Új privát üzeneted érkezett!

és ráadásul fridus biztos jól is érzi magát a bőrében :lol:
Nekem hajat kellene mosnom,de semmi kedvem. Még mindig rettenetesen hullik. Ráadásul minden másnap kell mosnom,úgy zsirosodik. :evil:
Bezzeg terhesen :shock: akkor olyan szép volt. Mostmeg,ha így folytatom,megkopaszodok :oops:
Vendég
 


Cseriani!

Minél sűrűbben mosod, annál jobban zsírosodik!!!!
íaz enyém még (kopp kopp) nem hullik.Eszem is a gyümiet!

Ja bizti jól érzi magát. Én egy fini masszázsra vágyom......meg egy pohár sörre :shock: jéghidegre

Kép

Kép

Kép

Üdv: Kriszta
dominika1
 
 


Sziasztok, én járok kozmetikushoz, fodrászhoz, ennyi jár, és az apukája is itthon van, addig elvannak kettesben.
2-3 havonta a kozmetikust kispórolom, a fodrász meg csak megigazítja a hajam, mert most növesztem, mától...
Majd festeni itthon festem. Nagyon őszülök már mindenhol..
Jó volt ma a nagyiéknál, Balu annyi ajándékot kapott, hogy kezdek rá irigykedni. :-)

Kép
fridus
 
 

 
 

Fridus!

Nekem a terhesség alatt jutott eszembe, hogy növeszteni fogom.
Kész Sámson vagyok mán!!!
Én is magam festem itthon, de november óta nem vágott belőle senki. Sajna Apa órabéres, így nagy luxus akár 1 napot is kihagynia.
Úgyhogy egy darabig kilőve a fodrász meg a kozmetikus (utóbbi nagyon rámférne)

Miket kapott Balu???
Én már láttam Domi ajeszait! Tök cukik!

Kép

Kép

Kép

Üdv: Kriszta
dominika1
 
 


Sziasztok lányok!

Én is voltam tegnap kozmetikusnál, ma fodrásznál, ennyi szerintem is megjár, pláne ünnep előtt.

Mindenkinek kellemes ünnepeket!

Rakok fel 1-2 mai képet Olivérről: Kép Kukucs Kép Mi ez???

Kép
timesz
 
 


Pénzt kaptunk mind a hárman, Balu még kapott vizi játékot, csibe és kacsa van a készletben. Milka csokiban ilyen kacsát, és tőlünk is játékot, meg tigris nyuszit...
Persze ezeket úgyis mi esszük meg.
Ilyen szar időben megyek vásárolni, tegnap lehetett volna eszem, hogy veszek ezt-azt...
De hát nem gondoltam, hogy ennyire szar idő lesz.
Ma sem aludt valami jól Balázs. Talán emiatt az idő miatt, vagy a 4. foga miatt. Már csak annak kell kijönni 3 már van.

Kép
fridus
 
 


Sziasztok!

itt vok csak sok dolog volt,voltunk szerdán dokinál,ujbol vér-vizelet,dicséret hogy szépen,jol fejlödünk,és remény hogy jol alakul minden és egyszer felébredek ebböl az álombol.kedden mennünk kell a neurologiára,onnan közgyogyigazolvány intézése.
MA nagyon nyügi a kiscsaj....

Domi1!
nekem napi 200 -300között szopik,kap még mellé 200 -250 tápszert,és fejek 3szor 50et kb,több nem jött eddig,most kezd ujra beindulni,mert kinzom kicsit meg sürübben rakom mellre,bár nekem meghatározott mennyiséget ehet,de most éjjel nem fogadta el a cumisüveget csak cicit.SZoval nekem ennyi most a ml,remélem sikerül feltornáznom.mennyi idöre lehet eltenni?3-4 honapra???én reggeltöl fejek estig,azt teszem el,éjjel megeszi ami van.

Kép
Kép
nuncili
 
 


http://www.babanet.hu/tarsalgo/attachme ... 2.8741.jpg[/img]
Mindenkinek nagyon kellemes húsvéti ünnepeket,a lányoknak sok locsolót,a fiúknak sok piros tojást kívánunk.[/quote]
Vendég
 


Kép
Az elöbb valamiért lemaradt a kép :oops:
Vendég
 


na,a beígért kajás képek: Kép
Kép
Vendég
 


És a két kópé együtt:
Kép
Vendég
 


Kellemes Húsvéti Ünnepeket Kívánunk Mindenkinek!!!

üdv

Mesi

Mesi és Lara-baba
Kép
m.mesi
 
 


Sziasztok!
Kellemes Húsvéti Ünnepeket Mindenkinek!

Fodrász??????????
Kozmetikus?????????? A szemöldököm lassan kezd hasonlítani Kiszel Tündéjéhez.
Locsolók én be nem engedek senkit, Dorka még pici, Panka annál inkább. Ha valaki locsolni akar akkor meg kell küzdeni a két kutyánkkal. :lol:

Babauszi: én ápr.1én viszem Pankát a 3 hónapos oltásra, remélem beadja neki a dokinéni és kérni fogom az igazolást is. Bár már látom előre hogy megint kioktat, de mindegy Dorkámnál bevállt a babauszi, remélem Pankánál is be fog. Én Edittel majd szerdán megbeszélem hogy mikor menjünk. Az a baj hogy én egyik héten délelőtt tudok vele menni, másik héten délután.

Mazsuzs: igen szuper volt az időzítés, bár azt hittem hogy Panka is december 29 én fog születni, de ő inkább húzta még 1 hétig :lol:

Cseriani tök édik a kis kópék!
Timesz: Oli is egy tünemény manó

Kép
Kép
gabcsa
 
 


Kellemes Húsvéti Ünnepeket Kívánok a lányoknak: Balu :-)
Kép

Kép
fridus
 
 


Ezt meg csak úgy... Kép

Kép
fridus
 
 


Fridus, köszönjük Balunak a köszöntést!

Remélem mindenkinek jól telnek az ünnepek. Zéró tolerancia, zéró fogyókúra!!! :lol:

Teszek fel 1-2 mai képet: Kép Játék közben Kép Jó a kedvem

Kép
timesz
 
 


Sziasztok!
Nagyon rég nem voltam és rengeteget írtatok! Múlt hét elején a családlátogatást pihentem ki, a második felében meg valahogy nem jutottam gép elé. Ma visszaolvasgattam, szépek a babák és látom, mindenki alakulgat!
Mindjárt altatunk, úgyhogy megyek is, de azért a hét poénja: a konyhai mérlegünk 5 kilóig mér, még épp belefér Lucát utoljára mérni rajta. Erre a mérleg kiírt 3300 g-ot...na én persze egyből pánikba estem, hogy lefogyott... :lol: :lol: Párom erre "persze, 1 kilót??!" Aztán megmértük a rendes személymérlegünkön, és 4,8 kg :o Kiakadt tőle a konyhai mérleg... :lol:
És egy kép, múlt hétről a dédivel (nézzétek csak a szájukat - tökegyforma :lol: ) :
Kép

Kép
hablaty
 
 


Sziasztok !


Elöször is mindenkinek kellemes nyuszi ünnepet kivánok.

Látom ti is nehezebben tudtok a géphez jutni. Én is. Nálunk is megindult a rokonlátogatás, folytonos a vendégeskedés . Ma mi voltunk, holnap pedig jönnek a locsolók , kedden pedig a rokonok másik fele. Szerencsére a festési munkálatokkal éppen elkészültünk. Most egy ideig nincs vele gond.

SAjnos hamar letelik a tavaszi szünet ilyen jövés-menés közepette, pedig szegény gyereknek még házit is adtak, most éppen azt csinálja.
Még nem álmos. :? Azt mondja holnap már nem akar vele foglalkozni.


Volt egy kérdés a fogzással kapcsolatban, miszerint az anyatejes babáknál hamarabb , jönnek ki a fogak mint a tápszereseknél.
A fogzásban ilyen téren szerintem nincsen jelentős összefüggés. Az viszont bizonyos, hogy a szoptatott babáknál az anyatejnek köszönhetően több vitamin és ásványi anyag jut be, mivel az anyatej minősége folyton a baba igényéhez igazodik, ráadásul a szopási technika nagyon jól erősiti és fejleszti az állkapocs csontokat. Ez pozitiv irányba befolyásolja a fogzást .

Egyébként szerintem sok genetika és egyéni dolgok is befolyásolják kinek mikor és hogyan jön ki a foga.



Puszi mindenkinek, és mindenkinek további jó pihenést

:wink:
nadimo
 
 


Sziasztok! Nadimo, lenne egy kérdésem, ha jársz erre. A kicsimnek még mindig hasmenése van. Majdnem olyan, mintha pisilne, annyira folyik, de átlagban csak egyszer van naponta. Régebben majdnem minden pelus kakis volt, kb 2 hete van ez, és annyit kínlódik, mire sikerül kakilnia! Ha sikerül, akkor viszont teljes ruhacsere, annyira sok és annyira folyik. Nincs valami ötleted? Jövő héten beszélünk a dokinénivel, de addig is... :(

Kép
hablaty
 
 


Szia Lányok!

Nuncili!

Boldog hófordulót Nektek!!!

Cseriani!

nagyon édesek a kópék!!!az evős fotó isteni!

Timesz!

Olivér igazán férfias öltözékben nyomja ám!

Fridus!

Balu olyan félkómás az első képen...ennivaló!

Hablaty!!!

tényleg egyforma!!!remélem szét lettetek kényeztetve!

Gabcsa!

nálunk is kutya kiengedve, locsolók kiutálva!:-)hamarosan muszáj lesz őket beengedni!

Mesi!

Neked is kellemes Húsvétot!

Nadimo!

Neked a nagy felújítás után még húsvétolni is van erőd?????

puszi mindenkinek, remélem jól teltek az ünnepek !!!És éljen a zéró kajatolerancia!!!

Kép

Kép

Kép

Üdv: Kriszta
dominika1
 
 


Csajok!!!

SEGÍTSETEK!!!

Magánbölcsit keresek Kecskeméten vagy környékén! Oda, ahová a Domit fiatal kora ellenére felvennék!
Sajna a neten nem találtam!

Muszáj visszamennem dolgozni.

Kép

Kép

Kép

Üdv: Kriszta
dominika1
 
 


Sziasztok Lányok!

Látom még mindenki a húsvéti rohamot piheni ki, nem indult el a hét... :wink:

Mesi! Megkaptam a privit és be is jelöltelek!

Fridus? Jó lett a frizura? A képek megint csak szenzációsak Baluról.

Cseriani! Nagyon jók a képek, a közös és az újabb etetőszékes is. Ha te mind a két gyereknél ki tudod használa a P. Pappa etetőszéket, akkor megérte megvenni és már ha nem kell akkor el is tudod majd adni. Így tényleg behozza az árát. Én egy Pikoló márkájú széket néztem ki, de még nem jutottam el hogy megveszem...

Timesz! OIivér képei is fantasztikusak! Ennivaló!

Ja, és Krisz, Dominika! A hajjal kapcsolatban: a szülés után nekem is hullott és nagyon zsíros volt. Annyira kétségbe voltam esve, hogy elmentem egy híres bőrgyógyász-allergológushoz (remélem jól írtam) és ő azt mondta, hogy nem szabad azt a hajat ami hullik , zsírosodni hagyni mert a fejbőr nem kap levegőt és emiatt a hajhullás fokozódik. Minél gyakrabban hajat kell mosni úgy szellőzik a fejbőr. Aztán voltam egy hajgyógyásznál is aki ugyanezt mondta. Szóval ebben az esetben nem áll a minél gyakrabban mosod annál jobban zsírosodik állítás.

Domi! Most mennél vissza a szülési szabi letelte után dolgozni? A munkahelyeden visszavesznek? Sajnos Kecskemét felé nekem személy szerint nincs ismerősöm, de majd érdeklődöm, hátha az én ismerőseimnek van. Ki tudja hátha..?

Zs.

Kép
mazsuzs
 
 


Kriszta sajnálom,nehéz lesz majd beadnod Domit,biztosan. Sajnos segíteni nem tudok,Kecskemét elég messze van tőlünk. Egyáltalán fogadnak ilyen picit? Babisitterrel nem tudod megoldani?
Akkor ezek szerint Románia lefújva? Nem akarok ám vájkálni a magánéletedben :oops:
Vendég
 


Mazsuzs!

ez komoly????én meg húzom mindig a hajmosást......na akkor jó, mert utálom, ha zsírosodik a hajam.
Kösike a bölcsi infót!!!

Cseriani!

Románia döcög még. De eldöntöttem, hogy én nem is megyek ki Apával.
Más az oka annak, hogy ilyen hirtelen vissza kell mennem dolgozni, de "természetesen" anyagi ok.
Az én szakmám jól fizető, és kaptam egy jó ajánlatot is.
Babyszitter: kb ugyanannyiba kerül mint a böli , de a hátamon feláll a szőr a tudattól, hogy egy zsír idegen ember motoszkáljon a lakásomban.
Ha ezzel megtudnék békélni, akkor anyósom is jöhetne ennyi erővel! :lol:

Kép

Kép

Kép

Üdv: Kriszta
dominika1
 
 


Sziasztok!
Hát, nem tudom, mi van a levegőben, talán ez a béna szeles idő, de Samu ma kb 2 órát volt ébren, 7-9ig, azóta alszik, csak sírni meg cicin lógni nyitja ki a szemét, de csak max 5 percre. Remélem, nem valami lappang benne, inkább legyen a front!

Krisz, gondolom, elég vacak lehet visszamenni ilyen pici babát otthon hagyva :( Sajna arrafelé én sem vagyom ismerős. Lehet, hogy hülyeség, de olyan bébisintér sincs, aki úgy működik, mint egy magánbölcsi, azaz nála adhatod le a gyereket? Esetleg kereshetnél olyan kismamát, aki bevállalja, persze nem szívességből, olyan úgysem lesz :) Vagy ez hülyeség? Én el tudnám képzelni, ha mondjuk kellene a zsé de nem tudnék/akarnék a munkahelyemre visszamenni, hogy ilyen formában szitteljem más bébijét is.

A képek is tényleg édesek, mindegyik! :D
danann
 
 


Lívi!

Babyszitter nincs, ezt a kört már lefutottam. (csak olyan aki nincs bejegyezve)
Ismerős: egy van, de azt hallottam róla vissza, hogy a vitt bébiételt és a joghurtot meg ilyesmit, nem adta oda a babának, hanem a saját kislányával etette meg.
Persze ingyen én sem várom el, de a megbízhatóság nálam elsődleges.
Ebben a városban nagy a szegénység. Vagy nagyon szegény kismamák vannak, vagy olyan pénzes, hogy nem szorul kiegészítésre a jövedelme.
Ezért inkább szakember gárdára bíznám a lányomat.
Ja meg találtam még egy idős nénit, de annál a kutya nagy kedvenc!Még az ágyra is felmehet.
Oda meg azért nem....

Kép

Kép

Kép

Üdv: Kriszta
dominika1
 
 


Sziasztok, ma elfelejtettem írni...
Szegény pici babát én is sajnálnám beadni a bölcsibe, de amilyen bölcsi telítettség van, be sem vennék....
Tegnap olyan édesen aludt el a kisfiam, oldalt fekve, de a feje teljesen kitekerve valami fura módon.... Nem mertem lefotózni, mert féltem, hogy felkel.
Nem sokat aludt nap közben... Levittem ugyan , de úgy fújt a szél, hogy fel is jöttünk fél óra múlva.
Teszek fel egy régebbi fotót. Kép

Kép
fridus
 
 


Hablaty :

A babák széklete nagyon változó lehet.

Normál esetben az anyatejes széklet sárga, kissé kenöcsös állagú és savanykás szagú. Ettől azonban eltérő is lehet, lehet túrós, darabos, habos, higabb is és a szine is változhat a sárgától a zöldön át a barnásig. Ez mind beleférhet a normálisba.
Sokmindentöl függhet, elsősorban attól amit te eszel és attól is hogy ő hogyan szopik és hogyan emészti meg a tejet.

A higabb széklet önmagában nem kóros, ha a gyerek szépen hizik, fejlődik mellette. A higabb , olyan fröcskölös sárga anyatejes kaki akkor szokott előfordulni, ha a baba sok levegőt nyel, vagy ha az anyatej első részét ( cukrosabb ) nagyobb mennyiségben kiszivja.
A tejcsi cukor tartalma okozhat ilyen tüneteket. Ha te esetleg több édességet, sütit, cukrosabb dolgot fogyasztassz , szintén oka lehet ennek. Késöbb pedig a fogzási időszakban fordulhat elő.
Gondold végig pontosan mióta van ez, mi okozhatta, próbálj mindig figyelni a hatékony és helyes szoptatásra, arra hogy a baba inkább a hátsó, zsirdúsabb -táplálóbb tejcsit szivja ki és kevesebbet kapjon az első tejből.
Ha sok a tejcsid, jó hatású lehet ha egy picit előre fejed.
Ha pedig valami miatt sürübben kéreckedne cicire, akkor mindig arra tedd vissza amelyből előzőleg is evett.

Azért figyelgesd . Ha mentek a dokitokhoz, kérd ki a véleményét.
De én szerintem ha más negativ tünete nincs a picidnek, nincs gond. Sajnos ha levegősebb a pocija, fájhat, nehezebbé válhat a kakilás is. Ezeken a maszirozással, tornáztatással ill. a különböző szerekkel ( pl : Infacol, ) lehet segiteni valamelyest.

puszi
nadimo
 
 


köszönjük a köszöntést!!!!!!!! már nem kell hetente járnunk vérvételre,2 és fél hét mulva kell mennünk,olyan jok az eredményeink,és kiderült hogy még egy kisfiut találtak oktober ota akinek ilyen van....tehát mi vagyunk a kisérleti nyulak.. :? mondták hogy majd APA is,ÁDIKA,és anya is adjon le vizeletet.

NADIMO!
Tegnap kiderült hogy nekünk a metilmalonsav acidémia van.De azért elmegyünk Szegedre is meghallgatni egy ottani orvost is,mert az a biztos.Voltunk tegnap neurologusnál is,ott minden oké hálisten. :D Nekünk is ilyen a kakink,hogy egésznap nyüglödünk,aztán olyan nagyon higat kakilunk de csak napi egyszer és sárgás-zöldes.

DOMI1!
Akkor maradsz itt a gyerekekkel?egyedül?mennyi idöre megy el a férjed?

Kép
Kép
nuncili
 
 


Szonja baba gratula a hófordulódhoz(kicsit megkésve :oops: )
nuncili örülök,hogy jók az eredmények. Még az hiányzik nektek,hogy még valamelyikőtöknél találjanak valamit :shock:
Remélem nem lesz ilyen.
Nekem azt mondták még Kristófnál,hogy ha zöld,vagy zöldes a kaka,akkor fáj a baba pocakja. Nadimo,szerinted?
Vendég
 


Sziasztok, nálunk mostanában zöldes barnás,sárgás kaksi van, hirtelen nem is tudom milyen színű, mert van benne minden.
Igaz Balu eszik azért már pár dolgot.
Első falatnál érdemes lenne lefényképezni, olyan arcot vág.
Aztán pedig meg nem áll a szája, annyit eszik, igaz 8.5 elmúlt szerintünk, mert 9.1 volt ruhában a súlya a múlt héten.
Majd áprilisban elviszem megméretni, ha betölti a 7 hónapot.

Kép
fridus
 
 


Sziasztok!

dobok fel néhány képet,már régóta lógok vele :oops:

Kép

Kép

Kép

Mesi

Mesi és Lara-baba
Kép
m.mesi
 
 


Mesi!

Larababa milyen szép!!!És hogy figyel apucira!

Nuncili!

Boldog hófordulót Nektek!!!!Bocsi, én se néztem... :oops:
Apa holnap megy Romániába és vasárnap estig nem is látom.Aztán kedden megint megy vissza, hogy elindítsák a dolgokat. Nem tudom mikor jön vissza.
Addig el kéne adni a paripánkat is, hogy ne kelljen vele vesződnöm!

Tényleg lányok nem kell valakinek egy paripa????
Megmutizom hogy néz ki.

A neve: Schumacher (vér komolyan ez a neve)
Kép

Kép

Kép

Kép

Üdv: Kriszta
dominika1
 
 


LÁNYOK!!!!

Köszönöm mégegyszer a köszöntőt.

DOMI1!Ez a paci gyönyörü,ha lenne hova el is vinném.Mi sokat voltunk lovak között,apukám kaszkadőr volt,sok lovas,csatás filmben szerepelt,lovalgoltunk sokat.régen...hát nem lehet könnyü ha ott maradsz a gyerköcökkel pár napra is....
CSERIANI!
Igen pont azt röhögtük hogy majd nálunk is kideritik hogy nekünk már rég van valami bajunk,pl komában vagyok pár éve csak nem látszik :shock: nembaj azért leadjuk mert marha kiváncsi vagyok....
most kajált Szonja 70 tápszert és még 50 cicit,felvettem megbüfizteteni,ki is jött az egész..... :oops: mert a hüle anyja megtömi...
Viszont azt vettem észre hogyha este tápot iszik tovább alszik,ha anyatejet akkor már 3ora mulva kér és akkor egész éjjel kér sürün,miért lehet ez??????ennyire szar a tejem?szoval 4honapra fagyaszthato a tejci?

Kép
Kép
nuncili
 
 


Én ugy hallottam hogy csak az anyatejes babáknak sárga a kaki,ha már tápszeres vagy kajálgat mást akkor lehet zöldes is...de fájni szokott a hasa,pláne nekem most hogy kezd 4 oránként kajcizni és tele eszi magát,na utánna megy ám az orditás rendesen... :cry:

DOMI1!

2SZER IS KÖSZÖNTÖTTÉL,NEM HOGY ELFELEJTETTED!

JÖN A Jo IDÖ CSAJOK,TÖK JO ÉN MÁR UGY VÁRTAM,NEM NAGYON VOLTAM KINT,mert ugy féltem a kiscsajt nehogy beteg legyen,de ha végre itt a meleg akkor kevesebb ruha több levegö,hurrá....imádom a nyarat......

Kép
Kép
nuncili
 
 


Nuncili!!!

Egy kicsit zizi vagyok!! :oops:
Biztosra mentem a 2 köszöntéssel!! :lol:

Amúgy nálatok bizti nem találnak majd eltérést semmiben, de azért fő a biztonság!!!

Tápi: igen, jobban eltelíti, mint az anyatej. Nem sz...r a tejed, hanem a tejcsikét könyebben és gyorsabban feldolgozza a poci!!!
Ezért is jobb, mint a tápi.
Ha nyugodtabb alvást szeretnél, akkor tápit adj estére.
De várd meg Nadimo válaszát!

Erről egy vicc: miért füstöl a kórház kéménye?
Mert fő az egészség. Hehehe

Kép

Kép

Kép

Üdv: Kriszta
dominika1
 
 


cseriani : a zöldes széklet az anyatejes babáknál szintén előfordulhat. Legtöbbször a zsirosabb tej okozza. Gyakran akkor szokott előfordulni , ha túl sokat eszik a baba , vagy túl gyakran és nem tudja megémeszteni teljes mértékben a tejcsit.
Másik oka lehet a zöld székletnek a túlzott gázképződés a belekben. ( okozhatja a levegőnyelés ,stb ). Persze ettől fáj a hasa. Tehát igazad van, mert a zöldes kaki velejárója gyakran a pocifájás.

De mint irtam , belefér a normálisba.



:wink:
nadimo
 
 


nuncili : remélem nálatok nem találnak semmit. Nagyon örülök a jó eredményeknek. Úgy van ahogy Krisz is irta.
Az anyatej tényleg sokkal hamarább és könnyebben emészthető mint a tápszer, a táppal jobban eltelitődik és tovább alszik. Ez egyáltalán nem azt jelenti hogy a tejed nem olyan tápláló, csak egészen más. A pici gyomrának a tejcsi az ideális pont az emészthetősége miatt. A tápszer kicsit másabb , ezért tovább tart a feldolgozása.



Krisz : jó a vicc



:P :P
nadimo
 
 


Sziasztok!
Mostanában Samu egy kicsit nyűgös napközben, nem tudok annyiszor jönni, ahogy szeretnék...
Mesi, Lara nagyon édes, és tényéeg nagyon helyesen bűvülik egymást apával!
Nuncili, tőlem is utólag is gratula! Tök jó, hogy javulnak ez eredmények! Nem lesz semmi a kiscsajjal! Kaszkadőr az apukád? Ez tök izgin hangzik! Téged is tanított trükkökre?
Krisz! Jófej a paci! Kár, hogy a mi 53 négyzetméterünkre sem férne el, ráadásul ez az 5. emeleten van...
danann
 
 


Jut eszembe: valamelyik nap apja fürdetés után nézegette, hogyan dülleszti ki a pókhasát a gyerek, és megállapította, hogy a gyerek POCISTA lesz, ha megnő! :lol:
danann
 
 


Lívi!

Ez roppant fárasztó beszólás volt a párod részéről.! :lol:

53 négyzetméter??Ugyan már?Csak akarni kell!!!!!Gondolj bele!
Nem kéne hintalovat venni! :wink:

Kép

Kép

Kép

Üdv: Kriszta
dominika1
 
 


Sziasztok!
Lányok, Luca 3 napja megbolondult, most is 2 órája bőgött, vágül elaludt a nagyija vállán... Úgyhogy rohanok vasalni, ki tudja, mi lesz itt még ma... :(
Nadimo köszi a választ, hááááááááááááát elég sok édességet eszem... :oops: 7 hete 3000 g-mal jöttünk haza, most volt 4800 g, azt hiszem, jól eszik és hízik... :lol: Bár mintha mostanában kevesebb lenne a tejem, fagyasztani nem is tudok egy hete, parázok is rendesen. Már a homeopata bogyót is eszem, remélem, nem lesz gond.
Olvaslak Titeket, szurkolok, akinek kell, és gyönyörűek a manók!

Kép
hablaty
 
 


Hablaty, az egészen szép kilóban...
Főleg egy hónap alatt !!
Minket a szüleim látogattak meg, hoztak ebédet nekünk, 2 napra nem kell főznöm. Olyan jó.
Most húsvét hétfőn megadta magát a mikrónk is, azt is vettünk ma. Szóval eseménydús napunk volt. :-)
Balunak széppen jönnek ki a fogai...
A felső 2 is már megvan... De annyira nem bújtak elő, mint az alsók.

Kép
fridus
 
 


Hablaty!

Ez aztán a szép hízás!!! :lol: :lol:

Fridus!

Először fodrászat!!! Aztán még főznek is neked!!!!Hogy egyeseknek milyen úri soruk van??!! :lol:

Kép

Kép

Kép

Üdv: Kriszta
dominika1
 
 


Ó és még sorolhatnám, hogy milyen jó nekem... :-)
Néha még lábmasszázst is kapok. :-)
Jövő hónapban még egy kozmetikus is bejön a havi tervbe.. :-)
Élvezzük az életet. Fiam megevett ma 5 barackot 3 babapiskótával. És még szerintem evett volna a drágám, csak mondtam a páromnak, hogy ne adjon többet neki, mert tejet is kell neki inni-enni.
Milyen kemény anya vagyok. :-)
Ma csak 3-szor keltünk fel éjjel, tehát egészen jól aludtunk.

Kép
fridus
 
 


5 barackot???? :shock:
Kis bélpoklos.....
lábmasszázs?????Te aztán tudsz élni!!!!

Kép

Kép

Kép

Üdv: Kriszta
dominika1
 
 


Fridus!!!

Mi történt?Elaludtál????

Kép

Kép

Kép

Üdv: Kriszta
dominika1
 
 


Domi, egy kicsit tovább aludt a drágám, egész éjjel fent volt, 10 percenként, óránként mentem hozzá. Betakartam, cumiztattam, ciciztettem, ablakot nyitottam... Szóval próbálkoztam én mindennel.
A gyerek aztán most 6.37-kor kelt fel, még felöltöztem, rendbe szedtem kicsit magam, tejes kávét csináltam, és már itt is vagyok.
Gyorsan pelust cserélek, átöltöztetem és kész... Jöhet a reggeli...

Kép
fridus
 
 


Ebédre van tegnapi maradék, lencse leves és krumplis tészta is.
És én ma csirkemellet csinálok, sajtosan...
Fini , laktató és gyors.
Beáztatom a mellett tejbe és fokhagymába,a melleket megsóziom, beteszem egy éjszakára a hűtőbe, aztán meg reggel sajtot reszelek a tepsibe, ráteszem a leszűrt melleket, rászórom a fokhagymát, megint sajtot szórok rá, és a sütőben sütöm, még kicsit aranybarna nem lesz.
Én krumplipürét csinálok hozzá, meg most azon gondolkozom, hogy caciki sali, vagy sima sali legyen... :-)

Kép
fridus
 
 


lányok,lányok,korán reggel ilyen finomságokról beszélni :wink:
Elizámmal csoda történt,kb.3 hét után végigaludta ismét az éjszakát. Pontosabban egyszer fennt volt,kb.5 percre. Kristóf is jót aludt :D
Vendég
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet: