Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!

Tényleg nagyon eltűnt mindenki! :(

Zsuzska! Hogy elszaladt ez a hat hét... Hihetetlen, hogy már Andriska is másfél hónapos :) Rakhatnál fel képet a fiúkról

Perla! Nagyon igazad van a rossz időt tekintve... Nekem is nagyon elegem van már belőle... dobhatnál te is Eszterről képet.. végül milyen járássegítőt vettetek? Az oroszlánost?

Dávid is nagy fiú, már elmúlt 1 éves :) A szülinapján el is indult, ma meg már szalad :D

A pici is már lassan 14 hetes, csütörtökön megyünk vele dokihoz, kíváncsi vagyok már rá nagyon... a nemét még mindig nem tudjuk, bár a 12 hetesen azt mondták, mintha lenne a lába között valami fütyi féle... :roll: Remélem nincs igazuk, mert nagyon lányt szeretnék most :oops:

Íme két kép az én nagyfiamról:



Kép 1. szülinap

Kép Autóban

Szép napot mindenkinek és kíváncsi vagyok a többiekre is hogy kivel mi újság, úgyhogy írjatok!!!

Üdv:
Niki

Lilypie - Personal pictureLilypie Third Birthday tickers

KépKép
nikicske
 
 


Niki Nekem azt mondták, hogy fütyis Sárára:) a 18.hétig meg sem mutatat magát utána. aztán kiderült, hogy a csiklót nézték fütyinek, ami ugye előfordul.

Most már tudjuk, hogy Sára Tamara lakik a pocakomban:)

Szépek vagytok!

Kicsit tartok a körülményektől, jó lett volna megint a megszokott helyen szülni, dr bácsinkkal, de gyerek benn még nem maradt:) állitólag Keszthelyen is tavasszal adják át az ALternativ szülőszobákat. na hogy áprilisban meglesznek e? jó lenne:) amikor hugom szült akkor még paravánok választották el a szülőágyakat.

mindenkinek puszi.

Boni
[img:yucp9am9]http://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1334832748.9884.gif[/img:yucp9am9]
[img:yucp9am9]http://lb4f.lilypie.com/XHwTp2.png[/img:yucp9am9]
[img:yucp9am9]http://lb1f.lilypie.com/6zjXp2.png[/img:yucp9am9]
bonianyu
 
 


Boni!

Köszi, most kicsit megnyugtattál... kíváncsi vagyok, hogy holnap mit mond a doki... :) Hihetetlen, hogy már csak bő 2 hónapod van hátra szülésig...

Többiek, hol vagytok?

Niki

Lilypie - Personal pictureLilypie Third Birthday tickers

KépKép
nikicske
 
 

 
 

Nikicske irj ám mutatta e magát babó:)

Boni
[img:yucp9am9]http://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1334832748.9884.gif[/img:yucp9am9]
[img:yucp9am9]http://lb4f.lilypie.com/XHwTp2.png[/img:yucp9am9]
[img:yucp9am9]http://lb1f.lilypie.com/6zjXp2.png[/img:yucp9am9]
bonianyu
 
 


Sziasztok!

Csütörtökön voltam UH-n, hát ez a kis mazsola felhúzta a térdeit és úgy fordult, hogy nem lehetett megnézni a nemet... mindegy, majd márc. 2-án megyünk 4D-re, ott már biztosan meg fogják tudni mondani...

Puszi:
Niki

Lilypie - Personal pictureLilypie Third Birthday tickers

KépKép
nikicske
 
 


Niki Sára Tami is ezt csinálta:) :lol: :wink:

Boni
[img:yucp9am9]http://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1334832748.9884.gif[/img:yucp9am9]
[img:yucp9am9]http://lb4f.lilypie.com/XHwTp2.png[/img:yucp9am9]
[img:yucp9am9]http://lb1f.lilypie.com/6zjXp2.png[/img:yucp9am9]
bonianyu
 
 


Sziasztok!

Szeretnék csatlakozni hozzátok! Végig olvastam a fórumot, csodaszép babáitok vannak. Nekem két terhességem volt, de élő baba nem született egyikből se. Pco és II-es típusú diabéteszt diagnosztizáltak nálam. Merckforminnal sikerült teherbeesni 2010. novemberében, de a 8. héten már nem volt szívhang, műszeresen fejezték be. 2011. októberében ismét sikerült teherbe esni, de feb 17-én 22 hetesen kinyílt a méhszáj és megindult a kisfiam kifelé. Meg kellett szülném, majd utána műtéttel kitisztítottak. Az orvosom úgy tűnik félvállról a Pcot, elhülyéskedte az egészet, nevét nem írom le.
Ajánlották nekem Gidai doktor urat, nagyon bízom benne, érzem hogy vele sikerülni fog a terhességem. Nagyon jókat olvasok róla, márciusban találkozom vele a klinikán, rengeteg reményt fűzök hozzá, és bízom abban hogy nálunk is "Gidai" baba születik hamarosan :lol:
sirena
 
 


Sziasztok!
Teljesen új vagyok itt és szeretném a segitségeteket kérni.
Elég szimpatikus dolgokat olvastam eddig Gidai dr-ról és érdekelne, hogy el tudnátok e nekem küldeni priviben az elérhetőségét (telefonszám, magánrendelés helye), a magánrendelés árait.
Mennyit kell rá várni, ha időpontra mész? stb..

Előre is köszönöm!
marcsyv
Tököl
 
 


Sziasztok.
Én is új vagyok itt a fórumon.
Szeretnék én is a Gidai doktor úrról többet megtudni. Még nem voltam soha nála, amiket eddig olvastam nagyon szimpatikus.
Én is szeretném tudni a magánrendelése árait , habár én jobb szeretnék a klinikára járni hozzá . Minden esetben a magánrendelőbe hív ? Ha valaki tud valamit írjatok légyszi , akár privit is. 23 hetes kismama vagyok.
További szép napot.
Köszönöm
hugi78
Kiskunlacháza
 
 


Sziasztok!
Én ugyan egy kicsit eltűntem az utóbbi időben, de "csak" azért, mert rendezem a soraimat inzulinrezisztencia-ügyben. Gidai doktor úrról a legjobbakat tudom mondani. Rendes, lelkiismeretes, végiggondolja, odafigyel. Rá tényleg rá lehet bízni egy életet :-)

Hugi, ha meg tudod anyagilag oldani, jobb a magánrendelésére járni. A klinikán folyton ezer felé rángatják; vagy szül, vagy műt, vagy viziten van, vagy ellát valakit. Fel szokta ajánlani, hogy a klinikán vizsgál meg, de ha a magánrendelőbe hív, azt nem a pénz miatt teszi, hanem mert egyszerűen fizikailag csak itt van lehetőség annyi időt fordítania a páciensre, amennyit az eset megkíván.

Marcsyv, a magánban szokott csúszás lenni, de nem mindig. Érdemes a kora délutáni időpontokra menni (már, ha megteheted), mert összeadódnak a csúszások. Pont azért van csúszás ha van, mert nem hajítja ki a pácienst futószalagon, hanem végighallgatja, elmagyarázza a dolgokat, rendesen megvizsgál.

Sirena, PCO: én colitis+inzulinrezisztencia vagyok, nem-tipikus és light PCO, "mindenből a rosszabb fele" :-) és az én esetemben is nagy gondossággal, körültekintéssel, nagy segítőkészséggel jár el. Szerintem nagyon jó kezekben lennél nála. Nyugodtan kérdezz, ha valamit tudni akarsz vagy nem vagy valamiben biztos, kérd a tanácsát.

Rendelő száma: 320-4216, titkárnő veszi fel, nála lehet időpontot kérni. A Károly krt-on van, Deák tértől a villamos-végállomásos zebrán kell átmenni, a gyógyszertár melletti kapu.

Kép
manguszta
 
 


Köszönöm szépen! Visszahívott a múlt héten, ez már egy jó pont:) Március 8-án szeretettel vár a klinikán délelőtt, és mondta hogy vigyek minden papírom ami csak létezik, hát van bőven. Remélem sikerül egy új terhesség amit végig is tudok vinni, még egy elvesztésébe már beleőrülnék :(
Kontroll vizsgálatot is csinál, szültem is meg műtöttek is. Az miből áll nem tudjátok? Az előzőnél csak uh vizsgálatból állt de azt 8 hetesen vesztettem el.
sirena
 
 


Alapvetően szerintem UH-t, tapintásos vizsgálatot, emlővizsgálat, rákszűrés és átnézi a leleteidet, hátha rábukkan valamire. Mármint, olyasmire amit nem vizsgáltak még nálad de fontos lehet. Írd össze, milyen tüneteid voltak a vetéléseknél, bármi fontos lehet.

Kép
manguszta
 
 


sirena, marcsy és hugi!
Üdvözöllek itt nálunk titeket! A lehető legjobb dokinál(és nem mellesleg jó pasinál ) jártok! :-) Asszem ez nem titok, hogy én oda vagyok érte. Férjem már meg is gyanusított, hogy csak miatta szülök ennyi gyereket:-) Na félre a hülyeséget! Menjetek csak bátran hozzá, aztán gyertek mesélni, hogy mi volt nála, szimpatikus-e nektek!

Rólunk egy kis helyzetjelentő: Minden a lehető legjobban alakul, Andrisra már rá sem lehet ismerni, több mint 6 kg, nyugodt, szép baba, annyira imádom! Máté Geri páros is nagyon szereti őt, viszont én a hülyeségeiket már nem annyira. Állandóan megy a bunyó, a veszekedés, de néha azért tudják egymásit is nagyon szeretni. Oviba sajnos még mindig nem vették fel, pedig szerencsétlen már nagyon menne...De legalább már a jó idő itt van, amennyit csak lehet kint vagyunk a levegőn. Andrisom is nagyon bírja, úgyhogy minden klappol.
Én meg jelentkeztem egyetemre,(persze mert olyan marha sok a szabadidőm:-) ) Védőnő szeretnék lenni ha felvesznek egyáltalán, de most szeptembertől csak a szülésznőit tudom elkezdeni, az indul levelezőn.... Aztán majd váltok. vagy nem. majd meglátjuk.

nikicske, tudjátok már kis mazsola nemét? Valószínű írok neked privit is, mert arról küld értesítőt a méledre. Nézem, hogy rég jártál már erre. Mondjuk én is!

Pusszant minden régi és új tagot Zsuzska és a fiúk:-)

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
zsuzska88
Üllő
 
 


Sziasztok!

Zsuzska! Most látom, hogy ide is írtál :) Jó ötlet volt a privi! :D Hát igen, ritkán járok erre én is, mert egy kicsit kihalóban a topic :( Pedig jó lenne tudni, kivel mi van!!! :)

Pár mondatot rólunk is :) Kistesó kisfiú lesz, Dénes :) Bár nagyon vágytunk egy csajszikára, de kukacos lesz :D De azt hiszem, így a fiúk jó kis csapatot alkotnak majd :) (Remélem :)) Dávid most nagyon anyás, úgyhogy nem tudom mi lesz, ha megszületik Dénes, remélem jól fogja viselni, hogy nem minden figyelem az övé :S

Üdv az újaknak és sok sikert a babaprojektekhez!!! :)

Hugi! Nektek kisfiú/kislány lesz? Miért akarsz orvost váltani?

Üdv:
Niki

Lilypie - Personal pictureLilypie Third Birthday tickers

KépKép
nikicske
 
 


Holnap megyek a doktor úrhoz a klinikára, már nagyon izgatott vagyok, hogy minden rendben legyen és hamarosan belevághassunk a projektbe!
Este mindenképp mesélek :roll:
sirena
 
 


sziasztok,
azt szeretném kérdezni hogy a magánrendelésen végzett rákszűrés eredménye mennyi idő alatt érkezik meg? egy hete voltam, és mondta az asszisztens hölgy hogy majd küld emailt az eredményről de még semmi...
köszi
bsani
 
 


bsani!
ált 1-2 hét, én a dr urat szoktam hívni az eredményért, ott van nála. Szerintem hívd fel du, mikor rendel.

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
zsuzska88
Üllő
 
 


Sziasztok!

Csak erősíteni tudom a Gidai fan klubbot! Fantasztikus, emberséges, odafigyelő tisztességes orvos!!!!! Sajnos a diabétesz miatt fertőzést és gyulladást kaptam :( Amit az előző orvosom nem kezelt :(
Ő kezelni fog, júliusban találkozunk újra, 5 hónapot célszerű várni a terhességgel. Mielőtt terhes leszek, csinál tenyésztést, antibiotikumos kúrát, és a terhesség alatt is végig kezelni fog.
Vele sikerülni fog!!!Érzem :lol:
sirena
 
 


sirena!
Ez tök jó hír, lehet, hogy "csak" ennyi kell a kisbabádnak, egy kis odafigyelés, hogy egészségesen megszülethessen!
Nagyon szurkolok neked!
És akkor most a klinikán voltál nála? Magánba nem hív? vagy nem is akarsz menni?
Zsuzska

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
zsuzska88
Üllő
 
 


Most legelőször a klinikán voltam nála. De júliusba a magánrendelőbe megyek, ott fogja levenni a hüvelykenetet, küldi tenyésztésre és rákszűrést is. Azt mondta antibiotikumos hüvelykezelést fog végezni nálam mielőtt terhes leszek. Ez hogy zajlik? Ad szájon át gyógyszert, vagy hüvelykúpot, esetleg a hüvelybe csinál valamit? Rákszűrésem már volt, de ilyen hüvely tisztítás még nem. A terhesség alatt pedig három hetente fog ilyet végezni.
sirena
 
 


Hát hüvelykúpot azt tuti kapsz, de esetleg ha a véredben is jelen van a fertőzés, akkor szájon át szedhetőt is kaphatsz a felülfertőződés elkerülése érdekében. De ez majd kiderül. És miért kell júliusig várni? Miért nem lehet most elkezdeni a kezelést?

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
zsuzska88
Üllő
 
 


Azt mondta hogy az újabb terhességgel várjak augusztusig. Előtte, azaz júliusban megcsinálja ezt a kúrát, hogy tiszta lappal induljunk neki :) Aztán ha terhes leszek azonnal jelentkezzek nála és havonta megcsinálja a diabétesz miatt. Nagyon bízom benne! :roll:
sirena
 
 


Sziasztok!

Múlt héten voltam nála magánrendelésen és nagyon elégedett vagyok!
Végre egy orvos, aki normálisan elmagyarázta mi a bajom, mit kell tennem és hogyan tovább.
Kedves volt, barátságos, de nem túl 'haverkodó'.

Maradok nála! :)
marcsyv
Tököl
 
 


marcsyv
szuper örülök, hogy tetszett a doki
igen, nem túl mézes-mázas, főleg elsőre, de a lényeg a szakmai hozzáértése. majd idővel oldódik ő is, meg te is.
szóval üdv a gida funclubban

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
zsuzska88
Üllő
 
 


kismamik hol vagytok hogy vagytok
nikiscske, boni mi a helyzet
meg egyáltalán hol van mindenki
írjatok

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
zsuzska88
Üllő
 
 


Sziasztok. Örömmel értesítek mindennek, hogy bár nem Gidai baba, de 2012.április 14.én 6.58 kor megszületett Kicsi lányunk. az orvosom és a szülésznő is maximálisan mellettem voltak végig, szóval a félelmeim ellenére a Keszthelyi kórház és a csecsemősök is jelesre vizsgáztak nálam. :)
KEdden hazajöhettünk. Kicsi fiam boldog volt, bár már megkezdődött a féltékenység .igyekszünk igyekszünk öszeszokni. ma már megyünk sétálni, és persze hogy bátyus elé megyünk először oviba.kinnt megvárjuk amig Apa bemegy érte:)

puszi Nektek!

Boni
[img:yucp9am9]http://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1334832748.9884.gif[/img:yucp9am9]
[img:yucp9am9]http://lb4f.lilypie.com/XHwTp2.png[/img:yucp9am9]
[img:yucp9am9]http://lb1f.lilypie.com/6zjXp2.png[/img:yucp9am9]
bonianyu
 
 


boni
gratulálunk a kislányodhoz, remélem sok örömötök lesz egymásban, jó egészséget kívánunk

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
zsuzska88
Üllő
 
 


Közeledik a július. Hamarosan megyek Gidai doktor magánrendelőjébe! Szerintetek, ha megcsinálja a hüvelytenyésztést utána rögtön lehet már próbálkozni, vagy meg kell várni az eredményt esetleg a kezelés végét? :oops:
sirena
 
 


Sziasztok!

22 hetes kismama vagyok. Eddig külföldön éltem, kb egy hónap múlva költözünk haza. Gidai doktort ajánlották nekem és itt is jó dolgokat olvastam róla. Ugye szerintetek sem fog kidobni, hogy ilyen későn keresem csak fel? Azt hallottam, a dokik nem szeretik, ha ennyire előrehaladott állapotban keresik fel őket...
bogisousa
Budapest IV. kerület
 
 


Sziasztok!

Tudom, nagyon régen voltam.. Sok minden történt, költözés, suli stb
de ha nem bánjátok, jönnék megint:)

bonianyu, Zsuzska! Gratulálok a babàkhoz!:)

üdv az ùjaknak!:)

hamarosan jövök részletesen :)

Kép
Lilypie Pregnancy tickers
henne
 
 


henne köszike
tényleg rég voltál, mesélj merre költöztetek, mit tanulsz, Levi jól van,,jó nagy fiú már. kistesó mikor lesz

bogi szia, üdv itt nálunk. biztos nem fog kidobni, nem olyan fajta. de szerintem vedd fel vele már most a kapcsolatot, akár telefonon vagy e-mailben, hogy számítson rád, hogy ne legyél orvos nélkül mikor hazaköltöztök. egy hónap múlva már ugye 26 hetes leszel... egyébként az utolsó pillanatban is lehet orvost váltani, ha nem vagy megelégedve az előzővel, vagy bármilyen más indokkal. csak legyen meg minden leleted.
mesélj magadról kicsit, merre fogtok lakni, tudjátok már ki lakik a pocakodban,,

nálunk minden rendben, leszámítva ami nem... ááá minden ok, Andris már 7,5 kg, meg sem látszik rajta, hogy mennyivel született. egyre ügyesebb, rengeteget mosolyog, nevet, kacag, mindenkire mosolyog, még a drnénire is szuri előtt, persze utána már nem.
Mátét végre felvették az oviba, nagyon örülök neki, jó lesz már, mert egyre kezelhetetlenebb, unja magát itthon a dedós öccsével meg a túlfelnőtt anyjával. egyenlőre csak Andrisért rajong

miért ilyen kihalt ez a topic,, írjatok már

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
zsuzska88
Üllő
 
 


Sziasztok! Nagyon köszönöm a válaszokat! :) Igen, tudjuk már, kislányka a pocaklakónk! Budapestre költözünk, mielőtt kijöttem volna Lisszabonba, mindig ott éltem, így ez nem is volt kérdés. A férjem portugál, de szerencsére nagyon szereti a kihívásokat, így most megpróbálkozik megtanulni a nyelvünket és elhelyezkedni otthon.
A picikével amúgy szerencsére minden rendben! Szépen, egészségesen fejlődik, nekem eddig semmi panaszom nem volt. Ahogy olvasgatom az otthoni kötelező vizsgálatokat, úgy veszem észre, hogy a portugál protokol nem sokban tér el a magyartól.
Köszönöm a tanácsot, még a héten bejelentkezem az doktor úrhoz!!! Annyira izgulok, mint még soha! :D Szép napot mindenkinek!
bogisousa
Budapest IV. kerület
 
 


Szia Bogi!
Ne izgulj! Nagyon rendes a doktor úr! És hát nem nemtörődömség, hanem költözés az ok, az meg teljesen természetes.
Szereti a felkészült pácienseket, vidd el magaddal az eddigi leleteidet :-)
Egyébiránt egy másik topicban van egy lány, Bixi, akinek szintén portugál a férje :-) Kicsi a világ (vagy kapósak a portugál pasik :-D)

Kép
manguszta
 
 


Sziasztok,

megpróbálok jönni részletesen, még Levi alszik. :)

Mi ősszel költöztünk Kistarcsára Pestről. Nem volt egy könnyű mutatvány gyerekkel költözni. :) de megoldottuk.:)
Utána jöttek családi problémák (apósomnak infarktusa volt stb) így a januári szakdolgozatom és államvizsgám csúszott. Most írom a szakdogámat, és ugye készülök államvizsgázni.. (egyébként közgázt tanulok)
Levi egy kis pörgős kisfiú, nem sok szabadidőm van mellette.
Így tanulni is nehéz mellette. :)
Zsuzska:kérdezted a baba dolgot. :)
nem akarom elszólni, kb most vagy 5 hetes terhes. Múlt héten voltam dokinknál, (clostit szedtem, na meg Levinél voltak progeszteron problémák nálam). Akkor még természetesen nem láttunk semmit. jövő hét csütörtökön megyünk vissza, reménykedünk szívhangban is. :)
rövid tömören ennyi :) ugyanis LEvi felébredt... :)

bogi: Üdv itt! nyugodtan választhatod Gidai dr-t, szerintem nagyon megbízható orvos. És nem is fog téged elküldeni ;)

Kép
Lilypie Pregnancy tickers
henne
 
 


:D bizony, hogy kapósak ezek a portugálok! ;) Bejelentkeztem, hetedikén megyek a doktor úrhoz, remélem, minden oké lesz! Persze, minden eddigi eredményt, még a dvd-t is viszem magammal!! Bejöhet majd velem a férjem a vizsgálóba vagy azt nem szokás?
Szép hétvégét mindenkinek!!!!
bogisousa
Budapest IV. kerület
 
 


Persze hogy bemehet! Sok kispapa bemegy. :-)
Szép hétvégét Nektek is!

Kép
manguszta
 
 


Gidais kismamák, lányok, merre vagytok? :roll:

Bogi, sikerült járnod a doktor úrnál?

Puszi mindenkinek!
Manguszta

Kép
manguszta
 
 


Sziasztok!
Hát hol van mindenki?
henne! örülhetünk most már a kistesónak? minden ok?

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
zsuzska88
Üllő
 
 


Igen, voltam a doktor úrnál. Tényleg nagyon kedves volt! Az egyetlen baj, hogy persze pont abban az időszakban lesz szabadságon, amikor az én kis Larám bármikor megérkezhet. De mégis úgy döntöttem, maradok nála, majd a következő kisbabámat ő segíti világra. :) Szülésznő ügyben milyen tapasztalataitok vannak? Én nem ismerek senkit és azt hallottam, ő még talán fontosabb is, mint az orvos.
bogisousa
Budapest IV. kerület
 
 


Sziasztok!

Én 2 hét múlva hívom fel:)
Mikor lesz szabin a doki?
sirena
 
 


Nekem azt mondta, augusztus 28-tól 2 hétre megy szabira. Hajrá!!! :)
bogisousa
Budapest IV. kerület
 
 


Sziasztok!

Lenne pár kérdésem a doktor úrral kapcsolatban. Most megyek hozzá csütörtökön elõször 15 hetesen. Sok keresgélés és mellényúlás után õt ajánlották, hogy nagyon rendes és figyelmes a pácienseivel. Az lenne a kérdésem, hogy szült valaki nála decemberben? December 22-re vagyok hivatalosan kiírva, és általában ilyenkor mindenki szabadságra megy (teljesen érthetõ módon) csak nekem megnyugtató lenne ha az vezetné le a szülést akihez a terhesgondozásra is jártam. :roll:

Elõre is köszi a választ!
maryett
Bicske
 
 


maryett szia!
Én nála szültem decemberben, 30-ra voltam kiírva, végül 12-én szültem! Bent is volt, mert reggel mentem be, de azt is megbeszéltük, hogy akár karácsonykor vagy szilveszterkor is bejön. Bulizni nem megy, neki is kisbabája van. Január végén volt síelni, mielőtt mentem hozzá a 6 hetes kontrollra!

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
zsuzska88
Üllő
 
 


Maryett, üdv közöttünk!

Ha mész hozzá, nyugodtan kérdezz rá erre is! Neki is jobb, ha úgy tervezi a szabiját, hogy a saját terhesgondozott kismamáinak a szülését is levezethesse.
Régebben volt úgy, hogy bizonyos időpontokban elküldték szabira, de ezek év közben voltak. Meg vizsgáztatni is szokott, úgyhogy a december pont jó időpont is a szülésre :lol:

Kép
manguszta
 
 


Zsuzsi,
velem annyi van, hogy őrülten dolgozunk az inzulinszintem normalizálásán. Ha végre rendbejön, akkor elvileg a ciklushosszam is normalizálódik, és akkor talán sikerül megtapadnia a babának. Merthogy spontán össze tud jönni, (és szerintem össze is jön elég gyakran), csak nem tapad meg :roll:. Addig nincs értelme folytatni az inszemeket sem potyára :-( Már alig várom, hogy újra kezdhessük :-)

Veletek mi újság?

Kép
manguszta
 
 


Lányok, a doki szokta a Pcos és Ir-es betegeit belgyógyászhoz küldeni? Ha igen kihez?
2 hét múlva én is hívom, letelt a várakozási idő. Megvárom míg megjön aztán útra fel:)
sirena
 
 


Sziasztok lányok,

látom, kicsit beindult az élet.:) amikor én voltam fent, nem írt senki sem..
hát nagy újságom van, ugyanis igen, babás vagyok, ráadásul ikreket várok. :)
Elég kemény időszakon vagyok túl, erős rosszullétekkel és hányásokkal, és még emellett államvizsgáztam is...holnap már csak a védés van hátra...
ma vagyok 12+6, túl a kombinált teszten és genetikai uh-n. szerencsére minden negatív...
mondtak nemeket is, egyenlőre 1 fiú 1 lány-ra tippelnek.:) nem bánnám, ha így is maradna.:)
most csütörtökön megyek majd megint vissza, az eredményeimmel.:)
hogy bírjátok ezt a nagy meleget?
én elég nehezen viselem..

Kép
Lilypie Pregnancy tickers
henne
 
 


henne :) DUPLA AJÁNDÉK:)

Boni
[img:yucp9am9]http://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1334832748.9884.gif[/img:yucp9am9]
[img:yucp9am9]http://lb4f.lilypie.com/XHwTp2.png[/img:yucp9am9]
[img:yucp9am9]http://lb1f.lilypie.com/6zjXp2.png[/img:yucp9am9]
bonianyu
 
 


Sziasztok!
Új "Gidais" kismama vagyok itt nálatok! Kis tanácsra lenne szükségem. Ti tudjátok hogy mennyit "szokás" fizetni meki a szülésért? Lehet hogy én vagyok a nyúl, de olyan kellemetlen valahogy megkérdeznem konkrétan... Ha nagyon kényes a kérdés, akkor priviben is várom a válaszokat...
És KITARTÁS ebben a melegben mindenkinek:)) Már csak alig 2 hónap van hátra a nyárból :lol:
chillyke
Gyál
 
 


Manguszta, zsuzska köszi a válaszokat.

Ez nagyon megnyugtató, mivel az elõzõ orvos akinél voltam elõre megmondta, hogy nem "biztos" hogy bennt lesz. Én az arckifejezésébõl azt vettem le, hogy tuti nem megyek be karácsony elõtt. Mivel ez az elsõ babánk ezért nem szívesen kockáztatok meg egy olyan szülést, ahol az ég világon senkit nem ismerek.
Én is kíváncsi lennék arra, hogy mennyit szokott kérni. Bárha olyan kedves ahogy mondjátok akkor megéri!!!


Henne: gratulálok!!! :lol:
maryett
Bicske
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet: