Új privát üzeneted érkezett!

WishKép
Nem sok!
Ez így van kiszámolva! A repesztő után 36 órával van a leszívás!
Ezért ilyen fontos, hogy pontosan legyen beadva!
Stella

Kép
stella9
 
 


TimiKép
Már közeledik a finish, 27-én kezdjük a stimut.

NikiKép
Akkor most nagyon szorítunk neked!!!++++++++++++++++++++++++++++++++++
Jótanácsokért nézz be a Fogamzás/Beültetés előtti, utáni érzések topicba, pont ilyenekről beszélgetünk ott!
hajnesz
 
 


Most látom, WishKép már ajánlotta a topicot...Kép
hajnesz
 
 

 
 

Köszi lányok!!!
nikosz
 
 


Wish, tényleg tartsd be a Doki és a lányok tanácsát és feküdj.Még pár nap és Nikosszal együtt érted is izgulhatunk. De jó lesz! Fura belegondolni, hogy még nem is olyan régen azon izgultál, hogy inszem vagy lombik, most meg hiretelen mindjárt itt a punkció.Ügyes leszel nagyon! A férjed el tud vinni holnap a vérvételre ugye?

Hajnesz, az már mindjárt itt van, főleg ha marad ez a szép idő és lehet legalább hétvégén kirándulni. (Mi is ezt tervezzük a párommal holnapra.)Így aztán igazán gyorsan telik az idő.

Csak ügyesen, Wish!!!
lkt
 
 


Lkt Kép
Még elintézek egy megbeszélést, aztán húzok haza.
Holnap persze, visz a kedvesem a vérvételre. Szerencsére elég rugalmas a munkaideje, úgyhogy hoz-visz egész nap. Ráadásul 5 percre dolgozik a lakásunktól. Az influenzajárvány óta munkába is ő hoz és visz Kép

Hajnesz Kép
Igen, nagyon felgyorsultak a dolgok. De Nektek is mindjárt megint begyorsul Kép

Lányok, elfelejtettem mondani, hogy Dévai nagyon meg van fázva Kép. Elég rosszul nézett ki szegény, küldjetek neki gyógyító energiáket Kép

wish
 
 


Sziasz!
Dia és DomiKépKép HOgy nő ez a fiúcska!!! Komoly emberke lett itt pár hónap alatt. Hogy megy az Anyaság??
Gigi azóta sem ír, remélem, tényleg túljutott a nehezén...
Enigma merre vagy?????Kép MEsélj Te is, mint Lavy, hgoy minden rendben van!
LavyKép Egyrészt: a pénz szerintem tényleg egyáltalán nem számít a Dévainak. Ne gyötörd magad azon, hogy nem járhatsz hozzá, másra specializálódott, nem is érne rá ennyi kismamával foglalkozni. Ha minden rendben van, tényleg jobb is egy helyi doki!!!Kép
Szanikám!!! Szerintem nem kezdünk együtt, mert nekem csak hétfőn veszi le a kenetet az itteni doki, nem lesz eredménye egyhamar. Lecsúszunk pont erről a hónapról. A férjem azt mondta, ez lesz az utolsó, több stimut nem engedélyez... nEm akarja, hogy több gyogyszert beszedjek. Hát, ha arra gondolok, hogy a Gigiéknek a negyedik sikerült, akkor????
Újak!! Mindenkinek üdv!

Stella!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Tudod: NEm depizünk!!Kép Nem szabad!!! A bébik oda jönnek -mondom én nagy bölcsen- , ahol nyugi van!!!!!!!!!KépKép
Tőlem tegnap -voltunk egy családias hangversenyen, ahol sok kedves ismerős volt- csupán hárman kérdezték meg: és a gyerekeket hol hagytátok? Gyerekek? és persze a kedves, mosolygós válasz: még sajnos nincsen.....

Nikosz! sZUPER vagy, ha így teremsz spontán ötöt!!! Akkor ennek sikerülnie kell!! Hogy ne legyél hiperstimus, egyél sok-sok húst, és igyál rengeteg -min. napi 3l - ásványvizet. Ja, a megtapadáshoz -mondom megint marha bölcsen- méz, túró, kefír!!!! Kép

WishKépKépKépKépKépKép MOst már ne ugrálj, ne cipekedj, bírd ki velük hétfőig!!!


A dokinak pedig: jobbulást!!!!KépKép
pusza, anna

Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie Fourth Birthday tickers
Lilypie Second Birthday tickers

Lilypie Pregnancy tickers
madaran
 
 


HajneszKép Te voltál az egyedüli, aki írtál nekem, még is kihagytalak, szégyen rám!
Szóval, április elején beindultok Ti is!!! Remélem, minden rendben lesz, Te is annyira megérdemelnéd már a bébikét! A homeo megy, natrium carbonicumot szedek minden ciklus közepén. érdekes, de még mindig reménykedem a spontánban, még így 5(!) év után is. Januárban kezdtük a hatodik év várakozást!!!!!!!!!!!!!!!!
Nem is értem, hogy bírom még... Így visszatekintve el kell, hogy ismerjem, egészen erős vagyok, hogy ezeket végigcsináltam. Ha az elején megmondták volna, hogy még ekkor sem sikerül, beledöglöttem volna. Hónapról hónapra valahogy túljut az ember minden akadályon.

szia, anna

Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie Fourth Birthday tickers
Lilypie Second Birthday tickers

Lilypie Pregnancy tickers
madaran
 
 


Anna drága Kép
Tényleg nagyon erős vagy, de kell is ez az erő. Olyan régóta próbálkozotok, hogy muszály sikerülnie. Meglátod, sikerülni is fog mindannyiunknak Kép
Talán nem is baj, hogy egy hónappal késöbb kezdtek, közelebb van az év vége, a nyári szünet és jobban tudsz majd pihenni a babákkal Kép
És igen, akár még spontán is összejöhet, soha nem lehet tudni mit produkál a természet.
Nagyon drága a férjed, hogy így vigyáz Rád, és remélem nem is lesz szükséged több stimura.
Vigyázz magadra!
Puszi:Wish

wish
 
 


Voltam az eredményeimért, 2300 lett az estradiol a doki azt mondta akkor hívjam el ha 4000 fölött van, úgyhogy megnyugodtam Kép

Meglátogatott a keresztfiam (fél éves), úgyhogy begyűjtöttem annyi babahormont, amennyit csak bírtam, remélem kitart a transzferig és jut belőle az én babáimnak is Kép
Egyébként pihenek és várom a hétfőt. A petefészkeim már nagyon feszítenek, úgyhogy remélem hamar itt lesz Kép

wish
 
 


Köszi Wish!KépJól esik, amiket írtál...
Épp az előbb voltam a 2002-es "ma megint megjött..."-öt visszaolvasgatni, és egészen elszontyolodtam, hogy akikkel akkor levelezgettem, már mindannyian boldog anyukák... persze ez részben öröm is, de hát!!!!!
Remélem Neked sikerül, hiszen itt a tavasz, a fészekrakás ideje! Nálunk a madarak teljesen be vannak zsongva, egyszerre három fészek épül a házunkon!KépKépKép
pusz, anna

Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie Fourth Birthday tickers
Lilypie Second Birthday tickers

Lilypie Pregnancy tickers
madaran
 
 


Jól az eredmények, de azért ne feledd a sok husit, meg a megfelelő vízmennyiséget, akkor nem lehet baj! Ja, és ne narancs, hanem almalevet vigyél az altatás utánra! én emiatt pórul jártam a múltkor, kihánytam mindent, szarul voltam.
csak ne idegeskedj, foglald el magad valamivel!Kép
a

Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie Fourth Birthday tickers
Lilypie Second Birthday tickers

Lilypie Pregnancy tickers
madaran
 
 


Anna Kép
Én nagyon sokat gondolok mindenkire, akit itt a neten megismertem, és nagyon remélem, hogy hamar sikerül mindenkinek, főként azoknak, akik már annyira régóta próbálkoznak. Úgyhogy Rád is sokat gondolok és nagyon szorítok. Látod Dodonak is sikerült végül.
És nekem erőt ad az is, hogy látom hogy Ti is kitartotok.

Nagyon reménykedem/bízom/akarom/tudom/érzem, hogy sikerülni fog. Nálunk Apánál van a baj, ez talán ad nekem és babáknak egy kis plusz esélyt.
Egyébként nagyon sok vizet iszom 3-4 litert, egyfolytában wc-re járok tőle és húst is eszem, meg tejtermékeket. Mindent megteszek ami csak tőlem telik. És PIHENEK. Így csupa nagybetűvel. Nagyon sokat dolgoztam az elmúlt időben és nagyon jól esik most ez a kis semmittevés amit ma kezdtem el. Alszom és olvasgatok és ez nagyon jól esik.

wish
 
 


Sziasztok Lányok!
Egész nap nem tudtam feljönni a Babanetre, teljesen kétségbeestem, de inkább azért, mert rájöttem, mennyire függővé váltam! Na de most végre felengedett! Kép
AnnaKép
Teljesen természetes, hogy reménykedsz a spontánban, hiszen nálatok egyáltalán nincs kizárva, hogy sikerüljön. Tudod, a Sejtjeinkben van az a pár, akinek a forgatás alatt sokadszorra sem sikerült, aztán úgy egy hónapja voltak valamelyik műsorban a tv-n, hogy spontán megfogant a kisfiuk, mikor már végleg lemondtak arról, hogy valaha is babájuk lesz. Ez csak egy példa, de nekem, akinek biztos, hogy nem lehet természetes úton babája, valahogy mégis erőt és hitet ad, hogy csodák igenis vannak és megtörténhetnek velünk, mikor már nem számítunk semmi jóra. Lehet, hogy veletek is megtörténik, ki tudja, persze jó lenne "kicsit" kevesebb várakozással, de reménykedni mindig érdemes én azt mondom!Kép
Hol építenek fészket a házatokon a madarak? És milyen madarak? Nagyon szeretem őket!Kép
WishKép
Ez tényleg jó eredmény, örülök, hogy megnyugodhattál! Majd gondolok rád, miközben édesdeden szundizol pungi alatt!Kép+++++++++++++++
TimiKép
Milyen volt a kircsi? Én ma a munkahelyemre mentem kirándulni, de szerencsére hamar elengedtek és jöhettem haza...takarítani.Kép Tényleg jó lenne valahová kiruccanni, feltöltődni a finom tavaszi illatokkal. Hmmm.
Többiek hol vagytok, mi van veletek, írjatok, jó?Kép
puszi
Hajni
hajnesz
 
 


Jaj, Wish, nagyon jóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóó! Többször próbáltalak napközben megnézni, de nem sikeredett a babanetes kapcsolat. Így most már teljesen nyugodtan pihenhetsz. Holnap, ha igaz az időjárás jelentés, napozhatsz is kicsit az erkélyen. Nagyon örülök a jó hírnek!!!!!!!!!

Hajnesz, mivel a férjemet berángatták mára dolgozni, maradtam a fenekemen itthon egyedül, de végül nem is igazán volt ma kiránduló idő.

Anna, ezt a spontán dolgot én is meg tudom erősíteni egy volt kollegám esetével. Végigcsinálták a 6 inszemet, aztán 3 lombikot. Épp készültek a 4-re, amikor egy németországi kiruccanáson spontán megfogant a most 5 hónapos kisfiú. Amikor meghallottam, nem akartam hinni a fülemnek. Szóval ilyen igenis megtörténhet!
lkt
 
 


Madaran!
3*1/2 Choragontól lehet még esetleg hiperstimum? Mondjuk az éjféli injekció előtti ösztradiol szintem szupi volt: 1528 (a hiperstumimnál pedig 6000 és 4900)! Remélem most nem lehet ilyen problémám!
Köszi a jótanácsokat, már nyomom is magamba a mézet!!! Kép
nikosz
 
 


Szia Anna!Kép
Jaj, nagyon örülök,hogy végre jelentkeztél!Kép
Köszönjük a dicséretet,szerintem is nagyon jó hapsi lett Domiból."Nem is vagyok elfogult.KépKép"
Jól vagyunk most már jobban birom az anyaságot,mert álltalában Domi már végig aludja az éjszakát/KOP-KOP/.Aztán már az is jó,hogy tudunk egymással komunikálni,egyre ügyesebb.Most próbálgatja igaz még segítséggel az ülést és már csörgőzik egyedül.KépMár 6 kiló és most kezdi kinőlni a 62-es rucikat.KépNa,és az is jó,hogy már sokat tudunk sétálni.Jön a tavasz!Kép

Gigi már egyszer jelentkezett,aztán elment egy hétre a barátnőjéhez és eltűnt.KépFogalmam sincs mi lehet vele.Remélem nem lett újra beteg.

De Szanival és Enigmával is mi lehet???
Nem jeletkeznek ők se.Pedig jó lenne megnézni Enigma picurjának uh-os képét.Kép

Neked hányadik lesz most??Lehet,hogy igaza van a párodnak abban,hogy nem tesz jót a szervezetnek ez a rengeteg hormon.KépNa de kitartást!Én nagyon szurkolok ám nektek!Kép
Sok sok puszi.Dia

Kép
Kép
lldicsi
 
 


Dia drága!
Tényleg klassz lehet, hogy most itt a tavasz és mehettek ki -Domi első tavasza, nem semmi!! Gyönyörű idő van. A férjem munkahelyén van egy csaj, aki -10 fokban is simán kint altatta a féléves picurt, makk egészséges!!!!Kép
Gigivel kapcs. nagyon aggódom, mert súlyos dolgokon ment keresztül, amin nem lehet ripsz-ropsz túljutni!!!! pEDIG biztosan jó anya, és ráadásul olyan gyönyörű kislurkója van, hogy inkább minden nap hálát kellene adnia érte!
Gigike, ugye jól vagy???KépKépKép

NikoszKép a Choragonnak van ilyen hatása, azért kell sok vizet inni, hogy kiürüljön a homron a szervezetből! Ha betartod, amiket a doki mondott, nem lesz semmi baj!

WishKép LÁtom pozitív vagy, ami csak jót jelenthet, azt hogy a bébike a legjobb helyre fog kerülni!!!! Sok-sok petécskét kívánok neked, és persze turbó apasejteket!!!KépKép ICSi lesz?? Szerintem is jók így az esélyek, hiszen nálad minden oké. Mekkora volt legutóbb a nyálkahártyád?
LktKép Húú, de jól hangzik, benne lennék egy ilyen variációban! Ráadásul tényleg sok példa ven erre, hogy lombikok közben spontán. Lásd Lujzát, akinek az ötödik!!! lombik közben-után sikerült, spontán. A napokban fog szülni....Kép

EnigmaKép Gyere és mesélj nekünk arról, mekkorák vagytok már???Kép

HajneszKépKépKép Két csapat a tető alatt, egy pedig a bejárati ajtó fölötti kistetőnél, szerintem verebek!!! Ja, és szemben a fenyőnkön egy szép gerlepár vert tanyát!!! -kár, hogy mindig összeszarják a teraszt, pont ma takarítottam le...

SzaniKépmi van Veled?? Lassan kezditek a stimut, nem?
pusz, pusz, anna

Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie Fourth Birthday tickers
Lilypie Second Birthday tickers

Lilypie Pregnancy tickers
madaran
 
 


Wish, a holnapi a nap a Te napod, meglásd, addig ügyeskedik Dévai, amíg az összes petesejtedet leszívja a bal oldalról is. Te csak aludj nyugodtan, és ha erőd bírja nagyon várom holnap este a "élménybeszámolót", illetve hogy mikor rakják vissza a babócákat a puhára megágyazott ágyikóba/ mellé.

Nagyon ügyes leszel (na meg Doktorunk is!!)!!!!!!!
lkt
 
 


WishKép
Nagyon ddrukkolok, hogy minden rendben legyen és mindkét oldalról le tudja szívni a doki a petécskéket!!

AnnaKép
Rengeteg példa van - szerencsére - a sokadik lombik után is a spontán babára!!
Pl. Lujza a "ma megint megjött"ből Kép!
Drukkolok nektek is, hogy veletek is hasonló csoda történjen!
6 év nagyon-nagyon sok! Valóban nagyon erős vagy, hogy ezt így bírod!!
Reméljük tényleg nem kell majd több stimu!!!

Enigma, Szani??????????
Merre vagytok? Ugye nincs semmi baj???
Pusza
Stella

Kép
stella9
 
 


Hello csajszik!Kép
Bocsánat, hogy sokáig nem jelentkeztem, de nagyon szörnyű napjaim voltak, vannak. Egy darabig minden jól alakult, szépen, koruknak megfelelően növekedtek a babók, aztán persze túl szép is, hogy igaz legyen, múlt hét elején volt egy kis barnázás. Egyből riasztottam a dokit, mondta, hogy valszeg a méhem miatt (növekedés, teher, stb) és mondta, hogy mit kezdjek el szedni. Semmi különös: 3x2 MagneB,3x2 Rutascorbin és marad az Elevit, folsav. Az Utro-t már nem kellett szednem, a 8. héttől a méhlepény már átveszi a szerepét. Azért rákérdeztem erre is, hogy nem emiatt van-e, de azt mondta tuti nem. OK.
2 nap múlva hajnalban egy szimpla pisiléskor egy nagyobb vérdarab távozott belőlem. Szóval semmi szivárgás, vérezgetés, hanem úgy egyben. Na gondolhatjátok, rohadtul megijedtünk én már a legrosszabbra gondoltam, nem tudtam mit csináljak. Hezitáltunk, hogy mi legyen, mert azért a fülemben csengett az ukáz, hogy görcsölés, vérzés, magzatvíz szivárgás esetén azonnal a kórház. Ugyanakkor úgy gondoltam, hogy ismerve a hazai orvosi ellátást, kizárt dolog, hogy engem hajnal 3-kor normálisan, emberhez méltóan fog megvizsgálni az ügyeletes orvos akit épp leszebb álmából keltettük fel. Úgyhogy visszafeküdtünk, persze nem aludtam semmit, de nem görcsöltem, semmit nem éreztem, nem volt további vérzés sem.
Reggel doki, sajna az egyik babának levállt a méhlepényéből egy pici darab, az távozott - de mindketten éltek, normál szívműködéssel, meg minden. Fokozva a bajt, pont a felső babánál történt, ami azért baj, mert ha folytatódik a vérzés, az magával viheti a másik bébit is.
Na, mindezek örömére kaptam még gyógyszert: Semicilint 4x2 (kizárva a lehetséges fertőzést), ORAL Utrot 3x2, 4x2-re emelt MagneB, 3x2 Rutascorbin, és a vitaminok. Ezután kezdődött a poklok pokla, ettől a brutál mennyiségű gyógyszertől olyan szinten kikészült a gyomrom, hogy egyfolytában hánytam (ez a 7végére már fél óránkénti rohanást jelentett), mindent az égvilágon és olyan rosszul voltam, hogy csak feküdtem (inkább fetrengtem) és agonizáltam, mondhatni hangosan jajveszékeltem. Iszonyú volt, elképzelhetetlen. Mára virradóra semmit sem tudtam aludni, annyira kész voltam, pedig este már nem vettem be sem a Semicilint (aminek java szintén mindig kijött, úgyhogy sokat nem használt és ez egy antibiotikumnál külön öröm), sem az Utrot. Ez utóbbit saccolom különben a bajok fő forrásának. Ma felhívtam a dokit, elmondtam a szitut és hogy leállnék az Utroról, megegyeztünk, mondván ezt úgyis csak bizos ami biztos adta a múltkor is. Persze most nagyon izgulok, hogy mi lesz, hogyan tovább; nem baj-e, hogy a Semicilint nem tudtam rendesen beszedni, kell-e Utro (de ha csak rágondolok felfordula gyomrom...), stb.
Hát itt tartok most. Mindemellett szigorú fekvés, ami szintén szörnyű, főleg úgy, hogy lehet, hogy végig ezt kell tennem. Persze én mindent megteszek, ez nem kérdés, de nagyon félek mi lesz később ha már most ez történt....
Nem tudok sehová menni, a 4 fal között depizek, estére már sírógörcseim is voltak. Nem valami jó. Persze mondhatjátok joggal, hogy én legalább már itt tartok, fogjam csak be, de higgyétek el,én aztán sokmindent kibírok, de ez minden képzeletemet felülmúlta, múlja, mert persze küzdök még ma is, holnap is...
Jó lenne már élvezni is picit ezt az egészet, de talán a 2. trimeszter, mindenki ezt mondja... Addig is izgulok a következő UH-ig, hogy a kis picúr mennyire küzd még (ő tényleg picivel kisebb, remélem minden rendben vele, meg persze tesóval is), mit okozott vagy nem okozott ez a sok gyógyszer, sok rosszullét.

AnnusKép Van képem, de talán majd a köv. UH után rakom fel őket, ha minden OK velük. Picit el is pityeregtem magam mikor írtad, hogy mekkorák vagyunk, mert már tényleg "nagyok" és gyorsan nőnek, legalább is eddig így volt. Van már kéz, lábkezdemény, igazi babaformájuk van. Annyira szeretném őket, hogy azt elmondani nem tudom. Szívből drukkolok nektek, igazán nagyon. Hová terveztek költözni? A kenet miatt ne izgulj, ezen nem múlhat a kezdés. Mikor is lesz???

WishKép Sokat gondolok rád ma, minden rendben lesz, szerintem is addig fog ügyeskedni amíg mindent leszív. Szurkolok. Ha jobban vagy, írj!

StellusKép Nagyon sajnálom, hogy nem sikerült. Én szinte biztos voltam ebben - is. Hogyan tovább? Újabb fagyibaba, vagy új stimu??? Hogy van a kis lelked?

SzanikámKép Ne haragudj, hogy nem válaszoltam az smsedre, de a hétvégém iszonyú volt, semmire nem voltam képes. Ha kicsit erőre kapok, írok neked. Ha van időd, te is írhatsz, hogy mizu, mikor kezdesz, milyen volt a múltkori vizited?

HajnikámKép Hány bogyód van még? Mikor jönnek a szurik??

DiaKép Szuper cuki a nagyfiad!!! Anno te is írtad, hogy volt vérzésed a 6. hét körül. Az mitől volt?

LavyKép Remélem jól vagy. Írtad, hogy az oral utrotól te is rosszul voltál. Hát én még rosszabbulKép

Remélem most már tudok sűrűbben jönni. Tudom, hogy mindenkinek megvan a saját baja, de ha jut most nekünk egy pici drukk, hát köszönjükKépKép
Puszi
Enigma
enigma
 
 


EnigmaKépKép
Őszintén szólva nagyon tartottam attól, hogy azért nem jelentkezel, mert valami gond van.
Remélem erősen kapaszkodnak a Kicsik és nem akarnak megválni anyutól még jó pár hónapig!
Pihizz sokat, bármennyire nehéz is fekve, egyedül a 4 fal között.

Jut neked drukk és folyamatosan megy is szerintem mindenkitől!!!

Köszi a kérdésed, a lelkem egyre jobban, lehet, hogy a tavasz teszi!
Nagyon magam alatt voltam addig, amíg nem beszéltem a dokival. Iszonyatosan kedves és közvetlen volt. Olyan, mint még soha! Azt mondta neki is hasonlóan nagy csalódás, sőt személyes kudarc volt, hogy nem sikerült se a rendes, se a fagyibabás transzfer!
De bíztatott és ő tutira biztos benne, hogy előbb utóbb sikerülni fog!
És én hinni akarok neki!
Majd meglátjuk!

Kitartás neked és csupa jó híreket!!
Pusza
Stella

Kép
stella9
 
 


Stellus!Kép

Köszi, hogy írtál!! Azt nem írtad mikor kezdtek megint és, hogy hogyan tovább... Lehet, hogy lemaradtam...
Különben én iszonyúan bízom a kis picúrjaimban. Hétről hétre gyönyörűen fejlődtek eddig, a méreteik még az egy babás átlagot is simán elérték mindigKépKép Remélem nem lesz gond és mindent kibírnak. Ez most húzós volt (ma már jobb), de mindent értük. Ezt is csak azért írtam le ilyen részletesen, hogy tudjátok miért nem írtam eddig.
Köszi, hogy szurkolsz. Viszont!!!
Puszi
enigma
 
 


Sziasztok Kép
11 petesejt! Ténlyeg addig küzdöttek, amíg sikerült mindet leszívni Kép
És sikerült is mindet meg-ICSI-zni, remélem szépen el is kezdenek majd osztódni. 11 pici magonc Kép Nagyon örülök nekik.
Üzenem nekik folyamatosan, hogy legyen jók, Anya és Apa nem sokára értük megy. Holnap reggel kell telefonálom, hogy hogyan osztódnak. Addig izgulni fogok. Látom innnetől aggódás az életem a picikért, de nem baj.
Most fáj a hasam, de ezt ti is ismeritek, egyébként jól vagyok.

Enigma Kép
Úgy megijedtem, amikor olvastam, hogy mi történt, de remélem megnyugodtál, amennyire tudsz. A kisbabáid maguk a CSODA, muszály kibírni értük mindent. Meglátod Ők erősek és nem lesz velük baj.
Nagyon szorítok értetek!!!!!

A lombikos osztálytársam/barátnőm ma volt UH-on, nem sikerült nekik a második sem Kép

Puszi mindenkinek Kép

wish
 
 


Enigma, nagyon jó felőled hallani, mégha nem is ilyen jelentekezésre számítottam.
Tudom, hogy borzasztó lehet feküdni egyedül, de ahhoz képest, ami mögötted van talán ez bírható. Ne arra gondolj, hogy a 12. hét után is feküdnöd kell, dehogy most jól megkapaszkodnak, aztán az lesz a kedvenc szórakozásuk, ha az anyukájuk rázza a feneküket sétálás közben.
Ügyes leszel Te is, meglásd!!!!!
lkt
 
 


EnigmaKépKépKép
De jó, hogy jelentkeztél, úgy vártam már a híreket! Nem mondom, hogy nagyon örülök is nekik, mert elég kemény, amin keresztül mész mostanában, de azért annak mindenképpen örülök, hogy megvannak, ott vannak és erősen kapaszkodnak a Picúrok!!! Nagyon sokat gondolok rád, de nem mertelek már többet zaklatni sms-ekkel sem, most egy kicsit megkönnyebbültem, hogy tudtál jelentkezni!
Volt egy lány múltkor transzferen, neki punkciója volt, aki szintén panaszkodott az orál utrora, vagyis inkább azt mondta, hogy akkor érezte ilyen zazinak magát (altatásból ébredve), mint amikor azt kellett szednie. Szörnyű lehet, nem tudnak helyette kitalálni valami mást???
Figyi csajszi, azért írhatok neked mailt vagy nem nagyon tudod olvasni?
Ma veszem be az utolsót!!!Kép Vasárnap indul a stimu.
Drukk hegyek mennek ezerrel! Nagyon szorítunk nektek!!!
WishKép
Gratula!!! A 11 nagyon szép eredmény! És milyen szuperül sikerült! Neked is nagyon szorítok, jaj, de jó lenne már itt tartani!!!Kép
hajnesz
 
 


Lkt!
Ügyes legyél délután Kép

Lányok hárman kezdtek el osztódni a 11-ből, illetve gy reggel még bizonytalan volt. Holnap vissza is kapjuk őket Kép
Olyan zizi vagyok most, aggódom értük Kép
A párom meg nagyon megfázott, úgyhogy még puszit sem adunk egymásnak Kép Pedig most nagyon kellene a szeretgetése...

wish
 
 


WishKép
Nagyon ügyesek voltatok!!!
Várjuk a további híreket és nagyon szurkolunk!!

Mikor lesz a transzfer?
Mindent bele!

EnigmaKépKép
Nagyon jó a szemed. Tényleg nem írtam le, hogy hogyan és mikor tovább. Szándékosan kerülöm a témát, ha nem baj.
Most teljesen másként élem az életem.
Már lassan egy éve nem szólt másról, mint a ciklusomról. Ezt pedig nem lehet a végtelenségig csinálni, mert rámegy a párommal a kapcsolatunk, rámegyünk fizikailag és lelkileg is!
Úgy látszik kellettek ezek a pofonok, hogy ezt végre észre vegyem.
Persze azért még most is minden percben eszembe jut a baba-téma, de más megvilágításba került!

Nagyon drukkolok neked továbbra is és küldök egy jó nagy pocisimit a Kis Hősöknek!!!
A család (nagyszülők) tudja már?
Pusza
Stella

Kép
stella9
 
 


Kedves LányokKép!

Hát szép lassan visszajövögetünk mi régiek is téli álmunkbólKép. Nagyon rég nem tudtam jönni, mert rengeteg a munka a cégnél, nem is tudtam követni a sok eseményt, így nem tudtam volna kinek mit írni, magamról meg nem volt mit.
Most azonban történt valami: nevezetesen az, hogy reggel vettem egy tesztet, mert 33. napos vagyok és nincs menszi, és mit mutatott? 2 csíkot!!!Kép A főnököm újra elküldött, vegyek még egy tesztet, aztán hiába küldözgetett, nem mertem megcsinálni a tesztet, nehogy az meg negatív legyen. Mondtam neki, még nem kell pisilni. Na, aztán az is pozitív lett, jó erős, gyönyörű bordó csíkok!Kép Hát ez hogy lehet???????? (Ez nem IVF volt, azt csak ápr. közepén kezdtük volna.. Ez spontán..) A petevezetékeim vacak állapotban vannak, Dévai sem jutott szóhoz a meglepetéstől. Péntekre hívott be vizsgálatra, de felkészített, hogy komoly esélye van a méhenkívülinek. Igen, tudom, de akkor sem láttam még pozitív tesztet, olyan gyönyörű! Majd megírom nektek a vizsgálat eredményét. De félidő körül volt barnázás is, pici vérzés is, most is kicsit barnázgat, félek. Dévai mondta, szedjek Magne B6-ot, Rutascorbint, és még szedek Maternát (ez kisebb szemű, mint az Elevit, ezt még le bírom nyelni.)

Lányok, kérlek ne haragudjatok, hogy önző módon eltűnök, azt se tudom, kivel mi van, aztán itt döntöm magamról a szót, de remélem, ez mindannyiunknak adhat biztatást, és az örömömet (meglepetésemet) is meg akartam osztani veletek.

AnnusKép, hagyd a kenetet, Dévai nekem anélkül is megcsinálta az IVF-et! Vigyorogtunk rajta egyet, hogy ez most nincs, és belevágtunk. Különben meg: HAJRÁ a SPONTÁNÉRT!!! A homeo biztos sokat fog segíteni! Én 3 hete járok lélekgyógyászhoz, szuper! A baba-témát boncolgatjuk.

EnigmaKép, hála istennek már jobban vagy!! Szegénykém, nem tudtam, hogy ilyen iszonyú, borzalmas dolgokon mentél keresztül. De erős babácskáid vannak, megküzdenek az akadályokkalKép!! Biztos nagyon nehéz lehet a folyamatos fekvés, az ember már utál mindent, TV-t, könyvet, újságot, játékot.. Ha majd megszületik a 2 kis tündérkéd, be tudod pótolni a sok mozgáshiánytKép! Tudod, írtam, hogy olvasok egy ikres-lombikos napló-könyvet. Nagyon jópofa, de azért a humoron is átjön, hogy bizony nem piskóta a két baba egyszerre! Mégis, a világ legszebb csodája, s ezt Te meg fogod élni!! Tudod, ugye, miért??? Mert győzöl, mindig győzölKép!!! (Írtam e-mailt is. Sőt, most kaptam meg a tiéd is, drága vagy, köszönöm!!! Pénteken 9-ig angolom van, kb. fél 10-re megyek Dévaihoz. Tali? Jó lenne!)

DiaKép, de jó, hogy érdeklődsz utánam, én is jól elfelejtődtem itt, pedig régen oszlopos tag voltam. Gyönyörű a kisfiad, és olyan jó olvasni a kiegyensúlyozott soraidat.Kép A tavasz még jobban megszépíti majd a babázás örömeit!!Kép Reméljük, Giginek is segít a tavasz, sokszor a téli depresszió is besegít a szülés utáni depressziónak. GigiKép, süt a nap, feküdj a hátadra egy pléden a fűben babástól és csodáljátok a hatalmas, gyönyörű világotKép!!!

Most pedig bocsánat mindenki másnak, bejött a főnök! De sok puszit és sok sikert kívánni még maradt időmKép!

Szani
szani
 
 


SzaniKépKépKép
Micsoda hírek!!!! Ez annyira csodálatos! Nagyon szorítok neked, hogy jó helyen legyen a babókátok!!! Pénteken mész Dévaihoz? Gondolok majd rád és drukkolok!!!!
Mi az, hogy jól elfelejtődtél??? Hiszen mindig kérdezzük, hol vagy, hogy vagy, de annál sokkal többször gondolunk rád! Ugye StellaKép, AnnaKép? Ejnye-bejnye!!!
hajnesz
 
 


Szani KépKépKép
Szuperügyesek vagytok Kép
Ez nagyon jó hír. Annyira örülök neki Kép
Ne aggódj, nem lesz méhen kívüli, a doki csak a legrosszabbre készít fel, mint mindig.
És nem felejetődsz el ne aggódj, csak aki nem jön azzal nem tudjuk mi van Kép

Istenem, ilyen csodákat szeretnék még, sokat KépKépKép

wish
 
 


Sziasztok Csajok!
Szani!
HURRÁ!!KépKép
Ez nagyon jó hír!Kopkop!Nagyon örülök nektek.Kép
Na a végén csak fogtok már az idén babázni.Kép
sok sikert,aztán írj mi volt az uh-on!Kép

Enigma!
Jaj neked is nagyon szorítok!Sokat szoktam gondolni rád,hogy mi lehet veled.Kép
Kiváncsi vagyok az uh-os képre.Kép
Jól emlékszel sajna véreztem a 6.héten.Soha nem fogom elfelejteni május elseje volt és pont majálisról rohantunk a kórházba.KépAmint kiderült kevés volt a sárgatest hormonom.Gyógyszerrel pótoltam a 12.hétig,aztán már magától termelte a szervezetem.

Szörnyű lehetet amit írtál.Jobbulást kivánok!Vigyázz nagyon a lurkókra,pihenj sokat!Kép

Még annyi,hogy Domi baba ma evett először almapürét.De nem volt elragatattva tőle.Kép
Sok sok puszi.Dia

Kép
Kép
lldicsi
 
 


SzaniKép
Ezek nagyon remek hírek!
Pont a napokban bíztattuk Annát a spontán babára, erre most itt vagy Te, mint követendő példa!!!

Nagyon remélem, hogy jó helyen van a babó és minden rendben lesz!
Igaza van Hajnesznak! Nem vagy elfelejtve!!!

WishKép
Akkor mostantól extra dukkolokat küldök két hétig!!
Jó lenne, ha sikerülne neked is bezebrásodnod!!
Pihenj sokat, és csak olyan dolgokat csinálj, ami tényleg jól esik és nem megerőltető! Hiszen hónapok óta erre készülsz!!
Drukkolok!
Stella

Kép
stella9
 
 


Wish, nagyon jó az a 3-as szám. Pont tegnap fejtegette nekem Doktorunk, hogy vigyázni kell ezekkel a sok tüszőkkel (ez ugye rám vonatkozik, akik termézetesen kellene, hogy teherbe essek) illetve több embrió visszaültetéssel, mert pont mostanában van egy 3-as ikerterhesség sorozata. Visszakapod szépen mindet, akik osztódnak, és szépen meg fognak tapadni!!!!!!!! De jó lesz!!!!!!!
Nagyon kiváncsi voltam a fejleményeidre, csak tegnap nagyon későn értem haza a dokitól (tudod Ceglédre), és már csak az ágyat kívántam.
Jelentkezz, ha bírod erővel a beültetés után!!!

Szani, ez nagyon-nagyon jó hír!!!!!!!!!!!KépKépKépKépKépÍgy kell ezt csinálni!! Csatlakozom az előttem szólóhoz azzal kapcsolatban, amit Doktorunk mondott, tényleg ő mindig a legrosszabbra készít fel, ami után olyan jó megkönnyebbülni. (ls.pl Wish hiperstimulációja, ami nem volt végül, illetve hogy a bal pf-ből nem tudja leszívni a tüszőket, amiket végül nagyon ügyesen leszívott)

Annának pont ilyen történetre volt szüksége, mint a Tiéd, Szani!!!!
lkt
 
 


Óh, Drágáim, annyira kedvesek vagytokKép!! Nagyon köszönök minden drukkot, minden biztatást, minden kedves szót!!!
Ma is csináltam tesztet, most még pozitívabb, már olyan vastag és bordó a csík, hogy másfélszerese a kontrollcsíknak.
Felhívtam a pránanadimesteremet, mindjárt hívom az agykontrollost is, segítsen mindenki, aki csak tud, hogy az embriócskánk átférjen a petevezetéken és leérjen a méhbe és ott ágyazzon be magánakKép!
Kicsit még barnázok, fájdogál a hasam.Kép Tele vagyok aggodalommal, félelemmel, csodálkozással és örömmel és mindenféle vegyes érzésekkel.

Sajnos dolgoznom kell tovább, de nem állhattam meg szó nélkül a kedvességeteketKép.

Puszika: Szani
szani
 
 


Sziasztok!

Szani Kép, nagyon sokat gondolok rád. Remélem minden rendben lesz pénteken.

AnnaKép, kövesd Szani példáját, jó? Kép

EnigmaKép, hogy vagy? Remélem már jobban vagytok.

LavyKép, veled mi van, rég nem jelentkeztél te sem.



Két babát kértünk és kaptunk vissza (4 és 6 sejtesek). Amiatt lett így, hogy a petefészkeim még mindig nagyon meg vannak duzzadva. Érzékeny is nagyon a hasam.
Most beszélgetek a babákkal, hogy osztódjanak és kapaszkodjanak.
Most a 3 hét várakozás jön.

Wish + 2 barackmag

wish
 
 


Nagyon jó érzés jó híreket hallani felőled, kedves WISH!!!!!!!!!!KépKépKépKépKépKépKép MEgkérdezhetem mi lett a 3.barackmagoddal?
Én azt javaslom, hogy most néhány napig még feküdj feltétlenül, aztán lassacskán már függőlegesen is tölthetsz egy kis időt.Nagyon örülök Neked!!!!!

Szani, ezzel a prananadi-agykontroll dologgal kapcsolatban majd zavarnálak, de csak otthonról (most dolgoznom kéne) estefelé, mert én is rajta vagyok ezen az úton. Biztos vagyok benne, hogy teljesen rendben lesz minden holnap!!!!!!!!!
lkt
 
 


SzanikámKépKép Fantasztikus vagy!!!!Akkor ezek szerint a lélekgyogyi van a dologban!!Kép Figyelted azért a ciklust?? Mikor mész uh-ra? KIváncsi vagyok, mit mond a dokika.

ENIGMAKépKépKép Félelmetes, hogy min kell keresztülmenned!!! Biztosan túl vagy a nehezén! Nagyon szorítok, hogy ne legyen semmi baj és kapaszkodjanak a srácok!!KépKép Próbáld lekötni magad valamivel, ne állandóan erre gondolj. Inkább tervezd a babaszobát, hogyan is lehet megoldani mindenből a duplát -pozitív gondolkodás!

WishKépKép Ez egy nehéz időszak, ne idegeskedj, ne lépcsőzz, cipekedj,hanem pihenj sokat!!!!Sok-sok tapasztót kívánok!!!!!!! És persze a recept még mindig fontos: husi és folyadék!!!KépKép

HajniKép Izgalmas! Mit kapsz koktélnak?

StellusKép Igen-igen: Előre az ikrekért!!!

LktKép Neked is legyen igazad! Veled mi a helyzet, keveset írsz magadról!!!Kép

Nekem -bár úgy néz ki, hogy meglesz a kenet-eredmény-, csak májusban lombikozunk legközelebb, mert két érettségis csoportom is van, és nekik az áprilishoz kellek még. Május elején meg már elballagnak -könnyebb lesz engem helyettesíteni...

Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie Fourth Birthday tickers
Lilypie Second Birthday tickers

Lilypie Pregnancy tickers
madaran
 
 


Lányok!
Ma egy éve,hogy volt az inszemünk és megfogant Domi baba.KépKépPuszi.Dia

Kép
Kép
lldicsi
 
 


WishKép
Tőlem is mennek a babatapasztók és a pocaknyugtatók, most csak pihenj és beszélgess sokat a Barackmagokkal!Kép
DiaKép
Boldog évfordulót!!!KépKépKép Milyen jó nekünk, hogy még ezt is pontosan tudjuk, mi?KépKépKép
AnnaKép
Ugyanaz lesz most is mint múltkor, mert jól reagáltam rájuk. Kicsit féltem azért, hogy most egy "komolyabb" koktélt kapok, de hál'Isten, maradt a régi, baráti árfekvésű Kép (bár iszonyatosan felment tavaly óta az árukKép): 10 Closty, 6 Merional, 12 Puregon, 2 Choragon + Prednisolon tabl. egy hónapig.
Érettségiztetsz is? Jó sok munkád lehet így előtte, meg a ballagás,...Istenem, hogy nekem milyen eccerű az életem vállalkozó tanárként 3 kis csoporttal!!!Kép
hajnesz
 
 


DiaKép, gratulálok az 1 éves évfordulótokhoz! Gondolom, ma ünnepeltekKép! Micsoda öröm lehet megtudni, hogy várandós vagy!!Kép
Én holnap délelőtt megyek Dévaihoz. Gondolom, mindenkit elém fog venni, UH-sok, punkciósok, transzferesek, hiszen nekem "csak" ki kell várnom a diagnózisát. Úgyhogy 12 előtt nem is számítok eredményre. Mivel nekem otthon nincs gépem, majd úgy adok hírt nektek, hogy megírom sms-ben Enigmának, s majd őt kérem meg, hogy írja meg nektek az eredményt. Ma is pozitív a tesztem, ez már a negyedik. (Icipicit halványabb, mint a tegnapi. Jaj!) Viszem őket mindenhova, kirakom az asztalra, még az étteremben is. Gondolom, kicsit buggyantnak néznek, de nem érdekel, egyszerűen látnom kell őket! Sajnos a hasam fájdogál, mintha meg akarna jönni. Ma eddig nem barnáztam, viszont iszonyú fáradt vagyok, fáj a hátam is. Ilyen lassan még sosem telt el 3 nap! Megpróbálom vizualizálni Dévait, hogy nem az eddig sajnos már 2-szer látott szomorú pillantást veti rám a 21. napi UH-kor, hanem mosolyog, megpuszil, gratulál. De jó lenne!!! De miért fájok? Másnak is fáj? Nem a petevezetékek feszülnek, mert rossz helyen ágyazódik a baba? Hogy lehet kibírni még 1 napot? (Butus vagyok! Amikor IVF van, 21 napot kell kibírni.)

AnnaKép, igen szerintem a lélekgyógyásszal való beszélgetés és terápia segített. Pont 1 hónapja járok hozzá. Ekkora véletlenek azért nincsenek. Először beszélgetünk, majd lehunyt szemmel viszamegyünk a múltba, keressük az elfolytásokat: miért nem akartam babát, miért rettegtem mindig a szüléstől, mik történhettek velem gyerekkoromtól, s ezeket helyretesszük, úgymond jóvátesszük. Mikor tegnap kérdezte a lélekgyógyász, hogy vagyok, mutattam neki a tesztet. Nagyon boldog volt! Ez neki is igazolás, hogy nem dolgozik hiába. Kérdezed, figyeltünk-e a ciklusra a férjemmel. Hát az utóbbi 1 hónapban iszonyú fáradtak voltunk, úgy félidőtájt, vagy kicsit utána megnéztem a "páfránygépemet". Volt rajta páfrány, de nem sok. Na, akció! Aztán többet nem néztem a páfrányt, kb. 2 nap múlva megint akció (férjem szinte aludt). Utána jött a barnázás-pirosozás, na, mondom, most se jött össze, mert ez után szokott jönni a menszi. Ilyenkor, amikor barnázok, már nem is szoktunk szeretkezni, mert úgyis minek. De most együtt voltunk 2-szer is a barnázás közben, mert úri kedvünk úgy tartottaKépKép! Erre abbamaradt a barnázás, eljött a 33. nap és vele a zebra. Lehet, hogy csak pár napos terhes vagyok, és nem is a középidőben termékenyültem meg, hanem utána? Hol van az megírva, hogy minden nőnek a 14. napon van a peteérése? De akkor Dévai holnap még semmit sem fog látni.. Na, nem agyaalok tovább! Szóval Anna, neked is szeretettel ajánlom a további lelki munkát, mert nagyon összefügg test és lélek! És nemsokára máajd írod, hogy van zebrád! Hiszen neked még a petevezetéked is jó, hatalmas az esélyed!!!Kép

WischKép, nagyon-nagyon szurkolok, pihenj és ne légy olyan idegbeteg, mint énKép! Sikerülni fog!!!!!!!!!!!!

HajneszKép, kapod már a szurikat, ugye? Mekkora a dózis? Mikor várható a punkció? Hány tüszőcske indult be? Drukkoloknagyon!!!!!

StellaKép, olyan kedves vagy, ahelyett, hogy a magad bánatával törődnél, minket biztatsz. Az ilyen önzetlen magatartás az egyik fő kritériuma az anyaságnak! Te bizony már igazi anya-típus vagy, jön is a baba hamarosan, meglátod!!!!KépKépKép

LktKép, te hol is tartasz? Szívesen állok rendelkezésedre a pránanadi-agykontroll témában. Húsvét után jövök újra dolgozni. (He enged Dévai...)

PngKép, szerintem jól döntöttél, hogy Dévaink mellett maradtál. Majd te magad is fogod látni, hogy érdemes volt. Ti most hol is tartatok? Terminált együttlét?

EnigmaKép, aranyos, kedves, szép kismama! Sok erőt, jó egészséget, vidámságot, jó közérzetet, gyönyörűen fejlődő babákat kívánok nektekKépKépKép!

Kellemes ünnepeket, Lányok! Én most meglépek, a főnökség már elutazott reggel, remélhetőleg nem derül ki a turpisság...

Sok-sok puszi: Szani
szani
 
 


Sziasztok!

Még új vagyok, de örülök, hogy rátok találtam. Elsőként minden már babát várónak gratulálok, az eljárás alatt állóknak meg kitartás.
Én a férjemmel kedden voltam a Dévai dokinál, s a várakozással ellentétben nem nálm találtaak gondot, hanem a férjemnél. Nála viszont minden baj, a számtól kezdve a mozgékonyságon, állagon, s a felépítésen át minden. Mondanom sem kell, nagyon lesúlytott a hír, a férjem azóta elkönyvelte, hogy nemlehet gyereke. Most andrológiára kell neki menni, mert jelen stádiumban ICSI a javaslat Dévai doki szerint, s jönnek a kivizsgálások. Ezért olvaslak titeket, mert érdekel, hogy mivel járnak a kezelések,, mire számítsak. Egy biztos, mi mindent meg fogunk tenni a babáért. S a másik biztos dolog, hogy a legjobb kezekben vagyunk a klinikán :-) ebben ti is megerősítettetek.
Dia gyönyörű a pici!
Puszi
Roxal

Eszter
Kép
roxal
 
 


Hajnesz! Épp ma gondoltam rá, hogy merre lehetsz. De jó, hogy már indulsz is, innentől már pörögnek az események.

Szani!
Szóval, ezen a pszichológus dolgon mi is gondolkodtunk, meg is kérdeztem Dévait, hogy tud -e segíteni telszámmal, a válasz igen volt. De időközben teljesen véletlenül (... ami ugye nincs) összefutottam egy nagyon szimpatikus lánnyal, akiről kiderült, hogy prananadival foglakozik (6-os szinten van, ami Neked gondolom, mond valamit), egy kb. 1 hónapos várakozás után megkerestük, és elkezdte a kezelésünket (engem is, a férjemet is). Vele lenni egyenlő a megnyugvással, annyira jó hatással van rám, hogy azt le sem tudom írni. Agykontrollt azt pedig végeztem, de az is igaz, hogy nem nagyon használom, mert még nagyon kevés + tapasztalatom volt vele.
Nálad szerinted segített valamit a prananadi, kezeltek egyáltalán, hogy is állsz ezzel? Agykontrollal szoktál programozni babaügyben?
Annál is inkább megörültem, hogy szembejött velem egy prananadis, mert ugye nálunk most már ( így hogy a férjem egy éve túlesett a herevisszér műtétjén) nem találtak semmit, minden rendben van. Ami miatt Doktorunk elkezdte a kezelésünket (irányított együttlét, avagy ovi indukció), az azért van, mert már 3 éve próbálkozunk, és a harmincadikat taposom. Szóval úgy gondolom, hogy főleg a "fejemben kell rendet tenni", hogy elhiggyem (v elhidjem??? bocsi) végre, hogy nem minden ciklusnak kell menszivel végződnie, igenis elérhető távolságra került a férjem műtétje után a hőn áhított kisbaba. Értesz ugye?
Szóval emiatt örültem meg nagyon, amikor prananadit emlegettél.

Anna!
Talán kicsit benne van a kérdésedre a válasz a Szaninak írt soraimban. Keveset írok magamról, mert hozzátok képest keveset tudok írni, mert nálunk olyan megfoghatatlan a dolog, mivel mindketten rendben vagyunk.
Ráadásul mostanában, mióta kezel engem ez a lány, valahogy más dimenzióba került ez a babatéma. Nehezen nyilatkozom róla, mert valahogy nem úgy törődöm vele, mint eddig, valahogy nem annyira görcsös. NEm tudom, mennyire érthető, amit írok? Szóval nagyon szívesen olvaslak Benneteket, de nem nagyon tudok hozzászólni. Örülök az örömeiteknek, és együtt sírok azzal, aki éppen szomorú.

Png, megjöttetek már? jól sikerül nagyon az utatok, igaz? Teljesen kicserélt Png jött vissza, ha jól gondolom.

Ilcsi, olyan jó érzés lehet ez az 1 éves "születésnap"!!! Ezek szerint Nálatok inszem volt? Hanyadik sikerült? Biztos voltam benne, hogy Domi is lombik baba. Még egy kérdés: miért pont inszemináció volt Nektek?
lkt
 
 


Szia Roxál itt köztünk, javaslom, hogy olvass vissza. Jelenleg Wishért izgolunk, akinek szintén ICSI-je volt, és tegnap kapta vissza a babókat. Az ő történetéből nagyon sok mindent megtudhatsz. Meg persze kérdezz, többen járnak Veled egy cipőben, majd jönnek, és válaszolnak a kérdéseidre.

Szia, LKTímea
lkt
 
 


Sziasztok!
Mindenkinek köszönöm,hogy velem örültök.Kép
Szia Tímea!
A második inszem sikerült.A páromnak annyi "anyaga"volt,hogy 10 gyerek is kijött vona belőle.Kép"Ezt Dévai mondta."Nekem viszont policisztás volt a petefészkem,és kaptam olyan hormon betegséget,hogy 1 év alatt 30 kilót híztam.KépSajnos nem tudták megálapítani mitől,miért kaptam.Szóval ennek ellenére olyanok voltak a leleteink,hogy nem volt indokolt a lombik.De most már itt van ez a tündér és csak ez számít!KépSok sikert neked is!KépSzia.Dia

Kép
Kép
lldicsi
 
 


Sziasztok!
Egyszerűen már tudom: lelki eredetű...érzem.

RoxálKép Sokan ICSI-vel lettek kismamik!!! Ha csak az uradnál van baj, biztos a siker!!! Ott van Orsi a "...megint megjött babásai..." között, az első lombikjuk (ICSI) ikrekkel sikerült!!! Ősz óta csak ringatja gyönyörű bébikéit!!!Kép Úgyhogy: előre az ikrekért!!!

SzaniKépKép Nagyon várom a holnapi fejleményeket!!!

DiaKép Domi szülinapja!!! Boldog szülinapot:a tündérkédnek)KépKép

Gigiről tudtok valamit????KépKépKép

puszi, anna

Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie Fourth Birthday tickers
Lilypie Second Birthday tickers

Lilypie Pregnancy tickers
madaran
 
 


Szia Anna!
Gigi ismét beteg.KépSzegénykémet újból elkapta a depi.

Köszönjük a köszöntést!Nem birom ki,hogy ne tegyek fel ismét képet.KépÍme a királyfim ahogy fogja a cumisüveget.KépPuszi.Dia
Kép
Kép

Kép
Kép
lldicsi
 
 


Sziasztok!
Már rég voltam, talán már el is feljetettetek!Kép
16-án kaptam vissza a 3 bébimet, és most nagyon meg vagyok ijedve! 23. óta időnként mintha görcsölgetne a hasam! Valahogy úgy, mint amikor meg akar jönni! Nagyon félek, nem tudom mit jelenthet, remélem nem azt...Kép
Ki tud erre magyarázatot adni, mert én már kezdek megőrülni! Minden olyan jól alakult, tökéletesek voltak az eredményeink, a petesejtek szinte spontán alakultak, az nem lehet hogy már nincsennek velem!!!
Ja és a mellfeszülésen kívül (amit a Choragon és társai is okozhat) semmi jelet nem érzek, talán még korai is lenne, vagy talán túlságosan akarom már érezni őket!

Lldicsi!
Gyönyörű ez a baba!!! Erőt ad!
nikosz
 
 


NikoszKép
Mindenek előtt a legfontosabb!!!
NYUGALOM!!! Érthető, hogy megijedsz és figyelsz a tested minden pici rezdülésére, de nem szabad ezen paráznod!
A görcsölés belefér, ugyanúgy jelenthet jót is!
Esténként próbálj meg meginni egy pohárka vörösbort és szedhetnél Magne B6-ot is, ha nem szedtél eddig!
Enigma is görcsölt és mégis milyen jól alakulnak a dolgok!
De nagyon kérlek, próbálj megnyugodni és lazíts! Beszélgess a babóiddal és bízzál bennük!
Mi drukkolunk és veled együtt várjuk az eredményt!
Pusza
Stella

Kép
stella9
 
 


Sziasztok Kép
Olvaslak ám benneteket, csak még írni nem nagyon tudok. A laptop melletem van az ágyban, a hasamra nem akarom rátenni, így viszont nagyon nehez gépelni.
Köszönjük szépen mindenkinek a jókivánságokat és a drukkokat! Kép

Szani Kép
Gondoltam ma Rád sokat, amíg Enigma nem ír, hogy mi van, addig nem is hagyom abba drukkot

EnigmaKép
Hogy vagy? Bírod a fekvést? Én most előszedtem egy keresztszemes kézimunkát, amit a babaszobába szánok, azt fogom hímezgetni, ha már nagyon unok minden mást.

Nikosz Kép
Pihenj és hallgas Stellára. A legfontosabb, hogy bízz magatokban!

DiaKép
Gratulálok az elő-szülinaphoz. Nyugodtan tegyél fel képeket, szép a fiad és generálja bennünk a babahormonokat Kép

Anna Kép
Ha már tudod, az fél siker. Én nem bánom, ha Te is meglepsz minket Kép Májusig még van idő...

Roxal Kép
Tényleg sokaknak van babája ICSIvel. Nyugtasd, meg a férjedet, hogy lehet neki is gyereke Kép Sőt hamarosan lesz is Kép
A kivizsgálások szerintem megvannak 1-2 hónap alatt. Nálunk novemberben derült ki a dolog és már szerda óta túl is vagyunk a beültetésen.
Ha megvan a gond, mint nálatok akkor hamar pörögnek az események. Ha jól emlékszem Stelláéknak is hipp-hopp jött a lombik, miután kiderült mi a baj.
Szóval ne aggódjatok, hamar lesz babátok, a fontosabb, hogy lélekben felkészüljetek a lombikra (és arra, hogy Dévai mindig a legrosszabb eshetőséggel számol elöször.)

Én mostmár egészen jól vagyok, de az elmúlt két napban nagyon-nagyon fájt a hasam, csak feküdni tudtam. Mostmár tök jól megy az ülés és a séta is, de megigértem Apának, hogy ma még csak itthon sétálgatok és feleidõben fekszem. Azért a teraszra már kimentem begyüjteni egy kis napsütést Kép
Egyébként filmet nézek a laptopon, olvasok, sokat alszom és beszélgetek a babákkal. Szóval jól elvagyok.

Lányok, engem nagyon megviselt lelkileg, amikor el kellett dönteni hány babát tegyenek vissza. Na az nagyon pocsék volt kimondani, hogy kettő, pláne, hogy alá kellett írni, hogy kérem két embrió visszaületését és egy embrió megsemmisítését. Kép Tudjátok, milyen az, amikor a szívetek harcol az eszetekkelKép Nagyon-nagyon nehéz volt, és még néha most is eszembe jut, hogy jól döntöttem-e. De muszály volt dönteni és a kockázatokat mérlegelve ez tünt a legracionálisabb döntésnek. A doki nagyon rendes volt, abszolút nem próbált befolyásolni, elmondta az érveket mindegyik mellett pro és kontra, de azt mondta én döntök és úgy lesz, ahogy döntök. De látszott rajta, hogy megkönnyebbült, amikor "csak" kettőt kértem vissza.

Puszi mindenkinek Kép
Wish + 2 növögető és kapaszkodó Barackmag

wish
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet: