Új privát üzeneted érkezett!

kjaja: Nekem az átjárhatóságit nem altatásba csinálták és ki lehet bírni. Mi 22-én megyünk Tándor dokihoz, majd megírom hogy mit mondott. Nekem már csak a clamidia hiányzik.
szmet
 
 


Szia Szmet!

neked ki csinálta az átjárhatóságit? és hol?

várom válaszod!
kjaja
 
 


Hello mindenkinek!

Gyors helyzetjelentés: Árnika, igazad volt, ma indul a Gonal, 3. nap, csak az első nagyobb dózis. Hát remélem rendben lesz... Csütörtökön újabb vérvétel.

Kjaja! Szerintem a donort bármikor kiválaszthatjátok, és megvehetitek a mintát, hisz úgyis fagyasztott.. Hajrá!!!!
mazsi02
 
 

 
 

Kjaja!
Bocs,hogy ilyet kérdezek,de ha nem akarsz nem válaszolsz rá!Hogy működik a donor kiválasztás?

Kép
ani0227
 
 


kjaja: Nekem a miskolci Kaáliba csinálták az átjárhatóságit, igaz én rosszul reagáltam egy kicsit, mert hiperventiláltam vagy mi.
szmet
 
 


Jó reggelt mindenkinek!

Ani!

A donor kiválasztás úgy működik, hogy olyan férfi spermáját választják, aki nagyon hasonlít a férjemre, mind testmagasság, mind szem-haj szín, testsúly is hasonló meg minden! ilyenkor mindent megnéznek, arc-, orrforma meg stb. vagyis, hogy totál, ha lehet ilyet mondani, hogy totál úgy nézzen ki, mint a párom! de persze a vércsoportot is nézik ilyenkor, hogy nehogy esetleg összeférhetetlenek legyünk! miután ezeket megnézték jöhet a donorbankból a keresés! ennyi! legalábbis azt hiszem! ennyit mondott egyenlőre T. doki!
remélem érthető voltam! :)

üdv.!
kjaja
 
 


Kjaja: Írtál a vércsoport összeférhetetlenségről: ha én A rh + a férjem 0 rh+ az szerinted jó?
szmet
 
 


Kjaja!Köszi!Most már világos!

Kép
ani0227
 
 


Sziasztok Lányok!

Látom az élet továbbra is zajlik. Először is mindenkinek Boldog , BABÁSODÓ új évet kívánunk!!!!

Mi jól vagyunk. Követve elődöm példáját, úgy néz ki, hogy nekünk is egy fiú, egy lány jtutott. Persze, ha nem így lesz, az sem baj. Decemberben kórházban voltam, de szerencsére minden rendben. Az orvosom persze azt mondja, hogy Ő szíve szerint minden ikres kismamit végig kórházban tartana. Ma töltöttük a 21 hetet. Tegnap a védőnővel szívhangokat hallgattunk. Nagyon jó volt. Legközelebb csak a 24. héten kell menni UH-ra.

Kjaja: tudom nem vígasz, de még mindig jobb a helyzetetek, mintha petesejt donorra kellene várnotok. Mi is úgy voltunk annak idején, hogy a bármi baj van valamelyikünkkel, akkor mindenképpen megpróbálunk valamilyen megoldást keresni. Mi már az örökbefogadást is átbeszéltük a párommal. Persze, pusztán elvileg.

Puszi
kabócabobár
 
 


Na hála megkaptam az üdülési csekket így megyek wellneselni még a beülti előtt.
szmet
 
 


Kabócabobár!

hát igen, attól egy fokkal jobb a helyzet! de mégsem az igazi, de a lényeg, hogy legyen baba! hát lehet szívtelennek hangzik, de az örökbefogadás nekem nem szimpi!
megkérdezhetem, hogy nálatok mi volt a probléma?

Ani!
nincs mit :) !

üdv!
kjaja
 
 


:-))
szmet
 
 


Kabóca!
Végre köztünk ismét!!!!! :D :D :D Gyere most már mindig!!!!!!
Miért kellett befeküdnöd?? :(
Gratulálok a kicsikhez!

Szmet!
Hát ez nagyon jó hír!Hidd el sokat fog érni!Nagyon sokat!Mi is elmentünk nyaralni beülti előtt.

Kép
ani0227
 
 


Lenne egy kérdésem hozzátok!

Más helyen olvastam, hogy fizetni kell az átjárhatósági vizsgálatért (hsg-ért)! igaz ez? és mennyit? elvileg nem támogatja a tb? és csak vizitdíjat kell fizetni!!!!
már nem értem :twisted:

sőt marhára elegem van, hogy ennyi vizsgálat, időpontok hada, és bele vagyok kavarodva!

segítsetek!!! :oops:
kjaja
 
 


Kjaja: egyikünknél sem találtak semmit. Augusztusban, nyaralás után elmentünk a kaáliba, és 27.-én már visszaültették a babócákat, akik azóta is élvezik a pocaklakóságot. Az átjárhatóságival kapcsolatban nem tudok mit mondani. Nekem 2002-ben csinálták meg. Akkor még más volt a rendszer.

Ani: igazából csak azért mentem be, mert az előző terhességemnél, a 16. héten haltak el a babák, csak még hetek múlva indult be a vetélésem. A dokim szerette vona, hogy most szem előtt legyek. Kaptam egy pár magnézium infúziót is. Csak ennyi volt. Miskolcon voltam a Semmelweis kórházban. A körülmények nem a legjobbak.
kabócabobár
 
 


Sziasztok!

Látogassátok meg a köv. oldalt.
Mondókákat fogtok találni :-D

http://hoppa.ltime.hu/index_mond.html

Vagy

www.ltime.hu/hoppa/index_mond.html

Köszi

Sziasztok

Üdv.
maci1981
 
 


Sziasztok

Kabóca üdv. örülök hogy újra köztünk. :P Nekem nagyon tetszik, hogy megosztva van a nemek aránya nálatok is.
Úgy döntöttem nálunk is így lesz. :lol:
Nem tudsz képet rakni fel róluk, vagy esetleg pocist? Már meglestük Ani babóit is. :lol:

Kjaja köszi én is válaszokat, ezekre voltam én is kiváncsi. Ne izgulj a vizsgálatok miatt, hálisten csak egyszer kell végig járni. Már nincs sok hátra.
Nekem sem kellett még anno fizetni a HSG-ért,. Sztem most sem kell, feltéve ha fizetnek/fizetsz Tb. járulékot.

Mazsi örülök hogy minden rendben, gyere majd a hírekkel!

Timi gyere hamar , híreim vannak: kész a képem, elvittem kereteztetni ami piszok drága 13000 Ft. lett volna, (majd hanyatt estem) de választottam kicsit olcsóbbat, így 9000 Ft.
Apa ki is készült teljesen :lol: és még nem is vettem másikat :wink:

puszi mindenkinek

"Ha az élet citromot ad................csinálj limonádét!
árnika
 
 


Nekem az átjárhatóságiért 30 ezer forintot kellett fizetni a miskolci Kaáliban
szmet
 
 


Szmet a kaáliban minden külön vizsgálatért, beavatkozásért fizetni kell elég sokat., mivel nekik nem ez a profiljuk.
Lásd.: inszem.
Szerintem anyagilag megéri még futni egy kört.

"Ha az élet citromot ad................csinálj limonádét!
árnika
 
 


Sziasztok!

lenne még egy kérdésem! majd ha minden vizsgálat megvan kell menni a kaáliba ultrahangra, és ott azért fizetni kell? és mennyit?

várom a válaszokat! :)
kjaja
 
 


Szia Kjaja!

Utána már a vérvételekért, UH-kért nem kell fizetni. :wink:
mazsi02
 
 


Szia Mazsi!

köszi az infot! :)
kjaja
 
 


Sziasztok!

Nem tudom, hogy rakjak fel pocis képet. Biztos túl nagy. Majd ha a párom hazajön, megkérem rá, hogy segítsen. Ha máskor nem, hétvégén biztosan ráér majd. Babócákról még nincs. Úgy gondoltuk, hogy a 24. hét környékén megyünk majd 4D-s UH-ra. Miskolcon 10.000 Ft-ba kerül. A nemek arányának mi is örülünk, de ha egyneműek lennének, az is mindegy lenne. Csak egészségesek legyenek. Mindenkinek hasonlókat kívánunk!

Puszi
kabócabobár
 
 


sziasztok!

remélem mindenki jól van?!

mazsi örülök,hogy már neki is vágtatok az újabb programnak.mindent bele!drukkolok! :wink:

árnika!itt vok!mostmár sűrűbben jövök!msn:amikor csak lehet! :lol:

kabóca!gratulálok a picik neméhez!örülök,hogy jól vagytok!vigyázz magatokra!ja!és várjuk ám nagyon a pocis képeket! :lol:

ani!remélem jól vagytok!?már csak pár hónap és jönnek a picik!babarucik,kiságy kellékek?készültök?vásárolgatás?gondolom mostmár elkezditek... :D

kjaja!ne aggódj minden rendben lesz! :wink:

többiek?

én jól vagyok!csinálom a diétát,meg tornázom is.mindent beleadok!majd úgy gondoltam,hogy kb ha minden jól megy akkor augusztus környékén próbálkoznánk újra a lombikkal,ha addig nem jön spontán.bár az lenne a legjobb!és a nyáron nyaralni is elkéne menni.úgy vágyok egy kis kikapcsolódásra4na puszi!legyetek jók!vigyázzatok magatokra! :roll:
timé&tati
 
 


Szia Timi!

Igen,mostmár elkezdtük a vásárolgatást,de még nagyon kevés minden van meg.A férjem azt hitte,hogyha megvan a babakocsi,meg a kiságy akkor itt kész vége.Még mit akarok vásárolni?? :lol: :lol: :lol: Elébe nyomtam a listát! :twisted:

Túl vagyok a nagy cukorterhelésen is!Nem volt vészes.Fincsi volt a szörpi. :? A vénáim egy kicsit meggyötörtek,fájnak.

Kép
ani0227
 
 


Na mostmár az antszes eredmény is megvan, így már csak a hormonvizsgálat van hátra.
szmet
 
 


Helló csajok!
Tényleg, régen nem néztem be :?
Bocsesz
Ma vagyok a 2. napon, kezdem este a szurikúrát. Most megpróbáljuk B.B-vel, hogy csak gonalt szúrok, abból is csak kis adagokat, hátha így ciszta nélkül megúszom.75 me 150 egységeket szúr a párom.
Nem élem bele magam annyira, mint régen, bár iszom a cickafarkot, eszem a sok mindent, próbálok figyelni az étkezésemre................

ani!
Fincsi volt mi? :shock: :lol:

katócabogár!
Töltsd le a pixresizert, azzal nagyon egyszerű kicsinyíteni képeket.
Szmet!
És miért nem a Megyeibe mentél??? Megcsinálkják ingyen. ill. 300vizitdíj.
ebba
 
 


Ani!
De gonosz vagy. :P Szegény férjed. :twisted: Nem kapott szívrohamot a listádtól?
vovanda
 
 


Ebba!
Remélem most sikerül!Lélekben veled vagyunk!!!
Bevált a csini csizma?Bemutattad B.B.-nek?

Vanda!
Üdv.! :D Egy kicsit rosszul volt,de beletörődött a 100-as listába. :lol: Ha megy vásárolni mindig egy csomag pelenkával tér haza.És közvéleménykutatást tart melyik a jó a munkatársaitól.El tudom képzelni,hogy az úttest szélén áll két rendőr,és eszmecserét tart a pelenkákról. :)

Kép
ani0227
 
 


ebba: Molnár doki mondta hogy csak az antszbe csinálnak ilyet azért mentünk oda.
Már nagyon izgulok 9napja késik ha holnap se jön meg már van esély.
szmet
 
 


Átjárhatóságit az ANTST-ben??? Vagy mit? Mert ott csináltak vmi vérvételt, de én az átjárhatóságit kérdeztem.

ani!

B.B-nek még nem mutattam meg a csizmát, de annyira jó, csak most latyak van, nem hordom.
Köszi, hogy gondolsz rám :lol:
ebba
 
 


ebba: Ja igen az átjárhatóságit Molnár doki csináltam 30ezerért.
szmet
 
 


Ani!

Megjelent lelki szemeim előtt a férjed, amint pelenkákról társalog két igazoltatás közt. :lol: Mit ne mondjak.... Rég nevettem ekkorát!
vovanda
 
 


Végül is nem lettem babás, de éreztem hogy nem lesz semmi.
Majd Tándor doki alkot valamit addig meg várakozok. de legalább elmegyek Füredre pihizni egy kicsit
szmet
 
 


Szmet!
Mikor indultok?

Kjaja!
Hogy állsz a vizsgálatokkal?

Árnika!
Mizu???Új képet kezdtél már?

Kabóca!
Kép???Babanevek?

Mazsi!
Hogy állsz?

Vanda!
Kihez fogsz járni?

Ebba!
Nem tudtam letölteni a pixresizer-t!Béna vagyok! :evil:
A véreredményed jó?Nem is tudom mit írjak,hogy most sikerüljön!Csak +++++!

Kép
ani0227
 
 


ani: 19-20-21 én leszünk Füreden, de lesz internet kapcsolat mert azt is adnak a wellnes csomagba ingyen, így lehet majd írok és másnap irány Debrecen
szmet
 
 


Helló csajok!

Helyzet: Ha a stimu és minden más körülmény kedvező, akkor 18-a körül várható a punkció. Eredetileg B. B.-hez járok, de a két ünnep közt nem volt, és T. doki indította a stimut. A további adagokat B.B. írta, de a hétfői UH-kor és a punkciókor sem lesz, tehát megint T. doki kezeibe kerülök. Nekem mindkét doki nagyon szimpi, de szeretnék egy kézben lenni.

Ani, míg a párod dolgozik, egészítgesd a listát.... :wink:
Babanevek? Döntöttetek már?
Én is béna vagyok, nekem sem sikrült letölteni a pixresizert...

Ebba! Hajrá stimu++++++

Árnika? Kjaja?

Szmet, jó pihizést!
mazsi02
 
 


Ani!

Valószínűleg B.B.hez. A párom az exével hozzá járt, azt mondta, ki voltak vele békülve.
vovanda
 
 


Szia Ani!

hát az úgy volt, hogy tegnap akartam visszamenni kontrollra a nőgyógyászhoz, de kiderült, hogy nem ő rendel, úgyhogy majd hétfőn megyek, és akkor megkérdezem, hogy tud-e ajánlani valakita a kenézyből a petevezető átjárhatóságira, és kérek tőle hormon vizsgálathoz beutalót. a vércsoportmeghatározást is jövő héten csináljuk, szerdán. De már elegem van,hogy ennyit kell járkálni, és nem is biztos, hogy utól tudom érni a dokit, vagy találok elsőre! :evil:

kezdek fáradni a vizsgálatoktól!!!

üdv.!
kjaja
 
 


szerintetek ha a clamidia tesztet vérből csináltatom azt Tándor doki elfogadja?
szmet
 
 


sziasztok

Ebba már hiányoztál! megy a drukk ezerrel!! Gyere a hírekkel.++++++


Szia Vanda Üdv Köztünk, írj kicsit magadról.

Ani ez a pelenka dolog nekem is tetszett :lol: látod nem is volt olyan vészes a lötyi. :wink: Gondolom eredményed késöbb lesz.
Jelentem ma du. veszek új képet, végre sikerült megfűzni apát :wink: Azt mondta találhatnék olcsobb hobbit is, erre én honnan tudod lehet ebböl lesz kacsalábon forgonk :P

Szmet szerintem az eredmény a fontos T.-nek.

Mazsi gondolok rád is sokat, drukkolok nagyon! +++++++++

Kjaja KITARTÁS!!!!!!!!Egy pár hónap múlva kezedben az eredménye :lol: :lol:

Kabóca én is várom nagyon a pocis képet.

Juszt is megpróbálom én is letölteni azt a fránya programot, hátha....úgyis megakarom majd mutatni a gobleinem, meg nemsoká szükségem lesz nekem is rá, a pocis képekhez úgy tervezem :lol: :lol:

puszi nektek

"Ha az élet citromot ad................csinálj limonádét!
árnika
 
 


Árnika!

Hú hol is kezdjem. Szóval: nagyon a dolgok elején vagyunk, nőgyógyásuhoz valamikor 20-a körül megyek és utána indulnak a szükséges vizsgálatok. A lombik sajnos szinte biztos, hacsak nem történik csoda. A párom miatt van rá szükség, az előző házasságából is lombikkal született a kislánya.
Nekem is van egy fiam, úgyhogy velem elvileg minden rendben, de nagyon szeretnénk közös babát.
A fórumot meg Ani ajánlotta, vele már ismerjük egymást.
Nálatok mi a helyzet?
vovanda
 
 


Hát, neked legyen árnika igazad, hogy +++hírekkkel jövök, de nem is tudom. Most nem tudok úgy lelkesedni. Miért történik ez velem/velünk???
írok privit
ebba
 
 


szio vanda
szmet
 
 


sziasztok

Ebba kincsem olyan mérges vagyok!!!! :twisted: Eza gagyi gép szórakozik velem. Láttam hogy van privim, de mikor ráklikkeltem eltünt. Megtennéd hogy elküldöd újra, bocsi. nem találom :(

Vanda azért volt hát az elözőek Anival, már értem :P Örülök neked, gyere sürün.

:lol: :lol: Vettem képet :lol: :lol:

szép álmokat mindenkinek

"Ha az élet citromot ad................csinálj limonádét!
árnika
 
 


jajaj!!!
Lenne egy sürgős kérdésem ahoz, akit stimuztak már:
Az Aspirin protektet minden nap 1x kell szedni, vagy csak az első nap?
majd holnap elmondom, miért :oops:
pussz
ebba
 
 


Napi 1!

Kép
ani0227
 
 


Köszi!
Tándor doki csinálta az első stimumat, ő mintha azt mondta volna, hogy első nap 1.
B.B. most néztem, 1-et írt, de nyíllal. Első nap bevettem, de most bajban voltam. Még jó, hogy tegnap este is bevettem lesz, ami lesz alapon :roll:
Nagyon köszi:)
A vérvételre azt mondta B.B, hogy ha úgy jön ki, akkor menjek, hát pont nem úgy jött ki:( Remélem, azért minden rendben, mert előző nap UH-ozott.
ebba
 
 


sziasztok

Ebba várom :roll: ....
Egyébként én is napi egy aspirin

Ani te mit csinálsz fent hajnalok hajnalán?? Apa dolgozott?

Kabóca képek??

"Ha az élet citromot ad................csinálj limonádét!
árnika
 
 


sziasztok!
látom zajlik az élet.üdv az újaknak a régieknek,meg csak szépeket és jókat!!! :wink:
remélem mindenki jól van?! én most jelenleg beteg vagyok.influenza... :evil: de se baj majd harcolok vele! :twisted:
legyetek jók és vigyázzatok magatokra!
kabóca!nagyon várom a képeket!

üdv.mindenkinek!pusz!Timi
timé&tati
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?