Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!!!!!!!

Macine édes kis pofa a pocaklakód!!!!!!!!!!!!!!!!:):)

Etelka ebbe a Heim Pálba ezért is utálo menni...basszus rosszabb mint egy felnőtt kórház.......

Mannogab minden rendben lesz!!!!!!!!:):)

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Sziasztok!

Anikoh!

nagyon sajnálom de remélem hamar rendbe jössz.
Addig is kitartás tudom nem könnyú

Macine ! gratulálok a pocaklakodhoz de jó neked

Etelka!

ne aggodj Boti legalábis ne lássa rajtad mert akkor ő is nyugtalan lesz.
tudom mondnai kűnnyú de minden rendben lesz hamar túlesztek rajta és elfelejtitek.
ez a legrosszabb mikor egyedül kell menni a gyerköccel semmi segítség végeláthatatlan sor és sorolhatnám.
majd gyere ha tudsz

Mannogab Nekem 2 csaszim volt de volt tejcim főleg a kisfiamnál ő több mint 1 évig szopizott ,gréti már nem akarta elfogadni a cicit és sajna nem volt sokáig.
De én is azt hallotam aki császáros annál pár nappal később vagy egyáltalán nem is indul be a tejci vagy kevés.

De nem megilyeszteni akarlak majd meglátod hogy indul be neked .Én ittam a laktoherb teát és nekem bevált +sok pihenés ,enni inni kell .


Gréti beteg amúgy lázas volt múlthéten meg köhögött kapott gyógyszit attól hasmenése van .már 1 hete hát majd holnap hívom a dokit mert hányás hasmenés van az oviban . pedig adok neki normaflort. na megyek mert Jocika mászkál .
Vigyázatok egymásra

jó éjszakát

KépKép
manojoco
 
 


Sziasztok.

Köszönjük a bókokat.

Szerintem is helyes, tegnapelőtt elsóztam a fasírtot, férjem szerint már szerelmes is vagyok Tamásba :-)

Etelka, kitartást és minden jót!
Erős legyél és mosolyogj, utána jobb lesz Botondnak is. Jól eltelt már az idő, mindjárt túl is vagytok rajta.

Edina, nagyon drukkolok. Gondolom már tűkön ülsz. Már alig várom májust, hogy én is készülhessek a nagy találkozásra :-)
Majd meséld el, milyen volt.

Jó hétvégét!

Kép
macine
Budapest XXIII. kerület
 
 

 
 

Manojocó jobbulást a kis betegnek!!!!!!:)

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Sziasztok!

Nem tudom, miért, de nem küldte el a bnet, amit írtam napokkal ezelőtt ide... :(

Etelka, ügyes volt kicsi fiad! És nagyon drukkolunk, hogy a hét eleje is jól sikerüljön, és minden rendben legyen, tényleg hamar hazakerüljetek!

Manojocó, jobbulást arrafele!

Macine, további szerelmes babavárást! :)

Szép napot mára mindenkinek! :)

Kép
Kép
Kép
zdori
 
 


Sziasztok!

Csak egy pillanatra jöttem bejelentkezni, hogy már itthon vagyunk!!! Boti nagyon hős volt!!! Nagyon bátor kisfiú, és nagyon ügyes volt! Nagy megkönnyebbülés ez, hogy ilyen jól viseli a dolgokat! Megpróbálok este jönni hosszabban!
Szép napot mindenkinek!

Kép
Kép
etelka
 
 


Etelka: Nagyon jól vettétek az akadályt ezek szerint. Örülök, hogy minden rendben ment, és már otthon is vagytok. Most szuszogjátok ki magatokat :lol: :lol: :lol:
Zdori: nekem is eltünt 3 hozzászólásom, de hogy hova, azt nem is értem. Az egyik Neked szólt, vmikor hívj fel légyszi, mert lassan találkoznunk kellene, nem????? Én viszont nem tudom, mikor jelenkezhetek, milyen az időbeosztásod. Bármelyik délután hívhatsz, ha éjszakázom akkor sem alszom du. két óra után. Szóval hívj, vagy írj privit, ahogy gondolod.
Ildi
bábaildi
 
 


Sziasztok!

Etelka! Ügyes kicsi fiad!!! Nagyon örülök, hogy minden simán ment, és már otthon vagytok! Gondoltam rátok!

Ildi! Jelentkezem! :) Különben engem bármikor lehet zaklatni, még éjjel is mindig be van kapcsolva a telefonom, mert voltak az időkben emberek, akik éjjel igényeltek sürgős segítséget... Így készenlétben állok mindig. :)

Kép
Kép
Kép
zdori
 
 


Sziasztok!

Etelka! Gratula a bátor fiadhoz és örölök, hogy túl vagytok rajta szerencsésen!!! Jobbulást!

Macine! Meg tudlak érteni. Szinte minden nap megnéztem az első 4D uH felvételt Márkról. Most az utolsónál, már kifejezetten jóképű a kiskrapek, olyan fintorokat vágott már, hogy azt hittem megpuszilgatom a képernyőt. A férjem csak nevet rajtam, mert a zuhany alatt szoktunk dumálni, megbeszéljük az élet dolgait. :D :D

Egyébként elég jó húsban van a babóm, így most egy kis szénhidrátmentes, csökkentős diétára lettem ítélve. A terheléses cukrom az negatív (határeset) lett, ezért most ez van. Viszlát péksüti, könnyen elkészíthető tészták. :( :(


Nem tudjátok honnan lehet jó recepteket keresni ilyen esetekre??

Jó babózást, pocakosodást mindenkinek!!!
Noémi

Az élet mindig hoz meglepetéseket! :-)
vvnoemi
Üllő
 
 


Sziasztok.

Etelka, örülök, hogy túl vagytok rajta.
Szerdán szálltam fel soroksár hősök terén a hévre, szállt fel egy Anyuka is karjában a Gyerkőcével, és mondta egy másik Hölgynek, hogy a Heim Pálba mennek :-(

Nem kapok jutalékot a G1-től, de azért figyelem mikor van megint akció :-)
Április 30-ig - 9 000 Ft a 4D-s uh.

30 hetesen el szeretnénk menni megint, hadd gyönyörködhessek a Szejelmemben :-)

Szép napot!

Kép
macine
Budapest XXIII. kerület
 
 


Etelka szupi hogy minden rendben van!!!!!!!!
puszik mennek Botinak!!!!!!!!!!!!:):)

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Noémi: írj egy emil címet, küldök tájékoztatót a terhesség alatti szénhidrátszegény diétáról!
:roll: :roll: :roll: :roll:
bábaildi
 
 


Ildi!

Nagyon köszönöm előre is!

Az e-mail címem: vvnoemi@gmail.com.

Rossz az ilyesmi, mert azon kezdi el rágni magát, hogy hol mit rontott el. Az elején nagyon hányós voltam és a főtt krumplin és a tésztán kívül kevés minden maradt bent, a végére meg ez lett a "vesztem". Pedig a párommal sok gyümölcsöt, zöldséget eszünk, tudatosan halat, és nem eszünk, zsírosan fűszeresen. :cry: :cry:

Ez van, a terhesség felborít sokmindent.

De már nincs sok! :D :D Március már mindjárt itt van és végre megpuszilgathatom és megdögönyözhetem az én "nagy" fiamat. Már alig várom, addig meg reméljük szépen fejlődik bent!!!

Az élet mindig hoz meglepetéseket! :-)
vvnoemi
Üllő
 
 


Sziasztok!

Nos, mi jobban, csak nagyon nehéz napok vannak, a változatosság kedvéért... Tegnap Nagyim majdnem kórházba ment, mert úgy nézett ki, de helyrejött. Őt kórházban ápolni szinte lehetetlen... Fekvőbeteg, szakosztályon nem foglalkoznának, csak a vesebajával, és benne hagynák a kakiban, nem etetnék, stb... És az a szomorú, hogy ezt az a kórházi orvos mondta, akihez irányítottak bennünket tegnap... :(

Na, megyek. Majd igyekszem jönni, de ma van esküvő, amin énekelünk, meg ezer a dolog... Természetesen...

Ohh, Noémi, akkor már mindjárt tényleg itt az idő! :) Nem kell sokat diétázni! Az nem sok idő. :)

Mindenkinek szép hétvégét!

Kép
Kép
Kép
zdori
 
 


Sziasztok!!!!!!!!!!!

ma Barnika hatalmasat sétált:):):)jó 1 km-t:):)és élvezte:):)
képek a blogba:):)

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Kedves Ildi!

Jól tudom, hogy a kh-ban zárlat van?
Mi ilyenkor a protokoll? Apukát azért a szülésre ugye be lehet vinni?
Szorítom a combom, ha nem :lol: :shock:
(1-2 hetem van még hátra)
mangogirl
 
 


Sziasztok!

Nem kell szorítanod a térded mangogirl, a szülőszobán ott lehet a párod, "csak" a gyermekágyról nem jöhetsz már ki, ha egyszer bekerültél. Vagyis nem mehetsz ki az aulába látogatókat fogadni. Sajnos ez a mostani hányós-fosós influenza vírus nagyon veszélyes az újszülöttekre. Nem a párod hordozza a veszélyt, hiszen vele már összeszoktatok, a vírusaitokkal együtt, az idegenekkel viszont nem, és ha ezt beviszed, akkor baj lehet.
Reméljük, ha viszajön a hideg, hamar vége lesz a zárlatnak.
bábaildi
 
 


Hahó!

Ügyes Barni! :)

Ildi! Ilyenkor a látogatók az üvegen keresztül sem nézhetik meg a kismamákat és a babákat? Tehát nem is jöhetnek be kb a kórházbe? Ez szomorú... :( De persze érthető...

Puszi midnekinek!

Kép
Kép
Kép
zdori
 
 


én anno hála megúsztam ezt a zárlatot!!!!!!!

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Köszi Ildi, nekem a lényeg, hogy a szülésen bent lehessen, persze jó lenne, ha látogathatna is....
Hát képzeld, hogy anno mikor a fiam szültem 4 éve, akkor a kh-ból nem csak őt, hanem egy fincsi kis fosós vírust is hazahoztam rögtön első éjszakára, de jó is volt a gátsebbel. Ja és a baba is elkapta. Remélem ez most kimarad majd. :wink:
mangogirl
 
 


Hát igen, mangogirl, a kh már csak ilyen veszélyes üzem. Remélem most nem kapsz "ajándékot" tőlünk. Sajnos nekünk a mosdatlan-ápolatlan (ha látnátok néha milyen!) kismamákat is el kell látnunk, illetve nem ez a baj, hanem az, hogy némelyeknél a személyi higiéne nem nulla, hanem minusz 20! Ha pedig elküldöm fürdeni, vagy fogat mosni, vagy elmegy, vagy nem. Esetleg elmegy, és visszaveszi a 4 napos bugyiját, öt napos zoknival, stb.....
Dóri: feljöhetnek a látogatók az emeletre, megnézhetik a babát üvegen kersztül, beadhatják a csomagot is az anyukáknak, csak azt kérjük, személyes kontaktus ne legyen! :cry: :cry: :cry:
Bízom benne, hogy a hideg visszatérte elűzi a virusokat is. Legyen csak még egy "kicsike" tél.
bábaildi
 
 


Ildi emlékszem mikor én szültem volt egy kismama akit elküldtél fürdeni mert olyan illatos volt az alsó fele :evil:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Sziasztok lányok! Tudom eltüntem....de mindig valaki beteg...rohanás...tanulás....iskolai gondok....stb...stb.
Pénteken voltam 4D-n....hát jót sírtam....a lány ugyanis KISFIÚ....pedig a drága orvosom 3-szor is azt mondta hogy ott a nuni, és lány....hát kukaca van a lelkemnek....most szabadulok meg az összes lány ruhától és veszem ezerrel a fiúsakat.....ezzel mennek mostanság a napjaim betegen....

Kép

Kép

Kép

Kép
csilla76
 
 


Csilla sajnálom hogy nem kislány:(
de a fő hogy minden rendben veletek!!!!!!!!!!!!!!!

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Kedves Topiklakók!

Csak azért írok ide (is), hogy szóljak: a Babaneten múlt hét óta kommentelős játék van! Írjatok kommentet cikkeinkhez, és ezt nyerhettek a héten.

Facebook csoportunkhoz is megéri csatlakozni, mert ott is leesik ez meg az hébehóba!

További szép napot kívánok a Babanet csapata nevében:

Dia
dia
Budapest
 
 
 


Hahó!

Csilla! Reggel hallottam Vikitől, hogy mégis kisfiatok lesz... Jöttem nézni, tényleg így van-e... De ha egészséges, akkor bár legyen kisifiú... Tudom, ez most nem ilyen egyszerű... Puszi nektek!!!

Azért az jó hír, hogy legalább lehet látnia egymást az embereknek... Na, én nem sajnálnám a magam részéről, ha már nem sok tél lenne... De ám legyen, vesszenek a vírusok-bacik!!!

Mindenkinek üdv!

Kép
Kép
Kép
zdori
 
 


Sziasztok!

Csilla, sajnálom, hogy nem jött be mégsem, amit vártatok.... de talán ti is úgy gondoljátok, hogy egészséges legyen... azért fura, hogy a doki így félrenézte... bár az egyik kollégáméknak mindkét gyereknél azt mondta végig, hogy kislány, és mindkétszer fiú született... nektek azért még van pici időtök vásárolni. :)

Noémi, kitartás, nem sokat kell diétázni :)

Zdori, sajnálom a mamádat, remélem, ő is gyógyul!!!

Nitácska, megnéztem a blogodat, nagyon klassz lett!! Nagyon jók a képek, két kis helyes kiskrapek!!! :) Nagyon hős volt Barni, hogy ilyen sokat sétált!!! :)

Hát én is eltűntem kicsit, és el is fogok, ugyanis már épp örültem, hogy megúsztunk mindent, errefel péntek éjszaka rázott a hideg, a lázam 38 lett, majd átszakadt a hátam... kihívtuk az ügyeletet, és közölték, hogy tüdőgyulladásom van... még jó, hogy anya pont ott volt nálunk segíteni, és tudott Botonddal játszani... de hát most balhézik a kis drágám, mert olyan gyógyszert kaptam, ami mellett nem szopizhat, és bár már eszik napközben mindenfélét, valóban mindent, de estére azért még igényelte jobban a szopizást... most ez sincs. Kicsit nehezen áll át, de azért már jobb. Mintha érezte volna, hogy neki mindenfélét enni kell, beindult :) Így azért éjszaka is jobban alszik, merthát tartalmasabbat eszik már. Az anyatejem már nem volt amúgy sem olyan tartalmas, szóval most ez van. A tüdőgyulladás meg úgy jött valszeg, hogy a kórházban a sebészetet éppen felújítják, és ideiglenes helyen van, és mivel egy nővérke félrenézte Botond születési évét, nem olyan szobába kerültünk, ahol kiságy plusz nekem ágy van, hanem egy olyanba, ami eredetileg nem is szoba... csak oda is raktak be ágyakat. Így a fűtés sem olyan volt, az ablak huzatolt, mert nem lehetett bezárni, de az előtérből jött be jó meleg. Aztán estére kaptunk szobatársat, és az anyuka közölte, hogy az ő gyereke csak teljes csendben sötétben tud aludni (ami sztem egy kórházban nem annyira kivitelezhető...), ezért állandóan bezárta az ajtót. Ő hozott magának polifoam matracot meg hálózsákot, én meg ültem a széken, mert ágyunk persze nem volt. De már éjfélkor csutkára fagytam, és inkább kabátban ültem bent. Botondot be tudtam takarni, több takaró is volt, ő nem fázott. Aztán a nővérkék jöttek többször, hogy ne zárjuk be, hát mondtam, jó, nem én zárom. Erre anyu felállt, és visszazárta, mert őt zavarta az éjszakás nővérkék beszélgetése. Úgyhogy "tökjó" volt... aztán hajnalban már nem zárta vissza, mert aludt... észre sem vette, hogy kinyitották, szóval nem is értettem, miről beszélt, hogy őket zavarja bármi is... aztán 6-kor jött egy "kedves" takarítónő, aki felvágta a nagyvillanyt, se szó, se beszéd, úgyhogy Botond ordított, nyilván, aztán visszaaltattam, utána meg szobatársanyu kapcsolta fel a másik villanyt, "mindjárt lekapcsoljuk" csak épp megcsinálja a gyerekének a tejet, (ezt mondjuk kívül is tudta volna) és épp csak a mindjárt-ban még meg is etette vele... aztán 15 perc múlva, mikor már Botond teljesen felkelt, megkérdezte nagy ártatlanul: "most már teljesen felkeltettük?".... hát... mit gondoltál?! szóval alig vártam, hogy elhúzzanak ők is, mi is hazamenjünk...
Ez volt a mi kis kálváriánk, de igazából nem számítottam szállodára, nem arról van szó, gondoltam, hogy nem lesz ágy, vagy ilyesmi, nem ez volt a baj. Úgysem tudtam volna aludni, figyeltem Botondot, de ez a szobatárs... hogy csak ők számítanak, és az ő gyereke.... ez a nemtörődömség a többiekkel szemben... ez sokszor felbosszant... meg mikor Botond már aludt, az ő gyereke nem, akkor még zenéltette a játékot neki, meg valami csörgőset is adott neki.... szóval..... na mindegy. Túl vagyunk rajta :) most már nekem is jobb, csak épp nem tudom teljesen kifeküdni a dolgot, és nem tudom, mikorra fogok meggyógyulni. Meglátjuk.

remélem, nálatok jobb a helyzet, és mindenkinek puszi!!!

Kép
Kép
etelka
 
 


Etelka!!! Jobbulást!!! Remélem, hamar meggyógyulsz!
Hát, ezek szerint nem volt vmi kellemes élmény ez a kórházasdi... Sajnálom... Azért tényleg lehetnének az emberek kevésbé önzők... :S

Kép
Kép
Kép
zdori
 
 


Sziasztok!!!!!!!

Etelka köszi a blog dicsit!!!!!!!
remélem hamar kigyógyul a tüdőgyusziból!!!!!!!:):)

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Hát már a "sokkon" túl vagyok....igen, tényleg csak egészséges legyen, más nem számít.... :lol:

Kép

Kép

Kép

Kép
csilla76
 
 


Sziasztok!

Kicsit eltüntem de beteg volt Gréta aztán hasmenése volt a megfelelő szó fosott de ugy hogy a háta is olyan volt nem győztem mosni. de már jól van közben Jocika is lebetegedett 2 nap volt itthon most jár oviba kicsit mintha köhintenne de kap vitamint. meg a héten van farsang nagyon élvezi meg a sok nyalánkságot is a gyerekekel is.
tegnap sütöttem az oviba fánkot

irom a receptett hátha kedvet kaptok nagyon egyszerű és hamar megvan és nagyon fincsi :lol:

2 tojás
2 natur joghurt
1 sütőpor
10 dkg cukor
30dkg liszt

összekeverni és már lehet is sütni két kanál segítségével kell az olajba bele rakni és megszúrkálni fogpioszkálóval közben mert akkor szép pufok lesz


Csilla!

Hát nagyon sajnálom ugy örültetek neki és én is hogy írtad hogy leányzó van a pocakodban.
De tényleg az a lényeg hogy meglegyen mindene és egészséges legyen.

tudom milyen érzés nekem Jocikánál mondták hogy kislány hát teljesen kivoltam azt sem tudom hogy jöttem haza annyira nem tudtam felfogni amit a doki mondott.pedig mondtam neki az nem lehet kisfiú van bent ez 100% és nekem lett igazam de az ultrahangos hölgy is megerősitett szülés előtt.csak mégis ha vágyik valamire az ember és kap renényt akkor bizakodik és ha nem az akkor csalodunk :cry:
A párom momdta Grétinél hogy ne bizzak abban hogy lány lesz mert ha mégsem csalodni fogok.


Ildikó!

Hát nem irigyelek benneteket igen vannak igénytelen anyukák én nem is tudom hogy tudnak egyesek ilyenek lenni .sajna és is kifogtam szobatársként igénytelen anyukákat pedig hát csak tisztálkodni kell és tisztát felvenni zuhanyzó van igy igazán nem értem őket.
Hát kell gusztus nektek is meg a nőgyogyászokat sem felejtsük el.

Etelka sajnálom a kórházi kálváriát de remélem Boti hamar elfelejti és rendbe jön és neked meg jobbulást.

Nitacska én is néztem a bloggot aranyosak.

Ja amugy nekem is tegnap ota fáj a torkom már a hangos is kezd elmenni.
Gréti nő nagyon rafkos már már felmászik az ágyra székre szekrényre ááááááááááááááááááá
néha katasztrófa de menjunk inkább egész nap mintsem üljön egy helyen :D

KépKép
manojoco
 
 


Én ma is nosztalgiával gondolok azokra az időkre, amikor nem tudtuk, fiú-lány születik-e? Annak is megvolt a maga bája, és hónapokig lehetett ábrándozni, tervezgetni. És azt a pillanatot, amikor ott a szülőágyon tudtad meg az "eredményt", na azt a pillanatot soha nem lehet elfelejteni. És ez jó volt. Néha egy kicsit sajnálom is a mai kismamákat, hogy ez az ábrándos, tervezős rész kimarad.
De hát ilyen időket élünk. A sajt lányom is azt mondta: csak nem képzeled Anyu, hogy az orvosom tud valamit, amit én nem?
:wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink:
bábaildi
 
 


Manojocó jobbulást nektek i!!!!!!

Ildi biztos szép lehetett akkor és izgalmakkal teli a 9 hónap:):)

emlékszem én Barninál alig vártam,hogy megtudjam a nemét......sajnos nagyon kiváncsi természet vagyok :twisted: :twisted:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Hahó! :)

Sajnos nem nagyon tudok jönni megint, mert ezek akismanók betegek. Illetve Samu nem, de Dani igen. Csak azért többesszám, mert tuti, mire meggyógyul az öccse, addigra Samu lesz megint rosszul... :) Danit most naponta sokszor kell csuttakolni, és mindent folyton takarítani és mosni kell utána, mert vagy alul, vagy felül, jön ki belőle, ami belemegy... De a kedve jó, és viszonylag rendesen eszik-iszik, szóval nagyobb baj nincs, minthogy ez a fránya vírus itt is garázdálkodik...

Csilla! De legalább nem lesz semmi teljsesn szokatlan dolog. :) Én úgy ledöbbentem, mikor láttam kicsi babalány fürdetését, és nem volt neki a lába közt semmi... :) Olyan volt, mintha el lett volna rontva... :)

No, puszi mindenkinek, megyek, mert nagyobbik fiam pörög... :)

Kép
Kép
Kép
zdori
 
 


Hát szokatlan az nem lesz.... :D :D Dóri, jobbulást nektek, nem irigyellek...én már lassan 2 hete vagyok taknyos és köhögök, és csaknem akar elmúlni, úgyhogy jövöhéten lemegyek a dokihoz, mert ezek a köptetők semmit nem érnek...itt már más kell szerintem....és nem hiszem hogy szegény babónak jót tesz ez az állandó rázkódás és nekem se kellemes érzés a pocakomnak....huh....

Kép

Kép

Kép

Kép
csilla76
 
 


Dóri nektek mielőbbi jobbulást!!!!!!!!)::)

Csilla neked is jobbulást!!!!!!!!!!:)))

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Csilla! :)

Köszi, Nitácska!

Kép
Kép
Kép
zdori
 
 


Sziasztok!

Etelka! Hát ez a kórházi kaland nem semmi! Remélem hamar meggyógyulsz!

Csilla!
Teljesen át tudom érezni a helyzetedet, mivel ugyan ezt éltem át karácsony környékén. A köhögéstől, orrfújástól sem aludni, sem feküdni, ülni, semmit nem tudtam, a hasam rázkódott és rettegtem, hogy baja lesz az én nagyfiamnak odabent. Hiába magyarázták, hogy higgyem el semmi nem lesz, én azért csak izgultam míg el nem múlt.

Én büszke vagyok magamra egyenlőre, mivel jól bírom a diétát! :D :D :D

Voltunk UH-on is pénteken és ott is minden eredmény jó volt!
Már a 34. héten vagyunk. Nem akarok önzőnek tűnni, de már alig várom, hogy kijöjjön és vége legyen. Nem azért, de nem habos torta ez a terhesség, akármilyen szép és különleges élmény is. A leglényegesebb, hogy már látni akarom az én fiacskámat, megpuszilgatni, magamhoz ölelni, megcsikizni az állandóan rugdosó lábacskáit! :D :D :D Hjaj!!!

Az élet mindig hoz meglepetéseket! :-)
vvnoemi
Üllő
 
 


Hát persze, Noémi! Dolgozik a hormonrendszer, felkészít a szülésre. A kiíváncsiság, a pintyőke látni vágyása, oldja a félelmet a szüléstől! Ki van ám ez találva néhány ezer éve. Amúgy meg már ilyenkor tényleg teher a teher, jó lenne letenni. A magyar nyelv olyan kifejező!!!! A teher szó itt egyáltalán nem pejoratív értelmű, nem is lenéző. Hiszen régen azt mondták: édes teher! És ez így is van.
Sokkal kifejezőbb, mint a most divatos várandósság!
(egyébként is ki hallot még olyat, hogy méhen kívüli várandósság, meg várandósság megszakítás????)
Brrrrr!
Szóval: rajta, előtted a célszalag, ha átszakítod, Tiéd a jutalom!
bábaildi
 
 


Noémi már nem sok van hátra és puszilgathatod a pici fiad!!!!!!!!:):)

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Sziasztok!

Én az Istvánban szültem, de most kaptam meg egy Dél-Pesti szülész-nőgyógyász nevét, Dr. Mikó Sándorét. Kérdésem csak az, nem tudjátok a mobilszámát, vagy hogy mikor rendel?
Állítólag Pesterzsébeten van a magánrendelése is...
Köszönöm.

Kép
fridus
 
 


Szia Fridus!
Mikó Sándor kórházi mobilja: 70 450 7142
Nyugodtan hívd ezen a számon.
bábaildi
 
 


Sziasztok!

Köszönöm a biztatást így a végére! :D :D Jól esik!
Már alakul a babaszoba is, úgyhogy van is hová hozni a kis trónörököst. Már van kiságya, pelenkázója, szekrénye, babakocsija, autósülése. Vettünk légzésfigyelőt és bébiőrt. Tehát a nagyobb dolgok megvannak. A jövő hét végén jönnek anyukámék és ha az idő engedi akkor festeni szeretnénk a szobáját. A zöldre voksolunk, de ha épp nem kapunk szép zöld festéket akkor kék lesz, mert nem akarunk napokat járkálni és kikevertetni, mivel pici a szoba.
Na utána jön a csajos jó rész anyukámmal. Elmegyünk egy babadiszkontba megvenni a maradék millió kis apróságot, ami kell Pl.: textilpelus, kistakaró, rucik, amik még hiányoznak, cumisüveg, stb.

Szerintem ezt a programot mindenki fogja élvezni.

Utána héten már 36. hetes leszek, meglesz minden, én készen állok, akár jöhetne is.
Bár jönne, természetesen egészségesen, ami miért ne így lenne, de ez szerintem minden kismamában benne van.


A betegeknek mielőbbi jobbulást!!!!
Jó babázást !! :D :D :D

Az élet mindig hoz meglepetéseket! :-)
vvnoemi
Üllő
 
 


Köszönöm a számot, én csak azt kérdezném, hogy Ti is ajánlanátok ezt az orvost?
Nagyon félek most már minden dokitól, annyi bajom van, hogy most már egy kivizsgálástól is parázom...
Nem mindegy, hogy milyen a dokid...

Kép
fridus
 
 


Kedves Topiklakók!

Ismét jó szándékkal spammelek itt (is): folytatódik a Babanet kommentjátéka, azok között, akik a héten kommentelnek, a Jaffa Kiadó könyvcsomagját sorsoljuk ki!

Facebook csoportunkhoz is megéri csatlakozni, így nemcsak a cikkekről kaptok értesítést, de további nyereményjátékokban is részt vehettek.

És végül, de nem utolsósorban: várjuk a Ti történeteiteket is A Te történeted rovatba. Kinek ne lenne a tarsolyában egy olyan történet, amit 1-2 oldalban meg lehet írni? Lehet vicces, tanulságos, dühítő, szomorú, elgondolkodtató, szüléses, gyerekneveléses, párkapcsolatos, családos. Akiből kikívánkozik a grafomán énje, történetét Word dokumentumban küldje el erre a címre: szerkeszto kukac babanet pont hu.

Köszi a figyelmet!

Üdv:

Dia
dia
Budapest
 
 
 


Sziasztok!!!

Bábaildi!!!
Megtudnád nekem mondani hogy a házassági anyakönyvi kivonatnak a fénymásolata elég lesz-e ha elteszem???2007-be esküdtünk tehát már több mint 365 napos a papirunk!!!
Meg ha nem gond akkor elküldenéd hogy miket kell vinni mert igaz már bepakoltam de leellenőrizném magam hogy minden bennt van-e a tátyóba!!!
Pénteken reggel megyek vérvételre meg ctg-re meglátjuk majd mi lesz!!!
Segítségedet előre is köszönöm!!!

Kép
Kép
snápi
 
 


Sziasztok!!!!!!!

Noémi muti képeket a babaszobáról,babakocsiról:):):)

Snápi de jó hogy nemsokára megérkezik a pocaklakó!!!!!!!!!!!!!!!! :wink: :wink:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Snápi!
Küldj egy emilcímet, vagy jelentkezz nálam a juhaildi@gmail.com-on.
Bosszantó, hogy írtam egy válaszlevelet ide a fórumba, és szőrén-szálán eltünt. Már nem először. Ezért inkább emilen írnék Neked. Szia: Ildi
bábaildi
 
 


Sziasztok!

Snápi, Noémi, hamarosan itt lesz a babátok! De jó! :) Kitartást itt a végefelé!!!
További jó készülődést! :)

SZép napot!

Kép
Kép
Kép
zdori
 
 


Sziasztok!!!

Bábaildi!!!
pr.agi@freemail.hu a címem
Előre is köszönöm a segítségedet!!!A házassági anyakönyvit már kinyomoztam azóta!!!Ja meg még azt szeretném megkérdezni hogy a férjem hozzon majd valami papirt az oltásáról ha megyünk szülni???Meg ugyebár a zárlat alatt a mama főztje majd hogy jut be hozzám???hehehehe,bocsika de jobban szeretem mint a kórházit!!!

Köszike csajok a drukkot,remélem minden okés lesz velünk!!!
Szép estét nektek!!!
Ági és Norina

Kép
Kép
snápi
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?