Új privát üzeneted érkezett!

Lányok,

Most beszéltem a doktornővel, és minden eredményem jó!!! :D :D :D Tegnap vettek 3. napi vért, de nézettem még tsh-t is, az is picit mindig magasabb volt, a prolaktin meg főleg! És most az is jó! Lehet, hogy a gyerek tette rendbe? Pedig azt hittem, hogy a szopi miatt úgyis több lesz. Jövő kedden azért még elmegyek a koponya MRI-re, hátha a prolaktinóma is eltűnt...
Örülök! :D
20140901102739
 
 


Lányok, olvastátok a kezdőoldalon a tehéntej bevezetéséről szóló cikket? :shock: Akkor most hol az igazság? :roll: Vagy ez is olyan brit kutatók felfedezték című hír...

Kép
jud71
 
 


Hajni! Örülök, hogy minden rendben Veled! :D Akkor jöhet a tesó program! :lol:

Kép
jud71
 
 

 
 

Sziasztok lányok!

Köszi a válaszokat!
Zsuzsi Olivérjének boldog szülinapot, Orsi Lilijének nagy gratula! :lol: :lol: :lol:

Barnus elkezdett viharos gyorsasággal forogni oda is vissza is, és irtóra élvezi a tudományát. Az ő kiságyát is letettük alsó állásba, ami lejebb van, mint Alizé. Egyelőre fogsincs, hogyan fogom bírni a 8 kilós gyerek folytonos ki-be emelgetését. Erre nem találtak még ki valami fifikás rácsoságyat? Hogy ne kelljen emelgetni ilyen mélyről?
Rácsvédő maradt a régi kis vékony, amit simán lenyomnak a rács aljára.
Alizka meg elkezdett iszonyú gyorsan kúszni, de már a hasát is gyakran elemeli a földtől.
Rácsos járókát is vettem, most van egy hálós, meg egy rácsos a nappaliban, váltogatom benne a gyerekeket. Ha tudok velük lenni, megyünk a habtapira, ha viszont csinálnom kell valamit, jó szolgálatot tesz, szívesen eljátszogatnak benne. Egyébként a Brendonban vettem meg a legegyszerűbbet. Most először voltam ott...tiszta Amerika. Csak nem értettem, miért viselik az eladók azt a ronda kék köpenyt.

Bölcsi helyzet elképesztő. Akkor most hogyan is térjenek vissza az anyák a munkaerőpiacra 2 év után? Ha bírjuk anyagilag, szeretnék 3 éves korukig itthon maradni. Ezerszer jobban érzem magam velük, mint bármely munkahelyen :P

KépKép
lili73
 
 


Még gyorsan a legújabb sztárfotók a két soványságról :D
Kép Kép

KépKép
lili73
 
 


Ja, meg még azt is akartam írni, h. Alizka szépen szopizik megint.
Barnus ciciharapását viszont nem tudom megelőzni. Még úgy is besikeredik, h. nem hagyom rajta csak úgy. Iszonyú mélyen bemélyeszti a fogait. Lehet, h. a végén mégis ragtapaszt ragasztok oda. Nem visz rá a lélek...

KépKép
lili73
 
 


Jud,
köszi, bárcsak ennyin múlna...:roll: Tehéntejet én 2-2,5 éves kora előtt nem tervezek adni, addig tápszert kap.

Lili,
édi manók! :D Ezek szerint csak sztrájkolt a kisasszony!
20140901102739
 
 


Hajni
hú, ez nagyon jó!

Én szeptember 4.én megyek vérvétel+uh-ra :lol:

Lili
Milyen édesek!!! Kis husosak, mint az enyém :D

Kép
Kép
emma1976
 
 


Emma,
de jó! :D Még abban a ciklusban visszakapod a fagyikat?
20140901102739
 
 


Csajok,
csak elköszönni jöttem, hétfőn leszek újra.
20140901102739
 
 


Lili

nem kell sokáig elmelgetned a kis 8 kilósokat, ui. hamarosan fel fognak állni, és nyújtják a kezüket. Amikor a fekvőrészét letettem a kiságynak, nagyon rövid időn belül felállt Olivér.

Kép
zsuzsi73
 
 


Zsuzsi,
az jó lesz! :P

KépKép
lili73
 
 


Sziasztok!

Bandika,
köszi a dícséretet!

Emma,
szept.-re mennek a drukkok!

Hajni,
szuper hírek!

Lili,
bébijeid gyönyörűek és nagyon ügyesek!

Arnoldka Máá-nak hívja a tesóját! :lol:
Márk tegnap délután elalvás helyett levette a pelusát és belepisilt a kiságyába!Arra mentem be,hogy nem hagyták abba a röhögést,persze utána már nem aludtak el!

Andi
Kép
aanda
 
 


Hajni,
nem az középidő lesz, abban a ciklusban semmiképp, de lehet, hogy még utána sem, ez nagyban függ a prolaktin szintemtől...

Aanda
jól elmarháskodnak a fiad :D

Képzeljétek, Zalánom ma délután 1 órákor elindult :D Az étkezőből
átsétált hozzám a nappaliba (kb 5 méter), mikor megtapsoltam, ő is megtapsolta magát, és nagyon örült. Azóta is gyakorolja tudományát :D

Kép
Kép
emma1976
 
 


Andi,
elképzeltem a jelenetet, jót röhögtem!

Emma,
na tessék, Barni meg a forgás tudományát gyakorolja állandóan vigyorogva, nekem egyelőre ilyen "kis" örömök jutnak! :P

KépKép
lili73
 
 


aanda,
neeem semmi! jófejek! :D én akkor rohanok, ha nagy csönd van. Ma pl. valahogy kitúrták a pelcsi-tárolóból a sz.ros pelenkát, azt pörgette Norina a feje fölött, Bencsi meg az u.olyan törlőkendőket mázolgatta a padlón. Köszi....
Te,
akartam kérdezni, mi van Arni szemével? Ugye ő kapott valami szemcsit? Rendbejött?
Drukk az álláskereséshez! Sajna majd én is sorstárs leszek... de az még odébb van.

lili,
nyugi, lesznek még 13 kg-sak is, mint az én kisfiam. Már jár, de emelni még így is kell.
Norinának olyan ágya van, hogy le lehet engedni az első rácsot kicsit, hogy ne kelljen annyira lehajolni. Persze sosem használjuk! :roll:
Éééédesek a gyerekek! Nagyon cuki Alíz nézése!

hajni, emma,
drukk a kistesóknak!

Mi most rengeteget játszóterezünk. Bencsikémnek persze már az is szűk, vagy a kerítés irritálja? Mindenesetre az irányt folyton kifelé veszi a kapun, az egyhetes járni tudásával úgy iszkol, csak bírjam utolérni!
Zalánnak is gratula a járáshoz!

KépKép
pompomlány
 
 


jaj de nincs kedvem lefeküdni (meg cumisüvegeket mosni előtte...!) :evil: :wink:

C.né 8)

KépKép
pompomlány
 
 


Emma,
Zalánnak gratulálok!

Lili,
Te sem fogsz kimaradni ezekből az "örömökből"!
Nekem is kell emelgetni elég sokat a 13 kilósaimat,és egyre nehezebben bírom!Hát gyúrnom nem kell,az tuti!

Pompi,
Tieid is jó kis huncutok!
Én is megyek,ha csönd van!Mostanában azt csinálják,hogyha már nem kell nekik az innivalójuk,akkor nyomkodják a szőnyegbe a cumisüveget,vagy csepegteik a padlóra,és abban pacsálnak!
Játszótér:Arni elég jól elvan a homokozóban,-mondjuk tegnap a barátnőmet szórta homokkal,-Márk után mindig rohannom kell!Anyoniskolázott tinik kiszedték a kerítés egy darabját,és tegnap a fiaim felfedezték,persze ki is lógtak,én meg rohanhattam utánuk!
Mi játszótér után mind3-an csobbanunk a kádban,mert a fiúknak a pelusukban is homok van! :lol:

Arninak régen volt szemüvege,de csak azért,mert sima gyerekszemészhez vittem először őket,nem magánhoz!A magánnál nem kellett pupillatágítás sem,és természetesen a szemüveg sem,ami amúgy 17 ezer volt!Szept.-ben megyünk vissza kontrollra!

Te mit dolgoztál előtte,hogy új melót fogsz keresni?

Andi
Kép
aanda
 
 


Pompi, Andi!
Jót röhögtem nálatok is zajlik az élet. Nálunk is. :) A locsolás a palackjukból nálunk is megy de ők közlik vísítva hogy csúszik és nem megy arrébb amíg nem törlöd fel (a szőnyeget is :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: ). A pelus levétel nálunk tegnap kezdöött kombidressz kigombol pelus levesz és Balázs pisil és röhögnek (persze én nem :oops: ). Eszti meg pelus nélkül van már napközben (ha itthon vagyunk) két hete mert ráül a bilire ha pisilni kell azt gondoltam Balázs ezért veszi le de akkor nem feltétlen.

Homokozás után nálunk is kád mert eszméletlen mennyiségű homokot hozunk haza. :)

Zsebi
Kép
zseboroszlán
 
 


Sziasztok

Andi
13kg-osak a fiúk? Az iiiiiiiiiiiiigen!
Ákoskám valahogy az istenértsem akar hízni, a mérleg még mindig 12kg-ot mutat (pedig majdnem 1 évvel idősebb a fiúknál)
na mindegy, majd fog hízni. elég hogy a lába úgy nő mint a gomba :lol:

Áronkám már 4kézláb száguld, de hamarabb felállt :shock: , és persze már 2 lábon szeretne száguldani, de ez még kézenfogva sem megy neki :lol:

sziasztok

Erika

Kép

Kép
erika13
 
 


Erika :D
Levi 12.5 kg :D pedig aztán mindenkinél idősebb... ilyen alkat.

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 


Zsebi,
:lol: :lol: :lol:
Eszti nagyon ügyes!

Erika,
Minden gyerek más!Enyémek ilyen vasgyúró alkatok,egy deka felesleg sincs rajtuk!
Áronka édes lehet,ahogy próbálkozik!

Andi
Kép
aanda
 
 


Erika!
Nagyon ügyes a kisfiad :)

Ez a kg téma szeritnem is nagyon függ hogy milyen az izomzata és a csontozata a gyerekeknek. Nálunk majd fél kg a különbség pedig ránézésre én nem látom rajtuk. :)Bár tudom fél kg nem olyan sok.

Anikóék még mindig nyaralnának?

Zsebi
Kép
zseboroszlán
 
 


Lányok

de nagy csend van.
lenne egy kérdésem, remélem megírjátok minél többen a tapasztalatotokat.
mikor kezditek / kezdtétek el a bilizést?
hogyan reagálnak a babák először a bilire?

Kép
zsuzsi73
 
 


orsi,
lécci írd meg, melyik autósülés-márkák biztonságosak! S.O.S.!!! Köszi!

aanda,
nem a szakmámmal volt a baj, hanem hogy olyan cégnél sikerült dolgoznom, ahol hátrányt jelent a diploma (a főnökökről meg eccót se, pszt!) :shock:

KépKép
pompomlány
 
 


Pompi

a maxi cosy priori nagyon biztonságos.

Kép
zsuzsi73
 
 


meg a römer is.

Kép
zsuzsi73
 
 


Na hali! :D

Megjöttünk végre, kicsit be is sokalltam a strandolásból. :roll: Lányok, létezik az, hogy minden kisgyereknek itt-ott fekete a foga? De komolyan, a tesómmal tök kiakadtunk! No ezek után nem lepett meg, hogy nem láttunk olyan kisgyereket, aki ne teát ivott volna cumisüvegből, vagy szénsavas üdítőt! Na mindegy...

A másik: ikres és többgyerekes anyukák minden elismerésem! Ketten voltunk a hugommal a három gyerekre, hát nagyon durván koncentrálnunk kellett, hogy egyiket se lökjék föl, lépjenek rá, és még foglalkozzunk is velük! Nagyon durva volt, túl sokat nem pihentem!:roll:
20140901102739
 
 


Sziasztok!

Jó nagy a pangás itt mostanában!

Zsuzsi,
biliztetés:majd a gyerek fog jelezni,ha készen áll rá,-én így tudom.
Erőlteteni nem lehet,annak sincs értelme,ha néha ráülteted és véletlenül belepisil!Ha tévedek,javítsatok ki!

Hajni,
fog téma tényleg nagyon gáz!
Hát igen,ikrekkel tényleg nehezebb az élet,nekem nyaralás után 3-4 nap kellett,mire kipihentem megamat!

Tegnap megvolt életem első bölcsis szülői értekezlete!!!
Szerencsére mindenki beadja a gyerekét,akikkel együtt szültem,és egy olyan gondozónőhöz kerültek a fiúk,akiket már régóta ismerek,így kezdés jól alakult!
Amit meg kell "tanulniuk"a hátralévő 3 hónap alatt:világosban elaludni,átállni a napi 1 alvásra,csak pohárból inni,hogy ne kelljen bevinni cumisüveget. :roll: Ha nem mennek ezek a dolgok,nem gáz,van lehetőség 2x aludni,de nekem a napfényben elalvás durva.
Vegyes csoportok lesznek,amiről megoszlanak a vélemények!
Tapasztalatokat szeretnék gyűjteni,-Kata,Orsi,Anikó,Melcsi?

Andi
Kép
aanda
 
 


pompomlány írta:orsi,
lécci írd meg, melyik autósülés-márkák biztonságosak! S.O.S.!!! Köszi!

römer, maxi-cosi, concord, bebeconfort.
ezen belül üléstípus függő, hogy melyik milyen.

zsuzsi73 írta:mikor kezditek / kezdtétek el a bilizést?
hogyan reagálnak a babák először a bilire?

2.5 évesen, Levi konkrétan sosem ült rá, Máté értette mire való.

aanda írta:Vegyes csoportok lesznek,amiről megoszlanak a vélemények!
Tapasztalatokat szeretnék gyűjteni,-Kata,Orsi,Anikó,Melcsi?

tudod ez is hitvallás kérdése :)
szerintem pont annyi előnye van, mint amennyi hátránya.
Lili is vegyesbe megy.

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 


Sziasztok! :lol:
Megjöttünk, csak 2 napja mosok-pakolok... Hogy lehet ekkora rumli, mikor itthon se voltunk?!

Zsuzsi! Nagyon boldog szülinapot Olivérnek!

Hajni! :cry: Én emberem nem százas egyébként. Egészen utazás előtti estéig abban éltem, hogy Lellére megyünk. Aztán közölte, hogy Balatonvilágosra. Amikor meg már a Balaton is látszott, akkor azt, hogy Szemesre vagy Öszödre, nem tudja melyik, de odatalál... Ááááááááááááááááááá............... Ketten 3 gyerekkel nyaralás: :lol: :lol: :lol: Én tavaly is egyedül nyaraltam a kettővel! :lol: Gondolod, mikor a kicsivel a szobába be vagyok ragadva, mert alszik, a nagyobb meg az usziban vagy ki tudja hol... Meg próbálj enni úgy, hogy rajtad lóg egy 5 hónapos folyamatosan, mert ugye nincs ott más... Ismerős. :lol: :lol: :lol:

Lili! Tök jó, hogy újra szopik a kislányod! Ügyesek vagytok! :lol:

Orsi! Lili akkor most már rohangál a fiúk után! :lol:

Anda! Vegyes csoport: osztom Orsi véleményét, épp annyi előnye lehet, mint hátránya, lehet tanulni a nagyoktól, meg jól meg is tudják a kicsit szívatni... Én oviban nem nagyon örülnék neki, bölcsiben viszont kisebb a különbség még, és a gyerekek se durvultak még el.
Én szeretnék itthon lenni, ameddig csak lehet, mert nekem Ádám 5 hós korától bölcsis volt, és nem akarom, hogy Bálint is az legyen. Leghamarabb 2,5 éves korában megy, de ha nem muszáj, csak 3,5 évesen (én ugye csak szeptemberben tudok kezdeni).

Barátnőm amniocentézis ügyének végkifejlete, csak intő példaként: A négyes teszt eredménye nagyobb mint 1:50-hez eredményt adott velőcső záródási rendellenességre, ezt a "szülés" után 2 nappal tudta meg... Most pedig már azt is tudja, hogy a kisfia, aki nem várhatta meg, hogy időben megszülessen, teljesen egészséges volt... minden eredmény negatív lett.

dkata
 
 


Anda,
még jó, hogy szobatisztaságot nem követelnek egy kétévestől!:twisted:

Kata:D ,
a legközelebbi topiktalin már mindenképp találkoznunk kell! :D
Juj, 5 hós gyereket is felvesznek bölcsibe?:shock: Én azt hittem 20 hóstól lehet "csak" vinni... És ott hogy oldják meg a napi egyszeri alvást meg cumisüveg nélkül meg ilyenek?
A kajálás tényleg durva, szaladtam a palacsintával meg a hekkel, hogy utolérjem, Ő meg persze direkt szivatott, röhögve szaladt előlem! :? :lol:
Az 1:50-hez az jó eredmény? Én azért lehet, hogy beparáztam volna...
20140901102739
 
 


Andi!
A pohárból ivást szerintem hamar megtanuláják nekem mostanság kezdtek rákattani. Ügyeskednek de még nem az igazi de minden nap látom ahogy fejlődik.:)
A világosban történő alvás szerintem hamar megszokják.:) Nálatok hogy alszanak kvázi milyen ágyon. Mert itt nálunk a két évesek már simán na én ezen nagyon lelepödtem. :)

Hajni!
HÁt igen sok a rossz fogú gyerek. :(

Zsuzsi!
Mi viszonylag hamar 11hósan vettük a bilit és tettük ki hogy ez van egyszer egyszer ráültettem őket szerették is vagyis nem tiltakoztak. Aztán volt egy idő mikor nem akartak el is tettem (be a wc-be) ha én ott voltam kivették ha mutatták hogy oda ülni akkor ráültettem hol volt siker hol nem... aztán jött a fordulat Esztinél és napközben sokat mutogatta és ha ráültettem mindig pisilt kakilt.Majd rendszeresen mutatta a pelust is hogy kaka, pisi. És kipróbáltam levettem a pelust és szólt de már mikor csurgott. Így visszaadtam aztán megint szólt és ráültettem majd mindig pisilt így gondotlam hogy nem ment a pelusba vettemneki bugyit és kérdeztem bugyi vagy pelus modnta bugyi. Mondam de akkor szólni kell és általában szól ha nem szól is csak épp csurog és már rohan is tök aranyos. De plez csak akkor van ha itthon vagyunk ha elmegyünk kap pelust még nem merem anélkül hagyni (lehet ezt rosszul csinálom). Ez kb. három hete van hogy szólogat elég szépen. :)

Zsebi
Kép
zseboroszlán
 
 


Hajni! 1:50-hez sztem a legnagyobb kockázat, amit a négyes teszttel megállapítanak (abból pontosabbat nem nagyon lehet). De ebben benne van a koruk is. Annyit jelent, hogy 100-ból több mint 2 baba beteg. De a barátnőm ezt már akkor tudta meg, mikor a baba meghalt. Most pedig már azt is tudja, hogy ennek ellenére SEMMI baja nem volt, és ez 99,9%, mert az amniónál magzati sejteket vizsgálnak. Ezt pont azért írtam, hogy még ilyen rossz véreredmény sem jelenti azt, hogy a baba beteg.
Hajni, gondoltam rá, hogy egyszer Bálinttal már meglátogatunk benneteket... csak nem merek egyedül elindulni, mert ha behisztizik, nem tudok vezetni. :cry:

Zsebi! Eszti nagyon ügyes!

Zsuzsi! Én még nem is vettem bilit, most hogy szóbakerült, lehet... De nekem Ádámmal úgy volt, hogy Ő áprilisban született, mikor 2 éves múlt, azon a nyáron levettük a pelust, és kész. Éjjel-nappal szobatiszta lett, nem kellett erőltetni, kínlódni. Szerintem érdemes megvárni, én tuti nem erőltetem, és nem is kínlódok azzal, hogy bepisil vagy nem. (Lehet, hogy benne van az én lustaságom is, de Bálintnál is így lesz.) Egyébként ő is mutatja, ha kakilt, ha később megkérdezem, akkor is mutatja. De erőltetni nem akarom ennek ellenére se.

Orsi! Te a bilit mivel mosod ki? (Már ha nem Domestosozol...)

dkata
 
 


dkata írta:Orsi! Lili akkor most már rohangál a fiúk után! :lol:
[/size]

annyira nem rohangál. Minden nap megtesz pár lépést, hogy megmutassa ilyet is tudNA ha akarNA, de mászik inkább ezerrel.

hajni777 írta:Juj, 5 hós gyereket is felvesznek bölcsibe?:shock: Én azt hittem 20 hóstól lehet "csak" vinni... És ott hogy oldják meg a napi egyszeri alvást meg cumisüveg nélkül meg ilyenek?

elvileg 6 hótól veszik fel a gyerekeket.
ott természetesen van cumisüveg, meg rácsos ágy, meg többszöri alvás.

Zsebi :D
a fiúk 1.5 évesen is sima ágyon aludtak Pesten, és most Lilinek is az lenne, ha ott aludna.

dkata írta:Orsi! Te a bilit mivel mosod ki? (Már ha nem Domestosozol...)

mi nem biliztünk, WCre lettek szoktatva.
a WC-t domestossal takarítom, az egyetlen hely a lakásban, ahol használom, mert még nem találtam jobbat.

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 


Én anno a kollégiumban nem tudtam kikerülni a bilit...

Orsi! Gombát mikortól lehet adni? Gombalevest főzök (csiperke).

Hajni! Ádám pont 5 hónapos volt, bevették, de csak akkor hordtam, ha gyakorlatom volt, előadásra nem nagyon jártam. Volt, hogy 2 órát volt ott, volt hogy szinte egész nap... Nem volt más választásom, mert Ádámmal egyedül voltunk Debrecenben, se rokon, se ismerős, de a csoporttársaim sokat segítettek, mentek érte, játszótereztünk, stb. :lol: :lol: :lol: Baromi nehéz volt, de irtó szép, Ádám úgy emlékszik vissza azokra az időkre, hogy "ott volt a legjobb, anya". :lol:

dkata
 
 


Kata :D
adhatod, de 3 év alatt nem igazán emésztik meg a gyerekek, vagyis nem hasznosul.
de ha valamiben van, én nem válogatom ki.

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 


Köszi! Végül is van benne neki karalábé, répa, zöldség, krumpli meg paradicsom is (meg galuska :lol: ), úgyhogy akkor nem válogatom én se.

dkata
 
 


Orsi,Kata,
köszi a válaszokat!

Hajni,
a pohárból ivást és a napi 1x-i alvást csak a 2 évesektől "kérik",ha nem megy,nem gond,megoldják.Amúgy nagyon jó vélemény alakult ki bennem az egész bölcsiről,mert nagyon rugalmasak mindenben.
Hétközben délután be lehet menni a bölcsiudvarra játszani,a fiúk imádnak ott lenni.Most tudtam meg,hogy hétközben délelőtt,amikor kintvannak a gyerekek,akkor is be lehet menni ismerkedni!És itt nincs olyan,hogy "nyílt nap",bármikor bemehet a szülő!

Zsebi,
a 2 évesek alacsony ágyban alszanak,vagy abban a régi fajta szétnyithatósban,de vannak szivacsok is,enyémek azon fognak először aludni,mivel itthon kiságyban vannak még!A példa az,hogy könnyen alkalmazkodnak a kölykök,így bizakodok,hogy nem lesz nagy gond velük.Szerencsére a csoportban vannak ikrek,ők 1 évvel idősebb vegyespáros,és a társgondozónőnek 8 éves ikerlányai vannak! :lol:

Bocsi,hogy most ez a témám,ha vkit fárasztok,eldugulok!

Andi
Kép
aanda
 
 


miért fárasztana bárkit is???:D:D
lassan mindenkinél el jön ez az idő, ez az 1-1.5 év is pikk-pakk eltelt.

egyébként az szerintem is nagyon igaz, hogy a gyerekek gyorsan alkalmazkodnak. A bölcsiben gyorsan megszokják a rendet, és olyanokra is képesek, amit otthon mereven elutasítanak.

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 


Orsi,
:lol:
Örülök,hogy Neked is ez a tapasztalatod!

Andi
Kép
aanda
 
 


Andi!
Engem egyáltalán nem zavar ez a bölcsi téma. Sőt én megmondom őszintén nagyon nehezen válok meg tőlük és ha nem lenne muszály nem is mennének bölcsibe. :( Nekem ez erőt ad hogy látom más gyereke szeret oda járni sőt az anyukák is tudnak ehhez pozitívan állni. Úgyhogy jöhetnek az infok. :)

Zsebi
Kép
zseboroszlán
 
 


Mindenki nyaral :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:

Zsebi
Kép
zseboroszlán
 
 


Na hello!

Mi sajna nem nyaralunk... :cry: Igazság szerint már örülök is, hogy vége a nyárnak, alig várom, hogy essen a hó... :D Jöjjön az ősz, a lombik, meg hogy apa többet legyen itthon. Szegény gyerek is állandóan mondogatja, hogy ap, ap, olyan aranyos!
Megkaptam az MR eredményem, sajna csak stagnál, pedig reménykedtem. De legalább nem nőtt a csomó, az is valami... Viszont így csak idő kérdése, mikor ugrik meg a prolaktinom, úgyhogy csak remélem, hogy a mostani lombikba még nem zavar be.
Írjatok csajok, mert nincs mit olvasni!
20140901102739
 
 


Anda,
engem se fáraszt ám a bölcsis téma egyáltalán! :D
20140901102739
 
 


Én azért tűntem el, mert nagyon olimpiát nézek :lol:

Szóval:

BÖLCSI
engem is minden érdekel!!! Találtam negyed órányi kocsikázásra egy magánt, ahova tavasszal heti 2 délelőtt szeretném majd beadni Zalánt. Ez még csak előzetes terv, de egyenlőre úgy látom, nagyon kell a gyerektársaság, és ez nekem akkor is jól fog jönni, ha pocakos leszek, meg akkor is ha munkát keresek, vagy nyelvet tanulok vagy bármi. Ide másfél éves kortól veszik csak be, de január meg tél nem biztos hogy a legnyerőbb kezdési időszak - írjatok véleményt

JÁRÁS
Zalán is cselesen adja ám elő! Ha vkinek büszkélkedni akarok, akkor tutti azért sem jár :D Vannak helyei, ahol bártabb - pl szobája, meg az udvaron is egy bizonyos hely, ott vagesz nagyon, de még sokat mászik, meg néha fogja egy ujjamat. Szinte nem kapaszkodik bele, de ettől érzi biztonságban magát

CIPŐ
ma jött meg 2 Pediped cipőnk!!! Gyönyörűek, és még Zalánom dundi kis lábfejére is jó! (pedig ettől tartottam)

SZEMÉSZ
Sényi drnő tényleg egy tünemény!!! Úgy kezdődött asztori, hogy sikerült 1 nappal később mennem, mint az időpontom volt :oops:
De fogadtak, csak kicsit később, és ott állati jó hangulat volt, tiszta játszóház a gyerkőcöknek, Zalánnak bejött :D A vizsgálaton sem volt semmi nyűglődés, és ami a lányeg: Minden OK :lol: :lol:

Na, most aztán írtam :D

Kép
Kép
emma1976
 
 


Emma,
tökjó, hogy minden ok! :D Muti cipőket! Jaj, Olivér lába is olyan kis tunkos! :lol:
20140901102739
 
 


Emma :D
Lilinek is van 1-2 pediped cipője :) :)

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 


A pedipedbe nem folyik be a víz? Elképzelem, hogy Olivér csattog itt a belvárosi kutyahúgyos járdán benne, ahol még néhány törött sörösüveg is van néha... :twisted: Pedig nekem is tetszenek! :D Egyébként télire milyen cipőt kell venni a gyereknek? Egy szőrmebéléses nagy bakancsot, vagy esetleg csak vmi magasított szárú bőrbélésest, esetleg mindkettőt? :roll:
20140901102739
 
 


nem vízálló.

én még nem tudom,mit veszek télre Lilinek.

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet: