Új privát üzeneted érkezett!

Dóri köszi!!!remélem hamar látjuk Ildit.már hiányzik!!!!!!!!! :wink: :wink:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Látom, megcsappant a fórum látogatottsága... :( Sajnálom... :(

Mindenkinek minden szépet!

Kép
Kép
Kép
zdori
 
 


Dóri én is sajnálom hogy már szinte alig írunk ide:(((((((
remélem azért kicsit életre kel a topic.......

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 

 
 

Sziasztok!
Rég nem jártam erre, most is csak az utolsó 2 oldalt futottam át, és megakadt a szemem Zdori egyik bejegyzésén.
Dóri lett egy 3. fiatok??? Vagy félreolvastam? Ha igen akkor hatalmas gratula Nektek!

Hu olyan rég voltam, a vonalzóm egy csöppet sem aktuális.
Nóri babánk már nincs a pocakban :D Idekint éli a majd fél éves babák mindennapjait a maga 7.3 kilójával és 65 centijével:D
Vendég
 


:) 63 hetes terhes... Megnézném... :)

Igen, megszületett 3. kisfiunk, Benjámin. :) Igaz, nincs vonalzója... De teszek róla. :)

Mindenkinek pussz.

Kép
Kép
Kép
zdori
 
 


Ja, amúgy szia, Beagle!!! Jó, hogy jöttél!

Kép
Kép
Kép
zdori
 
 


HUUU, nagyon gratulálok. Jól titokban tartottad, néha olvasgattam a dolgokat, de nem tettél még célzást sem, vagy csak elkerülte a figyelmemet. :D
Vendég
 


Dóri nem is tudtam hogy babás vagy????????????????

gratulálok!!!!!!!!!:))))))))))

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Hahó! :)

Nitácska, köszi! :) Jól titkoltam, ugye? Alig bírtam ki...:)

Kép
Kép
Kép
zdori
 
 


Dóri néha szeretnék én is így titokba tartani valamit de nem megy..... :roll: :P

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


De miért titkoltad így el?????? Ilyen dologra büszke az ember lánya :D
Vendég
 


:) Persze, én is örültem neki, meg büzke voltam, de mindennek megvan a maga oka. :)

Már 1 hónapos Beni, nagyon megy az idő......

Szép pünkösdöt. :)

Kép
Kép
Kép
zdori
 
 


Dóri a nyáron szivesen meglátogatnálak titeket?merre is laktok?:))))))

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


A világ végén... :) Megbeszéljük majd, ha levizsgáztam mindenből, ok? Addig is pusz. :)

Kép
Kép
Kép
zdori
 
 


persze rendben:))))

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


VÉÉÉÉGE a tanévnek. :) (Asszem...) Még 2 vizsgám van, aminek nem tudom az eredményét, de talán sikerületk... :)

Kép
Kép
Kép
zdori
 
 


Hahó!

Mindenki úúúúgy eltűnt....

VÉGE a vizsgáimnak, mert megvan az anatómia vizsgám. :)

Kép
Kép
Kép
zdori
 
 


Dóri szupeerrrrrrrrrrrrr!!!!!!!!!!:))))))))

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Dóri! Na végre, ez jó hír! Nekem pedig megjött a papírom, jövőre mehetek nyugdíjba!!!!!
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
bábaildi
 
 


Ildi :( :( kinél szülök akkor ha te elmész?:((((

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Nitácska! Tudtommal erre Ildinek van megoldása. :) Ne aggódj. ;)

Ildi köszi, szerintem is, és örülök. :)

Kép
Kép
Kép
zdori
 
 


Dóri remélem mert komolyan ahogy olvastam Ildi sorait olyan gombóc lett a torkomba..tudom jár neki mert már nagyon sokat dolgozott......

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Hmmm! Jár bizony! Leírni is sok, 41 év igazolt munkaviszonnyaL térek pihenőre. De azért ne izgulj Nitácska! Vállalok és vállalhatok szülést, mint önkéntes segítő, azaz nem kapok fizetést, de bevihetem a saját kismamáimat a kórházba,. Levezetésképpen néhány évig ezt fogom tenni......már ha lesz jelentkező :wink: :wink: :wink: :wink:

Amúgy mindenki elment nyaralni Dórin és nitácskán kívül?????
bábaildi
 
 


Ildi most nagy kő esett le !!!!!!!!:))))))én tuti jelentkező vagyok!!!!!!!!számíts rám:))))))))))))))))
senki másnál nem vagyok hajlandó szülni:))))

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Sziasztok :)

Húú, de rég jártam erre.. :oops: :) Látom azért zajlik itt az élet.. :)
Nem olvastam vissza, úgyhogy csak az utolsó pár hsz-ből tudok levonni dolgokat.. :D Örülök, hogy jól vagytok.. :) Mindig eltűnök, de azért időnként előkerülök.. :)

Ildi, jól értettem, hogy nyugdíjba mész..?? Mi újság a kórházban, minden a régi..??

Nitacska, pocakos vagy..??? :) de jóóó... :)

Dóri, gratula a manódhoz.. :)

Beagle, látom Te is ide tévedtél.. :)

Mi jól vagyunk, a fiúk hatalmasak méretben is és haramiaságban is.. :D hatalmas szövegládák és nagyon jó fej kis pasik.. :)

ja és csatolok egy képet magunkról.. :)

Kép

Kép

Kép
morca
 
 


Móni bizti te vagy a képen??????? :twisted: :twisted: :twisted:
kurv@ jól nézel ki:)))))))))))))
a fiúk is jó nagyok lettek.......
sajna még nem vagyok babás de igyekszem:)))

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Móni! Nagyon szépek vagytok, mind a hárman!!! :)
Jajj, de jó, hogy itt vagy! Remélem, annyira nem tűnsz el!...

Ildi! Mi tartjuk a frontot! :) De most elmegyünk 1gy pár napra, majd jelentkezem.

Mindenkinek pussz.

Kép
Kép
Kép
zdori
 
 


Sziasztok,

én is előkerültem :) kicsit elvoltunk, és megyünk is, de azért néha jövök :)

Zdori, GRATULÁLUNK :) Kisfiatokhoz is, és a vizsgákhoz is!! Ügyes vagy nagyon, három gyerek mellett!!! Nekem egy mellett sem megy minden, amit szeretnék, nemhogy a tanulás.... :(

Nitácska, szorítunk, hogy mihamarabb mehess Ildihez :)

Ildinek meg hajrá, jöjjön a megérdemelt pihenés!!! :) Ami azért reméljük, valóban pihenés is lesz!

Morca, nagyon-nagyon jól néztek ki a képen!!! :) Klassz fiaid vannak, te meg klassz anyuka vagy!!!! :) :) :)

Beagle, jó, hogy jöttél megint! :) Raksz fel képet a csajszikról?

Mi is megvagyunk, vagyunk :) Botondkám szaladgál már, mint pók a falon... :) beszélni még nem akar, de már jön-megy, csütörtökön pl a doktornénitől egészen hazáig jött a saját lábán :)

Közben nagynéni is lettem, mert tesóméknak megszületett a kislánya, úgyhogy már két unokával játszhatnak a szüleim :) szóval nagy az öröm :)

Hoztam egy képet is :)

Kép

És lenne egy kérdésem is, hátha... valakinek lenne egy eladó Fisher Price tanulókutyája, ami működőképes :) keresgélek mindenfelé, de újonnan horribilis ára van.... :( Nagyon köszi előre is!!! :)

Szép napot Mindenkinek!

Kép
Kép
etelka
 
 


Etelka de jó hallani felőletek........szép nagy legény lett Boti:))

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Navégre előkerültek a régnemvoltak is! :lol: :lol: :lol: Móni, teljesen megújultál és megfiatalodtál! Szuperül nézel ki. Akkor most elárulom, én is igyekszem, már 11 kg-t fogytam, 14 hét alatt.
Bár fiatalodásról az én esetemben már nincs szó, de ez nem is baj. :wink: :wink: :wink: Etelka, emlékszel még, mennyire vártad, hogy elkezdjen kuszni-mászni Botond? Most meg már nagylegény, nem kúszik-mászik, hanem lót- fut. :roll: :roll: :roll: Bizony, Eszterunoka ebben a hónapban töltötte az 5. évét, Barnabás pedig áprilisban volt kettő. Szóval nekem már hiányzik a sorból a következő!!! Remélem, hamarosan lesz is (persze még csak reménykedem)
Dóri! Megérdemelsz egy kis (inkább sok) pihenést. Bár 3 gyerekkel :!: :!: :!: :?: :?: :?: Szóval a környezetváltozás is jót tesz.
Írjatok lányok, ne haljon el a topik!
bábaildi
 
 


Ildi gratula neked is a fogyáshoz!!!!!!!!!!!
én 2 hónap alatt 2 kilót fogytam..lehet többet de azóta vissza jött mert a nasinak nehéz ellenállni:)))))) :oops: :oops:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


sziasztok :)

Nitacska, tutira én vagyok a fotón.. :) teljesen friss kép, múlt heti.. :D
és remélem hamar pocis leszel.. :)

Etelka, hihetetlen milyen nagy már Botond is.. :) jól vagytok..?? egyedül vagytok még..?? mi lett a férjeddel végül.. ??

Dóri, nem tűnök el jó..? :) de tényleg, hogy bírod a három csemete mellett a tanulást..? :) nagyon tuti vagy.. :)

Ildi, de ügyes vagy, hajrá hajrá.. :) én már -28kg-nál járok :) még kimondani is sok.. :) mondjuk összegyűjtögetni könnyebb volt :)
az, meg hogy milyen gyorsan megy az idő, félelmetes.. :) az unokáid is nagyon nagyok már, nőnek mint a gomba.. :)

mi jól vagyunk.. :) a fiúk továbbra is nagy kópék.. :) Matyi nagyon keményen próbálgatja a szárnyait, kemény akarattal van megáldva az tuti.. :) vannak harcaink, de amúgy nagyon jó fej kis kölyök :) Ákossal sokkal könnyebb dolgom van, Ő a kitaposott úton jár, sokkal rutinosabban kezelem a szárnypróbálgatásait.. :) Ő is nagyon jó fej.. :) a dumájuk változatlanul nagyon szórakoztató, és az külön élvezetes, hogy együtt csacsognak.. :) nagyon jó tesók, szeretik és védik egymást, sokszor ellenem is szövetkeznek. :D persze balhézni is szoktak egymással, de sosem fajul véresen komollyá, hamar kibékülnek és nagyon cukin megbeszélik az ügyeiket.. :D

mindjárt írok pár beszólást Tőlük.. :)

Kép

Kép
morca
 
 


Sziasztok!!!!

Morca állati jól nézel ki de komolyan!!!!!
hogy érted el?nekem elég nehezen megy....
sajnos nagyon válogatós vagyok tehát a sok gyümi kizárva a zöldségekkel együtt......kevés dolog van amit megeszek:((((((

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Hmmm! Gondolm a fogyás mindenkinek másképpen megvalósítható. Nekem sok próba után az jött be, hogy a szénhidrátot napi 100-150 r-ra csökkentettem. Vagyis reggel két abonett, este két abonett és kész! Se krumli, se rizs, se tészta, se kenyér.......viszont mivel szeretem a húst, abból rengeteg (csak rántva nem) és zöldség, gyümölcs. Érdekes az alma nem jön be, mert éhes leszek tőle,. De ha nagyon éhes vagyok, (azért ez már egyre ritkább, mert 3-4 hét után megszoktam), akkor egy kalifornai paprika teljesen elmulasztja az éhségemet....szóval így!!!! :wink: :wink: :wink: :wink:
bábaildi
 
 


Ildi na nálam ITT nagy probléma.....nagyon szeretem a krumplit.nekem ha köret van akkor csak krumpli.rizst mondhatni egyáltalán nem eszek,,,,,utálom:))))))
tésztát mostanában nem nagyon eszünk helyette tarhonyát szoktunk enni:)
kenyeret is le csökkentettem..általában 1.1-1/2 eszek meg.....
ez az abonett ez micsoda? :roll:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Háááát Nitácska én is nagyon szeretem a krumplit, meg a saját magam sütötte kelt tésztákat (bukta, aranygaluska....stb), de lemondtam róluk, mert úgy gondoltam eddig fiatal voltam, most már szép leszek!!!! :wink: :wink: :wink: Mondjuk 3-4 hétig szinte sírtam az éhségtől, és sosem éreztem jól magam. Most már sokkal könnyebb. Nem mondom, hogy nem ennék szívesen krumplit, tésztát, rizst, de most elszánt vagyok. És már nem vagyok éhes, megszoktam a szénhidrát hiányát.
Az abonett féleségek: extrudált kenyér nagyon kis kalória és szénhidrát tartalommal, többféle ízesítésben. (rozsos, kukoricás, natur, pizzás)
Minden áruházban a kétszersültek környékén vannak.
Najó, írjatok most már másról is. Nitácska pl. arról, beszél-e már Barnabás? :) :) :)
bábaildi
 
 


Ildi köszi szépen a segítséget.megpróbálok erőt venni magamon:))))

Barnika egy kis huncut!!!!!!!!!akármilyen csínytalanságon töri a fejét nem tudunk rá haragudni olyan szemekkel tud nézni:)))))
beszélni sajnos nem akar......megérteti magát és meg csinál mindent amit kérünk tőle...de a beszéd.......de nem idegeskedem mert Máté is későn kezdett el beszélni..szinte majd hogy nem az ovi környékére kezdett el beszélni.....
az evés az meg......tőle tiltani kell mert szó szerint egész nap csak enne............aki meglátja rögtön azt mondja ez a gyerek nem éhezik..........
IMÁDNIVALÓ kis zsivány:)))))))))))))))))

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Ildi "csak" neked:))))))

Kép
Kép

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Sziasztok!


Jó régen voltam már olvastam de írni nem nagyon van volt időm.
Már elkezdődőt a nyári szünet írtam hogy kisfiam el ballagott már nem is jár oviba június óta.
Gréti nagyon eleven folyton jön megy magyaráz már azért van amit lehet érteni pakolászik segít .
ma az ölelés napjában telt a napunk folyton jött Gréti és ölelt nagyon édes.
Csütörtökön megyünk a 18 hónapos oltásra.

Közben ballagáson voltunk a keresztfiam és a másik nővérem fia is ballagott .Meg egyúttal Pünkösdkor megkereszteltük Grétát vidéken.


bábaildi

Nagyon ügyi vagy hajrá. végülis ha megszokja az ember és van kontroll akkor már okés a dolog.Lassan remélem sikerül majd találkoznunk már július van számolom a hónapokat. :D

Etelka

Jól megnőtt a Boti.
Hogy halatok a beszéddel?
Láttam a teszen Fisher price kutyát.
De van egy ismim megkérdezem hátha megvan neki vagy el adja a kutyust .
nekünk van Gréti nagyon szereti meg a hernyó is nagyon jó.

Nitacska

Jó nagyok vagytok ti is.

Zdori!

Gratulálok én is . én mikor olvastam már gondolkodtam vajon mire érted eltelt az a hónap is nyomtalanul.
:?:


Hoztam pár képet a kis családomról keresztelő,első nyalokázása Grétinek amit a fiúktól csent ,Nyúszinak szedet salátát Kép első nyalokázás a fiuktól szerezte Kép Kép Csiniben Kép

KépKép
manojoco
 
 


Nitácska! Barni szeme olyan, mint a Tied. És le sem tagadhatná, hogy egy fészekalja Mátéval! A beszéd meg majd megjön. Eszterunoka nagyon későn kezdett beszélni, de a mi Barnabásunk kétéves létére már folyamatosan, és érthetően beszél. (többnyire, mondjuk 80%-ban) Különben lánynak is jó lenne, mert a szemével együtt nyílik-csukódik a szája, vagyis amíg ébren van be nem áll! Csudapofa! De mondom, Eszter tényleg majd 3 éves korába kezdett dumálni.
Manojoco, nagyon jók a képek. Gréti is nagyot nőtt már!
Hogy megy az idő!!!!Csak csodálkozom :roll: :roll: :roll:
bábaildi
 
 


Sziasztok!

Életjel: középfül-, és hallójáratgyulladásom van, lázzal... Nem tudok jönni, mert nagyon nem vagyok jól... de majd,ha meggyógyulok, jelentkezem.

Mint Dani születése után... Akkor is begyulladt a fülem...

Na, nem szenvedek itt, megyek, majd jövök. :)

Remélem, minden rendben! Minden előkerültnek nagyon örülök, csudára megy az idő, mindenki milyen szépen fejlődik! :)

Igen, ManóJocó, at arra írtam, hogy elmúlt az április, és Beni még a pocakomban... :) Mert én tutira azt hittem, áprilisban fog megszületni. :)

Mindenkinek pussz.

Kép
Kép
Kép
zdori
 
 


Bábaildi


Igen nem olyan régen születek :roll:

zdori

Jobbulást neked .akkor jók voltak a sejtéseim. :D

Hát ma sincs valami verőfényes napunk :cry:

Remélem mire megyünk nyaralni megjön a jó idő


Szép napot mindenkinek

KépKép
manojoco
 
 


Vendég
 


Sziasztok!!!

Manojoco szépen megnőttetek:))gyönyörűek a gyerekek:):)))

Ildi értem.nem is aggódok annyir Barnika beszéde miatt.csak jó volna ha nem mutogatna meg hüngetne hanem mondaná már mit szeretne:))
és köszi a dicséretet:)

Dóri gyógyulj meg hamar:))

Zsuzsi gyönyörűek a lányok:))


mi Barnival most itt vagyunk csepelen.vigyázunk a kerilányomra és a testvéreire.6 gyerekre vagyok:))))))))

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


hallottátok hogy egy itteni nõgyógyász beperelt egy öt gyerekes nõt? :?: :?:
emilien
Aba
 
 


Én nem hallottam. Fura! Általában a beteg perli az orvost, nem fordítva. Mi történt?
Vendég
 


Nitácska: Csak nem Veránál vagy? :D Hogy bírtad a sok gyerekkel? Bár ott a fiúk már egész nagyok, bizti segítettek.
Vendég
 


Zsuzsi igen Veráéknál vagyok:)egész jól bírom már:)))

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Éles kritikát fogalmazott meg a doki ténykedése miatt.
Sztem. azért gáz,mert ha meghal egy kismama,vagy kisbaba,akkor sem marasztalják el a nőgyógyászt.(kivéve:dr.Geréb Ágnest persze)
És itt egy kis beszólásért beperelte a nőt a doki,és ráadásul neki ítéltek.Csóri csaj meg fizethet,pedig GYES en van.Pedig a doki nem szorul rá,és igazából semmi kár nem érte.
Azért ez furcsa nem?
emilien
Aba
 
 


....
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára nitacska007 2011.07.15 19:12-kor.

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet: