Új privát üzeneted érkezett!

Katica!
Ez csodálatos! :D Nagyon örülök, hogy ma már hármasban lesztek otthon!Teszel majd fel képet?

Fanni!
Nagyon ügyesek a fiúk! Akkor alakulnak az éjszakák is!


Grétinek tegnap kilőtték a fülét! Szegény nagyon sírt, de gyorsan megvígasztaltam! Igazi kis hercegnő lett, lefényképezni rendesen még nem tudtam, csak féloldalasan, de azt felrakom!
Kép

Kép
Kép
kisfóka
 
 


KAtica gratulálok! :lol: kérünk képet majd a hazatérésről :wink:

Fókuci gyönyörű szemei vannak Grétának és a fülbevaló is szép :lol:
Vendég
 


Köszönjük!
De szép nagylány már Gréta!!!

Kép

Kép
katica_75
 
 

 
 

Katica!
Nagyon szép és aranyos Léna!
Nagyon sok örömöt és tejcsit kívánunk Nektek! :D

Kép
Kép
kisfóka
 
 


KAtica gyönyörűséges LÉna baba! remélem hamar összeszoktok és sok sok tejcsikéd lesz! attól lesz nagy és erős a te édes kicsi lánykád!
Vendég
 


Katica :P
Ez aztán a jó hír :P Nagyon cuki ez a kislány :P
Szívből gratulálok!
Andi ugyan nem írt még vissza, de egy héttel előbb jöttek a babái, mint Léna!

Kisfóka :P
Nagyon szépséges lett Gréti!

Fanni

Fanni, Milán, Márk

Kép
fanni73
 
 


Katica,
gyönyörű kisbaba!
Igen,1 héttel hamarabb születtek,a 31.-en!
A vascseppekkel majd nagyon vigyázz,mert semmivel sem jön ki a ruhából!
Márknak már volt foga amikor még kapta a cseppeket és megfogta neki,de amint abbahagyhattuk,lekopott az elszíneződés a fogáról!

Andi
Kép
aanda
 
 


Katica :P
:D :D :D
De boldog vagyok én is, hogy otthon lehettek!!!
Gratulálok!
Gyönyörűséges a kicsi hercegnő, ez nem kérdés... Hú, de jó lehet végre a karodban otthon járkálni vele.

Kisfóka :P
Gréti gyönyörű - fülcsi nélkül is!!! Jól vagytok? Szopizik még? Elég a tejcsi? Miket csinál?

Remélem, jól vagytok mindannyian! Teszek fel én is képet!

Kép

Véda
Vendég
 


Fanni :P
Drága Fanni! Örülök, hogy jól vagytok ti is. Az 5-6 kilós fiúkat nem semmi lehet cipelni... Főleg neked!
Képeket tegyél fel róluk, légyszi!!!
Amúgy jól elvannak egymással? Sírósak még? Napközben jól alszanak?

Véda
Vendég
 


Sziasztok!
Új vagyok :D
Tudnátok abban segíteni,hogy a Brendon webáruházból ha rendelnék,akkor a fizetés hogyan történik? :?:
Odáig értem,h bankkártyával,nade hogyan?
Megérkezik a rendelt áru és akkor?Vagy hogy? :oops:
Bocsi kezdő vagyok méééég :?
Köszi a segítséget!
vanilia:)
 
 


Kép
Ezt szeretném megrendelni,sajnos a közelben nincs Brendon... :roll:
vanilia:)
 
 


Katica, elpityeredtem, amikor megláttam Léna babát :oops: nagyon gyönyörű a kislányotok!Szívből gratulálok és örülök, hogy együtt lehettek!!!!!!!!!!!
Vendég
 


Köszönjük lányok, jó érzés hogy így osztoztok Ti is az örömünkben! :)

Hnci
köszönjük, és a sok segítséget is "anno"!

Fanni
megérkeztek a pelusok! :lol: Milyen cuki picik! Azt hittem kicsi lesz Lénára, de jók! :shock: :) Köszönjük szépen.
Orsi
a légzésfigyelő már dolgozik :D nagyon megnyugtató. Így már merem hasra rakni, amit nagyon szeret.Örök hála.

Andi
nagyon szépen fejlődhettek a srácaid, nem voltatok hosszan korházban.Mikor írtad a 4 hetet azt gondoltam a 33-34. héten születhettek.

Vanilia
nem tudod felhívni őket??

Kép
katica_75
 
 


Katica :P
Nagyon szívesen.

Véda :P
Egymással sajna még nem foglalkoznak :? csak a féltékenység mindig Márkó szemében... de remélem, "könövi"...
Alszanak még sokat, bár már elég aktívak is. Márkó remekül fog már, Milcsi is igyekszik.
Nagyon jópofa ez a kis Csabika :D Édes csibe!

Íme Mi és Má:
Kép

Márkó és az UFO cumi:
Kép

Kukucs Milcsi:
Kép

Fanni

Fanni, Milán, Márk

Kép
fanni73
 
 


gyönyörűek a babák!!!!

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 


Katica! :D
Gyönyörűséges Léna baba!

Fanni!
A fiúk nagyon szépen fejlődnek! :D Mind a kettő zabálnivaló, és nagyon jól alszanak! Nekem a gyógyszerész azt mondta, hogy ha Moremilket szedek, homeosat semmiképp ne szedjek, vagy az egyik, vagy a másik. (Én a homeost elhagynám.)

Kisfóka!
Gréti igazi kis hölgy lett! :D

Fendike!
Én nem szeretek későn vacsizni, mert rosszul alszom. Majd ez is megoldódik!
Hogy vagytok? Múlt hétvégén adtam neki spenótot krumplival, meg répával mindet megette! :D

Petitpois!
:?: :?:

Jucmuc! :D
Milyen volt itthon?

Kép

Kép
donika
 
 


Pandus!
Mi van veletek? Nagyon eltüntél! :roll:

Kép

Kép
donika
 
 


Sziasztok!

Köszönjük szépen a dícséreteket! :D

Véda!
Gyönyörű Csaba királyfi!
Igen szopizik még Gréta, elég a tejcsi(kop-kop)! Novembertől fog kapni már gyümölcsöt is, kíváncsi vagyok, mit fog hozzá szólni!
Oldalára fordul, próbálkozik a hasról hátra és hátról hasra fordulással is, csak még mindig útban van a válla! Nem tud vele mit kezdeni! :wink: De majd rájön!
Nagyon tud gőgicsélni, meg kiabálni!
Imád babakocsizni, most hogy meg lett emelve neki, meg főleg, mert többet lát! Nagyon kis kíváncsi!
Most anyuméknál vagyunk, gondolhatjátok! Mindenki körülötte van! :D
ti jól vagytok? Lilu? Csaba miket csinál?

Fanni!
Annyira szépek a fiúk! Lehet, hogy már írtam, de nekem nagyon hasonlítanak egymásra! :wink:

Katica!
Hogy vagytok? Hogy telnek a napok?

Boni!
Zsigi jól van? Már ő is 2,5 hónapos! :shock: Rohan az idő!

Donika!
Jól vagytok? Zsombi már sok mindent eszik?

Ti jól vagytok?

Kép
Kép
kisfóka
 
 


Hali lanyok!

Katica,
tunderi a kis Lena,nagyon orulok hogy mar otthon van.Szopizik rendesen?

Fanni,
a fiuk is nagyon helyesek es hogy mennyit nottek mar :shock: :wink:

Veda,
Csabi is olyan nagy fius :lol: Lilla hogy van ,javult a helyzet?

Kisfoka,
edes Greta fulbevaloja :lol: meg persze a tulajdonos is

Donika,
olyan aranyos vagy hogy mindig hianyolsz :lol: :oops: Zsombi jol van?Maszas?

A nyaralas nagyon szuper volt,mind a a harman nagyon jol ereztukm agunkat teljes feltoltodes..Laura minden nap furdeni jart amit nagyon elvezett ugyhogy most menni akarok vele uszni epp uszodat keresek mert a korzetibe ne makarom vinni valahogy nem tunik tisztanak..
Szoval jol kipihentuk magunkat de azota egyfolytaban vendegek vannak nalunk igy alig jut idom netezni.Es Laura mobil lett kuszik-forog mindezt hatrafele igy most mar mindig figyelnem kell hol bujkal eppen :lol:
Ejszakaink borzalmasak,mar feladtam a remenyt hogy valaha 3 oranal tobbet alszok egyhuzamban :cry: Mindent kiprobaltam a tejbepapitol kezdve a teaztatason at de beigazolodott amit mar egyebkent is sejtettem hogy nem attol fogja ataludni az ejszakat ha sokat eszik vacsira.....Most olvastam az Aludj jol gyermekem c konyvet de attol kezdve hogy a forditas valami borzalom a modszer sem igazan jon be nekem..
Ha elmentek a latogatoink megprobaljuk kulon szobaba tenni hatha az segit.Addig ne makarok valtoztatast mert sok lenne hirtelen egyszerre..
Huh jo sok lettem :oops:
Ja es meg cipotema :lol:
Donika te vettel mar cipocsket Zsombinak?En most vettem Lauranak egy Robeez puhatalput es ez az egyetlen amit elvisel es nem huzza le rogton lasd ,pediped ,zokni stb....
Es most gyorsan a kepek:
Kép Kép Kép Kép Kép Kép

Kép
petitpois
 
 


Katica,
Léna babához nagyon gratulálok és milyen szépen fejlődik!!!!

Véda,
Csaba már egy kész úrfi.. :D
Lilla??

Fanni,
édesek a fiúk még mindig
érdekes ez a féltékenység.. :roll:
te hogy bírod??

Petitpois,
Laura cuki mint mindig és milyen szép helyen voltatok, nem csodálom hogy jól sikerült
tetszik nagyon ez a kádba tehető székecske, nem tudom itthon lehet-e kapni, de nekem is kéne vmi hasonló mert a fürdetés elég problémás most átmenetileg, amíg nem ül teljesen stabilan...
éjszakák nem hangzanak jól.. :oops:
Laura miket eszik már??

Donika,
köszi, megvagyunk de ez egy nehezebb időszak

Máté vhogy most sokkal erőszakosabb lett, eddig alig sírt, most többször elégedetlenkedik, követeli állandóan hogy legyen a közelében valaki.
5 foga jön egyszerre, ennek megfelelően nappali alvásai elég bizonytalanok, sokszor felsír és nem mindig tudom visszaaltatni, utána persze még nyűgösebb.. :(
És ami a legnehezebb, hogy mióta felállt, CSAK állni akar, semmi nem érdekli, kb. 2percet játszik el bármivel, különben mászik és keresi, hol állhatna fel. Óriásiakat esik, elharapja a száját, mindig csak azt hallom, hogy koppan a feje vhol, de alapvetően jól bírja.. :? Én kevésbé, totál hulla vagyok, így hogy keveseket alszik, konkrétan semmit nem tudok csinálni, próbálok mindig kitalálni vmt, hogy ne csak az állás érdekelje, és aggódok picit a lába miatt is, nem hiszem hogy jót tesz ez az állandó álldogálás.. :(

Ti hogy vagytok??
Vmi utazás??

Mi holnap megyünk 1 éjszakára külön, nagyon rámfér.. :D

Kép
fendike
 
 


Sziasztok :P
Köszönjük szépen a dícséreteket!

Fendike :P
Úgy kezelem Márkó féltékenységét, hogy mivel Milcsi nem az, olyankor vele - mármint Márkóval- próbálok többet foglalkozni. De különben valahol jogos is, ugyanis Milcsi mellettem alszik az ágyban, még ha ezt Márkó nem is tudja 8), így ő többet van velem...

Nem hinném, hogy a fejlődés útjába kell állni :lol: Bár tény, hogy kicsit korán felállt ez az úriember, de úgyis leül, ha elfáradt :wink:
Nálunk Milcsi szerintem keveset alszik amúgy, de mit tudok tenni? Ennyi az igénye... az 1 kg-val több tesója kb. 2 órával többet alszik...

Petitpois :P
VAlami wellness hotelben voltatok? Édes nagyon Laura. Bevallom, nem gondoltam, hogy egy 6 és fél hós már élvezi az ilyesmit :shock: Az a sárga úszógumiszerűség alul ülős, mint amiben a kádban ül?

Kisfóka :P
Pedig születésük óta napról napra kevésbé hasonlítanak. Az egyik szőke és sötétkék szemű (Milcsi), a másik barna hajú és világoskék szemű, de szerintem zöld szeme lesz Márkónak. Van köztük úgy 3 cm és több, mint 1 kg :shock: Szerintem úgy fél éves korukra már Te is látni fogod a különbséget :wink:
Mi már adunk almát nekik... vagyis csak Milcsinek, mert Márkó nem szereti. Milcsi viszont remeg érte, egyszerűen imádja :D Tudom, hogy csak 4 hós kortól "ajánlott", de anyai döntésem értelmében érett rá a gyerek.

Donika :P
Lassan alig- alig van valami tejem... valahogy nem is hiszem, hogy ez már visszafordítható lenne. Most votlam még 1 hót meghosszabbítani a fejőgépet, s a néni a sote II-n azt mondta, hogy most már minden rendben, a kritikus 3 hón túl vagyunk :D

Fanni

Fanni, Milán, Márk

Kép
fanni73
 
 


Donika,

Jo volt köszönöm! :D Ket hetet voltunk otthon nagyon jol ereztük magunkat. Davide elsö foga is ott bujt ki. Azota a masodik is kint van, a felsök meg varatnak magukra.
Tegnap ota kuszik, eddig csak hatra tolatott.
Zsombika miket csanal mar?

Petitpois,

Sajnos aterzem az ejszakakkal kapcsolatos panaszaidat, nalunk ugyanez a helyzet. Nagyon remelem, hogy hamarosan lesz valami valtozas... Laura gyönyörü!

Fanni,

Csodaszepek a fiuk! Feltekenyseg? Ebben a korban? Nem is gondoltam volna!

Kép
Kép
jucmuc
 
 


Fanni
nagyon szépek a fiúk! :lol: és tényleg látható a különbség már.Miért ez a kiváltság Milcsinek :) ?
Véda
Csabika nagyon pasis! :wink: Olyan nagyfiús már! Lilla?
Donika, Petitpois
köszönjük :)
Laura nagyon édes ahogy élvezi a vizet. :lol:
Viri
nem jársz már erre :( ?

Mi köszönjük jól vagyunk.Léna napközben egy igazi angyal, köszönhetően a nic-pic-es ridegtartásnak (gondolom), de mikor leszáll az éj...hajajjaj nagyon tud görcsölni a pici hasa.Majd a szívünk szakad érte :cry:

Kép
katica_75
 
 


Katica :P
Nekünk az Infacol bejött a pocifájásra!
Milcsi nagyon bukós, pontosabban refluxos, ezért úgy került mellém eredetileg, hogy evés után 1 órán át nem tettem vízszintesbe, ami mellettem volt a legkönnyebb... Aztán meg már megszokta...
Viri szokott olvasni :wink: csak már az írásra nem jut ideje. Amúgy jól vannak, szépen nőnek a lánykák is. Én is remélem, jön majd vissza :wink:

Judit :P
Köszönjük. Én sem gondoltam volna :) De egyébként levelezek ikres topikon és ott sem volt rá senkinek ötlete... máshol úgy látszik, ez nincs...

Fanni

Fanni, Milán, Márk

Kép
fanni73
 
 


Petitpois!
Látod, milyen rendes vagyok! :lol: :lol: :lol: :lol:

Laura nagyon édes! :D
Nem vettem cipőt, egy nagyon meleg magasszárú mamuszt vettem. Jó cipőt akkor akarok venni, amikor majd jár. Hihetetlen, hogy mennyire gyorsan nő, minden pikk-pakk 1-2 hónap, és már kicsi is! :lol: :twisted:
Zsombi ragyogóan kúszik, szépen ül egész sokáig, de utána általában eldől, és 4kézláb ringatja a popóját. Nem hagyhatom 1 percre sem egyedül a szobában, mert mindig vmi 'szerelnivalót' talál! pl.azzal szórakozik, hogy a fiókot ki-be húzogatja, vagy a polifómot (ami egyébként a szemetes előtt akadályként szolgál) gurítja. és stb.

Kisfóka! :D
Egész sokmindent eszik már. S.répa, f.répa, krumpli, sütőtök, cukkini, brokkoli, karfiol, cékla (nem vált be), spenőt, és gyümölcsök, ami mostanában leginkább alma+körte. Szinte mindig én készítem a kajkót, ritkán kap üvegből!

Fendike!
Mi ma jöttünk haza a Tátrából, nagyon jó volt, bár az idő elég ködös, nyirkos volt, szóval.... :? Zsombi viszont nagyon ügyi volt, szinte átaludta az éjszkákat, 4 körül felébredt, cicire tette, és már aludt is 7-f8-ig. :wink:
Nektek milyen volt? :wink:

Kép

Kép
donika
 
 


Sziasztok Lányok :P
Érdeklődnék, van-e valakinek dönthető etetőszéke. S ha igen, akkor elégedett-e vele. Mennyi idős kortól érdemes/lehet beletenni a gyereket?
Köszi!
Fanni
U.i.: Hol vagytok???

Fanni, Milán, Márk

Kép
fanni73
 
 


Fanni, igen, van :lol: Ennyi idősen berakhatod a fiaidat nyugodtan, közel négy hósan én már a babakocsiban is megdőtöttem az ülést, és egy ilyen etetőszékben etettem. :lol: Imádom, nagyon jó etetőszék.
Vendég
 


szisztok,
mi újból egy nehéz éjszakán vagyunk túl.Orrszívóporszivót bármennyiszer használhatom,igaz?
Fanni
az infacolt hogy adagoltad? minden etetés előtt? nekünk eddig nem segített, igaz csak az előtti etetés előtt adtam, mikor már fájt neki, nem folyamatosan.
Szerencsére legalább szépen növöget, már 2350 volt. :D

Kép
katica_75
 
 


Katica, mert beteg azért akarod használni?Mert azért túl sürün nem kéne...én ha beteg a gyerek, napi 3-4x használom, mert nem akarom hogy rájöjjön hogy így könnyebb orrot fújni (lehet hülyeség, és nem így van, de aézrt eszembe jutott ez is) ha viszont egészséges, hagyom a természetes trüszire a dolgokat.
Nagyon szép a súlya, gratulálok!
Vendég
 


Hunci, Katica, én a porszívót annyiszor használom, ahányszor kell. Nem hiszem, hogy ekkora babák azon agyalnának, hogy könnyebb így orrot fújni, hiszen 2 év alatt nem nagyon tudnak. És ha nem porszívózod annak reményében, "nehogy a könnyebb útra szokjon", rámehet a fülére, arcüregére stb. Szóval én porszívóznék. (Ha nem beteg akkor meg nem porszívózom.) Bocs a belekottyért.
Fanni! Én etetőszékbe 6 hó után tettem, de nem is evett addig csak anyatejet, így nem kellett a szék se. Babakocsit is csak 6 hó után cseréltem sportrészre, inkább hasra tettem, úgy is kiválóan tudott nézelődni (kupolánál kikukucskált :lol: ).

dkata
 
 


Hunci,Köszi :)
nem, nem beteg, csak annyit sír/t éjszakánként hogy tele van a nózija,és hallom ahogy szürcsög, meg rekedt is kicsit reggelente.Ha meg néha bukik az orrából is folyik.Szóval csak megelőzésként, de ezek szerint hagyjam a hapcira?
Ti hogy vagytok?-olyan ritkán írsz magatokról.

Kép
katica_75
 
 


Katica :P
Igen, eleinte még sokat tüsziznek. Kitüszizik ilyenkor ami a nózijukban van. Szerintem nem kell porszívózni, ha nem beteg. Legalábbis én nem szoktam.
Infacolra azt hiszem az van írva, hogy max. 6x egy nap, de mi minden etetés előtt adtunk és adunk is még mindig. Visszatértünk, mert ahogy elhagytam, visszajött a pocifájás. Csak akkor van értelme, ha folyamatosan adod. Ha ez nem jön be, próbáld a Grape Water-t. Mondjuk nekünk meg az nem jött be, de van akinél meg az a segítség.

Hunci :P
Köszönöm! Védőnőm is azt mondta, 3 hós kortól lehet már a babakocsi ülést is dönteni.

Kata :P
Nos, mi már iszunk gyümileveket kanállal... Egyelőre a hintából, de az olyan alacsonyan van, hogy etetőszék úgyis kell, elébe megyek a dolgoknak, s ha találok jó áron, veszek.

Fanni

Fanni, Milán, Márk

Kép
fanni73
 
 


Fanni! Nekem olyan van, aminek a felsőrésze levehető (és kisszék lesz, de dönthető), és én meg mindig szétszedtem. :lol: Mert nem akartam az egészet a nappali és a konyha közt húzkodni (most meg itt röhögök magamon + a derékfájásomon :lol: ).

dkata
 
 


Fanni

a mi etetőszékünk 3 fokozatban dönthető, újszülött kortól használható, én nagyon szeretem. fisher price a márkája és 20 e ft. volt

Kép
zsuzsi73
 
 


Kata :P
Dokinál voltál???

Zsuzsi :P
Köszi!
Épp 2 használt, de tökéletes állapotúra alkudozom. Az is jó márka :wink:

Fanni

Fanni, Milán, Márk

Kép
fanni73
 
 


Fanni,

nekunk is dontheto van chicco polly en nagyon szeretem. en is akkor kezdtem hasznalni amikor hat hos volt davide de biztos lehet elobb is.

Katica,

nem tudom mennyiszer lehet a porszivot hasznalni nekem nincs. en sooldatot szoktam ha szukseges de eleg ritkan fordul elo szerencsere. probaltad mar?

Kép
Kép
jucmuc
 
 


katica_75 írta:.Orrszívóporszivót bármennyiszer használhatom,igaz?

az infacolt hogy adagoltad? minden etetés előtt?

bármennyiszer. folyik az orra?
infacolt mi minden etetés előtt adtuk, ha kimaradt, semmit sem ért

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 


hunci írta:mert nem akarom hogy rájöjjön hogy így könnyebb orrot fújni (lehet hülyeség, és nem így van, de aézrt eszembe jutott ez is) ha viszont egészséges, hagyom a természetes trüszire a dolgokat.

nem így van :wink:
füll-orr-gégészek szerint olyan sűrűn kell szívni, amilyen sűrűn Te fújod az orrod, vagyis akár végtelen sokszor.
a későbbi orrfújásra ez semmi hatással nincs, azt legkorábbn 3 év körül tanulják meg, addig pedig a ki nem szívott váladék nagyon sok galibát tud okozni. (hallásgyengülés, fülgyulladás... stb)
egyes nézetek szerint 6 évig szívni kellene, ugyanis a tüdő addigra erősösik meg annyira, hogy kellően fújni tudjon. (nagyon sok 4-5 éves rossz technikával fúj, pl. nálunk Máté is)

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 


katica_75 írta:Hunci,Köszi :)
nem, nem beteg, csak annyit sír/t éjszakánként hogy tele van a nózija,és hallom ahogy szürcsög, meg rekedt is kicsit reggelente.Ha meg néha bukik az orrából is folyik.

és kijön bármi is??
szerintem felesleges szívni. A csecsemők 95%a szörcsög 3-4 hós koráig, ennek élettani oka van - az orrüreg alakja indkolja -, a rekedt hang is normális reggel.
az anyatej pedig az orrüregben jótékony hatású

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 


Köszönöm Lányok!
Akkor nem szivogatom feleslegesen. (Különben szívott ki tejet belőle)
Bocs ha néha idióta kérdéseim vannak/lesznek de sajna nem igen van senkim akit ilyesmikkel traktálhatnék. :? Így Ti maradtok nekünk :lol:

Kép
katica_75
 
 


Icsilya, ha egészséges akkor is elméletileg lehet szívni neki?mt ugye mi egészsgéesen is fujjuk az orrunkat.most ezt nem értem...
mert én nem szívom, ha semmi baja sincs,csak akkor, ha beteg, akkor meg kb 3-4x.
Vendég
 


Hunci :D
én nem szoktam fújni az orrom, ezen nem gondolkoztam :oops: :oops:
(de ha arra gondolsz, hogy reggel néha van valami az ember orrában, akkor _szerintem_ az nem tud eljutni a hallójáratokig, nem okoz gondot)

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 


Orsi

én meg azt nem értem, hogy amikor mi voltunk gyerekek, ez hogy volt? akkor ugye nem volt orrszívó, szívta mindenki a fülére? mondjuk én személy szerint mindig beteg voltam a fülemmel, biztosan ezért.

Kép
zsuzsi73
 
 


Hunci! Én egészségesen nem fújom az orrom... :oops:
Da ha Bálint taknyos, el se rakom a porszívót, van hogy 3 perc múlva újra szívom, mert én magam se szeretném, ha ott "pangana" a váladék. Persze ez attól függ, mennyire taknyos, én most 2 hete fújom a sajátom, neki kb. 7-8 napig szívtam.
Sóoldatot én is használok, de az csak fellazítja a váladékot, én utána is szívom, és orrcseppet is használunk, amikor szükség van rá. A sóoldat nem elég szerintem, a váladékot le kell szívni.
Fanni! Nem voltam, és még mindig nagyon fáj... :oops: :oops: :oops:

dkata
 
 


Kata :?
Ejnye-bejnye! De nőgyógyásznál voltál, ugye?

Fanni, Milán, Márk

Kép
fanni73
 
 


Fanni! :oops: :oops: :oops: :oops: nem De nagyon igyekszem, a kifogásom is megvan, csak nem írom le... :oops:

dkata
 
 


zsuzsi73 írta:én meg azt nem értem, hogy amikor mi voltunk gyerekek, ez hogy volt? akkor ugye nem volt orrszívó, szívta mindenki a fülére?

szerintem nagyon sokan szívták a fülükre, nálunk mindkét öcsém pl, én szerencsére kimaradtam belőle.

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 


dkata írta:, a váladékot le kell szívni.

szerintem is.
különben nehezen ürül ki, és gondot okozhat.

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 


Kata :roll:
Azért a saját érdekedben ha leküzdötted a kifogásokat, mindenképp menj el!!!

Fanni, Milán, Márk

Kép
fanni73
 
 


nekünk legtöbbször kijön magatol a valadek. Az oldalara kell fektetni Davidet par csepp sooldat es utana papirzsepivel siman kijön. Amikor jobban fent van a valadek akkor a gyogyszertarban vasarolt müanyag kis szivokaval segitünk es eddig meg mindig kijött.

Kép
Kép
jucmuc
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet: