Új privát üzeneted érkezett!

Szia Macine!

Akkor lehet, hogy együtt csücsültünk ott. :lol: (bár én még csak 3szor voltam, 20-án megyek majd újra)

Én nem sok mindent találtam róla neten, de amit igen, azok pozitívak, viszont nem tudom, ezek közül mennyi volt magánrendeléses vélemény.... :roll:

Hát, anyagiakat nemtom, én előző dokihoz magánba jártam, ott éppen mire rákérdeztem volna (félidőnél), arra szóba is került a dolog. Megkérdezte, nála akarok-e szülni, mondtam igen, és erre közölte, hogy akkor az x forint lesz majd.
De itt is kell fizetni, ez tuti? Ebben én sem vagyok járatos, a korábbi dokimat úgy kerestem, hogy akkor már nála is szülök, úgyhogy ott nem volt kérdéses....

Mondjuk én rákérdeztem volna anno mindenképpen, végül is ha már tejel az ember, legalább legyen ideje felkészülni rá.... :?
bébic
 
 


Sziasztok!

MAcine: Szülés után csak cicire tettem egy kis előtejcsi volt az igazi tejcsi 2 nap után indult meg nálam.

Milán becézve a Milu. ÉS hát újra kisfiú lakik benn a pocakban :D
Ő Dani lesz:)

Szép napot!

Kép

Kép
mannogab
 
 


Sziasztok.

Edina, gratulálok az újabb szépfiúhoz :-)
A rokonságomban, ismerőseim között csak lányok születtek az utóbbi két évben, meg lányok laknak a pocakokban is (nálunk ez még talány :-) ), de akkor mégsem maradnak pasik nélkül :-)
Egy hónapja azt álmodtam, hogy kisfiam lesz, ez még nem annyira biztos, mint az ultrahang, de már várom, hogy az unokatestvérek (a lánycsapat :-) ) körölzsongja, kergesse a puszijaival a kisfiamat :-)

Bébic, mi is jövő hétfőn megyünk be vizsgálatra :-)
Körülbelül mikor akarsz menni? Válthatnánk pár élő szót :-)

Eszter

Kép
macine
Budapest XXIII. kerület
 
 

 
 

Macine: Ide jöttök a Hősök terére, a nagy szürke épületbe, ugye? (csak mert úgy írtad, hogy "megyünk be" :D ezért nem vagyok biztos benne)

Én olyan 5 körül tudok csak odaérni, Apának így is el kell kérezkednie, és legkorábban fél 5 körülre ér haza. Nincs semmi segítségünk, úgyhogy Tökmagot nem tudom kire hagyni, oda meg csak nem vihetem. :(

"Élőszóban" benne vagyok! :lol:
bébic
 
 


Sziasztok!!!!!

Bébic örülök hogy nem lett semmi gond:)

Csilla komolyan nagyon örülök hogy Lucátok lesz:):):):)

Macine mi meg lányra vágyunk...nálunk a fiúkból van sok.... :roll: :P :P

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Újabb 2 vizsgán túl vagyok, már csak 3 van hátra... :) Csak sajnos a mai nem túl fényes... Megvan, de nem túl szép... Tegnapi 5ös, sztem. Ha mait nem javítom, 3as lesz a jegy...

Megint csak ennyi, de jövő hét hétfő után lesz egy kis szünet...

Minden jó hírnek örülök. :)

Kép
Kép
Kép
zdori
 
 


Dóri ügyi vagy:):):)

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Sziasztok.

Bébic, én olyan fél-öt körül érek oda a szürke házba a Hősök terére, de olyankor általában még 10-en vannak előttem, úgyhogy biztos találkozunk :-)
Hogy megismerjük egymást, kicsit körbeírom magam :
160 cm-ig nőttem magasságban (amióta Babát várok, elég nagy az édességigényem, a 9. hónap végéig széltében is elérem ezt a mértéket :-) ).
Rövid világos barna hajam van, 26 éves vagyok, és fekete kabátban leszek.
Valószínüleg velem lesz férjem is (reménykedik, hogy bejöhet uh-ra :-) )

Nitácska, remélem egy hét múlva már tudni fogom, hogy Kisasszony vagy Fiatalember :-)

Szép napot Hölgyek!

Kép
macine
Budapest XXIII. kerület
 
 


Sziasztok!

Gratula Zdori vizsgáihoz! Mindegy csak görbüljön és az megvan! :)


Macine!

Én eddig a Dél-Pestivel kapcsolatban két helyen voltam ultrahangon, a kórházban és a rendelőintézetben és mindkét helyen beengedték Apát, csak kérni kellett.
A lényeg, hogy ne legyetek szégyellősek, a nővérkéket szerintem mindig leveszi a lábáról egy aggódó és kíváncsi apuka!

Én hátfőn megyek 4D-s ultrahangra! Ez a karácsonyi ajándékunk magunknak. Már alig várom, már olyan rég kukucskáltunk be Márkhoz!
Először 17. hetesen voltunk, azt kaptuk ajándékba és hatalmas élmény volt. Akkor tudtuk meg, hogy kissrác lakik a pocakban.

Remélem ilyet lehet, nem reklámozni akarok:
Egy tipp, a G1 intézetben, most akciós a 4D, le kell csak tölteni egy kupont és jelezni nekik a bejelentkezésnél. Mi oda megyünk, nagyon szimpik voltak, telefonban. :D :D

Az élet mindig hoz meglepetéseket! :-)
vvnoemi
Üllő
 
 


Gratula Dóri a vizsgákhoz!!! Gyerkőcök hogy vannak? Ágó nálunk 4. napja magas lázzal küzd, köhög...Beni javul már, ma már nem kellett szívni az orrát se, Balu már csak taknyos, jár suliba...

Nitácska, látod nálam is 4. -re bejött a lány... :) Legyetek vállalkozószelleműek.... :oops: :D

Kép

Kép

Kép

Kép
csilla76
 
 


Bocs! Nem volt jó a gépem, most tudok csak jelentkezni, már nincs türelmem visszanézni, ki mit kérdezett, csak írom a válaszokat, kérlek osszátok be (szét): a szoptatás és a tejtermelődés két külön dolog. A bébicseket minél előbb mellre kell tenni, részben mert a mell szívása indítja be az oxytocin termelődést, mely hormon a tejtermelődést indítja. Ez egy doldog. Ugyanakkor a gyerkőc az első 24-48 órában rengeteg gonddal kűzd, olyan hatások érik, amik eddeg sose: fény, erős hang, a víz nélküli mozgás, vagyis a külvilághoz való akklimatizálogás minden búja-baja. Aztán születés közben lenyelt magzatvíz, vér, melynek fel kell szívódnia, mielőtt igazából éhes lenne. Ezért az első napokban nem éhség ellen szopik, hanem megnyugvásként, és ez mellesleg kiváltja a tejtermelődést. Az a néhány csepp előtej, ami van ilyenkor, elég neki. Igazából az anyucira, a testmelegére, érintésére, ringatására, szívhangjára vágyik. A projekt jó! Mire megéhezik, addigra lesz anyatej. a 2-4 napon jön az igazi tejbelövellés. (elsőgyerekesek vigyázz: ez bizony kellemetlen, néha fáj, ezért is jó megtanulni a szoptatás fejés technikáját még a belövellés előtt).
A cukros víz: ez egyszerű forralt víz, vitaminporral keverve (csak kórházaknak gyártják) a népnyelv nevezi "cukrosnak", így egyszerűbb. Mindenhol adják, a kórházi bentlét alatt szükség is van rá, mert a sárgaság alatt keletkező méreganyagok felszvódását segíti a folyadékbevitel. Miután tej ilyenkor még általában nincs elég, wegyszerűen folyadékpótlásnak adjuk. Nappalra is minden anyuka külön megkapja a gyerek adagját, amivel neki kell itatgatni a babát. Természetesen haza már úgy engednek, hogy a sárgaság oldódóan van, ezért otthon már nincs szükség itatásra.
A tápszerről: nem kapják automatikusan a kicsik. Ha szükséges, lefejt anyatejet kapnak, csak végső esetben tápszert. (rajtatok múlik, mennyi anyatej gyűlik össze) Ha valaki ragaszkodik hozzá, hogy a gyereke ne kapjon tápszert, akkor sem, ha nincs elég anyatej, szólni kell a csecsemősöknek, és nem fog kapni.
Az orvosfogadásról: Mivel nálunk van lehetőség csak szülésznővel szülni, illetve természetesen sokan nem fogadnak sem orvost, sem szülésznőt, nem automatikus, hogy annál szülsz, akihez gondozásra jársz. Meg kell kérned az orvost, hogy vállaljon el. Ezt bármikor megteheted (ha már döntöttél), de a 20-25 hét között ideális, nehogy túl sok legyen már az előjegyzett kismama, hiszen az orvos is csak ember, családja is van, véges a beogadóképessége neki is. A felkéréskor nyugodtan kérdezd meg az anyagi részt is.
Utoljára a látogatásról: nyilván mindenkinek más az igénye. De nálunk ötágyas szobák vannak (az egyágyasokon kívül). Én biztosan nem szeretném, hogy 4 idegen férfi legyen a szobában, amikor szoptatok, fejek, esetleg aludni szeretnék. És öt emberhez ha csak naponta hárman jönnek, az bizony már ki-be mászkálás. Tudjuk, hogy nem jó az apukák kitiltása, de próbáltuk, és nem jött be a beengedés, mert bizony nem mindenki tud kultúráltan viselkedni, másokra tekintettel lenni és alkalmazkodni. Az ötágyas kórtermeket örököltük, így épült a kórház (illetve 6 ágyasak voltak, csak a zuhanyWC beépítése miatt lett öt), és 20 millió Ft-t koldultunk össze 3 év alatt a szülőszobák kialakítására, eddig jutottunk, nincs több pénz, nincs szponzor. Szeretnén ugyan kialakítani legalább egy látogató szobát a kispapáknak, ahol találkozhatnak a gyerekükkel élőben is, de nincs miből. Úgyhogy egyelőre ez van.
Reméljük majd ez is alakul.
Addig is sziasztok, most ennyi. Jó éjszakát
bábaildi
 
 


Sziasztok.

Bábaildi nagyon köszönöm a segítséget!

Vvnoemi Neked is köszönöm a segítséget meg az jánlást, már be is jelentkeztem :-)
27-én megyek, akkor már túl leszek a 17. heten. Vagy még korai akkor?

Szép napot!

Kép
macine
Budapest XXIII. kerület
 
 


Sziasztok!!!!!!!!!

Macine nem biztos hogy meg fogod tudni..általába a 18.héten derül ki......

Noémi én tavaly a drága nagyikámtól kaptam a szülinapomra ajándékba hogy mehetek 4d-re!!!!!!!!!!:):)

Csilla áááááááááá......4. baba az már tényleg teljesn ki van csukva!!!!!!!!!!!

nekem a másodiknál is bedurrantak a melleim mint állat......igaz később mint Máténál......

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Sziasztok!

Apa-baba találkahely tök jó lesz. :) Örülök, ha majd sikerül vmikor megoldani!
Nem akarom már ennyit ismételni magam, de nekem tök jó volt a nyugi... :)Lehetett pihenni... De mondjuk 1. gyerek előtt én még az előző munkanapomon dolgoztam, 32 órát vajúdtam, jól esett, a 2. gyerek előtt meg már volt egy első... :) Szóval kellett, hogy ne itthon bukjak ki, mikor ébren kell tölteni az éjszakákat... :)

2 nap van már csak vizsgám, jövő hétfőn, aztán január 6-án.

Ünnepre nem készültünk, de azért biztos lesz ünnep. :)

Pussz.

Kép
Kép
Kép
zdori
 
 


Macine, nekem is a 18. betöltött hét után voltam uh-n és akkor mondta hogy kislány, meg most is mondta az orvos....ha fiú, azt már lehet látni, hiszen van kuki, meg zacsi...na és persze mutatja is magát...:)
Na Dóri akkor jöhet majd a pihi....hogy vagy egyébként?

Ünnepek...hmm...hát az ajándékok megvannak, kaja még nincs, majd jövöhéten vásárolunk....apa még dolgozik, gyerekek meg betegek....úgyhogy staub van, nem nagyon tudok menni sehova, és egyedül nincs is kedvem, meg cipelni se!

Kép

Kép

Kép

Kép
csilla76
 
 


Macine!

Mi is a 17. héten voltunk, mivel már nem bírtuk ki a 18. heti rendes ultrahangig.

Ez 2 okból is nagyon jó volt. A baba még belefért a képbe és mindent láttunk. Megszámoltuk az újait, láttuk a szívét, és a többi szervét. A vizsgáló tudott válaszolni az általunk rettegett toxoplazmával kapcsolatban, hogy mi látszana a babán, ha lenne, de nem látszott, nincs is hál istennek, mint kiderült. Élmény is volt és megnyugvás, hogy minden rendben van vele biztosan és itt a pénzért csak ránk figyeltek és 20-30 percen keresztül csak mi voltunk, volt idő gyönyörködni és vizsgálni is.

A másik ok, hogy a sima 18. heti ultrahang a kórházban kicsit érdekesre sikerült, mert a hölgynek, aki csinálta csörgött közben a telefonja és elhívták szülni. Mindez miközben vizsgált. Nem mondom, hogy összecsapta, de egy kicsit igen. Lediktálta az aszisztensnek a paramétereket, megmondta ő is, hogy fiú, aztán elrobogott. Nem tudtunk kérdezni, hogy ez most jó eredmény-e mi a helyzet stb. Sajna ez van, a kórházban sokan vagyunk és nem ők tehetnek erről, ha menni kell, menni kell.


Ha nem lett volna előző héten a 4D rengeteg kérdés bent maradt volna válasz nélkül és idegesen és kétségek között mentünk volna haza. Így viszont jó volt.

Az élet mindig hoz meglepetéseket! :-)
vvnoemi
Üllő
 
 


Sziasztok!

Remélem mindenki jól van jó régen voltam már üdv az új pocakosoknak .

Sajna betegek voltunk vagyunk Jocika jár oviba ma lesz a kari ünnepség délután és hétfőtől már nem megy oviba mert szerdától szünet de nem tudom levinni a babakocsit egyedül igy nem megyünk.

Apa is betege volt és még mindig köhög
Gréti beteg már nem is tudom hány hete köhögés orrfolyás hálistenek gyógyul kapott antibiotikumot végső esetben c vitamin köptető minden van. Már van 6 fogacskája olyan édes ha látnátok ahogy illegetei magát vigyorog . Most pont alszik de olyan csúnyán köhög :cry: .Folyton mászik pakol kész csatatér a lakás jön velem wc-re :D megyünk együtt mosni előltöltös a gépünk és beszokot kopogni mikor megáll benne a ruha.

Szerdán rosszul emeltem meg a babakocsit és becsipődőt a derekam még ma délután megyek házi dokihoz beutalóért és jövőhéten megyek a reumára ott igérték adnak időpontott a pici miatt ne keljen egész nap ott várnom.
Remélem sikerül.

Csilla Gratula Kislány pocaklakod van de jó .
Végülis a lényeg hogy egészséges legyen


Bábaildi már tényleg írok privit ha sikerül még most mert volna pár kérdésem.


Hoztam pár képet

Kép Kép Kép

Gondolom mindenki készül a karácsonyra

KépKép
manojoco
 
 


Manojocó gyönyörűek a gyerekek!!!!!!!!!!

nekünk ajik megvanak a menühöz is minden:):)

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Kedves Kismamak!

Szeretettel ajanlom figyelmetekbe webaruhazam, kulonos tekintettel a hideg idore nezzetek meg a babakocsi-zsak kinalatot!!

Kép

Kulonleges kialakitasa reven sokkal praktikusabb, mint a hagyomanyos labzsak, vidam szinekkel, mintakkal a gyermek imadni fogja a setat! :)

www.babymarket.webs.com

Ha nem talaltal az izlesednek megfelelo szint, vagy mintat, irj uzenetet nekunk, megprobaljuk minden kivansagodat kielegiteni!

A zsak barany-gyapju utanzat belsovel is kerheto, 1500 Ft-os felarral. (feher, rozsaszin, es csokoladebarna szinekben)

Kép

Ha barmelyik termekunk felkeltette erdeklodesedet, batran irj, akar itt, priviben, akar a webaruhazban megadott e-mail cimre! :)

Bekes, Boldog Karacsonyt kivanok,
Nikoletta

littlebabymarket
Budapest
 
 


Sziasztok!

Ildi: Nagyon-nagyon köszi a kimerítő leírást és a segítséget! :)
Sok új dolgot tudtam meg!

Édesek a képek lányok!

Macine: Holnapra adódott egy váratlan önkéntes bébiszittyóm, így lehet, hogy előbb megyek (megpróbálom letudni a dolgot, amíg alszik Tökmag, h. barátnőmnek ne tépje sokáig az idegeit :P ), és így szerencsére Apának sem kell elkérezkednie melóból, sőt, el tud menni a céges karibulira is lazítani kicsit, már rá fér nagyon szegényre.
De mindenképpen kukucskállak, hátha mégis később jutok el csak! :)
(vállig éppenhogy érő majdnemfekete hajam van, valszeg sötétkék kabátban leszek, sötétkék farmernaci, bézs (vagy drapp, fenetudja :) válltáska, füleimben bordó pötty fülbevaló), fekete csimma.

Nem tudom, idejutok-e még addig lányok, de szeretnék mindenkinek nagyon békés, boldog, csodás karácsonyt kívánni! :D

Üdv,
Bébic
bébic
 
 


Sziasztok!

Kedves Bébic, sajnos csak most olvastam amit írtál :-(
Remélem legközelebb sikerül megismerkednünk. Fél-ötre akartam menni, de sajnos nem tudtam időben elindulni a munkahelyemről, így csak 5-re estem be.
Mi volt a doki bácsinál? Nálunk minden ok.

Kedves Csilla, Nitácska igazatok volt :-(
Reméltem h. lesz ultrahang, előtte még egy csokit is benyomtam, de csak két hét múlva lesz. De nem baj, Apa úgysem tudott elkísérni minket.

Boldog Karácsonyt, és Boldog Babavárást!

Kép
macine
Budapest XXIII. kerület
 
 


Macine hidd el hamar elmegy az a 2 hét:):)

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Hali!

Dokibácsinál elég zűrös állapotok voltak, odamentem negyed 2re, namondom, 3. vagyok, szuper. Be is jutottam negyed 4kor... :evil: Mindig jött vki, hogy jajj, csak 1 receptért mennék be, jajjj, csak 1 beutaló kellene...a végén már kezdett komoly lincshangulat kialakulni.... :?
Ja, és a kétévesem velem volt...gondolhatod...éppen alvásideje volt, de szépen bírta a drágám, imádom! :D
Ja, ennek tetejébe még uhut sem csinált a doki (látom neked sem), nemtom, mi volt tegnap.... :? Örültem volna neki, ha rámnéz, mert múlt héten nagyon betegek voltunk mindannyian és szerettem volna látni, h. minden okés odabent... :(
Helyette levette a kenetet a rákszűréshez, meg 2 hét múlva menjek a kórházba a 12 hetes nyakiredőmérésre.

És adott egy telszámot, hogy van lehetőség kombinált tesztre is, erről valaki tud bővebbet? Mennyibe kerül pölö?
bébic
 
 


Szép jó reggelt!

Bébic, nekem is ajánlotta a doki a kombináltat. 9 000 Ft volt. 4 hete csinálták meg nekünk. Mondta, hogy nem kötelező, egyéni megfontolás, hogy vért is nézzenek-e.
Rosszkor mentünk, így 2 hetet kellett várni az eredményre. Szerdánként viszik el a vért vízsgálatra, és következő szerdán hozzák meg az eredményt.
Mi egy csütörtök reggel voltunk azszem. Előbb megnézték ultrahangon, hogy mi újság :-), adott a doki egy ambuláns lapot, utána a nővérke levette a vért. Elkérte az adatokat, meg ha van egészségpénztárad, akkor az egészségpénztárad nevét meg a tagkódodat.
Adott egy csekket, amit a vérvétel után a férjem befizetett, és valamikor délután, amikor kicsit ráért, visszavitte bemutatni a feladóvevényt. Úgy emlékszem, azt mondták szerdáig kell befizetni, amíg viszik a vért, annyira nem volt sürgős, de nem akartuk húzni, nehogy elfelejtsük.
Csak a következő szerdán küldték be a vért elemzésre, és az utána való szerdán mehetett a férjem az eredményért.
Amikor bemutatta a csekket, kapott egy papírt, hogy be van fizetve, és azzal ment a leletért. Az eredmény kézhezvétele utána pár napra a vizsgálatot végző labor küldte a számlát az egészségpénztárnak címezve, de a mi lakhelyünkre, azt továbbküldtük és valamikor jóváírják.

Tudnátok nekem olyanban segíteni, hogy majd megőrülök, annyira kell állandóan mosdóba szaladgálnom, pláne reggel. 16 hetesen ez már normális, vagy esetleg félő, hogy felfáztam? Fájni nem fáj semmi, de alig van a hólyagomban és máris elég erős vizelési ingerem van :-(

Köszönöm!

Szép napot!
Eszter

Kép
macine
Budapest XXIII. kerület
 
 


Macine: Kösziköszi infót!
És mielőtt mentetek, telefonáltál arra a számra, amit adott a doki? És pontosan hova kell menni a kórházon belül, oda, ahova UHura?

Ja, és amit még nemtok: betöltött 12 hetesen kell menni, vagy a 12. héten? (fogalmam sincs, ez számít-e vmit, azért kérdezem csak, meg Apának úgy kell szabit kérnie majd)
bébic
 
 


Szia Bébic.

Mi már a betöltött 12 hét után mentünk. Nálunk uh alapján becsülte meg az orvos a Pici korát, nem az utolsó mensesre számolt rá két hetet, de szerintem ezek se teljesen pontos adatok. Pár napon biztos nem múlik.
Felhívtam a hölgyet, és mondta, (hogy ha jól emlékszem) akkor 8-tól mehetek uh-ra. De ez nem száz %, amit nem írok fel azt sajnos elfelejtem :-(
Azért próbáld meg elérni a hölgyet, segítőkész, tőle megkérdezheted, hogy mehetsz e a 12. héten. A 8. emeletre kellett menni. Ha ott voltál uh-n, akkor oda.

Szép napot!

Kép
macine
Budapest XXIII. kerület
 
 


Sziasztok!

Mi ma mézeskalácsot sütöttünk a Miluval. Holnap a bölcsiben karácsonyi ünnepség, még este meg csinálnom a kókuszgolyót a kis törpiknek :D

holnap sütöm a bejglit, a többi nap takarítok, főzök, így lehet már nem jövök az ünnepekig.

Ezért szeretnék most kívánni Mindenkinek NAGYON BOLDOG, BÉKÉS,SZERETETTELJES KARÁCSONYT!!!

Vigyázzatok Magatokra egyetek sok finomságot és ünnepeljetek szépen, békésen!

Edina

Kép

Kép
mannogab
 
 


Bébic!

Kombinált tesztet ingyen is csinálnak!
Engem a dokim egyenesen oda irányított. Mi az Őrs vezér terénél voltunk a Sejtbanknál!
A kombinált ingyenes, az integrált már fizetős! Nagyon rendesek voltak és az eredmény is gyorsan meglett. SMS-t kaptam róla és a kódommal lekérhettem az eredményt a neten a Dokim pedig megkapta rendesen papíron.


Egy másik hétfőn 26. hetesen voltunk 4D UH-n. Íme az első sztárfotók egyike. Kép

Az élet mindig hoz meglepetéseket! :-)
vvnoemi
Üllő
 
 


Isteni élmény volt bekukucskálni.
A szüleim Ficergőnek becézik már most az unokát és rá is szolgál a nevére, mert alig tudtunk róla képet csinálni, mivel egyfolytában mocorgott ( ami persze csak jó).

A Dokinál is voltam, aki kicsit megnyugtatott, mivel már többen is mondták, hogy nagyon nagy a pocak. Az UH-n a portásnő, aki ugye lát egy pár terhest is azt mondta, hogy már legalább 30 hetesnek tippelt. Mikor pedig kiderült, hogy Márk már kereken 1 kg akkor jöttek azzal, hogy 4 kg alatt meg sem állunk.

Én persze kétségbe estem, hogy hogy fog ez a gyerek kijönni és biztos rosszul csinálok valamit, vagy baj van.

A Doki hál istennek lerendezte. Elmondta, hogy nem a sarki zöldséges és a házmester szava a döntő, hanem, hogy az eredmények nagyon jók és jól fejlődik, és hát én is 170 cm vagyok a férjem is 180 fölött van, ne várjuk, hogy apró babánk lesz, tehát MINDEN OK.



Nagyon kellemes készülődést mindenkinek!!!
Aki még nem vett meg mindent annak HAJRÁ!!! :D :D :D

Az élet mindig hoz meglepetéseket! :-)
vvnoemi
Üllő
 
 


Nekem az előző terhességemnél csináltattunk az Istenhegyin kombinált tesztet, 28.000 Ft-ért, és leírták hogy a kisfiam Down kórós lesz....ki is küldték ajánlott tértivevénnyel.....HÁT NEM LETT AZ!!!
Szerintem csak kellett a statisztika nekik....és én pont beleestem ebbe...nekem rossz tapasztalatom van velük nagyon.
Most nem csináltattuk meg, és azt se tudom az AFP-m milyen lett, elveszett... :lol: De rendben van minden bent és ez számít.

Angyalok húznak a világ fölött.
Hírét hozzák, hogy földre szállt a béke!
Megszületett az Igazság, a Jóság,
akit úgy vártunk: megszületett végre!
Wass Albert


Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
csilla76
 
 


Hahó!

Én a fiúknál eddig nem csináltattam integráltat. Mert nem vetettem volna el úgysem a babát, így nem láttam értelmét... :) Akkor is szerettük volna, ha baja van. :) De hála Istennek mindkét gyönyörű kisfiunk egészséges. :)

Sziasztok, áldott ünnepeket kívánunk mi is mindenkinek, a kórházban is!

Kép
Kép
Kép
zdori
 
 


Sziasztok!!!!!!!!!!

Noémi hidd el simán ki tud jönni egy 4 kg-os baba......Mátém 4000gramos és 51 cm-es volt......4 és fél óra alatt kijött!!!!!!!!:):)

Barnikám 1,5 óra volt Ildinek hála!!!!!!!!!!!!!!!!!:):

Etelka BOTONDNAK SOK BOLDOG ELSŐ SZÜLETÉSNAPOT kívánok!!!!!!!!!!!!

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Botondot Isten éltesse! :) Hogy elszaladt az év!!!

Kép
Kép
Kép
zdori
 
 


Sziasztok!!!

Etelka: BOLDOG SZÜLETÉSNAPOT BOTODNAK :P :P :P

Mindenkinek Kellemes Ünnepeket Kívánunk!!!!

url=http://picibaba.hu]Kép[/url]
csicsuka
 
 


Sziasztok Lányok!!!

Köszönjük a köszöntést!!! :) Botond nevében is! :) igen, nagyon gyorsan elszalad az idő!!!
Hoztam képet is:
Kép
Kép
Csak most tudtam jönni, de minden pocakosnak kitartást!

Nagyon boldog karácsonyi ünnepeket is kívánunk Mindannyiótoknak!!!

A kombinált tesztet nekem is az Örstől nem messze csinálták, és ingyenes volt, nem kellett fizetnem érte semmit. Küldött a dokim, és elmentem.

Remélem, mindenkinek jól telnek az ünnepek, és mindenhol nyugalom, és békesség van!

Szép estét!

Kép
Kép
etelka
 
 


Sziasztok!!!!!!!!!!!!4

Etelka gyönyörű nagyfiú lett Botond!!!!!!!!!!!!
gyere sűrűbben amennyire lehet.......... :wink:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Sziasztok.

Utólag is Nagyon Boldog Karácsonyt Mindenkinek!

Jó pihenést (az új évre rá kell készülni :-) ) !

Kép
macine
Budapest XXIII. kerület
 
 


Sziasztok!

Remélem mindenkinek jól teltek az ünnepek, csak finomat ette magát degeszre mindenki.

Nálunk a férjem megette az én adagomat is! :P :P
Még én is elcsodálkoztam mikor este ki tudja hányadszor megy ki egy újabb adag kocsonyáért.

Nálunk a szenteste kicsit betegesre sikerül. Ki tudja honnan szedtem össze, de megfáztam.
Ezzel még nincs is gond, de a mai napig köhögök. Úgy érzem magam mint egy shaker és szegény fiamat összemixelem odabent.
Ma a házidoki mondta, hogy nincs mit tenni, mert vírus, majd elmúlik. Maradt a kamilla, a tea, a fekvés.

Jó készülődést mindenkinek a szilveszterre !!!!! :)

Az élet mindig hoz meglepetéseket! :-)
vvnoemi
Üllő
 
 


Noémi jobbulást!!!!!!!!!!!:)

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Utólagosan Boldog karácsonyt kiívánok mindnekinek.
remélem jól vagytok.
nem volt nettünk aztán voltunk családlátogatáson .
de most is rohanunk csak beköszönök .

Boldog szülinapot Botondnak.

Ildi : ha ma sikerült megyünk a kórházba felhívom azért előtte az Orvost hogy hogy van bent meddig . Gréti is felkelt.


Sziasztok

Puszi mindenkinek vigyázatok magatokra és egymásra

KépKép
manojoco
 
 


Manojoco csak nem babás vagy?:)

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Sziasztok!

Emékeztek még rám? :o :D

Sajnos semmi időm sincs, mert már nyár vége óta újra dolgozom teljes állásban, itthon pedig emiatt minden házi teendőm estére marad, de most így év vége közeledtével gondoltam benézek és üdvözöllek Titeket! :)

Dóri már bölcsis nagylány, nagyon okos, kreatív (ez a legjobb szó rá) kislány, beszél, be nem áll a szája, táncol, énekel, rajzol, állandó mozgásban van.
Túlvagyunk a verekedős korszakon, összeszedtünk már jónéhány tipikus bölcsis betegséget, Dórinak már van "szerelme" is a bölcsiben és nagyban próbáljuk túlélni a dackorszak első fázisát...:)
Remélem, Ti is mind jól vagytok! Üdv a gyerekeknek, a tesóknak és mindenkinek!


Mindenkinek kívánok nagyon boldog új évet!
Kép

Kép
anhel
 
 


:D :D éppen kicsit próbáltam visszaolvasni az előző oldalt, de a kisördöglány az ölemben ül és nagyon internetezni akar. Meglátta Morca fiait. Éppen magyaráztam neki, hogy nézze meg, milyen klassz mézeskalácsot sütnek az egyik képen, majd utána tekertem volna tovább, mikor rámrivallt, de szabályosan rivallt tényleg :D hogy "fiúmat kérem!!!" Ez gondolom azt jelenti, még nézegetni akarom Matyit és Ákost. :D

Kép
anhel
 
 


Sziasztok!

Szeretném Veletek megosztani, hogy 2010.12.14-én megszületett Nóri babánk. 3540grammal és 51 centivel. Minden rendben zajlott, 3 nap után jöhettünk is haza. Kép Kép
Mindenkinek Boldog Újévet kívánunk.
Vendég
 


Sziasztok!!!

Boldog Újévet kívánok mindenkinek!!!!

Beagle: Gratulálok a kislányodhoz :P :P Nagyon cuki :P



Kép Kép

url=http://picibaba.hu]Kép[/url]
csicsuka
 
 


sziasztok


Boldog Új Évet kívánok mindnekinek!!!!!!!!!!!!



Szia anhel igen én emlékszem rátok!! :D


beagle :Gratulálok a kislányodhoz.
nagyon édesek .
ha jól emlékszem ti itt laktok csillagtelepen ?
Hol szültél ?jahn-ba

Csicsuka Jó nagy fiú a Richárd


na megyek mert gréta formában van és folyton jönne ölbe :D

tegnap 3 órát kinlodtam mire sikerült elaludnia majd leszakadt a karrom.

sziasztok

KépKép
manojoco
 
 


Sziasztok!!!!!!!!!!!

Anhel gyönyörűek vagytok!!!!!!!

Beagle grattulálunk Nórihoz!!!
remélem vissza jössz hozzánk.nagyon elmentél:(

Csicsuka ti is olyan helyesek vagytok!!!!!:):)

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Sziasztok!

MAnojoco: Igen a Jahnban szültem. És Igen CSillagtelepen lakunk :D

Nitácska: igyekszem időnként benézni, de most nagy itthon a pörgés. Nehezen jutok géphez. Ráadásul hamarosan egyedül leszek a két csajszival, na akkor nem lesz már időm egyáltalán, de ne legyen igazam.
Vendég
 


Sziasztok!

beagle!

Akkor jól emlékeztem.Ki tudja lehet még össze futunk mi a cservenkánál lakunk. :D

Volt orvosod vagy ügyeletben szültél?
érdeklődhetek :roll:

Megyek mert Jocika fürdik közben Gréti már elaludt .

sziasztok

KépKép
manojoco
 
 


Nagyon Boldog Új Évet mindenkinek. Nagy örömet szereztetek a képekkel, jó látni az aprónépet. :wink: :wink: :wink:
bábaildi
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?