Új privát üzeneted érkezett!

Hablaty, ne szégyenkezz az édességek miatt, újabban én is fertelmes mennyiséget tudok ilyesmikből betermelni. A terhesség utolsó hónapjában kezdődött, és kis szünet után a szoptatás második hónapjától újra kezdte. Az előbb is, kinyitottam egy 10dekás marcipánt (nyuszi tojta nekem), hogy megkóstolom, aztán most dobtam ki szégyenkezve a csomagolását...
danann
 
 


Csajok!!!

A kóros édesség utáni vágyat a cinkhiány okozza!!!!
Tessék elhúzni a patikába és BIO cinket venni!!!
Tényleg hasznos! :lol:

Fridus!

Ez tök jó recept!!!! Már el is mentettem!!!!De reggel legközelebb ne írj ilyeneket léccikeeeee!! :wink:

Jelentem ma 6000 grammosak és 60 cm hosszúak vagyunk!

Kép

Kép

Kép

Üdv: Kriszta
dominika1
 
 


Kriszta, ez a Bio-cink nem rossz gondolat, én is sokszor úgy érzem fel tudnék falni egy édességboltot, mint Gombóc Artúr - szeretem a kerek csokoládét, szögletes csokoládét, oválisat..... :lol:

Kép
timesz
 
 

 
 

Kis csokimániások!!!!
:lol:

Mondjuk én tejberízyből tudok hatalmas mennyiséget felfalni!!!
Nyami!Nyami!

Ohh lányok!!!

Ma mondta a védőnő, hogy a legújabb kutatások szerint a homeos bogyókat tejserkentő teákkal (kiváltképp laktoherbbel) nem szabad kombinálni!!!

Kép

Kép

Kép

Üdv: Kriszta
dominika1
 
 


Csajok, mindig csak ennétek. :)
Én bezzeg... Ma el sem mondom mit ettem, bevágtam egy csomag kókuszos négercsókot, és még valami után nézek, mit is ehetnék, van mogyorós csipsz, csoki nyuszi, mogyis csoki...szilvával töltött négerpuszi,csoki konyakkal töltve és konyakosmeggy is... Ja és eper a hűtőben, mélyhűtőben pedig gesztenye püré... De talán nem soroltam mindent fel... :-)

Kép
fridus
 
 


Te Krisz, legalább van azon a cinken olyan fini cukor-bevonat, mint régen a Cvitaminon? Azt úúúgy szerettem leszopogatni! :lol:
A védőnő ugye csak a tejserkentő homeósra mondta, nem az összesre???
Fridus, a csirkemell jól hangzik, szerintem én is kipróbálom! Meg a csokinyúl is, asszem én is megismerkedem egyel közelebbről :D
danann
 
 


Wow, Fridus, most nézem, hogy ma pont kétszer annyi idős Balu, mint Samu, meg persze Domi!
danann
 
 


Danann, tényleg!! Nem is néztem eddig.
Bár olyan vagyok, mint a csokinyúl, nyalogatni kéne, hogy felébredjek.
Ez az alvás-nem alvás játék eléggé lefáraszt, de az a szerencse, hogy 7-8 felé Balu már alszik. Vasárnap, az babaidőben is este 8-9 lesz.
Nagyon kemény... :-)
És reggel persze korán fog kellni, mert úgy csinálja... :-)

Kép
fridus
 
 


Fridus, erre apát fűzd be! :lol: :wink: :lol: :wink: :lol:
danann
 
 


Végre, megint csak 4-szer keltem fel hozzá éjszaka.
Tök jó gyerek, kezdem megszokni a 3-4 órás alvásokat.
Remélem, mire visszamegyek dolgozni, már végig fogja aludni az éjszakát.

Kép
fridus
 
 


Fridus!!!!

Ha még egyszer kókuszos négercsókokkal frusztrálod a gyenge önuralommal rendelkező fórumos barátaidat, akkor jól megmondom a Balunak, hogy sűrűbben keltsen fel!!!!!!

Lívi!

Csak a tejserkentőnél!!!!
Jól el is csodálkoztam, de már amúgy sem ittam a teát, mert kell benne szünetet tartani is!
Csinálok tojáslevest, mert a múltor majd szétdurrantam tőle (nem a pukikra gondolok)annyi tejet csinál.
Meg 3 napja szemezek a jéghideg, fincsi sörrel, de még nem mertem inni belőle. Már terhességem alatt kezdtem az alkoholizmus felé frdulni, képes voltam néha meginni 1 pohárka sört!!! :lol:
Doki asszonta 2 deciig jó vagyok. Én 1 decit ittam. Csak az íze miatt.

Kép

Kép

Kép

Üdv: Kriszta
dominika1
 
 


Nálam a hűtőben is tavaly nyár óta figyel egy szoptatós sör, de egyedül ökör iszik magában. :-)
A tojás leves tejserkentő ? Nem a madár tej az ?
Egyébként a kókuszos habcsókos négercsók az isteni fini. :-) Csak a Te kedvedért teszek róla fel egy fotót is róla. :-) :-)
Hidd el, hogy megteszem. :-)

Kép
fridus
 
 


Kriszta nyugodtan igyál sört,tapasztalatból mondom,hogy az is csinál tejcit :wink:
Én minden este megiszom 1 dl. vörösbort. Saját termés,így meg merem inni. Terhességem alatt is ittam időnként egy decivel :oops:
Ma Elizám sem aludt valami jól,3-szor kelt,és 5-kor már fennt volt,de fél hatkor visszaaludt és még majdnem 7-ig aludt :D
Csak a nagyobbik nem,hatkor már reklamált,hogy kapcsoljak már neki mesét :?
Vendég
 


CSAJOK!
SZIASZTOK!

Volt valakinek valami baja a 2 honapos szuritol?mi tegnap kaptuk meg és azota csak sir,alig aludtunk,meleg is volt de nem adtam semmit mert nem volt láz,viszont ma is tök nyügi,sir,és ahogy elnézem a nurofen csak 3 honapos kortol adhato 2.5ml,mivan ha én adok neki 1ml-t????SEGITSETEK!

Kép
Kép
nuncili
 
 


nuncili,ne adj!!!
Inkább adj neki kúpot. A pro infante láz és fájdalomcsillapító is.
Abból ha még nincs 6 kiló,akkor felet adj.(de ezt sztem tudod).
Nekem szerencsére egyikőjüknek sem lett semmi baja a szuriktól,viszont itt a faluban egy csaj kislánya mindegyiktől nagyon belázasodott.
Vendég
 


Ne tudjátok meg,milyen hisztit rendezett reggel a kisfiam az oviban,hogy nem akar ott maradni. Fél óra huzavona után az óvónéni felkapta és bevitte. A szívem majd megszakadt,de én is tudom,ha most elhoztam volna,akkor mindent elrontok :cry:
Vendég
 


JA! 4KG és 53cm vagyunk! DE 2490 és 49cm születtünk....

DOMI1!

Van nálatok olyan hogy egyáltalán nem fogadja el a cumisüveget??nekem tegnap ota kilöki a nyelvével és ha cicire teszem eszik is és megnyugszik....ami most a gyogytápszer miatt nem tul jo,az előirt 250ml helyett alig evett 100-150et...

KÉPZELJÉTEK tegnap felhivtam a Szegedi doktor bácsit aki érdekes modon nagyon csodálkozott hogy 6hetesen került ez ki és addig semmi tünete nem volt Szonjának,kérdezte is hogy nem hányt,nem voltak izomgörcsei,nem volt lázas stb..???mondtam hálisten nem,meg az is furcsa volt neki hogy tölünk nem is vettek vért tehát még nem bizonyitott hogy örökölt enzim betegség,lehet hogy kialakult,az más-jobb de majd 9én megyünk Szegedre....

Kép
Kép
nuncili
 
 


CSERIANI!

Köszi,akkor azt nem adom neki bár érdekes mert mindenki még doki is mondta adhatom neki,de még csak 4 kg igy nem adok akkor,viszont kupot meg nem adok még mert most nem lázas csak nyügös,addig nem akarom bántani a popsiját amig nem lázasodik be....Meddig várhato lázas állapot sztetek????remélem holnap már visszaállunk a régi napirendre mert éjjel katasztrofa volt... :(

Kép
Kép
nuncili
 
 


nekünk mindig azt mondták,hogy szuri után 2-3 napig várható. De nekünk úgy kellett menni szurira,hogy a doktornéni megbökte,és még ott frissiben be is kellett adni neki a kúpot,mert ugye fájdalmat is csillapít.
Vendég
 


nuncili : a szurik után gyakran lesznek nyügösek, esetleg lázasak.
Ha a hőmérő nem is mutatja azért még szervezeten belül dolgozik rendesen az oltóanyag. Pici korban fájdalom ill. lázcsillapitásra leginkább a Germicid C -t ajánlják, vagy az Amidazophent .
De már ezen kivül is lehet kapni új fajtákat .
A Panadol inkább 3 hótól javasolt, mert a vesének nem túl jó. De ha a súlya megvan hozzá , adható lenne, pesze kiszámitva a neki való adagot. Én azért inkább még nem adnám csak késöbb.
Bár én nagyon szeretem , a gyerekeimnek nagyon jól bevált. A legmagasabb lázat is csak ez viszi le , kombinálva a kúppal.
A dokink a Nurophent szereti inkább, de azt nekem mindig kihányják a narancs ize miatt.

Tehát ha nincs mérhető láza , azért még lehet adni neki kúpot, a fájdalom miatt, illetve a szúrás helyét lehet picit borogatni is , hátha enyhiti a fájdalmat.

Cserianival egyetértek, tényleg a szuri után pár napig várható a fájdalom , a láz és a nyüszi.

REmélem hamarosan rendeződtök. Szegény piciket annyiszor kell szúrni a védőoltások miatt. Ez a szükséges rossz. :cry:



A csoki evést ne is mondjátok ! Aki ismer , az tudja hogy én irdatlan mennyiségű édességet eszek. Egyszer voltam is dokinál emiatt, azt mondta , hogy nagyon gyorsan éget a szervezetem , és emiatt igényli a szervezetem az édességet az energiához.
Mondta azt is , hogy ezt okozhatja még valami gomba féle is , ami a szervezetben van. Ehhez vizsgálatok kellenek, majd ha beigazolódik , akkor elég kemény diéta , ami nagyon drasztikus.
Állitólag van hogy az ember hetekig fel sem tud kelni.

Na köszi ! Inkább akkor eszem tovább a csokit. Finom is, és jó a lelkivilágomnak, ráadásul szerencsére nem tudok hizni , most is csak 52 kiló vagyok. :oops:


Képzeljétek, tegnap hivtak a nevelésiből, jövő csütörtökön kell menni. Most csak mi szülők megyünk aztán mondják tovább mi a teendő.
Én nagyon nem szeretném vinni a gyereket , nem tudom jó lesz -e neki, használ-e majd valamit.
Szépen lassan azért látom javulni a helyzetet, kezd megnyilni a gyerekekkel is, halkan válaszol a kérdésekre. Az tény hogy nagyon szorongó , de szerintem még idő kellene neki.
Majd megirom a fejleményeket.


:roll:
nadimo
 
 


Na de Nadimo!!!! 52 kg???? Én utoljára talán a főiskolán 20 éves koromban voltam ennyi, és azóta is rakódik évről évre. Szerencsés alkat vagy , vagy teszel is érte?????

Kép
timesz
 
 


Nuncili!

Megy a drukk is, hogy mi lesz a végeredmény!
Sztem is inkább germicid kúp.
Cumi: Domi sosem cicizett rendesen és nálunk ezért van cumisüveg, de nálunk is előfordul, hogy kiköpi 3 falat után. Aztán 5 perc múlva megy a nyüszi, hogy éhes.
Megint 3 falat és így tovább.
Nem tudom mitől van, szinte nyammog.3 hét alatt híztunk ugye 30 kgt-ot, ez az ippeg jó kategóriát súrolja.
Nemtom mért csinálják!

Nadimo!

Az a candida gomba amire a dokid gondolt. Alaphelyzetben benne van az ember szervezetében, de ha a kényes egyensúly megbomlik, akkor képes a túlzott szaporodásra.
A candida okozhat farkaséhséget az édes dolgok iránt, ugyanis neki a cukor kiváló tápanyag!!!
Minél több az édesség, annál jobban szaporodik a gomba és küldi az agynak az sos jeleket, hogy cukrot cukrot még még!!!
Ha van valakinek egy makacs problámája, amire az orvosok sosem találnak gyógymódot, akkor érdemes egy candida szűrést végeztetni, mert írtó sok esetben az áll a háttérben!
Pl bőrbetegségeknél, visszatérő hüvelygombánál, de egy egyszerű hajkorpánál is!!!
Nagyon kemény a hozzá tartozó diéta, de megéri!!!!És az legalább hónapokig tart.

Én ennyit tudok róla, nálam szerencsére nem találtak ilyet.
Van azért kísérő tünete is!
És gratula a súlytartásodhoz!!!

Mondd szülés után mikor jön vissza a régi alak???
Frusztrál, hogy a 38-as gatyák többsége szoros még....

Kép

Kép

Kép

Üdv: Kriszta
dominika1
 
 


Csajok van egy rossz hírem, hátha adtok tanácsot, mi lehet, mit tegyek...
Balunak vilmoskörtét adtam babapiskótával. Ette ette, mivel a körtét szereti, és egyszer csak öklendezni kezdett és kijött az egész, amit addig megevett. Kicsi tejáztatás után adtam neki sima vilmos körtét, az benne maradt.
Ma barackot evett, azt is megette, most este pedig szintén öszibarackot kevertem be krumplival, hát megint elkezdte ezt a dolgot....
Szerintetek ?

Kép
fridus
 
 


Fridus!

Nem lehet, hogy annyira bejön neki, hogy behabzsolja és megüli a pockoskát?
Vagy esetleg a babapiskótával vagy krumplival egyszerűen túl nehéz neki????
Én asszondom inkább ez. Talán. Próbálj meg kevesebb krumplit és piskótát használni! Hátha úgy megmarad.
Nincs jobb ötletem!

Kép

Kép

Kép

Üdv: Kriszta
dominika1
 
 


Hahó, itt vannak a korán kelők. :-)
Mint mindig, mi vagyunk az elsők.
Nem volt olyan sok cucc benne, hogy kiöklendezze, lehet, hogy nem szokta még meg esetleg az ízeket ?
Viszont a körtés kétszersültes tejpép is ízlik neki. Bár nekem is. :-)

Kép
fridus
 
 


Fridus! Nekem akkor csinált ilyet Olivér, mikor egy-két kis darab piskóta benne maradt és nem tudta hirtelen mit kezdjen vele, visszaöklendezte és kijött minden. Azóta figyelek rá, hogy nagyon pépes legyen mindene.

Kép
timesz
 
 


na mivan mindenki lefeküdt délutáni szieszta???
DOMI1!

most ugy evett meg 70 tápszert hogy nagyon sirt kiköpte erre az ölembe tettem rátettem a cicimet az arcára és gyorsan bedugtam az üveget,tehát lehet hogy átvertem és ahogy a cicim az arcát nyomta azthitte hogy abbol kajol??!! :cry: aztán evett még 80anyatejet és azota alszik-1ora ota...

muszály igy mert napi 250ml a max anyatej azt meg már megette,tehát ma még 2szer eszik és az már csak tápi lehet...nemtudom hogy fog menni...
kellemes 7végét mindenkinek!

Olivérnek boldog hofordulot!

Kép
Kép
nuncili
 
 


Nuncili, köszönjük szépen!!!!

Mindenki kinnt volt ma ebben a szép időben????

Kép
timesz
 
 


Timesz mi nemrég jöttünk be. És holnap is a levegőn leszünk,megyünk a szőlőbe. :D Elizám reggel ötkor kelt,délelött aludt fél 9-től 9-ig,majd 11-től fél egyig,és délután sikerült neki még 20 percet aludnia. És még most sem álmos. Remélem éjjel jót alszik majd. Kristófnak már most csukódnak a szemei :roll:
Vendég
 


Sziasztok!

Fridus! Nagyon jónak tünik a recepted és én mindig is a csirkehúst szerettem jobban bármi másnál. Ezért lenne még pár kérdésem mert megszeretném csinálni ezt a receptet.
Amikor a sajtot belereszeled a tepsibe, előtte valamivel ki kell kenni a tepsit?
A csirkemell amit sütsz, az kicsontozott?
Kb. mennyi ideig sütöd?

Köszi előre is.

mazsuzs

Kép
mazsuzs
 
 


Sziasztok, tegnap mi 2-szer voltun kint, mert bent nem volt hajlandó az uraság aludni.
Úgyhogy kint sétáltunk először 2-esben aztán 3-asban.
Igaz, néha néha csepegett másodszorra, de minket nem zavart, már szakadó esőben is sétáltunk Baluval, meg hóviharban.
Mazsuzs nem kentem ki a tepsit semmivel. Én filézett csirkemellett szoktam venni, de mivel az is vastag szokott lenni, kettévágom, megsózom, a fokhagymát apróra vágom, és szépen beáztatom őket tejbe, hogy mindegyiket érje a tejes fokhagymás lé.
Ezt megcsinálom este, majd dél előtt, elég 20-30 perc sütés, vagy még annyi sem....
160-170 sütöttem most és új villanytűzhelyem van, úgyhogy most én is kísérleteztem, de nagyon fini lett, szépen bebarnult, és át is sült.
A csirkemellnek amúgy sem kell sok általában. :-)
Bár én nem vagyok egy konyhatündér.
Nagyon finom volt krumpli prürével és salátával. Nyami nyami...

Kép
fridus
 
 


Sziasztok Lányok !

Látom mindenki kint van ebben a szép időben. Mi is egész hétvégén jöttünk - mentünk, képzeljétek a kicsi majdnem megtanult egyedül kétkerekű bicizni. Bár még párszor tartanom kell a rudat amit beleszúrtunk a bicigli hátuljába, de egyre kevesebbet kell korrigálni.

Egész hétvégén kertészkedtünk, a füvet , kertet tendeztük, remélem már marad a jó idő.

Mindenkinek jó pihenést .

Puszi :D :P
nadimo
 
 


Hello!
Igen, tegnap egész nap a konyhában robotoltam, cserébe jókat ettünk, ma pedig levonatoztunk Gödre a férjem szüleihez. Ez volt Samu első vonatozása, mármint 'idekint'. Leginkább átaludta a hordozókendőben, nem volt vele gond. Jól viselkedett végig, a szomszéd néninek is nagyon tetszett (megint :D ), viszont az ő órája még nem igazodott a nyári időszámításhoz, sajna, így még mindig ébren van, álmosságnak jelét sem mutatja. Mikor fogunk ágyba kerülni? :roll:
danann
 
 


Szép napsütéses reggelt.
A drágámmal valami történt, lehet megjavul a gyerek ?
Csak fél 12-kor szopizott, aztán egyszer a cumit raktam a szájába fél kettőkor, és 6-ig aludt. Tehát a 3-4 szopi helyett csak egy volt.
Csak én nem tudtam aludni, nem tudom miért.
Szóval rendes volt a Baluka.
Mi tegnap Erzsébetről Kispestre sétáltunk át a nagyikhoz. 1 óra 5 perc alatt megjártuk.
Csak a felüljárón való átkelés volt egy kicsit gázos.
Tériszonyom van...

Kép
fridus
 
 


Jó reggelt Mindenkinek!

Nadimo!

Nagyon ügyik vagytok!!Készítheted az elsősegély dobozt, ha így folytatjátok!

Fridus!

Nem semmi séta lehetett!Mi tegnap még szalonnát is sütöttünk este! :lol:

Lívi!

hát igen!az ő biológiai órája nem tud igazodni az óraátállításhoz.
Én ezért tettem a fürdetéseket 7 órára, mert gondoltam a nyárira.Ez most ugye 8 óra lett.Akármelyik időszámítás van, mindkettő jó nekünk.Illetve Dominak.Majd én alkalmazkodok. :lol:

Kép

Kép

Kép

Üdv: Kriszta
dominika1
 
 


Szép napsütéses reggelt!

Nekünk jót tett az óraátállítás, este fél 8-tól reggel 7 -ig aludt a drágám, végre nem kellett hajnalban felkelni és este is tovább bírta!

Mindenki jól van? Babák, nem beteg senki???? Anyukák - tavaszi fáradság????

Kép
timesz
 
 


Timesz!

Boldog hófordulót így utólag Olivérnek!

Tavaszi fáradtság?????Ahhh ugyan...... :lol:
Szülés óta folyamatosan fáradt vagyok. Ma jó nagyot sétálunk, kiülünk majd a parkba és süttetem magam.
Itthon a két idióta kutya miatt még nem nagyon tudom Domit kinnhagyni, mert annyira kergetőznek, hogy képesek lennének feldönteni a babakocsit.
A kennelek meg még nincsenek kész!
De az két birka hogy őrzi a csajt, az valami elképesztő!!!! :lol:

Kép

Kép

Kép

Üdv: Kriszta
dominika1
 
 


hát én alig bírok lábra állni jelenleg. Tegnap egész nap kinnt voltunk,kert,szőlő,délután meg még itthon,egy kis kerti kiülőt készítünk,azt raktuk össze,festettem,stb...éjjel Eliza nagyon rosszul aludt,sztem a foga :?
Mostmeg pörög ezerrel :evil:
Kristóf oviban,párom vitte,én menjek érte..hát,majd felsétálunk-nincs közel :? Délutánra meg kikönyörögte a játszóteret-van egy új játszóterünk,pénteken volt az átadása-hát,az sincs közel :cry:
Pedig aztán itthon is van 2m-es csúszda,2 mászóka,hinta,homokozó,de akkor is jobb a játszótér. Mindegy,elmegyünk,legalább én is dumálok egyet az anyukákkal.
Vendég
 


Hát igen, jön a jó idő, jönnek a kinti munkák is!

Tegnap mi is sétáltunk nagyokat, meg a dédiket végiglátogattuk. Teszek is fel 1-2 képet:

Kép Jön a fogam Kép Huncutka Kép Útközben

Kép
timesz
 
 


Olivér még mindig jóképű hapsika!!!!

Cseriani!

Az ám nagyon rossz, ha "terminátoros" mozgással el kell jutni 2 aktív gyerkőccel egy marha messzi játszótérre!
Hiába van otthon mindenféle lehetőség a szomszéd "nője" akkor is mindig zöldebb!
Ezért én itthonra nem is tervezek sokmindent.
Na jó egy homokozó meg egy hinta, apának anyának egykiülős valami.
Ohhh és egy kertigrill , medence is jó volna, de Dominak lesz pacsizója majd!
Ohh megy egy kennel, hogy a két ördögfióka kutya ne Domival fürödjön!

Kép

Kép

Kép

Üdv: Kriszta
dominika1
 
 


Krisz drága nem is akarsz te akkor olyan sok mindent :lol:
medence az van itt is,jó nagy :D Imádom!!!
Tavaly nagy pocakkal is fürödtem benne-először akkor fordult meg Elizám farfekvésesre :twisted:
De aztán a 37.hét végén visszafordult,szerencsére. Kristóf még a névadójára kapott egy gyerekmedencét,van felfújható teteje is,de nem igazán használtuk ki,jött velünk a nagy vízbe. Szerintem ez lesz idén Elizával is :D
Olyan hihetetlen izomlázam van,hogy az elöbb még az ecset is kiesett a kezemből :oops:
Hiába no,nem szokja az ember lánya a szántást..-vagy hogy is szokták ezt mondani :wink:
Kertigrill van darabokban,egy grill,egy tárcsa,3 lábú..évek óta szeretnénk ezt valahogy egybeépíteni,hogy szép legyen,de valahogy soha nincs rá idő :shock:
Timesz ismételten beleszerettem Olivérbe egyenlőre Elizám helyett :wink:
Főleg azon a középső képen :D
Vendég
 


Én is csak most látom, boldog hófordulót Olinak! :D Tényleg huncutka :D

Cseriani, bár nekem csak egy lurkóm van, és nem is kertészkedtem, de én is teljesen kész vagyok! Mostanában Samu nagyon nyugtalanul alszik, többször nyöszörög, sírdogál álmában, amire én persze felébredek, még akkor is, ha ő nem. Az sem tett jót, hogy negyed6-6 között etetni meg altatni kellett, aztán 7felé magamhoz venni, mert annyira nyöszörgött álmában... tudnék most aludni, ha kellene... :) Ok, ez azért nem olyan, mint az izomláz, de nekem pont elég...

Krisz, eredetileg nálunk is 7felé volt a fürdetés, de amikor elkezdett rászokni, hogy már 9től alszik reggelig, és nincs 11felé szopizás, plusz beiktatott fél7felé is egy evést, akkor eltolódott 8felé a fürdés. Ja, meg ugye mostmár van a masszírozás is a fürdés előtt, az is kb 15-20 perc. Ráadásul még a téli 9hez képest is sokáig bírta tegnap, majdnem 11ig, nyári idő szerint. De akkor sem tudom és nem is akarom megint 7re előrehozni a dolgot, mert apja legkorábban fél7re ér haza, és minden másnap ő fürdet.

Én is kertet akarok, medencével!!!!!! De itt a panelban csak a kád van :(
danann
 
 


Jaj csajok, kifulladtam, már egy hete 2-szer viszem le Balut sétálni, mert már nem akar itthon aludni, de ha áll a kocsi, akkor is sírni kezd, ha gurul, semmi baja.
Láttatok ti már ilyen gyereket ?
Kész van a derekam, fáj a vesém...
Már csak az kell, hogy lerobbanjak...

Kép
fridus
 
 


Fridus!

Domi is ilyen!!!Még a tescoban is rángatni kell folyamatosan a bevásárlókocsit, különben balhé van!

Cseriani: ne aggódj nálunk sincs soha semmire idő.:-(
Az ember gürizik, mint egy barom hétközben, mondván hétvégén pihenhet a kertben.
Na ez még soha nem sikerült, mert ugye egy kertes házban annyi munka van!!! :shock:
Pláne nálunk,mert 2500 m2-es az egész telek. :shock:
Vagy dolgoztam szombat-vasárnap, mert ugye az autóipar tele van nyitott hétvégékkel.

Kép

Kép

Kép

Üdv: Kriszta
dominika1
 
 


Jó reggelt, megint nem aludtam valami jól, tegnap óta fáj a hátam. Szóval nincs valami jó kedvem. A gyerek is úgy kelt fel tegnap délután óta, hogy sír, alig tudtam megnyugtatni. Nem szokott a Balu ilyen lenni... A fogai lennének ?

Kép
fridus
 
 


Fridus! Biztos szegényke fogai miatt ilyen nyügi!!! Nálunk hála isten most emiatt nem nyűgös és ilyen jó éjszakánk még soha nem volt: este fél 8-tól reggel fél 7-ig úgy aludt, hogy még inni sem ébredt fel (pedig ezt többször megteszi), már azt hittem nem lélegzik - odamentem éjjel az ágyához, de úgy szuszogott, mint egy kis medve!!! :P Ekkorát nem aludtam, mióta megszületett!!!! Már el is szoktam ekkora lustizástól!!!!

Kép
timesz
 
 


Kedves Nadimo!

A Jánosos Anyukás topikból irányítottak ide. Sajnos a gyerekorvosomat nem tudom elérni csütörtök délutánig, de a 2,5hetes kisfiam feneke így néz ki kb. 1,5napja:

Kép

Napjában 10-12 alkalommal cserélünk pelust. Folyamatosan kakil. Nem tudom, hogy ez normális-e. (Most kb. 3300gramm, tegnapelőtt 80grammookat evett, tegnap 80-100grammokat három óránként. Ma csak 65grammokat eszik, de a kaki még mindig folyamatos.)
Eddig úgy gondoltam, hogy csak bepállott a feneke, ezért levegőztettük, napoztattuk a popsiját, de nem javul. Egyetlen változás történt: lecseréltük a popsikrémet múlt hét csütörtökön Sudocreme-re, mert picit sebes volt fenéklyuknál.

Nagyon megköszönném, ha tudnál tanácsot adni, hogy mit tegyek.
ELőre is nagyon köszönöm!

Eszter

Kép
eszter.eu
 
 


Fridus!

Tuti a fog!!!!

Timesz!

Örülök, hogy végre jót aludtál!!!!

Nadimo!

Nekem is lenne egy kérdésem!!!
Domi 3 hét alatt 30 dkg-ot hízott. Védőnőm szerint ez az ippeg jó kategória.
Viszont, ő elkezdett már beszélni arról, hogy talán érdemes volna a hozzátápit elkezdeni és mellette adhatnám az anyatejet és akkor talán teljesen ki tudnánk lőni a tápszert!Szerinted nem túl korai még?

Kép

Kép

Kép

Üdv: Kriszta
dominika1
 
 


szia!

A kislányom popsija ugyanilyen volt kb 2hetes korában,kenjétek be CANESTEN KRÉMMEL,meg a sudocreme is nagyon jo rá,én felváltva kentem és pár nap alatt elmult,ez egy gombás fertőzés a védőnénink szerint!

eszter.eu írta:Kedves Nadimo!

A Jánosos Anyukás topikból irányítottak ide. Sajnos a gyerekorvosomat nem tudom elérni csütörtök délutánig, de a 2,5hetes kisfiam feneke így néz ki kb. 1,5napja:

Kép

Napjában 10-12 alkalommal cserélünk pelust. Folyamatosan kakil. Nem tudom, hogy ez normális-e. (Most kb. 3300gramm, tegnapelőtt 80grammookat evett, tegnap 80-100grammokat három óránként. Ma csak 65grammokat eszik, de a kaki még mindig folyamatos.)
Eddig úgy gondoltam, hogy csak bepállott a feneke, ezért levegőztettük, napoztattuk a popsiját, de nem javul. Egyetlen változás történt: lecseréltük a popsikrémet múlt hét csütörtökön Sudocreme-re, mert picit sebes volt fenéklyuknál.

Nagyon megköszönném, ha tudnál tanácsot adni, hogy mit tegyek.
ELőre is nagyon köszönöm!

Kép
Kép
nuncili
 
 


lányok!

ELADO EGY MOSOGATOGÉP,BOSCH,135 EZERÉRT VETTÜK,100 EZER AZ ÁRA,minden rendben vele csak nem használjuk ki,3honapos készülék.ha esetleg érdekel vkit.....06304498634

Kép
Kép
nuncili
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet: