Új privát üzeneted érkezett!

Dana,
ha csak 1-2 oldalt visszaolvasol, ott van minden kérdésedre a válasz 8)
jamina
 
 


Dana a könyveket, hogy-hogy nem a suli adja? Csak az elsősöknél van ez, vagy mindenkinél? Melyik suliba megy? Juli pedig ovis lesz, ugyi? Hát kelhettek majd korán, hogy mindenki beérjen a "munkahelyére"! :)

Kép
Kép
kata_77
 
 


[quote="ilduska"]S írta:ilduskaikerült a névben megegyezni Apával?
Van egy nevünk, de nem árulom el, mert egyrészt most már legyen meglepetés, másrészt még nem fix most sem :P

Szilviről tudtok valamit? :?:
jamina
 
 

 
 

Szia!
Jaj Jamina!
Tudtam hogy ezt fogod írni :(
Nekem nincs sok időm h visszaolvassak ennyit, neked meg gondolom nincs kedved leírni, meg biztos rá se érsz. Hát jól van : :cry:

Kata!
Mesi a most induló Árpád-házi Szt Margit Általános Iskolába fog járni, amit a Szatmári Irgalmas Nővérek indítanak, oviba is oda járt, ugyanabba az épületbe.
Azoknak a tanulóknak kell ott átvenni a könyveket, akiknek az iskola nem szervezte meg a tankönyvkiosztást, elég sok ilyen iskola van, sajnos
de ma már megvannak a könyvek!!! :)

Juli ovis lesz, ha nem nagyon tiltakozik, mert eléggé bántja hogy Mesi suliba ő meg "csak" oviba megy.
A koránkeléstől én is félek...nem is attól, mert felkelnek, hanem a feszült légkörtől, hogy nem öltözhetnek ehetnek kényelmesen, ahogy szoktak, hanem hajtani kell őket folyamatosan, hogy "egyél már, vedd már fel, mossad már, mért nem vagy még kész..stb." ezt a részt utálom.

Pusz
Dana

Kép
danaaia
 
 


:?: :?: :?:
Tudtad, hogy ezt fogom írni? Talán ismersz?
Azért írtam, hogy 1-2 oldalt olvass vissza, mert épp a napokban írtam le Boginak szinte minden kérdésedre a választ, aki szintén új köztünk.

Egyébként én nem értem ezt: ha egy új társasághoz akarok csatlakozni, akkor egy picit belehallgatok a beszélgetésükbe, szokom a légkört -itt kvázi visszaolvasok egy picit, nem írunk mi olyan sokat, hogy 1 hónapot ne lehessen 10 perc alatt végigolvasni.
jamina
 
 


Itt állok rendszeres(nek tűnő) 5 perces fájásokkal, és nem tudom eldönteni, hogy bemenjek-e a kórházba, vagy ezek még túl lájtosak igazi 5perceseknek...

Na mindegy, ha mégis bemennék, majd küldök sms-t.
jamina
 
 


Hát Jami bement, és meg is született Angéla 4:44-kor, 3750 gramm és 50 cm :D
Nagy gratula az immáron 5 tagú családnak a kicsi lányhoz! :)

Kép
Kép
Kép
ecsv
 
 


Sziasztok!

Jamina!
Nagyon gratulálok!Elég hamar meglett a baba! Minden jót és egészséget, tejcit kívánok Nektek!:)
Majd mesélj egy kicsit később, ha lesz időd,.. persze, gondolom, először nem sok lesz. :oops:

Bogi
dbogica
 
 


Juhéj! Gratulálunk Angélához! Legyen/legyetek nagyon boldogok! :D

Ez igazán gyorsan ment - így kívülről. :)

(Este megnéztem az oldalt, de erőm nem volt már írni, de gondoltam, hogy Jami morcos hangulatban van, lehet, hogy a hormonjai már dolgoznak nagyon! :lol: - és tényleg!)

Lányok megyünk meglátogatni Jamiékat? Mikor és hol találkozunk? :wink:
ilduska
 
 


Jami!
Nagy-nagy gratula! Kívánunk egészséget, sok tejcsit és boldogságot! :lol:
Szilvi

Kép
Kép
deerszilvi
 
 


Sziasztok!

Jamina!
Millió gratula meg minden, jó egészséget és boldog babázást, ezek szerint a harmadik kis picúrral, örülök hogy nem kellett tovább cipelni a terhet és imár édes a boldogság.:)
Sajnálom hogy így szülés előtt sikerült akaratlanul is felbosszantani, nem volt szándékos. Nem ismerlek, biztos nagyon kedves anyuka vagy.

Üdv
Dana

Kép
danaaia
 
 


Most jöttem haza, és mit olvasok???????????
Hát Jami én is csak gratulálni tudok a Kisasszonyhoz! Készítsetek majd képeket, igazán nagy Babóca kerekedett benned! :lol:

Ildus, én pénteken ráérek, játszóteret terveztem, de akkor ha jó nektek, mehetünk előtte babanézőbe.

Kép
Kép
kata_77
 
 


Jamina!

Én is gratulálok! Minden jót nektek és boldog nagycsaládos életet!
(A családineten azt sem lehetett megtudni, hogy fiú-e vagy lány a picúr, nem hozta a hírnök!)

:P :P :P :P :P

Gi
gi_anya
 
 


Beszéltem Jamival. Jól vannak, a dokiját nem tudták éjjel elérni, így másik csinálta a császárt, de már beszélt a sajátjával. Angéla cukra nagyon leesett a szülés után, most infúziót kap, de már szopizott :) Mondtam, hogy béinéző tervek vannak, azt kérte, hogy 7vége felé.

Kép
Kép
Kép
ecsv
 
 


Sziasztok Lányok!

Nekem jó a szombat is babanézőbe, nem tudom ti hogy vagytok vele. Esetleg hétfő délután, ha még bent vannak. Vasárnap sajna nem jó!

Szilvi, Ildi, Vera, Dana, Gi_anya, Bogica és a régiek! Ha holnap jó idő lesz, jön valaki játszira? :D :lol:

Amúgy a régiek tényleg merre járnak? Gabi, Ráhel, TóthZsuzsi, Anyaaa, Kinga, Saxi, Réka hmmmm...? :shock:

Pitypalattyról tudtok valamit? :?:

Kép
Kép
kata_77
 
 


Sziasztok,

Kata,
Nekem ok a szombat, de csak délután! 4-5 óra felé? Ha a holnap hétvégének számít, akkor az is jó, szintén 5 felé.
A játszóteret még nem tudom, mert MEG LEHET FAGYNI így augusztusban :? és a kicsi fiam nem bírja elviselni a sapkákat. Ma adtam rá egy vékonykát, de még az ajtóig sem maradt rajta.... pedig hozzá kell szokni!
A Gabiról tudom, hogy építkeznek ezerrel, költöznének már, szépen alakul a házikójuk. Pitypalatynak mostanság kéne szülnie, nem? Rékára rákérdezek, hogy merre jár! A többiekről nem tudok.

Dana,
Mesélj majd, hogy milyen volt az első nap a suliban.
Juli most kezdi az óvit? Tavaly nem járt?
ilduska
 
 


Kata,
egész jó az idő! :D ha nem jön közbe semmi oké a játszi! Ti?
ilduska
 
 


Sziasztok!

Ilduska,
köszi kérdésed. Megvolt az első nap, de az évnyitó volt ma meg egy kis tájékoztatás mindenféle fontos dologról. Többek közt arról, még mennyi pénzt hozzunk....hát nem olcsó móka ez az iskolásdi. Mesi elég jól viselte, mivel sok ismerős van az oviból szerencsére.


Juli volt már ovis tavaly, neki annyi az újdonság, hogy Mesi nélkül kell megállnia a helyét. Ma még nem volt oviban, majd hétfőn indul be a nagyüzem.

Kata,
kedves hogy invitálsz a játszira...délután 3-ra fogorvoshoz megyek :shock:
te hányra mégy a játszira? Illetve mikor szoktatok járni?

Üdv
Dana

Kép
danaaia
 
 


Sziasztok!
Szinte éreztem, hogy be kell néznem ide. Mennyi új esemény történt…

Jamina
Szívből gratulálok a pici Angélához. Aki végül is nem is oly picike. Kívánok sok tejet, türelmet, és örömöt. :D

Szilvi
Neked is gratulálok a 9 hetesedhez, vagyis 2 nap és már 10 hetes lesz. :D

EcsvSzintén gratula a pocaklakóhoz. :D

DanaaiaTe is bátor anyuka vagy! 3 gyerek….. persze ha egy tündér mindegyik akkor semmi probléma. :lol:

Kata 77

Köszi a hiányolást. 8)

Hát akkor rollunk egy kicsit

Valentina új iskolába ment. Eddig a Petőfibe járt Egomba, most átiratkozott a Józsefba
A tegnapi nap nagy csalódás volt szegénynek, mert külön osztályba rakták a volt osztálytársával. Pedig úgy lettek beíratva, hogy együtt legyenek. Hiába próbáltuk vigasztalni.
De ma már megnyugodott, minden rendben van.

Valentin: Hát kicsi ördögfiókám idő közben felácsorog bárhol, és kapaszkodva képes az egész lakást bejárni. Mindig résen kell lenni. Kicsit fárasztó, de nagyon édi. Van egy foga alul, és van egy foga felül átlósan. Elég mókásan néz így ki.

Aztán nálunk is kopogtat a gólya. Ez jó is, meg nem is. Teljesen tanácstalan vagyok. Én bevallom őszintén, nem nagyon szeretnék MOST még 1 babát. Mert apa kapott külföldi munkalehetőséget, amit nyár közepétől csinál is, így csak hétvégén van itthon, / vagy akkor sem/ Ezért úgy gondolom, hogy rizikós lenne vállalni ezt a babát. Mert mit csinálok, ha megint egy csomót kellene korházba lenni?? Vagy mint Valennal is hogy feküdni kell. Szóval ez a helyzet nálunk.

Kép
KépKép
anyaaa
 
 


Lányok, akkor ma találkozzunk a játszin, és megbeszéljük, mikor látogassuk meg Jamit. :roll:

Vera, nem tudod véletlenül meddig lesz bent?

Dana, mi öt körül megyünk, gyertek Ti is, legalább a lányok ugrálnak egy kicsit, Zsigi pedig szunnyant a babakocsiba. :lol:

Anyaaa, gyertek Ti is, rád fér egy kis "pihenés"! :D Jól olvasom??? Jön a harmadik? Egy kicsit irigyellek, mostanában annyi kisbabát láttam, hogy teljesen kedvet kaptam a nagycsaládhoz. Csak hát félek belevágni, ez nem egy visszafordítható dolog.

Lányok, írjatok ki jön, kiket várjak? :lol: :lol: :lol: :lol:

Kép
Kép
kata_77
 
 


Kata,
A gyerekek átmentek a szomszédba játszani, így ma kimaradt a játszi. Sajnos megint nem sikerült a találka :( , de remélem legközelebb összejön. :)
Mit beszéltetek, hogy mikor lesz Jami-Angéla látogatás?
ilduska
 
 


Sziasztok

Anyaa,
nem könnyű a helyzeted, de talán nem annyira kilátástalan, hogy ne vállald azt a kis életet ami már elindult. Biztos lehet valami jobb megoldást találni mint az hogy nem vállalod. Persze én könnyen vagyok okos innen kivülről, én hálás vagyok a Teremtőnek hogy sose kellett olyan döntési helyzetbe kerülnöm, ahol a mérleg egyik oldalán egy baba élete legyen.

És apa mit mond? Ő hogy fogadta a hírt?
És biztos nem lenne senki a családban aki esetleg a nehéz helyzetekben segítene férjed távollétében?

Kata!

Sajnos a fogdoki után meg vendégek estek be hozzánk, és csak most láttam hogy mikor is érdemes a játszira menni. :( hát errőlmost lemaradtam. Sajnálom.

Ha mentek Jaminához esetleg adjátok át jókívánságaimat.

Pussz
Dana

Kép
danaaia
 
 


Lányok, lányok...hát szomorúan tapasztaltam, hogy senki nem ért MA SEM! Pedig tényleg nagyon klassz idő volt :) , sokan is voltak!

Ildus, én velem nem beszélt senki a babanézőről, sajnos azt sem tudom meddig lesz bent. Én úgy saccolom, hogy keddig, esetleg szerdáig. Nekem holnap 4-ig jó, vasárnap nem jó és hétfő is jó déltől. Nektek? Amúgy ki szeretne/tudna még jönni?

Anyaaa, szerintem is gondold át jól ezt a babadolgot. Valentina biztos segítene, hiszen már kész nagylány!

Dana, hát ma nem sikerült találkoznunk, esetleg máskor. Merre szoktatok járni?

Úgy látom, a többiek nem nagyon jelentkeznek :( (Gabi, Ráhel, TóthZsuzsi, Szilvi, Bogi, Kinga, Saxi, Réka)

Kép
Kép
kata_77
 
 


Kata,
hétfőn szted még ott lesznek? (mi 4 napig voltunk a kórházban) Mert ha igen, akkor legyen a hétfő, ha nem akkor valahogy összehozzuk a holnapot. Miccósz?
Képzeld a múlt héten voltunk bobozni! Nagyon jó volt, az alpesi bobra még a Don is felült. :) le sem akart szállni. :)

Anyaaa,
Tényleg nehéz a döntés és kívánom, hogy jól döntsetek. Én is így kívülállóként úgy gondolom, hogy az a kicsi élet arra vár, hogy megszülessen és mindegyik babó egy csoda! És ne gondold már most azt, hogy sokat kell feküdni, mert mindegyik terhesség más és más, állj pozitívan hozzá. Mondogasd azt, hogy Apa dolgozik, nekem egyedül kell helyt állnom és ez sikerülni fog és meglátod tényleg minden rendben lesz. Valentína pedig biztosan sokat segít.

Dana,
Akkor hétfőn furi lesz neked, hogy Zsigmonddal leszel kettesben. Lehet még unatkozol is! :lol:
ilduska
 
 


Elfelejtettem írni, hogy szept. közepén a körforgalomnál, (festékbolt mellett) gyerekmegőrző-játszóház nyílik. Még szülinapi zsúrokat is vállal majd a lány, aki csinálja. Anyukák, egyedüli bevásárlásra fel! :lol:
Majd ha hallom, hogy megnyílt megírom, reméljük baráti árak lesznek.
ilduska
 
 


Jóregggggelt!

Ildus, abból gondolom, hogy bent lesz, mert én is mindkét Babusnál 7 napot voltam bent a császár miatt.
Angit pedig még megfigyelés alatt is tartják, gondolom, hogy nem engedik ki csak úgy hipp hopp.
Vera esetleg tudja, hmmm? Vera??!! Merre jársz??

Hétfőn ebéd után jó neked? :roll:


Kép
Kép
kata_77
 
 


Kata,
Ok. Legyen hétfő, de az időpontről még beszéljünk. Te nem mész a gyerekekért ebéd után?
És ma 3-fél4 körül? Átküldöd pü-ben v. emilben a telefonszámodat?
ilduska
 
 


Azért lenne jobb a hétfő, mert akkor a gyerekeket rá tudom bízni Gáborra. Neked Dorka oviban alszik?
Talán Vera benéz majd és megmondja, meddig lesznek majd bent.
Küldtem a számot, megkaptad? Küldhetsz ám Te is! :lol:
Hétfő délelőtt megyünk szokni a bölcsibe, már teljesen izgulok, kiváncsi vagyok milyen lesz. Cser pedig megy oviba, de még nem alszik ott.
Egyre megyünk Húgomékhoz ebédelni, majd onnan Anyuhoz köszöntőbe. Ott majd még belesek, hogy mire is jutottunk látogatás ügyben.
Léptem készülődni! :)

Kép
Kép
kata_77
 
 


Sziasztok!

Hogy jártunk ma Ildussal??!! Meg szerettünk volna lepni Téged Jami, erre már nem voltál bent! :cry:
Pedig nagyon készültünk Ildussal, vagy 4 napig szerveztük, és hát így jártunk. Én teljesen azt hittem, hogy a császárosok egy hetet vannak bent, én így jártam mindkét alkalommal.

Ha netán olvasod, írj majd, hogy fogadták a gyerkőcök milyen Baba Angéla és ha gondolod írhatsz szülésbeszámolót is. És ha esetleg még képet is küldesz, akkor nagy lesz itt az öröm a babaneten! :lol: :lol: :lol:

Lányok, ha esetleg valaki gondolja, csütörtökön találkozhatnánk a játszin. Dana, Anyaa, Szilvi, Vera! Gyertek! :lol: Ildus, Te pedig megígérted, úgyhogy rád mindenképpen számítok! :lol:

Kép
Kép
kata_77
 
 


Bocs Lányok, nekem a csütörtök mégsem jó! :oops: Esetleg a szerda? Hmm? Nos, kinek van kedve?

Kép
Kép
kata_77
 
 


Sziasztok,

Jami,
Hát Jami, így meglógni (előlünk) a kórházból :lol:
Képzeld Katával megyünk lelkesen látogatóba kis ajándékocskával, mondjunk a néninek a neved, a kislány nevét erre megkérdezi: jó-jó, de milyen Angéla? Katával nézünk egymásra, mire mondjuk nem tudjuk, a néni ilyen szemet vágott: :shock: , majd bement és kijött nevetve, hogy már hazamentetek. :D Hát, így jártunk ma!
Hogy vagytok?
Mesélj, ha van időd és extraszuper lenne egy fotó. :)

Kata,
Ok a szerda. :)

Mivel tulajdonképpen ez esztergomban szültünk topic, egy észrevételemet osztanám meg veletek. Ma 4x csengettünk Katával, eltelt legalább fél óra mire kinézett egy néni, hogy kit keresünk. Persze ki van írva, hogy csengetni! és türelmesen (aláhúzva) várni! Mi így is tettünk, addig cseverésztünk. Azt is tudom, hogy sok munka jut egy-egy emberre ott a kórházban, de aki siet annak kellemtlen lehet a hosszú várakozás. Ahol én szültem ott ez úgy volt megoldva, hogy minden szobában volt telefon. Az ajtó előtt is volt, oda ki voltak írva a mellékek és hogy ki melyik szobában van. Ha jött vendég, akkor csak telefonált az újdonsült anyukának, hogy itt vagyok és már tudott is róla, hogy látogató érkezett. Nem voltak leterhelve az ott dolgozók, a látogatók hadával. Nekem ez a megoldás nagyon tetszett. És úgy emlékszem, hogy ezen a telefonon lehetett beszélni a csecsemősökkel, a védőnővel stb., szóval jó volt.

Na, jóccakát!
ilduska
 
 


Na, ez jó :D Hétvégére vártalak Titeket, mert Vero mondta, hogy szövetkeztek, de aztán gondoltam, biztos nem jött össze :D

Majd mesélek rendesen is, de még fáradt vagyok ehhez. Amúgy Angi jól van, szépen hízogat, sokat eszik, alszik, néha egy kis nyekergés is belefér. A testvéreit meg le sem lehet róla vakarni!

Mindenkinek nagyon köszönjük a jókívánságokat!

Próbálok pár képet:
Kép
Kép
Kép
jamina
 
 


Sziasztok!

Jamina!

Gratulálok még 1x.
Gyönyörű szép kislányotok született. Minden elismerésem. :D
A 3. baba nekem is császár volt, vasárnap éjjel volt a műtét, pénteken már haza mentünk. :)

Pihenj amennyit csak tudsz.

Üdv
dana

Kép
danaaia
 
 


Jami, rajzolni sem lehetne szebbet, annyira szép a Babó!
Ha kipihented magad, majd mesélj, milyen volta szülés. :lol:

Lányok, szerdán akkor valaki játszira? :roll:

Kép
Kép
kata_77
 
 


Jami!
Tündéri ez a lány! Kicsit nosztalgiáztam a képeken, mert Dorka is pont ilyen méretekkel bújt ki erre a világra. :lol:
Te hogy vagy? Van időd pihenni?
Puszi!
Szilviék

Kép
Kép
deerszilvi
 
 


Köszi Csajok :)

Én nem vagyok jól, de majd ha túlleszek rajta, elmesélem. Úgy érzem, cseberből vederbe -igaz, megszültem, de maradt/lett még nyavalya bőven :evil:
jamina
 
 


Sziasztok

Jaj, Jami!Mesélj, ha tudsz, v. ha akarsz, próbálunk segíteni! Nehéz az újszülöttekkel, de nagyon tündériek! Ha pedig arra célzol , h. a sebed még gyógyulgat és az miatt is rossz, az pedig napról napra jobb lesz! Minden nyavalya elszáll, ha már nem leszel álmos, begyógyult a varrat és ránézel a csodaszép gyerkőceidre! :)
Angéla nagyon nagyon szépséges kislány! :)

Kata,
Örülök, h. ma a játszin sikerült a találka, és Szilvi is eljött. Nem hiába a szervezésed! :)

Dana,
Na, milyen a suli és az ovi? Van már házi feladat Emesének?
ilduska
 
 


Jami!
Ha bármiben tudok segíteni, szívesen tenném! Még emlékszem, én sem voltam éppen a topon ilyenkor.
Szorítok Neked/Nektek!
Szilvi

Kép
Kép
deerszilvi
 
 


Sziasztok!

Megszületett kislányunk, Izabella, aug.31-én, 19 órakor. 3200g, 51 cm-rel.
Bogi
dbogica
 
 


Rendesek vagytok :) A sebemmel semmi gond, hörgőhurutom van, iszonyatosan be vagyok dagadva, és fájnak az izületeim. Nehezemre esik menn, mozogni, nehéz a babát emelni, semmit se nemtok csinálni :( Vszeg a láztól v. vmelyik gyógyszertől lehet ez az érthetetlen állapot.

Bogica :lol:
akkor egyszer a Te gyerekedet hozta ki nekem a nővér :lol: Megkérdezte, Izabellának fogjuk-e hívni, vagy becézzük valahogy :P Mondtam neki, hogy jójó, de ez nem az én gyerekem -mire bocsi, nincs rajtam a szemüvegem.
jamina
 
 


Bogi!

Hatalmas gratula nektek is! Sok-sok boldogságot! :)
Ha lesz időd írj szüléstörténetet és ha tudsz rakni képet, annak is örülnénk!
ÉS TI NEM IS TALÁLKOZTATOK? :D

Jami,
Ó, hát ez nem semmi! Antibiotikumot kell szedned? Mit mondtak, mennyi idő alatt gyógyulsz?
Van segítséged otthon?
Jó, lehetett mikor Izabellát hozták ki neked. :shock: :)
ilduska
 
 


Sziasztok Csajok!

Bogica, nagy-nagy gratula! :lol:
Én is szívesen olvasnék Izabella születéséről, és a képnek is örülnék ám! :lol:

Miyen érdekes, hogy tényleg szinte egyszerre szültetek, biztos megismeritek majd egymást, ha egyszer összejön egy igazi babanetes tali.

Ildus, hát tényleg jó volta játszin, csak sajnálom, hogy mi hamarabb eljöttünk (vagy Ti jöttetek későn :D ), de legközelebb majd rendesen egyeztetünk.

Szilvi, meglepődtem, hogy ott voltál, de nagyon örültem neki. Tényleg ne ígérd majd meg, hogy jössz, így bizti találkozunk! :lol:

Dana, ha van kedved, Ti is felnézhetnétek majd, míg szép idő van. És mesélhetnél a gyerkőcökről. :roll: :lol:

Esetleg a péntek kinek jó? Legyünk minél többen, tavasszal pedig majd reméljük jönnek a Kicsik is, ugye Jami és Bogi?

Kép
Kép
kata_77
 
 


Bogi!
Nagy-nagy gratula! Sok boldogságot és még több tejcsit kívánok! :lol:
Én is szívesen nézegetnék képeket!
Szilvi

Kép
Kép
deerszilvi
 
 


Bogi!

Én is gratulálok! Sok boldogságot kívánok!

Gi
gi_anya
 
 


Lányok, Bábel belázasodott :( , így nem megyünk ma játszira!

Kép
Kép
kata_77
 
 


Sziasztok!

Lányok gratulálok a szép babákhoz!
Még új vagyok ezen a topicon és a babázás gondolatával is most barátkozom. (A 8. hétben vagyok, úgyhogy még sok van hátra, hogy az első picurimat a kezemben tartsam, de már nagyon várom!)
Több oldalt visszaolvastam, látom szép csapat jött össze, ha nem gond néha bekapcsolódnék hozzátok.
Milyen most az Egomi kórházban szülni? Saját tapasztalatom nincs róla, de olyan sok rosszat hallottam...........
Mivel itt lakom a környéken és a dokimmal is teljesen meg vagyok elégedve nem szívesen mennék más kórházba.
Megírnátok a friss tapasztalataitokat?
Köszönöm

Ági
gubi (ági)
 
 


Szia Ági!
Üdv köztünk! Ahogy láthatod, én csak 2 héttel "előzlek" meg, így lehet, együtt leszünk odabenn, mint Jami és Bogi.
Mit szeretnél tudni a kórházról? Bababarát, de talán erről már hallottál. Nemrég lett felújítva a vizesblokk része, és építettek látogatói szobát is. De a legfrissebb infókkal az újdonsült anyukák szolgálhatnak.
Ha valamire még kiváncsi vagy, priviben szívesen válaszolok.
Kata!
Mizújs a fiatal úrral? Ugye nincs komolyabb baj? És a nagylány? Kilábalt már az ovis betegségből?

Kép
Kép
deerszilvi
 
 


Sziasztok Lányok!

Üdvözellek és is Ági! :lol:
Hát a kórházról Szilvi mindent leírt. Én mindkét Babót ott szültem, nem volt a kórházzal semmi probléma. Általában két ágyas szobák vannak, és most, hogy felújították a vizesblokkokat, biztos jobb már. Egyedül azzal nem voltam megelégedve, a szobák szépek. A Babó nálad van végig, esetleg az első éjszaka viszik el, hogy tudjál pihenni.
Szerintem a szülészet nem rosszabb, mint bármelyik más kórház. Persze vannak tökéletes szülészetek is (mint pl.: Telki), de ott egy szülés 700.000 Ft-ba kerül. Szerintem a dokitól függ minden.
Szabad tudni, kinél szülsz majd?

Vera, csak most olvastam el a wiwen, hogy írtál, hogy Jami már otthon lesz pénteken. Ritkán lépek be, mert nagyon lassú, de azért köszi, Te írtál csak én nem vettem észre. Főleg, hogy nem kértem a wiwről jelzést mailben, ha kapok levelet. Csak mert akkor nálam még lassúbb. :(

Ildus, szóval bocs, de elvileg nekem tudnom kellett volna, hogy Jami már otthon van. Legalább így tudtunk dumcsizni. Hogy haladtok a melóval? Alakultok?

Szilvi, Bábi tegnap délután belázasodott, ma már sokkal jobban van. Lehet, hogy a foga miatt lenne? Azért elküldtem Apjukot a patikába vitaminért. Azt ajánlották, hogy az Echinacin elég jó immunerősítő és még homeopátiás is. Remélem beválik! :)
Cser szerencsére nem kapta el, de mint tudjuk, ami késik az jön. Az ovi tetszik neki is és nekem is. Nagyon jó kis csoportja van.
És Te hogy vagy? Dokihoz mikor is mész? Jövő héten?
Dorka hogy van? Mondogatod már neki a Kistesót?

Danaa, nagyon eltűntél, hogy vannak a gyerekek? Mesinek tetszika suli? Vannak már barátai?

Kép
Kép
kata_77
 
 


Sziasztok!

Üdvözlet itt Ági! Nagyon örlök, hogy sok az új anyuci/leendő anyuci itt! :D Én nem tudok neked segíteni, de a lányok igen! Azt tudom, hogy nagyon kedves szülésznénivel találkoztam egyszer egy nst alkalmával.

Kata,
Semmi gond. Ábinak jobbulást kívánok! Lehet, h. az új környezetben kapott el valamit, nem? Ne légy pesszimista! Cser erős szervezetű, meg sem kottyan neki egy kis vírusocska. :) De lehet a foga is, múlkor Donnak 38,3 volt a foga miatt.

Ne harizzatok, de most nem írok többet, nem érzem vmi jól magam. Tegnap megemeltem egy nehezett tárgyat és éreztem, h nagyon nem jó, egész este besugárzott a lábamba a fájdalom. Ma azt hittem, h. jó, de aztán megemeltem reggel a fiam és sajnos még mindig nem. :( Nemtom mi lesz, ha nem javul gyorsan.
ilduska
 
 


Sziasztok!

Köszönöm a gratulációkat!

Jami!
Így most nem emlékszem rád.. :oops: Te mikor mentél haza? Lehet, hogy ezért? Nem volt alkalom találkozni a folyosón vagy az ebédlőben.
Még jó, hogy Izát nem cserélték el. :lol:

Ági!
Én szinte mindennel meg voltam elégedve a szülészeten és az újszülöttosztályon. Igaz, egy nagyon jópofa szülésznőt fogtam ki (azt hiszem Feibert Kati a neve), és az orvosom is aranyos volt.(Jónás doki) A szülés alatt végig velem volt a párom, sőt édesanyám is a tolófájásokig. Nagyon nagy segítség volt. Nélkülük nem tudom, hogy bírtam volna...
Az újszülöttön is rendesek voltak a csecsemősök, és a nővérek is. Persze, mindenhol van 1-2 mufurcabb személy, de ez belefér. Sokat segítettek mindenben.
Én kétágyasban feküdtem, ahol nem volt fürdő, de jobb volt, mint egy 6 ágyas, vagy 4 ágyas.

Szüléstörténet egy kicsit később, ha nem gond.
Képet megpróbálok feltenni.

[/img] Kép Kép
dbogica
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?