Új privát üzeneted érkezett!

Ágnes!
Látom, egyszerre írtunk! :D
Szerintem mindenki ilyen beszámíthatatlan! :wink:
Nagyon sajnálom az ismerősödet! :( Neki még nincs gyermeke?
A lányodnak pedig nagyon drukkolok, s nagyon bízom benne, hogy nem lesz semmi baj!

Kép
hbzs
 
 


Hopsz, bocsánat, laptető! :oops:
Ágnes, ez most elsősorban a tiéd, jó? :wink:
De egy kicsit küldjünk azért Sonjusnak és Babszinak is belőle, mert hipp-hopp most már ők is a célegyenesben lesznek, jó? :wink:

Kép
hbzs
 
 


Ágnes!
Tetszik a Viktória!És bízzunk nagyon,hogy lesz ilyen nevű kislányotok! :wink:
Beussal és a befekvésével kapcsolatosan én azt hiszem,hogy nyilván mérlegelte azt is,hogy mit javasolt az orvosa,akiben megbízik.Hisz ha magamból indulok ki akinek Sipos doktor az orvosa,hát ha ezt javasolná biztosan elfogadnám a döntését és javaslatát,nyilván ha ez a szokványos befektetés ikreseknél,mint javaslat de ő nem értene egyet vele,azt mondaná és nem erőltetné.De gondolom Gidai doktor is amiért Beus már többször járt kórházban nyilalásokkal,fájdalmakkal,ezt biztonsági okokból is jónak tartja.És mivel Katusunk nekünk is lombik baba,tudom,hogy ezekben az esetekben pláne nem bízza az ember a véletlenre a dolgokat.Ha már oly sokat küzdöttünk,hogy bearanyozza az életünket a várva várt baba.Egyébként ha otthon lenne akár egy gyermekem is,akkor már jobban meggondolnám a dogot,hisz akkor nekem is valószínűleg többet ártana az a stressz ami miatt állandóan haza gondolnék.De így,hogy most Beusnak csak a picikre kell koncentrálódni,így nagyon megértem őt.Ne haragudj,hogy ilyen hosszú lettem :lol: :oops: Csak tudod én ilyen magamból kiírós vagyok....!

Beus!
remélem nem haragszol,hogy így kielemeztem a témát....saját szemszögemből :oops: Pussz!

phpBB: Kép
phpBB: Kép
belluska
 
 

 
 

Hbzs!

Köszi a drukkot a laptetőt(szerintem osszuk el mindnyájan) és mindent!
Az ismerősömnek egy 26 éves fia van, 25 éve elvált egy durva férjtől és két éve talált rá újra a szerelem.
Belluska,mindenkinek igaza van a Maga szemszögéből, csak én láttam a hosszú időre, feleslegesen befektetett kismamák tömkelegét(hospitalizáció, kórházi fertőzések, felesleges vizsgálatok, lelki tényezők a körülötte fekvő problémás terhesek miatt). Minden tiszteletem Gidai Dr,-nak, de tudod sokszor az is benne van, hogy ha befekteti, nem kell felelősséget vállalni....én elgondolom Beust olyan intelligensnek, hogy ha baj lenne menne. Más lenne az is, ha 32 hetesen két ujjnyi belső méhszája lenne, vagy nem fejlődnének jól a babák.De azért írtam én én is, hogy ha ez megnyugtatja úgy kell tenni.
Még egyet leírnék, mert nem akarok igazságtalan lenni. A tanár Úrról leírtam a nem szimpatikus viselkedéseit, de úgy kerek ha azt is leírom, hogy tegnap és ma is maximálisan szimpatikusan, sőt empatikusan viselkedett.

Üdv.

Á.
ágnes13
 
 


Hbzs,
onnan tudom ezt a 2 napos transzfert, hogy az egyik beültimen 2 csajszival voltam együtt, és mindketten 2 naposan kapták vissz a piciket. Az egyiknek 1 pici maradt a 3-ból a 2. napra, a másiknak meg nem osztódtak rendesen, és 4-et kapott vissza, de ő már 40 fölött volt.

Ágnes,
lehet nem is jó "név" az Egyeske, mi lenne ha inkább Tizenegyeske lenne? :lol: :wink:
i.kata
 
 


Kata!

A 40 fölötti csajszinak úgy ültették vissza, hogy nem osztódott rendesen? Olyankor is van remény?
Hááát, ezen a név dolgon majd rágódok....főleg, ha még holnapig lesz min.....

üdv.

á.
ágnes13
 
 


Ágnes,
igen, én így emlékszem.
Azért ültetik így vissza, mert még elképzelhető, hogy a méhben szépen fejlődésnek indul. Tudod, azt mondják nagyon jó helyük van a termosztátban, de a legjobb körülményeket csak az anyaméh adhatja. Nem voltak deformáltak, meg semmi hasonló, csak lassan osztódtak.
i.kata
 
 


Tuti, hogy sok mindent produkál a természet......én is kérdeztem a Tanár úrtól, hogy lehetséges-e még , hogy el kezd a másik is fejlődni. Azt mondta, hogy ez annyira ritka, hogy erre nem számítana...

üdv.


M.
ágnes13
 
 


Sziasztok!

Aranyosak vagytok hogy hiányoltok,de még egyben vagyok! tegnap voltam dokinál és november 08-tól be kell feküdnöm a kórházba :( :cry:
Papíron mindenképpen bennt fogok feküdni,de hogy ténylegesen be kell-e az a jövőhét szerdai UH és a csütörtöki NST-től függ. Nagyon vizes vagyok és a doki szerint ez nem játék,meg hogy lombikbaba így még jobban kel rám vigyázni..ez az indok a kórházi felvételhez! Kicsit kibuktam rajta...Nagyon szeretném ha november 08-ig beindulna a szülés,így ez tárgytalan lenne. A magne B6-ot már nem is szedem mától (de én már hamarabb elkezdtem csökkenteni) .Azt mondta a védőnőm ma hogy hírtelen ne hagyjam abba mert megindulhat a szülés... De már így is hogy abbahagytam,mert ezt a görcsökre szedtem és ha nem szedem akkor többet fogok görcsölni,keményedni és attól már nyílhat a méhszáj.Tegnap még teljesen zárt voltam 3000-es.

Ágnes: Nagyon szorítok neked :) És ahogy Sonjus írta a szürke szép szín :) Hidd el kapaszkodni fog majd :) Holnap várlak a hírekkel!

Beus: Nagy puszi neked! Ha tudsz tudósíts majd a kórházból,szorítok nagyon hogy minden rendben menjen.

Én majd megpróbálok telefonról netezni a kórházból,addigra elintézem.

Egyébként sokat kell pihennem,fel tenni a lábam az egekbe a víz miatt és egyfolytába szűrcsölöm a csalánteát mert az vízhajtó hatású és azért segített már csak fele annyi a víz rajtam.

Mindenkinek puusszancs!!!!!!!!
lojcika
Nagyvenyim
 
 


Lojcika! Mikorra írtak ki eredetileg?
ágnes13
 
 


Ja, és a legjobb "görccsináló" a prosztaglandin, ami bármelyik házaspárnak könnyen elérhető......
ágnes13
 
 


Lojcika! Mielőtt mindenki félreért előbbi a hülyeség része volt!!!!!
ágnes13
 
 


ági, továbbra is drukkok (tizen)egyeskének :)
lojcika vonalzóján rajta van a szülés várható dátuma, 11.23.

diétázós társaim, most találtam egy nagyon jó kis blogot, ha gondoljátok, nézzetek be: http://cukorbeteg.wordpress.com

Kép
Kép
tündérlétra
 
 


Sziasztok!

Köszönöm a kérdéseteket - milyen volt a bemutató óra. No, hát én magam nem vagyok magamtól elszállva. A gyerekek nagyon meg voltak illetődve, nyomta őket az esős szürke idő is, na meg az én feszült vibrálásom. A kollégák azt mondják, hogy minden rendben volt, nagyon tetszett nekik az órám, szerintük sokat jelentkeztek a gyerekek. Ha titokban látnák, hogy mennyire ügyesek egyébként... Persze ha csak magunk vagyunk rengeteg humort viszek a dologba, és tök laza vagyok. Egy kritika ért igazán, hogy nem mosolyogtam eléggé - no, hát mosolyogjon többet az, aki éppen helyettem tartja a bemutatót... Merthogy nekem olyankor koncentrálnom kell :) Hozzá is tette aki mondta, hogy látszott, hogy koncentráltam, de nagyon tetszettek a gyerekek.
A másik bemutatót a nagyon "kedves" kolléganő párom tartotta az osztályban. Tetszett az órája, de arra jöttem rá, hogy nem csak velem kemény a kolleganő, hanem kemény a gyerekekkel is. Egyébként ő sem mosolygott vagy ilyesmi, de azt éreztem, hogy természetesebben viselkedik nálam. Hát, ez van. A konklúzió szerinte minden tök jó volt, csak én nem vagyok happy, mert nem tudom az igazgatónkban hogyan csapódik le az egész - nehogy összehasonlítás legyen benne, és bánja, hogy én kaptam az osztályt. Értitek.

Köszönöm szépen a laptetőt, remélem minden rendben lesz. Izgatottan várom a dolgot - klassz lesz a november, mert úgy döntöttem, hogy 2 hétig bizony itthon maradok, lesz ami lesz. Kata, igazad van, nem fogok reszkírozni, csak maximalista és munkamániás vagyok.

Ági, előző lombiknál nálam is rezgett a léc, hogy lesz vagy sem - asszem 6 lett leszívva, és 3 maradt meg, amiket 3 naposan kaptam vissza. Tudom, hogy az kettővel több, de annyi mindentől függ a dolog. Legyél pozitív! Nagyon drukkolok!
babszi
 
 


Babszi! Biztos, hogy szuper volt a bemutató órád, hisz olyan lelkiismeretes Vagy, ahogy látom.
Köszi a biztatást, holnap 9-re okosabbak leszünk.
Lojcika, Tündérke felhomályosított, hogy a vonalzód kiveri a szememet.Szerintem, ne hajtsd a szülést, minél éretteb a csepp Benike annál jobb mindkettőtöknek.
köszi Tündérke a drukkokat -így precíz a név (tizen(egyeske).


Üdv.


Á.
ágnes13
 
 


Sziasztok.

Belluska, dehogy haragszok, hogy így kivesézted a befekvést.
Én tényleg szívesen megyek be, mert semmi más nem érdekel, csak hogy a babáim szépen, egészségesen világra jöhessenek.
Igazából semmi olyan nincs még itthon ami nélkül nem tudok "élni".

Lojcika nyugi minden rendben lesz. Ráadásul én is vizes vagyok, már az ujjaim is zsibbadnak...
Ha be is kell feküdnöd, nem leszel bent olyan sokáig:)

Ágnes a holnapi napra nagyon nagyon sok sikert kívánok:D:D édes pici pöttömöd várni fog téged!!!

Szilva a diétáid majd jól jönnek nekem is majd a szülés után:D

Babszi, Hbzs Sonjus nagy ölelés!!!

Többieknek is puszancs!!!!

Kép


Minden lehetőség a szíve alatt hordja a reményt.
beus84
 
 


Beus a próféta szóljon Belőled és várjon holnap a csepp Egykém!

Amúgy tényleg nem vagyok normális. Az előbb fent voltam az emeleten,és az Ikrek szobájában a szokásos kupi van, fogtam rácsuktam az ajtót oszt kész. Biztos azért nem kezdtem el üvölteni, hogy Forgácsban szunyókáló cseppem ijedtében(hogy ilyen anyja lesz)abba ne hagyja az osztódást.

Beus! Ugye rám se haragszol? Én belőlem épp úgy a jó szándék szól, csak más a véleményem....de lényeg úgy is,hogy Te mit érzel....
ágnes13
 
 


Ágnes: Ahogy Szilva írta november 23 a kiírt időpontom! És egyébként nem írtál hülyeséget :) Most olvastam a babás könyvben hogy a szexel segíthetjük hogy elöbb megszülessen a baba és a spermában található prosztaglandin vagy mi felpuhítja a méhnyakat.Így a 36 héten még ráérek,de azért jövőhéten kipróbáljuk :) Eddig úgysem volt sok sex,apa félti a babát :?
November 08-án kéne befekdnöm és 9-én van a szülinapom a férjemé pedig 12-én..... A kettő között jöhetne Beni baba :)
lojcika
Nagyvenyim
 
 


Lojcika! Nem az volt hülyeség, hogy a szex segíti a szülés indulását. Arra írtam, hogy hülyeség, hogy én nem siettetném egy nappal sem a szülést...az éretlen szülés nehezebb, és bármennyire csak kicsit fejletlenebb a baba az is több esélyt ad a szülés közbeni és utáni gondoknak.
Egyébként van akinél a szex sem vált ki görcsöt. Nálam az utolsó hónapban kiváltott így megszakítva műveltük, úgy óvatosan ,vőlegényesen.
Tehát én annak drukkolok, hogy Benike 40 hétre szülessen.
Tényleg nagyon jó lehet az a csalán tea!

Üdv. és ne vedd észosztásnak!!!
ágnes13
 
 


Ágnes drága:) dehogy haragszom:) Tudod, mindig nagy örömmel fogadom a tanácsaidat:) Sőt most is örülnék, ha adnál pár okos tippet, hogyan is kerülhetem el a kórházi fertőzéseket, vagy hogy hogy tehetném a napjaimat hasznosabbá:) Vagy hogy mit csináljak bent, és mit ne... érted?:) Ez az ikres szoba tetszett:D:D esküszöm nagyon szívesen megnézném legalább egyetlen napotokat, hogy hogyan telik:)

Lojcika a csalán teát a doki javasolta??? Én félek az ilyenektől, nehogy bekavarjon a magzatvíz mennyiségébe.
Na most lehet hogy akkora hülyeséget irtam....
:oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops:

Kép


Minden lehetőség a szíve alatt hordja a reményt.
beus84
 
 


Ágnes: Egyáltalán nem veszem észosztásnak,sőt örülök mindig a jó tanácsnak!! :)
De ne kívándd hogy a 40. héten jöjjön Benike,mert akkor sokat kell bennt feküdnöm és már amúgy is nehéz minden nap ezzel az édes teherrel :)

Beus: A csalántea után a neten is utána tudsz olvasni. A védőnő ajánlotta de megbeszéltem a dokival is és mondta hogy mehet,hisz csak vizhajtó hatása van ami azt jelenti h többet jársz pipilni :) A magzatvizet egyáltalán nem befolyásolja!!!!
Nekem bevállt csak nehéz meginnom mert csak a fekete vagy barna teát iszom meg,semmilyen gyümölcsöset és kamilla meg ilyesmi ne szeretem.De ez nem gáz ez a csalán tea mert citromfűvel van és elviselhető az íze ("tékánnés") . Mondjuk én ugy csinálom hogy kb 1,5 liter vízhez 3 csalánfiltert és egy fekete tea (lipton) filtert teszek és pont fincsi! Ja lehet hogy nem szabadna de én ízesítem cukorral és citromlével is,márcsak a diéta miatt sem!
lojcika
Nagyvenyim
 
 


Ágnes!
Tudom,hogy te sem rosszat akarsz,csak más a véleményed!És ezzel nincs is semmi gond!Így ismeretlenül is nagyon megkedveltelek téged!
Hát a fertőzésekkel kapcsolatosan tudom miről beszélsz,hisz egészségügyis vagyok én is.Hát a szobatársaim néztek is amikor vittem a Clara sept kézfertőtlenítőmet(végül ők is az enyémet használták),Domestos kendőmet..stb,de bármit is tehet az ember néha még ha nagyon vigyáz is.De azért lehet részben védekezni ellenük!


Beus!
Drága vagy,akkor megnyugodtam! :wink:


Lojcika!
Olyan izgi,hogy már lassan itt a nagy nap!Szorítok,hogy minden a legnagyobb rendben legyen!

phpBB: Kép
phpBB: Kép
belluska
 
 


O.k. Belluska és Beuska, ha nem haragszotok, nyugodt vagyok(nyugodt??!!!!-mint disznó vágáskor). Tehát afelől nyugodt, hogy nem haragusztok rám.
Én a kórházi fertőzéseknél, nem csak a különböző kilincsek megfogására, W.C.-re és tusolóra gondolok....hanem sajnos a gyakoribb és sokszor futószalagszerű vizsgálatokra.
Beuskám, mit szeretsz csinálni, amit ülve-fekve is lehet....megvan neked az "Ikerkönyv"? Nagyon sok okos dolog van benne...én akkor vettem, amikor megtudtam, hogy ikrek és kétségbeesésemben azt se tudom, hogy kerültem ki a rendelőből és lent a csarnokban a könyvesnél pofámba vigyorgott ez a könyv....
Lojcika, én sajnálom, ha nehéz a babásságod utolsó ideje, de azzal együtt is a Baba és a Te érdekedben is a kihordott terhességre voksolok!!!!!Hidd el, sok apróbb csapdát rejt a korábbi szülés. Én az első nyolcat korábban szültem össze se lehetett hasonlítani a két kihordottal. De sokat láttam az intenzíven is.És nem jó, ha Neked nehéz, de első a Baba!amúgy szüléskor Neked is jobb az érett szülés.
Ha meg átbillensz azon a határon, mikor az egészséged forog kockán, úgyis lépnek a dokik és megindítják.....türelem Lojcika, türelem...
ágnes13
 
 


Ágnes ikerkönyvem sajnos nincs:( most minden pénzemet viszik a baba holmik:) hisz mindenből kettő kell:):) biztos nagy élmény ikreket nevelni... A kórházi kajától azért nem nyuvadok ki igaz?:D mármint most nem épp az izére gondoltam...

Belluska jó tündérem, és örök lélek barátnőm:)tőled is jöhet a rengeteg hasznos tanács:) Nagy ölelés!!!!!!

Lojcika szerintem is nyugodtan várd ki a 40 hetet:D tudom, hogy nehéz lesz, de mindent Benett baba érdekébe:) :oops: tudom, hogy nehéz, a húgi is így volt vele, de hát majd meglátod, gyönyörű fejlett babád lesz:) Nézd csak meg még a 40. héten is fejlődik erősödik a baba tüdeje...
Na erre a csalán teás módszerre én is rákapok:D

Kép


Minden lehetőség a szíve alatt hordja a reményt.
beus84
 
 


Jut eszembe....

ÚJDONSÜLT kismamánk PANINI merre van????
Ne tessék minket kihagyni a beszámolókból:)

Kép


Minden lehetőség a szíve alatt hordja a reményt.
beus84
 
 


Ági, megkaptam a küldeményt, köszi :)

Kép
Kép
tündérlétra
 
 


Beuska, ha írsz címet elküldöm Neked postán az ikerkönyvet. Majd ha valamelyik gyerekem esetleg ikreket fog várni visszaküldöd....
Marha vastag, majd elmegy vele valamennyi idő...
A koszttól, nem hiszem, hogy kinyúvadsz.....
Baba ruhákat hol szerzed be?


Üdv.

Á.
ágnes13
 
 


Nagyon szívesen Tündérkém!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
ágnes13
 
 


Még egy Beuska, írod, hogy biztos nagy élmény ikreket nevelni....ez így van, független attól, hogy minden gyermek nevelése különleges és egyedi élmény az ikrek attól különlegesek, hogy valami különös erős lelki kapcsolat van köztük.....pedig nálunk például úgy különböznek, mint tűz és víz és mégis....
Nálunk még az volt nagyon klassz,hogy az ikrek előtt egy évvel is van gyerek, így olyan volt ,mint egy kis bölcsi....

Üdv.


Á.
ágnes13
 
 


Ágnes akkor küldöm privibe a címem.
Előre is köszönöm szépen:)Nagyon vigyázok rá:)
Hát van mikor kapok ruhácskát, de eddig szinte mindent
használtan vettem. Mondjuk ma vettem először kis sapkát boltba 990/db matracot a kiságyba, vízhőmérőt. Még kell egy pár dolog, de hát muszáj megvenni, egy héten belül. Most a hétvégén lesz a közelbe Börze, tuti benézek:D cupppp!!!

Lojcika olvastad Lizát????:(

Kép


Minden lehetőség a szíve alatt hordja a reményt.
beus84
 
 


O.K. Beus küld a címet igyekszem gyorsan feladni.
Én rengeteg édi cuccot vettem turikba, néha sokkal különlegesebbek, mint amit újonan veszel. De talán nem is a ruha a nagyobb beruházás, hanem, a kiságy etető és társai, nem?

Ebben nincs tapasztalatom, mert maradtak az elsőkről, meg ami kellett közben azt vettem használta.

Üdv.


Á.
ágnes13
 
 


Beus! Megjött a privi, válaszoltam. Egy vagy két kiságyban fogod Őket altatni?
ágnes13
 
 


Beus: Igen olvastam Lizát :( Szegényke..... Igazából utánna kellett olvasnom a betegségnek mert tudtam mi ia az... még most is csak nagyvonlakba de ez szőrnyű..... és hogy nem derűlt ki a magzavízvizsgálatból......
Bár szerintem kétszer szúrták a kisfiú burkát ( akislányét meg nem) így lehet az hogy azt mondta a vizsgálat hogy két fia lesz!
Nagyon sajnálom!!!!!!!

Ágnes: Hát köszi...végűl is Benikére van bízva mikor akar kijönni :)

Belluska: Köszi,aranyos vagy hogy szorítasz :)
lojcika
Nagyvenyim
 
 


Tündérlétra!
Köszönöm!!! Olyan gyorsan telik az idő, mintha tegnap született volna, pedig már eltelt 8 hónap... :wink:

Ágnes!
Hatalmas drukk holnapra!!!!! Én is bízom benne, hogy megkapod a behívót és délutánra már Egyeskével a pocakodban térhetsz haza... :lol: :lol: :lol:

Lojcika!
Én szülés előtt 2 héttel elkezdtem szedni a Caulophyllum thalictroides nevű homeopátiás szert, napi 1*5 golyót a szülésznőm javaslatára. Ez segíti a tágulást, nem tudom, hogy nekem ez használt-e, de én mire beértem a kórházba már 2 perces fájásaim voltak és 4 ujjnyira nyitva voltam + a méhszájam elsimult... (Leszámítva az utolsó 2 és fél órát, mert rövid volt a köldökzsinór és Nati baba nehezen akart megszületni... :? ) jó emlékeim vannak a szülésről. :P :P :P
Pocaksimi Benett babának!!!!!!!!!!!!!!!

Beus!
Én is várom majd a híreket a kórházból, pocaksimi a picuroknak!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Belluska!
:D :D :D

Mindenkinek!
:) :) :)

Mosolygós szép napot mindenkinek!!! :P

Ne álmodd az életet, hanem éld az álmaidat...

KépKép

Kép
minnie manó
 
 


Sziasztok.

Ágnes azt hiszem én is kinézek a turiba:) Jó ötletet adtál.
Én külön ágyba szeretném őket altatni, a légzés figyelő miatt,hogy be ne zavarja egyik a másikát. Amúgy szívem szerint együtt altatnám őket:)

Lojcika nekem is utána kellett olvasnom....szerintem bepereli azt a dokit aki csinálta a magzat víz vételt.
3-szór szúrták meg úgyhogy biztos hogy a kislányéból is vettek. De hát ez az SZTK!! gusztustalan.

Minnie nagy ölelés:)

Kép


Minden lehetőség a szíve alatt hordja a reményt.
beus84
 
 


ági :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?:

Kép
Kép
tündérlétra
 
 


Sziasztok!

Fél perce tettem le a telefont Sipos Dokival. Egyeske úgy néz ki tudja a dolgát, osztódik csendes magányában(ha esetleg megszületik, ebben úgysem igen lesz része he-he), de holnap reggel még csörögnöm kell hogy menjek-e. Sztem meg akarják nézni, hogy érdemes-e egyért beültit művelni. Hát most ennyi van.
Beus, én is úgy indultam, hogy külön alszanak hátha kényelmesebb, de nem jött be. 9 hónapig aludtak úgy, hogy egymáshoz bújtak. De nem csak a kiságyban mert kevés volt a hely, hanem ha nappal a földön lévő nagy szivacson aludtak el, akkor is.
Mikor végképp szétszedtem Őket éjjelre, akkor is összeért a két kiságy és sokszor fogták egymás kezét. Egyébként ez mai napig előfordul.
Nekem mondjuk nem volt légzésfigyelőm,de egy szobában aludtunk minddel 10-12 hónapos korugik.
Én most már ha akarom meg tudom venni az új gyruhát, de egyfelőlha tized annyiért veszem meg azt a pénzt másra tudom fordítani, másfelől sokkal különlegesebb darabokat kapok, amik nem jönnek szemben az utcán.
Múlt héten vettem a 6 évesnek egy rózsaszín gyöngyökkel kivarrt kis farmert 380Ft-ért, mondjam, hogy le se bírom húzni róla?
de pl. ha valamelyik hirtelen kinő a polókból, és nincs az előzőről a póló nem nyom súlyt, 8-10 darabot szoktam venni 3-4 ezer Ft-ért. Ezzel szemben kínaiban1000-2000/db, gyerekruhásnál 1800-3000/db.

Pusz.


Á.
ágnes13
 
 


ági, juj de jó :) nagyon örülök!

Kép
Kép
tündérlétra
 
 


ági, tegnap este már csak telóról írtam, így akkor nem akartam erre kitérni, de anyósékhoz ha megyünk, akkor keresztülmegyünk a településen, ahol laktok :) most hétvégén is így volt :) nyáron meg megállunk dinnyét venni (sárgabelűt :lol: :lol: :lol: ) azért nem semmi, hogy onnan jártok fel az intézetbe... :shock: :shock: :shock: :shock: :shock:
ja, és elkészült a hosszúcukor vizsgálatom is, a háziorvos szerint teljesen jó, és ha lefogyok, akkor nem lesz gondom a cukorral. az éhgyomri értékem 0,09dal kevesebb lett a 11 nappal korábbi terheléses vizsgálaton mért értéknél. ennek örülök, remélem, fog még lejjebb menni (a súlyommal együtt természetesen). tényleg, fel is hívom a patikát, hogy megjött-e a mérő, amit múlt héten rendeltem.

Kép
Kép
tündérlétra
 
 


Ágnes,
nagyon örülök, hogy Egyeske ilyen szépen kitart :lol:
i.kata
 
 


Ágnes!
Ez nagyon jó hír!!! :D Mert szerintem nem azért kell holnap reggel csörögnöd, hogy "érdemes-e" egyért beültit végezni, mert természetesen 1 babát is vissza kell ültetni. Hanem azért kell, mert elég erős és szépen fejlődik ahhoz, hogy a "normál rutin" szerint 3 naposan kapd vissza, és ez nagyon jó!!!!!!! :wink:
Puszillak és kitartás!!!! :D

Kép
hbzs
 
 


Tündérke, Kata köszönöm, hogy velünk örültök!!!!!Bevallom a tegnap tegnap előtti 120%-os negativitás helyére beköltözött egy fél %-os pozitivitás.....
Tündérke! Nem sok választásunk lenne......Szolnokon nincs meddőségi centrum. Legközelebb Debrecen vagy Pest.
A dinnyét Szapárfalu elején veszitek? Amúgy nem teljesen ott lakunk már(közelebb Szolnokhoz), csak még el szoktam a címet rontani, mert a cégünknek viszont az a székhelye egyelőre, még lusta voltam módosítani. Így hol ezt, hol azt írom.
Tulajdonképpen ha nyomom neki egy bő óra alatt a Forgácsban vagyunk.
Kicsit negatívan is hangzott Sipos Dokinak az a mondata, hogy "telefonáljon reggel, és megmondjuk érdemes-e olyan messziről elindulni" - persze tudom, hogy a realitást és a jó szándékot tükrözi....
Nem akarom kedvedet szegni, de az éhgyomri cukor sokáig marad jó, akkor is mikor a terhelés már rossz.Sztem nagyon figyeld, mert nem csak a vetélés veszélyes ettől, hanem lassan alattomosan árt a szemnek a hasnyálmirigynek az ereknek.A fogyás tuti jót tesz.Bár hozzá teszem, hogy ami a hasnyálmirigyben elkezdett tönkremenni az már nem javul vissza.
Én most stagnálok, de vszínű azért, mert nem annyira szigorú a diétám.
Holnap ha nem kell mennem írok reggel, ha kell akkor is két sort írok.

üdv.


Á.
ágnes13
 
 


ági, persze, tudom, hogy most már mindig figyelnem kell erre, csak azért írtam, mert tényleg örülök, hogy nincs nagy baj, és talán gyógyszert sem kell szednem, ha lefogyok és figyelek a kajára, meg járok edzeni.

a dinnyét néha ott vesszük, ahol írtad, néha háznál (sárgabélűek inkább ott vannak, ahogy mi tapasztaltuk :))

Kép
Kép
tündérlétra
 
 


Köszi Hbzs!!!!!!Remélem, igazad van. Annyit kérdeztem Sipos Dokitól, hogy az az egy szép-e.Azt mondta, hogy kultúráltan néz ki......mondtam is magamban, hogy fene előkelő gyermekem lehet, ha már embrió korában kultúrált...


Tényleg Csajok kösz mindenkinek, hogy drukkoltok a sok biztatást, és, hogy velem örültök....


Üdv.


Á.
ágnes13
 
 


ja, még annyit akartam írni, hogy remélem, most sokáig nem lesz lehetőséged kemény diétát tartani :)
én kíváncsi vagyok a jövő heti mérésre, mennyit számít, hogy tudok menni heti 3x edzeni (remélem, nem leszek megint 1 kilóval több... :? :? :? :? )

Kép
Kép
tündérlétra
 
 


Tündérke!

Érdekes, tényleg inkább ott van Szapár végén a háznál a sárga, pedig egy cég a kettő.
Szerintem is tök jó, hogy kiderült és innentől tudsz erre vigyázni. Nem is kaptál mercformint?

Üdv.


Á.
ágnes13
 
 


[quote="ágnes13"]K írta:ágnes13öszi Hbzs!!!!!!Remélem, igazad van. Annyit kérdeztem Sipos Dokitól, hogy az az egy szép-e.Azt mondta, hogy kultúráltan néz ki...


hát ezen én is jót mosolyogtam, nekem valahogy az a kép ugrott be, hogy szmokingban és csokornyakkendőben feszít a 'lombikban' :):):):):):)

Kép
Kép
tündérlétra
 
 


Tündérkém, ha arra írod, hogy terhes leszek, akkor kell majd a cukor miatt igazán diétázni. Egyébként én minden terhesség alatt rengeteget fogytam(sajnos szoptatás után visszajött).


Üdv.


Á.
ágnes13
 
 


Tündér!!!!!!Magam elé képzeltem.......bár inkább fekete szoknyára tippelek.....
ágnes13
 
 


ági, nem kaptam semmit, a háziorvos szerint ez a hosszúcukros vizsgálat nem indokolja a gyógyszerszedést, Forgács doki meg egyből diabetológiára irányított ugye. közben utánaolvasgattam a neten, nekem a laborleletemen 2féle érték van, és most nem tudom, melyik micsoda és mennyi, a lelet meg persze otthon... :?
hát mindegy, majd a diabetológus megnézi, illetve viszem majd az intézetbe is, aztán eldöntik, szedjek-e bármit is. meg addigra már magamnak is tudom mérni, majd vezetem valami kis füzetkébe, aztán gondolom az is segít majd a döntésben, hogy hogyan tovább.
valamit még akartam, de elfelejtettem... :oops: :oops: :oops:

Kép
Kép
tündérlétra
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?