Új privát üzeneted érkezett!

Par kep Attirol

KépKépKép
KépKépKép
KépKépKép

Atti
Kép
Andris
u]Kép[/url]
ezvicc
 
 


KépKépKép
KépKépKép
KépKép

Atti
Kép
Andris
u]Kép[/url]
ezvicc
 
 


Ketten: én 2005. január 25-én szültem (13,40) Kép
vantal
 
 

 
 

Lanyok!
mikortol lehet bebikompba tenni Attit? Hetvegen ult egyben es imadta. Mondjuk nagyon szuk volt a beulo resze, de legalabb jol tartotta a hatat.
koszi
Judit

Atti
Kép
Andris
u]Kép[/url]
ezvicc
 
 


Szia Vantal!
Akkor egy hónap van a gyerekek között.Kép
Neked Lányod vagy fiad van?
Itt van két a lányokról
képKépKép
ketten
 
 


Lanyok!
Bocs, hogy mar megint en, de tanacs kellene. Az intersparban akcios most egy olyan homero, amit nem kell popsiba, fulbe dugdosni, hanem siman a homlokhoz kell erinteni. En nagyon szeretnem megvenni, mert sok oltasunk lesz meg, es remelem gyerekunk is, de a ferjem feleslegesnek tartja. Van valakinek ilyen?

koszi!
Judit

Atti
Kép
Andris
u]Kép[/url]
ezvicc
 
 


sziasztok

Ezvicc: állítolag nemt túl hatékony, csak kb értéket mutat.

üdv: Györgyi
eper8
 
 


Szia Ezvicc!
Ne haragudj, de le akarlak beszélni erről a hőmérőről. Igen, tudom kényelmesebb volna a babának is, de nem elég hatékony. Egyrészt, mert fél fokonként emelkedik, valamint mert sok esetben nem ad pontos adatot. Egy kicsi babánál pedig fontos a pár tizedes eltérés is. Én azt a fajta higanyost tudom ajánlani neked, ami kevesebb mint 1 perc alatt megméri a popóban a hőt (kb.600Ft). Én is ezt használtam, na meg persze a nagyobbnál a fülhőmérőt. Dea higanyosnál semmi sem tud pontosabb értéket adni. A digitálisok is csipogás után igazság szerint még mérnének, ha benthagynátok, ezek meg az egész mért idő akatt 3 azonos értéket keresnek és ekkor jeleznek. Megjegyzem a bátyáméknak saját patikájuk van, ő is ezt ajánla mindenkinek. Így ebben igen járatos és tapasztalt vagyok 3 gyerek után.

Zsuzsa

Zsuzsa
Lányaim: Petra 1998.08.13., Felícia 2001.09.21., Bettina 2004.08.30.
KépKép
Videónk: http://www.youtube.com/watch?v=MMCdy68OpEk
kerekes97
 
 


Ezvicc!
Nagyon jók a képek Attiról! Nekem eszméletlenül tetszenek a fejhallgatósak.Kép
Annyira irigyellek és persze mindenkit aki tud normális képet feltenni. Egyszer már nekem is lesz digitális gépem és akkor aztán mindent bepótolok!!!!!!!!!!!!
Még Edináról csináltam képeket (hagyományos géppel)annak idején, mikor hanyattról hasra fordult. Minden mozzanat meg van örökítve, legalább 8-10 kép, vagy több is. Persze először senki nem értette, minek ennyi majdnem egyforma kép. Én ránézek és rögtön tudom mit jelent Kép

A homloklázmérőről én is lebeszélnélek!

Csináltam képet Domi 2 kis fogáról, mellékelem (csak mobillal)

Üdv
Judy & Domi 14+4Kép
judy68
 
 


Sziasztok! Én a fülhőmérőt már nem is merem használni, mert mindig 1 fokkal többet mutat mint a normál hőmérő. Én meg majd elájulok tőle. A kicsinél inkább popsiba mérem a nagynál meg hónaljba.
Detty én is nagyon irigyellek. Én úgy lennék megint kismama vagyis inkább mindig. Én mindkét terhességemet nagyon élveztem. Sose éreztem nyűgnek. Na mindegy.
Ezvicc! Nagyon cuki a kisfiad. Nekem az oldalt fekvős sorozat nagyon tetszik, meg az "usankás". Király az a sapka, nagyon jól áll Neki.

Ketten! Én 2002.02.11-én és 2005.02.03-án szültem Te mikor? Szépek a csajok.
Vantal! Jól elkerültük egymást. De cTG-n lehet hogy találkoztunk!

Judy! Meg vagyok nyugodva. Bulcsú 1 éves lesz és bajlódik szegénykém a 3.fogával. Úgy sajnálom szegényt kíváncsi leszek a mai éjszakához. Lehet lent alszom inkább vele. Üdv.mindenkinek S.

Kép
Kép
sidney
 
 


Ezvicc!

Nekünk van Brevi homlokhőmérőnk.
Infrás,, nem tudom a Sparos milyen.
Kb. mérésre jó, ha pontosan szeretném tudni a popsiban mérem.
Ált. -0,2 fok az eltérés a popsi és a homlokon mért között.
De azért jó, mert így nem kell mindig a popsiban mérni, ha gyanakszom, hogy meleg.

Nekem bejött.

Üdv :Dóri
Vendég
 


Koszi a velemenyeket, en erre a homerore gondoltam:
Kép

Atti
Kép
Andris
u]Kép[/url]
ezvicc
 
 


Ezvicc!

Mennyibe kerül?

Amúgy én nagyon utálom a higanyos hőmérőket. Igen baleset veszélyesek.
Mivel 2-3 ezer Ft-ért már lehet digitálist venni nem érdemes őket használni.
Mérési pontosságuk pedig nem rosszabb, mint a higanyosnak.
Amikor veszel egy higanyos hőmérőt a patikában és mondják, hogy 1 perces, hát ha azt bent hagyod mondjuk 10 percig ugyanúgy tovább mér, mint a digitális társai...

És az emberi test hőmérsékleténél különben sem számít a százados tűréspontosságú mérés.

Az iparban nem ilyen hőmérőket használnak, erről ennyitKép

A higanyos elve a hőtágulás, de én megnézném, hogy azt a pici üveg csövet mekkora tűréssel gyártották le...Nem beszélve a leolvasási hibáról.
De ebbe nem mennék bele...

És a digitális hőmérőket sem lehet egy kalap alá venni, mert eltérő elven mérnek.
Ezért olcsóbb vagy drágább egy hőmérő.

De az általad kinézett szerintem infrás.
És tuti nem fél fokonként mér.

Amit viszont a homlokhőmérőkről érdemes tudni, hogy nagyon nem mindegy hol méred a hőfokot.
Ki kell tapasztalni a használatát és utána már ez sem jelent gondot. Ugyanez igaz a fülhőmérőre is.

Kerekes!
A világért sem szeretnélek megbántani. Remélem nem veszed sértésnek ezt a hozzászólást.



Üdv :Dóri
Vendég
 


Dori!
Amugy 10eft korul van, most 7990ft az Intersparban
Igen, infras. Ez mit jelent?
Itt az oldal a leirassal:
http://dealtech.hu/th008.htm
Megnezned?

Van valakinek csoros pohara? Mi a hetvegen a baratainknal felejtettuk es ok nem mostak ki, erre bepeneszesedett. Most mit csinaljak? Ugye nem kell kidobni? Azert gondolom, mert a szelepe peneszesedett be Kép

Atti
Kép
Andris
u]Kép[/url]
ezvicc
 
 


Amugy koszi Csajok a dicsereteket a fiam miatt. Mi is usanka sapkanak hivjuk ezt a sapit Kép

Atti
Kép
Andris
u]Kép[/url]
ezvicc
 
 


Ezvicc!

Megnéztem.
A lényeg a mérési pontossága adott mérési tartomáynban (36-39 Celsius fok között) -+0,2 fok. A jobbaknál ez csak 0,1 fok, de ez sem rossz.
Te tudod.
Nem szeretnélek semmire sem rábeszélni , de lebeszélni sem.
A 8000 Ft jó ár, mivel fülhőmérőként is használható.



Amúgy látom Ati is gépel serényen.Kép
Már ő is olyan nagy...
Csak ámulok.


Dóri
Vendég
 


Ezvicc!
Csőrős pohárról annyit, hogy én kidobtam az Aventet, nem lehetett rendesen tisztántartani. Most egy noname pohárból iszik, olyan, mint az Ikeás, csak azt úgy megrágta, hogy vérzett az érdes felületétől az ínye.

D.
Vendég
 


Mi fülhőmérőzünk, de az az igazság, hogy eddig mindig alacsonyabb volt a hője, mint 36,6 fok. Szóval az én kisfiam inkább kihűl, mint belázasodik Kép Biztos van ennek is technikája, nem mindegy, hogy tartod (a miénk infrás), melyik fülben méred. Általában úgy szoktam, hogy megmérem a sajátomat, és utána az övét. Ha nincs nagy eltérés (kb. 0,2-0,4 fok) akkor nem izgatom magamat. A múltkor megmértem magam a hagyományos higanyos hónaljba dugós 3 percessel, utána a fülhőmérővel, és talán 0,2 fok volt a különbség.

Csőrös pohár: Ezvicc nekem van kettő is, amit nem használunk, ha kell nagyon szívesen odaadom, Bence nem használta egyszer sem, rögtön poharazott. Csak ki kell fertőtlenítened, és kész! Ha gondolod szólj! Szívesen odaadom, mert mi is ajándékba kaptuk őket! Az egyik Aventes, a másik noname Kép A noname az Micimackós KépKép

Üdv: Eszti

Ui.: még mindig köhögünk, de már sokkal jobb. Most már én is köhögök KépKép

Kép Kép
fricky
 
 


Hat en szeretem a csoros poharat, mint a kepen is latszik, Atti is szereti. Mindig kitisztitottam, de most nem rajtam mult. O meg nem tud poharbol inni, es nem is akarom meg eroltetni. A cumisuveget meg nem is tudja hasznalni, most mar nem is akarom.

Hat most tenyleg nem tudom mar mit csinaljak a lazmerovel. Nem akarom mar a popsijaba dugdosni a homerot. Nem marad meg mar pelenkazasnal sem. Mindig felek, hogy beletorik a popsijaba ha sokat ugral, pedig ketten mertunk eddig mindig az apjaval. A fulhomeroben meg nem tudom jol beletenni a fulebe, mert pici a lyuk, mar probaltuk.

Atti
Kép
Andris
u]Kép[/url]
ezvicc
 
 


Sziasztok!
Sidey Én Rékát 2002.09.25-én
Emesét pedig 2005.02.25-én szültem a Dél Pestiben
Ez vicc nekünk csak a fülhőmérő jöt be eddig.
Ha cumizik esetleg még szóba jöhetne a cumis lázmérő.
Bár az sem túl pontosKép
Próbálj meg kissebb dugós fülhőmérőt venni.
A Samsung fülhőmérő nem túl drága de kicsi nekünk az vált be.
Figyelj ami a képen van fülhőmérő homlokra is lehet használni nem? Én úgy tudom.
Üdv Ketten
ketten
 
 


Sziasztok!

El vagyok keseredve,mert babóka annyira összezárta a lábait,hogy még a lábát is nehezen tudták megmérni!Úgyhogy febr.11.-é megyünk 4D-re,mert hivatalból elküldtek minket.Dr.Hajdú Krisztinához megyünk a Praxisba.Ígyis-úgyis hozzá mentem volna,de nem ilyen hamar.Végülis akkor már a 21.hétben leszek.Szóval nem szolgálhattam jó hírrel ilyen szempontból.VISZONT A JÓ HÍR AZ,HOGY MINDEN OKÉ
VELE.Az AFP-ém 1,0 lett.Hiába próbálta a doki felébreszteni egyszerűen nem akarta megmutatni magát.Direkt mondtam neki,hogy ne legyen szégyenlős erre tessék.És mindig este produkálja magát a drágám,lehet hogy egy esti uh.-ra kellene mennem.
Puszi:Detty
dettyke78
 
 


http://www.radi.hu/samsung/set100.html
Nézd meg ezt az oldalt ez samsung hőmérő kb 7-8000Ft
Körül megkapod a gyógyszertárakban.
Valamivel vékonyabb a nyaka mint az átlag.
A kicsinek már 4-5 hónapos korától használható.
A nagyobbik lánynál is ezt használjuk ugyanis csakk ezzel hagyta megmérni a lázát különben csak visított.SET-100 a tipusa
Üdv Kati
ketten
 
 


Ezvicc!

Ha ilyen nyugtalan és nem bírja a fülhőmérőt akkor jó ez, mivel ez homlok vagy fülhőmérőként is tud funkciónálni.

Cumihőmérőnk van, hát kicsit hektikusan mérKép Ja és Ági nem cumizik és állandóan kiveszi a szájából...
Így elég nehéz pontosan mériKép

Dettyke!

Nem elkeseríteni szeretnélek, de nekünk a 29. héten mutatta meg magát a kiscsaj.
És a 4d-n is végig aludt.
Miért küldtek hivatalból 4d-re?
A lényeg,hogy minden rendben.

Úgy irigyellek, jó pocakosnak lenni.

Az én volt pocaklakóm épp most pakolja le az összes játékát a polcról és ki a tartókból , estére kész csatatér a szobája.
Ja és ma kukát borogatott.Kép
Már nagyon kis rakoncátlan.
És imádja a túró rudit meg a melegszendvicset.


Akionek módjában áll intézze el a jobb időt!!!!!!
Üdv :Dóri
Vendég
 


Dóri79:Mivel nem tudtak uh.-át csinálni a lábacskáiról nem tudják garantálni,hogy minden ok,annak ellenére,hogy az AFP 1,0 lett.Nem vállalják ilyen szempontból a felelősséget.Azt mondta a dokim,hogy nem kell megijedni,mert minden rendben,de ez így műkődik.Szóval ez van.Mondom nem bánom,hogy így alakult,mert mindenképp mentünk volna 4D-re,de nem most,hanem márciusban.Apa azt mondta,hogy majd elmegyünk mégegyszer.De 10 ezer Ft. szóval nem olcsó.És apa nem tudja,hogy én nászajándékba szeretnék neki csináltatni egy kismama fotósorozatot magamról.Ez majdnem 10 ezer Ft.-ba kerül.Apa is annyira el volt keseredve,hogy nem tudtuk meg a pocaklakó nemét,de ez van.Remélem majd február 11.-én minden kiderűl.
Detty
dettyke78
 
 


Detty!

Hol csináltatod a sorozatot?
És mit adnak ennyi pénzért?

És átérzem, mi is úgy készültünk a 18. heti Uh-ra hogy csak na, aztán sehol semmi...
Viszont az is igaz, hogy így legalább biztos voltKép
Mi mindenből unisex-et vettünk, a ruhavásárlást pedig a 8. hónapra halaszottuk.
A kolléganőmnek a kezdetektől a 12. héttől fiút mondtak, aztán kipottyant egy kislányKép

És mit szeretnétek?

A Praxis nagyon klassz hely, mi is ott voltunk csak a Győrfy Mátyásnál. Nem is tudtam, hogy szombatonis van UH.

Dóri
Vendég
 


Dóri!
Nem haragudtam meg a lázmérő kapcsán.
Én is tapasztalatból beszéltem, 3 gyerek után már tudom, hogy mikor melyiket kell használnom. Míg nagyon picik és nem izegnek-mozognak nagyon jó a higanyos, de utána már én is a fülhőmérőt használtam. Most pedig már, miután értelmesen nyugodtan megül az ölemben, ha kérem, a digitálisat a hónaljban. Izgalommal várja, hogy mikor csipog és mikor veheti ki végre. És ez még a kezében is maradhat, ha nekiállna hisztizni, hogy neki még kell. Nem félek, hogy eltörik.
Egyszóval gyerek válogatja, hogy mikor melyiket ajánlatos használni.

Zsuzsa
Lányaim: Petra 1998.08.13., Felícia 2001.09.21., Bettina 2004.08.30.
KépKép
Videónk: http://www.youtube.com/watch?v=MMCdy68OpEk
kerekes97
 
 


Detty
Nem akarlak én sem elkeseríteni, de az elsőnél csak születésekor tudtuk meg, hogy lány, végig takarta magát. A dokim csak annyit mondott, hogy a popsija alakja alapján inkább lányos. A 2.-nál a 37. htei 3D-s UH-n tudtuk meg, hogy ő is lány, ekkor fordult úgy először. A 3. babánkat pedig a 34. heti 3D UH-n tudtuk meg szintén, hogy ő is mégis lány lett. Mindhárman úgy feküdtek, hogy pont takarták a lényeget. Pedig a 3.-nál reménykedtünk a fiúban, mivel pont ellentétes volt a terhességem, mint az előző kettővel (mind állapotilag, mind a baba mozgása miatt is).
Zsuzsa

Zsuzsa
Lányaim: Petra 1998.08.13., Felícia 2001.09.21., Bettina 2004.08.30.
KépKép
Videónk: http://www.youtube.com/watch?v=MMCdy68OpEk
kerekes97
 
 


Dóri79:
Néztem egy helyen,ahol 30 kép lett volna 20 ezer+ 5ezer a smink,na ennyit nem tudok kiadni,mert gyerek és esküvő mellett ez elég nehéz.Hanem akik majd az esküvönkön fognak videózni,megkérdeztem,hogy csinálnak-e ilyen képeket.Mondta a srác,hogy persze.A honlapjukon tök jó és nagyon profi képek vannak,de kismamások nincsenek,mert azt mondta,hogy az magánügy és nem mutogatja ország-világnak.Azt mondta azt majd személyesen mutatja meg.Az ára 10 db 8500 Ft,ha 20 db akkor 15000 Ft.Majd ki lehet választani és akor döntöm el,hogy mennyit kérek.Ha gondolod elküldöm a címét.A párom lányt szeretne,a lánynév már megvan Csenge Klára,a fiu azonban még vita tárgyát képezi.Nekem viszont mindegy,de fiucskát érzek.Majd meglátjuk!!!!!!Én azt hittem,hogy még erre a hétre kapunk időpontot,de közben 2 hét múlva!

Lányok!Olvastam,hogy nagyon sokan irigyeltek,hogy várandós vagyok,Szó se róla nagyon élvezem,nagyon boldog vagyok!!!!!De én is irigyellek benneteket,mert ti meg már tök profik vagytok a baba ellátásában,míg én.....totál kezdő!!!Szóval 1:1!
Detty
dettyke78
 
 


Hat cumis homeronk van, de azt be nem tudnam szuszakolni a szajaba, mert nem fogadja el a cumit Kép

Valoszinu meg fogom venni, es kesobb majd a fulhomero reszet hasznaljuk, ha nagyobb lesz.

Detty!
megertelek, hogy szeretned tudni a nemet, en is izgatott voltam miatta. 4D uh nem voltunk, igazabol sajnaltam ra a penzt, mert nagyon draga, ahogy irtad is. Eloben meg szebb. De biztos szupi lesz! A praxisrol annak idejen en is jokat hallottam.

Atti
Kép
Andris
u]Kép[/url]
ezvicc
 
 


Detty!

Honlapcímet tudsz írni?

Köszi!
Dóri
Vendég
 


Judy!

Próbáltam visszaolvasni, de valahogy lemaradtam. Mi ez az ekcémás gond nálatok? Mi is küzdünk vele, szívesen megtárgyalnám veled a dolgot.

Kerekes!

Sajna nem tudom felidézni, hogy ki volt még az ikres szobában. Arra az ikres anyukára emlékszem, ahogy egyszerre szoptetta a babáit. Nagyon rátermett csaj volt. Ha látnék képet rólad, talán emlékeznék, hiszen biztos ettünk együtt. Igen, én az egyágyasban voltam, de kedden reggel már hazajöttünk. Neked hogy teltek a kórházi napok?

Én is én is nagyon irigyellek Dettyke!
nyeste
 
 


Sziasztok!
Ezvicc! Õrizd meg a blokkot és ha nem váltja be a hozzáfűzött reményeket max.vissazviszitek.

Detty! Én a kislányomnál nem tudtam a nemét. Végig kisfiút "éreztem". aztán lány lett. Szuper volt hogy mikor megszületett akkor tudtuk meg. A vicces hogy Antónia lett volna de a hosszú vajúdásra tekintettel a férjem beleegyezett az álom nevembe és a Johanna nevet kapta. felhívta anyukáját és csak annyit mondott neki hogy kislány azt nem hogy név változás történt. Egyébként a dokim látta UH-n hogy kislány még meg is mutatta a "nemiszervét".
Én a másodiknál se szerettem volna tudni a nemét de a 15 hetes UH-n annyira látszott a fütyije hogy én szúrtam ki először. Mondjuk az orvos nem arra összpontosított. Volt egy kis gond. Na mindegy.
Örülök hogy a Te orvosod is ennyire precíz és odafigyel Rátok. Majd írjál a 4D után hátha ott láttok valamit. Üdv.Sidney

Kép
Kép
sidney
 
 


Dóri79:WWW.objektivfoto.hu. nagyon kók a képek majd meglátod.Milyen képeket szeretnél csináltatni?Azt még elfeljetettem mondani,hogy 8500 a cd és a képek,asszem 150 Ft-ba kerűlnek.A honlapon pontosan le van írva!

Sidney:Szoktál írogatni a XVII.kerületi kismamikba?Szoktam olvasni Õket,mert Balnika,az egyik lányzó a legjobb barátnőm,már 14 éve ismerjük egymást azóta van a barátságunk.Azt ,hogy nem tudjuk meg a nemét a párom felvetette még az elején,de sajna természetemből fakadóan nagyon kíváncsi ember vagyok!Úgyhogy nem bírom ki!Egyébként az is lehetett a baj tegnap,hogy 1 órát vártunk az uh.-ra,ilyen még soha nem fordult elő,éhes is voltam nagyon és nagyon felidegesítettem magam ezzel együtta babót is.Szóval valamilyen szinten az én hibám is beismerem!Nagyon örülök,hogy ennél a dokinál döntöttem.Annak idelyén mikor még csak próbálkoztunk és mondjuk egy closty kezelés után nem volt normális méretű,érett petém iszonyúan el voltam keseredve,tök emberséges volt és próbált belém lelket önteni!
dettyke78
 
 


Detty!

Megnéztem tényleg egész jók.
És jól tudnak bánni a Photoshoppal isKép

Nem szeretnék fotókat készíttetni, mivel én is fotózom, egy fotósuliba járok ahol egymást for free szoktuk fényképezniKép
És majd ha a gyerkőc nagyobb lesz munka mellett én is bele szeretnék vágni valami hasonlóba. Igaz műterem nélkül mert az nagyon drága.

Más:

Csajok a ti gyerkőceitek hogy bírják a bezártságot?
Ági és én nehezenKép
Vendég
 


Dori!
Bocs, hogy beledumalok, de hol tanulsz fotozni vagy mit tanulsz? Engem is erdekelne amator szinten. Imadok fotozni.

Sidney!
Jo otlet, koszi!

Dettyke!
es milyen fotosorozatot keszitenek rolad?

Atti
Kép
Andris
u]Kép[/url]
ezvicc
 
 


Nyeste!
A két nagyobb gyerkőcöm ekcémás, már egész kicsi koruktól kezdve. A lányomnál sokszor előjött, a fiamnál inkább akkor, ha beteg lett. Voltunk néhányszor egy maszek bőrgyógyásznőnél, ő irt fel kenőcsöt. Ez használt, igy ha elfogyott, felirattuk a drnéninkkel. Dominak az arca rücskös kicsit, drnénink azt mondta, ez is ekcéma. Kaptunk rá cremor aquosus kenőcsöt + külön Elocom kenőcsöt. Nekem kell mindig picit összekevernem, mert igy tovább eltartható a krém, mintha egybe lenne keverve. De én inkább csak a sima cremor-ral kenem néha, mert nem vagyok oda a szteroidos kenőcsökért. Szerintem csak elfedik, elhalványítják az ekcémát. A lányom 9 lesz és mostanában értünk eladdig, hogy már nem igazán jönnek elő az ekcémás foltok, hanem inkább csak nagyon száraz a bőre. Ezt vitaminos, gyógyszertári testápolóval kenegetjük. Főleg most, mert úszni járnak a sulival és nem tesz jót a klóros víz a bőrének.

Martinnál úgy került szóba az ekcéma a topicban, hogy vele már lassan 1 hónapja kínlódunk, kapott egy sebfertőzést. Náthás volt, sebes lett az orra alatt és elfertőződött. 2x kapott már antibiotikumot, piros ecsetelőzzük, kenőcs(először Tetran, most Fucidin). 1,5 hete úgy nézett ki, elmúlik, de újból kiindult, az orra belsejéből. Betegség alatt jobban kijön az ekcéma is, Martinnak a két karján. Mivel ilyenkor nem lehet ekcéma kenőccsel kenni, ezért elég rendesen kijöttek a foltok és elég csúnya is. Holnap viszi a párom a Madarászba bőrgyógy-ra, hátha ott jobban tudják kezelni. Hallottam egy ottani drnőről, állítólag nagyon jó, az ő rendelésére mennek.
Már gondolkodtam azon is, hogy homeopatához fordulok, de még nem szántam rá pénzt.Ha ez a dolog elmúlik, azt hiszem megpróbálom.

Detty!
Ne sajnáld, hogy nem mutatta meg magát a babuci! (mondom ezt én, aki mindháromnál alig vártam, hogy megtudjam a nemüket Kép) Az a lényeg, hogy egészséges, és későbbi UH-n még megláthatjátok!!
Nálunk is úgy volt, ahogy Sidney-nél, a 2 fiú egyértelműen megmutatta magát. Annyira, hogy én mondtam a dokinak: ugye az ott a kukaca? Edinánál végig, első perctől fogva azt mondták, lányos. Ugyanakkor az elején azt is hozzátették, hogy azért még ne éljem bele magam.
Vásárolni meg még úgyis ráértek később, hátha addigra kiderül, hogy Csengétek lesz, vagy egyezkednetek kell fiú nevet illetően.

UH-ra meg ne menj idegesen és éhesen sem!!!
judy68
 
 


Eszembe jutott még valami:
Azt hiszem itt olvastam, hogy hajhullásra van valami jó szer. Leírná valaki a nevét????
Köszi.

Szokott rendelni közületek valaki kaját?
Gondoltam igy előbbre lennék, ha legalább ebédet nem kéne főznöm, főleg most, hogy az ovis fiam is itthon van.
Tudtok esetleg valami jó kiszállítós céget, ahol finom is a kaja és persze nem túlságosan drága?
judy68
 
 


Judy

Szerintem a Szerdahelyi Beáta doktornőhöz mentek a Madarászba! Õ tényleg nagyon jó! nekünk is úgy ajánlották, igaz, mi a magánrendelésére mentünk. Meg megyünk is sajnos, mert Luca is ekcémás. Öt hónaposan jött ki először. A saját testnedveire allergiás, így ha könnyezik a szeme, alatta lesz pöttyös. Meg hogy ennyire nyálazik, gyakran estére tiszta pötty az álla. Elég száraz a bőre neki is. Igyekszünk kordában tartani, ne legyen belőle aszthma. És remélem ki fogja nőni. Majd írjál, mit mondott nektek a drnő, meg hogy egyáltalán az a dokinő volt-e!

Dóri
Nagyon szarul bírom a bezártságot, de ez hidegtől független. A tél csak rátesz. Holnaptól enyhülés várható, viszont csapadék is. Azért remélhetőleg nem lesz megint özönvízszerű esőzés!

Pocak!
Veletek mi van? Nagy a csönd...

marq
Kép
Kép
marqueza
 
 


Judy

Én hajhullásra Béres cseppet szedtem. Nagyon látványosan nőtt tőle a hajam, a munkahelyemen egyik kolléganőm mondta is anno, hogy dupla frufrum lett. Vannak más készítmények is, nekem ez bejött.

marq
Kép
Kép
marqueza
 
 


Judy!
Nekem bejött a Bánfi Hajszesz!

Dóri!
Most kaptál egy rosszpontot, hogy csak most árultad el, hogy fotózol, és vannak ilyenirányú ismerőseid KépKép Mit kerestem egy jó kis fényképészt az esküvőre Kép De már nem aktuális, megállapodtunk vele Kép

Üdv: Eszti

Kép Kép
fricky
 
 


Szia Fricky

Úgy néz ki dr. Lencsér Katalin főorvosnőhöz megyünk, legalábbis a kh. honlapján úgy szerepel, hogy csütörtök de. rendel. Én nem ismerem őt, a babaszobán olvastam topicot, ahol többen ajánlották őt vkinek.
Majd kiderül milyen....

A Béres csepp és a Bánfi hajszesz meg is állítják a hajhullást valamennyire?
Ne tudjátok meg mi jön ki a szőnyegből takarításkor! Az a kisebb gond, de Domin állandóan a hajszálaim vannak, nem szeretném, hogy a torkára menjen esetleg, mert a kis keze is sűrűn a szájában van.

Kissé nyűgös 1-2 napja napközben. A 2 kis növekvő foga miatt lehet. Adtam neki Chamomilla 5 CH-ból 1 golyócskát, végre megnyugodott és vagy 1/2 órája alszik...a kezemben.
judy68
 
 


Sziasztok!

Detty! Én is nagyon kíváncsi természetű vagyok.
Balnikával mint kiderült egész közel lakunk egymáshoz. Melyik orvoshoz jársz?

Judy! Van egy jó Gyálon házhoz szállítanak. 4 féle menü van de tudod variálni is ahogy te szeretnéd. Jó nagy adag és házias. 550.-Ft-ba kerül a menü és tényleg finom. Szilvi konyhája. Sok helyre szállítanak még az Örsre is.
Vagy van a Food Express ott nagyobb a választék.
Ha érdekel küldök telcsi számot.

Kép
Kép
sidney
 
 


Ketten: nekem fiam van. Hát akkor boldog szülinapot a lurkóinknak! Kép
Erik sajnos most beteg (én is) a hülye influenza sikeresen elkapott minket is - vagy inkább mi őt... Kép

Én a legutolsó szobában voltam szülés után, a folyosó legvégén a négyágyasban.

Komp: mi gyógytornászhoz járunk (dévényes) aki határozottan nem javasolja a komp használatát. Gátolja a gyerekeket a mozgásfejlődésben, illetve ami még rosszabb, hogy hibás sémákat épít bele. A Heim Pálban meg egyenesen gyerekgyilkosnak hívják az ügyeleten, annyi baleset van miatta. Szóval nálunk fel sem merült a használata, és ha megkérdezik, ezt mindenkinek el szoktam mondani. Nem én mondom, hogy rossz, hanem a gyógytornászok (más is mondta már) meg az orvosok. De persze mindenki maga dönt, ha használni akarja a gyerekénél, akkor használja.

Lázmérő. Nekünk elektromos van, popóba dugva szoktuk alkalmazni. Kicsit be kell krémezni, és annyi. Kb. 10 msp múlva megmutatja az eredményt. Gondolom elég pontos lehet, mert a Heim Pálban ugyanezt a márkát használták (microlife). Nem volt drága, valahogy ezres(?) körül.
vantal
 
 


Judy!

Én is pont azon gondolkodom, h befizetünk valahova.Hiába vagyok itthon, de néha alig jut a főzésre idő.Vagy kedvKép Inkább a babával sétálok ha lehet.
Most dobtak be hozzánk egy szórólapot, elég jó dolgokat találtam.Ki fogom próbálni. www.anyucika.hu
info@anyucika.hu
Tel: 06-1-789-7872,788-2119

hajhullás: csináltass vérképet, lehet, hogy a terhesség alatt kiürült a szervezeted cink készlete.Ez is okozhat hajhullást.
Én szedek Biovanne vitamint és jó hatással van nemcsak a hajhullásra hanem a bőröm is simább tőle, a babának nem árt.Csak akkor használ ha kúraszerúen alkalmazza az ember.

Dóri!
Én kiviszem Fannit ilyenkor is környezetem megrökönyödése ellenére. Szépen be van bugyolálva, babakocsi szőrrel kibélelve és megyünk egy pár kört. Min 20 perc max 1 óra de csak a déli szikrázó napsütésben.
Semmi baja nincsen, mindig ellenőrzöm nem fázik-e.Az arca hideg persze egy kicsit de nem vészes. És 2 pillanat alatt elalszik.

KépKép
tibicsoki75
 
 


Sziasztok!

Nem tudjátok véletlenül hogy melyik törvény szabályozza, vagy esetleg valaki tudja közületek, hogy lehet gyed mellett 8 órában dolgozni. Én úgy tudom, hogy lehet a gyerek egy éves kora után, csak nem tudom a pontos feltételeket.

Tücsök

Kép

Kép
mtücsök
 
 



Tibicsoki!
en is kiviszem a gyereket huvosebb idoben is, kiveve most!!! -5fok alatt nem szabad, mert itt nem azzal van a baj, hogy nincs elegge bebugyolalva, hanem beszivja a hideg levegot a tudejere. Ha meg a szaja ala teszel valamit, az meg rosszabb. De te tudod, te gyerkocod. Nem beleszolni akartam. Nalubk az Atti igy most napi 2szer 15 percet alszik. Kint orakat is tudna aludni. Tegnap elott kivittem a deli napsutesben, es azota szaraz kohoges gyotri szegenyemet.
Ugye nem haragszol?

Kaja: en egy parszor a gastroyalbol rendeltem, nekem nem jott be Kép

Vantal!
de akkor miert hasznaljak ilyen sokan a kompot? Erthetetlen.

Judit

Atti
Kép
Andris
u]Kép[/url]
ezvicc
 
 


Vantal!

Boldog szülinapot Eriknek!

Judit

Kép

Kép
url=http://lilypie.com]
karpijudit
 
 


Sziasztok!

Tibicsoki! Én is kiviszem őket ebben az időben is kb 30 percre. Johannánál nekem is mondták hogy ilyen hidegbe miért hozom ki a gyereket ha nem szükséges.
Persze erről megoszlanak a vélemények.
A gastroyal nálunk sem vált be.

Ezvicc! Én sem vagyok bébikomp párti. Szerintem játék gyanánt nyugodtan beleteheted Attit. Nem kell benne órákat eltölteni. Szerintem 10 perctől nem lesz semmi baja. Közben anyuka is ki tud teregetni, mosogatni, mosást berakni stb. Ugyanúgy oda kell figyelni rá mint mikor hintázik vagy bármi ilyesmiben játszik. Hozzáteszem mi nagyon keveset használtuk. Johannánál szinte egyáltalán nem. Bulcsút is csak ritkán tettem bele.

Kép
Kép
sidney
 
 


Fricky!

Kivel?
lehet, hogy ismerem és rá tudjuk beszélni némi árengedményre Kép

Ezvicc!

Foto Art-os fotosuli.
Természetfotós kurzus, most végzekKép
Lesz kiállítás is...Kép
NAgyon profik a tanárok és mivel 6 oktató van ezért nem egysíkú. Mindenki mást képvisel. Pld. az év fotósa is tartott nekünk órát+ gyaksit.
Egy elmélet úgy 4 óra a gyakorlat pedig 6-8 óra.
Volt, hogy hajnali 5-kor találkoztunk a napfelkelte miatt..., de istenien kikapcsol.
Ha érdekelnek a részletek kérdezz nyugodtan.
Én 9 éve foglalkozom vele.
Milyen géped van?
Az éjszakai fotózást imádtam a legjobban, most vasárnap szociofotóra megyek a nyugati aluljáróba.

Kaja!
Én a foodexpress-nél nyomon, szeretem ,mert nekem kell főzni...
Nem túl nagy adag, de ehető és jó az ára.


Üdv: Dóri
Vendég
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet: