Új privát üzeneted érkezett!

szia witch!2-án voltunk a tv-ben.ha akarod megnézheted.www.mtv videotár.hu A rondó című műsorban okt.2-i adás. az mtv 1-en volt.na szia

mó73
 
 


Sziasztok!

Witch,
Köszönöm szépen! Látod én ezért nem kérdezem inkább meg, mert igaz, hogy megérdemelné, de ennyit nem tudok adni az orvosnak.

Bocsi Lányok, de engem alapvetően felbosszant ez a hálapénzesdi. :evil: Nem azért kellene jobb ellátásban, odafigyelésben részesülnünk, mert tudják, hogy a végén kapnak borítékot! És különben is szerintem ők is tisztában vannak vele, hogy mennyibe kerülnek a babaholmik, és azzal is, hogy kb. 2 évig a fizetésünk töredékét fogjuk csak megkapni, utána meg a legtöbben visszamennek dolgozni, mert a GYES viszont tényleg semmire sem elég. :?

Kép
nemone
Budapest VIII. kerület
 
 


Sziasztok!

Kicsit el vagyok tűnve, rengeteg a munkám a héten, így még benézni se volt időm. Most gyorsan visszaolvastam.

Krisztamilli!
De jó, hogy jelentkeztél! Gratulálok Somához és sok tejcsit kívánok!!! :)

Hálapénz: Mindig is utáltam, inkább magánrendelésekre járok nőgyógyászhoz, fogorvoshoz is, ott legalább megmondják a tarifát. Szerencsére komolyabb betegségem, műtétem még sose volt, így eddig még senkinek nem adtam borítékot.
Persze, szülés után biztos fogok én is. De egyelőre még azt sem tudom, kinek...

Lányok!
Egy kicsit meg vagyok ijedve: hétfő este azt mondta a párom, hogy mintha kisebb lenne a mellem, mint mostanában szokott lenni. Én meg azt vettem észre, hogy pár napja szinte egyáltalán nem feszül. A minipocakom mondjuk még megvan, és semmi más aggasztó tünetet (pl. vérzés) nem érzékeltem, de félek, nehogy baj legyen. Csak 27-én esedékes a következő UH, addig izgulhatok...
Vagy ez lehet normális, hogy egy idő után elmúlik/csökken a mellfeszülés??? Nálatok volt ilyen? (Kb. 1 hete csökkentettük a progiszurit 2-ről 1-re, esetleg lehet, hogy ennek jelentkezik most a hatása?!)

Kép
Kép
vuki124
 
 

 
 

Vuki!

NEkem is csökkent annó a feszülés, és van hogy nem mindig feszül, de amilyen dinka én vagoyk, dokihoz mennék, biztos ami biztos. Nem tudom milyen kapcsolatban vagy a dokiddal, de én felhívnám. Főleg ha magánba jársz...

Kép

Kép
witch26
Budapest X. kerület
 
 
 
 


szia witch na megtudtál nézni?írj.hogy vagy?

mó73
 
 


Sziasztok!

Én is felbukkantam........
Ma voltam a védőnőnél és megkaptam a kiskönyvemet. A váróban majdnem elbőgtem magam, úgy örültem hogy végre ideáig eljutottam. Tele volt kisgyerekekkel meg Anyukákkal. Igaz volt egy kiábrándító kislány aki toporzékolt. Majd kiváncsi leszek hogy én hogy fogom kezelni ezt a problémát. :roll:
Egyébként jól vagyok. Továbbra sincs problémám -kopp-kopp-kopp-, néha a székrekedés visszatér, néha fáradt vagyok és esténként sokszor ki kell járni pipilni. Ennyi.
Ma voltam vérvételen is. Nem tudom hogy toxoplazmát néznek-e, de remélem azt is vizsgálják.
Holnap megyek színházba délelőtt, megnézek egy főpróbát. Múlthéten is voltam és én voltam a legfiatalabb. :lol: Főleg nyugdíjasok voltak.
Jövőhéten a 4 napos ünnepen meg tervezzük hogy elutazunk a környékbeli városokba, Vác, Esztergom, stb. remélem még akkor jó idő lesz.
Okt. 28-án megyek IR mérésre, majd nov. 3-án az Istenghegyi Géndiagnosztikára kombinált tesztre, mjad ha már minden eredményem meg lesz megyek nov. 6-án a nőgyógyászomhoz.

Krisztamilli!
Először is gratulálok Soma érkezéséhez!!!!!!!!!

Süni!
Jövőhéten mikor mész uh-ra?
Nagyon kiváncsi vagyok, gondolom te is.
Örülnél az ikreknek?

Witch!
De jó hogy láthattad a kis arcát 4D-n. Hamarosan igaziban is láthatod! :lol:

Kira!
Köszi a privit!!!!!
Örülök hogy jól vagy!

Vuki!
Nekem is csak ritkán feszül a mellem, általában mikor kikelek az ágyból érzem hogy keményebb. De ha megnyugtat szerintem is inkább menj el dokihoz, vagy legalább a védőnőt kérdezd meg. Szerintem a progiszuri csökkentése is közrejátszhat.

Juzsika, Smile!
Mi újság van veletek?

Puszilok mindenkit!!!!!!!!!!! :D :lol: :wink:

Kép
vucuska
 
 


szia Tubikriszta hogy vagy? mi van veled?voltunk a tv-ben a családom ,ha van időd nézd meg a videotárban.szia

mó73
 
 


Vucuska!

Nem 4D-n láttam azt majd 28. án , csak sima uh-on, de cuki volt:)

Momó!

Nem tudtam megnézni, nem találtam, linket tudsz küldeni?


Mi jól vagyunk, ma 3 órát aludtam, görcsölt a pocikám. Ittam egy kis bort orvosi javaslatra, két kortyot, de az is kellemetlen volt, utálom az alkoholt... :shock: Kisasszony is alszik, mert max 2x rugott, és amúgy csendben van :) Bizti a frntok :)

Kép

Kép
witch26
Budapest X. kerület
 
 
 
 


Witch!
Itt a link, én megtaláltam. :)

http://www.mtv.hu/videotar/?category=111

Masut
masut
 
 


Momó!

Sikerült megnézni.. :)
Nagyon szép családod van, és a párod is szimpatikus, nagyon bölcs, és tetszett az is amiket elmondott. A kicsi fiad tiszta apja :)
Most már értjük miért árad belőled a nyugalom és a szeretet :)
Anya is megnézte, neki is nagyon tetszett.
Csak így tovább, és sok boldog évet még nektek :)

Kép

Kép
witch26
Budapest X. kerület
 
 
 
 


Sziasztok!

Ma voltam 18. heti UH-n, és "vissza lettem minősítve" 16 hetesnek :( . A szívműködés jó, a magzatvíz mennyisége is átlagos, csak a méretei alapján még nincs 17 hetes a picúr. :roll:
Két hét múlva kell visszamennem kontrollra, addig izgulhatok, remélem, minden rendben lesz.
maggie75
 
 


Sziasztok!
Vucuska, örülök, hogy már itt tartassz Te is :D Jövő kedden kell mennem uh-ra. Örülnénk az ikreknek, de ha 1 lesz, annak is nagyon-nagyon fogunk örülni. :D A mellfeszülésen és a székrekedésen kívül nekem sincs semmi más tünetem. Max. enyhe émelygések. Azért aggódom néha, de talán inkább örülnöm kellene, hogy eddig elkerült a többi tünet. Lehet, hogy vissza fogom még sírni ezt az időszakot :wink: A hasam is ritkábban görcsölget.

Maggie, biztos minden rendben lesz, ne izgulj!
süni76
 
 


Sziasztok!

Mostantól megint anya fog írni, voltam ma dokinál, mert tegnap óta görcsölök. Kaptam antibiotiumot, mert a hólyagomnál van fertőzés, és ha rámegy a méhszájra koraszülés lehet. Azzal engedett el, hogy ha fekszek és nem csinálok semmit, akkor nem kell kórházba menni... Szóval ez van...
Szorítsatok :cry:

Kép

Kép
witch26
Budapest X. kerület
 
 
 
 


Witch!
Csak ügyesen pihengess, szorítok, hogy a fertőzés mihamarabb elmúljon.
Használd ki az időt valami hasznos dologra (pl. nyelvtanulás...)

Masut
masut
 
 


Witch!

Akkor csak feküdjél, reméljük hamar elmúlik a fertőzés.
Szorítok én is!
maggie75
 
 


Süni!

Köszi, aranyos vagy.
Tegnap szerencsére a családom is megnyugtatott, mostmár nem izgulok. Csak az a két hét olyan hosszú :roll:
maggie75
 
 


Sziasztok!

Köszönöm szépen Mindenkinek a gratulációkat!

A hálapénz dologhoz hozzászólva: én sajna abszolút nem kérdeztem utána szülés előtt hogy mennyi a tarifa, vagy hogy mások mennyit adnak, az meg eszembe sem jutott hogy rákérdezzek a dokimnál mert ha esetleg mond egy összeget tutira megutállom...úgyhogy hosszas gondolkozás után 50.000-et adtam és azóta is furdal a lelkiismeret hogy elég volt- e. Én is a magánredelőjébe jártam végig, alkalmanként 6.000-ft-ot fizettem.
Csak remélni tudom hogy elég volt neki.


Witch!

Nagyon- nagyon vigyázz Magadra, gondolok Rád sokat!!!Pihizz!!!


Vucuska!

El is hiszem hogy meghatódtál amikor megkaptad a kiskönyvet, én is így voltam ezzel.
Akkor is elbőgtem magam már a terhesség vége felé ha belegondoltam hogy hamarosan megszületik a Babám..
További nagyon szép és gondtalan terhességet kívánok Neked!!

Tubikriszta!

Mi újság Veletek? Sajna nagyon nincs időm visszaolvasni, csak picit , mi van a Picúr veséjével?
Írj ha ráérsz.

Mindenki nagyon vigyázzon Magára, sokat gondolok Rátok!!
Sok puszi!!!

Kép
krisztamili77
 
 


Witch!

Vigyázz nagyon magatokra, pihengess sokat. Ha ilyen szigorúan feküdni kell, hát akkor nem tudsz mást tenni. Jól megszenvedsz a dologért, de gondolom Te is úgy vagy vele, hogy a cél érdekében bármit megtennél. Nagyon sok erőt és kitartást kívánok Neked és anyukádnak is ebben.

"A szépség mindenütt ott van, nem rajta múlik, hogy nem látjuk meg."
(Rodin)
rony77
 
 


Witch!

Ez nem jó hír! :(

Pihengess, és nagyon vigyázz Magatokra!


Rony!

Nagyon szorítok! :)

Kép
nika28
 
 


Witch,
Nagyon sajnálom ami veled történt, hol kaptad el? Szedd az antibiotikumot és pihenj tényleg csak annyit kelj fel, amennyit muszáj. Még jó, hogy időben észrevették. És az is tök jó, hogy időben elmentél orvoshoz! Kitartást és ne aggódj minden rendben lesz! Szorítok, hogy minél előbb kigyógyulj ebből.

Krisztamili,
Folyamatosa nézik a pindur veséjét, a múltkori ultrahangon 7,5 mm volt, azt mondták, hogy nagyobb baj a 10 mm felettiekkel van. Így szorítok, hogy a két hét múlva lévő ultrahangon ne legyen felette. Amúgy velünk minden rendben. A cukrom sokszor hülyéskedik és már azt sem tudom, hogy mit csináljak vele, néha teljesen jó néha meg tök emelkedett a reggeli utáni. De már kibírom ez a pár hónapot. A babáért mindent!
Mesélj Te, hogy veletek mizu? Soma szépen nő már? Majd ha tudsz egy kis képet tegyél fel rólatok!
puszi

Momó,
Sajnos nem tudtam megnézni a kisfilmet, mert a munkahelyemen nem játsza le, otthon meg most egy ideig nincs netem, holnap ráizzítom a rendszergazdánkat és remélem, hogy holnap meg tudom nézni.
Veletek mizu? Hogy vagyTok?

Vucuska,
Gratulálok a kiskönyvhöz, majd meglátod, hogy fog repülni az idő és ma holnap már a 18 és a 28 hetes ultrahangra készülsz :)

Vuki,
Nekem egyáltalán nem volt mellfeszülésem és most sincs, annyit csak hogy az elejétől kb a 4. hónapig a mellbimbóm volt eszméletlen érzékeny, sőt néha fájt is, most a hidegre nagyon fáj, de amúgy mostmár semmi más jele nincs.
Na aggódj, de ha jobbnak látod Te is, akkor menj el a dokidhoz, voltál már azóta?


Maggi,
Engem is anno megijesztettek ezzel, és nagyon megijedtem én is, mostmeg inkább többnek néz ki a babó egy héttel, mint amennyinek kéne. Szóval ne izgulj, nem lesz semmi baj, lehet, hogy majd most fog csak többet fejlődni!

puszi
Kriszta

Lilypie - Personal pictureLilypie Third Birthday tickers
Kép
tubikriszta
 
 


Sziasztok
Még meg vagyunk. Már 14 hét végén járok. De még mindig van haematómám. Ez egy kicsit aggaszt. Voltam az Istenhegyi úton én is a 12 héten. Hát én nagyon meg voltam elégedve, nagyon alapos uh-om volt. Kombinált tesztet csináltattam és negatív. Szóval a babáimmal minden rendben. CRL méretek 64 és 68mm. Még sokat kell pihennem, ami már nagyon nehéz.

tubikriszta
igen ,ha lehet bekerülnék én is atáblába. Most vagyok 14 hetes, a 2 lombikból sikerült a harmadik beülti, a nemét még nem tudom.

witch
nagyon szorítok. én is tudom milyen az egész napos fekvés, pihenés. De ha ez segít ki fogod bírni és nem lesz koraszülés.

krisztamilli
gratulálok én is Somához. tetszik nagyon a neve.
juzsika
 
 


szia tubikriszta,köszi szépen jól vagyunk.majd benézek ide,írj majd

mó73
 
 


Sziasztok!

Voltam védőnőnél meg táppénzes papírért, és mondta a védőnő, hogy ne mondjam meg a dokinak, hogy a kórházban csütörtökön csináltak egy UH-t, és akkor itt automatikusan megcsinálják nekem a 18. hetit.
Meg is csinálták, és teljesen behozta azt a két hét lemaradást a picúr, most tényleg 18 hetesnek megfelelő méreteket mértek.
Láttam az arcát, a kezeit, lábait, a gerincoszlopát, csak sajnos nem jó a nyomtatójuk, ezért képet nem tudtak adni :(
A nemére el is felejtettem rákérdezni, annyira örültem a jó értékeknek, a doki meg nem is mondott semmit.
Nem baj, majd a 4D-n. :wink:
maggie75
 
 


Sziasztok!
Juzsika!
Nagyon jó hír, hogy minden okés a babákkal. A pihenésről meg annyit, hogy iszonyú nehéz, de muszály! Ha már eddíg eljutottál, ne ezen múljon. Gondold el, ha megszületnek a babák, annyi időd sem lesz pihenni, hogy nyugodtan megreggelizz... :lol: Úgyhogy amennyire teheted élvezd ki! :)
Maggie!
Az, hogy nem derült ki a neme, szerintem egyáltalán nem baj. Nagyon ritka szerintem ahol 18. heti uh.-on biztosra megmondják. A 4D az tuti!!! Az értékek legyenek rendben, ez a lényeg! :)
Witch!
Jajj Te szegényke! Sajnálom! Most megint kis pihi! De hamar meggyógyulsz meglátod! :) Vigyázz magadra!
Süni!
Holnap mész uh.-ra? De izgi! Hát nagyon kiváncsi leszek...
Többiek??? Mindenki jól van???
Nika??!! Jelentkezz! :P
Pusszancs mindenkinek!!!

Kép
kira76
 
 


Sziasztok!

Nem voltam 2 napig gép közelben, mert a gyerek szobát festettük!
Olyan jó, hogy végre készen van!:)

Maggie!

Örülök, hogy minden rendben a picivel, és behozta a "lemaradást" :)
Nekünk sem tudták megmondani a nemét a 18. héten, csak a 4D-n tudtuk meg, de ott is nagy nehezen, mert nagyon szemérmes a Drágám! :)

Juzsika!

De jó, hogy Nálatok is minden rendben van!:)
Meglátod a haematoma is nemsokára elmúlik!

Kép
nika28
 
 


Én sem bánom, hogy még nem derült ki a neme, az sem baj, ha esetleg majd csak a szülésnél derül ki :wink:
Jövő péntek délutánra kaptunk időpontot 4D-re! :)
maggie75
 
 


Maggie!

De jó!
Gondolom nagyon várod! :)
Én tűkön ültem....hihetetlen nagy élmény! :)

Kép
nika28
 
 


Nika!

Jaj, nagyon várom, hát még a férjem, ő még csak a 7 hetes képet látta, az is elég rossz minőségű volt :)
maggie75
 
 


Kép

Juzsika,
Leírnád nekem, hogy mikorra vagy kiírva és majd beleteszem a táblázatba :) köszönöm
tubikriszta
 
 


Sziasztok!

Olvaslak titeket amikor csak tudlak. A múltkori hozzászólásom óta semmi különös nem történt velem. Viszont ma megijedtem: elmentem a Mammutba és a bal oldalam elkezdett húzódni, nagyon kellemetlenül. nem tudtam hogy a petefészkem vagy a vesém vagy mim fájhat. hazajöttem és úgy döntöttem hogy úgyis ma rendel a dokim felhívom hogy bemehetek-e hozzá. Szerencsére tudott fogadni. Szóval gyorsan taxiba vágtam magam és mentem a magánrendelőjébe. Soron kívül be is hívtak. Megvizsgált a nőgyógyász széken és hasi uh-t is csinált. mindent rendben talált, a gyerkőcök rúgkapálóztak rendesen. Nem is a vesémmel volt a baj, hanem a méhem fala gyors ütemben nől és vakószínű az váltotta ki ezt az érzést. Korábban is volt hasonló panaszom, de ez most nagyon intenzív volt és nagyon megijedtem. Szóval a dokibácsim megnyugtatott, remélem 2 hét múlva látom legközelebb újra és nem lesznek ettől rosszabb panaszaim.
Persze hazaértem és rögtön elmúlt a problémám. :D

Maggie!
A lényeg hogy minden rendben van a picivel.

Süni!
Nagyon drukkolok holnapra!

Witch!
Jobbulást és remélem tényleg nem kell majd kórházba menned.

Krisztamilli!
Köszi!
Én neked gyönyörű babás éveket kívánok!

TubiKriszta!
Tényleg repül az idő. ha bele gondolok nem olyan régen kezdtünk bele az első stimulációba.........szóval remélem minél előbb a kezemben tarthatom én isa picikéimet.
Jaj, már alig várom hogy én is táblatag lehessek. :D

Juzsika!
Örülök hogy a ababákkal minden rendben van. 2 hét múlva megyek én is kombinált tesztre, remélem nálunk is negatív lesz az eredmény. A férjed bemehetett veled az uh-ra?
Hogy történt a vizsgálat?
Annyira nem értek a hematómához, ez árthat a babának? Fel kellene magától szívódnia? Veszélyes lehet?
Remélem minél eltünik onnan.

Vuki, Kira, Nemone!
Remélem jól vagytok!

Puszilok minden kismamát és további problémamentes és boldog babavárást kívánok!

Kép
vucuska
 
 


Sziasztok!
Maggie! Jó, hogy a védőnőd ezt tanácsolta, különben még jó ideig izgulhattál volna, hogy nincs-e valami baj. így meg végre megnyugodhattál. :)

Vucuska! Nálad is megnyugtató, hogy rögtön fogadni tudott az orvosod. :)

Nálunk sincs semmi különös. Egy hét múlva megyünk a 18. heti uh-ra, meg lassan szeretnék elkezdeni járni kismamatornára is, de eddig nem jött össze. Tervezem azt is, hogy elmegyek néha úszni (a dokim, amikor szóba hoztam, nagyon ajánlotta, hogy nagyon jót tesz), de valahogy még oda sem jutottam el. Pedig kellene már egy kis mozgás...

Masut
masut
 
 


Sziasztok!

Köszi mindenkinek a "mellbevágó" válaszokat, megnyugtattatok. Végülis nem rohantam dokihoz, nem érzem, hogy baj lenne. A pocim is növöget, csodálkozom, hogy még senki nem kérdezett rá... Most már kibírom a hétfői ultrahangig, és bízom benne, hogy utána már mindenkinek elújságolhatom a nagy hírt!
A hétvégén Ausztriában voltunk egy kalandutazásos diavetítős fesztiválon. Érdekesek voltak a vetítések, azt hiszem, a hasonló utakat most jó pár évig csak képeken élvezhetem, de nem baj! Egész jól bírtam az autókázást, bár a vetítéseken a nagy melegben néha bealudtam. :)
Hétfőn megyek vérvételre is, én integrált tesztre jelentkeztem (állítólag az a pontosabb, de annak csak a 16. hét körül, a második vérvétel után lesz eredménye).

Witch!
Vigyázz Magatokra! Remélem, hamar elmúlnak a bacik!

Juzsika!
Neked se lehet könnyű feküdni, drukkolok, hogy mielőbb eltűnjön az a hematóma!

Vucuska!
Örülök, hogy minden rendben! Nekem is szokott néha feszülni a hasfalam, de nem nagyon durván.


Akinek nem írtam, attól elnézést, még mindig jó sok munkám van, és a háznéző projektet is fel kell pörgetnünk!
Ma búcsúztatjuk az igazgatónkat, alig várom már, hogy az én búcsúbulimnál tartsunk!
Mindenkinek további szép, gondtalan babavárást kívánok!

Kép
Kép
vuki124
 
 


Sziasztok!
Ma voltam uh-on. Végül 1 babánk maradt. CRL 11 mm, szive pulzál. Egyébként minden rendben. Nagyon boldogok vagyunk. :D
süni76
 
 


Süni,
Gratulálok a bébikéhez, most koncentráljatok Rá! A másik baba segítette őt! Minden jót kívánok Nektek!

Üdv
Kriszta

Lilypie - Personal pictureLilypie Third Birthday tickers
Kép
tubikriszta
 
 


Süni!
Nagyon örülök a hírnek! :D
Mikor kell megint menned?

Kép
vucuska
 
 


Süni!

Gratulálok! :)
Vigyázz Magatokra!

Kép
nika28
 
 


Sziasztok csajok!

Bocs hogy csak igy ismeretlenül, de lenne egy eladó babakocsim hátha érdekel valakit!!
Szerintem az egyik legjobb babakocsi.
Ha érdekel Tel.: 06 30 2951327.

Kép
Kép
Kép

Kép
fiona66
 
 


Sziasztok csajok!

Bocs hogy csak igy ismeretlenül, de lenne egy eladó babakocsim hátha érdekel valakit!!
Szerintem az egyik legjobb babakocsi.
Ha érdekel Tel.: 06 30 2951327.

Kép
Kép
Kép

Kép
fiona66
 
 


Sziasztok!

Mindekinek kellemes hétvégét és jó pihenést kívánok, hétfőn majd "találkozunk"

Puszi
Kriszta

Lilypie - Personal pictureLilypie Third Birthday tickers
Kép
tubikriszta
 
 


tkriszta
a szülés vh.ideje 2009.04.16. Köszi. Tök jó a tábla.

süni
szívből gratulálok, vigyi magatokra

vucuska
nagyon meg voltam elégedve az Géndiagnosztikai Centrumban. Bemehet veled a párod (úgy is van kialakítva ott minden vagyis 2 plussz szék van bent, van akinek még a kislánya is bement), hasi uh-ot fognak csinálni. kb 30 percen keresztül fog tartani. tök jól fogod látni nagy kivetítőn hogy mikor mit csinál és mit mér és folyamatosan mondja hogy minek mi a mérete. aztán összességében már nem igazán fogod tudni a méreteket. De a nyaki tarkóredő mérete meg az orrcsont jelenléte a lényeg. Aztán fogsz kapni az uhról egy kiértékelést. Én a Bátorfy dokinál voltam. Nagyon rendes volt. A végén meg megkapod egyben a vérvétel meg az uh eredményét összegezve.
juzsika
 
 


Sziasztok!

Milyen nagy a csend! :?

Mindenkinek jól telt a hosszú hétvége?

Kép
nika28
 
 


Sziasztok!

Tényleg nagyon-nagy csend van :)

Főként pihenéssel töltöttem a hétvégét! Volt valaki kirándulni?

Nika,
Ti voltatok valahol?

Mindenkivel minden rendben van babaügyileg?

Witch,
én már nagyon várom a holnapi napot :)

tényleg, ha a baba alszik 4D közben akkor meg kell probálni felkelteni? erre van valamilyen tippetek, hogy lehet? :)

Lilypie - Personal pictureLilypie Third Birthday tickers
Kép
tubikriszta
 
 


Kriszta!

Csokit kell enni és felkel, próbáld ki. Akkor kaptam ezt a tanácsot, amikor nem akart a kisasszony mozogni :)
Most ha már rég nem mozgott, akkor egy pici kocka csokit eszek, és bugiba kezd :).
Én is nagyon várom már a holnapot :lol:

Kép

Kép
witch26
Budapest X. kerület
 
 
 
 


Witch,
Egy a baj, hogy én nem ehetek semmilyen édeset :) szóval ez nálam kizárt, még a kis mennyiség is sajnos....

Lilypie - Personal pictureLilypie Third Birthday tickers
Kép
tubikriszta
 
 


Kriszta!

Főként pihenéssel telt a hétvége....
Tegnap volt itt a baba-expo, ott voltunk délelőtt.

Próbáld meg a csoki helyett, hogy iszol 1-1,5 dl teát.
Ugyan nem a legjobb ízesítés nélkül, de szerintem meg lesz a kívánt hatás. :) Vagy esetleg még a cukor mentes kóla is segíthet...nem tudom, hogy azt ihatsz e.
Nekem azt mondták, hogy 20 perccel az uh előtt kell fogyasztani.


Raktam fel képeket a gyerekszobáról.....pontosabban a festésről, mert még nincs berendezve.
Ha meglesznek a bútorok akkor majd azt is felrakom...

Kép
nika28
 
 


Sziasztok!

Nika megkuksoltam pocidat nagyon édes:) meg az uh képek is. :)

Mindenkinek aki itt van,boldog babavárást kívánok :)
madrin
 
 


Madrin!

Köszönöm szépen! :)

Kép
nika28
 
 


Juzsika!

Küldtem privit, remélem megkaptad!

Kép

Kép
witch26
Budapest X. kerület
 
 
 
 


Sziasztok! Én is azt nézem, hogy már többször ugyanazt az üzenetet láttam az oldal tetején, amikor elnéztem errefelé. :) Ugye mindenki jól van?
Nálunk részben munkával, részben kirándulással és vendégfogadással telt a hétvége. Hamar elment, hiába volt 4 nap. :) Szívesen venném, ha mindig ilyen hosszúak lennének a hétvégék. :)

Holnap megyünk uh-ra.

Masut
masut
 
 


Sziasztok!

Tényleg nagy volt a csend ezen a topicon mostanában. Benézegettem, de mivel velem nem történt semmi nem írtam semmit. Csak érdeklődve szemléltem hogy veletek történik-e valami.

Nekünk pihenéssel telt főleg a 4 napos hétvége. Múlthét eleje óta rám jött a főzőcskézés-sütögetés. Nagyon élvezem. Szóval elhatároztam hogy bővítem a konyhai tudományomat és amit csak tudok megtanulom megcsinálni.

Pénteken voltunk esztergomban egy baráti párral és este egy jót scabble-ztünk.

Holnap megyek az MM-be vércukorszint mérésre. Remélem jók lesznek az eredményeim.
Aztán 1 hét múlva meg megyek az Istenhegyire kombinát tesztre. Már nagyon várom. Remélem jó hírekkel fogok onnann távozni illetve azért várom hogy lássam a férjem arcát aikor meglátja a gyerkőcöket mozogni az uh monitoron. Ő eddig csak uh-képeket látott.

Aki megy uh-ra, vizsgálatra, annak minden jót kívánok!!!!

Kép
vucuska
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet: