Új privát üzeneted érkezett!

Judit, ki fogja neked csinálni a jövő héten? (Gondolom a MÁV-ban.)

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Sziasztok!

Babai
Holnapra DRUKKK!!!!++++

Judit
...neked pedig Csütörtökre!! +++++++

Ma a bölcsiben alig volt gyerek... a fele csoport hiányzott..
Levi nagyon élvezte.. jól viselkedett... így azt mondták holnap egy kicsit otthagyom egyedül (szerintem fel sem fog neki tűnni, hogy nem vagyok ott)
...Majdnem 2 órát voltunk ott... a végén kint motoroztak az udvaron... nem akart hazajönni :lol:

Kép
Kép
Kia
fné kia
Nyíregyháza
 
 


Kia, akkor könnyen be fog szokni.

babaimádó
Kép
babaimado
 
 

 
 

Babaim...mennek a drukkok délutánra!!! Minden rendben lesz!!!

Timi
Kép
vt72
 
 


Babaim. drukk délutánra, majd gyere!

Kia, ügyes LeviManó, szerintem sem lesz gond a beszoktatással.

Vivi állítólag tehéntejallergiás, a doki szerint. Egyszer pöttyös lett vmitől, és ráfogta a tehéntejre. Majd én azért teszek még egy próbát, hátha nem attól van.

KépKép
b_judyt
 
 


Sziasztok!

Babai ++++++++++++++++


A holnapi napra nagyon kiváncsi vagyok...
Ma olyan jól sikerült a bölcsi....
Majdnem két órát volt bent nélkülem... ebéd előtt jöttünk el...
Holnap már ott is ebédel... otthagyom kb 3 órácskára...
Reggel volt arcfestés... a csoportból csak 5 gyerek engedte meg..

Judyt
Remélem nem tehéntej - allergia :(

Kép Kép

Kép
Kép
Kia
fné kia
Nyíregyháza
 
 


Sziasztok!

Aranyosak vagytok, hogy szorítotok csütörtökre, de április 06.-át írtam a magzatvíz vételre (még arrébb van).

Babaim...
nagyon szorítok és izgulok, gyere fel ahogy tudsz......
sajnos már későn tudok válaszolni, hogy nekem április 06.-án a Hajdú doktornő fogja csinálni. (MÁV-ban)

kia
nagyon ügyesek vagytok, menni fog a bölcsi, gyosan be fog ezek szerint szokni a Levi. Gratula! :-) Nagyon édes a picurod.

vt72
3 hónapja szültél ugye? picurka hogy van? sírós baba? vagy nem?

Kép
judit70
 
 


Judit...ez változó. Az elején sokat sírt...mostanában megint visszaszokott a sírásra...bár most már szerintem azért sír, mert fáradt.
Ugyanis nem szeret aludni napközben...viszont ébren sem tud lenni annyit...így nyűgöske a lelkem :)
De amikor nem, akkor bűbájos, kedves, mosolygós, nevetős kisfiú.

Ó...és tegnap éjjel először aludt 1/2 10-től 1/2 6-ig egyfolytában. Én persze felébredtem majd két óránként, hogy miért nem kel már...de azért egész kipihenten ébredtem :))

Timi
Kép
vt72
 
 


Sziasztok!

Köszönöm mindenkinek a válaszokat.

judit70, örülök, hogy elvállalt a doktor úr, és örülnék a további beszámolóidnak.
Emberileg is ajánljátok Gulyás doktor urat? Kedves, alapos, szakmailag a topon van?

Olvasgattam a MÁV kórházről véleményeket és egy kicsit megijedtem.., tényleg úgy zajlanak ott a szülések, mintha futószalagon mennének? Sokan szülnek itt? Betegen engednek haza babákat?
Én eddig a Margit kórházba jártam, csak nincs orvosom, ezért gondoltam a MÁV kórházra, de most elbizonytalanodtam.
Melyiket válasszam a kettő közül és melyik dokival?
Mit tanácsoltok?
További szép napot mindenkinek!
cadri
 
 


Szia Cadri!

Én ajánlom emberileg is a dokit, szakmailag a toppon van, a császárhoz is nagyon ért, hiszen sebész is. Én simán szültem, gátmetszéssel, de 2 hét után már tudtam ülni:) A heg nem is látszik már.

Hogy futószalagon mennek a szülések? Szerintem mindenhol így van, hiszen nagyon sok szülés van. Talán mert jó a korház, és a szülésorvosok is.
A Margit kórházat nem ismerem.

Hol olvastad, hogy betegen engedtek haza babákat? A Máv-ból?

KépKép
b_judyt
 
 


Édes a kis Zsoltibaba, hogy hagyta az Anyukáját aludni :D
Mostanában Vivi is elalszik 9 után, és 4-5 felé kel először enni. Igaz utána egyfolytában cicin lóg.

Hogy-hogy nem szeret aludni napközben? Keveset alszik? Nehezen tudod elaltatni?

Kia, nagyon jó ez az arcfestés, és hogy hagyta magát Levi.
Amúgy még ott ülsz kint, nem? Nem küldenek el arra a 2-3 órára?

KépKép
b_judyt
 
 


Judit... Zsolti nagyon kíváncsi és érdeklődő kisbaba... és mindig attól fél, hogy lemarad valamiről és ezért nem nagyon szeret aludni nappal. Bár ma nagyon rendes volt...4 órát aludt reggel óta. Nem is nyűgös... pedig 8kor lesz csak fürdés, mert apája Csillagkaput néz :)))

Vivi hogy van? Most akkor nem ehet egyáltalán tejterméket?

Timi
Kép
vt72
 
 


Szia Cadri!

a Doktor Urat nem ismerem ,de a máv-ban 7-szer szültem szuper!

velociraptor
velociraptor
 
 


Timi, nálunk is dúl a Csillagkapu őrület minden áldott este :D :lol:
(Remélem már nincs túl sok rész :? )
szecs
 
 


Sziasztok,

Zalán baba is keveset alszik nappal, de éjszaka elég ügyes.
A szeme teljesen rendbe jött, mióta voltunk átmosatni a szemklinikán.

Kia, Levi ügyes a bölcsiben, nem lesz gond a beszokással. Lehet, hogy neked nehezebb, mint neki :) ! Biztos jól jön neki a gyerektársaság. Visszamész dolgozni?

Cadri, a MÁV kórházból én csupa jó véleménnyel távoztam a szülést követően (kivéve kaja). És újra ott szülnék, ha arról lenne szó...és a Gulyás dokinál.

Velociraptor, jó a neved :P ! Szép szám a 7-es :o :) !

Judyt, csináltak allergia tesztet Vivinek?

Kép

Kép
ripley
 
 


Sziasztok!

Cadri
Én is a Margitba jártam dr.Pálffy Imréhez 2007-ig (amikor - április 1-én , ekkor lett + a tesztem) bezárták a szülészetet)
Ő egy nagyon alapos és kedves doki volt...
..de nem csalódtam Gulyás dokiban sem!
Ha tehetném hozzá járnék most is.. de messze van Bp. :?

Judyt
Meddig fog cicit kapni a nagylány?
A bölcsiben tegnap ott ültem, mert kellett egy kis "önéletrajzot" írni Leviről... így akkor ott írtam meg...

Ma is nagyon jól sikerült a bölcsi.
9-kor megérkeztünk, átöltöztettem... és már indult is be a többiekhez... (el sem köszönt tőlem :P )
Hazajöttem, 11 után mentem vissza érte...
A gondozónő megnézte, hogy elfogadja e az ebédet tőle... megebédelt és azt mondta ő is lefexik a kiságyra, mint a többiek :shock: :lol:
Így holnap vinnünk kell egy alvótársat - pár percik lefekszik majd az ágyra....
Az első héten még nem aludt ott senki...

Ripley
Örülök, hogy rendben van Zalán szeme.
A munka márc. 29-én kezdődik :? nekem....

Kép
Kép
Kia
fné kia
Nyíregyháza
 
 


Kia... várod a munkát? Én most úgy érzem, éveket itthon tudnék lenni Zsoltival... ha apája eltartana minket :D

Zsolti tegnap már "rendesen" aludt éjjel... kelt 2kor, 1/2 5kor :)

Babaim-mal mi lehet? Biztos pihen. Emlékszem én is kivettem 2 nap szabit a mintavétel után. Nekem pünkösd utáni kedden volt... így volt egy hosszú hetem :)

Timi
Kép
vt72
 
 


Sziasztok!

Kia,
hát tényleg nagyon jól megy a bölcsibe beszokás. Ez nagyszerű, hogy ilyen jól érzi magát.
Mikor mész dolgozni?

vt72
hát ha hiszed ha nem nekem is kedd óta nagyon sűrűn jár az eszembe babaim. Remélem minden rendben és jelentkezik majd.

Nekem húsvét utáni kedden lesz a mintavétel, akkor javasolod nekem is utána az 1-2 napos pihenést?
Az apukákat beengedik ilyenkor? csak azért kérdezem, mert még a párom nem látta uh-n (csak azt szeretném, hogy lássa, a mintavételnél már nem kell, hogy bent legyen). Nálad bent volt a párod?

Kép
judit70
 
 


Gyors hír, vissza nem olvasok most: jól vagyok. Fájt a mintavétel, de túl vagyok rajta.
Gulyás doki egyik betege is volt ott mintavételen.
Megyek visszafeküdni. Puszi

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Babaim...örülök, hogy jól vagy :) Mikorra várható eredmény? Nekem úgy rémlik, hogy azt mondták, ha gond van pár napon belül hívnak...ha nincs, akkor egy hónap múlva küldenek levelet.

Judit70...a párom bent volt az uh-n...amikor csak lehetett jött. Gulyás dokinál is mindig jött mozizni. Többet látott belőle mint én :))))
Javaslom, hogy pihenj pár napot...ártani nem árt....nekem jólesett.
És utána is 2 hét kímélő életmódot javasolnak a papíron, amit adnak.

Timi
Kép
vt72
 
 


Babai, én is örülök, hogy jól vagy. Bizony, gondoltunk rád...

Timi, Zalán baba, mint Zsolti baba most éjjelente 1/2 2 és 1/2 5-kor kel fel enni, máskor pedig csak 1-szer szokott 4-kor. Talán más fejlődési szakaszba lépnek ilyenkor, vagy az is lehet, hogy a tej összetétele kevésbé tápláló, vagy ki tudja... :?

Kép

Kép
ripley
 
 


Sziasztok!

Arra gondoltam, hogy megnézem személyesen a szülészetet. Elképzelhető, hogy régebbi véleményeket olvastam a kórházról. Tudnátok segíteni, hogy pontosan hol találom, melyik emeleten? Merre találom a rendelőt, ahova majd ulttrahangra, vérvételre stb-re kell majd menni? Ezek egy helyen vannak? Be fognak engedni egyáltalán? Van arra lehetőség, hogy kérdezzek ott a szülészetről valakitől?

Szép napot mindenkinek!
cadri
 
 


Babaim..........
örülök, hogy jól vagy! Pihenj sokat és majd ha jól vagy és időd van mesélj!

Kép
judit70
 
 


vt72

oké, értem, hogy az uh-ra be lehet menni, csak a párom akkor fog velem jönni, amikor a szuris dolog lesz és ott is uh-nak, ezért nem tudom, hogy akkor is beengedik-e vagy nem a szuri miatt, de ha látta az uh-t utána nem kell, hogy ott legyen.
Ezért akartam Babaim......tól megkérdezni, hogy náluk hogy volt.
Majd ha jobban lesz, akkor rákérdezek.

Kép
judit70
 
 


Judit. Először volt egy Uh, arra bejöhetett. A böésnél nem lehetett bent.

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Judit...a MÁV-ban is így van/volt. Az uh-ra mehet kísérő...a szúrásra nem.

Cadri... minden hétfőn van szülésfelkészítő szülőszoba látogatással összekötve. Oda bárki mehet. Érdemes előtte odatelefonálni. A szülőszoba ha jól rémlik a 3. emeleten van és a hátsó lifttel lehet felmenni abba az épületbe. Ez bonyolultul hangzik...de az az épületrendszer szerintem elég kaotikus :)))

Timi
Kép
vt72
 
 


Sziasztok!

Jaj lányok, olyan jó hallani a babázós élményeiteket, nagyon irigykedek ám :D
Judyt, nagyon cuki az új képed!

Most jövök a dokitól, megint ezren voltak, de nagyon összeszedetten ment minden. Most egy hónapig nincs vizsgálat, majd csak a cukorterhelés következik. Ezzel kapcsolatban tudnátok pár kérdésben segíteni:
- A doki azt mondta, hogy hívjam egy héttel előtte és elmondja a teendőket. Szerintetek időpontot is tud intézni, vagy csak általánosságban készít fel (glükóz beszerzése stb.)? Azért kérdezem, mert a barátnőm, aki nemrég nála szült, a Gabihoz kapott időpontot a kórházba, és ő csinálta neki.
- Ez a glükóz csoda (75g azt hiszem) vényköteles, vagy bármelyik gyógyszertárban hozzám vágják?
- A másik kérdésem szinte megegyezik Cadriéval: a vért is a szülészeti- nőgyógyászati osztályon veszik le, vagy van labor a kórházban? Ha a szülészeten, akkor én is szívesen vennék egy kis eligazítást, mert eddig még nem voltam bent a kórházban.

Előre is köszi mindenkinek a választ - mégiscsak öregebb rókák vagytok ezen kérdések terén :D

Timi, a szülésfelkészítés nem szerdánként van? Bár gondolom ez friss, 2009-es infó (a doki honlapján csak 2008-as van).

KépKép
Kép
szecs
 
 


VT:én is a MÁV-ban voltam!

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Szecs, Cadri,

A várandosságom elején a kerületi szakrendelő laborjában vették le vért, a későbbiekben pedig 1x a Gabi a magánrendelésen. A kórházban a szülőszoba látogatás alkalmával jártam, ami szerdánként van. Ekkor előadás is hallgatható a szülésről, epidurálról, újszülött ellátásról, stb. következő alkalommal szülőszoba megtekintése.

Glükozt recept nélkül vehetsz patikában. A terheléses cukorvizsgálatra vigyetek citromot :wink: !!

Kép

Kép
ripley
 
 


Sziasztok!

Cadri,
a szülőszoba idővel engem is érdekelne. Jelentkezni kell előtte?
Ha tudsz valamit írjál! Múlt héten voltam kombinált teszten (vérvétel) D. épület II. emelet, és ha jól láttam a 3. emeleti lift gombnál volt kiírva a szülészet.
Egyébként tényleg kész labirintus a MÁV kórház! Most voltam először ott múlt héten (kedden és pénteken), de mind a kétszer segítséget kellett kérnem a recepción.

vt72
köszi a választ! :)

Babaim....
Szia! Nem akarlak terhelni, csak 1-2 kérdés. Be kellett lent jelentkezni előtte? Sokan voltak? Eredmény mikorra várható és hogy tudod meg?
(bocsi, látod ez lett az 1-2 kérdésből) :)
Pihenj sokat, vigyázz magatokra

Kép
judit70
 
 


Bocsánat... tényleg szerda :) Csak én vagyok kelekótya :)

Szecs...a cukorterhelést anno én a kerületi rendelőben csináltattam, mert akkor az volt, hogy a kórházban a Gabi nem vehette le. Örülök, ha ez változott... nem kis tortúra volt beutalót szerezni, vért levetetni.
Ez az egy vizsgálat volt számomra a legrosszabb a terhesség alatt :(

Judyt...Aranyos az új kép Viviről.

Timi
Kép
vt72
 
 


Judit70: bemész a betegfelvételhez, bejelentkezel, aztán fel a gen.UH-ra. Ott iszonyú sokat kell váérni. 12-4-ig ált.ban ott van az ember. Először sorban behívnak mindenkit UH-ra, majd sorban tanácsadásra,majd sorban mintavételre. Nyugodtan kérdezz!
Eredm.: 3 hét múlva levélben (remélhetőleg). Ha baj van, akkor korábban, telefonon. Drukkolok.(Én nagyon féltem ám...)

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Sziasztok!

Mindenkinek köszi a válaszokat! Ripley, külön köszi a citromos tippet :) Timi, remélem igazad van és tényleg megváltoztak azóta a dolgok és simán megcsinálják a kórházban.
Még két kérdés (utolsó a témában, ígérem):
- szerintetek kell beutaló a terheléses vérvételhez? (azért kérdezem, mert addig már nem megyek a dokihoz, csak telefonon beszélek vele)
- ti melyik nap/hánykor szoktátok hívni a dokit (Judyt a korábbi hozzászólásaiban a reggel 8 körüli időpontot írta, de félek, hogy beletrafálok a szabadnapjába és akkor joggal nem lesz túl segítőkész).

Képzeljétek, a kislányunk már egész nap izeg-mozog odabent
:D Különösen mikor aludni próbálok végre :lol:

Judit, Babaimado, nem semmi amin keresztülmentek! Biztos vagyok benne, hogy minden rendben lesz, kitartás!

KépKép
Kép
szecs
 
 


Sziasztok!

szecs

a Gulyás dokit kérdezed, hogy mikor lehet hívni? (engem is érdekelne, mert még nem hívtam, csak a Gabival beszéltem) és az AFP-re beutaló kell nekem is, ill. azt sem tudom, hova kell mennem. Nekem jobb lenne a helyi rendelő (közelebb van).

Kép
judit70
 
 


Szecs, Judit
Beutaló az kell...nekem még kellett. És csak szakorvos adhatja ki.
Nekem a Mannah doktorék kiadták és ott meg is csinálták, mert 2 óráig ott kell ülni a nőgyógyászaton. Ezt a részt nevezik "orvosi felügyeletnek" :)

Én Gabit hívnám fel és kérdezném meg először...ő naponta találkozik a dokival.

Timi
Kép
vt72
 
 


Na, végre kitúrtam Győzőt a computertől... :wink:

Igen, a terheléseshez kell beutaló, én GI dokitól kaptam. Az ÁEK- Honvéd kórházban csinálták meg.
Dokinak telefonálást én dél körül ejtettem meg, ha kellett; egyszer sem mondta, hogy zavarok.

Szecs, jó érzés a kis "alien" mozgás a pocakban :D !

Kép

Kép
ripley
 
 


Sziasztok!

Timi, Ripley, köszi a válaszokat! Féltem tőle, hogy kell beutaló is, mert akkor azt is meg kell szerveznem, hogy beugorjak érte még a vizsgálat előtt valamikor. Akkor lehet, hogy szerdán hívom és megbeszélem vele, hogy a csütörtöki rendelésére beugrom és a Gabinál átveszem. Vagy szerintetek van rá egy halvány reménysugár, hogy leadja valahol a kórházban, hogy aznap tudjam átvenni?
Ripley, szerintem én is ezt a dél körüli időt célzom meg, akkor valószínűleg már nem alszik :D Igen, nagyon jó érzés ez a fura mocorgás!!!
Timi, egyébként én is a Mannah doktorúrhoz jártam ide az SZTK-ba, amíg nem jött a kismanó!
Judit, igen, a Gyulás dokit kérdeztem. Te mikor tervezel beszélni vele?
szecs
 
 


Ripley, ez a computer mánia már ilyen kicsi korban elkezdődik :?: Ajjaj, akkor már nem csak a férjemmel kell majd küzdenem a gépért :shock:

KépKép
Kép
szecs
 
 


Bocsi, ma utoljára, ígérem!

Timi, a Mannahnál nem volt gond, hogy nem hozzá jársz vizsgálatra, csak ezt a beutalót kérted tőle? Meg is vizsgált, vagy csak megnézte a kiskönyvedet? A nőgyógyászaton vették le a vért is, vagy az emeleten?
Sajnálom, hogy van ilyen "orvosi felügyelet", mert 5 percnyire sem lakom onnan, simán hazajöhetnék arra a két órára!
Ha itt a Szegedi úton letudható a beutaló+maga a vérvétel, akkor lehet, hogy a kényelmi szempontok fognak dönteni nálam és mégiscsak oda megyek.
Nagyon köszi!

KépKép
Kép
szecs
 
 


Sziasztok!

szecs
én az össze-vissza számítás miatt, a 15.-ei héten valamikor tervezem felhívni a dokit, mert az Ő számítása szerint azon a héten csütörtökön, vagy pénteken lépek a 16. hétbe és akkor a következő héten aktuális az AFP. Azt kérte, hogy hívjam fel. A genetikai uh-n 1 héttel kevesebbet mondott a doktornő. Remélem nem lesz gond a pontos időponttal, mert állítólag az AFP vizságlattal nem lehet csúszni. Így a következő héten valamelyik nap mennék a vérvételre, de még azt sem tudom, hogy hova mert azt nem mondta a doki legutoljára, csak hogy majd hívjam. Hol van a MÁV-ban vérvétel? Én csak a kombinált teszten voltam, ott viszont az Olasz Andreánál a nőgyógyászati folyosón kellett várakoznom, ott viszont nincs labor.

Kép
judit70
 
 


Szecs...
Én felhívtam a Mannahot rendelési idő alatt...az asszisztens veszi fel úgyis...elmondtam, hogy szeretnék egy beutalót mert a dokim "szabin" van (ez rövidebb volt, mint magyarázkodni)... mondták,hogy menjek érte délután...másnap reggel mentem laborba vérvételre már úgy 1/2 8 körül...Mannahnál a nővérkék úgyis hamarabb kezdenek...megittam a löttyöt... ott ültem két órát...aztán újra lementem a laborba vérvételre.

A dokival nem is találkoztam...a leletért ha jól rémlik 2-3 nap múlva lehet menni.

Timi
Kép
vt72
 
 


Köszönöm Timi!

Tehát ha jól értem, akkor először Mannahhoz a beutalóért, másnap laborban az éhgyomori vérvétel, aztán fel a Mannahhoz, majd két óra múlva le a laborba, ugye?
Képzeld, ő sajna már nem dolgozik ott (állítólag Csepelen rendel), úgyhogy a másikhoz megyek (talán Demjén?).

Nagyon köszi az infót!

Szép hétvégét nektek!

KépKép
Kép
szecs
 
 


Sziasztok!

Timi
Nem várom a munkát... Új hely, új kollégák és új meló :cry:
...és már csak 3 hét van... :cry:

Judyt
Tényleg nagyon jó az új kép!

Babai
DRUKK és az UH-ra is - ha nem jönnék addig!!!

Cukorterh.
Nekem a MÁV-ban csinálták anno.
DrGI azt mondta, hogy szerintevenni kell glükózt a gyógyszertárban, de előtte kérdezzem meg a laborban.
A laborban azt mondták, hogy elég annyi, hogy lemegyek a büfébe és veszek 2 dl tejet és egy zsömit a cukor helyett - így reggeli után volt a 2. vérvétel... :)

Hétfőn lesz az első igazi bölcsis nap... 8-ra kell vinni és marad délutánig...
A péntek nagyon jól sikerült... elaludt a többiekkel fél 1-kor és fél 3-kor ébredt (az utolsó ébredőkkel együtt).

...a gombóc a torkomban van...fura így látni Levit... néha a sírás környékez :roll:

Holnapra :P Boldog Nőnapot Mindenkinek!

Kép
Kép
Kia
fné kia
Nyíregyháza
 
 


Uuuh Kia, neked most tényleg nehéz időszak ez: új meló + Levi "levállása". Kitartást kívánok hozzá, és hogy ebben a helyzetben is találd meg az ÖRÖMÖT! Szerencsés ha Levi jól érzi magát a bölcsiben és elvan a többi kicsivel :) .
Győző 2 és fél évesen ment bölcsibe, és nem volt gond - már 1 évvel korábban szoktatva volt játszóházban vagy nagyszülőknél "hagyásra" :wink: .

Szecs, akkor neked tényleg egyszerűbb a kerületi rendelőintézetben csináltatni az egész vérvételt. Én voltam ott két alkalommal a Demjén dokinál a várandosság elején, ill. tervezésénél, az első laborra ő utalt be.
Mi is 5 percen belül lakunk a Szegedi úti rendelőtől :D ! Ezek szerint igen közel lehetsz te is...!

Judit, a MÁV laborja szerintem a Papp Károly utcai ÁEK (Honvéd kórház).

Üdv.

Kép

Kép
ripley
 
 


Sziasztok!

Kia, köszi a beszámolót a cukorterheléses tapasztalataidról! Remélem jól fogod érezni magad az új környezetben és élvezni fogod az új munkát!

Ripley, ez szuper, hogy ismered a Demjén dokit! Remélem nekem is be fog jönni, bár túl sokat nem várok tőle, csak hogy adja ide a papírt :D Azért egy héttel az esedékes vizsgálat előtt bemegyek hozzá, mert a Mannah távozása után most állítólag egyedül ő tart rendeléseket :shock: Igen, akkor ezek szerint egy kupacban lakunk itt veled és Timivel :lol:

Nem túl nagy a nyüzsi ma, de a babások biztosan mind kihasználják a napsütést és (relatíve) jó időt!

KépKép
Kép
szecs
 
 


Sziasztok!

Mi ma pihenjük ki a zsúfolt hétvégét :))) Zsolti szinte egész nap alszik...hétvégén nagy volt a nyüzsi.

Közben eszembe jutott, hogy a Demjén doki ismeri is Gulyás dokit...mert a leletér már hozzá mentem.. Mannah pont akkor ment szabadságra...így egyszer találkoztam vele...és üdvözölte a dokimat :))

Szecs...akkor tényleg közel lakhatunk egymáshoz :)

Timi
Kép
vt72
 
 


Timi, igen elég közel, és jó sok az egybeesés :D Jó hogy mondtad ezt az ismeretséget, mert akkor én nem jövök a szabis trükkel, hanem egyenesen megmondom, hogy nekem így kényelmesebb.
Elutaztatok valahová a hétvégén?

És a kérdés ami mindenkinek szól: saját tapasztalatból szerintetek hányadik hónapig ideális még vidéki hosszú hétvégéket (esetleg egy hetes nyaralást) tervezni? A férjemnek lassan nyilatkoznia kell a nyári szabijairól, és egy kicsit lecsípnénk belőle, hogy még kettesben (két és felesben :D ) legyünk.

KépKép
Kép
szecs
 
 


Szecs...mi szeptemberben még elmentünk 4 napra Debrecenbe...de én november 13-án még bementem a belvárosba, aznap még vacsorázni is voltunk este...és Zsolti 4 nap múlva született meg.

A doki azt mondta, hogy amíg jól érzem magam...addig nyugodtan utazhatok. Igaz, Debrecenben nagyon jól felszerelt szülészet van :))

Hétvégén vendégeskedések voltak...és szegény Zsolti (és szegény én)...kicsit elfáradtunk :)

Timi
Kép
vt72
 
 


Köszi Timi! Én is azt remélem, hogy fogok tudni jönni-menni egészen a végéig. De nem bánnám, ha nem lenne túl nagy kánikula a vége felé 8)

KépKép
Kép
szecs
 
 


Sziasztok!

Köszönöm!

Ma már végig a bölcsiben lesz Levi... :lol:

...azt nem is írtam még, hogy fogytam 2 kg-ot.... :P végre annyi vagyok, mint Levi előtt - de még így is fogyni kellene néhányt...

...én még nagy pocakkal is bírtam jönni-menni, takarítani, lábujjkörmöt vágni... mindent :lol:
...ezt kívánom Neked is Szecs! :wink:

Kép
Kép
Kia
fné kia
Nyíregyháza
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet: