Új privát üzeneted érkezett!

Jaja, ez a statisztika durva, én is láttam (itt is meg a honlapon is)! Ráadásul úgy, hogy ez nem is klinika, vagy mittomén, ahova eleve a problémás esetek kerülnek...
Igen, igazad van...
Vargának én végig könyörögtem, mikor Hannával voltam terhes, hogy ugyedemegcsászároz (Andrist ez megmenthette volna, csakhát ugye mire odáig jutott - ő a szülőcsatornában -, már nem lehetett vágni); és tudta az előzményeket is, és aszonta: majd meglátjuk, a szülés közben dől el minden, és ne féljek, mert odafigyel. Pedig parázhatott volna, hogy gáz lesz, és megelőzhette volna a kényelmesebb megoldással, de nem... :) (Persze, a szülés előtt azért előkészíttetett császárhoz is, de szerencsére nem volt rá szükség. Pedig a szülés alatt végig hisztiztem, hogy műtsönmámeg... ) Szóval, ezért bízom benne, hogy neked is sikerül meggyőznöd! (Merhogy ő meg engem győzött meg a fordítottjáról, szóval, ezért reménykedem a konstruktív hozzádállásában...)
Nnna. Drukkolok neked. :wink:
Na? Búcsú? :D
Vendég
 


Emma,
tök jó hogy ezt elmesélted! Így már én is jobban reménykedem. Lehet hogy én értettem félre. Csak mintha olyan könnyedén vállrándítva mondta volna hogy "hát legfeljebb megcsászároz". Mindenesetre jövő héttől elkezdem inni a málnalevél teát, hátha összejön az a villámtágulás :wink:
Azért hallod a szülés alatti lelkiállapotodba bele se gondolok :shock: soha nem szeretnék ilyet átélni :(
A búcsúra nem emlékszem :D Küldd el priviben a képet, és megmondom mi vagyunk-e :D
Vendég
 


Csak reménykedj! :lol:
Tényleg nem olyan császárpárti. Lehet, a te megnyugtatásodra mondta azt is... Kitudja.
Málnalevéltea... Erről jut eszembe. Valamit tudhat ez a jóember, mert 2 ismerősömtől a következőket hallottam:
1. unokatesóm: 38 hetesen ment a szokásos vizsgálatra, megtörtént, éjjel elfolyt a magzatvize, másnap megszületett Bence...
2. szomszédunkék(ok) :lol: csajszi 38 hetes terhes volt, ment a szokásos vizsgálatra, matyódoki megvizsgálta, rögtön elfolyt a vize, este megszületett Zsófi...
Na, ehhez miccósz... :roll: Ha szülni akarsz, csak menj vizsgálatra, oszt kész... Na, de te pont nem ezt akarod. Úgyhogy, ha szülni akarsz: NE menj vizsgálatra, mert esetleg megreped a burok aztán jónapot, ott is maradhatsz...
Csak gondoltam elmesélem ezt is. Meghát az én "statisztikám" nem fedi gondolom a valóságot, vagyishát nem minden mami szült meg másnap, aki a 38 hetes vizsgálatra ment... (Azért én nem engedtem, hogy megvizsgáljon az nst-k után, nehogy így járjak :wink: :) Pontosabban: kérdezte, hogy szeretném-é, hogy megvizsgáljon, mondtam: NEM. Erre ő: nadehát a méhszáj... Mondtam: AKKORSE.
Úgyhogy, lehet vele beszélni... :lol:
Vendég
 

 
 

Emmamami! :)

Klári baba köszöni szépen! :)

Kép Kép
kismokus
 
 


Emma,
jót vigyorogtam ami a kommunikációd stílusát illeti szegény emberrel :D Én megvizsgáltatom magam mert a 38. héten nekem már úgyis mindegy lesz minden csak szülessen mááár meeeg! :D Néha már most elegem van ebből a teknősbéka feelingből. De hát nem panaszkodom, én akartam, és persze valahogy ki is bírom, de ilyenkor már értem miért hívják terhességnek... :twisted:

Kismókus,
Isten éltesse Klári babát neve napján! :D
Kép
Vendég
 


Hali
hat, azert hozzatettem, h. koszonom... :lol: bocs de angol billentyuzettel vok most kenytelen... kuldom privit
Vendég
 


Emma,
de mi vagyunk
Kép

Égesd el (digitálisan :D ) a képet! A férjem épp orrot fúj, és enyém a világ legnagyobb valaga! :shock: :lol: :lol: :lol:
Vendég
 


hali mindenkinek

Hát,én már nem is tudom,minek örülnék..egy faros baba sima születésének,vagy egy császárnak??
Lelkiekben már felkészültem a császárra :cry:
De nagyon izgulok a holnapi uh miatt-csak szerintem pofára fogok esni :cry: :cry:
Ma nagyjából összepakoltam a cuccom,ha esetleg menni kell hirtelen,hát rajtam ne múljon :D
Persze sokkal könnyebben összepakoltam azokat a kisruhákat,amikben majd a hugit hozzuk haza :lol:
Nem tudom,most valahogy jobban tertok az egésztől,mint mikor Kristóf született-de gondolom ez természetes. :?
De annyira szeretnék már hazafelé jönni egy kisbabával!!!!!!!
Vendég
 


:lol: Ugyanmár, Áfiiii! Amúgy csak a férjed miatt gondoltam, h. ti lehettek, és a kislány miatt (a múltkor tettél fel róla képet ide). Amúgymeg inkább legyen az ember kicsit duci és jókedvű és jópofa, mint egy gebe idegbajos szerencsétlenség... (nekem sajna utóbbiban volt részem...) Arc- és egyéb memóriámról meg annyit: ha szembejönnél velem az utcán, lehet, meg sem ismernélek... Akkor üvölts rám, lécci. Ezért is gondoltam, hogy lehet, mégse ti vagytok...
Jaj, Cseriani, hát, ha felkészültél lelkiekben, akkor dehogyis fogsz pofára esni! Te már felkészültél a "legrosszabbra", innentől tehát csak jót mondhatnak az uh-n... :wink: Mondjuk azt, hogy Eliza bukfencezett egyet! :lol:
Naná, hogy jobban félsz - mostmár tudod, mitől kell félned... Mármint tudod, milyen egy szülés. Ismerek olyant, aki azért nem akar gyereket, mert fél a szüléstől. Haha. Mikor még azt se tudja, milyen is az...
Én is már elkezdtem pakolni a 32. héten... Az sosenembaj, ha készen állsz. Elvégre már csak 34 nap... :wink:
Vendég
 


:lol: Ugyanmár, Áfiiii! Amúgy csak a férjed miatt gondoltam, h. ti lehettek, és a kislány miatt (a múltkor tettél fel róla képet ide). Amúgymeg inkább legyen az ember kicsit duci és jókedvű és jópofa, mint egy gebe idegbajos szerencsétlenség... (nekem sajna utóbbiban volt részem...) Arc- és egyéb memóriámról meg annyit: ha szembejönnél velem az utcán, lehet, meg sem ismernélek... Akkor üvölts rám, lécci. Ezért is gondoltam, hogy lehet, mégse ti vagytok...
Jaj, Cseriani, hát, ha felkészültél lelkiekben, akkor dehogyis fogsz pofára esni! Te már felkészültél a "legrosszabbra", innentől tehát csak jót mondhatnak az uh-n... :wink: Mondjuk azt, hogy Eliza bukfencezett egyet! :lol:
Naná, hogy jobban félsz - mostmár tudod, mitől kell félned... Mármint tudod, milyen egy szülés. Ismerek olyant, aki azért nem akar gyereket, mert fél a szüléstől. Haha. Mikor még azt se tudja, milyen is az...
Én is már elkezdtem pakolni a 32. héten... Az sosenembaj, ha készen állsz. Elvégre már csak 34 nap... :wink:
Vendég
 


Már megint 2x... ez a babanet naon gááááz... velem együtt...
Vendég
 


Sziasztok! Ma voltam uh-n fejvégű, BPD80, G-0úgyhogy minden rendben,ja és még mindíg kislány!!!! :D Be is vásároltunk a lányommal szinte minden rózsaszín! Most a Wallner volt uh-n mert az Imre beteget jelentett. Nagyon rendes volt ,jól elbeszélgetett a lányommal közbe.

Kép
Kép
josi
 
 


Sziasztok!
Josi, gratula örömhírhez!
És mi lesz a kiscsajszi neve, tudjátok már?
Vendég
 


Josi,
tök jó hogy minden oké!!! :D
Én ma este akartam időpontot érni jövő hét keddre, de ki van kapcsolva a dokim telefonja. Majd holnap megpróbálom megint.
Holnap reggel vérvétel! Ma délután apukának 3/4 órás sorbanállással sikerült naplósorszámot szereznie a beutalómra hogy Drakula legyen a párja az éjféli bálon annak aki kitalálta ezt a hülyeséget! :twisted:
Vendég
 


:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Vendég
 


Köszi lányok! emmamami,még nincs lejátszva apukával a név :D én a Csillát szeretném,ő meg nem mond semmit.Áfonya neked ki a dokid??

Kép
Kép
josi
 
 


Josi,
Varga doktor az én szeretett orvosom :)
Vendég
 


Barátnőm is hozzájár és nagyon dicséri.

Kép
Kép
josi
 
 


Josi,örülök,hogy minden ok. Látod,nekem is ezt kellene tennem,vennem egy csomó rózsaszín kisruhát. De valahogy nem merek.
Még jó,hogy azt elhiszem,hogy terhes vagyok :D
De azt azért nem hiszem,hogy lehet csak pocakra hízni,főleg,hogy ilyen nagy lehet :lol:
Jesszus,Emma,ugye nem baj,hogy holnapra marad a recept?
Nem bonyolult,csak leírni kicsit hosszú :oops:
Ne haragudj!!!
Vendég
 


Josi,te kihez is jársz??
Vendég
 


Josi,
mindenképpen nagyon emberséges! Partnerként lehet vele beszélni és ezt nagyra értékelem. Meg alapos is, mindig megvizsgál, megUHoz. A többiről majd szülés után nyilatkozom :)
A Csilla nagyon szép név! :)
Vendég
 


Imre dokihoz.Nincs vele semmi bajom de olyan kis furi :)

Kép
Kép
josi
 
 


nem is meséltem: z NST helységben fűtéskorszerűsítés van,ezért a szülőszoba melletti vajúdóban van az NST.
Tök jó volt,még jó,hogy nem szült senki :?
Ugyanazon az ágyon feküdtem,mint annak idején a Kristóffal :)
Vendég
 


Sziasztok lányok!Nem tudom, hogy emlékeztek-e még rám, de megigértem ha lesz változás akkor jelentkezem!
Hát csak röviden: a művi befejezésem után megjött az első mensim!!!! Úgy örülök ennyire még soha sem vártam!
Mindenkinek szorítok, hogy minden rendben legyen veletek!
Üdv: Edina
edied78
 
 


Naná, hogy emlékszünk, Edina! Nekem pölö naponta többször is eszembe jutottál...
Éljenéljenéljen!!!
Akkor még 2 ilyen "esemény", és akcióba léphettek! :D
De ugye addig még jelentkezel? Látod, itt már nem csak a kórházról van szó, hanem az ügyes-bajos dolgainkról is... Úgyhogy sztem - a többiek nevében is merem mondani - várunk vissza, bármit is írj!
A Csilla név nekem is nagyon tetszik, azért meg különösen, hogy nem így hívnak minden 2. csecsemőt... :)
Cseriani! Tessék má' megvenni azokat a rózsaszín rucikat!!! :!: :!: :!: És tessék örülni a terhességednek, mert eljön az idő, amikor visszasírod... (Én se gondoltam, mert végigkínlódtam, de tényleg eljön...)
És hála a receptért! Mind elfogyott a tészta!!! :) Majd, ha ráérsz, küldheted a következőt, annak is biztos ekkora sikere lesz!!
Megy ám holnap a drukk Áfinak a vérvételhez (váááá), Cserianinak meg az UH-hoz... (Én is megyek Paksra délelőtt, a tüdőgondozóba... Mindjárt hozza a parlagfűszezon az asztmámat is, és házidokim beküldött, hogy a szoptatás miatt adjanak valamit, ami nem szteroid... ) :cry: Viszem az összes gyereket meg az anyumat. Csak így tudok kimozdulni itthonról... Hajrá, 2 gyerekesek... Majd megtudjátok!!!
:lol:
Timeszről tudtok valamit?
Vendég
 


Köszi a bíztatást! Naná, hogy jelentkezem sőt mindennap többszőr benézek hozzátok így tudom kivel mi tőrténik.
Jó benneteket olvasni, sokat tanulok tőletek.
Emma tegnap voltam a barátosnőmnél Szentgyörgyön!
Voltál eszemben.
edied78
 
 


Edina tényleg ritka,hogy valaki ennyire várja :D
De legalább van értelme,hogy megjött,gondolom most boldogabban fogod fel,mint tinikorodban,egy-egy randikor :lol:
Nekem is sokszor eszembe jutottál,hogy mi lehet már veled,meg a többi csellengőnkkel,akikről ritkábban hallunk..
Timiről nem tudok semmit,nem írt tegnap,biztos minden ok,csak még nem engedték ki.
áfonyaaa üdv a drakuláknak. Nekem is hamarosan lesz szerintem még egy vérvételem-gondolom már az utolsó.
Tudod,mit Emma,igenis veszek még rózsaszínt. Van ám azért,nem csak kék-ami Kristófról megmaradt-,de azért halátok egy édes darabot,nem fogom otthagyni.
Lányos anyukák:mikortól lehet a kiscsajszikra édes fodros ruhácskát adni?? :lol:
Emma,ma leírom,ez tuti,és örülök,hogy ízlett a tészta,nálunk is nagy sikere van(remélem nem csak mondod :D ).
Nem jön valaki közületek jövő vasárnap a Ker.kamara napjára véletlenül??
Szombaton meg esküvőre megyünk-úgyhogy a jövő hétvége megint dömping...Nem baj,megyek,amíg bírom...
Vendég
 


Szépjóreggelt!
Cseriani: hát miért csak mondanám? Tényleg nagyon fincsi volt, és hamarosan újra megcsinálom! és igenis, vegyél rózsaszínt! :D Fodros rucit? AZZONNAL! Lehet, még szép idő lesz, mikor megérkezik Eliza: még bodyk is vannak olyanok, amin fodrok vannak, mint egy szoknyán. Úgyhogy akár újszülöttkortól... (Amúgymeg nemfogjátokelhinni: kicsifiam csajos cuccokban alszik... Eszméletlen tud lenni a rózsaszín, virágos bodyban...) :? Dehát ő még úgyse tudja, meg izé, éjszakára jó az is...
Edina: ki a barátosnőd? 8) Hátha ösmerem... Jaja, ritka, hogy ennyire várja valaki... ahogy írtam is, Andriska után én is ennnyire vártam. Csak azt nem írtam - nehogy Edina kétségbeessen,mert ilyenkor a más baját is magáéra veszi az ember (ugye, Cseriani :wink: ?) -, hogy nekem nem jött meg... és később se... (Hannánál hormonokat kaptam, de ezt már írtam). Úgyhogy méginkább tökjó, Edina, mostmár tényleg hamarosan készen áll a szervezeted egy következő babára! Munkatársam épp így járt, mint te, 12 hetesen, aztán fél év múlva, az azonnali "próbálkozásra" újra terhes lett, és most van egy szép nagy fia. (Nekik is 3 hót mondtak, de várni szeretett volna még.)
Na, megint sok a szöveg... Mentem. Mindenkinek szép napot!
Vendég
 


Cseriani! Emma! mégegyszer köszi, hogy gondoltatok rám nagyon jólesik.Emma a csajszit szerintem ismered. Kiss Annamária
edied78
 
 


Edied,
én nem ismerem pedig ugyanott lakom ahol Emma :D
Cseriani,
a drakulák köszönik, jól vannak. Mikor bementem épp fektettek egy 50 év feletti pacákot :shock: rosszul lett.
Várom nagyon a híreket az UHodról!!!

Hát véremet adtam magzatomért ismét, eredményt a védőnőnek küldik, majd valamikor. Megvettem a málnalevél teámat is, jövő héttől iszom. Tényleg Cseriani, te iszod? Sőt még eldobható bugyikat is beszerztem kórházas véres tartózkodásom idejére (kb annyiért amennyibe a piacon a rendes bgyik kerülnek :? )
Vendég
 


nem iszom,Kristófnál kipróbáltam,de nem esett jól. Azt mondta a védőnőm akkor,hogy inkább hagyjam,ha nem esik jól...
Így is szar az emésztésem,most is rettenetesen fáj a hasam valami kajától :cry:
áfonyaaa hol vettél eldóbható bugyit olcsón?
Vendég
 


Cseriani,
olcsóóón? Olcsón sehol nem vettem eldobható bugyit. Ennyiért majdnem rendes bugyit kapok a piacon! Amúgy Herbáriában vettem a paksi Tesco üzletsorán, megláttam hogy vannak Tena betétek, gondoltam akkor van Tena bugyi is. Hát nem pont Tena de oly mindegy, valami noname eldobható bugyi. 4 darab volt 1250ft.
Vendég
 


akkor bocsi,félreértettelek :oops:
Te használtál már ilyen eldobhatót? Milyen?Tart rendesen? Mármint milyen magas? Leszorítja a hasat picit?
Azt hiszem,mindenképpen beszerzek haskötőt,ha mégsem császárom lesz,akkor is jó lehet,nem? Kristóf születése után elég nagy pocakom maradt :cry:
Csak ne lenne olyan rohadt drága az is... :evil:
Vendég
 


Cseriani,
én is gondolkodom a haskötőn. De szerintem várj a megvételével míg ki nem derül a császár vagy nem császár, nézzétek ki és apa is megveheti, beviheti neked akár másnap. Mennyibe kerül amúgy?
Szerintem nagyon jók ezek az eldobható bugyik arra a pár napra míg ömlik belőled a cucc, ez ha olyan is lesz hideg vízzel átlötybölöd, fél óra alatt megszárad mert vékony az anyaga, és ha foltos lesz se baj, ha mérséklődik a vérzés úgyis kidobod, és nem a rendes bugyijaidat teszi tönkre a gyermekágy. Hát hogy tartani mennyire tart... annyira szerintem nem mint kéne, de a fent leírt célnak megfelel.
Vendég
 


még nem néztem haskötőt,de úgy hallottam,olyan 5000-től felfelé.
"Rábeszéltél",veszek én is eldobható bugyit,ha találok valahol.
Vendég
 


Sziasztok!
Olvastam, hiányoltátok a csellengőket, gondoltam, szólok már, hogy vagyok ám!
Ami a haskötő témát illeti, érdemes venni, de egyébként a császár után adtak ilyen kis hálót, ami nekem klasszul bevált, és csak itthon használtam mást (akkor meg már olyan bugyit, amit jól fel lehetett húzni a köldökig, a la Bridget Jones.
Áfi, miért kellett ilyen sokat várni a párodnak a beutalóra? Vagy nem jól értettem valamit? Nekem is majd kell menni cukorterhelésre, én azt hiszem, majd csak telefonálok a házidokinak, aztán előz nap jól beugrom érte...Vagy csak gondolom, hogy ez ilyen könnyű?
tényleg nst csak a szülőszobán?Nagyon utáltam, amikor ott csinálták, mert mindig begerjedt a készülék, nem túl jó a felszerelés. Mondjuk nekem még jó sok időm van, mire odakerülök, remélem :)

Kép
Kép
banoed
 
 


Banoed,
nálunk az a rendszer hogy a beutalót magát a védőnő adja DE hogy ne örülj el kell menned a háziorvosodhoz (a készre kitöltött előre lepecsételt beutalóval) és íratnod kell rá "naplósorszámot". Ezért állt sorba a drágám 3/4 órát... :evil: Nem tudom nálatok hogy megy, lehet hogy sokkal egyszerűbben megkapod.
Cseriani,
röhögni fogsz! Kicsik lettek a bugyik! :shock: :twisted: Nem futunk össze valahol? Szívesen átadom őket igen jutányos áron neked. A 4ből egyetlen egyet vettem ki a zacskójából, és azt is csak a combom közepéig tudtam húzni úgyhogy teljesen tiszták. Holnap esetleg nem jársz Szekszárdon? :)
Vendég
 


te drága,miből gondolod,hogy nekem jó,ami neked kicsi? Még nem láttál :oops:
De jólesik :D
Mikor jársz bennt?
Beugrom,amikor bennt vagy. Délelött védőnőhöz kell mennem,olyan kilenc körül.
Vendég
 


a szülőszobára felvitték a lenti NST gépet,de nálam valami nem volt ok,mert már itthon vettem észre,hogy hiába nyomkodtam a gombot,nem észlelte egyszer sem. Kiváncsi vagyok,mit szól hozzá a doki ma. Remélem nem akar ma NST-t csinálni ennek örömére :?
Kedden úgyis megyek megint.
Mostmeg megyek uh-ra,írok,ha hazaértem. Akinek van egy szabad keze,szorítson lécciiiiiiiiiiii!!!! :shock:
Vendég
 


Cseriani,
biztos hogy rendben lesz minden és tótágast állt Eliza baba!!!
Sok szerencsét!
Kép

A méret dolgot csak onnan gondolom hogy hát finoman szólva is extra méret vagyok :oops: Te biztos hogy nem vagy ekkora! :wink:
Vendég
 


Hali!
Cseriani: én ííííígy szorííííííítok, még a lábujjaim is ikszben vannak! Kíváncsian várom a híreket!
Ez a bugyidolog nagyon tetszik! Én nem próbáltam... de mostmár bánom. Majd a következőnél... De hallod, Áfi, tényleg jó drága... De biztos megéri (majd, ha veszel kicsit nagyobbat) :wink:
Magyar egészségügy, újabb ízelítő: elmentem ugye a tüdőgondozóba, nehogy félárván maradjanak itten gyermekeim. Mivel először Ármint vittem dokihoz (csúnyán begyulladt a szeme), ezért csak fél 12-re értem oda a tg-ba, helyettesítés 1-ig van. A váró tömve... És a beutalómat már el se vették. "Későn" mentem, basszus... És nem lehetett kifogás a 2 gyerkőc, utánam olyan fazon ment a szerencsétlen, aki bazinagy rtg-leleteket szorongatott, hiába... Most mit tegyen az ember? Fulladjon meg? Szó szerint... Bár, akik ott gubbasztottak, szerintem még most is ott ülnek. Borzasztó. Úgyhogy csütörtökön hajnalban újra felkerekedünk... :evil:
Áfi, nem lehetett semmi az az 50 éves pacák... De a kismamik bírják a strapát! :wink:
Vendég
 


Emma,
elképesztő :evil: :evil: :evil: másfél órával a zárás előtt és nem fogadnak 2 kicsivel kell ugrálnod!?! Szégyen!!! Mi a Hovátágika email címe? :evil: :evil: :evil:
Cseriani,
HOLVAGYMÁÁÁ??? :D Kíváncsi vagyóóók! :D
Vendég
 


Jajj, Cseriani, éééén iiiiis!!!
Áfi: hátezaz. De a lakcímére én még kíváncsibb lennék...
8)
Vendég
 


Jaj, Edina, már az előbb is akartam: csatlakozom Áfihoz: nemtom, ki a Kiss Annamária... :cry: Annamáriát itten egyet ismerek, de ő nem Kiss... De káááár... :?
Vendég
 


Cseriani azt hiszem elköveti a topik elleni izgatás bűntettét! :twisted: Ha kilyukad az oldalam hogy megfordult vagy nem fordult, és kijön a lyukon a gyerek, tuti bekerülök a guinnes rekordok könyvébe :D :P
Vendég
 


bocsi lányok,a doki csak hat körül jött le,szülőszobán volt,utána még boltba kellett mennünk. Nagyon édes képet csinált a pofijáról,amit képzeljétek el,alul talált meg :D
Tehát,megfordult :D :D :D :D
És szerintem ma délután.
Olyan mutatványokat csinált,hogy már a könnyeim kijöttek,annyira fájt a mocorgása. Ilyen még nem volt.
De annyira nagyon boldog vagyok. És köszönöm,hogy izgultatok értem,nagyon jólesett.
És képzeljétek,találkoztam Timivel,mesélt elég sok mindent.
Vendég
 


Szóval,a Timi kórháztörténete:
a fődoki mindenkit megvizsgál,ha van orvosa,ha nincs. Tök jó,mikor megvizsgál a saját orvosod,majd ő is :?
És nagyon szigorúan fogja a dokikat,meg ellenőrizgeti őket,ami szintén eléggé megalázó lehet az orvosoknak.
Timitől vettek rákszűrőt,meg szövetmintát.
De olyant sem hallottam még,hogy egy nyolc hónapos terhestől vegyenek rákszűrőt.
És nagyon valószínű,hogy még hétvégére sem engedik haza.
Szegény,nagyon sajnálom. De tök jól elbeszélgettünk :D
Látszott rajta,hogy örült nekünk. Azt mondja nagyon szar bennt,diétás kaját kap,ami nagyon szar,3 kilót fogyott egy hét alatt,alig van pocakja,de komolyan.
Múlt hét csüt. óta semmi vizsgálata nem volt,ezért is bosszantó,hogy miért kell benntlennie.
Holnap csinálnak neki uh-t,legalább történik vele valami...
Hát,röviden ennyi...
Vendég
 


Kép

És a kép :D ...a pofija mellett az a valami az egyik talpa :lol:
Vendég
 


Cseriani,
látod, korai volt keseregni! Mondtam én hogy nem azon múlik a megfordulás hogy hiszel-e benne :wink: :P
Nagyon nagyon örülök a jó hírnek!
Kép

A pofija tényleg tüneményes! :)

Timit nagyon sajnálom. Nem értem miért fektetik benn ha nem is történik semmi. Vagyis attól tartok értem (gazdasági okok hogy kihasználtak legenek az ágyak)
Az új fődoki gondolom csak eleinte legénykedik, majd szépen megnyugszik ő is... remélem kb akkorra mire megyünk szülni :P
Vendég
 


áfonyaaa mész akkor holnap szd.ra valamikor?
Vendég
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet: