Új privát üzeneted érkezett!

Ágnes, nem is hiszed, de most jön a (következőnek hitt) neheze - a 2 hét!!! Csak pozitívan!!! Nagyon drukkolok!

Asszem én túúúúúlságosan várom a dolgot - már mindent elrendezek, tényként kezelek olyan dolgokat, amik még meg sem történtek... innen lesz mély a lelki zuhanásom.
babszi
 
 


Sziasztok!
Mindekinek köszi!

Ágnes: Juj de jó!!! Cserépedény ide vagy oda de nagyon veled akar lenni az a kis embrió és mostmár csak kapaszkodnia kell!!! Szorítok,nagyon nehéz két hét vár rád!

Beus: Álmos vagyok de csak forgolódok..... és a lábikragörcsöm miatt is elég rossz mert eddig segített a magnézium,de a 36 héttől nem lehet már szedni!
Neked nem ma kellett volna befeküdni kórházba? Mintha csütörtököt mondtál volna.....

Kép

Ezt a fisher price rezgő,zenélő , hintáztatható pihenőszéket vettük ma a Beninek! Meg egy angelcare 401 -es légzésfigyelőt ami bébiőr is egyben. Brendonban.
lojcika
Nagyvenyim
 
 


Lojcika,
király a kis pihenőszék! Én is szeretnék ilyet! Remélem, a kollégáim emlékeznek még, hogy amikor náluk született a baba, én szerveztem a közös ajándék beszerzését, és hasonlót kaptak. (akkor csendben, de azért hallhatóan megjegyeztem, hogy ha majd rám kerül a sor... ;-) )

Ágnes,
gyere, mesélj, hogy érzed magad! Visszaszámlálás megkezdődött!! :)
panini
 
 

 
 

Sziasztok Csajok!

Panini! Engedd meg, hogy kifejezzem megdöbbenésemet, hogynincs ingatlan biztosítása a háznak.....és egyéni van valakinek?
ha lenne a háznak közös, akkor a biztosító fizetne és legföljebb regresszálná a kivitelezőt.
Sonjus! állítólag tegnap elég sok volt a zajré és úgy vettem észre olyankor a Tanár úr is "egyel"harapósabb. Viszont ami pozitívabb irányba fordított Vele szembe, hogy a kisműtőben viszont teljesen lehiggad és kicserélődik, és első osztályú a viselkedése.
Lojcika, remélem, tényleg velem akar lenni a kis vacak....Én az utolsó pillanatig kaptam magnéziumot. Te miért nem szedheted?
A görcsre még a calcium pezsgőtabletta is jó.
Beus! Mire kérded, hogy Hozzád hogy jut el?

Lányok köszönöm, hogy szorítottatok és szorítotok értünk.
Képzeljétek fölfelé elképesztő forgalom volt így szégyelltem is magam, mert már csak rám vártak.
Nagyon meglepődtem, mert kiderült, hogy négyen is voltunk a hétfői hétből, tehát ennyiünknek volt kevés cseppje. Sőt amin kiakadtam, hogy volt egy harmincegykét éves lány ,akinek hármat szívtak le és Neki is csak egy maradt.....tudjátok, most kezdem értékelni, hogy én fiatalon nem küzdöttem ezzel. Ennek az asszonykának pl. nincs is még gyereke és már a 4. beülti...úgy sajnáltam...
Nekem ez a beavatkozás most kicsit kellemetlen volt, mert a baromi heges méhnyakamon elég nehezen "mentek föl". De szépen helyére került a kis kúltúr gyerek. Szép 14,6 nyálkahártyám van, tehát ha le akar feküdni a kis ünneplőben akkor jól megágyaztunk Neki.
Írtátok, hogy ez a két hét lesz nehéz.......ez így van. Sipos Dokitól kérdeztem, hogy jól gondolom-e, hogy az eddigi 1% esély 10 %-ra nőtt. Azt mondta nagyon jól látom.
Mikor elköszönt megpuszilt és mondta, hogy nagyon szeretne velem egy bébit.....rém aranyos volt. Megkérdezte, hogy ugye nem éreztem Náluk rosszul?
Majd látjuk......kérdezte a Párom vegyen-e holnap vagy 30 db olcsó tányért? Mondtam Neki, abba mi a ráció? Az öt literes nagy jénaim...az igen! De a tucat tányérok törésében mi az érdekes?

Mindenkinek jó éjt!

Á.
ágnes13
 
 


Lojcika tényleg aranyos a kis szék, de én azért azt remélem, Benike pici korában keveset lesz benne - bármi is most a divat, a baba gerincének legjobb az egyenes! Bocs, ha mindig elrontom a kedved, pedig neeeeem akarooom ám!


Á.
ágnes13
 
 


Ágnes,
örülök, hogy pozitív élményeket szereztél az intézetben:-)
A legtöbb esetben szerintem a 3 napos beültetés szokott történni, szerintem max. 20-30%-ban jutnak el az 5 naposig. Nekem pl. mindig 15 fölött voltak a petesejtek, és úgy csökkentek a számok napról-napra, hogy én is az első lombiknál 3. napon kaptam vissza 2 picit, és nem is maradt több. És ez talán egész pontosan 16 petesejtből maradt. :roll:
i.kata
 
 


Ágnes!
Ez fantasztikus!!!!!!Továbbra is milliónyi drukkomat küldöm!!!!!!
SZUPER!!!!!!! :P :P :P :P :P :P

Panini!
Sok-sok pocak simi!Amilyen gyorsan repül az idő,pikk-pakk és már neked is a gyönyörű pocifotódat fogjuk csodálni!

Beusom!
A jó hírek továbbításában rám számíthatsz!És hiszem,hogy nagy örömhírt kapunk majd két hét múlva Ágnestől!
Puszillak!

Lojcika!
Szuper a pihenőszék!

Hbzs,Szilva...!
Sok ölelés!

phpBB: Kép
phpBB: Kép
belluska
 
 


Ágnes!
Valóban jól megágyaztatok a picinek! :lol: :wink:

phpBB: Kép
phpBB: Kép
belluska
 
 


Belluska, van Neki vastag paplankája, ünneplője, mit kívánhat még?

Van hír az ovis felvételről? Sztem csúnyaság, hogy legalább fél naposra nem veszik fel.
ágnes13
 
 


Ági, most nézem - laptetőőő. Máris átruházom rád! :)
babszi
 
 


Ágnes!
Így van,minden adott a kis picurkának,hogy jól megkapaszkodjon és jól érezze majd magát!
++++++++++++++++++
Nincsen hír! :cry: Igazából nem szeretném semmiképpen,csak ahogy írod fél napra vinni!Így is fogok sírni-ríni! :oops: :D Szokatlan lesz ha nem lesz majd velem!De tudom,hogy Katánknak tetszeni fog!

phpBB: Kép
phpBB: Kép
belluska
 
 


[url][url=http://gyertyalang.hu/gyertyagyujtas/erteeg.php?erteeg=11874]Magyar László (Lacika)[/url][/url]


Kép
lojcika
Nagyvenyim
 
 


Istenem,ez borzasztó!Nyugodj békében Lacika!
Végig sírtam most reggel is a szüleit ahogy beszéltek a reggeli műsorban!
:cry: :cry: :cry: :cry: Felfoghatatlan.....

phpBB: Kép
phpBB: Kép
belluska
 
 


Ágnes!
Nekem még csak 6 sejtes sem volt, csak 4! Szóval hajrá ;)
sonjus
 
 


sziasztok,

ki ez a kisfiú, akiért gyertyát gyújtotok?

ági, hogy vagy? :wink:
megérkezett a vércukormérőm, hívtam a patikát, hogy megkérdezzem, erre visszakérdez a nő, hogy 'az akciós mérőre gondol?' nem akartam mondani, hogy ha a 10ezres ár akciósnak minősül, akkor igen, az akciósra gondolok... :evil: :evil: :evil:

tudtátok, hogy ma 10 milliószoros nap van? akit érdekel, kipróbálhatja:
http://csillagmag.hu/csillaguzenetek/minden-hazater/

Kép
Kép
tündérlétra
 
 


Tündérlétra: Ő az a kisfiú aki a híradóba szokott lenni,műszívet kapott és várta hogy kapjon egy új szívet,de elég régóta várt már és agyvérzést is kapott azt hiszem és elgennyesedett a teste a műcsövektől. Én úgy szorítottam érte..... A gyertyám flött ha rákattintasz a nevére utána tudsz olvasni.

Sonjus: Én is végigsírtam én éjjel néztem.Felfoghatatlan és bele se tudok gondolni vagy is nem is tudom elképzelni mit érezhetnek a szülei. Borzalom!!! Nagyon sajnálom!!!

Ágnes: Hogy vagy? Vettek már tányérokat? A tescóba láttam akciósat! lehet h van értelme :) De direktbe nem jó törni. Spontán,véletlen. Úgy szorítok neked "mi nagyink"!!!
lojcika
Nagyvenyim
 
 


Lojcika! Nagyon szép Tőled, hogy gyertyát gyújtottál Lacikáért.Mindig azt kérem a sorstól, hogy azt az egyet ne kelljen átélnem, hogy a gyermekemet elveszítsem.
Tányérokat még nem vettünk, így hét végén már abból kell gazdálkodnom, ami van.
Sonjus, köszi a biztatást.....igyekszem remélni, hogy a tökéletes a kis kultúrált......
Jövő keddtől csináltam jó sok melót, hogy gondolkodni se legyen időm....
az utrogestantól viszont baromi álmos vagyok.....tényleg egy fontos kérdés....aki közületek dolgozott, hogy oldotta meg a déli hüvelygolyót?

üdv.

á.
ágnes13
 
 


Sziasztok.
jajj én kikészülök már az ilyen rém hírektől:(
na meg állandóan a rémtörténeteket olvasom, állítom, hogy nem vagyok 100-as!!!

Babszi mit értesz lelki zuhanáson?

Még ne küldjetek kórházba csajok jövőhéten kell mennem csütörtökön reggel...

lojcika ( liza kikészít ) az a baj hogy nem tudom megállni hogy ne olvassak róluk...olvasom a te naplódat is:) Tessék vigyázni most már a magnéziummal. Hát eltudom képzelni milyen rossz az a vacak lábgörcs nekem is volt ameddig nem szedtem a mg-t.

Kép


Minden lehetőség a szíve alatt hordja a reményt.
beus84
 
 


jaj elfelejtettem.
Lojcika a doki mit mondott neked a kéz zsibbadásra?

Kép


Minden lehetőség a szíve alatt hordja a reményt.
beus84
 
 


Csajok még mindig nem értem a magnéziumot....én végig kaptam...

Beuska, ne hülyítsd Megad....
ágnes13
 
 


Igyekszem Ágnes!
Úgy látszik kellene még egy erős fejmosás...
Én sem értem, nekem a védőnő mondta, hogy 34 héttől ( azt hiszem ) fokozatosan le kell rakni.

Kép


Minden lehetőség a szíve alatt hordja a reményt.
beus84
 
 


Senki nem jár erre, mert hétvége van...
Csak én unatkozok?

Kép


Minden lehetőség a szíve alatt hordja a reményt.
beus84
 
 


Beus: Liza története engem is "kikészít"!! De már ha elkezdtem én sem bírom kihagyni az olvavást!
A kézzsibbadás attól van mint a lábikragörcs szerinte...magnéziumhiány,sok a + kg és a vízesedés.

Ja jövőhét csütörtök.... akkor bocsi :) Én aznap megyek NST akkor derűl ki velem mi lesz!
De tegnap este nagyon szarúl voltam,olyan fájások jöttek rám..... azt hittem kakilni kell de nem már bocsi! Hányingerem is volt sőt már annyira hogy elnyúltam jöjjön aminek kell,de az sem jött!
Pusz
lojcika
Nagyvenyim
 
 


Sziasztok "Kislányaim"!Lojcika, nyugi majd megérzed ha itt az "igazi".
Azért érezted"egész lent", mert megy le a bébi.Mennyi a sok Kg?

Beuska, egyedül Vagy otthon? Azért uncsizol? Na, majd két hónap múlva.....
Ja, míg el nem felejtem, szerdán csak késő délután tudnék beugrani, nem gáz?
Isteni ez a hosszú hét vége.....reggel beszaladtunk a városba két kölökkel cipőt meg csizmákat venni, megjöttem befejeztem az ebédet, azóta döglök...

üdv.


á.
ágnes13
 
 


Ágnes Lojcika, de jó hogy irtatok:D

Lojcika, igen olvastalak...hát nem tudom hallod, már amúgy sincs sok hátra, jaj annyira jó.

Ágnes , összehozzuk a randit:)
igen egyedül vagyok, apa dolgozik, és szinte minden hétvégén.
Hát két hónap múlva már biztos nem fogunk unatkozni:)
Pihengessél sokat:)

Kép


Minden lehetőség a szíve alatt hordja a reményt.
beus84
 
 


Igen, most pihizek,csak a Férjem megy az idegeimre, mert ha valamit csinálok, rögtön rosszul van, hogy pihenjek.......nagyon félti a kis ünneplőst......
Azt hiszem most a hosszú hétvégén lazítgatok, aztán jövő jövő utáni hetet viszont dugig raktam, hogy ne is érjek rá filóni a tesztig.
Mit dolgozik Párod, hogy ennyit hét végézik?


Most azt hiszem enni fogok egy kis fagyit gyümölcssalátával...



Üdv.


Á.
ágnes13
 
 


Ágnes az én párom betonozik.
Mondjuk én se feküdtem olyan sokat, az első 3-4 nap, de utána már mindent csináltam főztem mostam takarítottam.
Én is úgy voltam vele, hogy ha erős(ek) akkor megmaradnak, ha nem akkor inkább most ne is sikerüljön.
fagyiii, nyami!! én csináltam tegnap sütő tököt, és mikor ketté vágtam, és megszagoltam dinnye illatot éreztem.
Azt hittem meghalok egy falat dinnyéé de hát már nem lehet enni...
Igy maradt az illat...

Kép


Minden lehetőség a szíve alatt hordja a reményt.
beus84
 
 


Dinnye illatú sütőtök? Nem gyenge....
Nálunk nagyon megy a fagyi gyümölcssalival...já és tejszínnel.
Most igyekszem hétfőig betarztani a phit, egyrészt nem akarom, hogy ha nem sikerül úgy érezzem, hogy nem tettem meg mindent. Sipos Doki azt mondta, hogy azután már tehetjük a dolgunkat, csak ne emeljünk 5kg-nál többet.
Ma vásárlásnál már el is felejtettem volna, csak szerencsére a Párom lovagiasságra szoktatta a fiúkat és ma vásárlásnál volt velem egy kisfiú is, mikor látta, hogy hajolok le a 12 kilós mosóporért, akkor rögtön ugrott.....akkor jöttem rá, mit is akartam csinálni.

pusssszzzz
ágnes13
 
 


Ágnes:) totál dinnye illata volt, azt hittem bele harapok...
Veled még nem volt ilyen?:)
Sipos doki, szuper doki, az biztos, és tudja mit beszél.
Nagyon vigyázz tényleg, hogy ne feledkezz meg magadról:)
A te férjed az mit dolgozik?

Kép


Minden lehetőség a szíve alatt hordja a reményt.
beus84
 
 


Nem még nem, a sütőtököt nem szeretem, a dinnyét imádom.....

A párom velem együtt dolgozik a cégünkben.Meg három gyerekünk is.

Persze, vigyázok csak szokatlan. A terhességeimmel volt, hogy betonoztam, meg tápos zsákot cipeltem stb.

Üdv.


Á.
ágnes13
 
 


Ja Lányok, van egy újságom és kérdésem is mindenkihez:

Egy órája eldöntöttem, hogy könyvet írok a lombik témáról....tudom, többen megtették, de amiket én olvastam, azok nem ölelik fel teljes szélességben.
Kérdésem, számíthatok-e Rátok, egy-egy riport erejéig(persze névtelenül).

Üdv.


Á.
ágnes13
 
 


sziasztok,

beus, gratula a 32. héthez :)

ági, gyümölcs fagyival????? és a diéta? :)
figyu, írtad, hogy Neked is accucheck mérőd van, Te is le szoktál vonni 11%ot a mért értékből? mert ugye a tesztcsík papírján az van, hogy 11%kal többet mér...

na, az én uram sem normális ám! :) most azt üzeni, hogy üdvözöl Benneteket :) (az ő szavaival élve - 'üdvözlöm a fórumosokat'), és a lelkemre kötötte, hogy mindenképpen írjam meg...

Kép
Kép
tündérlétra
 
 


Szia Tündérkém! Mi is üdvözöljük a TÜNDÉR(he-he poén volt) Uradat!

Én azért nem szoktam levonni, mert viszont az ujjbegy vér meg kb. ennyivel kevesebbet mutat.

A gyümölcs belefér, habot nem ettem, mert egyik édesszájú fiam csinálta és rohadt cukros lett(de amúgy az is nagyon jó diétához) a fagyi pedig az egyik legjobb édesség, mert a tej-tejszín zsírjától nehezebben -így-lassabban szívódik fel a szénhidrát.De persze mértékkel ettem.

Üdv.

Á.
ágnes13
 
 


aha....úgy lefagytatok a könyves ötletemtől, hogy a billentyűket sem bírjátok lenyomni....
ágnes13
 
 


Ágnes milyen cégetek van?
Rám számíthatsz a könyvet illetően.

Szilva köszönöm a gratulációt:)már csak 8 hét van hátra:) Látom ám a kilókat:D Ügyessss vagy:)

Kép


Minden lehetőség a szíve alatt hordja a reményt.
beus84
 
 


A cégünk három fő tevékenységgel bír(mellette vannak aprók). Egyfelől alkusz cég(biztosításközvetítés), van egy bébiszitter szolgálat ahol fogyikat is vállalunk, és oktatással.
Mellette a web lap tervezéstől az esküvőszervezésig, fa és lakatos munkáig, kinek mi a családban a hobbija.
Köszi előre is a segítséget, persze ez még csak ötlet, nem jártam még utána a kivitelezésnek, mert aztán lehet ott megakad.

pusszancs
ágnes13
 
 


Sziasztok!

Sikeres lombikból elajándékoznám és/vagy jelképes összegért eladnám a követekző megmaradt gyógyszereimet, vitaminjaimat:

* 10 Elevit vitamin - 2010. decemberig jó
* 30 db Elevit vitamin - 2011. márciusig jó
* 15 db Aspirin Protect 100 mg-os tabletta - 2014-ig jó
* 26 db Meforal 500 mg tabletta - 2014-ig jó
* 20 db Vita-Caps méhpempő kapszula 2011.08-ig jó
* 7 db Crinone 80 progeszteron hüvelygél - 2012.06-ig jó
* 75 NE (bontatlan) Gonal F injekció - 2011.10-ig jó
* Huma- Folacid 5 mg-os folsav 10 db
* 75 NE Menopur por és oldószer injekció - 2012.08-ig jó
* 5*75 NE Merional por és oldószer injekció egyesével csomagolva - 2011.06-ig jó
* 5,5 ml Suprefact injekció- 2012.02-ig jó
* 22 db Metypred 16 mg-os tabletta - 2014-ig jó

Ha valakit érdekel, kérlek, privit írjatok!
Köszönöm, Abubu

KépKép
Kép
abubu
Csákvár
 
 


Abubu, nem akarok beleugatni, de az elevit Neked is jó még...
ágnes13
 
 


Szia Abubu!

Én szeretném megvenni tőled az 5 db. merionalt.

Kérlek, írd meg, hogy mennyibe kerül, meg hogy hogyan tudnám átvenni

köszi: Rita Adok egy e-mail címet: rita 314@citromail hu

Ez így biztosabb, mert néha szórakozik a babanet

mazsola
rita314
 
 


sziasztok.....én óvást nyújtok be.........a családom terrorban tart és a legkönnyebb munkát is kiveszi a kezemből....
ágnes13
 
 


Abubu-Rita,
látom ti nem tudtok olvasni, vagy csak szelektíven, pedig elég feltűnő az a felhívás, ami elő szokott ugrani...
Nem akarjuk, hogy töröljék a topikunkat, úgyhogy ne itt "piacozzatok"!!!
i.kata
 
 


Ágnes,
élvezd a helyzetet :wink:
Rám is számíthatsz, a belevágsz a könyvbe. Sajnos van mit mesélnem...
i.kata
 
 


Köszi Kata....élvezem, de nem felháborító? A Férjem a fő felbujtó, majd kitervelek valami jó kis bosszút...
Köszönöm előre is a segítségedet! Olyan könyvet tervezek, ami körülfogja az emberi, anyagi, orvosi, törvényi,stb.szempontokat..
ágnes13
 
 


Nem tudok aludni :cry: :cry: :cry:
Feszíti az ujjaimat a víz,jajjj :evil:

Kép


Minden lehetőség a szíve alatt hordja a reményt.
beus84
 
 


Beus, Te eddig nem vizesedtél, vagy igen?
ágnes13
 
 


Beus: Sajnálom hogy már ilyen korán ekkora bajt csinál ez a vizesedés nálad is.
Én is szenvedek tőle,hol jobb hol rosszabb.....
Az éjszakai alvásom 3 napja elég jó lett. 1:00 után már tudok aludni és ez már nálam jónak számít. Vas pezsgőtabit kezdtem el szedni a lábgörcsre és apuka megmasszírozza minden este a lábam amikor itthon van. Ma este már sajna már nem lesz itthon!
Szerdán UH és csütörtökön NST,már várom!

Puszka!
lojcika
Nagyvenyim
 
 


Lojcika! Már azt hittem szülsz! sajnálom, hogy ennyit szenvedtek ettől a vizesedéstől. Nekem szerencsére nincs ilyen irányú tapasztalatom.

Kíváncsi leszek, hogy mit mondanak csütörtökön. Te hol szülsz?


Üdv.


Á.
ágnes13
 
 


Ágnes eddig is vizesedtem, de csak a bokám.
Az közel se fájt ennyire mint a kezeim, meg a csuklóm. Elzsibbad mint az állat, és elkezd feszíteni, megnyomni se lehet olyan kemény lesz.

Lojcika olyan jó neked hogy téged apa megmasszíroz, engem is megmasszíroz, de a kórházba le se fognak sz@rni...Drukkolok, hogy minden a lehető legnagyobb rendbe legyen nálad.

Kép


Minden lehetőség a szíve alatt hordja a reményt.
beus84
 
 


Hát ebbe nem irigyellek Titeket...de majd a Picik kárpótolnak....
ágnes13
 
 


Ágnes: Én Dunaújvárosban szülök.

Beus: Na én is ettől félek hogy 8-án befektetnek a kórházba és még ennyit se fogok aludni,mert ugynezek a bajok meglesznek+ még az idegen hely és nem maszíroz apuka!!!!

De tényleg majd csak kibírjuk már a finisben vagyunk :)))
lojcika
Nagyvenyim
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?