Új privát üzeneted érkezett!

Ladiva,
köszi az infót, akkor várok még pár napot.

i.kata
 
 


Szia Kata!

Nekem is késett mind a kétszer pár napot.
Vendég
 


sziasztok!

Kriszti!
kiváncsian várom, mi lesz a számod! Feltétlenül telefonálj :!: Szükséges már most beszerezni, tudod, hogy mennyit kell várni.

Kata!
nekem viszont mindig pontosan jön meg, ahogy ma is elindult :) igy végre kezdhetek.... lassan.
dezsina
 
 

 
 

Sziasztok!

Nekem szerintem ma fog megjönni, így most lett egy 33 napos ciklusom. :roll: A hasam az már kb. egy hete fáj, úgyhogy jó lesz ha végre megjön... :evil:
i.kata
 
 


Sziasztok,

Dezsina, akkor szerdán mész vv.-re ? Akkor mmost már beindul egy kicsit itt az élet :wink:
Kiváncsi lennék, hogy Zsuzskával mi a helyzet, mert ő is januárt írt kezdésnek :shock:
Nekem most 5 napot késett, mondjuk sose jön meg 28 napra....
wepe
 
 


Kedves Lányok!

A Babanet szerkesztősége szeretettel várja a Látogatók történeteit a gyerekvárásról, családtervezésről, gyereknevelésről, szülésről, egészségügyről, családról, óvodáról, iskoláról, munkáról. Ha van olyan történeted, amely kacagtató vagy megható, megindító, elgondolkoztató vagy felháborító, esetleg reményt vagy megoldást adhat másoknak, ne habozzatok, hanem ragadjatok billentyűzetet és a kész írást küldjétek ide: szerkeszto@babanet.hu.

A történetek bekerülnek a Babanet Te Történeted rovatába, illetve a főoldalon is láthatók lesznek.

Üdv:

Dia
dia
Budapest
 
 
 


Wepe!
még lehet az a szerda csütörtök is, mert még nem jött meg igazán, csak beijesztett :D Szerintem estére, vagy holnap reggelre fog! És akkor hajrá. előtte betelefonálok, hogy jövök... nehogy rámcsodálkozzanak :P

Kata!
akkor mi együtt fogunk haladni... (legalább is mesiben :D )
dezsina
 
 


Dezsina, Kata, mensiben én is csatlakozom hozzátok. Kicsit késik ugyan (ilyen is ritkán van), a múlt hét szerdai maszatolás óta híre-hamva sincs, de szerintem még egy-két nap és beköszönt.
Vendég
 


Dezsina, Ladiva
még nekem sincs meg, csak néha egy pötty felbukkan. pedig meg mertem volna esküdni, hogy ilyenkorra már rendesen megjön. Akkor időzítsünk holnapra, ok? :wink:
i.kata
 
 


Kata!
:lol: benne vagyok! Jó a holnap!!! :P
dezsina
 
 


Sziasztok!
Dezsina:
Szerdán megyünk személyesen és akkor megkérdezem hogy mi újság. Gondolom azon a pár napon már nem múlik?

Hajrá nektek lányok én 2 héttel előttetek vagyok. De mindenkinek mennek a drukkok. Ez hónapról hónapra érvényes. :D
Vendég
 


Jó reggelt!

Nálam sehol semmi mensi... Néha van 1-1 csepp, de azt észre sem venném. Mennyit késett nektek? Eddig 6 napot késett, ha ma sem jön meg, akkor 1 hetet. :roll:
i.kata
 
 


Nekem viszont megérkezett. 4 nap késéssel. Kata, esetleg egy tesztet nem csinálsz?
Vendég
 


Ladiva,
ha holnap sem jön meg, akkor csinálok. De tuti csak a lombik kavart be kicsit.
i.kata
 
 


Nekem ez a lombik utáni második mensi, de többet késett, mint az elsőnél. Még lehetséges, hogy a hormonok "dolgoznak". Amúgy már nagyon aggódtam, mert semmi előjele nem is volt a mensinek (se puffadás, se mell érzékenység, se semmi), már azt hittem, hogy ki is marad, ami soha életemben nem fordult még elő. Az, hogy terhes lehetek, eszembe sem jutott, mert valahogy tudtam, hogy nem.
Vendég
 


sziasztok!

Kata!
nekem volt úgy, hogy lombik után nem jött meg, csak cseppek, aztán mondtam, hogy biztos a lombik kavart be, aztán 7 nap után csináltam egy pozitiv tesztet :D :D :D
Na, ezt kívánom most Neked! Egy jó kis pozitiv tesztet!!!! :wink: És eredményként egészséges szép babát :D :!:

Nekem már majdnem megjött :lol: Még délig várok, mert akkor eldöntöm, hogy ez már az első nap e vagy sem, mivel mennem kell 3. napi vv-re!

Kriszti!
Persze hogy nem múlik... nagyon drukkolok, hogy mihamarabbi sorszámot kapj... Képzeld, egyszer volt nekem úgy, hogy valaki lemondta a sorszámát és azt megkaptam :D Úgyhogy akkor rögtön kezdtem :D

Ladiva!
Nekem relative nem késett sokat a lombikok után... De szerintem iszonyúan felkavarja a szervezetet. Most egy évet hagytam ki, és éppen most érzem azt, hogy kitisztult a szervezetem.
dezsina
 
 


Dezsina,
de akkor a lombik nem sikerült, viszont utána spontán sikerült? Jól étem?
Nem élem magam bele semmibe, mert amúgyis számítottam egy kis kavarodásra a lombik miatt. :roll:

Ladiva,
azért nem semmi, hogy 2 hónappal később is van hatása ezeknek a gyogyiknak :roll: Kicsit ijesztő. :roll:

Kriszta,
drukk holnapra, hogy ne valami horribilis számot kapjál!
i.kata
 
 


Kata!
a lombik is sikerült, csak aztán felszívódtak mindketten, és utána rá spontán terhes lettem.... :) csak ő meg nem fejlődött tovább, :cry: mehettem a kórházba!
Na ezért kívánok sikert a végére!!! :wink:
dezsina
 
 


Az biztos, hogy kell idő, míg kiürül a szervezetből a hormonadag, de aztán a késéshez, vagy éppen a hamarabb megjövetelhez bőven hozzájárul a stressz, a rendszertelenebb élet is. Én annak örülök, hogy egyáltalán megjött, mert komolyan féltem, hogy kimarad. Nem hiányzik, hogy éppen most kezdje el a mensi rendetlenkedést.

Kriszta, majd írd meg, hogy mi volt.
Vendég
 


Sziasztok,

én is a mensi rendetlenkedés miatt aggódtam :evil: most nekem is olyan nehezen jött meg.
Én is kíváncsi vagyok, hogy Kriszti milyen számot kap :wink:
Dezsina, mennyi idősek voltak, amikor felszívódtak ?
Nem tudom, hogy szoktatok-e más forumokba benézni, de a nőklapja cafén is van egy Forgácsos topik, és akkora babaeső van ősz óta, hogy hihetetlen :D
És arra gondoltam, hogy itt is lehetne már :!: :!: :!: :lol: :lol: :lol:
wepe
 
 


Dezsina,
értem már.
Egy nagyon picit én is reménykedem, de látod, most mindenkienk megborult... Biztos van valami "front". :roll:

Wepe,
itt is lesz hamarosan :lol:
Én kb. 1 éve írtam oda párszor, de nem volt túl nyitott az akkori társaság, úgyhogy inkább hagytam. De ott sokan vannak, ugye?
i.kata
 
 


Én is olvasom azt a topikot az nlc-n, azért ott is van bőven sikertelenség, de mivel többen leveleznek, több a sikeresség is. Nálunk is lesz! Mindenkinek!
Vendég
 


be tudjátok tenni a linket, hogy megnézhessem én is? :roll: :?:

Wepe!
5 héten, ha jól emlékszem...

amúgy azt mesélték nekem egy másik topicban, hogy vannak negativ példák is a Forgácsban, mármint hogy akiknek rossz élményeik voltak :?
dezsina
 
 


Vendég
 


Dezsina,
én is megismertem ott egy csajszit, ő átment máshová. Szerintem aki máshova jár, annak meg ott van valami rossz élménye, főleg ha enm jön össze máshol sem.
Amikor viszont nekem volt a lombik, akkor volt egy nő, aki már sokadik lombikra ment és ő nagyon dícsérete a dokikat. Azért csak van abban is valami, hogy valaki ilyen hosszú ideig bízik bennük...
i.kata
 
 


Én azt gondolom, hogy nekünk nincs okunk aggodalomra. Jó helyen vagyunk, nem futószalagon kezelnek bennünket, az intézet minden tagja segítőkész, hozzáértő. Én még egyszer nem tapasztaltam azt, hogy nem segítettek volna. Mindenki azon van, hogy hozzásegítsenek bennünket gyermek(ek)hez.

Azt az egyet tudom, hogy sok Kaális, Dévais, BMC-s, Forgácsos topikot, hozzászólást elolvastam ahhoz, hogy kiválasszam a nekem megfelelőt és a számomra fontos információkat feldolgozzam és nem bántam meg, a forgácsról olvastam a legminimálisabb negatív visszajelzést. Még nem vártam órákat semmire, még nem kaptam lekezelő beszólást, csak segítséget. Bennem maximálisan kialakult a bizalom, ami nagyon fontos egy ilyen helyzetben. A siker pedig nemcsak rajtuk múlik, ők sem mindenhatók. Mondom ezt természetesen azok után, hogy csak egy sikertelen lombikom volt (ne is legyen több).
Vendég
 


Ladiva,
egyetértek veled. A bizalom szerintem is nagyon fontos tényező és már rengeteg sikertörténetük van. Amúgy nem hiszem, hogy akkora különbség lenne az eljárások között az intézetekben.
i.kata
 
 


Sziasztok!
Én is nagyon kiváncsi vagyok már mi lesz holnap. Persze hogy írok.

A többi intézetről én sok negatívumot olvastam. A Jánosban a főorvost az év orvosának jelölte valaki, egy másik oldalon pedig nagyon csúnyán lehúzták. Szóval minden relatív. Azt gondolom mi jó helyen vagyunk, nekem nincs semmi rossz érzésem, de nem szívesen kezdeném előlről máshol az összes vizsgálatot. Újra megismerni mindenkit, és ott is sorszám van. Más intézetekben olyan gyógyszerekről is írnak amiről én még nem is hallottam. Azért lehet hogy van különbség. De az eredményesség hasonló lehet.

Kata
Akkor neked mega drukkok. :D
Vendég
 


Jó reggelt!

Sajnos beigazolódott a gyanúm és csak a lombik miatt lehetett a késés.
de nem csüggedek, ahogy a vonalzómon is áll, új ciklus, új remények!!! :lol:

Kriszta,
Remélem nem kapsz valami horribilis számot!

i.kata
 
 


Sziasztok,

Kata, én tavasszal olvastam őket, és akkor sok babás lett, én/mi még sehol nem jártunk, hívtak, hogy én is menjek, de nem láttam értelmét, és azóta a babák megszülettek, így most sem túl aktuális. Ezért szeretném, hogy az itteni csoportunk is "alakuljon", mert olyan jó lenne, ha közel egy időben sikerülne. Most vannak a januáriak: Dezsina, Zsuzska, csak nem tudunk róla semmmit :shock:
Meg szerintem lesz a május-június: Ladiva, Te ( Kata ), én, és Kriszti, Téged sem feljetettelek ám el, de ma kiderül mikor kezdesz :D
Remélem, mindenkit belevettem :!:
Tegnap - ma intézem az Egészség Pénztáramat ( EP ) meg a cafetériát, félre tettem/tettünk 100 forcsit júniusig, de utána is tettem bele, mert a babára is lehet/kell költeni a gyógyszertárban, nagyon pozitív vagyok :D
wepe
 
 


Kata, elég sokat vannak a másikon, többen mint mi :D
Hamarosan :lol:
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára wepe 2009.01.14 14:23-kor.
wepe
 
 


Én mindig félek idegen társaságba beleírogatni, félek a visszautasítástól, így inkább csak olvasom a beírásokat. Ide is úgy kezdtem el írni, hogy vettem egy jó nagy levegőt és nem bántam meg, hogy nekünk csak egy kicsinyke társaságunk van. És mi is sikeresek leszünk!

Kriszti, a sorszámodra és a hozzá tartozó indulási időpontra azért leszek kíváncsi, mert a másik topikon áprilist emlegetett egy lány egy magasabb sorszámmal, mint ami nekünk van és nekünk május-júniusi kezdést mondtak. Szóval a fene tudja, hogy mikor is lesz valójában.
Vendég
 


Ladiva,
mennyi a sorszámotok? Emlékszel rá?

i.kata
 
 


Ladiva, érdekes, amit a sorszámról írtál ....
Én nem a visszautasítástól féltem, hanem hasonló problémával küzdőket kerestem, aztán idővel rájöttem, hogy mindenkinek más a gondja, és mást is alkalmaznak az orvosok.
Szerinetem is jobb a kistársaság :)
wepe
 
 


sziasztok!

azt hiszem végre megjött... de még mindig nem az igazi, :roll:
nos, akkor ha minden igaz, akkor pénteken vv. Azért holnap betelefonálok!

köszi a linket!

Nekem is nagy bizadalmam van (csak közben 4 beültim volt és 37 leszek) :oops:
szóval nem akarok máshová menni, mert ugyanazt érzem, mit Ti. bízom bennük! sikerülnie kell!
Remélem beindítom a babaesőt a mi kis "minitopicunk"ban :P

Kata!
sajnálatos a piri! De ahogy írtad, új ciklus, új remény!!!!
dezsina
 
 


Dezsina, remélem is, hogy sikeres példát mutatsz :!: :!: :!: :D :D :D
wepe
 
 


Wepe, pontosan nem tudom a számomat, otthon van az összes papírom, leletem, oda írtam le, de kettőszáztizen-körül van. Nekem májusra tették az időpontot és január elején voltan konzin. A másik topikon van egy lány, neki 250 körüli a száma, ő már április-májust említett. Egy ismerősömnek (akinek én javasoltam az intézetet és teljesen elégedett) a sorszáma 146, még tavaly októberben kapta ezt, és neki április mondtak december végén. Én azt gondolom, hogy legyünk reálisak, a kettőszázasok még elég messze vannak, előttünk rengetegen vannak, én meghajlok a május előtt, szép hónap. Ha csúszik ide-oda egy-egy hónapot, hát nem dőlök a kardomba. Kivárom.

Dezsina, nagyon drukkolok ám, hogy most sikeres legyél. Én azt gondolom, hogy a sors, szerencse és egyéb tényezők is szerepet játszanak a sikerben. Meg az égiek.

Viszont egyáltalán nem bánom, hogy nem a többi intézmény valamelyikébe járok, egyikről-másikról olvastam/hallottam, hogy mennyit kellett várni vérvételre, UH-ra, esetenként pár órát is. Na nekem ettől a vérnyomásom tuti ezer lenni, az idegesség pedig köztudottan nem segít a gyermekáldásban. Úgyhogy jó nekem itt.
Vendég
 


Ladiva, nekem is kiválló a május-június, én várok türelemmel :D
Drukkolok másoknak a spontánjához :!:
Tudjátok nekünk anyagiak is közre játszottak :evil:
Mi november végén voltunk, a sorszámomat pü írom meg, ha érdekel.
Párom anyukája mondta lekámpicsorodott szájjal, amikor mondtuk neki a május-júniust, hogy akkor idén sem lesz bébi... de hát nem tudunk mit tenni, és én ezért nem is fogom magam idegesíteni. És már abba is beletörődtem, hogy 32,5 körül leszek :?
Az intézettel teljesen meg vagyok elégedve, nem váltanék semmi pénzért, még akkor sem, ha nem jön össze.
Én rosszat nem hallottam, ott nagyon figyelnek az emberekre, és szakmailag is toppon vannak :!: De azt hiszem, hogy ezt már megbeszéltük. :D
wepe
 
 


Most már hogy agyondícsértük az intézetet (ami jogos), már csak mindannyiunknak babásnak kellene lenni.
Vendég
 


Sziasztok!

Nagyon jó híreim vannak!!!!!!
Októberben amikor betelefonáltam a tanár úr 160 sorszámot adott. Ez kb április-május mondta az Ibolya, DE én sürgős eset vagyok a veseelégtelenségem miatt, amivel 3 havonta kell járnom ellenőrzésre a nephrologushoz, és azt mondta a doki hogy csak addig próbálkozhatunk amig a vesefunkcióm megengedi. Na mármost jelenleg jó és engem akkor sürgősségire tettek így egy hét múlva mehetek a 21 napos vérvételre és kezdődik a program. És most Antagonisztikus protokoll lesz, mert az nem visel meg annyira.
Ja és az Ibolya még rám is telefonált este, hogy mikor induljunk, hogy ne kelljen sokat várnunk.
Szóval én most csak ámulok és ámulok. A Tanár úr maga volt a kedvesség segítőkészség. Pedig már azon is gondolkodtunk hogy mennyibe kerülhet ez az egész ha mi fizetjük, mert lehet hogy nyáron már nekem későn lenne a vesém miatt. Akkor legalább 2 év kiesik és egy nagyon erős szteroid kúra következik. És lehet hogy utána már nem is lehet gyerekem.
Szóval ma nagyon jó napom volt. És azt sem tudtam hogy már októberben tudták az időpontot.
Vendég
 


Szia Kriszti!

Ez nagyon szuper! Akkor hamarosan indulsz! És most fog sikerülni, mert most kell sikerülnie! Nagyon drukkolok neked! Aztán Te is Dezsina megnyitjátok a babaesőt, mi meg követünk benneteket! Látod, mi mindent figyelembe vesznek itt, érdemes kitartani az intézet mellett!
L.
Vendég
 


Kriszta,
ez szuper! Akkor hajrá utolsó lombik! :wink:

Wepe,
megírod hányas számot kaptatok?

Ladiva,
nekem a Tanár úr a 245-re júniust mondott.

i.kata
 
 


Sziasztok,

Kriszti, szuper hírekkel jöttél, nagyon örülök !!! :D
Neked is drukkolok ezerrel !
Dezsina, holnap mész vv-re ?
Kata, pü-ben megírom a számomat.
wepe
 
 


sziasztok!

Kriszti!
Szinte együtt megyünk :D :D :D Kb. két hét különbség lesz köztünk, mert én a 21 napi vv-re febr. 4én megyek...
nagyon bízom benned! Te kezded a babaesőt!!!! :wink: :lol:

Most telefonáltam be és mondtam, hogy holnap megyek be vv-re. Mondtam, hogy ha jól emlékezem, akkor 83 a sorszámom (de ezt a mai napig nem tudom :oops: olyan kínos. még sohasem volt ilyen, hogy elfelejtettem volna és nem írtam fel)
dezsina
 
 


Dezsina,
nem gond, majd megnézik bent a gépen.

Wepe,
köszi, akkor nincs sok különbség köztünk.

i.kata
 
 


Kata!
:) igen, remélem, hogy nem tévedek nagyot. De végülis a január az stimmel :?
izgulok!!!

Én is a második napon vagyok!!! :P
dezsina
 
 


Dezsina,
akkor együtt haladunk és még neked is lehet spontán baba a lombik előtt :wink: Ladiva pár nappal előttünk tesztelhet majd egy példaértékű pozitívat, ugye? :wink:

i.kata
 
 


Készülök a példaértékű pozitívval, bár most éppen a harmadik napomon vagyok, úgyhogy még az kissé arréb lesz. Remélem úgy spontán ikres leszek :) Ha már lúd, legyen kövér, nemigaz?

Olyan jó, hogy van kiért újra izgulni és drukkolni!
Vendég
 


Én is szeretnék ikreket, beállok közétek :D
Eg másik topikon van egy lány, akinek a napokban derült ki, hogy 3-an vannak a babái, és nagy dillemában voltak, hogy mi legyen, de ha jól olvastam, akkor vállalják mindhármunkat. Olyan nehéz lehet, de megmondom a frankót így kivül állóként, hogy én bevállalnám. De lehet, hogy amikor ott az ember akkor teljsen más. De biztos bennem van, hogy ilyen nehezen jön össze, én egytől sem "válnék" / ez csúnya szó :( / meg.

A másik amit még akartam kérdezni, hogy tudja valaki, hogy a TESE eljárás az mi tuljadonképpen ? Hallottam/olvastam már róla, csak elfelejtettem.... :oops:
wepe
 
 


ja még valami! játék bolt előtt álltnuk a párommal, és rámutattam egy babára, hogy milyen szép.
Ő: götz baba, mi ?
én: igen
Ő: neked nem kell ilyen, majd lesz saját babád
én: F. ( modtam a vezeték nevét ) babám lesz :D
olyan jó volt bolondozni :wink:
wepe
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet: