Új privát üzeneted érkezett!

Timi!
Tényleg milyen jó lenne valahogy sorszámot cserélni Nóriékkal, akkor még nekik sem kéne lejelenkezni nektek meg hamarabb sikerülne. Kép

Zsebi

Zsebi
Kép
zseboroszlán
 
 


Sziasztok Lányok!
Kedves Unique!
Valami hasonló bajom volt nekem is, ez a babára nézve akkor veszélyes csak, mikor a hüvelyen átmegy, mivel ott a baci. Ezért kell az antibiotikum, sulyos beteg lehet nélküle a baba. Az én dokim viszont azt mondta, ha nekem beadják az injekciót és eltelik 4 óra a szülésig, akkor a babának nem kell adni. De az én bacimat Streptococcusnak hivták. Lehet hogy azt máshogy kezelik...
Az öreg Barnát hallottam 1x beszélni a mamafelkészitő tanfolyamon, szimpatikus volt. Ott jó kezekben leszel, minden doki esze a helyén van, a főprof.viszont tulzásba viszi, az egyértelmü császáros eseteket is képes születni akarni. 3 orvos UH eredményét vonta csak kétségbe az én esetemben.
Remélem körülnéztél a szülőszobán. Szülésznőd van? Nagyon sokat segithet, ha előre ismeri az ember kicsit.
Hétvégére tervezed a kis gyönyörü érkezését? Mostmár mondd meg Neki hogy bujjon elő, vesd be anyai rábeszélő képességedet!

Kedves Fanni!
Nagyon nagy drukk Neked, minden jó lesz meglátod, válogatni lehet majd belőlük!

Kedves Timi!
Ez a haladás azt jelenti, hogy ennyi baba született akiket már örökbe is adtak? Ha igy halad a sor, még az idén babázhatsz! Szivből kivánom hogy sikerüljön!

Minden szülni vágyónak kitartás,baba bent nem marad!
Melcsi

[url=http://lilypie.com]KépKép[/url
melcsi1967
 
 


Zsebi!

A mi sorszámunk is megvan: 156. Én akarok sorszámot cserélni NórivalKép!
A táblába: 37 éves vagyok.

Petyaanya

Kép
petyaanya
 
 

 
 

Nagy gratula a tombola versenyzőinek! Ez aztán a haladás! Évvége mindjárt itt van ne parázzatok!
Remélhetőleg sokaknak lesz olyan szerencséje, mint Snoriéknak.

Timikém,
Akkor most játszd meg a számokat! Imink hogy van? Jó lenne egy tali valamikor!

Én nem tudom megtippelni a sorrendet, de az biztos, hogy Unique megszüli hazánk királylányát a hétvégén! Készülj nyanya! Jövőhéten Stella kiparancsolja a királyfikat, majd jön Renokánk és Kriszta felteszi az i-re a pontot. Snorikám te még növögess mert még simán beférsz az ajtón, szóval húzzatok bele a bébivel! Akkor mégiscsak sikerült megtippelni!

Kriszta-Zoli,
Na megvannak a negatívok? Készülj öregem, mert a fiad majd megmondja mikor negatívkodhatsz legközelebb! Lemaradtam vagy apás szülés lesz vagy a mióma miatt császár?

Zsebeském,
Mikorra mondod a kezdést? Akkor nyaralás előtt?

puszi Farkasok J

Kép
farkasok
 
 


Sziasztok,

Szóval én vagyok az utolsó ???
Naaaa, 10 nap múlva már én is nagyon szeretnék szülni KépKépKép Tudom hogy időpontilag még ráérek, meg gond sincs amiért előbb megindítsák, de én április 6-ra terveztem Máté érkezését KépKép Lehetnék Renoval fej-fej mellett ?

Unique,

Hétfőn voltam NST/CTG-n, meg a dokival is találkoztam, de nem csinált UH-t, azt mondta ilyenkor már olyan pontatlanok a mérések hogy nincs értelme, a babának már 'alkata' van....úgyhogy sajna már csak a nagy napon tudjuk meg mennyi az annyi. Lehet hogy jobb is ha nem parázok feleslegesen azon hogy túl nagy lesz...
Holnap jön az újabb melegfront KépKép Hajrá !!

Stella,
Holnapra egy kalappal a kórházhoz Kép

Renoka,
Ha még kibírjátok a 10 napot akkor már nem lesz koraszülött a leányka, tehát az szuper Kép Én is szeretnék akkor szülni amikor te KépKép

Norka,
Hiúság ide-vagy oda, inkább nasizz most és növeszd Bogit...Nem járhatsz tornázni, vagy legalább sétálj naponta ? Az segítene.... Nekem például most eltűnt 1 kiló KépKép Tehát maradt 12...

Timi,
Gratula a sorszámhoz....a karácsony már csak egy pár hónap...érzed már hogy nő a hasad Kép

Fanni,
Holnapra megadrukk hogy szépen fejlődjenek a kis babócák !

Judit,
Ma dolgozott Zoli, igy nem tudott haladniKép de van még kb 10 napja.... Apás szülés lesz, a miómáról november óta egy szó sem esett, így én sem foglalkozom vele. Vagy jól elvan, vagy visszahúzódott, azért legközelebb majd rákérdezek a dokinál.

Emese,
Petevezető témában minden lehetséges. Sok ember lett spontán terhes elzáródott vezetővel, soknak meg tudták nyitni, másoknak maguktól nyílt meg...nem hiszem hogy vannak magyarázatok. Nekem a nőgyogyim azt mondta, hogy az ultrahangos HSG sokszor ad rossz eredményt.
Nekem is az jött ki hogy mindkettő elzáródott, de én rögtön elmentem laparra, ahol kijelentették hogy mindekettőt átjárhatóvá tették. Aztán inszemeztünk, és mégis csak a lombik sikerült. Azóta sem tudom hogy végül is átjárható vagyok-e...

Kriszta
37+4

Kép

KépKép
kriszta71
 
 


NorkaKép
Azért fél éves gyerek mellé húzós lenne, egy másik csecsemő, bár kell a kihívás Kép

TimiKép PetyaanyaKép
Ti eléggé egymás mellett vagytok sorszámilag, én is nagyon remélem, hogy karácsonykor már három fős családok ünnepelnek majd Kép
Ha ilyen ütemben csökkenek a sorszámok, akkor tuti Kép

Mi is pályáznánk sorszámra, de kiderült, hogy azzal kell kezdeni az egészet, hogy összházasodunk. Úgyhogy házasodunk és nászautazunk, aztán csinálunk egy lombikot és közben elindítjuk a folyamatot. Eseménydús nyarunk lesz Kép

Sorrendre az én tippem: Stella, Unique, Renoka, Kriszta ... Norka Kép. De tulképp mindegy csak valaki kezdje el végre. Üzenem a bébiknek, hogy nem kell szégyenlősnek lenni, már az idő is tavaszi, kész vannak a babaszobák, mostmár ideje kibújni lassan (de lehet gyorsan is)Kép

wish
 
 


Kedveskéim, íme az adósságom, most fotóztam, nem lettek a legjobb képek, de alig látok az álmosságtól:
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Tetszik?
reno
35+6
renoka
 
 


Wow, Renoka, Nekem nagyon tetszik KépKépKépKép Szerintem a kisasszonynak is fog KépKép Mennyi képetek van, irigykedem....nálunk a mintás tapétára nem nagyon tudok tenni képeket, illetve nehéz hogy mindenhez passzoljon...

Wish,
Házasság, nászút, ez nem semmi !!!KépKép Azt hittem ez nem szerepelt a tervek közöttKépKép Gratulálok ! Akkor most pörögni fognak az események, hurrá, hurrá !

Unique,
A kolleganőm a Szt Imrében tegnap este egészséges kisfiút szültKép Úgy tűnik beelőzött, de hátha ez megnyitja a sort (ma lett volna 38. hetes)Kép

Kriszta
37+6

Kép

KépKép
kriszta71
 
 


Melcsi!

Ebben benne vannak azok is, akiknek spontán jött a baba, vki máshonnann kapott, vki visszalépett. Idén 16 baba született.

Judit!
Az Imi jól van, köszi. Most őrnagyi tanfolyamon van a Zrínyin.
Ha sikerül májusban gyűjteni babarucikat, mégsem küldhetem postán, ezért is tényleg jó lenne egy tali.

Kriszta!
Annyira örülök ennek a sorszámnak, hogy teljesen beleéltem magam a kismamaságba. Még a végén jelentkeznek a terhességi tünetek.

Wish!
Tényleg eseménydús nyaratok lesz. Bízom benne, hogy addig is sok babaszületik majd, és pici sorszámot kaptok majd. Azért jobban örülnék, ha sikerülne a lombikotok.

Reno!
Nagyon szép a babaszoba. Mi is jó színesre csináljuk majd. Nálunk jó erős sárga a szobafal.

Timi
latimi
 
 


RenoKép
Nagyon szép a ti babaszobátok is. Gyönyörűek ezek a sötét bútorok, és nagyon aranyosak a képek isKép

NóriKép
Köszi a tippet, amit a Dévais topikon írtál. Én is gondoltam rá, hogy egy anyakönyvvezetős papírral, hogy össze fogunk házasodni, valameddig el lehet már biztos jutni a dologgal. Csak az a hölgy, akivel még januárban beszéltem, az nagyon elzárkozó volt ez ügyben. De akkor teszek még egy próbát Kép

KrisztaKép
Hát nem volt tervben az esküvő, de a jogszabályok kényszerítenek. És az eskövőhöz akkor már nászút is jár, nemigaz? Kép

TimiKép
Milyen terhességi tüneteket szeretnél? Rókakoma? Kép
Érdekes, hogy mennyien visszaléptek, vagy jött a baba spontán. Remélem ez utóbbi volt azért a több Kép

Wish

wish
 
 


Wish, Nagy Botondot kérjétek a telefonhoz, ő hajlíthatóbb, fiatal ember. Igaz olyan mint a birka, állandóan seggbe kell majd rúgnotok hogy igyekezzen, de jószándékú. Ha előadsz egy ilyen dumát, hogy visztek papírt stb, nem hinném hogy nemet mond. Kíváncsi vagyok.

Renó, vaóóóó. Szépek ezek a bútorok. Hát a miénk nem lesz ennyire sem szép, de még csinosítgatom, aztán teszek fel képeket, 1-2 hét. Nem tudom, Tamásom is azt mondta (rajtakapom, mikor lefekvés előtt vagyunk, hogy 5 perceket ácsorog a szoba közepén és ábrándozik Kép), hogy olyan érzése van ott, mintha bölcsiben lenne. Szerintem is ilyenek a színek, világoskék, élénksárga és fehér. Na majd meglátjátok.

puszka
s_norka
 
 


Wish!
A hányás is belefér a tünetekbe. Mindent tünet jöhet, ami a terhességgel kapcsolatos.
Bár úgy lenne igazi, ha ténylegesen fickándozna odabent vki.

Azt nem tudom, hogy hányan gondolták meg magukat, és hánynak jött össze spontán a baba.

Timi
latimi
 
 


Sziasztok!

Jó híreim vannak!
A keddi 8-ból mára 9-en lettek az embrikék, leendő anyukájukat igencsak meglepve.
Így a transzfer holnap lesz, 12 körül. A pontos időpontért még reggel telcsizek.

Képzeljétek, a 4 napos embrió még nem feltétlenül blasztociszta, csak ha már megszámlálhatalan sejtből áll. Ezt a biológus mondta és a férjecském is. Ez azért érdekes, mert a neten több helyen is olvastam, hogy a 4 napos, 8-12 sejtes már blaszto. Csak leírtam az okoskáinknak Kép, hogy ők is tudják, meg mindenki, akit érdekel.
Azért jó sok dezinformáció lehet a neten!

Fanni (0-1)

Fanni, Milán, Márk

Kép
fanni73
 
 


Jajj, önző csúnya Fanni, most Ti jöttök:

Reno Kép
Csodálatosan szép a babaszoba! Biztos nagyon jóleső és nyugalmas érzés lehet bemenni oda!

Wish Kép
Ezek nagyon jó hírek! Igazi esküvő? Nászút? Hová mentek, van már terv?
Nagyon okoska vagy, hogy elindítod az öribaba projektet. Majd Te is lemondod, mert az 5. lombik egészen biztosan sikerülni fog, pláne ilyen jó kedéllyel Kép

Kriszta Kép
Azt sem mondták, hogy Máté kb. hány kg?
Én bevallom, nem gondoltam volna, hogy csak 12 kg-t fogsz hízni (na jó, még talán max.+2 feljöhet), olyan erősen bekezdtél Kép De az normális, ügyi vagy!

Nóri Kép
Én is olyan híú vagyok ám... úgyhogy majd mindig kérdezgetlek, hogy mennyi a "normális" súlygyarapodás. Mondjuk nekem a derékproblémám miatt is figyelnem kell a kilókra!
Kíváncsian várjuk majd Bogika szobájának képeit is Kép

Fanni

Fanni, Milán, Márk

Kép
fanni73
 
 


Fanni, ez szenzációs! Szerintem nyugodtan rá is hangolhatod magadat a sikerre. Én biztos vagyok benne. De szerintem kérj vissza 3-at... tudom a redukció csúnya dolog, de hátha mégse kell... ha meg ikrek, akkor kész, ezt adták az égiek, ha fekve és gyógytornával is, de bízom benne, hogy átvészeled a terhességet! A lurkókért mindent, nem igaz?
Én azt hiszem a 4 naposakat morulának hívják, és 160-200 sejtesek szoktak lenni. De meglátod majd holnap, annyira eltérő lehet a fejlődésük, hogy kiveszik a legszebbeket, és lehet lesz köztük már előreszaladott blaszto is. Kép Drukkolok.

Ja, ha kezdettől fogva csinálod a kismamiknak való szénhidrát diétát, nem fogsz hízni magadra pluszba semmit, csak hát elég nehéz csinálni. Kép
s_norka
 
 


FanniKép HAJRÁ! Látod Õ is jönnni akar hozzád, a kis 9-eskeKép Holnapra ezerrel szorítok!

Kedves MindenkiKép Örülök, hogy tetszik nektek a szobánk, élőben sokkal szebbek, a színek is jobban kijönnek. Minden nap ott időzünk esténként és elképzeljük, hogy már hárman vagyunkKép Tényleg jó érzés így várni valakire, már nagyon kíváncsi vagyok milyen lesz az Első Találkozás...

Altatható vagyok, ma ezt is elintéztem, egyre izgibbKép

mennem kell, jók legyetek

reno
renoka
 
 


Nóri Kép Reno Kép
Nagyon köszönöm Kép

Nóri Kép
Hol találom ezt a szénhidrát diétát?
Köszi!

Fanni

Fanni, Milán, Márk

Kép
fanni73
 
 


Fanni ezzel még várjál, no nem azért mintha nem hinnék a mostani babásodásodban, hanem mert az 1.trimeszter az elég borzalom evés szempontjából... Kép inkább a 13-14.héttől van az ideje ennek a diétának.

Ha rákeresel a South Beach diétára, kb. ugyanaz a lényege, csak nem számolja annyira a szénhidrát bevitelt, nem olyan szigorú. De az alapelvek hasonlóak. Vagy itt egy cikk: http://www.fitt.info/object.112552ed-801f-4c05-a373-02d0982da902.ivy itt a kulcsszó az alacsony glikémiás indexen van. Ezek mind úgynevezett lassú szénhidrátok - már amelyikben van ch egyáltalán. Elég pofás cikk, táblázattal.

Norka (28+6)
s_norka
 
 


Köszönöm Norka Kép elmentettem magamnak.
Tényleg részletesnek tűnik!
Majd ha lesz kis időd, nézz át lécci a másik topikunkra, mert egy Vanda nevű lány kérdezett Tőled valamit 29-én 21.13-kor!
Fanni

Fanni, Milán, Márk

Kép
fanni73
 
 


Már válaszoltam neki a Dévaisban reggel. Ne félj szemfüles vagyok. Kép
s_norka
 
 


Sziasztok,

Először is:
FanniKép
Annyira örülök ezeknek a jó híreknek! Kép Szerintem is kérj vissza 3-at. Így még nagyobb az esély az ikrekre! Kép
Jaj, de jó, hogy lehet Értetek izgulni! Már régebben volt ilyen (itt)! Kép

RenoKép
Nekem is nagyon bejön a babaszobátok! El is hiszem, hogy szerettek ott időzni a pároddal! Nagyon szép és igényes, látszik, hogy tiszta szívvel rendeztétek be! Kép nagyon fog szeretni benne lakni a Ti kis Hercegnőtök! Kép

WishKép
Hát, tudom, így a távolból nem is az igazi, de azért előre is nagyon sok boldogságot kívánok a házasságotokhoz! Igaz, ez csak egy papír, de maga az esemény és az utána levő nászút felejthetetlen egy életen át! Kép

KrisztiKép
Húúú, irigylem a Szt Imrés barátnődet! (halkan megsúgom, hogy az, hogy 1 kg-t lement a súlyod, a szülés előjele is lehet Kép)
Lehet, hogy jó, hogy nem tudod, mekkora már Máté, legalább nem parázol miatta... Amióta tudom, hogy Laura 38 hetesen 3500 g volt, azóta akarok igazán szülni Kép
Ami késik, nem múlik... Kép

MelcsiKép
Nem semmi, amit a dokikról és a diagnózisokról írtál. Kép Nekem nem a streptococcusom van, hanem az a Straphylococcus-om, amit írtam. Ez penicillin rezisztens. Emiatt kicsit megnyugodtam. Mivel anyum is és én is penicillin érzékenyek vagyunk, valószínű, hogy Laura is az lesz, így nem szerettem volna penicillin-t adni/kapni. Nem is lehetett volna... (tényleg: ilyenkor ez automatikus császár lenne?)
Viszont az én bacim mivel penicillin rezisztens, és van másik csomó antibio, mire viszont érzékeny, így azokból fognak tudni válogatni... És majd én kérem, hogy adják be nekem és ne kelljen Laurának születés után. Kép Köszönöm az infókat!
lehet, hogy már írtad, de neked miért is lett a végén császár?
Voltam a szülőszobán. Van szülésznőm is, a Vastag Éva. Már többször is beszéltem vele, nekem fontos volt, hogy ne ismeretlenül menjek majd be, hanem legyen valaki, akit már ismerek, így nyugodtabb vagyok, hogy jó kezekben vagyok és ő biztosan figyel majd rám/ránk. Kép

JuditomKép
Készüljek, nagylány? Kép Hétvégére? Azt mondod? Kép Te most boszi vagy vagy csak találgatsz? Kép


Puszi

Unique
40+0

KépKép
unique
 
 


AlmodoKép
Merre vagy/tok? Hogy vagy? Rég nem írtál...

StellapaKép
Várunk a hírekkel!

KépKép
unique
 
 


Norka Kép
Kép

Unique Kép
Aranyos vagy. Éppenséggel szerintem mostmár Értetek is lehet szurkolni ;-)
Ma én is a 3 embrike felé hajlok, de holnap még konzultálok kedvenc dokimmal Kép

Fanni

Fanni, Milán, Márk

Kép
fanni73
 
 


Petaanya!
De jó, hogy jelentkeztél. Megmondom őszintén egyből javítottama TE számodat is mert tudtam ennyi a különbség köztetek. Hogy vagy?

Judit!
Valószínűleg nyár elején megkezdjük a negyedik lombikot, de még egyeztetés alatt van. Kép

Fanni!
Nekem amikor négy napos volt a lombik egy 8 sejtes, egy 10 sejtes és egy majdnem blasztót kaptam vissza. Szóval szeritnem elég változó hogy hány sejtesek lesznek, azt modnta akkor Krizsa függ attól, hogy mikor indultak meg.

Wish!
Tényleg eseménydús lesz a nyaratok de nem baj, úgy szép az élet ha zajlik. Esküvő nagyon jól hangzik. Hol tartotok a szervezésben? Gratulálok és nagyon sok boldogáso kívánok már így előre is. Kép

Kép

Unique!
Én is úgy érzem hétvégén meglesz az a kicsilány. Kép Én elutazom és nagyon szeretnék jó hírre hazajönni. Kép

Reno!
Megérte várni ezekre a képekre. Nagyon szép minen és nagyon nagyon hangulatos a babaszoba én biztos szereték benne lakni. Kép

Nori!
a ti szobátok is már így látatlanba azt mondom gyönyörű.

Stellapapa!
Várunk a hírekkel.

Zsebi

Zsebi
Kép
zseboroszlán
 
 


Halihó!

Megint előbbre vagyunk. Ma születtett vhol egy vérszerinti baba.

Van ARANYHALAM. El is magyaráztam neki a babás dolgokat.
Ajándékba kaptam a kisállat kereskedésben. Ez nem lehet véletlen. Vagy talán túl babonás vagyok.

Timi
latimi
 
 


Timikém Kép
Vigyázz, holnap meg nehogy egy gólyát sózzanak Rád Kép
Bocsánat, nem tudtam kihagyni Kép de megint sikerült megnevettetned!

Zsebi Kép
Nem is emlékeztem, hogy ennyire szép példányokat kaptál vissza! (vagy ez nem is a 3.-nál volt?)

Jó éjt mindenkinek!
Fanni

Fanni, Milán, Márk

Kép
fanni73
 
 


Timi,

igazából az öf topikba Amnerisék miatt nézegettem be mostanában, és látom, hogy ma már meg is kapták a kislányukat... Kép Ez hihetetlen! A kapott sorszámból már 5-öt kell levonni, plusz az enyémet is lemínuszolhatod gondolatban. Az őszi találkozó előtt lesz még egy nagy átrendeződés (szeptember), utána majd az első 50-be kerülve lassabban halad a sor. Legóvatosabb becslésem szerint is, jövő tavasz végére kisbabátok lesz. De ettől csak hamarabb lehet. Kép

Holnap reggel az UH-n megmérik Bogit. Kép

Norka
s_norka
 
 


Sziasztok!

Lassan-lassan befejezem a melót, még nem értem a végére, de ma lazítós napunk volt. Peti itthon volt, sétáltunk a szép időben, Andor is nagyon vígan volt Kép
Kérdeztétek a munkát: ha itthonról dolgozom, akkor csinálom, míg Andor alszik napközben ill. esti lefekvése után éjszaka. Ha meg be kell mennem, vagy Peti vigyáz rá, vagy anyukáméknál tölti a napot. Szerencsések vagyunk vele, mert az első pillanattól szoktattuk a jövés-menéshez, az emberekhez, anyuékhoz. Így bárhol jól érzi magát, eszik, alszik, játszik. Kép

Fanni,
szuper hírek KépKépKép

Timi, Petyanya,
már nem kell sokat várnotok, ez olyan jóóó!!! Kép

Renoka,
gyönyörő a szobácska Kép

Néhány kép az elmúlt hetekből:
http://www.babaszoba.hu/services/albums?alid=16935

Pusz:
Lara

Lara

KépKép
lara77
 
 


Csajok,

Ma délután mégegy barátnőm megszült aki velem egyidős terhes volt...mástmár nálunk is be kell indulnia KépKépKép

Unique,
Rajtad a világ szeme Kép Tudom hogy a fogyás jó jel, de egyelőre semmi más nincs....ezért ma csokis muffint sütöttem, nehogymá elfogyjak KépKépKép

Fanni,
Szuper hogy már kilencen vannak !!! Holnapra ezer drukk hogy a legszebbek közül is a legeslegszebbet és erősebbet kapd visszaKépKépKépKépKép

Most megyek mert a filmet meg akarom nézni....

Kriszta
37+5

Kép

KépKép
kriszta71
 
 


Fanni!

Nem kell bocsánatot kérni. Eredetileg a tekiknek akartam venni kaját. Élő halat szeretik.
A boltban a srác felajánlotta, hogy amíg nem tudunk a Balcsiban fogni sneciket, addig ad majd halakat. Közöttük volt az aranyhal is.
Persze még másik kettőt is megtartottam. Hát ez az aranyhal története. Eredetileg a piranjáknak veszi ezeket a halakat. (nem tudom, hogy kell írni)

Lara!
Andor hatalmasat nőtt. Még mindig gyönyörű. Pusszantom.

Norka!
Én már karácsonyra szeretnék babát. Tudom, ez nem kívánságműsor.

Timi
latimi
 
 


Sziasztok Lányok!
Kedves Unique!
Nekem is Vastag Éva volt a szülésznőm, nagyon rendes és ügyes! Jó választás!
A császár azért volt, mert az én Pörikém sarokülésben óhajtott világra jönni, és az azért bonyolult lett volna Neki 1 kicsit. A talpa volt elöl. És mikor kivette a doki, a köldökzsinór 2x a nyakára volt tekeredve, hát ezért nem akart megfordulni. Sokkal rosszabb vége is lehetett volna... A hideg kiráz. És miután 3 doki dugta a főokos orra alá az UH-t, még mindig nem hitte el.Félt felvágatni, mert kövér vagyok,stb. Én meg mondtam neki, hogy akkor nézzük a gyerek érdekét, mert lehet hogy nekem soha többet nem lesz még 1. Én viszont majd meggyógyulok. És igy is lett.

Kedves Fanni!
Ezek nagyon jó hirek! Én 3-at rakatnék be.Nagyon nagy drukk holnapra! Ha hazaérsz, tessék lefeküdni, nem kell ugrálni a következő 2 hétben sem, és szép gondolatokat kell táplálni. Mondogasd nekik, hogy kapaszkodjanak rendesen, Te pedig segits nekik azzal hogy pihengetsz.

Renoka!
Gyönyörü a szobácska,nagyon várhatjátok már azt a bébit.

Mi ma oltást kaptunk, és Pörike egyáltalán nem sirt!
Melcsi

[url=http://lilypie.com]KépKép[/url
melcsi1967
 
 


Sziasztok!

Köszönöm a drukkokat!
12-re megyek a lurkókért. A helyzet az, hogy bekapcsoltak Kovács dokihoz, aki már a telefonban a 2-re akart rábeszélni, merthogy "kompakt morula" állapotban ketten vannak, a többinek még jó lenne néhány nap.
Én győzködtem, hogy én azért lehet, hogy hármat kérnék, de azt mondta, majd elmondja, miért csak kettőt javasol.
Ez van Kép
Úgyis én döntök, mert a férjecském nem tud eljönni a munkahelyéről Kép Azért nagy felelősség! Én csak nyugodt szeretnék lenni a döntésem után, mindegy, hogy 2-t vagy 3-at kapok vissza!

Lara Kép
Olyan furi, Andor annyit nőtt, hogy szinte nem is hasonlít a pici kori képeire! (Szerintem mégszebb lett Kép

Timi Kép
Lécci beszélj az aranyhallal... én majd a lurkókkal próbálok, de szólj már pár szót az érdekemben... hátha ő az igazi aranyhal!Kezdek teljesen babonás lenni! Köszi!

Fanni

Fanni, Milán, Márk

Kép
fanni73
 
 


Sziasztok!

Olvaslak ám benneteket, és szorítok a finishelő kismamiknak, csak velem túl sok minden nem történik, így nem szoktam írni. De minden nap benézek, hogy tudjam, hátha előbújt már egy kismanó végre. Kép

Unique!
Neked is nagyon szorítok, hogy a kiscsajszi végre megmutassa magát a hétvégén. Azt megkérdezhetem, hogy miért szeretnél a Barna dokinál szülni inkább, mint a sajátodnál? Nem voltál elégedett vele?

Fanni!
Megy a drukk ezerrel neked is, hogy 2 hét múlva már ott lapuljon a kis pocaklakó (vagy pocaklakók? Kép ) a pocódban! Kép

A babaszobák is nagyon szépek, már én is alig várom, hogy legyen nekünk is Kép. Még eddig semmit nem vettünk, majd a 20. hét után szeretnék ennek nekilátni.

Bécsben vásárló kismamák! Hol lehet jó kismama cuccokat kapni, nem tudjátok? Valószínűleg kimegyünk szombaton az SCS-be és talán Pandorf-ba, és szeretnék venni magamnak kismama gatyókat, mert azt hiszem mostmár végleg elkezdett nőni a pocim. Kép
Egyébként mi változatlanul nagyon jól vagyunk, hétfőn voltam dokinál, és babával is minden rendben. Jövő héten megyek AFP-re, aztán UH-ra. Remélem akkor végre már megtudjuk, hogy tényleg kis pöcsös-e a pocaklakóm.

Kriszta, Unique!
Szorítok nektek nagyon, hogy mostmár mihamarabb összebújhassatok a kis picurkáitokkal! Kép

szép napot, és puszi mindenkinek KépKépKép

Almodo
(15+5)

Kép
almodo
 
 


Unique,Zsebi és Többiek!

Aranyosak vagytok,hogy ennyire vártok ide!
Tegnap délután és este is dolgoztam,így csak most tudtam rátok szabadulni.

A "Dévai" topicba írtam pár sort az előzményekről,ha valaki nem tudná és érdekli a történetünk.

Stellával tegnap 10 órára mentünk be a Megyei Kórházba,és amikor el kellett mennem dolgozni úgy 13 óra körül,még nem tudták befektetni.
Késöbb telón keresztül tudtam meg: 15.30-kor tudott befeküdni.
Azóta csak telón beszéltünk,azt mondta minden oké.
Ma délben megyek be hozzá,aztán ismét meló,de minden nap benézek hozzátok,mert ez "parancs" volt a feleségemtől!
stellapa
 
 


Stellapa!

Örülök, hogy jelentkeztél. Már aggódtunk.
Ha van rá lehetőséged, gyakrabban jelentkezz.

Add át légyszi üdvözletünket.

Timi
latimi
 
 


Latimi!

Aranyos vagy,de aggódni még nem kell!
Majd szólok időben,no persze,ha a tökösök is úgy gondolják!
Jelentkeztem volna gyakrabban eddig is,de amíg Stella itthon volt Õ volt a főnök!
Most viszont kiélhetem magam itt a neten!
Az üdvöt köszönöm Nektek,és természetesen át is adom!
Üdvözlet Neketek is!
stellapa
 
 


Sziasztok! Hát sikerült egy kicsit lehidalni ma! Kép

Bogikának ma 29 hetesen a következők a paraméterei: BPD 81 mm, FL 60 mm, AC: 270 mm. A becsült súlya 1800 gramm, a hossza 41 cm. A doki szerint 2-3 héttel idősebb a koránál, az új kiírt terminus május 30, de legkésőbb június közepére meglesz, csak akkor 4-5 kg közti súlyra kell számítani. Hát egyik szemem sír, a másik nevet... én már biztos vagyok az EDA-ban, hiszen oxitocint is nyomatni kell, hogy elég rendesen kitáguljak majd hozzá...

Viszont a magzatvizem is több egy kicsit, 2 hét múlva kontroll.

Almodo, de jó hogy jöttél! Szerintem Parndorfban csak divatcuccok outletje van, oda nem annyira érdemes menni ilyen ügyben, de a SCS-ben kifejezetten a H&M áruházat tudnám ajánlani, ott jó kismama ruhák vannak.

Stella, nagy drukkok mennek, de én azt érzem, Laura előbb jön , mint a fiúk... Kép (hamarosan)

pusz Norka (29+0)
s_norka
 
 


Norka!

Nem semmi jóslat. Ha ez bejön, hatalmas baba lesz.
Az unokatesóm kisfia 4,63 dkg-mal születtem és 63 cm-rel. Csak császározni tudták.

Ha 5kg körüli lesz, én nem vállalnék be természetes szülést.

Remélem, nagyon szupoer dokid van, és kellőképpen odafigyel rátok.

Timi
latimi
 
 


Sziasztok,

Örülök neki, hogy mindenhol minden rendben. Ma jó napunk van! Kép

StellapaKép
De jó, hogy jelentkeztél! Puszilom Stellát! Nagyon drukkolok Nektek! Kép

NorkaKép
Nem semmi Bogi méretei... Stramm nagylány lesz, az biztos. Mondjuk a súly miatt én is gondolkodom az EDÁban,de azért jó lenne a nélkül... Kép
Laura még semmi jelet nem ad magáról... Aztán lehet, hogy egyszer majd hirtelen fog fennakadni a szemem Kép

AlmodoKép
Örülök, hogy minden rendben van Veletek is! Jó, hogy jöttél! Gyere gyakrabban! Kép SCS-ben én is a H&M-et javaslom kismamarucira. Kép

ZsebiKép
Nagyon jó utata kívánok Neked! Kép Remélem, tényleg jó hírekre fogsz tudni visszajönni Kép
Bár azt számolgattam, hogy a teherbeesés pontos dátumával átszámolva a szülés időpontját, ápr 2-3 még tökéletes Kép

KrisztaKép
Talán beindul... Akár Te is elindíthatod a sort Kép

FanniKép
Mennyi lett végül az annyi? Hallgattál Kovács dokira? Kép

Kifogytam az okos mondanivalókból Kép

OrsiKép
Minden rendben van Veletek? Sikerült gyerekbútort találni?

Puszi

Unique
40+1

KépKép
unique
 
 


Unique!
Ha van rá lehetőséged, kérjél EDA-t... nem akarlak megijeszteni, de barátnőm januárban a Szt Imrében szült, nem is annyira hú de nagy babát, 3800 gr és 60 centis kisfiút, de 31 órásra sikerült a szülés. Ott nem szeretnek gyorsítani a szülésen, nagyon természetesség pártiak. Viszont ha nem gyorsítanak, nagyon elfáradsz bele, mert sok idő eltelik. Ha végül megkapod a gyorsítót Laura méretei miatt, addigra piszokul el fogsz fáradni, és ugye a fájásokat is felnyomják, és akkor még hol a kitolás. Én nem is gondolkoznék ezen, hogy EDA vagy nem EDA, 3,5 kg fölött. Szerintem gondold meg. A barátnőm is hősködött, hogy nem kell semmi, de most utólag azt mondja, kérni kellett volna, fájás nélkül nem lehet szülni, dehát nem mindegy, mit visel el az ember.

Timi, az a baj, hogy az apja is óriásin született, 4.6 kg-val. Az anyja végül kinyomta, összesen 26 óra alatt. Én nem tudom, mennyi a tűrésképességem, de feleslegesen én sem szenvednék. Viszont a császártól borsódzik a hátam. Ezért szeretnék EDA-t, azzal jól lehet tágulni oxitocin mellett. Na de ezt a dokival úgyis meg kell beszélnem, ő mit mond!
s_norka
 
 


Unique!

Úgy látszik, Laura még nagyon jól érzi magát odabent. Pedig ha tudná, hogy mennyien várják már idekint.

Timi
latimi
 
 


Sziaszok,

Fanninak drukkolok nagyon, már biztos túl van a transzferen. Nem nagyon értem mi az amit Kovács doki mondott, de remélhetőleg majd megtudjuk Kép

Norka,
Szép méretek, de ebből még azért bármi lehet, nem kell előre izgulniKép A barátnőm, aki 2 napja szült, enyhén cukros volt, neki is óriás volt a bébi január körül, de most hogy 2 héttel idő előtt megszületetett, mégis csak 3050 gr lettKép Ki tudja hogy alakul a vége....

Unique,
Nálam sincs semmi érzés....neked drukkolok, hogy a pótdoki idejébe beleess KépKép

Lara,
Andor továbbra is nagyon fickós, de a pofija egyre jobban rád hasonlít KépKép Szerencse hogy ilyen jól elvan másokkal is...Én is így tervezem a szoktatását....az embernek mennyi terve van ilyenkor, aztán a legtöbb dolog úgyis tök másként alakul...

Stellapapa,

Üdv a csajok között Kép Köszönjük az infokat, nagyon várjuk az örömhírt Stelláékról Kép

Almodo,
Hú, már jövő héten AFP, hogy rohan az idő. H&M-et én is tudom javasolni kismami ruhák terén Kép Nem teszel fel egy képet a domborodó pocakról ??

Timi,
Na mit mondott az aranyhal ? Teljesíti a kívánságodat karácsonyra ?

Kriszta
37+6

Kép

KépKép
kriszta71
 
 


Kriszta!

Válaszolni nem válaszolt. Úgy érzem, tudja a dolgát. Kell neki venni egy társat is, mert egyedül nem bírja teljesíteni a kéréseimet.
Felsoroltam neki a neveket. (Zsebi, Judit, Wish, Fanni,Lara 2. lurkó, Orsi 3. lurkó, na meg szerény személyemet is). Koppintsatok a fejemre, ha vkit kihagytam!

Én nagyon bízom benne, hogy lesz karácsonyra baba. De ha janurában v. februárban kapunk babát, az is jó.

Bár most már két helyen állunk sorba. Majd kiderül honnan kapjuk. Mindig mondom az égieknek is, hogy már szeretnék babázni.

Így, hogy mindig felolvasom az irományaitokat az Iminek, egyre lelkesebb. Már ő is szeretne babázni.


Timi
latimi
 
 


Lányok, 4-en vagyok Kép
Majd még jövök, mert látom, sokat írtatok, de most pihizek egyet, mert kicsit szédülök!
Puszi,
Fanni

Fanni, Milán, Márk

Kép
fanni73
 
 


Sziasztok Lányok!
Kedves Unique!
Kérd az EDA-t, sokkal könnyebb lesz a tágulás.
Annak idején én sem akartam Mátéval, de mivel már 3 órája 2 percesek voltak a fájások és semmi tágulás, már majdnem meghaltam, akkor kértem, és minden fájdalom elmult viszont elkezdtem tágulni rendesen.
Attól még Te szülöd, hogy nem fáj annyira. A kitolás meg ugyis fájni fog, arra figyelnek, hogy a vége felé már ne adjanak.
Melcsi

[url=http://lilypie.com]KépKép[/url
melcsi1967
 
 


FanniKép ma azért pihengess, de aztán ne vidd túlzásba a fekvést, reméljük élvezheted majd a szép tavaszi napsütést a jövőhétenKép Örülök, hogy 4-en vagytok.

WishKép már meg van az esküvő időpontja? Én is gratulálok, lehet, hogy a babaátok valahol meghallja, hogy házasodtok és gyorsan el kezd csomagolni, hogy le ne maradjon vmirőlKép

NorkaKép miért ódzkodsz a császártól? Érdekes, hogy én amióta tudom, hogy így fogok "szülni", egészen megbarátkoztam a gondolattal. Nem mintha nem választanám inkább a szülést, ha volna lehetőségem, de ez van. Megbarátkoztam a helyzettel. Ráadásul mindegy nekem, csak kint legyen egészségesen, szépen. Nekem össze-vissza mérték már a babát, nem is hiszem el igazából az UH-s paramétereketKép Ha valóban akkora Bogi, mint amekkorának utoljára mérték, 50-es méretet ne vegyélKép

KrisztaKép te hogy érzed, Máté kevesebbet mozog mostanában vagy ugyanannyit? Ma elég lusta a kislányom, lehet, hogy az időjárás miatt. Mindenestere ilyenkor már számolom, hogy a következő floig mennyit kell aludnom...

LaraKép nagyon szép a kisfiad. De komolyan, annyira átható a tekintete és imádom a mosolyát. Szép kis "mintadarabKép" itt a többieknek.

UniqueKép most már tényleg nagyon izgulok érted. Tehát áprilisi lesz, hacsak ma este még meg nem gondolja magát. El tudom képzelni, hogy figyeled a tested minden rezdülését.

TimiKép az Aranyhal értékelni fogja, hogy nem lett teknőceledel és megajándékoz titeket hálából!!! Én is babonás vagyok, a hal pedig szerencsét hozKép

MelcsiKép Emesénél altattak? Ja és hányadik héten császároztak?

AlmadoKép tök jó, hogy minden rendben, tényleg jöhetnél egy pocakfotóvalKép

StellapapaKép fura lehet neked otthon egyedül, de hamarosan szépen megsokasodtokKép Nagyon várom a fejleményekt, Stellának pedig mond meg, hogy sokat gondolunk ráKép

ZsebikeKép örülök, hogy lassan készen állsz a nagy lépésre, veled vagyokKép

Bocsánat, ha valakit kihagytam, elfáradtam.

reno
36+0 (végre!!!)
renoka
 
 


Reno Kép , te nem gerinces érzéstelenítésben csinálod a csaszit, hanem altatásban? Mi az oka, te döntöttél így?

Én ezért is szeretném az EDA-t, mert akkor ha meg is próbálom a szülést, legalább nem kell altatni és kiveszik a gyereket, ha úgy jön ki a lépés.
Most elég szörnyű álmom volt, aludtam egyet, azt álmodtam, hogy Bogi elakadt a szülőcsatornában, és már nem bírtam kinyomni. Kép
Tudjátok az a baj, hogy az UH-k már 3 hónapja konstansan nagy gyereket jeleznek, 3 különböző doki nézte, az egyik Győrfy papás mérés... nem hiszem hogy véletlen, ráadásul a saját dokim kézzel kitapogatva is többször jelezte, hogy nagy a kislány. Én persze örülnék, ha 38.hétre megszületne 3,5 kg-val, május végén. De asszem jó lesz mégis a nehezebb verzióra is lassan berendezkedni, hiszen az apja után másra nem számíthatok - és 2 hét múlva úgyis kontroll a magzatvíz többlet miatt, látni fogjuk.

Erre mondta anyám: "Tudod fiam, ami bemegy ki is jön." Kép

Pici Laura, ikerfiúcskák, Máté, kezdjétek már el, gyerüüüünk.... vagy megvárjátok odabent, ki győz a választásokon? Kép

Norka
s_norka
 
 


Micsoda dumcsi-parti lett ma!? Kép
Ez őrület! Se a meleg, se a hidegfront nem hat?

Unique Kép
Nem semmi, már 40. hét "fölött" vagy!
Nem hallgattam, hanem a női megérzéseim döntöttek!

Almodo Kép
Köszönöm. Mióta átköltöztem a babás topikra (is), nem is írtál. Remélem mostmár többször jössz és raksz fel pocifotót is Kép

Kriszta Kép
Én nagyon csípem Kovács dokit, emberileg is és mint orvos is. Azt is tudom, hogy nekem a legjobbat akarja, de annyira azért nem ismer, hogy tudja, nekem mi is az. És félt is, ami szintén jól esik. Amikor elindultam itthonról, már meggyőztem magamat is, hogy a 2 jobb lesz, mint a 3, de amiket mondott, azzal szándékán kívül mégis a 3-ról győzött meg!
Kiderült, hogy az egyik morula nem a legjobb szerkezetű, így csak az egyik morulát és egy 12 sejtest javasolt a biológus.
Van egy szorzó a sejtszám után, ami 1-4-ig mehet, szerkezettől függően. Ezt még a múltkor mondta el. Miután előttem volt a papír láttam, hogy csak egyetlen "sejtszám x 4"-es volt, ami az egyik morula az előző napról, a többi inkább 3-as.
A másik érve az volt, hogy a múltkor is megtapadt kettő. Nade azt ő is elismerte, hogy lehet, hogy a 3. lett volna a befutó...
Aztán azt is mondta, hogy ha most nem sikerül, akkor a 3.-nál tényleg 3-at tesz vissza, mire mondtam, hogy igen ám, viszont én MOST szeretnék babát!
Elmondta az esély %-okat, s hogy a terhesség 2 vagy 3 embrió esetén csak +5%, viszont nagy az ikerterhesség esélye.
Aztán a 3-as ikrekről beszélt, hogy a rendes terhesség 40 hetéhez képest az már csak 32, kisebb súly, sok lehetőség a betegségre, stb.
Rákérdeztem a redukcióra... azt hiszem, nagyjából ekkor adta fel és azt mondta, hogy ha 3-at kérek, legalább legyek elég erős és ha 3 tapad meg, kérjek redukciót!
Kicsit hosszúra sikerült... de jó volt leírni.

Reno Kép
Aludtam 2 órát, meg azért ma még pihizek, holnap már sétálok, vasárnap meg megyek a szüleimhez. Az már aktív program Kép

Timi Kép
Akkor én most tesztelem a halacskád Kép

Stellapapa Kép
Én is puszilom Stellát és várjuk a híreket!

Fanni

Fanni, Milán, Márk

Kép
fanni73
 
 


Fanni!

Örülök, hogy meggyőzted a dokit. A 3 az 3, ebből azért több esély van a megtapadásra.
Nagyon ritkán szokott mind a három megtapadni. Aztán beszélgess a lurkókkal! Egyél sok finomságot!

Én is tesztelem a halat /halaimat. Mindegyiknek megvettük a párját. Plusz még két guppit és- egy csigabigát is begyűjtöttünk.


Reno!
Nem tudtam, hogy szerencsét hoz a hal.
Ráadásul én halacska jegyben születtem.
Ez már jelent vmit.

Timi
latimi
 
 


TimiKép én is halak jegyű vagyok, így már duplán szerencséd lesz!

NorkaKép nem kívánságműsor, a heparin (amit naponta adagolok a hasamba) injekció miatt nem kaphatok EDA-t. Így marad az altatás, mert érzéstelenítés nélkül, ébren nem vállaltam a császárt...na jó, hülyülökKép

reno
renoka
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet: