Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok Lányok!
Új év, új kezdet! :)
Eddig csak olvasgattalak benneteket, de most úgy döntöttem, hogy szívesen csatlakoznék a kis csapathoz!

A dolog nálunk el van döntve: ICSI. Már csak a mielőbbi kezdésnek drukkolok.
Eddig úgy gondoltam, hogy velem minden rendben és Murber doktor tervei szerint január végén, február elején kezdhetünk, na de...
Ma voltam a 2. vérvételen és a néni jól el is keserített, ugyanis közölte, hogy nem kell terhelés. :( Ezek szerint valami mégsem ok. 15 évig mindig szinte percre pontosan megjött, ez elmúlt másfél éveben zsák számra "gyártottam" a pozitív ovu teszteket. És mikor késik, mikor negatív az összes teszt??? Hát mikor élesben megy a vérvétel!
Azért remélem, hogy semmi komoly és idén anyuci leszek! :)

Hajrá mindenkinek, pocakosoknak gyönyörű babvárást és persze szép napot! :wink:
ruzsoma
Budapest XIX. kerület
 
 


Ruzsoma! A prolaktinos terhelésre gondoltál?
Ha igen akkor az nem gáz, nekem sem volt. Bromocriptint kell szedned majd talán és attól még fog hatni a többi. Ne izgulj.

Üdv közöttünk!!!
kamilla04
 
 


Ruzsoma!!

Szerencsés évet neked is!!

Kamilla megírta a problémádat...

Remélem, h mindenkinek jól teltek az ünnepek!! :lol: :lol: :lol:
regi1978
Halásztelek
 
 

 
 

Regi, hogy vagy?
kamilla04
 
 


Kamilla!!

Köszi jól!! A héten itthon növesztem a pocakom!! :) Várva a 7.-ét, h jók legyenek az eredmények!! :lol: :lol: A baráti társaságunkban 3 pocaklakós van!! :)) 1 hónap és 1 hét van köztünk!! A tejfakasztótól előre félünk!! :)) Nagyon örülünk neki, h egyszerre fogunk szülni!! Lelkesítjük egymást!! A többieknek már a második baba.

Semmi tünetem!! Kivéve, h többet alszom és iszom! Így fel sem tűnik, h elvileg babás vagyok..

Te hogy vagy??? Látsz valami változást magadon? Pocak??

Ági? Zora? Salsera? Kocos?? Hogy vagytok??

Januári csapat?? Ki mikor kezd??
regi1978
Halásztelek
 
 


Regi, hol így, hol úgy. Ma bármit eszem savanyú íz marad a számban. Reggeli rosszullétet nem úszom meg. Meg reggel olyan volt mintha a jobb oldalon beszorult volna a levegő. Pocak még csak a fújódástól nagy a többit még nem látni....

Jó lesz az a tejfakasztó!!!!
kamilla04
 
 


Sziasztok!

Ruzsoma, üdv köztünk!

Visszatértem a munka világába. :) Kicsit még fáradt vagyok, de a rosszullétek sokat javultak. Enni, inni, még mindig nem tudok bármit, de legalább már nem émelygek folyamatosan. :)

Arra jutottunk, hogy a klinika terhes ambulanciájára fogok járni terhesgondozásra és azt hiszem már meg is találtam az orvosunkat, aki remélhetőleg elvállal majd. Már csak a rendelési idejét kellene kiderítenem, de lehet, hogy az egyszerűség kedvéért holnap reggel ott kezdek.
Gondoljátok, hogy a kartonozóban jelezhetem, hogy kihez szeretnék bekerülni az éppen rendelő dokik közül? :?
zora82
Budapest
 
 


Sziasztok!
Bocs a zavarásért, megmaradt injekcióimat szeretném eladni. Gyöngyös környéki vagyok.
Choragon 2db
Fostimon 2 db. Decemberben vettem őket, így a lejárati időn belül van jóval.
shedvig
Tarnaméra
 
 


Sziasztok!

Kezdek egy kicsit megnyugodni! (Kamilla: igen, a prolaktinos terhelésre gondoltam)
Tudtam, hogy itt a helyem köztetek! :) Köszönöm!
ruzsoma
Budapest XIX. kerület
 
 


Sziasztok lányok !

ruzsoma üdv köztünk .

Remélem mindenkinek jól teltek az ünnepek és a kismamáink nem erőltették meg magukat házimunkával és egyebekkel.
Én már nagyon készülök a jövő hétre már szedem a Norcolutot ezerrel bár a bevétel után általában kicsit görcsölök de kibírom.
Elméletben hétfőn reggelre kell megjönnie tőle és Murber azt mondta hogy a vérvétel beutalóval a 2-3. napon jelenjek meg a klinikán. Szóval szerintem kedd szerda körül kezdünk.
Remélem most minden nagyszerűen fog sikerülni és most nem fogok kudarcot vallani
:cry:

Mzsó Petra remélem velem tartotok és kb egyszerre kezdünk majd.
Kocos Salsera Kamilla Zora Ági Regi remélem pocaklakók jól érzik magukat odabent és nem kínozzák nagyon a mamájukat.
Várjuk a friss infókat mindenkiről :lol:
edina71
Budapest
 
 


Nekem utrora lenne szükségem. Nem maradt valakinek esetleg?
kamilla04
 
 


Sziasztok,

Ruzsoma, üdv. itt nálunk!

Regi,
reméljük akkor minden a legnagyobb rendben van, mindjárt itt van a 7-e és akkor megnyugtató híreket fogsz hallani bízom benne! A tünetek miatt szerintem ne aggódj, örülj, hogy talán ennyi volt :)
Kamilla,
sajnálom, hogy a reggeli rosszul léted még mindig jelen van.... mikor kezdődtek ezek nálad?
Zora,
örülök, hogy jobban vagy és reméljük a fáradtság is javulni fog idővel! Sajnos nem tudom hogy megy ez a terhes gondozás a soten, de szerintem, ha felhívod őket telefonon is szívesen elmondják. Én úgy gondolom meg kell hogy választhasd kihez szeretnél menni.
Edina,
itt a január nemsokára kezdhetsz te is :) és nemsokára már köztünk leszel! Nagyon fogok Nektek drukkolni kell hogy folytatódjon a sikerszéria!
Mmzsó és Petra és reméljük mennek veled és sikeresek lesznek ők is!
Én most vagyok a 6. hetes, de semmi tünete a terhességnek. Mikortól kezdődnének el a rosszul létek, ha lesznek? Nagyon változó. Örülök, hogy nincs nagy rosszul lét, de furcsa is, hogy így terhes vagyok. Két ünnep között volt uh és egyelőre annyit megtudtunk, hogy szabályos petezsákot láttak méhen belül valamint még mellette valamit, amit nem tudni még mi majd 8án megmondják a klinikán, akkor kell mennem. Akkor leszünk pont 7 hetesek. Akkor már mindenképp kell szívhangnak lennie szerintetek?
84agi
 
 


Sziasztok, én is itt vagyok. Jól teltek az ünnepek, és most tele energiával vágok neki a jövő héttől induló vizsgálatoknak :D és februárban pedig kezdjük a lombikot :D
a rubeola eredményem még nem lett kész :( remélem lesz még hatása az oltásnak, már napi szinten beszélek az aroval, már ők is drukkolnak :D
Hajrá januári csajok! :d
bogyoka999
Budapest
 
 


Sziasztok Lányok!

Remélem, mindenkinek jól teltek az ünnepek és örömökben gazdag év elé nézünk.

Én már eléggé pocakosodom, pedig a baba a legutóbbi mérések szerint még csak 70 gramm. :)

28-án voltam integrált teszten, szerencsére mindent rendben találtak az ultrahangon, remélem, a véreredmények is ezt igazolják majd.
Ja. 65%, hogy fiú, láttak valami pöcköt. :)

Az állapotom elég változó, elég sokat fájt a fejem, még émelygés is előfordul, nyúlnak a szalagjaim, sokat alszom. De hát ez van, pénteken kezdem a 14. hetet.

Hajrá januári csapat, ugye milyen gyorsan eljött az idő?

Kamlla:
Nekem még van több mint két doboz utrom, ha kell.

Ági:
nekem a 6. hét környékén kezdődtek a tünetek, a 7-8. hét szörnyű volt, ez a bromos időszak volt, aztán jobb lett, most már az utrot is elhagytam.

Üdv köztünk Ruzsoma!
salsera
Budapest XIII. kerület
 
 


Salsere, jézusom a 14. hét. Most taliztunk és nyugtattál, hogy minden rendben lesz.

Kérem szépen az utrodat! Megegyezünk!!!
kamilla04
 
 


Sziasztok!

Még egyszer BUÉK Mindenkinek!

Nekem is jól teltek az ünnepek szerencsére híztam 1 kilót is, mert eddig csak folytam.

Örülök, hogy minden kismama jól van!

Nekem sajnos új tüneteim vannak, gyomorégés, telítettség érzet, fejfájás... :( Lehet hogy végigkíséri a terhességemet. :( Nekem is növöget a pocim, de itt az ideje, mert már a 15. hetet kezdem meg. :)

Bizony rohan az idő Kamilla! :)

Ági ne várd a rosszulléteket, neked nem biztos hogy lesz. :)

Edina, minden rendben lesz, nyugi!

Zora, én is a klinikára akartam menni terhesgondozásra, de sajnos már mindenki magánban csinálja a terhesgondozást a klinikán már nem. Oda csak CTG-re járnak a kismamák a magánrendelésről. Legalább is én ezt az infót szereztem annak idején és sajnos Andi is megerősítette az ARO-n. :( Remélem Te jobb híreket kapsz, ha érdeklődsz.

Ruzsoma, nyugi itt szinte mindenki szed(ett) Bromocriptint, mert magasabb volt a prolaktin szintje, de ez nem befolyásolja a teherbeesést. :)

Regi, minden rendben lesz 7-én! Drukkolok!
kocos888
Budapest XIII. kerület
 
 


Salsera, gratulálok hogy kisfiad lesz! Kisfiút szerettetek volna? :)
Neked is jó húsban van a kisbabád, nekem 67g volt a 12. héten, de már arra is azt mondta a dokinő, hogy kis husis. :)
kocos888
Budapest XIII. kerület
 
 


Bogyoka,
azt hittem már meglesz az eredményed mostanra, elég lassan jön meg, mondjuk már én sem emlékszem mennyi idő volt...
:) hajrá a januári csapatnak, Neked is sikerülnie kell!!!
Salsera,
Kisfiút sejtettek? :D de jó, hogy most már látni ezt is, vagyis valószínű. Találgattatok mi lesz?
Kocos,
remélem majd enyhülnek ezen tüneteid is és nem fog azért végig kísérni az egész terhességeden, hogy telik már az idő.... :)
Nem várom én a tüneteket, örülök is egyelőre hogy semmi sincs, de ahogy olvasom van akinek még ez után kezdődött a móka :) csak fura hogy terhes vagyok és nincs jele :)
84agi
 
 


Kocos:
Köszönöm, ha jól olvastam, akkor Nektek lányotok lesz?! :)
Igen, én mindig fiút szerettem volna, a férjemnél meg megakadt a lemez az "úristen, gyerekünk lesz résznél", úgy hogy még nem foglalt állást a témában. :)
Nem csodálom, hogy jó húsban van a gyerek, a hányós korszakomban össze vissza zabáltam és most sem bírok koplalni, már 3kg-ot híztam, most már muszáj lesz valamit mozognom.

Ne is mondd a fejfájást, nekem ünnepek alatt nem telt el úgy nap, hogy ne fájt volna a fejem. Én be akarok szerezni egy vérnyomásmérőt, mert a magas vérnyomás egyik jele a fejfájás, úgy hogy nyomon akarom kísérni.

Nagyon brutál volt az ultrahang, engem már az meglepett, hogy hasi volt, de amikor látszottak a gyerek ujjai, meg a gyomra, ja meg ásított is. Na azt nem bírtam röhögés nélkül, mintha még a kezét is a szája elé tette volna. :)

Kamilla:
Hát igen, nagyon gyorsan megy az idő, én nem bánom, én már inkább a gyerekkel lennék, túl lennék már a terhességen.
Meddig bírod ki még utroval, mert ritkán megyek Pestre, de akkor úgy szervezem, na meg merre tudunk összefutni?

Lányok, nézegettem, hogy milyen cuccok kellenek a babának, de a babapopsi törlő melegítőnél kiakadtam. Ez most komoly? Annyi hülyeséget megvetetnek az emberrel, én már azokat a topicokat olvasom, hogy ki mit vett meg feleslegesen.
Amire biztos beruházok, az a légzésfigyelő. Gimnáziumi tanárom gyermeke bölcsőhalállal halt meg, és valahogy annyira bennem maradt az egész, hogy erre nem fogjuk sajnálni a pénzt. :(
salsera
Budapest XIII. kerület
 
 


Sziasztok!


Ruzsoma, üdvözöllek itt.

Örülök,hogy a kismamáink jól vannak. Remélem mindenkinek nagyon jól teltek az ünnepek. Én sokat pihentem és készültem lélekben az újrakezdésre.

Salsera, gratulálok a kisfiúhoz. Mostanában mindenkinek fia lett, vagy lesz a környezetemben. Úgy látszik, vannak ilyen időszakok. Mikor én voltam terhes a lányommal, akkor mindenkinek kislánya lett, akit ismertem.

Remélem, lassan mi is csatlakozhatunk végre a sikeres csapathoz. Én még várom, hogy megjöjjön, bár most még azon szurkolok, hogy pár napig még ne tegye,majd csak január 7-e után.
De már nagyon várom, hogy végre kezdhessünk. Egyelőre csak Edina tudja ilyen biztosan, hogy mikor kezdhet.
petra12
 
 


Salsera!
Még kb 9 napra elég az utrom. Szóval még van időm.

Kocos, Salsera tényleg elrohant az idő.

Mindjárt itt a hétfő és a kezdés. Komolyan mondom úgy várom mintha nekem kéne mennem.


Áfonyával vajon mi lehet? Meglettek a bébik?

Maci veletek mi újság?
kamilla04
 
 


Kocos, Salsera, az integrált tesztet hol csináltattátok?
kamilla04
 
 


Jó reggel!
Sziasztok!
örülök a kismamiknak,h szépen növöget a pocijuk :)
Ági azt mondják azért ennyi idő, mert pont közben volt az ünnep, hiába voltam már 3 hete abból 1 hét ünnep volt.. a férjemé meglett már 2 ünnap között, de hozzá képest +1 hét mert nekik nem csinálnak rubeolát.. drukkolok, h hasson még az oltás :D
szép napot nektek!
bogyoka999
Budapest
 
 


lenne még egy kérdésem a hsg-vel kapcsolatban: rögtön meg lesz az eredménye, mert utána héten már mehetnénk vissza,h még a 20. nap előtt legyünk?? illetve hallottam olyat, aki bevett vmilyen fájdalomcsillapítót, szerintetek? mennyire fájdalmas v kellemetlen?
bogyoka999
Budapest
 
 


Bogyoka!!

HSG nekem inkább kellemetlen volt, mint fájt.. Az rossz (fáj) amikor felhelyezik a katétert, amibe a folyadék áramlik. Kicsit görcsölni fogsz.
Nekem egyből odaadták (egy óra várakozással). Szerintem kérdezd meg az eredményről azt a hölgyet a klinikán, aki az időpontot adta. Előtte bevehetsz egy fájdalomcsillapítót.
regi1978
Halásztelek
 
 


Bogyoka,
szerintem az eredménynek meg kell lennie rögtön utána, hisz le kell írniuk, hogy mit látnak, szerintem így engednek el majd a kórházból. Altatásban fogják csinálni neked?
84agi
 
 


Lányok,

meddig nem szabad házas életet élni? :S
84agi
 
 


Ági!!

Én úgy hallottam 12. hétig.. :(((
Prof. még engem is eltiltott...
regi1978
Halásztelek
 
 


Kamilla:
Én a magzat diagnosztikai kp-ban csináltam Zuglóban, de van egy csomó hely, sokan az istenhegyire mennek.
Itt 25 ezer volt mindegyik teszt.

Írtam privit, hogy ne offoljuk szét a topicot.

Ági:
A 12. hétig nem ajánlott.
Nekem a kezdeti lelkesedésem elveszett valahol két émelygés/fejfájás között.
A mellemhez meg jobb, ha nem ér senki! :(

Petra:
Köszönöm, remélem, tényleg fiú lesz! :wink:
Remélem, mielőbb kezdhettek és csatlakoztok hozzánk.

Mmzsó nagyon eltűnt, valaki hallott róla?
salsera
Budapest XIII. kerület
 
 


Salsera, nem jött semmi.

Zsóról nem tudok én sem semmit. Annyi amennyit itt írt utoljára.

A zuglóit láttam én is. Hamar kaptál időpontot? Mennyit kell várni a tesztre? Ez a vérvételes UH-s?
kamilla04
 
 


Bocs, előbb írtam ide, mint hogy ténylegesen írtam volna privit, nem gondoltam, hogy ilyen gyors leszel. :)

Én már valamikor a 10. hét végén felhívtam őket, úgy hogy volt bőven hely, de szerintem egész nap nyomják, úgy hogy biztos van kapacitásuk.

Most volt egy vérvétel UH-val együtt és majd a 16. hét környékén (nekem jan. 29-én) van a 2. vérvétel, a kettőt együtt nézik, az eredmény pár nap alatt meg van.
salsera
Budapest XIII. kerület
 
 


Sziasztok!

Edina, a hétfő mindjárt itt van, aztán már kezdhettek is. De jó!! Minden rendben lesz, majd meglátod.

Salsera, gratula a kisfiúhoz. 14. hét. úgy repül az idő, megdöbbentő. Törlőkendő melegítő? :lol: Segítség! :lol:

Ági, én a 6. héten kezdtem el rosszul lenni és a 7-8. hét volt elég vacak, pár napja meg egyre jobban vagyok. Nagyon sok kismama egyáltalán nincs rosszul, ne aggódj, a következő babóval pótolhatod simán. :lol: :wink:
A házaséletre én is rákérdeztem a profnál és azt mondta a 12. hétig kerülendő.

Bogyoka a hsg-nek azonnal meg van az eredménye, nekem kérdeznem sem kellett, ahogy végeztünk mondták is, hogy minden rendben. A katéter felhelyezése kellemetlen, a kontraszt anyagot, amikor fecskendezik fájhat, de az kb. 2 másodperc és nekem nem volt rosszabb, mint egy középerős mensis görcs. Miután kész voltunk nekem görcsölt a hasam, de az sem volt rosszabb, mint mikor megvan. Bevettem a szokásos bogyómat és ahogy az hatni kezdett el is múlt és utána nem fájt már és az is hozzá tartozik, hogy nekem közvetlenül egymás után kétszer csinálták meg a vizsgálatot, mert elsőre kicsúszott a katéter a kontrasztanyag keltette nyomástól.
Annyi még, hogy egy picit vérzett utána, de nem jobban, mint, amivel egy tisztasági betét elbír.

Áfonya, Maci, Mmzsó, Dekatka, Sziszi? Hogy vagytok?

Tegnap megpróbáltuk kideríteni a párommal, hogy mikor rendel az akkor még csak reménybeli orvosunk, ami olyan jól sikerült, hogy ma reggel mehettem is hozzá. :) A klinika ambulanciájára mentem és azt mondta, hogy nem szoktak elküldeni beteget, ha akár az orvosához, akár a klinikához ragaszkodik, úgyhogy járhatok hozzá nyugodtan, akár ide is, de ha szeretnék, akkor magán rendelésre is. Sajnos nem csinált ultrahangot és azt mondta, hogy ha nincs panaszom, akkor ilyen fiatal terhesen nem is vizsgálna még. :( 3 hét múlva kell visszamennem, akkor lesz uh. Kaptam egy listát az elvégzendő vizsgálatokról, azt addigra meg kell csináltatnom és vinnem magamamal.
Holnap reggel megyek védőnőhöz, kíváncsi vagyok mi lesz.
Integrált teszt: kiderült, hogy nálunk a kerülteben ingyenesen megcsinálják. Felhívtam őket, kell-e időpont, meg hogy megy ez. Azt mondták, hogy a védőnős és a terhesgondozó dokis papírokkal kell menni, nem muszáj időpont, de kérhetek, ha akarok, lehet, hogy gyorsabb a bejutás. Oké. Felhívtam ma őket, hogy kérjek időpontot, erre pokróc stílusban elhajtottak, hogy mit akarok én a 10. héten, majd ha a 12. héten megvan a tarkóredős ultrahang utána kérjek időpontot. Megkérdeztem, hogy csókolom a tarkóredővizsgálat nem része az integráltnak? Válasz: de azért is kell magammal hoznom. Értitek ezt? Olyan jó volt a sotén, ott olyan kedves, segítőkész mindenki, most mi a jó eget kezdjek ezzel az információval? Nem lenne hátrány, ha nem kellene 30 e Ft-ot kifizetni erre a vizsgálatra. :(
zora82
Budapest
 
 


Lányok!!

Zsófi leiratkozott egyenlőre a fórumról.. Múlthéten azt mondta, h nem tudja, h visszajön-e?!
Úgy érezte jónak, h nem koncentrál, nem görcsöl rá ennyire a lombikra.. hátha mellészegül a szerencse.

Kicsit besokalt, ez elmúlt 5 évet nagyon nehéz volt neki végig csinálnia.. feldolgozni a sok sikertelenséget, várni a csodát..
Segített mindenkinek, akinek csak tudott, megosztotta a tapasztalatait, sokan, mint mi is ebből táplálkoztunk/tunk..

Reménykedem, h visszatér, majd hozzánk..
De majd informálak titeket, h mi van vele..
regi1978
Halásztelek
 
 


Regi, köszi. Valamelyik nap akartam neked írni, hogy mi van vele. Akkor jól láttam az utolsó üzinél, hogy névtelen lett a felhasználó. :(
kamilla04
 
 


Sajnálom, hogy Zsófi így döntött, de abszolút megértem, nagyon rossz lehetett neki.

Azért remélem, ha jó híreket kap, akkor majd megosztja velünk!
salsera
Budapest XIII. kerület
 
 


Sziasztok!
Köszi a sok infót a HSG-ről, nem altatásban lesz.. igazából (lehet nem fogtok komplettnek tartani), de én lehet megkérdem,h lehetne-e a leszívás is altatás nélkül csinálni.. én félek attól, inkább kibírom a fájdalmat :) Na de majd még meglátom :)
Viszont a rubeola a postán elveszett valahol, ma már felhívták a serológiát is, mondták, h már rég kész van, és elküldték, ha hétfőig nem érkezik meg akkor újra küldik.. :( remlélem legalább rendben lesz :) mert ha kell az oltás és 3 hónapot kell várni (bár az asszisztensnő azt mondta, h vkinek 2 hónap volt, szóval akkor nem változna semmi), ha 3at, akkor egy ciklust csúszunk, és akkor nem merem megcsináltatni az EKG-t/vérvételt, mert lejár mire odaérek..
remélem hétfőre meglesz :)
bogyoka999
Budapest
 
 


majd ha vkinek lesz ideje és ereje, leírná nekem priviben, h kb hogy volt a szúrikkal, mit mennyi ideig kellett szúrni, és kb mennyi idő után van vérvétel, a ultrahang, a leszívás, csak azért lenne erre szükségem, mert a munkahelyemen nincs helyettesem, előre kell kicsit terveznem, különben nem tudok elmenni..
nagyon megköszönném :)
Annyira jó olvasni, h már milyen sokat fejlődtek a babójaitok :D annyira várom, h közétek tartozhassak már :D
Nagyon drukkolok, h mindne vizsgálatoknál minden rendben legyen!!
bogyoka999
Budapest
 
 


Lányok, ha tudok valamit Zsófiról, akkor elmesélem nektek!!
:)
regi1978
Halásztelek
 
 


Bogyoka:
Én szívesen leírom.
Szept 20: gonapeptyl elkezd
Október 4.: hozzájön a fostimon (ezen a napon vérvétel és konzultáció volt) - ez az első nap
1-4. nap: 10 ampulla (összesen)
5-8. nap: 4 ampulla
Vérvétel: 5.,7.,8.,9. napon (uh-val)
aztán már csak a choragon 10. napon és 12. napon leszívás, 15, napon beülti.
A choragonos napon ugye nem mész a sote-ra.

Erre nehéz mit mondani, hogy egy lelet eltűnik...:(
Bár az enyémet is eltüntették, szintén a sote-n.
salsera
Budapest XIII. kerület
 
 


Köszi Salsera, Regi neked is! :)
Igazából még nem tudni, h eltűnt-e csak nem érti ide.. , most inkább ez azért rossz mert, én tudom, h lehet kell majd oltás.. :( és nem mindegy mikor kapom meg..
Még egy kérdésem lenne, amikor reggel vérvételre kell menni, akor aznap vissza kell menni megbeszélni? kb hányórára? déleőtt v délután?
Ja annyira aranyosak vagytok, nem is tudom mit kezdenék nélkületek :D
bogyoka999
Budapest
 
 


Bogyoka!!

délelőtt 10 -re kell visszamenni Uh-ra ! :)
regi1978
Halásztelek
 
 


Köszi, :) ezt kicist nehezebb lesz megoldani, :)
bogyoka999
Budapest
 
 


Bogyoka, ügyes leszel és megoldasz mindent. Menni fog. Szerintem én voltam a legparásabb ettől. De látod, hogy nekem is sikerült.
kamilla04
 
 


Köszi Kamilla :) persze megoldom, most próbálok a követekző lépésre gondolni, másra nem :)
bogyoka999
Budapest
 
 


Csajszik! Várom a hétfő délutánt, hogy ki hogy tér vissza.
kamilla04
 
 


Bogyoka, remélem hétfőre meglesz az eredményed! Bízzunk benne,hogy nem lesz szükség az oltásra és mielőbb kezdhetsz!
Edina, neked is szurkolok,remélem rendben fog menni minden!
Na meg persze az egész januári csapatnak!
Én már alig várom a keddet,hogy mondjanak valamit,tényleg nincs jele annak,hogy terhes vagyok,pedig igen a legutóbbi eredmények alapján :-D. Regi,
Hogy vagy?tsokat pihensz?
84agi
 
 


Köszi Ági, én is remélem :)
Biztos jönnek a tünetek ne aggódj :D
bogyoka999
Budapest
 
 


Ági, ha kéred én simán átküldöm a reggeli, esti hányásos rosszulléteket. Nem vagyok önző csak néhány napra. :)
kamilla04
 
 


Köszi Kamilla,
pár napra átvállalom :) ha ezzel segítek Neked! Sajnálom, hogy nálad még ennyire jelen van!
Annyira nem hiányzik amúgy csak szeretném minden nap tudni, hogy még mindig terhes vagyok! :D
84agi
 
 


Ági, köszi!

Kinyitod az ablakot és akkor meg fénypostával.
Nekem is vannak jobb napjaim, de nem mindig. Nem akarom, hogy panasznak látszódjon.
Így tényleg van valami kapaszkodónk, hogy még ott van bent.

Mindjárt kedd és mehetsz!!! Jupi úgy várom, hogy mi fognak neked mondani, mit látnak stb.....
kamilla04
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?