Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!

Boldog új évet Mindenkinek!

Anhel, jó hogy jöttél!!! :) Már jó nagy a lányod :) és nagyon szépek vagytok!

Beagle, gratulálunk!!!! :) Nagyon szép kislányotok lett ismét :)

Pocakosok, jól vagytok??? Melegebb időszakok jönnek állítólag... :)

Vigyázzatok Magatokra, mindnyájan!

Kép
Kép
etelka
 
 


Begle persze most tudom nem fogsz tudni jönni ha egyedül leszel a lányokkal.....majd később csak gyere nekem hiányoztál:):)
majd ha nagyobb lesz Nórika mi is össze futhatnánk nem?)

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Sziasztok! :)

Boldog új esztendőt kívánunk mindenkinek sok szeretettel! :)

Helló, elveszett báránykák! :) De jó, hogy jelentkeztetek!

Beagle, nagyon sok áldást kívánok kisebbik kicsi lányotokra, s az egész családra! :)

Üdv, megyek, még tanulok, lesz 6-án és 13-án még vizsgám...

Kép
Kép
Kép
zdori
 
 

 
 

Halihó!

Boldog új évet kívánunk mi is! :)

Beagle: Szívből gratulálunk pici Nórihoz! :lol:

Kérdés: mennem kell 12. heti uhura, meg megcsináltatjuk a vérvételt is mellé a kombihoz. De az én drága dokim elfelejtett (vagy nem is akart, nemtom... :roll: ) beutalót adni ehhez.... :x
Ugye nem fognak elküldeni nélküle??? (voltam tegnap, de nem rendelt, ilyen az én szerencsém :evil: viszont apa csak most péntekre kapott szabit, muszáj lenne most mennünk, de doki meg legközelebb hétfőn lesz majd...)
Az első uhura adott, ott nem is volt gond. De most fogalmam sincs, miért nem...azért így is megvizsgálnak majd, ugye? Vagy mit tudok tenni szerintetek?
bébic
 
 


Boldog Új Évet Pocakosok!

Bébic, úgy emlékszem, hogy én sem kaptam beutalót, gondozási könyvembe írta be, hogy UH meg még mást, amit nem tudok kiolvasni :-)
Azt mutattam be a kisablaknál, amikor regisztráltak.

Bocsi, hogy csak most írok, de eddig nem volt időm ránézni a fórumra :-(

Minden jót!

Kép
macine
Budapest XXIII. kerület
 
 


Macine: Semmi gond, nekem most is szupi, h. tudtál írni választ. Köszii! :D

(kiskönyvem akkor még nem volt, előtte héten terveztem menni, de egész hétre kibérelt Tökmag, a láz, a köhögés és a takony (mindketten sikeresen belemásztunk persze)... :cry:
úgyhogy én majd csak a kövi randinkra viszem dokinak a kis fehér szentkönyvet :lol: , holnap meg remélem, bemondásra is fogadnak, mert másom nincs sajna... :cry:
bébic
 
 


Sziasztok!

Kicsit megkésve BOLDOG ÚJ ÉVET mindenkinek!

Kicsit elmaradtam, mert a párom szülei nálunk voltak szilveszter óta, így nem volt időm írni.
Végre kivergődtem ebből a fránya köhögésből, még jó hogy itt volt a párom anyukája, mert levett egy csomó mindent rólam, tudtam kúrálni magam.

Mi Márkkal már a 28. hetet tapossuk és nem tudom más hogy volt, de én kezdek lassulni.
Ez normális vagy csak tunyulok itt a nagy télben?
A szomszéd szobába hallani a szuszogásom és egy takarítás csak 2.-3. nekifutásra megy.

Bébic.
Remélem minden OK volt és levették a vért és volt UH is.

Mit mondtak?

Az élet mindig hoz meglepetéseket! :-)
vvnoemi
Üllő
 
 


Noémi: Szerintem töknormális a szuszogás, én a vége felé már volt, hogy sírva keltem fel a földről, ha vmiért leültem, hogy miért vagyok ennyire tehetetlen nagy béna bálna... :wink: :P Pedig nem voltam, de a nagy hasam (mert az nagy volt hozzám képest) rettentően útban volt... :P
De jön majd a tavasz, ne félj, az úgyis kicsalogat! :)))

Sikeresen vettük a mai akadályt, szerencsére semmi gond nem volt. Mindenki tök kedves volt, nagyon jól esett. Le is csapoltak sikeresen. :)
Szerettem volna képet a kicsiről, mert még semmink sincs róla, és az uhus néni olyan rendi volt, mondta, h. nyomtatni nem tud, de hozzak egy telót, kimerevíti a képernyőt és fotózzam le. :lol: :lol: :lol:

Íme Tesóbaba 2.0 :lol:

Kép

Oké, tudom, hogy köbö nemsokminden látszik, de így már oooolyan valóságos.... :D :D :D

67, 2 mm a CRL, a tarkóredő pedig 1,6 lett, úgyhogy elvileg rendben van, de azért majd a kombieredmény után nyugszunk meg teljesen. :)
bébic
 
 


Jesszus, ez nagyon nagy lett, nem akartam ekkorában, bocsiiii... :oops:
bébic
 
 


Bébic, tök helyes a kis ufo! Szépen látszik keze-lába-feje! Ennyi most elég, nem???????? :D :D :D :D
Mindenkinek BUÉK!
Sajna nincs netem, csak ritkán tudok jelentkezni, más gépéről, azért írjatok nyugosdtan, jövő hétre igérte magát a szerelő. :cry: :cry: :cry:
Azért igyekszem
bábaildi
 
 


Sziasztok! :)

Hogy vagytok?

Bébic, szuper, hogy jól alakultak a dolgok, és nem kellett vizsgálat nélkül hazamenned. :) Örülök. És a képet meg köszönjük. :) Sztem most is megnyugodhattok. :)

Ildi, várjuk mi is azt a szerelőt... Hogy tudjál jönni. Remélem, időben jön és sikerrel jár.

Szép jövő hetet mindenkinek!

Kép
Kép
Kép
zdori
 
 


Sziasztok!

Hát én rendesen belenyúltam a jóba. Párom elkapta a hányás, hasmenéses vírust és persze én sem maradhattam ki.Éjjel majd el pusztultam, most pedig iszonyat gyenge vagyok.
Remélem hamar túllépek rajta mert így a vége felé még ezzel is szenvedni elég gáz.

bábaildi: Csütörtökön 10-re megyek CTG-re. Bennt vagy? Összefutunk?

Mindenkinek szép napot most megyek lefekszem!

Edina

Kép

Kép
mannogab
 
 


Sziasztok!

Ma reggel voltunk ultrahangon.
Gyönyörű szép kisember van a pocakomban :-) Anyukám, Anyósomék, Testvéremék, meg én is már tudtuk előre, hogy fiú lesz. Mindenki arra alapozott, hogy azt álmodtam :-), a Férjem még ma reggelig reménykedett a leányzóban, de uh-n Ő is bent volt, úgyhogy már szokja a gondolatot, hogy 2 év múlva lehozhatja padlásról a kis autóit és újra szórakozhat velük :-)

Sajnos voltak olyan másodpercek, amikor semmit sem láttam, mert a boldogságtól, hogy látom a kis testét, a kis szívét kalapálni, könnyes lett a szemem és persze ekkor a szempillafesték elkezdett csípni, úgyhogy csak pislogni tudtam :-)

További szép napot!

Kép
macine
Budapest XXIII. kerület
 
 


Sziasztok!

Kicsit elvesztem, mert rossz a gépünk, így most is a szomszédolok.

A legfontosabb:
Nagyon köszönöm Ildinek az idegenvezetést, a sok infót és segítséget!!!!!!!

Nekem sokat jelentett, mert sok minden felől repítette fel a ködöt, hogy mi hogy megy majd pontosan és a félelmeim és a bizonytalanság sok kérdésben megszűnt.

Jó volt egy olyan embert meghallgatni aki maximálisan és igazán képben van ezekkel a témákkal kapcsolatban és nem összeavart mint sok újságcikk és internetes leírás.

Tehát ILDI KÖSZÖNÖM!! :D :D :D :D

Az élet mindig hoz meglepetéseket! :-)
vvnoemi
Üllő
 
 


Macine: veled örülünk a kislegénynek!
Noémi: szívesen tettem, nincs mit köszönni.
Talán már jó lesz a gépem, most próbaidős!
Dóri: hogy állsz a vizsgákkal? Ugye nem állsz, hanem haladsz? (remélem)
Gyerünk Lányok! Elhanyagoltátok az írást! Aki nem halaszthatatlan teendői miatt van távol, jelentkezzen be pár sorral!
Ildi
bábaildi
 
 


Sziasztok! :) Vééééééégre túl vagyok az anatómia vizsgán: :) Sajnos nem tudom az eredményt, majd csak hétfőn-kedden, de ez is jobb, múltkor heteket vártunk... Most viszonylag hamar meglesz. Nagyon elfáradtam, nem alaudtam egy csomószor 3 óránál többet, ma meg nem bírtam a vizsga elmúltáig inni sem és enni sem, minden (pedig csak inni próbáltam) rögtön fordult vissza... De aztán túllettem ezen is. :) Most van esélye, hogy megvan, most értelme van, hogy gondoljatok rám. :) Köszi a kérdést. :)

Na haragudjatok, most mást nem írok, mert hulla vagyok, majd jövök.

Pussz.

Kép
Kép
Kép
zdori
 
 


Kép Gréti első szülinapja Kép




Sziasztok Hoztam pár szülinapi képet ha nem baj :D
ma vagyunk 1 évesek.

majd jövök és olvasok és írok.

Puszi mindenkinek remélem jól vagytok vigyázatok magatokra és egymásra

KépKép
manojoco
 
 


GRÉTÁNAK SOK BOLDOG 1. ÉVES SZÜLINAPOT KÍVÁNOK!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Ildi ha jöna 3. baba majd ugye elvállalsz megint??????
másnál nem vagyok hajlandó szülni meg menni se!!!!!!!!!!!!!! :wink: :roll: :roll:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Manojoco: gratulálok!
Nitácska: nem kérdés, bírom a ferdében szülést :lol: :lol: :lol:
bábaildi
 
 


Isten éltesse Grétát!!! :)

Kép
Kép
Kép
zdori
 
 


Sziasztok!

Isten éltesse Grétát!! Nagyon cuki!

Ildi!
Élni szeretnék a lehetőséggel, amiről beszéltünk személyesen. A homeopátiára gondolok. Megadom az e-mail címem és elküldenéd akkor a programot?!

A címem: vvnoemi@gmail.com.

Várom és KÖSZI előre is!!!! :D :D

Az élet mindig hoz meglepetéseket! :-)
vvnoemi
Üllő
 
 


Ildi"Nitácska: nem kérdés, bírom a ferdében szülést"
köszi!!!!!!!:):):)

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Sziasztok! Hát én is elvesztem egy időre....de vagyok....most hála a jó Istennek mindenki egészséges, kisasszony is mocorog, hol többet hol kevesebbet...

Macine gratulálok a kislegényhez!

Dóri biztos sikerült a vizsga!

Nitácska, csak nem??? :lol:

Kép

Kép

Kép

Kép
csilla76
 
 


Aki esetleg nem látta a híradóban: (ezek azok a számos, betűs, állatos, gyümölcsös, stb. puzzle szőnyegek)
http://tv2.hu/tenyek/cikk/mergezo-gyerekszonyeg

Kép
Kép
Kép
zdori
 
 


Csilla még nem...... :twisted:
csak lefixáltam Ildit!!!!!:):)

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Sziasztok!



Köszönjük a szülinapi köszöntést nagyon aranyosak vagytok


Dóri
Én is láttam a hiradóban a szivacs puzzlét .
Hát nem örülők neki nekünk is van a gyerekek nagyon szeretik.
Most akkor mi van nagyon nem nyilatkoznak ? ennek ellenére most dobjuk ki ? még csak annyit sem írnak vigyuk vissza habár a számla már nincs meg de gondolom senki sem rak el egy ilyenről számlát
voltunk auchanba és tescóba tele volt a polc vele .


Nitacska ! Én is azt hittem hogy igen.
az ördög fej most mit jelent ebben az esetben jó vagy mégsem
:roll:
De még ráérsz te még olyan fiatal anyuka vagy. :D
Én még vacilálok :roll: kérdezted múltkor

KépKép
manojoco
 
 


Manojoco az ördögfej jót jelent:))
néha én is vacilálok.mikor egyszerre hisztizik mind a 2-ő.....na akkor azt mondom nem........amint abbahagyják meg igen....... :oops: :oops:
tudom hülye vagyok :) :)

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Sziasztok!

Kicsit késve, de azért isten éltesse Grétit!

Nitácska, hajrá :)

Dóri, a vizsgád? Meglett?? :) Szerintem tuti!!! :)

Macine, gratulálunk a bébihez!!! :) csak hagy növögessen!

Bébic, tök jó a kép!!! :) :wink:

Mannogab, meggyógyultatok? A barátnőmék is hányós-hasmenősek, a gyerek bent is volt a Lászlóban miatta.... mire hazamentek, már a barátnőm is beteg..... :( Remélem, rajtatok már átment!

Noémi, nálad minden ok? Jól vagy? A szuszogás nálam is megvolt... :)

Nálunk az az újság van, hogy mához két hétre fogják műteni Botond kezét... a Heim Pálban, ma voltunk beszélni a sebész dokival, és már előre stresszelem magam... tudom, nem kell, de...
Na mindegy, elvileg nem vészes a dolog, és ha hétfőn minden ok, és kedden is rendesen alakulnak a dolgok, már kedden délelőtt jöhetünk haza, csak valahogy ijesztően hangzott, amit a doki felvázolt.... De azért bízom benne, nem lesz gond...csakhát anyai szívem aggódik... és még apa sem tud velünk jönni, mert ő is aznap megy általános éves vizsgálatra, és már egy hete le kellett foglalni az időpontot, és pont akkor lesz oda, amikor bébit műtik.. hát ilyen a szerencsénk.... :( na mindegy. Úgyhogy nálunk ennyi az új.
De már nagyon ügyesen mászik is Botond, nem csak kúszik, és már álldogál is, mindenhol ahol tud, feláll :) és ha fogom a kezét, megy ügyesen :) és már képzeljétek, tornára sem kell járnunk!!!! :) És jövő hónaptól (illetve, ahogy gyógyul a kezecskéje) majd fogunk járni mondóka klubba :) Ti hallottatok már valamit esetleg a Ringatóról, vagy Gyermekláncfűről, vagy a Kerekítőről?

Vigyázzatok Magatokra, Mindenki, főleg a pocakosok!!!!
Beagle, Morca, nálatok minden ok??

Szép estét!

Kép
Kép
etelka
 
 


Etelka, szia!!! Nagyon drukkolok, hogy minden rendben legyen a műtéttel, felépüléssel, és sajnálom, hogy apa nem lehet veletek. De minden rendben lesz. :) Ringatót ismerem, idővel én is tervezk hasonlót csinálni, csak most lefoglal a tanulás... Meglettek a vizsgáim, az anatómiát még nem tudom, vlsz holnap kiderül. Köszi a kérdést. Sok puszi!

Mindenkinek jó éjt.

Kép
Kép
Kép
zdori
 
 


Sziasztok!

Gyorsan én is adok helyzetjelentést.
A vírusos, hányos betegségnek vége most belemésztunk az influenzában. A Milunak 40 fokos láza van 2 napja. Kap antibiotikumot, teáztatom, kúppol húzom le a lázát. Állandóan ott kell lennem vele és fogja a kezemet vagy fekszik rajtam.
Én is benne vagyok de nekem nincs lázam, csak orrom folyik és fáj a torkom. Így a vége felé remélem a picurit nem fogom megfertőzni. Tud erről vki vmit? 38 hétnél elkaphat a gyerek valami betegséget ha én beteg vagyok?
Múlt héten volt az első CTG-m. minden rendben volt, most csütörtökön megyek UH-ra, vérvételre, CTG-re. Már össze van készítve a batyum csak addig tudjak még itthon maradni amíg a Milu beteg.

Vigyázzatok nehogy Ti is elkapjatok vmi betegséget. A bölcsikben, ovikban állítólag már influenzajárvány van.

Etelka: Ki műti a kicsit a Heim Pál Pálban?
A milu 13 hónaposan műtötte ott Sárközy főorvis rejtett herével. Nagyon meg voltam elégedve vele és a Milu is jól bírta, persze én végig bőgtem. De hidd el ott jó kezekben lesz, és hipp hopp túl lesz rajta. Nekem az volt a legrosszabb mikor elvitték és mikor felébredt az altatásból.
Fel a fejjel, nem lesz semmi gond!

most megyek megnézem lement -e a Milu láza,mert most már egy órája alszik!

Puszi mindenkinek!
Edina

Kép

Kép
mannogab
 
 


Sziasztok! :)

Megvan a félévem! :) Anatómia 3as. :)

Kép
Kép
Kép
zdori
 
 


Sziasztok!

Etelka!
Nagyon szorítok a műtétnél. Csak pozitívan, nem lesz gond!!! :)

Zdori!
Gratula a sikeres vizsgákhoz!!!! :D :D :D

Nálunk minden rendben van. Tegnap voltam Dokinál. Azt mondta szépen növöget a pocak. Még a hízásommal sincs nagy gond ( 30 hetesen 8 kg). Hallgattunk szívhangot és az én kisfiam belecsuklott egy kicsit, haláli volt.

A feje pedig lent van, ilyen érdekes féloldalas pózban lehet a pocakban, a feje lent van, a combom felé, a lába pedig a májamat rugdalja. A lényeg, hogy ficereg-mocorog.

2 napja este én voltam a nagykifli és pocakkal odabújtam Apa hátához. Hát szabályszerűen megmasszírozta Apát, mintha érezte volna, hogy ő van ott, folyamatosan rugdoskodott. Mindketten (mindhárman) nagyon élveztük a sajátos masszázst. :D :D :D

Az élet mindig hoz meglepetéseket! :-)
vvnoemi
Üllő
 
 


Zdori: nagyon nagy gratuláció a félévhez!
Most légy szíves, lazíts egy kicsit!
vvnoemi: végre tényleg jó a gépem, küldöm a homeos előkészítést!
Etelka: ne izgulj nagyon, Botond jól fogja viselni a műtétet, hidd el. (kicsi táltoska, szerencsére Ő még nem tud félni, ezt később tanítjuk meg az aprónépnek)
bábaildi
 
 


Ildi!

Nagyon köszönöm, megkaptam az e-mailt!!!!!

:D :D :D

Az élet mindig hoz meglepetéseket! :-)
vvnoemi
Üllő
 
 


Sziasztok!!!!!!

Etelka minden rendben lesz!!!!!!!!
ha api nem dolgozik akkor akkor majd bemegyek hozzátok!!!!!
majd még megírom!:)

Mannogab hogy elment az idő:):)
Milunak sok sok gyógypuszit küldök!!!!!!!!!

Dóri GRATULA !!!!!!!!!!!!!!!! ügyi vagy!!!!!:):)

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


SZIASZTOK!!!

BÁBAILDI!!!

NE HARAGUDJ HOGY ILYENEKKEL TRAKTÁLLAK ÉN IS TÉGED DE HA NEM GOND MEGIRNÁD NEKEM HOGY MIKET KÉSZITSEK ÖSSZE A KÓRHÁZBA,MERT LASSAN EL KÉNE KEZDJEK ÖSSZEPAKOLNI MÁR!!!TUDOM HOGY A 2.MANÓ LESZ DE ÉN MÁR NAGYON NEM EMLÉKSZEM RÁ HOGY ANNO MIKET KELLETT VINNI MAGAMMAL!!!
ELŐRE IS KÖSZÖNÖM SZÉPEN A SEGÍTSÉGET!!!
HÁLA A JÓ ÉGNEK MI JÓL VAGYUNK,IGAZ A FRONTOK JÖNNEK MENNEK ÉS A FEJEM MEGÉRZI DE ENNÉL KOMOLYABB BAJUNK NE IS LEGYEN!!!

Kép
Kép
snápi
 
 


Snápi!
Van a kórházi gépen egy kész lista, szombaton dolgozom, majd átküldöm :lol: :lol: :lol:
Hullafáradt vok én is, tegnap este mentem dolgozni, azután reggel ötkor telefonált egy kismamám, és bentmaradtam vele szülni....húúúú, vákum lett a vége, de csodaszép Eszterlány született. Ezért most aludni megyek. (azért néha ez a bábaság kivesz az emberből annyit, mintha öt gyereket nevelne otthon!)
Sziasztok!
bábaildi
 
 


Sziasztok!

Remélem mindenki jól van, pocakosodik, babázik!

A tegnapi nap végre pont került, vagyis nevet kapott a karácsony óta tartó bajom. Bronchitis, vagyis légcsőhurut.

Senkinek nem kívánom ezt a kínlódást. Karácsonykor, persze szenteste napján betaknyosodtam, párom rohant a még nyitva lévő gyógyszertárba, hogy adjanak valamit arra az esetre, ha támad a láz. Hál istennek a népi gyógyászat eszközeivel sikerült túlélni a karácsonyt láz nélkül, de jött a brutál köhögés.
Első munkanap 2 ünnep között irány a háziorvos. A doki helyettesített, mert persze a fű se nő ilyenkor meghallgatott stb., majd közölte ez vírus, nincs mit tenni, nem vehetek be semmit, a köhögés majd kb. 1 hét alatt felszakad, hiába kértem valami köptetőt.
A gyógyszertárba szintén nem mertek adni semmit csak tengervizes orrcseppet. KÖSZI. Ezután éjszakákon keresztül kínlódtunk, de már a sírás kerülgetett, mert el is fáradtam az erőlködésben és féltettem a babut is, hogy összemixelem. Nagynehezen felszakadt és úgy tűnt vége.
Aztán a párom panaszkodott, hogy olyan mintha ülnének a mellkasán, nyom neki, de elhessegettük, mert nekem is ez volt az érzésem és azt gondoltuk, hogy ez a szutykos levegő az oka.

Na hétvégén visszatért a takonykór mindkettőnkhöz és megint jött a köhögés. Irány megint a házidoki, aki hál istennek szülész nőgyógyász is és végre rendelt.

Ma már köptetővel gazdagabban és javulva vagyok itthon.

Jó lenne, ha a házidokik kicsit kikupálnák magukat ebben a témában, hiszen a nőgyógyásza az embernek nem tud távdiagnózis alapján receptet faxolni. Nem mondom, hogy a pocakosokat gyógyszerrel kell tömni, de ha valaki kínlódik, akkor segítsenek már rajta.

Na nem háborgok tovább, hál istennek amúgy minden OK, Márk ficánkol a pocakban és ez a lényeg.

Az élet mindig hoz meglepetéseket! :-)
vvnoemi
Üllő
 
 


Sziasztok!!!!!!!!

Ildi kemény menet lehetett akkor!!!!!!!de a szép végeredmény kárpótol téged is:):)

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Sziasztok!

Noémi, örülök, hogy minden rendben, és jobban vagytok! :) Maradjon is így! :) csak hagy nőjjön a pocaklakó!

Nitácska, annyira aranyos vagy! De ha minden jól megy, csak egy nap délután leszünk bent, akkor meg nyilván jön a család is... :S Inkább találkozzunk úgy, hogy ha már túl vagyunk ezen, és nem kell a kórházba jönni... (meg ne is kapjatok el semmit sem, ha nem muszáj!!!!) Egy ilyen jobb idős napon, vagy havason, szánkóval, akár szánkózhatunk is egyet! :) Mit szólsz?
Épp ma voltunk vérvételen... hát sajnáltam manót, mert csak harmadjára találtak vénát... de nagyon bátor volt! :) csak kicsit sírt, és hamar abbahagyta! :) szóval ügyes volt. Még jövő szerdán kell menni altatóorvosi vizsgálatra... aztán már a műtétre.... :(

Na de mindenkinek jobbulást, pocakosoknak növekedést, babásoknak meg szép napokat!!!

Kép
Kép
etelka
 
 


Sziasztok!

Bocsánat az eltűnését de most kicsit sok minden van. Decemberben elment a babám (10 hetes voltam).Azt hittem minden rendben lesz mert nem volt semmi tünetem.Az előző vetéléseknél volt tünet.
Most januárban elkezdtem dolgozni.Szokom a munkát így 3,5 év után.
Ha lesz energiám jövök.

KépKép
anikoh
 
 


Hajaj! Anikó nagyon sajnálom a történteket, remélem kicsit már sikerült feldolgoznod, ebben talán segít a munka is. Egyébként mit dolgozol?
Nitácska: valóban sok sikerélményt ad ez a hivatás, ezért nem is panaszkodom, csak néha bizony már elfáradok :cry: :cry: :cry: és nehezebben regenerálódok, mint 20 évvel ezelőtt, de még megy a dolog :wink: :wink: :wink:
Etelka: ügyesek a kicsik, az altatásból ébredés lesz a legrosszabb, mert akkor nem tudja szegény hol van, de ez is hamar elmúlik. És ott leszel Te vigasznak!
bábaildi
 
 


Sziasztok!

Anikó! Nagyon sajnálom a történteket. Át tudom érezni, nekem is elment az első baba még 6 hetesen. Nekünk a párommal 1 hét itthon beszélgetéssel, sírással, vigasztalással, biztatással segített sokat.


Ildi!
A sok kismama biztosan küldi neked az energiát!!!! :D :D :D

Az élet mindig hoz meglepetéseket! :-)
vvnoemi
Üllő
 
 


Etelka rendben akkor majd ha kijöttök talizunk!!!!!!!:):):)
Botinak egy nagy puszit küldök amiért ilyen ügyes volt a vv-telen:):)

Aniko nagyon sajnálom:(:(:(:(

Ildi profi és nagyon ügyi vagy!!!!!!!!!!!!!!!:):):)

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Sziasztok.

Ne haragudjatok az eltünésért, de nem volt erőm írni.

Anikó, őszinte részvétem :-(

Noémi, örülök, hogy jobban vagy. Párod is jól van?

Szerdán voltunk 4D-s uh-n. Amikor bejelentkeztem, a doktornő mondta, hogy egyek meg előtte egy csokit, nehogy aludjon Kisfőnök.
Ettem csokis fornettit, még volt a táskámban egy kis szelet csoki is, biztos ami biztos alapon, hátha az nem lenne elég.
Tamás össze-vissza kalimpált, mozgott keze, lába, persze minden az arcocskája előtt, de azért sikerült egy pár képet készíteni :-)

30 hetesen még szeretnénk menni, akkor már nem fogom doppingolni :-)

Szép napot! Kép

Kép
macine
Budapest XXIII. kerület
 
 


Sziasztok!

bábaildi,vnoemi, nita, macine : Köszi.

bábaildi:XII. kerületben az Önkormányzatban dolgozom. Első héten nehéz volt visszatartani a sírást mikor picivel jöttek. Szerencse, hogy van egy lányom aki erőt ad.
Te munkád rengeteg szépet ad de sajnos tudom sok csúnya szörnyű dolgot is láttok.
Mit hallottál arról, hogy kismamáknak szteroidot adnak,hogy megmaradjon a baba, vagy más okból. Nekem lehet megoldás lenne de én félek,hogy beteg lenne tőle a baba.

vvnoemi: sajnos nekünk ez nem az első vetélésünk.Lányom előtt volt 3 vetélés és csaj után ez a második.Azt tudjuk, hogy immun eredetű a probléma de sajnos az erre jó kezeléseket nem kaphatom allergia miatt.


macine: tamás nagyon jóképű már most!

KépKép
anikoh
 
 


Sziasztok!

Macine!
Köszönöm már a párom is jól van.
A fiatok már most jóképű, nagyon helyes! :D :D :D
A 4D UH előtt nekem is a lelkemre kötötték, hogy egyek előtte, mert ha nem aludni fog a baba és a végén mi is így jártunk, hogy Márkot alig lehetett követni, folyamatosan izgett-mozgott. Mi nem bántuk, mert legalább látszott, hogy aktív, egészséges, csak szegény UH nő kínlódott mire lemérte és képet csinált róla. :P :P

Anikoh
Nagyon sajnálom, hogy többször kellett már ezt átélned, minket ez az egy is megviselt.
Remélem hamarosan Te is az UH képeket mutatod majd itt, ahogy mi!
Nagyon szorítunk!!!!!

Az élet mindig hoz meglepetéseket! :-)
vvnoemi
Üllő
 
 


Anikoh, velünk is volt már ilyen, Samu előtt... Sajnálom nagyon. Remélem, hamarosan összejön kistesó, és meg is marad a pocakodban... Sok erőt, vígasztalódást nektek!

Kép
Kép
Kép
zdori
 
 


Sziasztok!

Anikoh, sajnálom, de remélem, hamarosan a te uh-képedhez is gratulálhatunk! Tudom, nem könnyű, de fel a fejjel!

Macine, nagyon helyes kis lurkó!!! :)

Nitácska, köszi a puszit!! :)

Ma is hős volt Botond... mennünk kellett altatóorvosi vizsgálatra... csak épp azt nem gondoltam, hogy 5 napi hideg élelemmel menjünk... :S Azt gondoltam, hogy sokan lesznek, rendben van, érkezési sorrend, világos... tudom, hogy vannak pofátlan szülők-nagyszülők, akiknek a gyereke-unokája nyilván mindenkiénél fontosabb... De hogy 9,15-11-15 között 5(!!!!!) gyereket vizsgáljon meg a doktornő... minden várakozásomat felülmúlta... majd mikor megkérdeztem, ugyan mi történik egy ilyen vizsgálaton...azt mondták, kérdezgetnek betegségekről, családban betegségekről, tüdőhallgatás, toroknézés, és jónapot. Na, ezen mi tart egyes gyerekeknél fél órát??? Nem értem, főleg, hogy a nagyrésze mandulaműtétre jött..... na mindegy. Közben Botond evett-ivott, neki legalább vittem, aztán még aludt is egyet, mire sorrakerültünk... én meg nem tudtam lemenni a büféig sem, fájt a fejem, egyedül voltam, nyilván, (miközben minden gyerekkel jött anyu-apu, volt akivel még üknagymama is) és még mivel "ünnepnap" van, még a derekam is le akart szakadni, leülni nyilván nem lehetett... áááá borzasztó nap volt.. utána még át a sebészetre a felvételre, na ott is fél óra, utána még át az osztályra, másik épületbe, ott meg jópár lépcső... de pont jött egy doki, és segített felmenni, majd fent meg egy kollégája közölte, hogy van ám lift is... :S köszi.... :) de ez már csak a hab volt a tortán :D így aztán du 2-kor jöttünk el... szóval maratoninak éreztem... :) De ha nincs semmi baj addig, akkor hétfőn megműtik bébit, és még kicsit rossz lesz, de utána SOKKAL jobb :) úgyhogy pozitívan, és napi nevetgélésekből töltődöm :) én nem fénnyel táplálkozom, hanem nevetéssel, mint a Szörny Rt végén a vállalat :lol: :lol: :lol: :lol:
Kicsit sajnálom azért bébit, mert először azt mondták, éjféltől nem ehet, de az osztályon a nővérkék azt, hogy 3-kor még ehet, aztán 6-tól már nem is ihat... és reggel 7-re már bent is kell lenni.. szóval még felkelés után ihat, aztán azt sem :( és ki tudja, mikor műtik, majd amikor sorra kerül. Bár ott a várakozás közben az egyik apuka azt mondta, ők azt az infót kapták, hogy az ilyen picurkákat előre veszik, hát majd meglátjuk. Remélem :) és akkor gyorsan majd minden oké lesz, és kedden jöhetünk is haza :)
Ja, és az egyik apuka még mosolyt is csalt az arcunkra, mert mindenki odanyomult az ajtóhoz, ahol a lista volt kirakva, hogy melyik gyermek hányadik a sorban, és anyu próbálta rávenni, hogy ő is, de apu: "minek álljak az ajtóhoz?! Mi ez, BKV?!" :lol: :lol: :lol:

Szóval nem röviden, ennyi a mai napi sztorink....
Azért remélem, nálatok jobb a helyzet!!!

Szép estét Mindenkinek!

Kép
Kép
etelka
 
 


Sziasztok!

Etelka: Nagyon szorítok Nektek a műtét napján! Légy erőss és ne lássa rajtad a kicsi, hogy szomorú vagy!

Én február 01.-én kedden reggel fekszem be és még aznap megcsászároznak. Már nagyon izgulok de remélem minden rendben lesz.

Ti hallottatok olyanról, hogy ha vki nem vajúdik akkor nehezebben indul be a tejcsije? Vagy ez független attól?

mindenkinek szép napot!

Edina

Kép

Kép
mannogab
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?