Új privát üzeneted érkezett!

ja, eszembe jutott :)
szintén a neten olvastam, hogy nőknél a mensi is befolyásolhatja az értékeket, én meg pont 1. nap voltam a terheléses vizsgálaton... na mindegy, jövő év elején úgyis megyek egy 2. körre, akkor majd figyelek erre (is) :)

ági, tényleg, igazad van, így akkor azt kívánom, hogy keményen kelljen diétáznod az elkövetkezendő 38 hétben :)

Kép
Kép
tündérlétra
 
 


húúúúúúúúúú, ezt a gyönyörű oldalkezdést laptetőstől áginak ajánlom :)

Kép
Kép
tündérlétra
 
 


Ágnes ez annyira szuper!!!!
A szomszéd asszony is pont így járt mint te, csak 16 éve ezelőtt.
1 babója lett beültetve, és az meg is maradt neki. Nála is kettő lett leszíva, és most van egy gyönyörű 16 éves lánya:)
Szóval remény mindig van:)
Istenem de aranyosak lehettek, hogy összebújtak az ikreid, fogták egymás kezét...majdnem kicsordult a könnyem, mert úgy elképzeltem, és bele éltem magam a látványba:)

Többiek???
Sonjus, Babszi, hbzs merre vagytok??? Írjatok, hogy mi van hát veletek...

Kép


Minden lehetőség a szíve alatt hordja a reményt.
beus84
 
 

 
 

Tündérke, látod, mindig tanul az ember. Nem istudtam ezt a cukor meg a mensi összefüggését.
Szerintem az jó, hogy diabetológiára küld Sipos Doki, mert tisztelet a háziorvosnak, de én ennél jobb eredményre 2x1000gr meforalt szedek8endo doki írta).Az jó, ha viszed esetleg az otthoni egy és két órás vmint különböző napszakokban kaja előtt mért eredményeidet. Neked is tanulságos lesz(legalább is nekem az volt.
Köszi a laptetőt - próbálok gondolatátvitellel(kár, hogy nincs, mint Mézgáéknak gondolat átvivő kézi készülékem), kéréseket küldeni a Picur fele, hogy szépen osztódgasson, a kis ünneplőjében......
Beus! Bár úgy járnék, mint a szomszédasszonyod.....
Igen, tuti különleges adomány ökröcskéket nevelni. Valamelyik nap cukkoltuk valami hülyeséggel az iker fiút és a kislány sírva fakadt, hogy ne bántsuk Dávidot, mert az Neki fáj.....mondtam, hogy "tudom Adrikám milyen jó kis szíved van" erre azt mondta, hogy Neki olyan ilyenkor, mint ha fizikailag fájna...

Hbzs nem rég írt, Sonjus és Babszi tegnap, de Panini, Fitie rég nem jártak erre, és Ancsa se...

Szerintetek a törött cserép hoz szerencsét?
ágnes13
 
 


Hahó, vagyok, de csak rohanva, mert meló van.

Ágnes! Gratulálok az ünneplőshöz :) és drukkolok a holnapi napra.

Babszi! Szerintem mindenki tudta, hogy ilyenkor izgulni szoktak akik a bemutató órát tartják! A lényeg, hogy túl vagy rajta és kaptál pozitív visszajelzést :) A "kedves" kolléganővel meg ne foglalkozz, a lényeg nem ő, hanem te és a baba ;)

Beus! Most villant be, pedig hát már mióta "ismerlek", hogy a kolléganőm is Bea akinek szintén elsőre sikerült a lombik és szintén ikrek és szintén vegyes páros! :) Bár lehet, hogy ezt már írtam korábban? Fene se tudja, öregszem! :D Minden rendben lesz veletek, tuti! Remélem a kórházban is stimmel majd minden!

Lojcika! Úgy legyen minden ahogy Beni és te szeretnéd ;)

Szilva! Érdekes ez a cukor ügy még mindig, szóval a mensi is befolyásolhat egy mérést!? Remélem a diéta segít majd teljesen rendeződni.

Mindenkinek ölélés és tsóóóók :) Olyan szépen süt a nap :)

Voltam vérvételen, kiváltottam egy nagy zacskó szurit, gyogyit. Ma már szúrni kell (Fostimont és Merionált), aztán hétfőn UH. A fogyásom érdekes, főleg így mensi alatt :) Reggel 56,6 voltam, ha jól emlékszem, de már láttam a múlt héten 56,4-et is :D
sonjus
 
 


Sonjus!

Tök jó, hogy kezdtél...a Fostimon is stimu szer?
ágnes13
 
 


Lányok! Aki ír email címet, annak küldök akkora dumát.....
ágnes13
 
 


Sonjus!
Hajrá szurik!!!! :D Kérünk szépen vonalzót, hogy tudjuk hol jársz! :wink:
Milyen arányban szúrod a Fostimont és a Merionalt?

Kép
hbzs
 
 


Ágnes!
A Fostimonnal még nem találkoztam, de gondolom, hogy stimus.

Hbzs kedvéért raktam vonalzót :)
3 Fostimon+1 Merional
(me egyszerre, holnaptól 2 részletben)
sonjus
 
 


nekem ugyan bonyolult ez a vonalzós dolog, de ha a kis ünneplősömet beültetik és meg is marad + tesztig akkor bizisten csinálok egy olyat, amin ünneplős kis figura lesz.....
ágnes13
 
 


ja, remélem tényleg szerencse a törött cserép, ma a 2. edényemet törtem szét....
ágnes13
 
 


ági, a törött cserép szerencsét hoz (gondolj csak a lagzikra, ott is szoktak törni, valószínűleg nem azért, hogy szerencsétlenséget szabadítsanak az ifjú párra :lol: :lol: :lol: )
mindjárt küldök privit az emailcímemmel, érdekel a 'duma' :)
ja, a gyógyszerre visszatérve azért nem adott a házidoki, mert bár a terheléses indokolná (de ez egy pillanatnyi állapot), de ez a hosszúcukor vizsgálat 6-8 hétre visszamenőleg mutatja a vér átlagos cukorszintjét, ez pedig teljesen OK lett. én meg már úgy vagyok vele, hogy a franc se tudja, megvárom, mit mond a diabetológus.

Kép
Kép
tündérlétra
 
 


Tündérke! Én kb. 10 éve nem törtem el semmit....erre ma hajnalban úgy sikerült a reggelire szánt kakaós tekercses tepsit megfognom, hogy hzzáértem puszta kézzel és úgy csúszott ki a kezemből, hogy nekiütődött az asztalon lévő kedvenc nagy jénaimmal, amiben a vacsira szánt görög saláta már csak arra várt, hogy bekeverjem olivával.Így a reggeli kinyírta a vacsorát.
Ezután ebéd végeztével a teás kancsót fogtam meg olyan hülyén, hogy kicsúszott a kezemből és kb.nyolcszáz darabra tört.
Diabetológushoz, vagy endo dokihoz mész?
ágnes13
 
 


Bakker, a nagy sürgés forgásban elfelejtettem telefonálni az eredmény miatt, most meg már nem veszik fel :? :oops: :cry: :(
Mit csináljak? Csak nem lesz gond, ha holnap reggel mondják meg, hogy mi van! Gondolom attól még szúrhatok ma!?
Mérgeeeeeees vagyok magamra :(
sonjus
 
 


Sonjus!
Köszi a vonalzót! Nagyon édes! :D Bízom benne, hogy a gólya végre meghozza a várva-várt babát nektek! :wink:
Én is ezt szúrtam az antagonistáimnál.
Nyugi a telefon miatt, mert szerdánként (és hétfőnként) van Tanár Úr magánrendelése, így Ibolya ilyenkor 4-től megint ott van az intézetben, s biztos megmondja az eredményed. :wink:

Kép
hbzs
 
 


Sziasztok!

Ágnes! Hajrá egyeske!!! Minden tök szupi lesz, hisz a kedvenc jénaidat meg a kancsót áldoztad fel a siker érdekében! :)

Sonjus,
Ma szerda van, tehát bent lesznek szerintem fél 5 után is. Ilyenkor van a tanár úr konzis időszka, nem? Egyébként meg hajrá szurik!! :)
panini
 
 


küldtem,Tündérke.....aztán lehet van aki ismeri, de nekem nagyon tetszik....
ágnes13
 
 


Köszi a délutáni időpont infót, kicsit megnyugodtam!
Telefonálni fogok és előre felkészülök, hátha Ibolya leharapja a fejem :D
sonjus
 
 


Sonjus! Én is így jártam és Sipos Dokit hívtam délután....

Köszi Panini, merre jártál? Ha ennyi kell csak, hogy összejöjjön 4 éve földhöz vágtam volna mindkettőt.......most próbálom magam rábeszélni, hogy elmenjek új alapanyagokért.


üdv.


á.
ágnes13
 
 


Sonjus, csak nem harapja le....bár ahogy tapasztaltam, Ő akkurátusabb, mint Zsuzsa........mikor volt a leszívás, kicsit mozgalmas hétfő reggel volt, aztán Ibolya annyira mondta ott a műtőben a magáét, hogy a Tanár Úr mondta, hogy na, most már hagyja talán.......de amúgy tök rendi csaj mindkettő...
ágnes13
 
 


Jövök én időközönként! :) Dolgozgatok itthonról, ma meg egésznap dugulást hárítottam. Illetve kerestem vkit, aki megteszi. Nem bent a lakásban van, hanem kint a közös udvaron. (4 lakásos házban lakunk) És a legrosszabb az, hogy 3 órányi próbálkozás után sem sikerült megoldania a szakinak. Szerinte elcsúszott a cső vhol. Fasza. Most kell keresnünk egy céget, akik kamerával bekukkolnak, és megmondják a tutit. Ha az van, amire tippel a szaki, akkor irány a kivitelező...és kezdődik a harc. Bocs az offért, de sajnos ez baromira bosszant most! irgum-burgum! ;-)

Ja, és ma voltam védőnőnél, megkaptam a kiskönyvet, és az utasításokat. Hát ennyi történt velem.
Pusszantás Mindenkinek! P
panini
 
 


Sonjus! Mizu?
panini
 
 


Panini a kiskönyv, az már a célegyenes része......
a dugulást bejelentettétek a biztosítónak?

Sonjus, el tudtad intézni?
ágnes13
 
 


Ágnes,
a biztosító fel sem merült bennem. Igazából nem a lakáshoz köthető, mert kint van az udvaron (a közös részen, ahova mindenki be van kötve).
panini
 
 


Pancsikám, gondolom van a háznak közös ingatlan biztije...ez egyértelmű szennyvízkár. Ha nincs a biztosítás feltételeiből valami módon kizárva, akkor minden felmerülő költséget téríteni kell.
Ilyen esetben okos mindenről számlát kérni és ha ki van bontva készüljön fénykép. Mielőbb vegyétek fel a kapcsolatot a biztosítóval, mert részben van bejelentési határidő, részben az adott cég elmondja mit kér, hogy fizetni tudjon.
ágnes13
 
 


gut-gut. Köszi az infót! Megbeszéljük a ház lakóival ma este! :)
panini
 
 


Annyi,hogy mindenképp nézzetek bele a feltételekbe...ha nem boldogultok küld el a biztosítót , megmondom az adott cég térít-e erre, és ha kötvényszámot is küldesz, akkor próbálhatok konkrétan is segíteni. A bejelentési kötelezettség általában két munkanap.
ágnes13
 
 


ok, köszi szépen! :)
panini
 
 


Nagyon szívesen!
ágnes13
 
 


Sziasztok!

Sonjus: ??? Sikerűlt elérni az Ibolyát?
,
Pannini: Tök jó már kiskönyved is van :) Ez a dugulás bosszantó,nálunk is volt nemrég!

Ágnes: Ne sajnáldd a cserépedényed :) ez jót jelent :) Szorítok neked holnapra :)

Nekem az éjszaka óta vannak görcseim hébe-hóba...a délutáni nagyon kemény volt... mi lesz akkor vajudáskor??
lojcika
Nagyvenyim
 
 


Sziasztok!

Sonjus: ??? Sikerűlt elérni az Ibolyát?
,
Pannini: Tök jó már kiskönyved is van :) Ez a dugulás bosszantó,nálunk is volt nemrég!

Ágnes: Ne sajnáldd a cserépedényed :) ez jót jelent :) Szorítok neked holnapra :)

Nekem az éjszaka óta vannak görcseim hébe-hóba...a délutáni nagyon kemény volt... mi lesz akkor vajudáskor??
lojcika
Nagyvenyim
 
 


Lojcika, azon filózok, hogy kimegyek a konyhába és földhöz vagdosok egy csomó edényt, hátha hoz egy kis szerencsét egyeskének.....
Mi lesz vajÚdáskor? Most az igazat akarod hallani vagy vigasztaljalak?Az legalább pozitív fájdalom....

Üdv.

á.
ágnes13
 
 


Ágnes: Na most egy jót nevettem :D a csapkodáson :) De tedd ha attól jól érzed magad és egyeskének is szerencsét hoz :)

És nem vigaszt kérek hanem igazat :)
lojcika
Nagyvenyim
 
 


Kép


36 hetes pocó
lojcika
Nagyvenyim
 
 


Lojcika!

Először is gyönyörű pocid van. igazat? Hát a szülés fáj, de gondolom ezt nem tőlem hallod először. Viszont ahogy egyre erősebbek a fájdalmak azzal egyre közelebb kerülsz ahhoz, hogy átölelhesd a Kicsidet.Ez az egy olyan fájdalom, amiért kapsz valamit, nem is akármit.
A sok jósló fájás azért jó, mert "előtágít" így szüléskor nem 0-ról indulsz.


Ez a vélcsim dióhéjban.
ágnes13
 
 


Sziasztok!

Ágnes!
Mennek továbbra is a drukkok Egyeskének!!!! Én is jót mulattam, nagyon cuki "lehet" fehér ingecskében és fekete szoknyában... :lol: :lol: :lol: Várlak a holnapi hírekkel!!! Küldök email címet, mert én is kíváncsi vagyok arra a dumára... :wink:

Lojcika!
Nagyon szép a pocakod! :D Kitartást a görcsökhöz, ezek sajnos csak még ilyenebben lesznek... :shock: :shock: :shock: Pocaksimi Benett babának!!!!! :D

Beus!
Simi az ikreknek!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :P :P :P

Panini!
Kaphatnánk egy vonalzót, hogy tudjuk hol tartasz? Pocaksimi kis lakódnak!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :)

Belluska! Hbzs! Sonjus! Kata! Tündérlétra! Babszi!
:P :D :) :D :P

Mosolygós napot holnapra mindenkinek!

Ne álmodd az életet, hanem éld az álmaidat...

KépKép

Kép
minnie manó
 
 


Sonjus!
Hajrá szurik!!!!!!! :) Nyerő ez a kombináció... :wink: :lol:

Minnie

Ne álmodd az életet, hanem éld az álmaidat...

KépKép

Kép
minnie manó
 
 


Ágnes!
Holnapra hatalmas drukkok mennek,és nagyon várunk a hírekkel!

Lojcika!
Szépséges a pocid!!!!!!Gratulálok!
Sajnos én nem tudok hozzászólni,hogy milyen lesz a vajúdás,mert egyik gyerkőcnél sem tudtam ezt megtapasztalni..... :( De egy gyönyörű kis Beni babát fogsz a karodban tartani utána,és ez majd mindennél nagyobb boldogság lesz!

Minnie!
Puszi nektek!!!!!! :P

Sonjus!

Hajrá szurik!!!!!!Muszáj,hogy ez legyen a nyerő mix ! :wink:

phpBB: Kép
phpBB: Kép
belluska
 
 


Köszönöm mindenkinek a dícséretet!
Most nem kezdek el íroigatni mert alig látok...de nem tudok aludni és mindjárt 3:00 óra :((((((((((((((( Már hetek óta ez megy és kivagyok tőle... már a lanygi tejecske sem segít!
lojcika
Nagyvenyim
 
 


Lojcika, azta micsoda pocak:D
Nagyon szépppp.
Mi az álmatlanságod oka? Nem vagy álmos vagy nem találod a pózt?
Már nincs sok vissza:D

Ágnes nagyon szurkolok!!!!!!!!!! Irj ám ha indulni kell:P

Panini ahogy minnie mondta tessék csinálni egy vonalzót:D Jó látni, hányadán állsz pocaklakóval:)

Sonjus hbzs Szilva Minnie Belluska nagy nagy ölelés!!!!!!!

Kép


Minden lehetőség a szíve alatt hordja a reményt.
beus84
 
 


Ágnes!
Mi hír ma? Nagyon drukkolok!!!! :D

Sonjus!
Sikerült tegnap beszélned Ibolyával?

Lojcika!
Gyönyörű nagy pocakod van! :D

Panini!
De jó, hogy már megvan a kiskönyved! 8)
Te vagy a "közös képviselő"? :shock: Remélem, megoldódik a baj komolyabb bontás és nagy harcok nélkül!!! :roll:

Kép
hbzs
 
 


Jaaaaajj Lányok, most értem el nagy nehezen az intézetet, de most van valamelyik Doki a biológusoknál.....még öt perc...
ágnes13
 
 


Idézem Sipos Dokit "Jó napra ébredtünk lelkem....van egy 6 sejtes embriónk, ami legjobb helyen most már magában lenne. Tehát indulhat"

Most már nem is sajnálom az edényeket.....de azért ne álljon neki mindenki edényt törni, mert azt hiszik mindenki meghibbant......bár ha ezen múlik a siker...

Persze tudom, hogy ez még marha messze van a sikertől......
ágnes13
 
 


:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

akkor gyorsan (de óvatosan)!!!!!

Kép
Kép
tündérlétra
 
 


Ágnes!
Szuper hír!!!! :D Drukk-drukk-drukk továbbra is ezerszám! :wink:

Kép
hbzs
 
 


Köszi Hbzs! Értettem Tündérke!


Kikapcs.....
ágnes13
 
 


Ágnes! hiperszuppper! Hajrá, csak óvatosan az úton! :)

Hbzs,
Áhh, dehogy vagyok közösképviselő! Nagyon jó kis közösség vagyunk, mindig az intézi a dolgokat, aki leginkább ráér. No és, miután én itthon növesztgetem a drágámat a pocimban, pont belefért az időmbe az ügyintézés! :)
Ma azonban a kivitelezőt fogjuk "letámadni" személyesen, és ebben a jelenetben két ffi lakótrásunk lesz a főszereplő. (ja, és nincs közös biztosításunk a házra...)
Na de ez nagyon off, bocs.


Sonjus,
Mi a pálya??

Lojcika,
Csúcs a hasad! De jó neked, hogy már itt tartasz!! Azt viszont sajnálom, hogy az éjszakáid ennyire vacakok! :(

Szóval, vonalzót illene raknom...hát jó, majd kreálok egyet! :)
panini
 
 


Áááááááááááááágneeeeeeeeeeeeeeess!
Huráááááááááááá és éljeeeeeeeeeeeeen!
Drukkkkkkkkkkkkkkkolok nagyon!!!!!!!!

Lojcika!
Azta de szép pocakod van :)

Panini!
Fránya dugulás :(

Sikerült tegnap 17-kor elérnem az Intézetet, korábban nem vették fel, de azt sem tudtam mondani, hogy jó napot, mert Ibolya úgy vette fel, hogy kis türelmet, majd jött Tanár úr, bemutatkozott, mondtam ki vagyok és bocsi, de nem tudtam telefonálni 13-kor. Kérdezte, hogy ha most nincsenek bent mit csináltam volna, mondtam, hogy telefonáltam volna reggel :) Közölte, hogy minden ok, mehet a munka :)

Mindenkinek a legjobbakat mára!
sonjus
 
 


Ágnes, én annyira örülök!!!!!!!!!!!!!!!!!!
jaj istenem, biztos megkapaszkodik:):):) 2 HÉT és tudni fogjuk!!!!
És hozzám hogy jut el??:(

Panini szupi hogy már van kis könyved:)most már pikk-pakk elrepül az idő:)

Sonjus jupiii kezdődik a babásodás!!

Lányok szerintem itt hamarosan nagy baba eső lesz:):)


CUPPPP!

Kép


Minden lehetőség a szíve alatt hordja a reményt.
beus84
 
 


Egész nap nem voltam gép közelben....

Ágnes,
szuper!!!!!
Mostmár "csak" ki kell bírni a 2 hét várakozást :lol:
++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
i.kata
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?