Új privát üzeneted érkezett!

Szia perla!
Szerintem simán reszelt almát adj neki, vagy őszibarackot, banánt vagy ezek keverékét turmixolva. Mondjuk én azok közé tartozok akik főzöcskéznek a kölyköknek, én nem szeretem az üveges babakajákat. Mert hát oké hogy bio, meg nincs benne tartósító meg minden, de azért egy frissen főtt krumpli-répa-pipihusi kombinációnak nincs párja. Szerintem:)
Aztán én a babakeksszel várnék még legalább egy hónapot, abból is amit én használtam az a húúúdeelfelejtettem a nevét, elefántos van belőle baba-és gyerek változat is. Na meg van Hipp-es! Szerintem az a legjobb. Én nem nagyon olvasgattam az összetételét, meg ilyeneket, egyszer úgy is mindent el kell kezdeni, fog Eszter még bablevest is enni! Tudom most még hihetetlen!
Aztán meg egyáltalán nem baj az, ha nem tömöd kajával napi 3x, hanem szopik, és csak 1x-2x adsz neki vmi hamit. Nálunk elég sokáig tartott Gergővel mire kiváltotta a kaja a tejcsit. Mátét anyukám tanácsára hamar elkezdtem etetni, hááááttt.... úgy érzem Gerivel jobban csináltam, és a kicsivel is így fogom...
Szerintem délelőtt kezdd pár kanál almával, 2 szopi között. Azt szokták mondani , hogy szopi után kell, de ha meg az után adod akkor tuti nem fogadja el, mert már nem éhes. Tapasztalat...próbáld ki ezt is azt is, nektek mi válik be!
Puszi

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
zsuzska88
Üllő
 
 


Szia Zsuzska!
Hogy vagytok?Nem tartozom a csakúgymegkérdezemmertúgyillik táborba..úgyhogy mesélj,tényleg érdekelnek ám a fejlemények..mi az,hogy" fogjuk rá"?
Köszi a gyors választ!Igen:az őszibarackon és az almán már túl vagyunk :wink: az előbbit muszájból adtam neki,amikor 4 napig nem volt sötét produkció a pelusban :lol: Hát mindkét gyümit marha jól eszi szopik után...Rengeteget,úgyhogy félek is,hogy túl sokat!!!!!!!!!!!
Csak a babakeksszel nem vagyok kibékülve,a sok cukor miatt...nem szeretném a még ki sem bújt fogacskáit elrohasztani :evil: majd veszek cukormenteset,még ha nem is 1000 Ft-os spéci cukorbomba :twisted: Hát az biztos,hogy én sem fogok üveges készkaját adni neki!
Pusszantalak:Perla

Kép
perla1979
 
 


Nah, hát akkor múlt csüt voltam a dokinknál, kicsit megnyugtatott a méhlepény tapadását illetően, már nem kell félni, hogy bármikor leszakadhat. Hep eredményem negatív, az is szupi, cukor is jó, kicsit még vérszegény vagyok, de hát ez nálam normális. Viszont találtak fehérjét a vizeletemben, ami annyira már nem jó. Ma küldtem új mintát laborba, szerdán lesz eredmény, remélem nem lesz benne semmi. Mert pénteken voltam a védőnőnél, és megnézte azonnal a vizeletem, ő nem látott benne semmit, de hát azért ő mégis csak egy védőnő....
Gyerekek nőnek, meg persze a foltok és sebek száma is! Szóval van miért izgulni mindig.
Ja a picurkám is szépen növöget, kemény 600g-ra becsülte a doki :) Jó mi. szóval lehet ráhajtok a növesztésére vhogy, (elevit, sok hohes-c) NEkem kicsinek tűnik.
Na most mentem, altatni a kölyköket, meg magam is:)

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
zsuzska88
Üllő
 
 

 
 

Sziasztok!

Amennyire látom, régi motoros itt már szinte mindenki Gidai doktor úrral kapcsolatban. Nekem egy olyan kérdésem lenne, hogy a vizsgálatkor ő maga személyesen megvizsgálja-e a kenetet mikroszkóppal, vagy elküldi kenettenyésztésre?!

Egy ismerősöm volt egy előadásán, ahol arról beszélt, hogy az azonnali mikroszkópos kenetvizsgálat adja a legpontosabb eredményt.
Ebből kifolyólag én szívesen elmennék hozzá, amennyiben valóban vizsgálja is a kenetet mikroszkóppal.

Nagyon sok dokinál jártam mostanában, mindegyik más diagnózist állított fel a hüvelyi folyásomra, és mindegyik elküldte tenyésztésre a kenetet, de egyik sem oldotta meg a problémámat. Ezért szeretném megtudni, hogy vizsgál-e mikroszkóoppal? Hátha igaza van, és a legpontosabb eredményt az azonnali mikroszkóp adja, és végre kiderülne, hogy mi okozza a bajom.

Kérlek írjátok meg, hogy alkalmazza-e helyben mikroszkópos vizsgálatot? Baromi nehéz olyan dokit találni, aki a mikroszkóphoz is ért!

Köszönöm!
recak
Budapest II. kerület
 
 


Szia Recak!
Üdv itt!Én úgy tudom,hogy elküldi a Medserv kft.-hez..ha jól emlékszem a nevére :oops: legalábbis a rákszűrést ott végezteti...
de ha gondolod,menj el hozzá vagy beszélj vele! :roll:
Minden jót kíván:Perla

Kép
perla1979
 
 


Köszi a választ!
recak
Budapest II. kerület
 
 


Sziasztok!

Bocs, hogy eltűntem, de ahogy egyre nagyobb a gyerek, úgy egyre kevesebb az idő :wink: De gondolom ezzel nem vagyok egyedül :lol:

Perla! Én elkezdtem neki adni 6 hónaposan a babakekszet, persze csak mértékkel... 2-3 naponta 1-et. Lehet, hogy sok benne a cukor, de egyrészt imádja, másrészt szerintem ennyi nem árt a szervezetének... Cukormentes babakeksz? Hát kíváncsi vagyok, hogy találsz-e olyat... majd írd meg... Egyébként én is főzőcskézek Dávidnak... először üveges kajákat adtam, de aztán végig gondoltam, hogy friss gyümölcsből-zöldségből készítve mégiscsak jobb, arról nem is beszélve, hogy mennyivel olcsóbb...

Képzeljétek! Dávid elkezdett menni a járássegítővel... tök durva... kicsit féltem is a picurka lábát, hogy nehogy el deformálódjon, de egyszerűen nem tudok ellene mit csinálni... hiába ültetem le, azonnal pattan is fel és tolja az oroszlánt... és napról napra egyre bátrabb, már néha elengedi a kapaszkodót is, de persze akkor azonnal tottyan :) Szóval a mi házunk táján ilyen történések vannak...

Majd teszek fel 1-2 képet is :)

Jaaa és még egy :) Jövőhéten doki és indul a kistesó projekt!!!! :)))) Szurkoljatok, hogy mielőbb összejöjjön :))))

Mindenkinek sok puszi:
Nikicske

Lilypie - Personal pictureLilypie Third Birthday tickers

KépKép
nikicske
 
 


Nikicske!
Jó,hogy hallunk felőletek!Természetesen megy nektek is a drukk! :wink: Gratula Dávidbaba járogatásához :lol: Várjuk a képeket,és arról a csoda járássegítőről is! :roll:
A kexből :wink: csak feleket adok 1 almához.Képzeljétek:egy kicsi kis szopi után bevág 1 egész almát fél kexszel,pedig még csak néhányszor kapott,és már az elsőt is így falta 8) Nem sok az neki?
Pusszantunk mindenkit:Perla

Kép
perla1979
 
 


Jajjj de el van veszve mindenki... :(

Lilypie - Personal pictureLilypie Third Birthday tickers

KépKép
nikicske
 
 


Húúúúúúúú,nagyon gyengélkedik a csapat!Hogy vagytok?Hol vagytok?Ti is betegeskedtek?
Minden jót kíván mindenkinek:Perla

Kép
perla1979
 
 


Nikicske!
Hogy álltok a napirenddel?Minden oké?Kellett a Closti?
Zsuzska!
Hogy vagytok?Minden rendben?Rég láttalak már a fb-on is! :cry:
Manguszta!
Veled mizu?
pusszantunk mindenkit szeretettel
ja:tudtátok,hogy a mi dokibácsink adjunktus lett? :wink:NAGY gratula neki!

Kép
perla1979
 
 


Sziasztok!

Tényleg nagyon ki van halva a fórumunk... :(

Perla! Clostit nem szedtem be, mert nem mertem... :roll: Jövőhéten visszamegyek dokinkhoz és megkérdezem, mi a véleménye...

Napirendünk úgy ahogy kialakult... már kb tudom, mikor alszik napközben, de még mindig inkább több rövidet alszik, mint 1-2 hosszút... már nagyon várom, hogy 1 nagy alvás legyen ebéd után :D És ti hogy vagytok?

Többiek?

Friss képet rakhatna fel mindeni...

Dávidról itt egy:

Kép

Mindenkinek sok puszit küldünk!!!

Nikicske&Dávid

Lilypie - Personal pictureLilypie Third Birthday tickers

KépKép
nikicske
 
 


Sziasztok!

Nikicske, gyönyörű Dávidbaba!
Nincs sok hírem... majd jelzem, ha van... :roll:
Puszi mindenkinek!

Kép
manguszta
 
 


Sziasztok csajok!
Olyan jó már hallani felőletek! :oops: :lol:
Nikicske!
Ne aggódj a napirend miatt:minden baba más,Eszterem sem szeret hosszasan aludni :oops: de ha ennyi elég,akkor ám legyen :lol: Azt olvasgattam,hogy az eleven,világfelfedezős babák ilyenek..éheznek az új élményekre és nem pazarolják a drága idejüket holmi haszontalan alvásokra :lol: :lol: :lol: Nagyon cuki ez a kis herceged!És most sokkal kerekebb is...sokat változott az arca
Eszter az új etetőszékében:
Kép
Pusszantunk mindenkit szeretettel
GYERTEK GYAKRABBAN :wink:

Kép
perla1979
 
 


Sziasztok.

Eltűntem, de nem is sok időm volt gép előtt lenni.

Képzeljétek, Április közepére várjuk Zsigikém kistestvérét. Sajnos ő már nem "Gidai baba" lesz:( de azért maradok veletek :) feküdtem két hétig, mert volt egy hemaotomám, de már talpon.

puszi NEKTEK!!!

Boni
[img:yucp9am9]http://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1334832748.9884.gif[/img:yucp9am9]
[img:yucp9am9]http://lb4f.lilypie.com/XHwTp2.png[/img:yucp9am9]
[img:yucp9am9]http://lb1f.lilypie.com/6zjXp2.png[/img:yucp9am9]
bonianyu
 
 


Bonianyu!!!!!!!!
Végre hallunk felőled!!!!!!!!NAGY gratula a kistesóhoz!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :lol: :lol: :lol: Hogyhogy nem lesz Gidais baba?ha van egy percnyi időd,azért jelentkezz,mert kíváncsiak vagyunk ám rátok (IS)!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Vigyázz magatokra!
Pussz mindenkinek

Kép
perla1979
 
 


Azért, mert elköltöztünk vidékre( ország Nyugati fele. és onnan macerás lenne bejárni.:( így most valószínűleg Keszthelyen fogok szülni.

Boni
[img:yucp9am9]http://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1334832748.9884.gif[/img:yucp9am9]
[img:yucp9am9]http://lb4f.lilypie.com/XHwTp2.png[/img:yucp9am9]
[img:yucp9am9]http://lb1f.lilypie.com/6zjXp2.png[/img:yucp9am9]
bonianyu
 
 


Sziasztok!

Bonianyu! Nagy-nagy gratula!!!! De jóóó! :) Ez nagyon jó hír :) Remélem én is nemsoká ilyen hírekkel rukkolok elő :)

Mindenkinek szép napsütéses őszi napot!

Puszi

Lilypie - Personal pictureLilypie Third Birthday tickers

KépKép
nikicske
 
 


Sziasztok!
Bonianyu! gratulálok! Ez tök jó hír!
Nikicske hajrá-hajrá!
Nekem meg már nincs sok hátra, bár azt hiszem a neheze még most jön! Már estére egyre fáradtabb vagyok, a derekam iszonyatosan tud fájni! De a jóslókat eddig még megúsztam, pedig Gerinél ilyenkor már javában volt! Amúgy minden ok, 2 hét múlva megyek a dokinkhoz, Andriska meg csak növöget a pocakomban, már lassan akkora leszek mint egy... nem is tudom mekkora.
Na majd még jelentkezem!
Pusszantás!

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
zsuzska88
Üllő
 
 


Sziasztok!

Bonianyu, nagy-nagy gratula! Gyere gyakran!!!
Velem nincs sok újság, szedem a metet az IR miatt, valamit tuti csinál, mert olyan rosszul voltam most a mensi alatt, mint 10 éve nem. Biztató :roll:
Lassan mennem kéne rákszűrésre is kedvenc Doktorunkhoz, kérek majd időpontot, vagy a mostani vagy jövő hétre; háha összefutunk.
Pussz mindenkinek!

Kép
manguszta
 
 


Manguszta!
gyere a jövőhéten, 17-én én is akkor megyek, 5-re kértem időpontot!
Puszi!

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
zsuzska88
Üllő
 
 


Üdv mindenkinek!!

Bocsi hogy ennyire eltűntünk, de mióta elkezdődött az iskola, teljesen felfordult az életünk. Azt sem tudom melyik gyerekhez menjek, mikor mit csináljak. Eszterrel játszóra, vagy tanulni Mátéval, mellette a háztartás..... Hát néha elég rendesen összecsapnak a fejem fölött a hullámok. De így van ez rendjén :D
Eszter jó nagy már, fut, rohan, motorozik, szavakat mond. A legszebben azt, hogy apa. Én megmaradok edének szerintem örökre :D :D :D :D
Zsuzska, őrület mennyire megy az idő.... mindjárt szülsz!!!! Hogy bírod a fiúkkal?
Boni!! Neked pedig külön gratula! Úgy látszik éghajlat változásra volt szükségetek. :)
Sok sok puszi mindenkinek, akiket külön nem említettem azoknak is!!! Jó hogy itt "hallok" felőletek

E+E

Kép Mikulás

Kép

Kép
Kép
enimeniko
 
 


Csajok!
Hújj,de el van veszve mindenki!!!!!!!!!!! :evil: :evil: :evil: :( :( :( Ugye jól vagytok?????!!!!!!!!!!!!!Aki él és mozog,jelentkezzen már,mert kezdek ám aggódni :roll: :cry:
Én bárányhimlősen és várom,hogy Eszter elkapja-e vajh! :roll: Szerencsére eddig semmi...lehetséges ez??????????? :roll: vagy nem is bárányhimlő???????? :wink:
NAGY puszi minden kicsinek és nagynak!!!!!!!

Kép
perla1979
 
 


egy "friss" kép a ma 8 hónapos nagylyányról Kép

Kép
perla1979
 
 


Sziasztok!

Nagyon tüneményesek ezek a Gidais gyerekek!!! :)) és már milyen nagyok!!!! Hihetetlenül szalad az idő... Mindjárt karácsony! Zsuzska! Mindjárt itt a legifjabb babyke :) Izgulsz már? :D

Mi jól vagyunk, készülünk az ünnepekre! :)

Mindenkinek sok puszi:
Nikicske&Dávid

Lilypie - Personal pictureLilypie Third Birthday tickers

KépKép
nikicske
 
 


Sziasztok!
Perla ha bárányhimlő, annak 21 nap a lappangási ideje, szóval várj nyugodtan!

nikicske! hogy izgulok-e? az nem kifejezés, sőt! Meg már úgy szeretném a karomban tartani! Csak most a bibi az, hogy áttette dokibácsink a szülés idejét, elvileg január 10, ultrahang alapján. Szóval még bármi lehet, de azért azt nem szeretném kivárni. Mert hát már mindjárt itt a december, ez is olyan lassan fog telni!
Meg volt egy kis izgalom, utolsó uh alapján nem nő a baba. Na hétfőre berendelt, hogy befekvés kivizsgálás, erre megnézte a kórházi uh-val és ott mindent rendben talált, szóval feleslegesen izgultam annyit. Szóval most itt tartunk valahol a 33 és 35 hét közt, aztán egyszer csak kipottyan onnan Andriska:)
Puszi

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
zsuzska88
Üllő
 
 


Sziasztok!

Zsuzska! Hát elhiszem, hogy izgulsz :) De már tényleg nincs sok hátra és a kezedben tarthatod Andrist :)

Nekem is van egy jó hírem :D Alul láthatjátok :wink:

Sokszor puszilunk mindenkit és köszönjük a drukkokat! :)

Lilypie - Personal pictureLilypie Third Birthday tickers

KépKép
nikicske
 
 


Nikicske gratulálok az új pocaklakóhoz! Legalább dokibácsink megint el lesz látva kismamával, hisz én már úgyis a végén járok:-)
Na most egy kicsit irigyellek ám:) olyan jó az eleje!
Puszi

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
zsuzska88
Üllő
 
 


Szia Nikicske!
NAGY gratula a bambino/a-hoz!!!!!!!!!!!!!Örülök,h ilyen gyorsan sikerült :wink: Vigyázz magatokra!És ha ráérsz,majd válaszolj a privire! :wink:
Zsuzska!
Hogy vagytok?
Puszi mindenkinek!

Kép
perla1979
 
 


Nikicske:)

Zsuzska én a végét jobban imádom:) az első hónapok nekem mindig hányással telnek:)

Boni
[img:yucp9am9]http://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1334832748.9884.gif[/img:yucp9am9]
[img:yucp9am9]http://lb4f.lilypie.com/XHwTp2.png[/img:yucp9am9]
[img:yucp9am9]http://lb1f.lilypie.com/6zjXp2.png[/img:yucp9am9]
bonianyu
 
 


Köszi Csajok! :)

Csütörtökön már meg is nézte a doki, petezsákocskát már látta :) Addig nem is mertem nektek megírni, amíg nem néztük meg, hogy minden okés-e és jó helyen van-e :)

De! Az igazság az, hogy dokit váltottam :( Ennek nagyrészt kényelmi okai vannak, mert a közvetlen szomszédunk is szülész-nőgyógyász, másrészt annyira jófej, hogy még bejelentkeznem sem kell, csak amikor időm engedi átszaladok és ránéz a kis babykére... Soha, sehol nem volt még protekcióm, és bár nem szép dolog, de őszintén szólva nagyon jóóóó :) Úgyhogy a kistesó nem lesz gidais baba, de ha nem gond, azért maradok veletek, mert úgy megszerettem ezt a kis csapatot :)

Én egyelőre jól vagyok, még csak most kezd egy kis émelygés kerülgetni, de egyelőre nagyon nem vészes... én csak amiatt nem szeretem ezt az első időszakot, mrt halálra izgulom magam, hogy minden rendben legyen... na meg most ugye Dávidnak nem mondhatom, hogy nem veszem fel, meg nem emelgetem, mert egyrészt ő még nem is értené meg, másrészt tisztába tenni, etetőszékbe belerakni, kiságyba tenni, stb ugye muszály... Tényleg Zsuzska! Te ezt hogy oldottad meg? Bár gondolom ugyanúgy emelgetted Gergőt, mint én Dávidot...

Boni! Hihetetlen, de már te is túl vagy a félidőn... Most végülis hol fogsz szülni?

Én így végül a szent Imrében szülök... nagyon sok jót hallottam róla, szép, tiszta színvonalas kórháznak tűnik... ráadásul a cégemnek szerződése van vele, így a hotelszoba szolgáltatás is ingyen van...

Mindenkinek szép napot kívánunk!

Puszi

Lilypie - Personal pictureLilypie Third Birthday tickers

KépKép
nikicske
 
 


Perla!

Nem kaptam tőled semmilyen privit... :( Küldd el még egyszer és azonnal válaszolok! :)

Puszi

Lilypie - Personal pictureLilypie Third Birthday tickers

KépKép
nikicske
 
 


Sziasztok csajok!
Bonianyu, na igen nekem is, és főleg most harmadjára volt nagyon durva, de már szinte nem is emlékszem a hányásokra. Arra viszont igen, hogy a wc felett görnyedve mondtam anyukámnak, hogy ha még1x gyereket akarok, akkor emlékeztessen erre:-)

nikicske hát az emelgetés az tényleg gázos, de inkább már itt a vége felé.... az elején tudod, hogy a mindent vagy semmit elv érvényesül. Ha attól elmegy, mert felemeled a gyereket, akkor lehet hogy jobb is...én így voltam vele. Persze nem 100 kg-kat kell emelgetni, de ha muszáj megfürdetni, bepelenkázni meg berakni az etetőbe, akkor muszáj... nem nagyon van választási lehetőséged!
Szóval én még most is emelgetem, sőt cipelem, most jött ki a maradék két szemfoga, ami láz, nyűgösség, fájdalom, amit csak el tudsz képzelni, szóval volt hogy a kezemben volt , úgy főztem. De túléltük:) Most meg már (illetve egy ideje) a fűtésszezonban járkálhatok a pincébe a kazánt rakni, ami azért naponta többször fel-le, és van hogy viszem Gerit is.... na de ez van, azért óvatosan mindennel, de úgy is jelez a tested, ha gáz van, ill. mielőtt nagyobb gáz lenne!

Én meg úgy döntöttem, hogy 20 nap múlva (persze ha dokibácsink is beleegyezik) akkor "megindítjuk" a szülést. Természetesen egy nagyon kíméletes homeopátiás koktéllal, ami vagy bejön vagy nem.... :-) Hallottatok már erről? Kiváncsi vagyok mi a véleménye a dokinknak erről, lehet forgatja majd a szemeit. Mindenesetre hétfőn kiderül akkor megyek hozzá. Igazából azt se nagyon tudom hogy áll a homeopátiához. Mondjuk a bogyókat már szedem, holnaptól málnalevél tea (ha meghozzák a patikába).
Eddig bármikor hoztam szóba ezeket a bogyókat, sose mondott rá semmit. Szóval se rosszat se jót. Majd meglátjuk mi lesz belőle. De azért jó hogy már nincs sok!

Na majd jelentkezem!
Pusszantás

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
zsuzska88
Üllő
 
 


Szia Zsuzska!

Tavaly én a 37. héttől szedtem a caulophyllumot és a Cimicifuga recemosat, illetve ittam én is a málnalevél teát. Én meg is beszéltem ezt Gidaival, ő mondta, hogy egészen nyugodtan. Nekem egyébként nagyban segített is, mert gyakorlatilag a szülőszobára 2 ujjnyira tágulva kerültem be, és utána is gyönyörűen folytatódott a tágulás, az más kérdés, hogy a végén mégiscsak császározni kellett, mert rászorult Dávid fejére a méhszáj... :S

Én ma megyek UH-ra szívecskét hallgatni... :D Alig várom a délutánt!!

Puszi

Lilypie - Personal pictureLilypie Third Birthday tickers

KépKép
nikicske
 
 


sziasztok,

bocsánat, kicsit eltűntem
de meg van ám az oka.

nagyon édesek a babák!

bonianyu! gratulálok!

nikicsike: de jó! Neked is gratulálok! :) mi volt az Uh-n?
zsuzska:mindjárt szülsz! :) de jó! :)

Házat vettünk, hitelt intéztünk, költöztünk.:) így tömören és velősen. :) szóval nem unatkoztunk. Elég kemény volt Levivel költözni. október végén kezdtük, most már minden a helyére került.
Jól vagyunk, nem unatkozom Levi mellett.
Mi is gondolkodunk kistesóban most már..
Csak még kicsit orvos problémában vagyok. Elköltöztünk (Kistarcsára) és a férjem az itteni kórházban dolgozik. Így a kórház 3 perc autóval innen. :) A klinika, magánrendelés meg 45 perc..
de olyan nehezen váltanék..megszoktam már dokinkat.. viszont a férjemet ismerik itt a nőgyógyászok..és nem kellene sokat beutaznom sem...nagy dilemma..

Kép
Lilypie Pregnancy tickers
henne
 
 


Sziasztok csajok!
Ma negyed 2-kor megszületett Zsuzska bambinoja,Andriska...2560 g-mal és 53 cm-rel!!!!!!!!! :lol: :lol: :lol:Mindketten jól vannak....többet nem tudok...
NAGYON ÖRÜLÜNK ÉS GRATULÁLUNK!!!!!!!!!!!!!!!!!
ISTEN HOZOTT ANDRISKA!!!!!!!!!!!!!!!!!!puszi nektek és MINDENKINEK

Kép
perla1979
 
 


Sziasztok!

Nagy-nagy gratula Zsuzskáéknak!!! Jó korán jött Andriska... 30-ra volt kiírva Zsuzska. Bár végülis csak 2 és fél héttel hamarabb. A lényeg, hogy mindketten jól vannak!!!! :)

Henne! Jó hogy hallunk felőled! Majd Leviről dobhatnál fel képet :) Pl. szülinapit? :) Tényleg, hogy telt az első szülinap?

Üdv mindenkinek!

Lilypie - Personal pictureLilypie Third Birthday tickers

KépKép
nikicske
 
 


Zsuzska :) már nem kell a csodakoktél:) sok tejcit!

henne:) akkor ti is változtattatok:) húzos egy ilyen költözködés:) drukk tesóhoz:)

nikicske mi volt az UH-n?

Boni
[img:yucp9am9]http://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1334832748.9884.gif[/img:yucp9am9]
[img:yucp9am9]http://lb4f.lilypie.com/XHwTp2.png[/img:yucp9am9]
[img:yucp9am9]http://lb1f.lilypie.com/6zjXp2.png[/img:yucp9am9]
bonianyu
 
 


Sziasztok csajok!

Na itthon vagyunk, már tegnap kidobtak minket, mondjuk eléggé csodálkoztam rajta. Csipulkánk (most még így hívjuk) kicsit besárgult, meg hát az a 2370 g se túl sok amivel hazajöttünk.. De tejcsi van mint állat, alig győzöm fejni, átlag 1,5 óra után tele van mindkettő, de Gerinek nagyon ízlik, szóval kárba nem megy:-)
Szóval egy kicsit korán jött a bébink, nem tudom mi volt az oka, de valószínű ez a sok front. Fullon volt a szülészet is.. Már hétvégén is elég sokat görcsölt a hasam, sokat jártam wc-re, szóval gondoltam, hogy lesz vmi. Aztán hétfőn reggel 4-kor is arra ébredtem, hogy fáj a hasam de semmi extra. Tehát vártam, úgyis meg volt beszélve a dokival, h megyek reggel a sztrepto vizsgálatra. Hát be is mentünk, de mondtam, h kezdődik vmi. Megvizsgált, 2 ujjnyira nyitva voltam, mondta, h várunk kicsit, aztán burokrepesztés. Persze a szülőszobán már egy darab fájásom sem volt, mégis mikor jött délben burkot repeszteni, addigra már bő 3 ujjnyi volt. Aztán a repesztés után szépen lassan jöttek a fájások, de tényleg nem rohamosan, nyugis volt minden, sőt nem is volt olyan vészes, nagyon könnyen megszületett Andriska. Persze a dokink megint alig csípte el a kitolást, (állítólag a budin ült mikor hívták, h már szülök:-) )
De mire a fejecskéje elérte a gátat addigra beesett. Volt gátvédelem is, szóval semmilyen sérülésem nincs. Baromi mákom volt, a második tolófájásra már kint is volt. Tehát megint volt egy gyönyörű szülésem. Aztán gyorsan kiszívták az orrát, és még köldökzsinórral együtt rám rakták, megvárták míg már nem lüktet, csak akkor vágták el, pontosabban a férjem vágta el, végre sikerült, mert az első kettőnél ez lemaradt. Aztán öltözés után egy órát 3-asban voltunk, szopizott is mindjárt a kis drágám.
Szóval egyszerűen fantasztikus volt minden! És a fájdalom pedig minimális volt. El sem hiszem hogy ennyi volt az egész!
A szülésznőnek is sokat köszönhetek, tündéri barátságos kb 40-es volt, mindent megtett amit kértem, komolyan ez felejthetetlen élmény volt!
Na majd még jelentkezem, csak hát nem könnyű 3 gyerekesnek lenni:-)
Puszi

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
zsuzska88
Üllő
 
 


Drága Zsuzska!
Örülünk,hogy végre jelentkeztél..annak pedig még jobban,hogy ilyen könnyű szülésed lett!!!!!Nagyon ügyesek voltatok mindannyian!!!!!!!!!!!!!!!!!NAGYON ÖRÜLÜNK ÉS PUSZILUNK!!!!!!!Várjuk a "fejleményeket" :wink: ÜDV:Perla

Kép
perla1979
 
 


Szia Zsuzska!

Nagy-nagy gratula! Szuper, hogy ilyen könnyen ment! :)

Puszi

Lilypie - Personal pictureLilypie Third Birthday tickers

KépKép
nikicske
 
 


jó készülődést, és Áldott Békés Ünnepeket kívánok !
egy kis vidámság
http://tanulas.network.hu/video/kikapcs ... _karacsony
Nádasi Veronika csodás hangja ismét :)
http://www.youtube.com/watch?v=KEIKrlDH16w

Boni
[img:yucp9am9]http://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1334832748.9884.gif[/img:yucp9am9]
[img:yucp9am9]http://lb4f.lilypie.com/XHwTp2.png[/img:yucp9am9]
[img:yucp9am9]http://lb1f.lilypie.com/6zjXp2.png[/img:yucp9am9]
bonianyu
 
 


Mindenkinek nagyon boldog,békés,meghitt karácsonyt kívánok!!!!!!!!

Kép
perla1979
 
 


...és természetesen nagyon boldog,kaksis pelenkákban gazdag új évet is kívánunk: Kép

Kép
perla1979
 
 


Ballag már az esztendő, vissza vissza nézve,
nyomában az öccse jő, vígan fütyörészve.
Beéri az öreget, s válláról a terhet
legényesen leveszi, pedig még csak gyermek.
Lépegetnek szótlanul, s mikor éjfél eljő
férfiasan kezet fog múlttal a jövendő.
Boldog új Esztendőt!

Boni
[img:yucp9am9]http://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1334832748.9884.gif[/img:yucp9am9]
[img:yucp9am9]http://lb4f.lilypie.com/XHwTp2.png[/img:yucp9am9]
[img:yucp9am9]http://lb1f.lilypie.com/6zjXp2.png[/img:yucp9am9]
bonianyu
 
 


Sziasztok!
Először is mindenkinek nagyon boldog új évet kívánnék!
Úgy elfogott a nosztalgia, ahogy nézem itt a terhes vonalzókat, pedig azt mondtam a szülőszobán,hogy ez volt az utolsó, és mégis már most újra szeretnék terhes lenni! Tiszta hülye vagyok , mi? :-)
Meg a férjem is mondogatja, hogy azért egy kislány még jó lenne. De ha lesz is ,akkor majd 4-5 év múlva. Kicsit szeretnék rápihenni a dologra, meg végre bulizni egy hatalmasat:-)
Kedves drbácsink is ezt kérdezte utolsó nap a kórházban, hogy mikor lesz 4.? De biztos megkérdezi majd megint a kontrollon, aztán majd jól megmondom neki, hogy akkor ha garantálja a kislányt, és féláron járhatok hozzá:-) Hiszen akkor már (ill. már most is) "törzskismamája" leszek :-)
Na elég a hülyeségből, ember tervez, Isten végez, az biztos hogy majd szólok nektek!

Andrisom már 3kg, annyira örülök, nagyon szépen hízik. És egyre többet van ébren is, nézelődik. Olyan jó is ez az időszak. Holnaptól dolgozik a férjem, pedig jó volt ez a3 hét, amíg itthon volt velünk. Na nem baj, kiváncsi vagyok, hogy mi lesz itthon a 3 gyerekkel
A nagyok még mindig imádják a kistesót, szóval eddig még minden ok.

Írjatok már mi van veletek, hogy teltek az ünnepek!
Sok puszi

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
zsuzska88
Üllő
 
 


Sziasztok Csajok!

Mi újság? Hogy vagytok? Gyerkőcök? Hogy viselitek ezt a téli bezártságot? :S Én őszintén szólva már nagyon unom, nagyon mennék már Dáviddal többet csavarogni, játszóterezni, stb... Hogy teltek az ünnepek?

Zsuzska! Milyen a 3 gyerekkel? Milyen baba Andriska? Sokszor kel éjjel? Nem ébreszti fel a nagyokat?

Perla! Zabálnivaló Eszter ebben a szilveszteri szerelésben? Ez a hajpánt :):):)

Henne! Beindult a babyprojekt? Szurkolok!!!

Egy hét és én is fellélegezhetek, mert betöltjük a 12. hetet... eddig úgy tűnik, minden rendben, bízom benne, hogy ezután sem lesz gond! Szurkoljatok, hogy most egy szépséges kis hercegnő növekedjen a pocakomban!!! Nagyon szeretném... :oops:

Szép estét!

Niki

Lilypie - Personal pictureLilypie Third Birthday tickers

KépKép
nikicske
 
 


Szia Nikicske!
Köszi a dicséretet! :wink:
Nagyon szorítok,hogy meglegyen az a hercegnő!De abban,hogy szép lesz,abban biztos lehetsz! :lol:
Igen,én is unom már ezt a mégráadomeztismegnefázzon időszakot....de azért ennek is megvan a maga bája...ma reggel Eszter végre látott igazán hóesést...és olyan csodás volt az arca a csodálkodástól...ezekért a pillanatokért érdemes élni! :wink:
Puszi mindenkinek

Kép
perla1979
 
 


Halihó! Hát hová tűnt el mindenki???
Kismamik hogy vagytok?
Én holnap megyek a dokinkhoz, 6 hetesre. Andris már hatalmas, pár deka híján 4,5 kg:-) Jól behozta a lemaradását!

Ja van egy pár babacuccom, bébiőrtől kezdve minden....meg a szülésre is, maradt pár betétem, a gátmasszázsolaj, málnalevél tea, homeós bogyók, szinte nem is használtam őket!
Szóval ha kell vkinek vmi, olcsón eladóak!
Puszi

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
zsuzska88
Üllő
 
 


Sziasztok!
Én is remélem,hogy mindenki jól van....kicsik és nagok egyaránt...nagyon kihalt a terep...akkor mi lesz velünk,ha már itt lesz a jó idő? :wink: Pedig nagyon jöhetne már,mert ez szörnyű...
Eszterem már tologatja a járássegítőt egyedül,és már néha próbál megállni kapaszkodás nélkül..leginkább a hasamnál...
Puszilunk mindenkit:Perla

Kép
perla1979
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet: