Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!

Úgy látom mindenkinek itt a nyár és a pihizés.....egy kicsit haldoklóban a fórum,de egyszer majdcsak visszatér mindenki.Én is már nagyon régen voltam itt,úgyhogy mesélek is egy kicsit:
24 hetesek vagyunk,nagyon kis ficánka,jaaaaaa és kis HERCEGNŐNK lesz!!!!Olyan furcsa még mindig mindkettőnknek... :D Amúgy minden rendben velünk,egy dolgot leszámítva...több a magzatvíz,mint ami a normális,de holnap megyek vérvételre és ott majd több minden kiderül,hogy mi lehet az oka,ha a vérvétel szerint minden redben de még mindig sok a mvíz és kemény a pocak (olyan mintha egy nagy kemény lufi lenne a hasamban) akkor befektet a kórházba és utána járunk mindennek.Egy kicsit azért aggódom,hiába jó minden eredményünk,de azért csak valami van ami nem jó.Akartam pocakos képet beszúrni nektek,de nagyon nem akart összejönni... :?
Na majd legközelebb...

Sziasztok!!!![/img]
baba22
 
 


Baba: de jo olvasni rolatok! Gratulalok a kis hercegnohoz! (titkoban en is mindig kislanyra vagytam… ;) )
Sajnalom a magzatvizet :(. Az egyik Kaalis topicban vagy egy tarsunk, akinek szinten tobb a magzatvize. Ott a lany IR-je miatt volt, de a cukorertekek sem voltak annyira tokeletesek. Dietaval viszont minden rendben lett. Szerintem emiatt ne aggodj, ha megtalaljak az okat, akkor ugy is minden OK lesz! pusz

Melania: mi a helyzet? Mikor mesz a dokihoz?

Monic: Danikaval hogy vagytok?

Kisbuta: hogy birod a kanikulat? Hogy erzed magad?

Moni: meselj Te is !

Tobbiek: Bonya? Pozi? Zalika??????

huh, erre a topicra ra lehetne irni: "Nyar miatt atmenetileg lelassult :) "

Lilypie First Birthday tickers
amina09
 
 


Sziasztok mindenki
Köszönöm az érdeklődéseket megvagyok elkezdtük megint az injekció kúrát 08.04 -én most holnap megyek vv-re meg uhu-ra és akkor már többet tudok mondani

mindenkinek üdv és minden jót majd jövök de most ,mennem kell.................

zálika78
 
 

 
 

Hát igen most jol lelassult a topic
most rajtam kívül nincs is itt akcióban senki?
Mennek a szurik ezerrel de ma már fájdogál a hasim is ,multkor ilyenkor még nem fájdogált hát remélem hogy nem indultam be tul ezektől a gyogyiktól.egyébként ugyanazokat kapom mint a multkor csak egy kicsit másképp na mindeggy majd látjuk.
Szurkoljatok NEKEM :!: :!: :!: :!: :!: :) :)

Baba : Mit mutatott a VV ? csak kiderül mitől van ez a kemény poci és tudnak rá valamit adni

Monic : Mostanába nem irtam neked de a képeket mindig csodálva nézem Danikáról .Annyia tündér és ezek a jó kis rucik ?
Birja a klimát ? igy mennyie hütitek le a lakrészt ahol vagytok? Mert nálunk a nappaliban van és ott apa kb 22-23 fokot csinál vele és én olyankor már megvagyok fagyva pulcsiban meg hosszu ruciban ő meg egy rövidnaciban van .szóval azt akarom kérdezni hogy mi az az ideális hőmérséklet ami a piciknek is jó hátha tudok apával beszélni hogy fentebb kéne rakni azt a hőfokot,habár mikor bemérgel vagy elmegy ithonról akkor fogom és kikapcsolom hát én azért mert neki melege van nem fogom megfázítani magam........

l moni : Te is most el vagy nagyon tünve ....

Amina : Ti mikor kezdtek ?

Melani : És ti ?

Bonya : Mit mondott a Doktornő ? Rendben Vagy ?
Kezdtek mostanság vagy még pihi ?

Kisbuta : Mi ujság? Hogy smint?

zálika78
 
 


Na sziasztok!

Itt vagyok,megvan a vv eredménye: a cukrom TÖKÉLETES....,de van a leleten egy olyan eredmény,ami nagyon elekeserít.
A CRP,gyulladást jelez a szervezetben,ennek az értéknek 0-5 között kell lenni,ez nekem 20.Durva mi???Csak azaz érdekes hogy se felfázva nem vagyok,sem pedig más problémám nincs és gőzöm sincs hogy ez most mi.Pénteken annyira feszült a hasam,már nagyon kész voltam miatta meg ráadásul sokat keményedett a hasam is,ami ugye még nekem aztán egyáltalán nem hiányzik...Na szombaton nagyon ki is buktam miatta,utána olvastam a dolgoknak és 3x-os értéknél azonnal el kell kezdeni az antibiotikumos kezelést.Felhívtam a dokimat és megbeszéltük,hogy kedden találkozunk,mert amúgy is mennem kell vérvételre,mert meg akar még nézni valamit (TORCH) és mondta hogy akkor elkezdjük a gyógyszeres kezelést is.Alig várom már,hogy holnap reggel legyen és mehessek végre!Csak úgy félek hogy nehogy valami baja legyen ennek a csöppségnek....
Majd akkor jelentkezem hamarosan!!!

Sziasztok!!! :(
baba22
 
 


Sziasztok!

Jelentkezem :D

Zálika ++++++++++++++++++++++++++++++++++
szorítok nagyon.
Mikor mész uh-ra?

Baba nyugi!!!!!
Sok kismama észre se veszi, hogy gyulladás van a szervezetében ezért nem is kezelik. Minden rendben lesz, ne aggódjál mááááááááááár.
Élvezd a várandóságot! Minden percét. Beszélj a kicsi lányhoz.
Pár hónap és a karjaidban tartod.
Ne beszélj be magadnak semmi rosszat. Csakis jó dolgok történhetnek.
A kicsike a pocakodban erre a legnagyobb bizonyíték :wink: :lol:

Eltünésem oka egyszerű. Én nem lombikozom, kakukktojás vagyok köztetek. Nemigazán ide való :roll: :oops:
Nem írt senki így én sem tudtam mire válaszolni, írni.
Köszönöm az érdeklődést mi jól vagyunk. Csincike imádja az udvart. Állandóan kint lenne. Van egy haramia kutyája, Entitás. Egész nap játszanak, rajonganak egymásért. Csodacsibe sokat nőtt, már a 92-98-as ruhákra kell vadásznom :shock: Most épp az Őszre keresek neki ruhákat. Több kevesebb sikerrel :)

Megyek, repült a tányér :D

KépKép
Kép Kép
l.móni
 
 


Moni: Ma voltam uh n minden rendben ugy sszámoltam hogy 6 tüszikém van és ha minden jol megy csütörtökön 9,30-kor le is szivják őket,ezért fájdogált már a hasim mert szépen megindultak és most gyorsabbak vagyunk a multkorinál 2 nappal. EZ lessz a jó protokoll !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Baba : Ne Idegeskedj MINDEN RENDBEN LESSZ :!: :!:

++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

zálika78
 
 


Zalika: drukk drukk drukk a kis tuszoknek! ket nap es punkcio!!!! hajra!
En majd ugy osszel szeretnek kezdeni, majd 2 het mulva megyunk konzira, akkor majd okosabb leszek.

Baba: legalabb kiderult, hogy mitol van, es remelem gyorsan elmulik a gyogyi hatasara. mi volt a dokinal?

Moni: dehogy vagy kakukktojas! ha valaki, akkor en lenenk az :) :) .
Kepzelem Greta hogy elvezi a kertet! szobajat mar megszokta?
Jo ruhavasarlast !

Lilypie First Birthday tickers
amina09
 
 


Sziasztok!

Nagyon szégyelem magam, hogy ilyen ritkán írok, de szerintem már meg is szoktátok!
Pénteken voltunk a doktornőnél prolaktin szintet ellenőriztek és Uh-on mivel január óta nem tudom mizújs odabent!
Most 1 hónapra leállította a Bromocriptint amit a hypophysys adenómám miatt eszek , mert a daganat miatt mindig magas a prolactin szintem , de mivel már évek óta szedem most kell egy kicsit szüneteltettni és szeptemberben megnézzük mennyire megy fel az érték.

Oda benrt minden rendben most szerncsére megúszom a műtétet .
Aggódtam az endometriózis és a PCO miatt , de mégis csak ért valamit BRACÓ!

Jól érzem magam .

Ne haragudjatok , de kééptelen vagyok vissza olvasni úgyhogy így kiívánok mindenkinek minden jót , jó egészséget és drukoolok, hogy mindenkinek a saját álma teljesüljön.

Aranyosak vagytok, hogy olykor-olykor hiányoltok , jókl esik!

Pusszantalak benneteteket!

bonya


Kép


Kép
bonya
 
 


sziasztok,

mi is jól vagyunk, voltunk nyaralni is, Danika nagyon jól bírta, ez a gyerek utazásra született :lol: Az idegen utazóágy sem okozott neki gondot, úgy aludt benne mintha itthon lenne és a napirendjét is szépen tartotta végig.

Zálika,

de jó, hogy elkezdődött a stimu. Sőt, holnap már leszívás, az mindjárt itt van. :wink:
Nálunk 25 fokon megy a klíma, a nappaliban van de nagyjából átjárja az egész házat. Ha a nappaliban működik akkor mi Danikával ki szoktunk menni a teraszra vagy a szobába, hogy ne érje közvetlen a hideg.
Gondolom jó a hőmérséklet, ha Danika nincs megfázva.

Bonya,

örülök, hogy BRACÓ segített neked, remélem, hogy a babásodás is könnyebb lesz általa.

Baba,

nagyon drukkolok, hogy minden rendben legyen. A várandóság egy olyan állapot amikor minden nyavalyát ráfognak az emberre, agyon vizsgálnak és felfújnak minden apróságot. Szóval kitartás!
Gratulálok a kis Hercegnőhöz! Nevetek van már?

Móni,

érdekes neve van a kutyátoknak. Hogy adtátok neki?

Amina,

te hogy vagy?

[img:a1e5f24bda]http://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1266482962.1216.jpg[/img:a1e5f24bda] [img:a1e5f24bda]http://vonalzo.picibaba.hu/8360.jpg[/img:a1e5f24bda]
Kép}
monic80
 
 


Sziasztok!

Zálika+++++++++++++++++++++++++++++
holnapra, majd gyere, mond el mennyi lett :D

Amina nem akarom elkiabálni :roll:

Monic párom adta neki a nevet. Valami számítógéphez kapcsolódó kifejezés. Azt hiszem :roll:
Nem akart tucatnevet a kutyának.
Kíváncsi vagyok, hogy 1 év múlva is ezt írod-e utazással kapcsolatban :wink: :lol:

Bonya örülök, hogy nincs gond
hátha nem kell többet szedned a Bromot

KépKép
Kép Kép
l.móni
 
 


Baba mi volt a dokinál?
Milyen gyógyszert írt fel?
Mit mondott?

KépKép
Kép Kép
l.móni
 
 


sziasztok
6 kis petikém lett ,délelött telózok hogy hány indult el .....
fekszek vissza mert fájdogál a hasam majd jövök a hirekkel .................

:D :D :D :D :D :D :D :D :D :D

zálika78
 
 


SZiasztok,

Zálika,

nagoyn szép eredmény a 6. :lol: Drukk, hogy mind szépen fejlődjön++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

Móni,

lehet, hogy jövőre már más lesz a véleményem az utazással kapcsolatban.
Entitás tényleg számítógépes kifejezés, de ha nem mondod tényleg nem jöttem volna rá :roll:

[img:a1e5f24bda]http://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1266482962.1216.jpg[/img:a1e5f24bda] [img:a1e5f24bda]http://vonalzo.picibaba.hu/8360.jpg[/img:a1e5f24bda]
Kép}
monic80
 
 


Sziasztok!

Hát itt vagyok, baci van a vizeletben ezért magas a CRP-m,Curam Duo-t kell szednem 1 hétig aztán újra vérvétel .Már annyi vért levettek tőlem mostanában,csodálom,hogy még van bennem... :) Nagyon vigyázni akartam magunkra,hogy ne kelljen semmit szednem ,de nem tudok mit csinálni,beszedjük.Mostmár "csak" a sok magzatvíz idegesít,hogy mi a csodáért ilyen sok,sokszor olyan a pocakom,mint egy nagy kemény lufi...

Zálika::
De szuper,mennek a DRUKKOK!!!!!+++++++

Kisbuta:
Veletek mizu???Jól vagytok???

Amina:
Te hogy vagy??

Puszi nektek!!!
baba22
 
 


Sziasztok!

Zálika 6 petike :D szuper :D
Már biztos telóztál :roll: Mennyi indult el? Tuti mind :lol:
Mennek++++++++++++++++++++++++++++++++

Baba miért nem mész el az Istenhegyire uh-ha?
Ott biztos kiderítenék, ha gond van!
Az orvos mit mond a magzatvíz mennyiségére?
Aggódik? vagy Őt inkább a a baci idegesítette?
Ha benne megbízol és Ő nem tulajdonít neki túl nagy jelentőséget akkor hidd el neki!!!

KépKép
Kép Kép
l.móni
 
 


Sziasztok

Teloztam .Most is 4 indult felődésnek mint a multkor....
azt mondta a doktornő hoy ez a petefészek ennyire van hitelesítve :D :D :D :D :D
Azt mondta még hogy előreláhatólag hétfőn lessz az ET ,de holap is kell telóznom hogy mi zu 8) 8)
Tehát 4 napos kis blasztobabákat kapok vissza Remélem most erősebek mint a multkor, most az esemény elöt 2 nappal már apa is csak tojást evett :lol: :lol: :lol: :lol:

zálika78
 
 


Zálika :lol: :lol: :lol:
drukk hétfőre+++++++++++++++++++++++++

KépKép
Kép Kép
l.móni
 
 


l.moni:
Egyelőre a bacik ellen indítottunk támadást,aztán holnap megtudom a dokimtól a terheléses cukor eredményét és megyünk tovább,hogy kiderítsük miért sok a magzatvíz.Maximálisan megbízom a dokimban,ő még tipikusan az a doki,akinek a hivatása MÉG fontosabb a pénznél!!!Amíg ilyen marad,tuti maradok nála,de egyébként nagyon lelkiismeretes is,megyek vissza 4D-re 28-án,aztán meglátjuk mi változott.
baba22
 
 


szisztok
most már azt mondta a doktornő hogy holnap a biologus fogja memondani hogy hétfő vagy kedd a beültetés , és hogy szépen fejlődnek .remélem ügyik lesznek

monic :köszönöm tanácsot

baba : nyugi miden renben lessz

l.moni :köszönöm a biztatást (többieknek is ) :D :D :D :D :D

pussz :wink: :wink: :wink: :wink:

zálika78
 
 


Sziasztok!

Megvan a terheléses cukor eredményem:6,1 és az TÖKÉLETES!!!!!Istenem!!!Levették a TORCH-ot is,azt mondta a dokim,hogy még attól is lehet sok a magzatvíz,de az még 3 hét,mire meglesz....jaaaaajjj,sose lesz meg az eredménye!!!

Zálika:
Húúú,úgy izgulok miattatok,mikor lesz beülti??????????


Puszi
baba22
 
 


megvolt a beültetés 2 kis gyönyörűséget vissza kaptam és kell nekik a szurok hogy ott is maradjanak

majd jövök most pihizek
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

zálika78
 
 


Baba,

gratulálok a tökéletes cukoreredményhez!
:lol: Majdcsak eltelik valahogy a 3 hét :?

Zálika,

drukk, és millió szurok neked++++++++++++++++++++++++
++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

[img:a1e5f24bda]http://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1266482962.1216.jpg[/img:a1e5f24bda] [img:a1e5f24bda]http://vonalzo.picibaba.hu/8360.jpg[/img:a1e5f24bda]
Kép}
monic80
 
 


Zálika ragacsok mennek++++++++++++++++++++++++++++

Baba cukor :lol: :lol: :lol:
3 hét hipp-hopp eltelik :)

KépKép
Kép Kép
l.móni
 
 


Én is jelen! :) :) :)

Baba: szuper cukorerteked lett! meglatod a harom het hamar eltelik.

Zalika: egy oriasi adat babaragasztot kuldok - nyisd ki az ablakot, hogy beferjen :) :) :) ++++++++++++++++++++++++++++

Monic: koszonom, en nagyon jo vagyok, csutortokon megyunk pragaba, es mar nagyon varom. Utana mar elkezdodik a keszulodes a kov. lombikra - most isszuk a györgyteát. Az orokbefogadassal is szepen haladunk, most jol alakul minden :).

Kisbuta: hogy vagy ?

Móni: sok sok puszi Neked es Greta cicanak!

Lilypie First Birthday tickers
amina09
 
 


Sziasztok.

Zálika:mega giga drukkok!!! Egy kicsit lemaradtam bocsi. :oops:

baba:mi nem ismerjük egymást de Minden jót kívánok továbra is!

amina:mikor lesz a köv. lombikod??? Hematológusnál voltál már?

Monic,Móni:hogy vagytok??? Meséljetek valamit!

Én megvagyok.Mensit várnám már de helyette már csütörtöktől barnázok és idegesít hogy mi van.Beszedtem 1,5doboz cickafark tablettát az állítólagos cisztámra.Mi lehet ez a barna? Teszt ma szellem csíkos.Nem szines csak a helye van meg.Ilyet már máskor is csináltam.Biztos szar a teszt. Azt mondtam hogy kezdeném a lombikot ha minden rendbe lenne.? Hát remélem belevágunk csak jönne már a mensi.

Kép
Kép
melánia
 
 


Zálika,
akkor küldöm a szurkokat! ++++++++++++++++++++++++

Bocsi, lányok, hogy eltűntem,
de egy őskövület gépen, ami erősen köhög a babanettől (túl sok kép és animáció van), nagyon fárasztó olyan topikot követni, ahol néha hetekig senki nem jelentkezik... :oops: Így aztán az utóbbi időben már csak az őstopikomba írogatok. Azért majd jövök, érdekelnek a fejlemények.

Én már a végnapjaimat járom, heti két ctg-vel, csütörtök reggel terheléses ctg is lesz. A hőséget nagyon nehezen viselem. Általában hordom a 140 denes kompressziós harisnyám, mert ebben legalább nem dagad be annyira a lábam. A múltkor viszont kimostam, egy napig nem vettem fel (a másik elszakadt, és nem akarok még egyet venni erre a kis időre, ahhoz azért elég drága...). Mikor nem volt rajtam, estére vastagabb lett a bokám a vádlimnál és a fotel nyoma ottmaradt a lábamon több mint fél óráig... Ez azért elég durva. Akkor már inkább a harisnya, amiben tudok járkálni és tenni-venni ezt-azt.

Mindenkinek puszi!

Kép
kisbuta
 
 


köszönöm a biztatást elkél
pihizek sokat meg eszek
eszkimó babok megint nem lettek feladták
:? :? :? :? :?
,de a két erős itt csücsül bent :lol: :lol: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink:
kisbuta mostmár nagyon a finisben vagy vigyázz magatokra
olvastam hogy mégy is be a dokibácsidhoz....
várjuk a hireket :!: :!: :!: :!:
többieknek is köszi nem irok többet mert fekve nagyon rossz irni................................................
majd jövök
:) :) :) :) :) :) :) :) :) :)

zálika78
 
 


sziasztok!

Kisbuta úristen, hogy elrepült az idő :shock:
szép, gyors szülést kívánok neked!

Zálika ragacsok+++++++++++++++++++

Amina átadtam és megkérdezte, kiAmin? :lol: :lol: :lol:

Mi jól vagyunk köszönjük. Hamarosan indulunk Balatonföldvárra. De csak 1 max 2 napra. Apának ott van dolga mi megy megyünk csomagnak 8)

Szép hétvégét mindenkinek

Puszi

KépKép
Kép Kép
l.móni
 
 


Zálika,
mennek a drukkok!!!

Móni,
jó nyaralást.
Gréta :lol:

Most már kétnaponta járok a klinikára, mert áttértünk túlórára... A terheléses ctg-re azonban jól reagált a Babácskánk, úgyhogy nem oxigénhiányos, csak lusta.

Pusszancs.

Kép
kisbuta
 
 


Sziasztok.

Én is elkezdtem a stimút újra!!!
Puszi mindenkinek és ragi,drukk és könnyű szülést,És boldog babázást mindenkinek!!4

Kép
Kép
melánia
 
 


Sziasztok!

Zálika mi újság? Hogy vagy? Érzel valamit?
Mennek a ++++++++++++++++++++++++++++++++

Melánia ez szuper :lol:
Mikor mész uh-ra?
Mennek a tüszőnövelők++++++++++++++++++++++

Kisbuta?????

KépKép
Kép Kép
l.móni
 
 


Szisztok

nem sok mindent tudok mondani nem érzek semmit azon kívűl hogy ma 3.naja fáj a fejem hol jobban hol kevésbé :cry: :cry: :cry:
ugy néz ki hogy nekem bárhol bármikor tud a fejem fájnimár 2 szer voltunk a nyáron pihenni pár napot
először 07-17 től voltunk 3 napot Kaposvár mellett Off-Road versenyen na nekem akkor is 1,5 napot fájt a fejem hiába ettem rá bámilyen gyogyszert nem használt most meg nem is ehetek rá semmit...
Másodszor fent voltunk a Hungaroringen a Foma1-em mert nagy Fanok vagyunk 5 napot voltunk fent ,sátraztunk barangoltunk fözöcskéztünk meg pihizünk sokat és nekem ott is tudott 2 napig fájni a fejem ,én nem tudom mitől van ez már vizsgálgatták is de nincs oka ,se orvossága
na nem untatlak benneteket ezzel
Tesztelni csak Hétfön kell és én nem is fogok korábban nincs is itthon teszt ,majd szombaton vetetek apával.
betartom a pihizést már több mint 1 hete nem voltam sehol csak esetleg kisétálok a kertbe nézelőni meg egy kicsit játszok a kutyáimmal akik nagyon hiányolnak mert eddid velük is többet foglalkoztam...

Melani:Örülök hogy te is akciózol menek a tüszinövesztő drukkok
+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

Kisbuta : Mi Zu ? +++++++++++++++++++++

Móni,Monic,Amina,Baba Köszi a drukkokat

na pussz mindekinek megyek vissza feküdni ahol csak olvasni tudok :? :?

zálika78
 
 


Sziasztok.

Zálika:nyugika nem kell még semmi tünet csak pozi teszt,igaz?
RAGI?DRUKK MEG MINDEN MENNEK++++++++++++++++++++++++++

I.móni:hétfőn voltunk uh-on és holnap is megyünk.Egyenlőre van mindkét oldalon szépen de majd látjuk őket holnap.
Drukkokat elfogadom,szükségem van rájuk.Most sikerülnie kéne.Ha nem akkor egyenlőre vége a lombiknak.Akkor belenyugszom a helyzetbe.Ez a 4. lombikom.Amúgy meg a 8.Még leírni is sok.8stimú.Jó mi? Tapasztalt öreg vén róka vagyok ebben a témában.
Ti hogy vagytok??? Milyen z új lakhandi???

Kép
Kép
melánia
 
 


Melania: akkor gigamegadrukkok elinditva
++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
X 10000n :)

Zalika: neked tovabbi babaragacs ezerrel!

Vajon a Katica megszuletett mar.... :roll: :) kisbuta biztos babazik mar :)

Lilypie First Birthday tickers
amina09
 
 


jah, mi tegnap voltunk konzin. Minden OK nalam, es okt kozepen kezdodik a stimuuuuuuuuuuuu! :)

Lilypie First Birthday tickers
amina09
 
 


Sziasztok!

Amina:
Hát ez szuper!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D

zálika:
Nagyon drukkolok Nektek!!!Nyugiiiiiiii,ez a sok babaragacs tuti használt Nektek!!!!!De még küldök!!!!++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

kisbuta:
Egyben vagy még????????????Húúúúú,de izgi??????
baba22
 
 


Sziasztok.

amina: Kép Hurrá,hurrá! a kezdéshez!!!

Kép
Kép
melánia
 
 


Sziasztok!

Amina :lol: :lol: :lol: :lol: Mindjárt itt az október :lol: :lol: :lol:

Melánia kezdjük megszokni.
Nekem túl csendes, cicus imádja. Állandóan kint lenne :lol:

KépKép
Kép Kép
l.móni
 
 


melani : mennek a tüszinövesző drukkok +++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
Mikor lessz a punkcio ?
+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

Kisbuta : arra gondolván hogy 24-e ota nem vagy sehol arra tudok következtetni hogy csak bevált a mosás és meghozta gyümölcsét....
Remélem jol vagytok.

Többiek bocsi hogy nem szolok egyesével mindenkihez de köszönöm a szurkot ,már tök ideg vagyok tesaztelnék nagyon de lehet hogy nem birom ki hétfőig ma vetettem 3 db tesztet és itt nézegetem őket de gyáva vagyok
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
a hasm fájdogál néha mikor felkelek az alhasam remélem ez nem rosszat jelent ,de már tünetem nincs :!: :!: :!: :!: :!: :!:

sziasztok megyek mert fáradt vagyok
Puszi

zálika78
 
 


Sziasztok.

zálika:mega giga drukkok kismami!!! +++++++++++++++++++
Hétfőn lesz a punkcióm.Ma felköltöztünk Pestre a rokonokhoz.
puszi mindenkinek. :lol:

Kép
Kép
melánia
 
 


akkor hétfőre tripla drukk
drukk :lol: drukk :lol: drukk 8)
+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
:) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :)

zálika78
 
 


sziasztok,

de felgyorsultak az események :lol:

Melánia,

hétfőre extra drukk++++++++++++++++++++++++++++

Amina,

hajrá október :wink:

Zálika,

nekem sem volt semmi tünetem, még mondtam is a dokimnak, hogy el vagyok keseredve mert semmi tünetem nincs. Erre ő csak mosolygott és fél óra múlva közölte a vérvétel eredményét, hogy Danci a pocakban van. Én nem teszteltem otthon, féltem tőle, ezért inkább vérvételre mentem.

Nekem megvan Kisbuta mobilszáma, mivel sehova nem írt, honap küldök neki egy üzenetet és megérdeklődöm hogy vannak. De szerintem már tuti megszületett a pici lányuk.

[img:a1e5f24bda]http://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1266482962.1216.jpg[/img:a1e5f24bda] [img:a1e5f24bda]http://vonalzo.picibaba.hu/8360.jpg[/img:a1e5f24bda]
Kép}
monic80
 
 


Haliho!

Kisbuta hirek (remelem nem haragszik meg, hogy leirom a jo hireket, de mar mindenki tukon ul itt a topicban :) ):
2009. augusztus 25-én reggel 8 óra 05 perckor megszületett Katica :) -
Szivbol gratulalok! Sok tejcsit es boldogsagot kivanok! :)

Melania: a hetfoi naphoz sok sok drukk +++++++++++++++++++
most latom h nem valaszoltam a kerdesedre: beutalom mar van a hematologiara :) lassan de biztosan haladok :)

Zalika: hetfon akkor teszt? nem gondoltad meg magad, hogy esetleg hamarabb? :)

Moni: puszi nektek!

Koszonom a hajrakat csajok :) igazabol masfel honap...tenyleg mindjart itt lesz

Lilypie First Birthday tickers
amina09
 
 


Kisbuta,

szívből gratulálok és jó egészséget kívánok nektek!!!!!!!!!!!! :lol:

[img:a1e5f24bda]http://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1266482962.1216.jpg[/img:a1e5f24bda] [img:a1e5f24bda]http://vonalzo.picibaba.hu/8360.jpg[/img:a1e5f24bda]
Kép}
monic80
 
 


Sziasztok!

Kisbuta gratulálok :lol: :lol:

Zálika Teszt?????

Melánia +++++++++++++mára
majd gyere a hírekkel :lol:

KépKép
Kép Kép
l.móni
 
 


Kisbuta :Gratulálok sok sikert nektek

Képzeljétek megszületett egy Kiskunhalasi Lombikbaba szombat reggel 4170 grammal aki Zádori baba és elsőre sikerült :lol: :lol: :lol: :lol:

Van még egy hirem Zebrák a tesztjeim de nem akarom elhinni most szoltam apának hogy hozzon egy drágább tesztet is ha az is zebra akkor hivom a Kaálit mosttiszta ideg vok :roll: :roll: :roll: :roll:

melani: drukk :wink: drukk :lol:

monic: te hanyadik napon voltál Vv-n ?

zálika78
 
 


Zebrák :lol: :lol: :lol:
Szuper. Mikor mész vérvételre?
Ne legyél ideges. Életed egyik legszebb korszaka kezdődik.
Mennek továbbra is a drukkok.
Írj majd, hogy mit mondtak a Kaáliban.

KépKép
Kép Kép
l.móni
 
 


AMIT MOST CSINÁLTAM AZ CSAK SZELLEMCSIKOS A KAÁLIVAL MÁR BESZÉLTEM DE A DOKTORNŐVEL MÉG NEM MERT NEM TUDTÁK ADNI...........

zálika78
 
 


Zálika drága!
A reeggeli vizelet a jó és a pontos. Akkor a legbiztosabb.
Ne aggódj kérlek.
Holnap reggel a teszt tuti pozitív :wink:
Saját doki tudja, hogy lombikozol?
Nekem volt, hogy Ő küldött laborba :roll:

KépKép
Kép Kép
l.móni
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet: