Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!

Tünde!
Holnap elküldöm a szüléstörténetem, de nekem egy kicsit másképp volt.

Kacor!
Nagyon KöszönjükKép
Üdvözlünk mindenkitKép

Sziasztok!
Angelani&ErhardKép

Kép
angelani
 
 


Sziasztok!

Tünde!
Még egy apró gondolat.
Kérdezz rá másik topikban, pl. a tavaszi babásoknál (2005), vagy a nyári, esetleg az őszi babásoknál is az István kórházról.
Talán nekik frissebb véleményük van.
Szerintem 1-2 év alatt változhat a kórház (sőt! Majdnem 3 év alatt).

De úgyis rajtad múlikKép

Sziasztok!
Angelani

Kép
angelani
 
 


Angelani: Édes a pocok! Várom a leveled!

Kacor: köszi az infót!

az Istvánról én mostanában jókat hallottam, biztos a választott dokitól is függ a szülésélmény. Nekem is az tetszik ott, hogy teljesen bababarát a szopit illetően. persze ettől még lehetnek rossz élményei bárkinek.

Tünde

Bettina 2006.02.09.
Dorina 2003.11.03.
Patrícia 1995.05.09.
tünde_szõd
 
 

 
 

Sziasztok!

Tünde!
Én elküldtem a levelet, de nem jött válaszKép
Megkaptad?

Sziasztok!
Angelani

Kép
angelani
 
 


Angelani: nem kaptam meg a leveled, küldök egyet a profilodban található e-mailra és küldd el mégegyszer légyszi!!!

Köszi: Tünde

Bettina 2006.02.09.
Dorina 2003.11.03.
Patrícia 1995.05.09.
tünde_szõd
 
 


Szia Angelani! Most olvastam a leveleidet.Bosszankodsz az orvos miatt ,2 hónapja még jókat mondtál róla, tudom kinél szültél.Hát én is nála szültem a nyáron . Nekem még annyit sem tett meg,hogy bejött volna megnézni ,hogy hogy vagyok,pedig fizettem elég rendesen. Nálam is elment rendelni és utánna jött be megnézni hogy hogy áll a szülés,persze császár lett a vége.Akkor nagyon rosszul esett,hogy be sem dugja az orrát hozzám,de hát Õ ezek szerint ilyen. Az István kórházról meg csak annyit,hogy ott szült az egyik ismerősöm,nem szivták le a nyákot szülés után a babától és olyan fertőzést kapott a baba,hogy a Tűzoltó utcai klinikára kellet vinni mert majdnem meghalt.
Vendég
 


Sziasztok...



Lányok aki 2004,junius-julius-augusztusban bent feküdt a Sazbolcsba a földszinten és van kedve Jelentkezzen.Ha van kedvetek tarthatnánk a kapcsolatot.
emilem a topicomba

sziasztok egy negyvenes anyuka

Kép
zsenge
 
 


Szia Zsenge!

Én augusztus első hetében voltam bent, a hányásaim miatt. Jobbra az utolsó szobában, a kanyarban Kép
Már én is gondolkodtam azon, mi lehet a többi lánnyal!

Reni
renita
 
 


Renita...
Akkor valoszinuleg ismerjuk egymást..éna 14esben feküdtemKép
Sajnos csak egy lánnyal tartom azota a kapcsolatot igaz Vele elég szorosan. Én lánykám már 18honapos egy kis tündér igaz oylan roszcsont is Kép Mesélj magadrol....akkor Te a 11esbe feküdtél ezek szerint?
puszi Ildi

Kép
zsenge
 
 


Szia Zsenge!
Annamari vagyok. Ég a bőr a képemről, hogy jól eltűntem! Szívesen találkoznék veletek, ha javul egy kicsit az idő és kitudunk jobban mozdulni!
Örülök, hogy jól vagytok! Rakj ferl képet a nőciről!KépKép

Kép
Kép
ganami
 
 


Szio AnnamariKép))
Hát igen jol eltüntél:8 Ildivel napi kapcsolatba vagyokKép igen jo lenne összefutni legalább nekunk "bentlakoknak" :d Nagyob Édi a kiscsajszidKép Gratula
nem tok képet feltenni béna vagyok hozzá de majd szolok páromnak,most csk visszajeleztem,hogy élunkKép
Niki épp ma 18 honapos.80cm és 11,5kgKép De roszcsont kb 5 fiu veszett el benneKép
Na még jelentkezem pusz Ildi

Kép
zsenge
 
 


Kép

Kép
zsenge
 
 


Na vagy mégse vagyok annyira béna?Kép
Kép

Kép
zsenge
 
 


Sziasztok! Én is teszek fel képeket. Nagyon helyesek a csajszik, örülök,hogy mindenki jól van. Bizony Zsófi se egy álom jó gyerek, de mivel garanciát nem adtak hozzá, vissza már nem vihettük.Puszi Ildi és Zsófi KépKép
kildó
 
 


Sziasztok!
Nagyon helyesek a ti lányaitok is! Valahogy nem lepődtem meg, hogy egyikük sem egy sarokban üldögélő tipus! Én sem cserélném el az örökmozgó keveset alvó lányomat!
Puszi Ancsa
UI: Ildi3ról, Kingáról ki tud valamit?

Kép
Kép
ganami
 
 


Keressük az Év Bábáját
Nemzetközi Bábanap Magyarországon - 2006. május 5. Margitsziget

A nemzetközi bábanapokhoz kapcsolódva Szövetségünk a Margitszigeten Bábanapot szervez, amelyre ezúton is szeretettel meghívunk minden kismamát, bábát, szülésznőt, és érdeklődőt.

Célunk a bábák ismertségének és elismertségének növelése, és a kismamákkal való közvetlen kapcsolat-felvételi lehetőség kiépítése. A szülés-születés téma holisztikus megközelítésének szellemében, minden kapcsolódó és peremterület ill. szakma képviselőit várjuk a téma - családok, érdeklődők és kismamák felé történő - komplex bemutatásának céljából. Bábás, szoptatási tanácsadós, védőnői, doula, kismama, homeopátiás, aromaterápiás, őssejt kutató… sátrak állítását tervezzük. Az Országos Bábaszövetség a szakmánk társadalmi értékét hangsúlyozandó Bábadíjat alapít, amelyet első ízben ezen a napon ad majd át annak a bábának, akit a kismamák és a kollégák ajánlása alapján a Bábaszövetség elnöksége kiválaszt.

A Bábadíjhoz történő ajánlásokat címeinkre: (Rákóczi Ágnes: endomed@t-online.hu 1038 Bp, Ráby Mátyás utca 28/b.) vagy az Országos Bábaszövetség honlapján, a www.babaszovetseg.hu címre kérjük.


Keressük azt a szülésznőt, aki munkájával, gondozásával, szüléskísérésével segítséget nyújtott a születő családnak, empátiájával segítette az anyát és újszülöttjét a Nagy Úton.

Szülésznő neve:

Kórház neve:

Kismama és babája neve:

Indoklás röviden:

A beérkezett adatokat bizalmasan kezeljük és semmilyen célra nem használjuk fel.
nováky_rita
 
 


Sziasztok!

Végh György doktor elérhetőségét szeretném megtudni, de sehol nem találtam. Tudnátok segíteni, hogy van- e magánrendelése és mi a telefonszáma?

Köszi!
klya
 
 


Szia Klya!

Én a mobilját tudom, de nem tudom, hogy publikus-e, magánba megírom,ha gondolod!Én nála szültem.
Van magánrendelése is, csak nem tudom a pontos címet.
akire123@freemail.hu
Era

Kép
arvaerika
 
 


Sziasztok!

Olvasgatlak benneteket és szükségét érzem annak, hogy megírjam: kislányom tavaly Zsirai doktor és Kati néni segítségével érkezett meg hozzánk. Eddig még nem volt alkalmam megköszönni nekik, hogy kislányomat a világra segítették! Ezúton is köszönöm, bár tudom, Kati néni már nem aktív dolgozója a kórháznakKép

És nagyon sok segítséget kaptam a csecsemös növérektöl utána!!! Természetesen kivételek mindig és minden kórházban vannak, itt egyetlen egy lány nem volt szimpatikus és segítökész!Olyannyira, hogy a beadott Avent cumisüveget simán kiadta másnak, mondván had egyenek abból a gyerekek és mikor ezt szóvátettem, azt mondta, menjek és keressem megKép

De ha írhatnék neveket, akiknek sokat köszönhetek, megtenném!!!
arod
 
 


Sziasztok!
Szeretném a segítségeteket kérni. Mit tudtok Mannah Doktor úrról. Eddig a csepeli orvosi rendelőben a nőgyógyászaton rendelt. Szeretnék nála szülni. Ha tudtok Róla valamit, kérem írjátok meg. A szabolcs utcai kórházban szültek eddig a kismamái, ha valaki tud infót, megköszönöm.
Köszi: Hajnibaba
hajnibaba
 
 


Sziasztok!

Elnézést a betolakodásért. Segítségeteket kérném. Egy külföldi barátnőm nemrég tudta meg, hogy babát vár, és megkért, segítsek neki angolul beszélő szülész-nőgyógyászt keresni Budapesten! Se ő, se a férje nem beszél annyira magyarul, hogy elboldoguljanak, tehát fontos lenne, hogy angolul igen jól tudjon az orvos. Ha tud valaki ajánlani, megköszönném! A rokica kukac yahoo pont com címre küldjétek el légyszi az orvos nevét, elérhetőségét, hogy melyik kórházban dolgozik, és bármi más infót, amit fontosnak tartotok róla!

Előre is köszönöm!!!

Zsuzsanna 2005 szeptember 7.
Szilvia Vivien 2007 február 28.

Tejmentes blog
Életkör
rokica
 
 


Klya, nekem ő volt a dokim, Magánrendelője 1092 Ferenc körút 22. I/4.
Rendelési idő kedd 16-20-ig
Bejelentkezés: 0630-346-3028
Csikken

KépKép
Kép
csikken
 
 


Rokica!
Én inkább előbb a kórházat választanám ki és ott keresgélnék orvost. Ma már 10 orvosból 8 beszél angolul, de ezt a kismamái nem szokták tudni. Ezért ha van jó orvosról ajánlat, aki neked (nekik) is megfelel, kérdezd meg tőle. A Szabolcs utcai kórház nagyon jó.
Kriszta

Kép

KépKép
nyanya67
 
 


Sziasztok!

Valaki megtudná adni Török dokinak az új magánrendelési címét és telefonszámát? (Károly körút) Voltam nála januárban, csak elkevertem a papírt? Később lehet hozzá a kórházba is járni?

Volt valaki, aki nem magánrendelésre járt, hanem az ambulanciára? Vélemény az ambulanciáról?
valaki
 
 


Szia Valaki! Irtam neked e-mailt a telefonszámmal. A többit vele beszéld meg. Én anno az ambulanciára jártam, de csak azért mert nagyon közel laktam akkor a kórházhoz.
Vendég
 


Sziasztok!
Eddig nem volt időm, de most szeretném elmondani azoknak, akik olvassák ezt a topikot, hogy 2006. január 02-án megszületett a fiam Bálint, 4170 grammal és 56 cm-rel,Dr. Kondér Béla és Csontosné Éva segitségével. Ezúton is szeretném megköszönni nekik, hogy olyan szülésben volt részem, hogy tényleg bármikor gondolkodás nélkül náluk szülném a következő gyermekemet is. Ime néhány kép a ma már 4 1/2 hónapos lurkóról.Kép
KépKépKépKépKép
fruti
 
 


Kép Bálint 2002.09.01. most 3 és fél éves

Kép Bernát 2005.03.11. most 1 éves
dorka
 
 


Kép Bálint 2002.09.01. most 3 és fél éves

Kép Bernát 2005.03.11. most 1 éves
dorka
 
 


Bocsánat, kicsit nehezen megy ez az új társalgó :)
dorka
 
 


Kedves kórházi "ismerőseink"! :)

Most múlt 6 éve, hogy először ott szültem, és ezúton szeretném megköszönni mindenkinek a segítséget, a kedvességet és persze a szakmai tudást, amiből mi is részesültünk....

Megpróbálom köszönetképpen a képeket is mellékelni, ahol a három gézengúz látható:

Szeredás Kristóf Sebestyén 2000.05.12.
Szeredás Bálint Kende 2002.09.01.
Szeredás Bernát Kolos 2005.03.11.


Sajnos ma már nem egy családként éljük az életünket a volt férjemmel, még reménykedem, még egyszer majd talán lehet kisbabám, és akkor újra találkozunk! Nem fenyegetésnek szántam :)

Sok puszi, Dorka


Kép 1148121832.66.jpg


Kép Kristóf

Kép Bálint

Kép Bernát


Kép orgonasípok
dorka
 
 


Sziasztok!

Tud valaki valamit Dr.Vajda Miklósról? Gyereket szeretnénk és doktort váltanék, róla hallottam, de nem sokat, a kórházról se tudok semmit.Nagyon megköszönném.

Sziasztok
natsa
 
 


Sziasztok!
Van valakinek véleménye Szepesi János doktorról?
Illetve kit/melyik dokit tudnátok ajánlani?
Üdv, Emmalee
emmalee
 
 


Sziasztok!
Mint megtudtam, a Szepesi doki átment már a Nyírőbe. A Szabolcs utcai klinikán mitr tudtok Török doktorról és Atalay doktornőről?
Ők ketten jönnének talán szóba. Illetve bárki, aki nem túl fiatal (min. 40-45 év), legyen sok tapasztalata, szakmailag legyen nagyon jó és emberileg is legyen bizalomkeltő.
Kit ajánlanátok?
Köszi a válaszokat előre is.
Üdv, Emmalee
emmalee
 
 


EMMALEE!

Irtam neked pu-t.
BJ
babjag
 
 


Sziasztok!

Ha egyáltalán működik még ez a topic, és jár erre valaki, segítsen, pls.
Dr. Török Miklós magánredelési adatait szeretném nagyon megszerezni. Már korábban láttam, hogy kérdezi valaki, de a válasz privátban ment biztos. Nekem is jó bárhogy.
toyo
toyo
 
 


emmalee

privátban küldtem infot a dokikról, remélem megkapod. Jelentkez

Andi
kandri
 
 


Névtelen írta: Sziasztok!
Végigolvastam az osszes hozzászólást a HIETE témakorben, s nagyon-nagyon hiányoltam, hogy szinte senki nem írt egy sort sem a gyermekorvosokról. Egy lányom (5 éves) és egy fiam (2 éves) van. Az elsot a BM-ben szultem, a második viszont - nagy szerencsémre - már itt szuletett (1999. április). Én igenis nagyon elégedett voltam, mind a szulészorvosommal (Dr. Torok Miklós, mind a szulésznovel (Bátor Katalin). Persze a korulmények korántsem voltak tokéletesek, de nem gondolom, hogy sokkal rosszabbak, mint a magyar átlag. Szerencsémre mindkét terhességem és szulésem problémamentes volt, de nagyon megnyugtató, hogy ebben a kórházban állandó gyermekorvosi ugyelet van. (A magyar szulészeti intézmények tobbségében ez egyáltalán nem általános. A BM-bol pl. mi ugy jottunk haza, hogy egyszer sem találkoztam gyemekorvossal!!!)Minden császárhoz és problémás szuléshez kotelezoen felhívják a gyerekorvost (éjjel-nappal), s azt hiszem ez sokkal fontosabb, mint, hogy mi a reggeli. Ha bármi gond van a gyerekkel nem kell rohammmentovel elszállítani. Egyébként a gyerkorvosok szerintem szakmailag többségében nagyon jók voltak, kulonosen egy fiatal férfi, sajnos nem tudom a nevét, talán valami Csaba. O mindig készségesen válaszolt, pedig tolem legalábbis nem kapott és nem is várt el hálapénzt. Ha valami kérdésetek van csak írjatok! Mindenkinek jó babavárást és - akinek már van - babázást!
Karola


Szia Karola!

Bár látom, hogy a hozzászólásod nem mostanában íródott, nekem most lenne szükségem a Te segítségedre. Dr. Török Miklósnál szeretnék szülni, személyesen már ismerem, de tapasztalatom nincs vele. Kérlek, meséld el nekem, hogy történt a szülés előtti, alatti, és utáni gondozás, felkészítés! A személyes tapasztalataid érdekelnek leginkább. Jó egészséget, és babázást kívánok!!!
Segítséged előre is nagyon köszönöm!
xanaduno1
 
 


Névtelen írta: Sziasztok!
Végigolvastam az osszes hozzászólást a HIETE témakorben, s nagyon-nagyon hiányoltam, hogy szinte senki nem írt egy sort sem a gyermekorvosokról. Egy lányom (5 éves) és egy fiam (2 éves) van. Az elsot a BM-ben szultem, a második viszont - nagy szerencsémre - már itt szuletett (1999. április). Én igenis nagyon elégedett voltam, mind a szulészorvosommal (Dr. Torok Miklós, mind a szulésznovel (Bátor Katalin). Persze a korulmények korántsem voltak tokéletesek, de nem gondolom, hogy sokkal rosszabbak, mint a magyar átlag. Szerencsémre mindkét terhességem és szulésem problémamentes volt, de nagyon megnyugtató, hogy ebben a kórházban állandó gyermekorvosi ugyelet van. (A magyar szulészeti intézmények tobbségében ez egyáltalán nem általános. A BM-bol pl. mi ugy jottunk haza, hogy egyszer sem találkoztam gyemekorvossal!!!)Minden császárhoz és problémás szuléshez kotelezoen felhívják a gyerekorvost (éjjel-nappal), s azt hiszem ez sokkal fontosabb, mint, hogy mi a reggeli. Ha bármi gond van a gyerekkel nem kell rohammmentovel elszállítani. Egyébként a gyerkorvosok szerintem szakmailag többségében nagyon jók voltak, kulonosen egy fiatal férfi, sajnos nem tudom a nevét, talán valami Csaba. O mindig készségesen válaszolt, pedig tolem legalábbis nem kapott és nem is várt el hálapénzt. Ha valami kérdésetek van csak írjatok! Mindenkinek jó babavárást és - akinek már van - babázást!
Karola


Szia Karola!

Bár látom, hogy a hozzászólásod nem mostanában íródott, nekem most lenne szükségem a Te segítségedre. Dr. Török Miklósnál szeretnék szülni, személyesen már ismerem, de tapasztalatom nincs vele. Kérlek, meséld el nekem, hogy történt a szülés előtti, alatti, és utáni gondozás, felkészítés! A személyes tapasztalataid érdekelnek leginkább. Jó egészséget, és babázást kívánok!!!
Segítséged előre is nagyon köszönöm! Üdv. Lidi
xanaduno1
 
 


tikva (tikva) írta: Szia Malvin!

Én az orvosommal - dr. Török Miklósnak hívják - nagyon meg vagyok elégedve, úgyhogy én őt tudom neked ajánlani. Igaz, hogy ő már nem fiatal. Ha mindenképp fiatal orvost keresel akkor dr. Zsirai Lászlót tudom ajánlani. Őt itt is megtalálhatod.
Üdv:
Tikva



Szia Tikva!

Dr. Török Miklósról szeretnék minél több információt összegyűjteni. Kérhetem a segítséged ebben? Üdv. KL
xanaduno1
 
 


Sziasztok Kismamák Anyukák!

Szeretném ha valaki kicsit részletesebben leírná,hogy milyen a Szabolcs utcai szülőszoba?Nemsokára (március) ott szülök elvileg.Milyenek a szülésznők, ápolónők,kinek milyen tapasztalata volt?Van e lehetőség fizetős szobába kerülni(mert pl. a János kórházban vannak ilyen szobák)?
Ja és hogy a szülésznőnek kb. menyit szoktak adni?Az ápolóknak is szoktak adni valamennyit vagy az anesztesnek?
Eőre is köszönöm a segítségeteket :).

Timi
tftimi
 
 


Szia Timi!
Én 2006 júliusában szültem a Szabolcs utcában. Maga a szülőszoba egy nagy terem , amely boxokra van osztva , fallal vannak elválasztva egymástól , de előről csak függöny van ( tehát , a hangokat át lehet hallani ) Van egy Újszülött ellátó és egy előkészítő helyiség amelyben van WC és zuhanyzó , kérésre szívesen körbevezetnek téged még a terhesség alatt ( legalább is én szoltam az orvosomnak , hogy szeretném a szülőszobát megnézni , és nem volt ellene kifogása ) A szülésznők nagyon kedvesek és aranyosak (akiket én ismerek) és lehet választott szülésznőd is. Sajnos nekem a nővérkékről nem sok jó tapasztalatom van (tisztelet a kivételnek), én úgy éreztem , hogy nagyon elegük van a kismamákból , mindenért úgy kellett nekik könyörögni . Fizetős szobáról én nem hallottam.
ÜDV:bage
bage
 
 


Sziasztok,
tudtok arról valamit, hogy meddig működik még a Szabolcs u. illetve, hogy ha bezárják, hova költözik a PIC? Ikreket várok májusra és kifejezetten a koraszülött intenzív miatt választottam ezt a kórházat, így most kicsit aggódom...
Szonya
szonya
 
 


Szia Szonya,
én április végére vagyok kiírva, és nekem azt mondta az orvosom, hogy jelenleg az az infója, hogy júliusig változatlanul működnek...persze semmire sincs garancia. Kinél fogsz szülni?
Üdv: Ruth
ruth
 
 


Szia Bage,
érdeklődni szeretnék, hogy te melyik szülésznőnél szültél. Én most szeretnék választani, ezért érdeklődöm... köszi, Ruth
ruth
 
 


Szia Ruth
Én Csontosné Rákosi Évinél "szültem"/végül császár lett mind a kettő :cry: / mind a két kisfiamat , de nagyon aranyos Bognár Gabi is. :D Csak ajánlani tudom mind a kettőjüket , bár most a kórházátalakulás miatt nem tudom , hogy mi lesz velük.
bage
 
 


Kedves Ruth,
köszi, hogy válaszoltál, tegnap voltam a dokimnál és most engem is megnyugtatott, hogy még az én gyerekeim is a Szabolcsban fognak születni :-)

Én az Atalay Katalinhoz járok és te? Még soha nem feküdtem bent a kórházban és még nem is jártam máshol, csak az alagsorban, ultrahangon stb. de hamarosan megyek megkukkantani a szülészetet. Kicsit aggódom, mert olyan szörnyen lepattant az egész, de a dokimat szeretem és a pic miatt mentem oda. Te kihez jársz?
szonya
 
 


Sziasztok!
Én Atalay doktonöhöz járok,május 29-re vagyok kiirva.

Kép[/URL]Kép
gabi.baba
 
 


Sziasztok!

Én is az Atalay doktornőhöz járok már elég rég óta. Egy tüneményes nő!!! Én március 11re vagyok kiírva. A kórház nem olyan rossz mint ahogy kinéz. 2 éve feküdtem bent méhen kivüli miatt. több mint 2 hétig. Ki szokott a magán rendelésére járni? Én általában mindig odamegyek a kórházi UH-t nem szeretem. Nem látni semmit és 2 perc alatt végeznek az emberrel.

Szonya!

Úgyhogy ne aggódj:) Különben sem tesz jót. Mikorra vagy kiírva?

bage!

Azt olvastam a kórház honlapján, hogy van 2-3 ágyas szoba is ahol a pici is egész nap veled lehet. Ez tök ennek örülök. De azt írja, hogy a látogatok csak ablakon keresztül nézhetik. Ez oké, de akkor az apa sem foghatja meg? Nálad apás szülés volt?

Jó pocakosodást mindenkinek!

Andi
kandri
 
 


Kedves Kandri .
Valóban vannak baba-mama szobák amelyek 2-3 ágyasak és általában van is hely. Itt a baba egész nap veled lehet , csak éjszakára viszik el őket (kb.23h-kor és reggel 6h-kor hozzák vissza őket ) A babákat tényleg csak ablakon keresztül nézhetik meg a látogatok (a délutáni látogatási időban van egy fél óra amikor mutogatják őket ) , az apuka pedig nemhogy nem foghatja meg a picit , de még a baba-mama szobába sem mehet be.(még ha a babák nincsenek is ott , akkor sem )Ez szerintem nagyon rossz , mert engem mindkétszer műtöttek :( /amúgy mindkettő apás szülésnek indult / , és megmozdulni sem tudtam , ill. 24 óráig fel sem kelhettem , és nagy szükségem lett volna legalább a férjemre . Desajnos ez a kórházi bürokrácia .
bage
 
 


[color=darkblue]Szia Bage!

Ne haragudj hogy, csak most válaszolok de még új vagyok itt és csak most vettem észre az üzenetet.
Köszönöm az információkat és utólag is gratulálok a kisbabáidhoz.
Egyébként ez akkora kiszúrás ,hogy az apuka nem foghatja meg a picit.Még közvetlenül a szülés után sem szerinted?
Tényleg lepukkant a szülészet,mert azt hallottam róla?
Mondjuk mindegy ha az emberrel rendesek és az orvos is jó.
Egyébként én március 31.-re vagyok kiírva,és már nagyon izgulok.Főleg mert nekem a szivemmel is gondok vannak,meg csúnyák a viszereim is,szóval van miért aggódni, de a szívdokim szerint szülhetek rendesen.
Majd kiderül.

Még egyszer köszi az infókat
Szia

Timi
tftimi
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet: