Új privát üzeneted érkezett!

Itt van a szilveszter, vége az évnek, kell a zsíros kocsonya, vörösbor a bélnek.
Hopp, ott egy kismalac, rálép egy kekszre,
Vegyél rá valakit az orális szexre!!! BUÉK!!!!!!

"Ha az élet citromot ad................csinálj limonádét!
árnika
 
 


Kép

"Ha az élet citromot ad................csinálj limonádét!
árnika
 
 


Kép

"Ha az élet citromot ad................csinálj limonádét!
árnika
 
 

 
 

Örömöd sok legyen, bánatod semmi,
segítsen az isten Kép

"Ha az élet citromot ad................csinálj limonádét!
árnika
 
 


Örömöd sok legyen, bánatod semmi,
segítsen az isten boldognak lenni!

Legyél mindig vidám, örülj minden szépnek,
én így kívánok nektek Boldog Új Évet!!!!

"Ha az élet citromot ad................csinálj limonádét!
árnika
 
 


Csók mindenkinek lányok!!!!!!!!!!!!!!

Sajna nincs netünk(nem is tudni mikor lesz lehet csak február) ezért nem írok mostanában.
Anyóséktól van most pár percem benézni hozzátok. Nagyon hiányzik a csapat!!!!!
Olvasni nem tudtam semmit de mindenkinek puszi !!!!
Mi jól vagyunk, a pocakom időnként nagyokat hullámzik.

A topik lakóinak áldásokban gazdag 2008-as esztendőt kívánunk!!!

Legyetek jók pussssssssssssssz!
Vendég
 


Sziasztok :)
Sikerekben gazdag boldog új évet kívánok Nektek kedves Lányok és Remegős :D .
S még egy kívánság :kívánom , hogy teljesüljön minden óhajotok, legfőképpen ami mindannyiunkat itt összeköt :wink: !Vajon mi lehet az??? :roll: :D
A bulizósoknak jó szórakozást, az otthon maradóknak pedig minden jót, sziasztok!
Vigyázzatok Magatokra!

Kép
kobak
 
 


Mindenkinek Buék, reméljük 2008 mindenki számára szerencsés lesz baba ügyben.
szmet
 
 


Sziasztok!
Köszönöm....!
Nem szeretnék én sem lemaradni a jókívánságok terén, ígyhát: EREDMÉNYEKBEN GAZDAG, BOLDOG, ÚJ ÉVET kívánok!
remegõs
 
 


Kép

Én is kívánok mindenkinek SIKEREKBEN GAZDAG Boldog Új Évet !Teljes szívemből kívánom mindenkinek hogy anyuka,ill.apuka lehessen 2008-ban!

Kép
ani0227
 
 


Sziasztok! :)

Szeretnék nektek nagyon nagyon boldog,egészségben gazdag, babaáldással teli új évet kívánni!

Kép
Vendég
 


Sziasztok!
Hát akkor én el is kezdem az új évi eszmecserét.
Olvasgattam a neten, hogy milyen gyógyszereket fognak majd adni leszívás előtt na és láttam az árakat. Az tényleg igaz hogy 60ezer alatt nem fogjuk megúszni.
Ha ezt tudja valaki írja már meg nekem,mert akkor kezdhetem is a gyűjtögetést.
szmet
 
 


Én is csatlakozom a boldog új évet kívánókhoz, én is csak azt tudom elmondani, ill. kívánni nektek, mint ti :lol:
Ezt jól megasszontam!

Jelentem, be is tartottam, hogy most igyak, mert jövőre nem lehet :twisted: Kicsit nem is volt j a gyomrom délelőtt:)

kincs!
De jó, hogy benéztél!

szmet!
Mit hallottál? vagy mi fog változni? vannak újdonságok?? Nem értem.
pussz
ebba
 
 


ebba: Olvasgattam és megnéztem a gyógyszerek áraít, amint meg is lepődtem hogy milyen drága és ezért kérdezem hogy valaki tud e valamit az árakról?
szmet
 
 


Szmet
Én a long protokolloknál kb. 100-150 ezret költöttem a Decapeptylre és Puregonra...

Ebba
Kismamiknak is lehet, sőt... bizonyos esetekben javasolt az alkohol... :wink:
Koraszülés megelőzésére, fájások leállítására alkohol tartalmú infúziót adnak... :wink:
Vendég
 


Sziasztok

Én is betartottam a szavam, éjfél utáni pezsgő brrrrr..... :lol:
Viszont ketten maradtunk a férjemmel itthon, de nagyon jó volt.

Szmet a gyógyik nekem is mindig min. 100 ezer volt. Mi mindig úgy mentünk, mint a méhecskék gyüjtés,kaáli,gyüjtés,kaáli.

"Ha az élet citromot ad................csinálj limonádét!
árnika
 
 


Árnika!
Long protokollod volt?Én a nyáron kevesebből megúsztam,de nekem short volt.Mondjuk akkor elég nagy volt a támogatás a gyógyszerekre,nem tudom most mi a helyzet.

Kép
ani0227
 
 


Ani nekem már volt mindkettő , igazából árban nem sokkal emeli meg a hosszú prog. szerintem mert, én 1/2 decat kaptam mensiig és az már csak pár ezer Ft. volt (a többihez képest)

Én utoljára márciusban voltam fagyibabákért, azóta nem., és hát persze így nem tudok árakat. De nem hiszem hogy lentebb ment volna.

Amíg nem jövök helyre, addig nem is megyek, mert valószinü a pco volt a ludas :twisted:

"Ha az élet citromot ad................csinálj limonádét!
árnika
 
 


Hát csajok ez elszomorító komolyan, hogy ennyit elkérnek ezekért a gyógyszerekért. Érdekes. Nemhogy kapnánk rá több támogatást, mivel már elegedett szenvedünk nem?
szmet
 
 


Még egy kérdés. Tudja e azt valaki hogy melyik vércsoportok összeférhetetlenek vagy hol tudok enne utána nézni?
szmet
 
 


Szmet
Milyen összeférhetetlen vércsoportokra gondolsz?
Vendég
 


Mostmár rájöttem a kérdésemre.
ani: Mostmár a vércsoportom is megvan. Tényleg haladunk előre. 2 héten belül meglesz a hormonos vérvételem is. És utána remélem már nem kínoznak tovább, csak stimulálnak. Bár az árak miatt aggódom.
szmet
 
 


Sziasztok Lányok!

Mindenkinek Boldog és babaáldással teli Új Évet kívánok.
Nem nagyon tudok hozzátok benézni, mert itthon nincs most netünk. Most is a barátnőmtől írok nektek. Szerintem még febr. közepéig itthon leszek és utánna még visszamegyek egy kicsit dolgozni.
Puszi: Marcsi
m.marcsi
 
 


Sziasztok

Szmet ne parázz!!!

Mazsi te nem mentél a kaáliba??

Ani nem válaszoltál, megnézted a filmet, tetszett??

Timi jelentkezz!! Diéta??Torna?? Én az este sajnáltam magam, nagyon éhes voltam :( Mondtam is a páromnak hogy már lassan mindenről lemondok , de a kekszről juszt se!!! :lol:

Kjaja??

Kincs örültem neki nagyon hogy benéztél, azon gondolkoztam hogy siess, mert úgy néz ki márciusban meg én nem leszek.

puszi mindenkinek

"Ha az élet citromot ad................csinálj limonádét!
árnika
 
 


Szia Árnika!

Én, mi megvagyunk! Sok hülye vizsgálat kell, hsg meg vérvétel, hogy meg tudják mondani a vércsoportunkat, meg kell még hormonszint, de az is vérből!!! áááááááááá, nagyon nem szeretem a vérvételt!

a hsg-ről jut eszembe! neked hogy volt, kértél időpontot, vagy bementél, hogy neked ilyen kell és kész? meg is csinálták?!

képzeld, hát nincs szerencsém! mivel az eredeti nődokim nem csinált klamidia tesztet, ezért elmentem egy másikhoz, aki csinált, de mivel ő nagyon aranyos nála akartam a hsg-t, de kiderült, hogy már nem dolgozik a kenézyben, hát most akkor mi lesz?!! elegem van, másnak egy dokija van, nekem meg lesz 4?!
és ez hogy működik, vagyis az lenne a kérdésem, hogy betelefonálok, és kérek egy dokit aki ilyet csinál és annyi? az eredményt mikor tudom meg?! mármint a hsg eredményét?!

üdv.!
kjaja
 
 


Hello lányok!

Árnika, de voltam a Kaáliban. Megy a szuri, ha minden jól megy, hétfőn megyek vérvételre, és a Deca mellé jöhet a Gonal. Egyébként a Gonal meg a Puregon ugyanaz, vagy csak hasonló készítmény?
Miért nem leszel márciusban?

Timi??
Kjaja?
mazsi02
 
 


Árnika!
Láttam a filmet,de csak félig! :( Mennünk kellett vendégségbe.Én vagyok a hibás,mert nem néztem meddig tart,és eligérkeztem.Pont a lényeget nem láttam.De utána néztem,és jan.27-én ismétlik.Amit láttam nagyon érdekes volt!

Mazsi!Jelentkezz sűrűn,nagyon várjuk a fejleményeket!

Kép
ani0227
 
 


Kjaja nekem régen a klinikán volt egy dokim, ő javasolta a hsg-t (nem ő csinálta, mert ahhoz spec. doki van aki csinálja) mondta az asszisztensnő akitől megkérdeztem mennyi hálapénzt adja :shock: -erre ő semmit hiszen nem ő csinálja.
Miért nem kérdezed meg a dokit aki szimpi volt, hogy nem tud-e ajánlani vkit?!
A vérvételhez meg próbáld szokatni magad, hiszen programban folyamatosan néznek.

Mazsi a kettő azt hiszem hasonló, én ált. Gonalt kaptam, puregont nem tudom már mire adtak, nem is találom a papíromon. Nekem a gonal töltőtollas újítása nagyon bejön. Régen oldószeres volt, ezért mindig szakemberrrel adattam be. Mára már megtanultam azt is.

Ani jó hogy írtad, akkor én is megnézem :lol: Mikor mész dokihoz UH-ra??

Azért nem leszek vszinü, mert akkor tudunk szolgáltatót váltani, és az körülményes itt. :twisted:

"Ha az élet citromot ad................csinálj limonádét!
árnika
 
 


Mazsi
Gonal és Puregon hasonló hatású...tüszők (petesejtek) érését segítik elő...

Én Puregont kaptam a Deca mellett...
Vendég
 


Árnika!

Két hét múlva lesz a cukorterhelésem :? ,és az eredménnyel kell menjek a dokimhoz uh-ra.Egy kicsit azért tartok a terheléstől,mert a mai napig nem birom az édességet,éhgyomorra végem lesz tőle.A múlt alkalommal azt mondta a védőnő,hogy lehet nálam eltekintenek a cukros löttytől,és sima reggelizés lesz.Remélem nem gondolja meg magát. :roll:

Kép
ani0227
 
 


Sziasztok

Ani bárcsak én ne bírnám az édességet.........
Szerintem szóljál majd ha mész terhelésre, hogy nem birod, és gyere hozzánk babócáid fotóival.
Mikorra vagytok kiírva?? Ha jól emlékszem ti voltatatok egyszerre Kinccsel??
Tavasszal születnek sorban a topicos babák :lol:

Mazsi most megkezdi a zebragyártást, utána mi meg folytatjuk, hogy legyen egy egész csorda :lol:

"Ha az élet citromot ad................csinálj limonádét!
árnika
 
 


sziasztok!
először is mindenkinek nagyon boldog babavárós új évet kívánok!

sajna nem leszek egy darabig,mert nem jó a gépünk.most is anyósoméktól írok nektek.remélem minél hamarabb tudok jönni !addig is legyetek jók!vigyázzatok magatokra!pusz!Timi :P
timé&tati
 
 


Árnika!
Máj.1-re vagyok kiírva,de márciustól elvileg bármikor érkezhetnek!Azért remélem minél tovább bent maradnak,nagyon félek a kora szüléstől!Igen,Kinccsel együtt feküdtünk a beavatkozás után,csak neki inszem volt.
Ha hamarabb megszülök az a férjem miatt lesz,annyira fel tud idegesíteni,hogy fejbe tudnám vágni!

Mindenki kényszerpihenőre megy a net,vagy a gép miatt? :(

Kép
ani0227
 
 


Csajok SOS!!!!!

Olyan hülye vagyok... Tudjátok, szúrom a Deca-t, és úgy volt, hogyha megjön, első nap mennem kell vérvételre. Én hétfőre, keddre számoltam, de most jött meg, és akkor nem kérdeztem meg, mi van ha hétvégén... Próbáltam hívni őket, de nincsenek bent. Mit csináljak?? Akkor hétfőn menjek? De az már 3. nap és el kell kezdeni a Gonalt. Esetleg priviben tudja valaki B. telefonszámát?
Válaszoljatok!! Köszi
mazsi02
 
 


Hol vagytok?? Jó lenne a másik doki elérhetősége is, mert egyébként a múltkor B. nem volt, és ő írta fel.
mazsi02
 
 


sziasztok

Mazsi ne izgulj, hétfőn menj vérvételre és akkor majd kiírja a gonalt is. Nem késel vele.
A telefont nem igazán szokták felvenni ilyenkor, viszont sokszor vannak bent szombaton is. ( de ez már mindegy)

Ani úgylátom apa felidegesített, nyugi . Egyébként nem áprilist akartál írni, hogy akkortól jöhetnek??
Vigyázz magadra nagyon, sokat pihenj. Majd megírom a tel.számomat jó?

Ebba veled mizujs nagyon eltüntél??

puszi

"Ha az élet citromot ad................csinálj limonádét!
árnika
 
 


A szombatot délelöttre értettem, el ne kezdj rohanni, mert már tuti nincsenek bent.
Ne parázz, max. nagyobb adaggal kezdessz.

"Ha az élet citromot ad................csinálj limonádét!
árnika
 
 


Árnika, köszi! Tudom, hogy bent szoktak lenni, ezért telefonáltam, de hiába. 11 után jött meg, úgyhogy vérvétel már amúgy se lett volna, csak a másik szuri izgat... Na mindegy, majd hétfőn.

Ani, ezek a férjek már csak ilyenek.. Pihizz és lazíts!
mazsi02
 
 


Egy kérdés: Ha már megvan minden leletem és úgy megyünk a dokihoz szerintetek már fogják is adni a gyógyszereket vagy várni kell hónapokat?
szmet
 
 


Szmet! Szerintem ha minden megvan, felírják a szurikat.

Csajok, ez a stimu nekem kész agyrém.. Hétvégén kellett megjönnie, így se vérvétel, se Gonal! És a hab a tortán... Ma ahogy adtam be a fél Decát, feltűnt, hogy valami nem stimmel az adagokkal. Egyik este kimaradt, de nem emlékszem mikor..... Most vettem észre. Ilyenkor mi van????
mazsi02
 
 


Ja, és ugye ma is be kellett adni??
mazsi02
 
 


Mazsi
Add be ma is a rendes adagot...
Ami kimaradt, azzal már nem nagyon tudsz mit csinálni... olyan óriási baj nincs... a Deca arra jó, hogy a szervezeted saját hormontermelését visszaszorítsa...

www.eum.hu/letoltes.php?d_id=2037
Vendég
 


Árnika!
Jól írtam a márciust!Kiszámíthatatlan mennyivel jöhetnek előbb,de maradjunk meg az áprilisban! :wink: Oké,várom a számod!:D

Mazsi!
Ne izgulj!Várd meg a hétfőt! De azért holnap 9 óra fele próbálkozz,lehet,hogy bent vannak.A lelked biztos megnyugszik!Nekem vasárnap csinálták meg a beültit,azért gondolom,hogy ott találod őket.

Kép
ani0227
 
 


Kinek mi a véleménye Tándor dokiról?
szmet
 
 


Szmet
Én csak jót mondhatok róla... :wink:
Nekem mindkét lombikot ő vezényelte... az eredmény tökéletes :lol:
Emberileg is nagyon jó!

(én pl. nem szeretem, hogy B. ott viccelődik, mikor az ember kiterítve fekszik... nem buta libuska vagyok, hogy ez bejöjjön...)
Vendég
 


Sztem,meg B.-ben az a legjobb,hogy viccelődik.Nekem nagyon bejött,hogy feloldja az idegeimet.Én meg őt imádom!!! :wink:

Kép
ani0227
 
 


Ani
Ez a jó, hogy nem vagyunk egyformák... milyen unalmas lenne úgy a világ :lol: :wink:
Vendég
 


Sziasztok

Gigi tényleg jó hogy nem vagyunk egyformák, nekem is bejön B. stílusa, hogy nem úgy vagyunk ott mint a kivégzésre várok, ettől még tisztában vagyunk a dolog súlyával.
Szerintem nem igazán ez határozza meg a szakmai hozzáértésüket.

Ani nyugi!

Mazsi hírek?

Kjaja találtál dokit?

Timi gyere hamar, nehéz a diéta. Max. holnap kész vagyok a képpel :lol:

Ebba mostmár ideje lenne jelentkezni?? :twisted:

puszi mindenkinek

"Ha az élet citromot ad................csinálj limonádét!
árnika
 
 


Sziasztok!

Árnika!

Még nem találtam dokit, majd csütörtökön megyek az aranyos dokihoz és megkérdezem tőle, hogy tudna e ajánlani valakit! de amúgy az átjárhatóságinál van várólista? lehet hülyeséget kérdeztem, de érdekelne, hogy mondjuk én telefonálok és megmondom, hogy mikor mennék, és azt mondja, hogy ok, vagy lehet azt mondja, hogy majd 1 hónap múlva jó neki csak?! remélem érthető vagyok :oops:
ja, és ennek az eredményét mikor tudom meg?

de még hátra van egy vércsoport meghatározás, meg hormon meghatározás, meg az uh!

ha ezek készen vannak, majd megyünk T. dokihoz és utána kezdődhet vajon az inszem?! a donor kiválasztás közben is mehet, nem?!

üdv.!
kjaja
 
 


Elöször is találj egy dokit. Átjárhatóságit közvetlenül mensi után csinálnak. Egyszerü beavatkozás. Reggel bemész, du. hazamehetsz. Egyből megvan az eredmény , hiszen altatásban hüvelyen keresztül feltöltenek folyadékkal, és annak útját figyelik röntgenen keresztül hogy merre halad.
Szerintem ennél nincs várólista, hiszen max. 15-20 perces.

Donor ügyben nem vagyok kompetens. De szerintem azt megoldják a kaáliban mire az inszemre sor kerül. De kiváncsi vagyok rá, hogy zajlik :wink:
Gondolom külső jegyeket ti választhatjátok ki. kell érte fizetni?

"Ha az élet citromot ad................csinálj limonádét!
árnika
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?