Új privát üzeneted érkezett!

most írt Csilla:dél felé meg császározzák!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Csilla, gondolunk rátok!!! Remélem, minden rendben lesz, és végülis hamar haza is fognak majd engedni! Sok puszi!

Kép
Kép
Kép
zdori
 
 


Csilláról azóta nincs hír..remélem holnap ír majd:))

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 

 
 

tegnap megszületett Csilla kis pocaklakója!!!!!!!!!!!!!:))))))

"2800 gramm és 49 cm:):)"
csomó volt a köldökzsinóron........

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


lányok kinek küldhetek mmst??Csilla küldött képet a gyönyörű kis hercegről!!!!!!!!!!!!

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Sziasztok!

Csilláéknak ezúton is GRATULÁLUNK!!!!!!!!!!!! :) Reméljük,nagyon jól vannak!!! És várjuk vissza Csillát!! :)

Nitácska, nekem elküldheted, én szívesen megnézem a KisHerceget!!! :) Kíváncsi vagyok!!! :) :)
Nálatok minden Ok? :)

Többiek???

Puszi Mindenkinek!

Kép
Kép
etelka
 
 


Csilla, Isten hozta Vincét! :) Hamarosan, remélem, láthatjuk is! :)

Helló, Etelka! Örülök, hogy írtál!

Nálunk minden rendben. :)

Kép
Kép
Kép
zdori
 
 


Sziasztok!


Csilla76 Gratulálok a bébihez remélem jól vagytok és hamar haza engednek beneteket majd gyere ha lesz időd és hozzál képet az új családtagról. Addig is kitartás


zdori Ezek szerint Vince nevet kapta a bébi???????



Remélem mindenki jól van ma iszonyat szeles idő van Gréti alszik én meg böngészek még elég taknyos vagyok és kapar a torkom meg ez a reketség nem akar elmúlni.közben a kezemen is kijött az allergia szét van repedve a kezem az újaim .valamelyik nap voltam a bőrgyógyászaton krémet íratni hát 4 patikában voltam sehol nem lehet kapni aztán vissza másnap a dokihoz hogy írjon másikat fel.levan lassulva a nettem majd később jövök ha tudok

KépKép
manojoco
 
 


Etelka megy a kis herceg!!!!!!!:)))

köszi nálunk minden ok!!!!!!!
egy barátnőm nemrég írta hogy még is megtartja a babáját és kérte a segítségem!!!!!!!!!ez most nagyon feldob!!!!!!!!

Dóri örülök hogy nálatok is minden rendben!!!!!!!!!!

Manojoco jobbulást neked is!!!!!!!!!!

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Sziasztok!!!

:) hát csodapofi ez a kis Herceg!!! :) nagyon kis szép, Nitácska, köszi a képet!!! :) Örülök, hogy jól vagy, és feldobott a barátnőd!!! :)

Manojoco, jobbulást Neked, kezednek is, torkodnak is! Kaptál másik krémet?

Zdori, Te is régen írtál :) Minden oké? tanulmányok? :) Mennek, mennek? :)

Nálunk minden oké, kibújt a 11. fogacska is, most éppen 3 rágófog nő egyszerre... hát elég lázas is volt szombaton Botond, meg vasárnap is még, de előtte oltást is kapott... így összejött minden... még most várom a pöttyöket, mert rózsahimlős oltást is kapott... ha hétfőig nem pöttyösödne ki, akkor már fellélegeznék.... :)

Szép napot Mindenkinek!!!

Kép
Kép
etelka
 
 


Etelka ugye.szerintem is csoda szép baba!!!!!!!!!

drukk Botinak a fogakhoz!!!!!!

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Sziasztok Lányok4
Köszönöm a gratulációkat, vasárnap hazajöhettünk...szokjuk egymást, majd töltök képeket fel nektek Vincéről! 1,5-2 óránként szopi, úgyhogy időm nem sok, de igyekszem jönni. Puszi Nektek!

Kép

Kép

Kép

Kép
csilla76
 
 


Csilla várjuk a képeket!!!!!!!!
gyönyörű kis formás baba Vince:))))

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Kértek képet a csomóról is? (Elég horror ám....) Le kell kicsinyítenem, mert nem veszi be....pillanat :cry:

Kép

Kép

Kép

Kép
csilla76
 
 


na talán most ....



Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
csilla76
 
 


Sziasztok!

Csilla, hát Vince nagyon-nagyon helyes kiskrapek!!! Gratulálunk még egyszer hozzá, és hosszú, boldog, jó egészségben eltöltött életet kívánunk Neki, és persze, Nektek is! :)
Valóban nagyon durva a csomó!!!! :shock: :shock: :shock: De végül minden rendben, és ez a lényeg!!! :) :) :)
Mondjuk én is ettől féltem, hogy ilyet csinál Botond, de igazából ő nem nagyon forgolódott, mocorgott így :) aztán megúsztuk :)

Kép
Kép
etelka
 
 


Sziasztok!

csak gyors beköszönök .
Gréti még alszik ma megyünk a 15 hónapos oltásra 2 szurit is kap :cry:
ma volt iskolába beíratás.


csilla76 Hát nagyon édes ez a kis fiú ahogy tartja a kis kezeit /.Hogy vagytok? testvérek hogy fogadták az új családtagot???
Kicsit most irigy vagyok de tudod jó értelemben. de majd bele húzunk mi is nemsokára

A csomó hát nagyon durva -
a pici csomozta be vagy ez most hogy történhetett ?? ha mozog akkor is becsomozhatja?Még jó hogy nem történt baj.

De majd jön ildi :D

Etelka ! Köszönjük már jóban vagyunk még köhögök egy kicsit Grétinek van egy pici orrfolyása de már jól van.

megyek reggelizek mig alszik mert nemsokára indulunk a dokihoz

Kép Reggelizés Kép Bohockodás

Hoztam a két kis betyárról képet

KépKép
manojoco
 
 


Csilla gyönyörű herceg Vince!!!!!!
a csomó tényleg kemény!!!!!!
Manojoco nagyon tetszenek a huncutokról a képek!!!!!!!!:))))))

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Hahó!

Köszi a képeket, Csilla, örülök nagyon, hogy jól vagytok. Ez a csomó komoly... De tuti akkor alkotta még Vince, mikor picike volt, csak ahogy nőtt, úgy összeszorult a csomó is... Jujj...

Jól vagyunk, köszi a kérdést. :) Jövő hét a tanaulós hét, vizsgákkal, utána meg sok vizsga... Meglátjuk, hogy lesz...

Megyek, de majd igyekszem jönni...

Kép
Kép
Kép
zdori
 
 


Úgy látom, mindenki a húsvéti tojást festi........én is! :lol: :lol: :lol:
bábaildi
 
 


"Úgy látom, mindenki a húsvéti tojást festi"
én kalácsot sütök...méghozzá citromos-csokisat:))))))

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Sziasztok!!!!!!!!!!

ma voltunk 3-aba a városligetbe kirándulni........Barnikámra nagyon nagyon büszke vagyok...lovagolt!!!majd a blogba lesznek a képek:)))

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


a kis lovasom:)))))

Kép

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Sziasztok!

Húúúúúúúúúúúúúúúú mekkora fiú már Barni!! Aztazeget!! :) hogy megnőtt :) nagyon helyes, és ügyes!!!!!! :) milyen lett a citromos sütid??? :)

Kép
Kép
etelka
 
 


SZia Etelka:))

bizony nő mint a gomba:)))))és egyre huncutabb:)))

a citromos kalács isteni lett:)hamar el is fogyott:)

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Sziasztok!

Vége a tanulós hetemnek,megint itt vagyok. :)

Remélem, mindenkinek minden rendben!

Barni nagyon helyes lovas. :)

Mostmár csak a vizsgáim vannak hátra - kb olyan 15 db...

Szép májust holnaptól! :)

Kép
Kép
Kép
zdori
 
 


Sziasztok....ritkán jövök, főleg olvasok és rohanok tovább....mi jól vagyunk, növünk lassacskán...a szopi úgy ahogy megyeget...

Dóri, hogy vagy???? :lol: :lol:

Kép

Kép

Kép

Kép
csilla76
 
 


Elmúlt az április nyomtalanul... :( Ezért egy kicsit szomorú vagyok... :( De azért nincs semmi nagyobb gond, hála Istennek. :) Örülök, hogy megyeget a szopi. :) :)

Kép
Kép
Kép
zdori
 
 


Dóri utólag is BOLDOG 2. SZÜLINAPOT Danónak!!!!!!!!!:)))
a vizsgákhoz sok drukk!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Csilla hogy meg a picivel és a legkisebbel? :wink:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


zdori írta:Elmúlt az április nyomtalanul... :( Ezért egy kicsit szomorú vagyok... :( De azért nincs semmi nagyobb gond, hála Istennek. :) Örülök, hogy megyeget a szopi. :) :)


Megyeget, de pótolni kell kb. 70 ml egy nap neki és így is kb. 2 óránként eszik, de csak olyan 60-70 van a két cicimben...kevés...

Kép

Kép

Kép

Kép
csilla76
 
 


nitacska007 írta:Dóri utólag is BOLDOG 2. SZÜLINAPOT Danónak!!!!!!!!!:)))
a vizsgákhoz sok drukk!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Csilla hogy meg a picivel és a legkisebbel? :wink:


Nehezen megyeget, de alakul....Beni mindig akkor próbál rosszalkodni, mikor szopi van.... :D

Kép

Kép

Kép

Kép
csilla76
 
 


Csilla ügyi vagy és megoldod ám:))

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Ügyesek vagytok. :)

Nitácska, köszi. :)

Kép
Kép
Kép
zdori
 
 


Sziasztok!!! :P

Nagyon régen nem jártam erre :( Ricsko minden percemet leköti izgő-mozgó :lol: Nagyon nagy és szép legény lett ,egy kicsit akaratos egy kicsit hisztis de igy imádom!!!
Szurkoljatok nekünk megyünk hétfőn orrmandula mütétre ,remélem minden rendben lesz!Elég sürün taknyos és az orvos javasolta.

Vissza-vissza olvasgattam egy pár oldalt

Nitácska: Fel a fejel sikerülni fog biztos :P Én is szeretnék egy kislányt majd nem sokára :D
Barnika nagyon ügyes ,hogy fent marad a ló hátán :P

Etelka: Olvastam,hogy Botinak megmütöték a kezét és milyen ügyes volt :P Most már biztos szépen gyógyul.

Csilla: Gratula a kisherceghez,sok boldogságot és örömöt :P :P

Majd még jövök :P :P Kép Kép

url=http://picibaba.hu]Kép[/url]
csicsuka
 
 


Sziasztok!

Csicsuka, nagyon-nagyon édes kisPasi Ricsid!!!!! :) Csodahelyes!!!! :) Igen, minden rendben lesz a műtéten!!! Ők valóban jobban viselik, mint mi.... :oops: :oops: :oops: Nem lesz semmi baj!!! Gyerekek, gyorsan meggyógyulnak!!! Botond keze is már nagyon szép :) Sokan a másik kezét nézik meg, hogy milyen is lett :lol: :lol: :lol: :lol: Még egyszer vissza kell menni kontrollra, de legutóbb is tetszett a dokinak :) :) :)

Kép
Kép
etelka
 
 


Hahó. :)

Ricsi milyen kis vagány. :) Remélem, hogy nagyon jól tűrte a megpróbáltatásokat! Mihamarabbi meggyógyulást!

Etelka, örülök, hogy kisfiad keze is szépen javult, egy utolsó ránézésre már az orvos sem fogja azt mondani, hogy baj van. :) Szóval örülök, hogy túl vagytok rajta tulajdonképpen. :)

Vizsgaidőszak megy ezerrel. :S Még 10 vizsgám van kb, eddig már volt 6. :) Kicsit már elegem van, fáradt vagyok, de azért még befejezem vhogy az évet... :)

Kép
Kép
Kép
zdori
 
 


Sziasztok!!!!!!!

Csicsuka de jó hallani felőletek!!!!!!!
Ricsi nagyon helyes kis pasi!!!!!!!!!:)))))

mandula műtét:Máténak is valószinű ki kell veni!!!!!

Dóri megcsinálod a vizsgákat sikeresen és utána pihensz egy jó nagyot!!!!!!!!!!!:)))))))

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Sziasztok!

Én még új vagyok.

Szeretnék egy pár véleményt és infot a kórházról, mert valószínű itt fogok életet adni kislányomnak.

Milyen maga a kórház? A szobák?
Látogatók bejöhetnek-e amíg bent vagyunk?
A gyermek alhat-e velem vagy mindenképp csecsemőosztályra viszik éjszakára?
Az újszülöttet az apukája is megfoghatja-e vagy csak az üvegfalon túl?
Apás szülés van?
Epidurális szülés van-e? Van arra lehetőség, hogy meggondolom magam és mégis kérem?

Tudom neten van pár cikk a kórházról, de ezekre a kérdésekre nem nagyon találtam infot.

Válaszotokat köszönöm

Szilvi
bszilvi09
Budapest XVIII. kerület
 
 


Sziasztok!!!

Túl vagyunk a mütéten :P :P Szerencsére minden rendben vot tényleg megvolt nagyobbodva az orrmandulája :? Az altatásból rosszul ébredt köhögő rohamot kapot úgy köhögött mintha kruppos lenne :shock: De azóta túl vagyunk ezen is :lol:
Most azt figyeljük éjszaka,hogy vesz e levegöt :o Nem horkol nem szuszog szépen csendben alszik olyan fura.
Hoztam egy kórházas képet.





Kép

url=http://picibaba.hu]Kép[/url]
csicsuka
 
 


Sziasztok! Ügyes Ricsi! :) Örülök neki, hogy túl vagytok rajta. :)

Szilvi, lehet EDA-t kérni, van apás szülés, ha belemennek a szobatársak, baba anyával lehet éjszaka, de van 1ágyas szoba, meg 2ágyas, ahol a babák kintmaradnak éjjel is, ha anyuka szeretné. Látogatók jöhetnek az emeletre, ki kell hozzájuk menni anyának, gyereket meg lehet nézni, plexin keresztül, anyuka mutathatja. Megfogni a babát csak anyának szabad, falon keresztül láthatják csak mások. Ha netán császárra kerül a sor, akkor az őrzőbe apa is bejöhet, és közösen lehetnek a babával hárman. Szülés után el lehet kérni a babát, és együtt lehet vele lenni hármasban. A szobák változó ágyszámúak, de mindegyikhez van külön fürdőszoba.
Remélem, minden kérdésre sikerült válaszolnom. :) Ha van még, szívesen felelek. :)

Kedves Mindnyájan, akik eddig esetleg nem tudtátok, és azok is, akik tudtátok az előzményeket, és vártátok a végeredményt: 2011. 05. 13-án, 14:34-kor, 3400 g-mal, 53 cm-esen megérkezett Benjámin. :) Jól vagyunk, hétfőn már hazaengedtek bennünket, nagyon köszönünk mindenkinek mindent, igazán kedves volt velünk mindenki. :)
Ildi, neked itt is, külön is köszönünk minden gondoskodást, törődést, szeretetet, légy áldott érte.

Sok szeretettel üdvözlünk mindenkiet, aki ismer bennünket. :)

Kép
Kép
Kép
zdori
 
 


Szia Szilvi!
Üdv közöttünk. A kórház épülete eléggé lepukkant, illetve csak most kezdenek pénzt költeni a felújításra, és ez még sokáig fog tartani. A szülőszoba azonban kész, és szerintem klassz lett. (mondom elfogultan, hiszen sok munkám van benne nekem is), de nagyjából mindenkinek tetszett eddig. 5 db egyágyas szülszoba van, ebből kettő kádas, és a két kádason kívül még egyben van állítható, alternatív szülsére alkalmas szülőágy. Apás szülésre természetesen van lehetőség, és a szülés utáni két órában lehet dajkálni az apunak is a kisbabát. Utána a gyermekágyas osztályon már nem tudja megölelgetni, mert ott látogatás nincs, kivéve a fiztős egyágyas szobát, ahová délután 2 és 7 között bemeheta a papa. De csak Ő! Ez a rész szokott proglémás lenni, de mivel a többi szoba 5 ágyas, azt hiszem érthető, hogy ott nem lehet ki-be mászkálni, mert vki mindig fej v szoptat v aludna v vlami, amihez nem szükséges idegen férfi v nő jelenléte. Szóval ez van,. A babák alapból reggel 7 és este 11 között vannak kint, de ha a többi szobatárs beleegyezik, maradhatnak éjszakára. Az egyágyasban értelemszerűen maradhatnak egész éjszaka. Epidurális szülésre van lehetőség, akár menetközben is. Amit nyújtani tudunk: csak szülésznővel szülés, akár választott, akár az éppen szolgálatban levő, aromaterápia, homeopátia, kádban vajúdás, beavatkozásmentes (természetes) szülés...és még sok apróság. Meg lehet nézni a szülőszobát csoportosan v egyénileg.
Hááát, igy első körben ennyi.........Gondolom lesz még kérdés, de olvasgass vissza egy kicsit a topikban, sokmindenre választ kaphatsz, és kérdezz nyugodtan Ildi
bábaildi
 
 


Sziasztok kedves Anyukák!

Elnézést kérek a betolakodásért, egy kis segítséget kérnék, ha tud vki.

Dr. Hercz Péterről szeretnék tapasztalatokat kérni ha valaki ismeri, netán a betege volt, esetleg nem kismamaként, az is érdekelne.
Legkedvesebb barátnőm jövő héten megy hozzá konzultációra, Székesfehérváron(lakhelye) egy gyorsan növekvő mióma miatt csakis a radikális méh és petefészek eltávolításban gondolkodnak az orvosok,ő ezt bármi módon szeretné elkerülni, neten tudakozódva találtuk meg Hercz doktor urat.
Bármi érdekelne,emberi és szakmai hozzáállás,esetleges "hálapénz", magánrendelés tarifa,stb.

Előre is nagyon köszön ha valaki tud információval szolgálni.

További szép napot,Tünde

KépKépKép
tünci28
 
 
 


Tünde, sajnos én nem ismerem. De biztos akad valaki, aki igen...

Kép
Kép
Kép
zdori
 
 


Sziasztok!!!!!!!!!

Csicsuka örülök hogy minden rendben!!!!!!!!!!
édes Ricsike a képen:)))

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Tüncinek: Szia! Jó helyre kerültetek. Hercz doktor a reménytelenek orvosa. Mármint ilyen esetekben. Menthetetlennek itélt méheket képes megmenteni. Ha van esély, akkor nála van! Persze Ő sem isten, de fantasztikus dolgokra képes. Operálni jár hozzánk, szülést nem vezet, osztálya sincs. Megbízhattok az itéletében. Ildi
bábaildi
 
 


Ildi mikor vagy bent a kórházba?Barnival meglátogatnánk:)

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Szia Nitácska!
Többnyire éjszakás vagyok, de szombaton 28-án nappal vagyok!
Utána szabadságra menek, 14-én nappal kezdek! Szívesen látlak!

Dóri!
Még egyszer gratulálok Benjamin érkezéséhez, neveljétek fel egészségben, boldogságban. (és majd a napokban megy emil, csak férjek hozzá a géphez, nem a férjemtől, hanem a munkámtól!)
bábaildi
 
 


Ildi köszi....majd értesítelek amikor megyünk:)

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Sziasztok!

Bábaildi, nagyon szépen köszönöm, azóta megvolt a konzultáció, el vagyok ájulva a Doktor Úrtól, nem is két mióma van, hanem 4, plusz egy polip,ki volt akadva h mért akarnak Fehérváron mnidjárt radikális hasműtétet, két műtét lesz, egyik sem jár hasfelnyitással!
Alapos, hosszú vizsgálat volt, nem két perc és nem fogadott el semmit!

Ezt csak azért írom le ,hátha más is olvassa, aki hasonló cipőben jár!

Még egyszer kösznöm és elnézést h belekontárkodtam a beszélgetésbe!

További szép napot:Tünde

KépKépKép
tünci28
 
 
 


Ildi! Köszönjük, várom. :) Nagyon! :) Különben most egész jól vagyunk már. :)

Nitácska, jó Ildi-látogatást nektek! :)

Kép
Kép
Kép
zdori
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet: