Új privát üzeneted érkezett!

Sansa, Ági, köszi nektek is. :)

Én a hosszú barna hajú, sötét szürke nadrág, fehér felső voltam. :)

Azt hiszem akkor fagyasztanak, ha kettő vagy annál több embrió marad. Automatikusan teszik és nem kell érte fizetni. 10 évig őrzik őket és ott a beültetés után kell nyilatkozni, előre láthatólag mik a terveitek. (pl.: fel is lehet ajánlani az embriókat másoknak)

Amennyire meg tudtam figyelni, nem függ naptól, hogy mikor vannak nagyon sokan.
Nekem oldalt szúrták a hüvelykujj alatti csuklórészbe a branült, de láttam már kézfejben is.
Choragont a leszívás előtt 36 órával kell beadatni és hogy mennyit, azt a klinikán megmondják előtte és kapsz is róla papírt, amit alá kell írnia, annak, aki beadja.
Ne aggódj, minden lépésnél mondanak mindent és mindig lesz papírod, amiről puskázhatsz, ha elbizonytalanodnál mi következik. :)
zora82
Budapest
 
 


Ági, örülök a jó véreredményeknek. Nekem szerencsét hozott a 9-es szám, mivel nekem is annyi lett :D , szerintem ebből lehet még több is.

A leszívást leszámítva 3 műtéteém volt. Az egyiket altatását nagyon jól bírtam, a másiknál sírógörcsöt, a harmadiknál röhögőgörcsöt kaptam. A 2.-nál sajnos hánytam is, de az nagyműtét volt. Összehasonlítva a leszívás tényleg nem vészes, ez nem olyan mély alatatás...

Fagyasztásért csak akkor kell fizetni, ha felhasználod őket, ha jól tudom 50 eFt. Mindent fagasztanak, amit alkalmasnak ítélnek, s nyilatkozatot kell aláírni ezzel kapcsolatban. Igaz, ha pl csak egyről van szó, akkor nem tudom hogyan döntenek.

A branült első körben a kézfejembe próbálták adni, de valami miatt nem sikerült, így végül máshova lett bekötve...
afonya83
Budapest XVI. kerület
 
 


igen hétfőn már a leszívás, tojok is tőle rendesen .... már most hányingerem van :D
84agi
 
 

 
 

Szuper! Ne izgulj minden a legnagyobb rendben lesz :)
bogyoka999
Budapest
 
 


Ági,
Nekem a branült a könyök hajlatba szúrták, nem is próbálták máshova szúrni...

Afonya,
szépek a nevek! :)
kocos888
Budapest XIII. kerület
 
 


köszönöm! a könyök hajlat szimpatikus, nem tudom de nekem ez olyan mumusom, a kézfejbe bökött branül, biztos voltak már nehezebb napjaim is ennél, ami következik.... de a tű a mumusom.
Itt is mint egy normál műtétnél majd le kell vetkőzni teljesen meztelenre? felfekszem egy ágyra és akkor jön az altatóorvos beadja a tűt és a cuccot és már csak arra kelsz fel, hogy kelegetnek?
84agi
 
 


Hűűh mennyit írtatok, nem is biztos hogy mindenkinek tudok visszaírni. (bocsánat)

Zora még egyszer hatalmas gratula. Természetes továbbra is megy a crossfingers, hogy minden rendben menjen.

Áfolnya, nekem is tetszenek a neveitek. Kívánom, hogy minden teljesüljön így végére ahogyan szeretnétek.

Ági, a többiek leírták már hogy hogy megy itt minden. Nekem Urbi sosem mondott számot csak nézelődött. Én kedd, péntek voltam akkor éppen nyugis napok voltak. A héten is reggel csak 3an ültünk a váróban ebből ketten vérvételesek.

Szóval Csajszik!
Már nagyon izgulok, nem tudok már semmit. Bizonytalan vagyok mindenben. Nem érzek semmit, nem folyik még szerencsére semmi csak az utro. Tudom, hogy még bármi lehet de..... Nem tudok semmit és már olyan kiváncsi vagyok.

A szemem könnyes lett, hogy ennyien szurkoltok és vártok a holnapi eredményemre. Nagyon megható! Köszönöm!!
kamilla04
 
 


annyira örülök a sikereknek! :) sajnos nem emlékszem rád zora, de voltak többen akik örültek :)
én egy lila hátizsákkal mentem fél hosszú barna hajam van és kék felsőben, farmerben voltam.
Nem tudom még annyira kinek miért kellett lombik, de nekem endom volt ami ugye eleve akadályozza a terhességet, bízom benne, hogy sikerülhet!
:o
84agi
 
 


Ági!!
Ezek nagyon jó hírek!! Nagyon jól reagálsz a szurikra!! Ne izgulj! :) Jobb lesz ez az altatás, mint az endo műtétes.. Gondolj, a végeredményre!! Csodálatos lesz!

Áfonya!!

Nálam is befutó a Nóra!! :)
Szuper hírek!! Mekkorák a babák??
regi1978
Halásztelek
 
 


kamilla04,

persze hogy drukkolunk, nekem is sírhatnékom van, de egyelőre attól hogy ha valakinek sikerül :) picit meghatódom néha.
Remélem Neked is fog és holnap ok lesz minden! Ez jó hogy nem érzel semmit szerintem. A lényeg hogy nem jött meg! Egyén függő szerintem, lehet hogy csak amúgy is később éreznél valamit! Hát tényleg nagyon szorítok, írj ha tudsz valamit!!!!
84agi
 
 


Ági!!

Minden rendben lesz!!
Endo nincs és nem is volt!! :)) Én is folyton ezen izgulok, h mikor fog visszajönni!! Prof. ugy látta, h nyoma nincs! :) Pedig egy 4 hónapja műtöttek..

Kamilla!!

Én is könnyen elérzékenyülők mostanában!! Mindenen pityergek!! :) Holnap minden rendben lesz meglátod!!
regi1978
Halásztelek
 
 


Sziasztok

Zora gratulálok a pocaklakóhoz én mondtam , hogy sikerülni fog és csak ijesztget . :D
Annyira jó volt olvasni a sikeredet és reméljük Kamilla is hasonló jó hírrel örvendeztet meg minket holnap.

Most már nagyon vigyázzatok magatokra ám :D
Salsera remélem jobban vagy már kicsit és így hogy nem szeded a bromot nem annyira szörnyűek az éjszakáid sem.

Ági hétfőn ügyes leszel és nem lesz semmi gond az altatásnál sem. Minden rendben lesz és érted fogunk izgulni nemsokára.
edina71
Budapest
 
 


Csajszik!

Most jöttem rá hogy holnap lesz 3 hónapja, hogy először voltunk a Klinikán. :D

Minden rendben lesz csajszik!!!!
kamilla04
 
 


Kamilla akkor reméljük az idén mész utoljára :D

Holnapra sok szerencsét és nagyon jó híreket kívánok neked .
edina71
Budapest
 
 


Edina, köszönöm. :)

Kamilla, nagyon ügyik voltatok, három hónap szerintem nagyon jó idő. Holnap pedig minden rendben lesz és már csak az ultrahangra kell visszamenned.
A párod el tud veled menni holnap?
zora82
Budapest
 
 


Sziasztok Lányok!

Mindenkinek gratulálok!

Mi 2 hónap szünet után itthoni gyakorlatozással folytatjuk!
Ha 2 hónap alatt nem sikerül spontán teherbe esni, akkor inszem a 3. hónapban.
sziszi73
 
 


Zora, nem tud velem jönni a párom. Egyedül megyek.

Köszönöm szépen a sok drukkolást!

Ha minden jól megy akkor én is megyek még UH-ra.
kamilla04
 
 


Ági, igen le kell vetkőzni teljesen és adnak egy köpenyt ami nyitot félig. Ez kell előre, elég vastag is. Aztán megkapod a lábidra a neylont, és hajadra a sapit és mehetsz is.
Megkérdezik a neved poénkodnak aztán köszön a doki és következő tényleg az hogy ébresztenek és szólongatnak a neveden.
Jah nekem az első cucctól volt fejfájásom, az altató csak később ért oda ahova kell. A branült én a csuklóm külső részére kaptam, a kézfejtől én is tartottam. Ez nem volt kellemetlen.
kamilla04
 
 


Kamilla nagyon drukkolok érted!! :) :)
bogyoka999
Budapest
 
 


Kamilla,
megy a drukk :)

Regi,
a legutolsó UH-on egyenként 1700 grammosak voltak (fej-fej mellett haladnak), most kb 2000 grammosak lehetnek, de ugye a zsírt a végén szedik fel :D Képesek hetente 250 grammokat hízni, persze ikreknél ez az ütem kicsit lassúbb. A tüdő a 34. hétre fejlődik ki rendesen, szóval mostmár nagy baj nem lehet, csak hízzanak a babyk :D
afonya83
Budapest XVI. kerület
 
 


Áfonya minden ok :) Szép egészséges babáid lesznek hamarosan :D
Akkor kezdenék én ma vmi jó hírrel :D :D
Meg lett férjem 2. genetikája, ami szintén NEGATÍV!!!Nagyon örülök, mert ezek közül bármelyik rossz, akkor automatikusan csak a donor jöhetett volna szóba.. :) De így most még van esélyünk :) :)
bogyoka999
Budapest
 
 


Sziasztok!

Kamilla,
nagyon várunk!

Ági,
nyugi,minden rendben,nagyon jó a 9 tüsző,és ha mosolyog és azt mondja,alakulunk,az a legjobbat jelenti!(Leszívás előtt ilyen nyugodtan mosolyogni az nagyon jó).
Majd szombaton elmondják,hogy aznap este kell a Choragont beadatni,Fehérváron is beadathatod bármilyen ügyeleten!

Ez egy 10-15 perces altatás,talán nem leszel rosszul tőle.
Mindig először alkarba próbálják a branült,igyekeznek a legjobb helyekre szúrni,ha nem megy,akkor jönnek a kellemetlenebb helyek.De nagyon ügyesek.
Az meg tökmindegy,hétfőn épp hányan lesznek,te leszel a főszereplő,amikorra hívnak,onnantól veled foglalkoznak,hívnak a műtőbe,előkészítenek...nagyon aranyosak szoktak lenni.

A fagyasztás:minimum 2 embriónak kell maradni,1-et nem fagyasztanak.A megmaradtakat sem biztos,hogy fagyasztják,arra külön alkalmasnak kell lenniük (nekem is volt,hogy maradt 2 és nem fagyasztották őket,máskor szintén maradt 2 és őket meg eltették).Semmibe nem kerül és ha az 5 támogatottba beleszámíttatod,nem kerül pénzbe a beültetésük sem.(Volt,aki azt csinálta,hogy kifizette inkább a fagyasztott beültit,hogy megmaradjon a lehetőség az ingyenes stimuláltra.)

Sziszi,
végre itt vagy!Hajrá!

Tegnap kidíszítettem egy csomó mézeskalácsot,szépek lettek
:wink: örülök nekik amúgy baromi hullámzó a hangulatom,mint egy mániás depressziósnak,borzasztóan utálom magam ezért.
Baromi fruszráló köztetek ilyen tapasztaltnak lenni (3 év,2 inszem,5 lombik).Tegnap kérdeztem a férjemet,mi a véleménye,mit csináljak majd másképp a következőnél,hozzáállás vagy egyéb...azt mondta semmit,szerinte nem én szúrtam el.Kár,mert akkor tudnék változtatni.
Vendég
 


Zsó! nem emlékszem, h van-e vmilyen betegséged, v elváltozásod, amit kezelnek?? ha van is azt gondolom rendbeteték, v teszik gyógyszerekkel :) Szóval amire szerintem szükség van, az h nyugodt légy :D tudom ezt utálja mindneki :D És ha kivülrõl azt gondolod az vagy az belül sejtszinten tuti nem igaz.. és hát ott is kéne! Én nagyon javaslom a meditálást, jógát ilyesmit.. régen ezekben én sem hittem, de ma már igen, nagyon fontos a lélek!! És ami nekem sokat segített, már említett citromfû tea! Nekem pl van egy kis mondókám, vhol a neten találtam egy 10-15 mondta, amin olyanok vannak pl: készen állok, h megfoganjon a baba( és nem terehességre:mert ez ugye nem teher), minden adott rá.. stb.. csak pozitív gondolatok, ezeket szoktam mormolgatni, ja és a legfontosabb mondat :D nem sûrgetem az idõt :)
Én hiszem, h mindennek oka van, és most próbálok úgy élni, h ezt elfogadom, és kivárom míg ránk kerül a sor, nem reklamálok, ha +1-2 hónapot mondanak.. mert úgy se lesz elõbb, attól, h ideges leszek.. viszont flusztrálom magam, a férjem.. és ez a kapcsolatunknak sem a legjobb!! És ebben ez a tea nagyon sokat segít, az ismerõseim is mondják, h tök látszik rajtam, h nyugodt vagyok.. mert régen csapongtam! Próbáljátok ki, ez cska egy tea, gyógynövény, semmi rosszat nem csinál :)
bogyoka999
Budapest
 
 


Bogyoka,
nagyon örülök a jó híreknek, ez szuper :D

Mmzsó,
tényleg nagyon nehéz lehet neked, s minden elismerésem, hogy a Többieket ennek ellenére így tudod bíztatni, információval ellátni. Te egy angyalka vagy, s már épp itt az ideje, hogy Te is jó hírekkel szolgálj. Tudom, ezek is elcsépelt szavak, de hidd el szívből jönnek...
Szerintem Te mindent megtettél, nem hiszem, hogy ezen múlt a siker. Amikor megtudtam, hogy nálunk is lombik, akkor akkupunktúrára kezdtem el járni, meg persze ittam a palástfű, cickafark kombinációt. Ez a jóga sem hangzik rosszul, hogy egy kicsit agyban ki tudják kapcsolni. Nagyon drukkolok, a következő év a Tiéd lesz!!!
afonya83
Budapest XVI. kerület
 
 


Sziasztok!

Köszönöm megint a drukkokat. Már nincs sok hátra de ez a legrosszabb, hogy ólomlábakon megy az idő.

Én ittam fogamzás teakeveréket. Ha valakit érdekel előbányászom.
Körömvirág, citromfű, kamilla van benne. Jah és cicka és palástfű, de ezekkel óvatosan kell bánni. Mert aki cisztásodásra hajlamos neki előhozhatja.
kamilla04
 
 


na ezért nem fogok többet írni magamról...
Vendég
 


Zsó, ne haragudj ha megbántottalak.. nem volt szándékomban :( sajnálom. Azt gondoltam, h segíthetek neked. Az pedig, h nem emlékszem a pontos problémátokra azért is bocs, de nem tudom megjegyezni... :( :( :( :(
bogyoka999
Budapest
 
 


Zsó, remélem én sem írtam semmi bántót, nem akartam :cry: :cry: :cry:
afonya83
Budapest XVI. kerület
 
 


ja a súlyos betegségre, amin kersztül mentél emlékszem! és le akalppal elõtte, de arra gondoltam, h azon kivül.. PCO ilyesmi...
bogyoka999
Budapest
 
 


Zsó, most irigykedve olvastam a mézeskalács sütögetésed. Én annyira béna vagyok az ilyesmihez, hogy azt el sem tudom mondani. Tuti megfolyatnám a díszítés, kemény lenne a cucc. Nekem csak az alapvető cuccok valók pl csodás csokis muffin, de volt már hogy a zacskós levest sikerült valahogy elégetnem. Olyan égett íze lett.
Nah ezek után, hogy álljak egy ilyenhez hozzá???
De remélem fejlődőképes leszek. :D :D :D
kamilla04
 
 


Kamilla, már biztos a klinikán vagy. Ezerrel mennek a drukkok és nagyon várlak az eredménnyel!!!

Na ezek a díszítős cuccok nekem sem mennek. Meg úgy általában semmi, amihez kézügyesség kell. :lol:
Évek alatt azt nem tudtam összehozni, hogy a fára kerülő mézeskalácsra olyan lyukat vágjak, hogy ne nőjön össze sütés közben és ne kelljen farigcsálni utána. :D
Tegnap este mondjuk neki ugrottam az adventi naptárnak, de az szalvéta-technikával készül idén, így többé-kevésbé megugrom a lécet. ;)

Zsó, neked még nem is válaszoltam a szentesténkkel kapcsolatban. :oops:
Nekünk is elég mozgalmas, különösen, amióta külön lakunk. Egyik nap utazunk nagyimhoz, de hogy mikor, az majd csak karácsony előtt derül ki, attól függően, hogy a párom mikor nem dolgozik a három napból. Szenteste valószínűleg anyával, öcsémmel és a keresztfiunkkal leszünk, harmadik nap pedig a férjem testvéréékkel, szüleivel és nagyijával, de elég képlékeny a dolog, véglegessé pár nappal karácsony előtt szokott válni. :)

Sziszi, de jó hogy írtál!! Izgalmas két hónap vár akkor rátok! Reméljük nem lesz már szükség az inszemre. Szorítok nektek!
zora82
Budapest
 
 


...na lenyugodtam egy kicsit.

Bogyóka,
ne haragudj,te somtad fel az agyamat,de TUDOM,hogy nem akartál semmi rosszat!De gondolhatod,hogy ennyi idő alatt százszor átgondoltam a dolgokat,és megvannak a receptjeim magamnak,hogy mi tesz jót.Nekem a futás a rögeszmém,amit Murber doki is nagyon támogat.Szóval a jótanácsoktól sajnos nagyon ideges leszek,de már elmúlt :wink:
Beszélgettem már a háziorvossal is,aki pszichoterápiával is foglalkozik,teljesen normálisnak és érthetőnek találja,hogy nehéznek tartom az életet,mi több,néha alig elviselhetőnek.Murber is mondta egyszer ugyanezt...
A pozitív gondolatokról csak annyit,hogy ha ezen múlna,már tíz gyerekem születhetett volna...na jó,csak 3 mert még csak 5,5 éve vagyunk házasok
:lol:
Nincs semmilyen gondom amúgy,andrológiai okok miatt lombikozunk de az irtóra bosszant,hogy állítólag én "tökéletes" vagyok,mégsem tapadt még meg bennem 1 embrió sem a 13-ból :twisted:
Örülök a negatív genetikának és nagyon remélem,hogy simán lesz spermium és nem kell biopszia!

Hát,Lányok,én sem vagyok ám ügyes meg kreatív.Néha szalvétatechnikázom (pl.most Karácsonyra)meg párszor festettem üveget,de ne tudjátok meg,a suliban milyen béna voltam rajzból,és nem is érdekelt.
A tojásfehérjés díszítésnél el kell találni a porcukor mennyiségét,nekem a recept 12 dkg-t ír 1 t.fehérjéhez,de ehhez mindig hozzá kell tennem.Idén már volt annyi eszem,hogy csak picit töltöttem át a zacskóba,így mikor láttam,hogy túl folyós,a többit újra vertem,úgy már jó volt.
Zora,
ilyen lyukat senki nem tud vágni,mert az összesül mindenkinek

:wink: én a kész mézeskalácsokat szoktam-miután már kihűlt és kidíszítettem-tűvel kilyukasztani,úgy,hogy rögtön bele is fűzöm a cérnát,amivel felakasztom.
Csokis muffin-de szeretem! :wink:

Várjuk Kamillát!
Vendég
 


3 hónapja kezdtünk a klinikán, 2 hónapja volt az esküvőnk, és 1 hónapos terhes vagyok.

"Gratulálok, Ön terhes a hormonértékei alapján."

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
kamilla04
 
 


Éljen! De jó!!!! Gratulálok!! :) :) :) :)
Nagyon örülök nektek! :)
zora82
Budapest
 
 


Jujj de szuper!!!
Nagyon vártalak már a hírrel!!!
GRATULÁLOK!!!
Zora, Kamilla, nagyon vigyázzatok magatokra, pihenjetek sokat!!
Salsera, Kocos, hogy vagytok?
Zsó, használd ki a jó időt, a hétvégére havazást és mínuszokat mondanak :( Úgy örülök, hogy végre nem feszíti a pocidat a mensi!!!
Bogyóka, örülök, hogy a párod leletei negatívak. Mikor mentek a klinikára (lehet, hogy írtad, de nem emléxem :oops: :oops: )
Sziszi, hajrá :wink: !!!
maci80
 
 


kamilla: Hatalmas gratula :-)
dekatka82
Vácrátót
 
 


Szupiiiii, de jó!!! )
SIKERÜLT!!! :lol
HATALMAS Gratula!!
Nagyon vigyázz magadatokra!!

Prof.-nak közlési mondja haláli!! :) Remélem élvezi!!

Ma hányan voltatok??
regi1978
Halásztelek
 
 


Nekünk is 2 hónapja volt az esküvőnk!!! :) :lol: :lol:

2012.09.08!!!
regi1978
Halásztelek
 
 


Kamilla,
gratulálok!
Amióta ide írogatok,ilyen jó széria még nem volt!De tényleg!

Te is Luca napján mész UH-ra?
Vendég
 


Zsó!!
Most már maradni kellenek a szériának!! Úgyeeee!!! :lol: :lol:



Jövőre együtt menjünk szülni!! :)
Hajár Csajok!!
Ági! Edina, Petra!Zsó! Sansa, Sziszi, Dekatra és Bogyóka!!!!
regi1978
Halásztelek
 
 


Köszönjük szépen!

Sokat segítettetek nekem Csajszik!!!!

Esküvőnk: 2012.09.29. :D
kamilla04
 
 


Persze,Regi,reméljük,mindannyian sikerrel járunk!
Most Ági a soros és utána rögtön Te következel!
Vendég
 


Kamilla, én is szívből gratulálok :D
Tényleg hihetetlen sikerszéria van most tt :D
afonya83
Budapest XVI. kerület
 
 


Kamilla: nagyon-nagyon örülök, hogy sikerült! :D :D :D Gratulálok! :D

A többieknek is hasonló sikereket kívánok!
petra12
 
 


Zora te hányra mész UH-ra majd?

Igen, 13 án kell mennem 10 órára. Luca napján. Ezt jutott nekem is eszembe.

Ma 3an vártunk ott, egy leányzó aki annyira nem barátkozott ezért nem is tudom az eredményét, pedig egy napon volt mindenünk. (leszívás, beültetés). A másik leányzónak meg azt mondta a Prof, hogy még nem emelkedett meg a hormonja, lehet később volt a beágyazódása. Picit elkenődött, de igyekeztem megvigasztalni, hogy ebből még szerintem bármi lehet.
Szóval így nem tudom megmondani hogy hányból hány járt sikerrel, csak az enyémet.
kamilla04
 
 


Én is 10-re!! De jó! :)
Na majd nem örülönk, amikor még kettőkor is ott zsibbadunk. :D ;)
zora82
Budapest
 
 


Kamilla,
ez óriási!!! :D
Neked is HATALMAS GRATULA!!!! :D
Csak így tovább a sikerszériával!!! :)

Maci,
köszi a kérdést, jól vagyunk. Ma volt az első terhesgondozásom, és végre láttam ŐT! :) Láttam, hogy ver a kis szivecskélye, olyan megható volt. Kaptam egy csomó beutalót, hát nem fogok unatkozni az tuti. :)
kocos888
Budapest XIII. kerület
 
 


Kocos!!!

Kaptál képet is a babóról!!??
Milyen volt a doki?? Elvárásaidnak megfelelő?? Korrekt volt veled??
regi1978
Halásztelek
 
 


Szia Regi!

Fantasztikus volt a doki. Kedves volt és türelmes, minden várakozásomat felülmúlta!! Idős doki és olyan puha, meleg keze van. :oops:
Képet sajnos nem kaptam, de végre láthattam! Láttam, ahogy pulzál a szivecske, mondta is a doki hogy jó erős és szépen fejlődik. Ma töltöm a 9. hetet, de a baba még a 8-9 hét között van méretben gondolom az is közrejátszik, hogy nem igen volt eddig étvágyam és nem bírtam enni, de most már belehúzok! Nem idegeskedek, mert simán behozzuk még. 12.11-én megyek újra és intézem a genetikai uh időpontját is holnap.
Ja és amondta hogy vannak ciszták a petefészkemben, és ha éles fájdalmat éreznék (előfordul hogy megcsavarodik) akkor azonnal kórház, de a terhességet nem veszélyezteti!!
kocos888
Budapest XIII. kerület
 
 


Csodás!!!
Most már ne idegeskedj!! :) Egyél rendesen!! :))
Ciszta ááá már rosszul vagyok tőle, ha meghallom.. de legalább nem veszélyzeti a terhességet!! :))
regi1978
Halásztelek
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?