden szempontból "normálisan".
No, a lényeg: azt olvastam róla, hogy MINDEN tekintetben csak a legjobbat teheti a női szervrendszerrel.
Nyugodtan ihatod a ciklus minden napján, ha összejön a baba, akkor segít megtartani is.
Bármikor elkezdheted!
dekatka82
Vácrátót
 
 


Saaba:
Ha felmész a netre biztos találsz olyanokat, mint méhpempő, vagy más készítmények.

Nem tudom valóban hatásosak-e, valakik szerint igen, de néhányan az együttlét utáni gyertyaállást is csodaként emlegetik.

Férjedet gondolom már vizsgálták az inszemeknél?
salsera
Budapest XIII. kerület
 
 


Szia Dekatka :)

Rövid sötét hajad van?ezer drukk nektek jhétre és persze utána következő 2 hétre...meg persze utána és utána is :-)))))Két pár is volt mikor én ott voltam...bementem a műtőbe az asszisztensel ott adta be a szurit olyan 3/4 10 körül jöttem el...
Most elkezdtem a Gyuri bácsi féle csomit inni...az a kúra május 11-ig tart ebben van minden reménységem meg max elmegyek talpmasszázsra de csak tavasszal... :) Köszi csajok.....lehet ez még a méhtükrözés miatt lehet mert ugye az decemberbe volt....és lehet hogy akkor vékonyodott meg....méhpempőt edtem...de semmi...még tavaly... :) a vörösbort írják sokan :) hgy az jó.....
saaba21
Budapest
 
 


Sziasztok! Nem hiszem, h többb gyógyszert kéne szedni, mert a prolaktinom nem volt olyan magas,sőt 3 hónappal előtt fele annyi volt akkor 30 volt, most meg 60 és 100-150 felett gondolnak ilyenre... Salsera azt olvastam, h a gyógyszertől el sorvad , mert gátolják a hormontermelését. Ez kb 2 éves kezelés.. nem az nistt aggodom, h nem esek teherbe, mert arra kapok bgyót, hanem h utána kezelni kell, h ne nőjjön, mert az okozhat problémát ...
bogyoka999
Budapest
 
 


Sziasztok!
Gyors helyzetjelentés:
ma voltam UH-n, minden a korának megfelelő, jövő héten pénteken kell mennem a 12. heti UH-ra és a vérvételekre és a többire.

Mindenkinek fel a fejjel! Sikerülni fog!!!!!
kamilla04
 
 


Szia Kamilla

Gratula a pocaklakóhoz és nagyon vigyázzatok magatokra . Semmi emelgetés meg stressz csak pihenés és nyugalom :lol:
Ígérem próbálunk utolérni benneteket ha már lehagyni nem tudunk :lol:

Szép napot neked és a többi kismamának is. Edina
edina71
Budapest
 
 


Szia Kamilla!

Jajj de jó :-)))) Vigyázz magatokra :) Gyere a hírekkel...Csatlakozom Edinához :) Nemsokára utolérünk mindenkit :)))))) Babára fel!!!!
saaba21
Budapest
 
 


Sziasztok, Kamilla örülök,h jól vagytok. :-D
Edina, remélem sikerül a februári kezdés, drukkolok! Bogyoka, téged is rendbe hoznak a gyógyszerekkel és ok lesz minden. A rubeola akkor ezek szerint ok volt ugye? Még védve vagy az jó mert akkor nem húzzák azzal az időt.
Petra, remélem te is kezdhetsz.
Mmzsóval mi lehet Lányok? Ő kezdhetett? Drukkolok mindenkinek.
Saaba, Dekatka, nektek is, remélem az inszem sikeres lesz!


Engem most az orvosom ágyhoz kötött :-( elég rossz,csak enni,mosakodni kelhetek fel a 12. Hétig tuti aztán majd meglátjuk. Véreztem picit,de velem vannak a Manók azt mondták velük nincs gond, volt szívhang is pénteken, 8 és 9 mmeresek vagyunk. :-D valami. Azóta minden ok és ok is lesz bízunk. Tünetem még mindig semmi. ;-) tegnap volt egy kis hányinger,de el is múlt.
84agi
 
 


Sziasztok, Kamilla örülök,h jól vagytok. :-D
Edina, remélem sikerül a februári kezdés, drukkolok! Bogyoka, téged is rendbe hoznak a gyógyszerekkel és ok lesz minden. A rubeola akkor ezek szerint ok volt ugye? Még védve vagy az jó mert akkor nem húzzák azzal az időt.
Petra, remélem te is kezdhetsz.
Mmzsóval mi lehet Lányok? Ő kezdhetett? Drukkolok mindenkinek.
Saaba, Dekatka, nektek is, remélem az inszem sikeres lesz!


Engem most az orvosom ágyhoz kötött :-( elég rossz,csak enni,mosakodni kelhetek fel a 12. Hétig tuti aztán majd meglátjuk. Véreztem picit,de velem vannak a Manók azt mondták velük nincs gond, volt szívhang is pénteken, 8 és 9 mmeresek vagyunk. :-D valami. Azóta minden ok és ok is lesz bízunk. Tünetem még mindig semmi. ;-) tegnap volt egy kis hányinger,de el is múlt.
84agi
 
 


Sziasztok,

még szeptemberben jöttem egyszer segítséget kérni. Ma indult el a Sotés pályafutásunk végül. Igyekszem majd kicsit képbe kerülni veletek, hogy kivel mi van :)

A Kaáliból jöttem át, és most kezdtük a hormonprofilt. Szerencsémre a vizsgálatok egy részét elfogadják, bár pont a macerásat a hormont meg a férjem andrológiáját újra kell csinálni. Inkább nem írom le a 10 évnyi kálváriámat, majd max szépen adagolva...

Akinek szurkolásra van szüksége, annak mennek a drukkok!
buksi8
 
 


Buksi,

Neked akkor egy kalappal, reméljük a sote sikeresebb lesz neked! Kitartás!
84agi
 
 


Ági,

Egyemmeg őket, biztos cukik lehettek :))) Na akkor pihizz sokat :)))) tartsd be az utasítását a doki bácsinak :)) Vigyázz magatokra :)))

Buksi,

drukkolok hogy minnél hamarabb beinduljon nálatok a dolog.... :)
Engem érdekel a történeted.... :) A Kaáliba volt valamilyen beavatkozásod?
saaba21
Budapest
 
 


Sziasztok!örülök a kismamiknak, h jól vannak ! Vigyázzatok magatokra nagyon :-) Ági még nincs meg a rubeola eredménye hétfőn kell telefonálnom, remélem ok lesz..
Buksi üdv köztünk :-) engem érdekelne mi történt veletek, ha van időd és kedved priviben elküldheted :-) ha jól értem a 4vérvételt kell megcsinálnotok most? Hamar meglesznek :-)
Saaba most a doki meg is mondta melyik napokon kell akciózni, v azt nem ?
Nagy ölelés mindekinek :-) szép napot csajok!
bogyoka999
Budapest
 
 


Bogyoka,

Akkor megy a drukk hétfőre :))) Tuti biztos minden ok :)
Holnap még megyek egy körre :) Megnézi Murber hogy mennyit dobott rajtam a Fosti....+megint VV+UH.Nem még nem mondott semmi konkrétat de szerintem 7végén kell akcióznunk...otthon....De egy dolog vígasztal hogy jövőhónapban tuti az inszem, mert mostmár Murber is mondta hogy mikor megyek jövőhónapba szóljak rá hogy inszemet beszéltünk meg...

Lányok
Mitől függ hogy kihez kerülsz?(Murber v a Prof.? )
Ki dönti el?
saaba21
Budapest
 
 


Saaba,
szerintem így hogy Murber Dr.-nál kezdték, ott is maradsz. Én nála kezdtem és oda is jártam végig, ő csinált mindent. :)
84agi
 
 


Jajjjjj de jóóó , köszi Ági :))) Ennek nagyon örülök...még egy kérdés :p Ti mikor jártatok be inszem elött vagy ilyesmi adtatok valamennyit?Vagy majd elég mikor már itt a baba a pocakba és utamra engednek?
saaba21
Budapest
 
 


Szia Ági

Örülök, hogy minden rendben van a pocaklakókkal és reméljük ez így is marad még sokáig.

Akkor légyszi válts most kímélő üzemmódba magad és fogadj szót a dokinak rendben ????

Pihenj tévézz vagy olvass csak ne csinálj semmi olyan dolgot ami veszélyeztetné a picurokat.

Tudod ikreket szeretett volna a párod és ne rontsd el az örömét :lol:
edina71
Budapest
 
 


Sziasztok Lányok!

Mi is kezdhetjük februárban a lombikot. Pénteken megyünk a klinikára megbeszélni a műtét előtti vizsgálatokat és leveszik mindkettőnktől a vért az aids és a hepatitis szűréshez. Elvileg annak 3 hét múlva lesz eredménye és a következő ciklusommal kezdhetünk. Ezt ígérte Murber doktor! Én bízom benne! :)

Muszáj a negatív hullámot megtörnünk és követni a boldog kismamákat!!

Saaba, ügyesek legyetek! ;)
Ági, vigyázz magadra! Parancsra nem lehet könnyű pihenni, de ha kibújik a két kismanó, akkor már úgysem lehet! :)
Kamilla, már a 12. hét lesz? Boldogságos babvárást!
Bogyoka, sok-sok drukk Nektek is!
Edina, Petra , remélem, hogy februárban kezdés lesz nálatok is!
Buksi,engem is érdekel hogy mi történt veletek. Akkor nektek is megy a drukk! :)

Szép estét mindenkinek!
ruzsoma
Budapest XIX. kerület
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?