Új privát üzeneted érkezett!

Jó Reggelt Lányok!!

Sajnálom, Kamilla a rosszulléteket!! Én is szívesen átveszek a hányós, émelygős babás mamáktól egy kicsit!! :)

Nagyon rossz volt bejönni dolgozni!! :cry: :cry:
Nagyon remélem, h nem fog Urbancsek elkeseríteni!! :)
Alig aludtam este...

Babások közül van, aki dolgozik?? ??
Csajok szoktatok inni kávét??
regi1978
Halásztelek
 
 


Jó reggelt Regi!

Igen én dolgozom. A beültetésnél voltam csak otthon.
Kávét csak koffeinmenteset iszom.

Nyugika, minden okés lesz.
kamilla04
 
 


Sziasztok, én itthon vagyok beültetés óta. Nekem néha fáj a hasam akkor feküdnöm kell. Addig nem megyek míg nem biztosabb minden. Kávét úgy tudom szabad inni napi 2őt is, én iszom reggel mindig egyet. Regi kitartás. Hányra mész? Írj majd mi volt!
84agi
 
 

 
 

Sziasztok!

Regi, nagy várunk a hírekkel!!
Én is csak a beültetés után voltam otthon, illetve ünnepek előtt azt a három napot, mert elég vacakul voltam, de egyébként dolgozom. A kávét pár napja tudom meginni megint, eddig nem kellett. Én is úgy tudom, hogy önmagában nem tiltják, csak a túlzott fogyasztást kell kerülni. Reggelente iszom meg egy tejeskávét.

Edina, hogy áll a ciklusod? Használnak a bogyók?

Kamilla, nincs kedved kipróbálni a cocullin homeos bogyót a rosszullétekre? Meggyőződésem, hogy én attól vagyok jobban. Már az első adag után jobb volt és mostanra tulajdonképpen elmúlt az émelygésem. Fáradékony vagyok és vannak dolgok, amitől változatlanul undorodom, érzékeny vagyok a szagokra, szóval van, ami nem változott, de annak az ólmos fáradtsággal kapcsolt állandó gyomorforgásnak véget vetett, úgy két hét alatt, úgy hogy napról napra voltam és vagyok egyre jobban, pedig két napja már nem is szedem.
zora82
Budapest
 
 


Kedves Fórumozók!

Habár nem írtam túl gyakran, de gondoltam azért veletek is megosztom az örömteli hírt, hogy 2012. december 21-én megszületett két gyönyörű gyermekünk. Minden rendben velünk, irtó édesek. Hihetetlen jó érzés anyának lenni, gyakran elérzékenyülök, ha rájuk nézek :)

Mindenkinek problémamentes terhességet és mielőbbi babásodást kívánok!

Igyekszem majd még beszámolni a részletekről, de most még szokjuk a napirendet!
afonya83
Budapest XVI. kerület
 
 


Áfonya, már úgy vártunk a hírekkel. Tegnap is beszéltünk rólatok a férjemmel, hogy vajon hol tartotok???
Gratulálok, sok boldogságot, jó egészséget, gyors összeszokást, sok tejecskét!

Zora, köszi!
kamilla04
 
 


Áfonya, gratulálok a picikhez és nagyon sok boldogságot, jó egészséget kívánok nektek!!
zora82
Budapest
 
 


Sziasztok Lányok!

Áfonya babáihoz és is szívből gratulálok!
Pocakos lánykáknak kitartást a rosszullétekhez, akinek pedig pont ez a vágya, hát...kívánok neki egy kicsikét! :D

Én ma voltam az utolsó vérvételen, (párom csütörtökön megy a sotes vizsgálatra) jan. 17-én megyünk Murber dokihoz és a professzorhoz is megbeszélésre. Remélem, hogy mihamarabb kezdhetünk. Már nagyon szeretném, a várakozás nem az erősségem! :(

Egyébként mire számítsak a professzoros megbeszélésen? Kicsit félek! :)
Szép napot mindenkinek!
ruzsoma
Budapest XIX. kerület
 
 


Áfonya,
gratulálok a picikhez! :D Jó babázást, remélem zökkenőmentes szülésed volt!
Kisfiú, kislány? Milyen elosztásban vannak? :)
Ruzsoma,
ne félj a megbeszéléstől, rendben lesz minden. Hogy hogy kell menned a profhoz is és Murber dokihoz is? Én csak Murber dokihoz jártam, profnál egyszer voltam, mert akkor nem dolgozott az én dokim és ő mondta meg a vér eredményt. :)
Velem akkor nagyon rendes volt és mosolygott, bár ahogy a lányokat olvasom itt a fórumon elég távolság tartó és szűk szavú, de attól még jó orvos és tapasztalt!
Edina,
hogy vagy? hogy néz ki mikor kezdhetsz pontosan? Drukkolok!
Regi,
várunk!
84agi
 
 


Sziasztok Lányok!

Régi:
Nyugodtan igyál kávét napi 1-től semmi bajod nem lesz.
Bár, ha az ember elolvassa a védőnőtől kapott várandóssági könyvet, akkor bepánikol tőle, abban se kávé, se tea, se csoki, és egyetlen állathoz se érhetek hozzá. :(
Úgy hogy gyorsan félre is tettem.

Áfonya:
Gratula a babákhoz, de jó lenne már ott tartani! :)

Ruzsoma:
Tényleg fura, hogy miért kell mindkét orvoshoz menni? Urbancsektől ne félj, kb 5 perc alatt lerendez Titeket. Ha kérdésetek van, mindig azt válaszolja, hogy le van írva a tájékoztatóban. Férjem utólag őrjöngött, hogy ezért ültünk ott vagy 2-3 órát, ezt telefonon is el lehetett volna intézni.

Aki rosszul van és még nem próbálta, az rágózzon. Nekem a homeós bogyók semmit nem segítettek, ellenben ha rám jön egy kis émelygés el kezdek rágózni és egész jól vagyok. Utána olvastam is valahol a neten, hogy ajánlják.

Én ma voltam itt a helyi sztk-ban, kiírtak egy csomó vizsgálatot. Bár dec 28-án láttam babót, azért az ember parázik ugye, hogy minden rendben van-e, különösen, hogy utóbbi másfél hétben 2 kg-ot fogytam (úgy hogy most éjszaka is fel kellett kelnem enni, mert rosszul voltam, annyira éhes voltam).
Az orvos először nem akart uh-t csinálni, aztán addig keseregtem, hogy "biztos észreveszem, ha gond van?", meg sokat fáj a fejem, szóval, végül mondta, hogy "na jöjjön csinálunk egy hasi uh-t, csak hogy megnyugodjon"!

Úgy hogy ne hagyjátok Magatokat, jó tudni, hogy minden rendben van!
salsera
Budapest XIII. kerület
 
 


Regi,
nem tudom mi újság, remélem csak elhúzódott az egész vizsgálat, de minden ok! Ha tudsz jelentkezz! Drukkolok!
84agi
 
 


Sziasztok!
Áfony gratulálok a babókhoz :)
Képzeljétek a rubeola/hepaptitis vizsgálatomat nem tudták értékelni.. és újra kellett vért venni, a HIV ok negatív de a többit nem.. Kicsit sántit a dolog, mert csütörtökön az asszisztensnő az aro-ról felhívta őket és azt mondták, h úton van, már kész minden. Ma viszont azt mondta mikor hívtam, h nem értékelhető és újra kell. Mikor beértem mondta az asszisztnes, h péntken telefonáltak, h kell új vérvétel, és h ezt ők elküldik egy másik laborba...
gyors berohantam, h levegyék a vért :((( nem tudom mi a véleményetek a kémiai laborról.. de nem csak h undok nőci van ott, de annyira szétszúrkált.. h már szóltam neki, h nem jön ne forgassa a tűt, hanem szúrja meg a másik kezemet, ez jobban fáj, mintha 2 szúrás lenne...
már majdnem rosszul lettem a fájdalomtól..
mondták az ARO-n h lehet a hepatitis oltásom zavart be.. és vigyek legközelebbre minden papírt.. :(((
bogyoka999
Budapest
 
 


Sziasztok!!

Köszönöm a szorítás lányok!! Nagyon cukik vagytok!
Rossz hírekkel tudok csak szorgálni!!
Hát nagyon elhuzzodott a vizsgálat!! 2-szer is megnéztek!! Az ambulancián is!! :( Lázár Levente sokat hallottam már róla, legalább tud, h ki! :)
Nem fejlödőtt a babóm! :(
Holnap megműtenek lányok!!
Kitartás mindenkinek!!

Ági!!
Nagyon remélem, h te holnap nagyon boldogan fogsz kijönni a dokitól!! Hát én végigbőgtem az utat...
regi1978
Halásztelek
 
 


Bogyoka,

Fent a 2-on lévő laborról beszélsz? Ha igen teljes mértékben egyet értek veled! Képzeljétek és ezt talán nem is írtam meg sehova, mikor engem küldtek fel oda vérvételre, nálam is több mindent néztek akkor 3 papírom is volt, akkor egy idősebb hölgy volt ott, aki szétböködött, kiabált velem, hihetetlen mennyire nem emberek közé való volt, sajnos én nagyon magamra vettem és sírva jöttem ki egy szimpla vérvételről, nem is a fájdalom.... de maga ahogy viselkedett velem, hogy én mit képzelek, ne nézegessem a kezemet mennyire vérzik és nekem is össze vissza rángatta a kezemet meg a tűt mire megszúrt máshol. Nagyon béna volt, előzőleg a Aronál is onnan vettek vért, érdekes ott mindig tudtak normálisak lenni az emberrel! Nem is azt várjuk, hogy bájologjanak velünk, csak normálisak legyenek, de ez felháborító volt, éppen aznap egyedül mentem fel Bp-re és nagyon rosszul esett ez , fél óráig el sem állt a vérzés a karomnál. Azért nem szóltam csak neki semmit, mert féltem, hogy az eredményeim esetleg "véletlenül" eltűnnek és nekem is nagyon kellettek, de ha ez nincs biztos megmondom a véleményemet.
A Reprodukciós osztályon kenyérre lehet kenni az ott dolgozókat, annyira aranyosak, sajnos sok orvosnál jártam már és több intézetben el is voltam ájulva mikor először ide kerültem, hogy ilyen is van....
Szóval Bogyóka megértelek teljes mértékben, szerintem ugyan azt a hölgyet fogtuk ki, biztos vagyok benne!
84agi
 
 


Regi!
Rettenetesen sajnálom, hogy nem fejlődött a babód! :( Nem hiszem, hogy tudok, olyat mondani, ami vígasztalna, csak az együttérzésemről tudlak biztosítani.
Nagy ölelést küldök neked és kitartást holnapra.

Bogyóka: nem lehet, hogy egyszerűen elkeverték a leleted és ezért kértek újat, csak nem akarták megmondani? Nem , mintha a lényegen változtatna, hogy várnod kell....
Nekem eddig nem volt negatív tapasztalatom a kémiai laborral kapcsolatban.
Sőt, amikor a múltkor oda kellett menni a HIV és hepatitis tesz miatt, akkor még sokkal kedvesebb is volt a nő, hogy látta, hogy az ARO-ról jöttünk.
Sajnálom, hogy neked rossz tapasztalatod volt. Lehet,hogy kifogtál egy nem annyira ügyes és kedves nővért.
petra12
 
 


Lehet múltkor is ő vette akkor nekem nem volt gond, a a férjem mondta, h milyen bunkó, ésh nagyon fájt neki..
most láttam, h a vénámra keresztbeszúr...
bogyoka999
Budapest
 
 


Regi nagyon sajnálom, együtt érzek veled :(
Petra már bármit el tudok képzelni.. csak bosszant, nagyon mert a rubeolám ugye kérdéses továbbra is.. :(
bogyoka999
Budapest
 
 


Regi,
nem is tudom mit írjak.... sajnálom! Nagyon szorítottam! Nagyon bízom benne, hogy jobban leszel, csak hát a műtét.... sok idő is kell hozzá....
Te mindent megtettél ezért a babáért, de ha esetleg beteg lett volna az sem lett volna jó, sok olyanról hallottam, hogy ezért nem marad meg.
Tudom ez most korán sem vígasztal! Sok-sok kitartást kívánok!
84agi
 
 


Bogyóka:
Elhiszem, hogy bosszant. Abszolút megértelek. Itt mindannyian nagyon várjuk már, hogy végre kezdhessünk és akkor elég idegesítő lehet, ha ilyen hátráltató körülmények adódnak. Remélem, mielőbb elkészülnek az eremények és jó híreket kapsz majd.

Ági beszámolóját olvasva lehet, hogy tényleg ugyanannál a nőnél voltatok.
Akkor úgy látszik nekem szerencsém volt, hogy még nem találkoztam vele. Remélem, nem is fogok.
petra12
 
 


valószínű nagyon :( azt mondták, h a HSG előtt is oda kell mennem, lehet ha ő lesz megkérdem, h nincs-e más, mert még most is annyira fáj, mintha benne lenne a tű.. pedig nem vagyok nyafka... de ez a nő...
Regi nagyon sok erőt kívánok, és küldök neked! Ezekben a percekben valószínű semmi sem tud vígasztaló lenni :( Mielőbbi jobbulást kívánok!
bogyoka999
Budapest
 
 


Lányok nekem is volt élményem a hölgyel.. még az endometria műtétnél..
Egyszerűen nem volt , nem jött a vérem.. elkezdte ütögetni, mozgatni!! Azt hittem, h leütöm..

Persze ma is ő vette le a vért!! :)
De ma rendes volt és nem is fájt!
regi1978
Halásztelek
 
 


Jaajjj, Regi, annyira sajnálom. :cry: Nagyon nagy ölelést köldük nektek és szorítok, hogy mihamarabb kopogtasson a babó.
zora82
Budapest
 
 


Regi, én sem tudok jó vigasztaló szavakat írni, csak annyit, hogy nagyon sajnálom!

Mielőbbi felépülést és gyors regenerálódást kívánok!
kamilla04
 
 


Sziasztok lányok.

Áfonya gratulálok a csajokhoz biztosan nagyon édesek és sok örömöd lesz a két picurban.
Regi szomorúan olvastam a soraidat és annyira drukkoltam neked, hogy minden rendben legyen ma. Holnapra nagyon sok erőt és kitartást kívánok neked. Egyébként Mzsó jutott eszembe rólad de ő ennyire erős köztünk és most te is az vagy.

Nekem ma délután a Norcolut segítségével 14.00 körül megjött szóval akkor ma van az első napom. Holnap reggel irány a vérvétel 11 körül uh. Remélem minden rendben van és kezdhetünk majd.
Jön valaki esetleg holnap a klinikára???
edina71
Budapest
 
 


Regi:
Nem hiszem, hogy tudnék olyat írni, ami enyhíthetné a fájdalmad, ezért inkább sok erőt kívánok Neked holnapra és mielőbbi felépülést testileg és lelkileg!!
salsera
Budapest XIII. kerület
 
 


Köszönöm lányok a válaszokat, de nem lettem nyugodtabb! :)
Most már főleg nem tudom, hogy miért kell a professzorhoz is menni. Csak az asszisztensnőnél kértem időpontot Murberhez, mert ugye minden eredményünk kész jövőhétre és Ő mondta, hogy akkor már a profhoz is ad. Én próbáltam mondani, hogy én ugyan oda nem akarok menni, mert mi Murber magánrendelésén voltunk, ahol megegyeztünk, hogy ha készen van a vérvétel és a párom vizsgálata, akkor beszélünk. Azt a választ kaptam, hogy mindenki nála kezd és utána jön a prof. Ezek szerint Ti nem így csináltátok? Holnap megyek ultrahangra Murberhez, muszáj lesz rákérdeznem, hogy akkor most mi a helyzet!

Regi! Sok-sok erőt kívánok Nektek!
ruzsoma
Budapest XIX. kerület
 
 


Edina,
de jó kezdhetsz :) végre, a többiek mikor kezdenek?
én megyek holnap a klinikára, 9-re van időpontom Murber Doktorhoz, remélem minden rendben lesz és lesz már szívhangunk!
Ruzsoma,
nem értem akkor most én sem, de biztos megvan az oka ennek is! Csakis előre! :)
Regi,
remélem minden "rendben" lesz holnap, kitartás Neked! Amint lehet újra próbálkozni biztos össze jön majd a bébi! Drukkolok!
84agi
 
 


Szia Ági

Én reggel 1/2 8 körül megyek vérvételre és 11 körül lesz uh. Szóval nem biztos, hogy összefutunk. De jó lenne.
Mzsóról semmi hír és Petra is várat még magára de remélem hamarosan ők is jönnek velem ill együtt csináljuk végig majd.
Remélem holnap jó híreket kapsz majd . Várjuk a friss infókat.
Én is jelentkezem majd mire jutottunk Murber dokival.
edina71
Budapest
 
 


Edina és a Többiek!

Hajrá!!!!
Itt kezdés, innen már csak a jó dolgokra szabad gondolni. Szorítok Mindenkinek!!!!
kamilla04
 
 


Ruzsoma, az jutott eszembe, hogy itt az első eljárást mindig a Prof csinálja. Szóval valószínű ezért kell hozzá is mennetek. Mégis csak ő a Nagyfőnök!
kamilla04
 
 


Sziasztok Lányok!

Voltunk ma egy magán uh-n, hogy legyen képünk.
3 mm a baba és 5 hetesnek felel meg. Nincs szívhang.
Átmentünk a klinikára és ott is megerősítették.

Most egy kicsit elköszönök, vigyázzatok nagyon magatokra, a növekvő babákra és a januári, februári csapatnak is a leggyorsabb pocakosodást kívánom.
zora82
Budapest
 
 


Zora, nem találok szavakat! :( :( :( :(
kamilla04
 
 


Zora,
:( ez a nap! Sajnálom!
84agi
 
 


Jaj, Zora!!!

Potyognak a könnyeim!!
Nem akarom elhinni!!!
Nem akarok semmit mondani.. Sírd nyugodtan ki magad..
Ma rengeteget gondolkodtam..Holnapi nap még nehezebb lesz!!!

Kitartás lányok!!
Szurkolok holnap Edina és Ági!!!!
regi1978
Halásztelek
 
 


Zora, nagyon sajnálom. :(
Nem tudom, mit mondhatnék. Nagyon sok erőt kívánok.
petra12
 
 


Zora Oh :( :(
nagyon sajnálom.. sok erőt kívánok neked is, és kitartást!
bogyoka999
Budapest
 
 


Mi történt ma Lányok, valami rossz csillagzat, vagy nem értem???

Zora,
Annyira sajnálom, megértelek, hogy most kicsit visszavonulsz, azért remélem, mielőbb hallunk Rólad! :(
salsera
Budapest XIII. kerület
 
 


Regi, Zora sokat gondolok rátok, remélem túl vagytok már a beavatkozáson! Kívánom, h minél előbb felépüljetek!!
bogyoka999
Budapest
 
 


Csajszik!
Én még mindig a tegnapiak hatása alatt vagyok.
Még mindig nem tudom mit is írjak, mert ilyenkor semmi nem vigasztal.
Azt kívánom, hogy minél előbb felépüljetek mind lelkileg, mind fizikailag!
kamilla04
 
 


Sziasztok,
Regi,Zora
Remélem túl vagytok mindenen , engem is nagyon bánt ez az egész, hihetetlen,hogy az első időszakban mik történhetnek.
Edina,
Neked mit mondtak? Kezdhettél? Drukkolok,kitartás!
Bogyoka,
Neked most mikor lesz meg a sürgetett eredmény?
Lányok,
Én ma voltam uhon, volt már szívhang kettő is. :-D kiadtak minket,innentől már a nőgyógyászomhoz kell járnom. Valószínű továbbra is a klinikán dolgozó orvoshoz fogunk járni,aki műtött ez előtt. bízunk benne,hogy a továbbiakban minden rendben lesz! Vigyázunk,dolgozni nem dolgozom egyelőre.
84agi
 
 


Ági, gratulálok! Ügyik lesztek!!!!
kamilla04
 
 


Sziasztok Lányok!

Szeretnék csatlakozni hozzátok ha nem gond :) Mi a férjemmel 3,5 éve próbálkozunk.Volt 2 inszemem magánba.Tavaly júliustól járok a SOTE-ra.Most decemberbe műtöttek Laparral+méhtükrözés.Murber dokihoz járok :) Jó fej.Ma voltam 2. ciklusnapon UH.-n és holnaptól szednem kell clostyt napi 1-et 5 napig.Még írt fel Choragont+Fostimont (az utobbit nem tudom mire? :) ) + jhéten a 9. napon mennem kell ösztraidol vv-re+UH.Nem nagyon értettem hogy ez most stimus hónap vagy azt nézi hogy hogy folyik le egy ciklus nálam....Köszi hogy elolvastatok :) Remélem hogy minnél elöbb babások leszünk :) Nektek mi a véleményetek Murber dokiról?
saaba21
Budapest
 
 


Sziasztok!
Elnézést, hogy így eltűntem, még szokjuk az új, kibővült családot, teendőket.
Áfonya, szívből gratulálok a kis jövevényekhez, sok erőt sok tejcsit, jó egészséget és nagyon boldogságot Nektek!
Zora, Regi, nem találok szavakat... :cry: :cry: :cry: Kívánom, hogy hamar felépüljetek testileg, lelkileg és mihamarabb kövessetek :wink: ! Nagyon vigyázzatok magatokra!!
Kismamik, örülök, hogy szépen haladtok előre, vigyázzatok magatokra és a kis pocaklakókra!
Zsó, bízom benne, hogy hamarosan Te is kezdesz, és remélem, azért hallunk még Rólad!
Akik még kezelés előtt/alatt álltok: csak pozitívan, és nagyon nagy kalappal Nektek!

Mi jól vagyunk, KisMackónk szépen növekszik, nagyon jó baba és nagyon szerelmesek vagyunk belé, nem győzünk betelni a mi kis csodánkkal.
Kívánom, hogy Ti is minél hamarabb megtapasztaljátok ezt az érzést!
maci80
 
 


Sziasztok!
A nagy kérdés megoldódott! :) Csak egy kis adminisztrációs kavar miatt írtak be a profhoz, le is mondta az időpontomat Murber doktor. A véreredményemmel minden rendben, ahogy többen mondtátok csak napi fél Bromot kell szednem. 1 hét múlva remélem, hogy már kiderül, hogy hogyan tovább.

Ági: Gratulálok! Olyan jó Neked! :) És kettő is? Nekem is az a titkos vágyam! (ha már így alakult) Egyébként nem fél 11 körül voltál ma a klinikán 2 kísérővel?

Saaba: Nálad már történik valami! Ez jóóó! :) Murber dokit szakmailag csak hírből ismerem, de emberileg nagyon szimpatikus, kedves, segítőkész és figyelmes. Nekem eddig nem volt semmi negatív tapasztalatom.

Mackó: Csodaszép időszak ez Nektek, gyönyörködjetek csak a KisMackótokban!

Minden szépet és jó kívánok mindenkinek!
ruzsoma
Budapest XIX. kerület
 
 


Sziasztok!
Engem is megvislet Zora, és Regi híre, nagyon sokat gondoltam rátok :(
Ági gratulálok :) hogy meggyorsítják-e ? nem hinném, mert 2 hét múlva kell telefonálnom :(
Mindegy kivárom, nem tudok mást tenni, reménykedem, h lesz még hatása az oltásnak..
Kismamik hogy vagytok?
Saaba üdv, neked most újabb inszeminációd lesz?
bogyoka999
Budapest
 
 


Sziasztok lányok.

Remélem Zora és Regi már túl vannak a nehezén és lassan testileg és lelkileg is visszatérnek közénk.

Hát én sem tudok sajnos jó hírrel szolgálni, mert a doki közölte ma velem, hogy a vérleletem nagyon rossz lett az ösztradiol és az lh oké de az fsh szintem nagyon magas. Állítólag 14 értékig még elkezdik a lombik stimulációt de nekem 27 volt.

Ami sajnos azt jelenti hogy lassan de biztosan kimerülni készül a petefészkem és az idő előre haladtával egyre kevesebb az esélyem a babára. Tavaly az inszemnél még minden hónapban rendben volt minden
Sajnos ez van, ezt teszi ez a fránya 41 év. De nem adom fel és jövő hónapban vissza megyek, adott megint beutalót vérvételre és ő is azon van, hogy ne húzzuk az időt amíg van esély egy kicsi is próbálkozzunk :lol: :cry:
Próbálok a neten valami bogyót nézni amivel lehetne ezen változtatni és talán még beleférünk az idén, hogy még egyszer anya lehessek.

Tudjátok lányok csak pozitívan és soha nem adjuk fel. :D
Remélem Mzsó és Petra nagyobb szerencsével kezdik az évet én drukkolok nekik nagyon.
edina71
Budapest
 
 


Edina, nagyon sajnálom, de hátha ez csak egy átmenti rossz eredmény,bizzunk benne, h a jövő havi jó lesz! Drukkolok nagyon!!
bogyoka999
Budapest
 
 


Nem kezdődik valami jól ez az új év. Egy-két kivételtől eltekintve csupa rossz hírekkel jöttök mostanában. :( -
Nem is tudom, mit mondhatnék.

Edina, nagyon remélem, hogy azért nem olyan súlyos a helyzet és következő hónapban jobbak lesznek az eredményeid.

Ági, neked gratula a két szívhanghoz. Remélem, a továbbiakban is minden rendben lesz nálad.
petra12
 
 


Bogyoka,
köszönöm. Azért gondoltam hogy meggyorsítják, mert nem a te hibádból nem lett jó és már mennél tovább.... de hát akkor mégsem jól gondoltam. De ennek már jónak kell lennie!!!! Aztán jössz Te :)
Ruzsoma,
köszönöm neked is, még semmit nem akarunk elszólni, persze örülünk, de igyekszem óvatos lenni, a doki is erre intett, főleg kettővel most már azt mondta :)
Én voltam ott Apukám vitt el minket és a férjem volt még ott. Láttál ezek szerint? :)
Mackó,
hihetetlen érzés lehet :) biztos nagyon élvezitek a babázást!
Saaba,
szia :) én Murber doktorhoz jártam :) nincs róla semmi rossz szavam. Sokszor siet, de mindenre válaszol, amit kérdezel tőle és a fontosabbakat el is mondja, de a reprodukciós osztályon az asszisztensek, nővérek is nagyon segítőkészek, én sokszor tőlük is tudtam meg ezt-azt. A fostimon szuri az a stimuláláshoz kell, nekem rövid protokolom volt és én is azt használtam. Remélem sikerrel jársz :)
84agi
 
 


Bogyoka,
köszönöm. Azért gondoltam hogy meggyorsítják, mert nem a te hibádból nem lett jó és már mennél tovább.... de hát akkor mégsem jól gondoltam. De ennek már jónak kell lennie!!!! Aztán jössz Te :)
Ruzsoma,
köszönöm neked is, még semmit nem akarunk elszólni, persze örülünk, de igyekszem óvatos lenni, a doki is erre intett, főleg kettővel most már azt mondta :)
Én voltam ott Apukám vitt el minket és a férjem volt még ott. Láttál ezek szerint? :)
Mackó,
hihetetlen érzés lehet :) biztos nagyon élvezitek a babázást!
Saaba,
szia :) én Murber doktorhoz jártam :) nincs róla semmi rossz szavam. Sokszor siet, de mindenre válaszol, amit kérdezel tőle és a fontosabbakat el is mondja, de a reprodukciós osztályon az asszisztensek, nővérek is nagyon segítőkészek, én sokszor tőlük is tudtam meg ezt-azt. A fostimon szuri az a stimuláláshoz kell, nekem rövid protokolom volt és én is azt használtam. Remélem sikerrel jársz :)
84agi
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?