Új privát üzeneted érkezett!

NAGYON BOLDOG ÉS BÉKÉS KARÁCSONYT KÍVÁNOK MINDANNYIUNKNAK ÉS LEGALÁBB 1 BABÁT AZ ÚJÉVBEN!
Kép

i.kata
 
 


sziasztok!

boldog karácsonyt mindenkinek!!! :)
dezsina
 
 


MINDENKINEK KÍVÁNUNK KELLEMES, ÁLDOTT KARÁCSONYI ÜNNEPEKET!!!

LILLA / KIRA BABA
Vendég
 

 
 

Sziasztok!

Mindenkinek nagyon boldog ünnepeket kívánok, és pici ordító gépet az új évben!!!!

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Zsuzska,
látom 10 nap van a peteérésig. Akkor már meg is lesz az első inszem?

i.kata
 
 


Sziasztok,

úgy látom akkor már a január beindul rendesen ! ez nagyon szupi !!!!
Örülök, és remélem nagyon sikeres lesz 2009 !!!!!
wepe
 
 


Sziasztok!

Remélem kellemesen telt a karácsony mindenkinek. Úgy érzem izgalmas lesz a január. És már előre is boldog új évet mindenkinek.

phpBB: Kép
Vendég
 


Sziasztok!

Nem túl nagy itt a tülekedés. De én azért leírom hogy már 2 napja késik, és kicsit fáj a fejem néha a hasam és csak azért tudok ide írni mert itthon vagyok,állandóan fáradtnak érzem magam.
Persze ez mind lehet a mensi előjele, de legalább kaptam 2 nap reménységet :D

Jó bulizást nektek!!!!

Kép
Vendég
 


Sziasztok,

Kriszta, én drukkolok Neked a reményhez, hogy valóra váljon :D
wepe
 
 


Kriszta,
tesztelsz holnap??? Légyszi!
Visszaadnád nekünk a reményt egy spontán babára :lol:
Hű, nagyon izgulok. :lol:

i.kata
 
 


sziasztok!
gyors bekukkantás!
most kevésbé nézek be, mert élvezem, hogy itthon vagyok!
Jan. 5-től viszont jövök :!: :!: :!: (hisz akkor már dolgozom :evil: )

mindannyiunknak boldog babás új esztendőt kívánok :!: :!: :!:
dezsina
 
 


Sziasztok!

Tegnap reggel teszteltem sajnos negatív. És egy kicsit barnázgatok is. De még mindig reménykedem. Hőm 37. Ez talán jó lehet. :roll:
Nem szeretnék több negatív tesztet úgyhogy a következőt csak jó pár nap múlva.

Akkor jövőre :D :D
Vendég
 


Kriszta,
sajnálom, hogy az a teszt negatív lett! Én is reménykedem veled tovább :wink:

i.kata
 
 


NAGYON BOLDOG ÚJ ÉVET KÍVÁNOK MINDENKINEK! Kép

i.kata
 
 


Sziasztok,

Kriszta, ne legyél szomorú :!: Nézz előre :!: :D

LÁNYOK !
BOLDOG ÚJ ÉVET KÍVÁNOK NEKTEK ÉS A CSALÁDOTOKNAK :!:
És még azt kívánom, hogy Mindenkire hozzon szerencsét a következő év, legfőképp babaügyben
:!: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink:
wepe
 
 


sziasztok!

BUÉK :!: :)

mindannyiunkank babaesőt ebben az évben!!! :wink:

nemsokára beindul a munka és akkor többet is írunk 8)
dezsina
 
 


BUÉK mindenkinek!

Valóban az előrenézés marad, január elsején jött a mikulás :?
De nem szomorkodom, lesz ez még így se. :lol:

Hajrá a januáriaknak :!: :!: :!:
Vendég
 


Sziasztok!

Boldog új és babákban bővelkedő évet kívánok mindenkinek.
Sajnos elkezdődött a munka. De azért az elmúlt két hét szünet nagyon jól esett.

Kriszti, sajnálom, hogy most a teszt negatív lett, de ne keseredj el, sikerülni fog!

Dezsina, nagyon drukkolok ám neked!

Bennem még van egy kis remény, hogy nem jön a mikulás, de csak két hét múlva derül ki, hogy az év utolsó hónapja babát hoz-e nekünk. Ma meg megyünk az intézetbe konzultációra.

L.
Vendég
 


Sziasztok!

Kriszta,
nagyon sajnálom!

Ladiva,
hogy-hogy ilyen gyorsan mentek is konzultálni?

i.kata
 
 


Kata, csak egy rövid elbeszélgetés lesz arról, hogy vajon miért nem sikerült, megbeszéljük, hogy a sorszámom kb. mikorra szól, illetve egy rákszűrést fog csinálni a tanár úr.
Vendég
 


Sziasztok!

újra munkában :D

és a szokásos velem: megint elkedtem vérezni a 20. napon. és akkor most barnázgatok még 8 napig. Majd mesi. :evil:
Na de akkor még 3 nap és megyek vérvételre :lol: :lol: :lol:
végre kezdek!!!!!! :lol:

Ladiva!
mikor mész a konzira? nem látom :shock: :roll:
dezsina
 
 


Ladiva,
értem. Kíváncsi vagyok mit mond, miért nem sikerült vajon. Én most fogyókúrába kezdtem, mert iszonyat mennyit híztam a kezelések alatt. Remélem ez is előrrébb visz minket a következő lombiknál.

Dezsina,
ne csüggedj a piri miatt! Hajrá kezdés!!!! :wink:

i.kata
 
 


Sziasztok !

Hát, igen, újra itt a munkahelyen, utálooooooooooooommmm :twisted:

Ladiva, majd írjál, hogy mi volt ma ? Akkor sorszámot ma kaptok, vagy már van, bocsi ha értetlen vagyok :oops:

Dezsina, hajrá !!!! drukkolok !!!!!

Kata, én is el kezdek ma foygókúrázni, mert hihetetlen, hogy mit műveltem a szünet alatt, állandóan éhes voltam, és 3 óránként enni akartam.

Már kezdek/kezdtem reménykedni, hogy hátha, mert ma már meg kellett volna jönni, és csak annyi, hogy kicsit nyilal.

Januárban megy még valaki valamiért az intézetbe ?
wepe
 
 


biztos nem hiszitek el, de én is fogyózom :P :D beültiig van még egy jó hónapom és addig muszáj...
elkezdetem szedni a vitaminokat és az is megdobott, plusz még a zabahegyek otthon!

Nektek van már mindannyiotoknak sorszáma?
dezsina
 
 


nekem van
wepe
 
 


Sorszámom már van. Csak még az nem tiszta, hogy ez melyik hónapra "jogosít". Remélem, hogy még július-augusztus előtt beleférek. Olyan szomorú, hogy már lassan az egész évre tele van az intézet.

Rám is került egy pár plusz kiló az ünnepek alatt, most jön a mértékkel evés.
Vendég
 


Sajnos rám nem csak mpár kiló került (ezt Ladiva láthatta is). Én előtte sem voltam nádszál, de mivel nagyon hajlamos vagyok a hízásra, így "szépen" meg is lett az eredménye.
Én most szénhidrát diétát csinálok. Elviselhető, csak így állandóan azt figyelem mikor lehet enni.
Ti hogy fogyóztok?

Az én sorszámom a 245. :cry:

i.kata
 
 


Nekem, ha minden igaz 83 a sorszámom. de képzeljétek (biztos említettem) hogy elfelejtettem. úgyhogy csak kb emlékezem a számra. Ilyen még sosem volt.

Kata!
most 10 napos diétát csinálok először. Aztán meglátom az eredményt. Utána jön egy kéthetes másfajta. mondjuk halas vagy husos két-hetes. Eredménytől függően folytatom egy kövi fajtával, vagy megállok. Az első szuriig szeretném csinálni, ha kibirom. azt hiszem, most nagyon elhatároztam magam! :D :P
kiváncsi leszek melyik hónapra szól a 245 :?: :roll: :?:
dezsina
 
 


Én úgy próbálok fogyózni, hogy édesség + cukor semmi.
Kaja kevesebb, és eliptikus trénerezni szeretnék mától, úgy, hogy 5 percről kezdek, és 1-gyel növelem naponta. Nem tudom, hogy fogom bírni, még jó lenne gyógytornázni is, mert hajnalban már fáj a hátam, annyira, hogy nem tudok aludni.
Illetve, én a Béres Alexandra könyvét használtam tavaly ilyenkor, nekem bevállt.
Majd meglátom .....
wepe
 
 


Dezsina,
igen, jó nagy szám az a 245. De remélhetőleg addig jó sokan spontán babásak lsznek, talán még én is. Ki tudja :lol:

Wepe,
mi vettünk kari után egy lépcsőzőt, mert más nem fér el a lakásban, és azon először 12 percet csináltam, mostanában meg 30 perceket. Mondjuk az elliptikus az durvább, mert az nem csak a lábizmokat és a feneket mozgatja meg, hanem az izomzat 90%-át (ha jól emlékszem)

i.kata
 
 


Szomorú, hogy tényleg lassan 1 évre előre kell jelentkezni az intézetbe :cry:
Ladiva, mi volt?
Ma is benéztem, tele volt a parkoló autókkal - kb. 5 előtt 10 perccel
wepe
 
 


Sziasztok! Az időpontom májusra, júniusra tehető. Addig marad a spontán. Remélem, hogy ki kell húzni majd a nevemet a listáról.

De van kiért izgulni, hiszen Dezsina mindjárt kezd! Nagyon drukkolok.

Én nem fogyókúrázok, mert úgysem tartanám, én inkább annak a híve vagyok, hogy kevesebbet egyek és az is tele legyen zöldséggel és gyümölcssel. Ez általában hat.
Vendég
 


sziasztok!

Ladiva!
Igazán klassz a májusi-júniusi kezdés!!! Hiszen belátható időn belüli :!: De természetesen azt kívánom, hogy kihuzzanak és addigra babás legyél!
köszönöm előre is a drukkokat! Jövő hét közepe felé megyek a 3. napi vv-re.

Kata!
csodállak, hogy tornázol otthon! Nem lennék képes rá! Remélem eredményes lesz!

Wepe!
a parkolóban mindig sokan vannak! Sőt, van amikor millióan is vannak és van, amikor meg alig. Hullámzó... szerintem, hogy újra bevezették a sorszámot nem vezetett ahoz, hogy kevesebb ember legyen. Volt egy év, amikor eltörölték a sorszámot (persze akkor sikerült kihasználnom, hogy véletlenül bementem, és mondták, hogy akkor kezdhetünk is)
dezsina
 
 


Sziasztok,

Dezsina, nekem azt mondták, hogy azért kellett bevezetni a sorszámot, mert csak bizonyos mennyiségű pacienst lehet az OEP felé elszámoltatni. De biztos azért is kellett, mert már sokasodik a létszám ( nagyon sajnos ), de biztos van egy olyan is, hogy valamennyire be tudják az embereket sorolni, mert biztos követhetetlen, és így akkor - gondolom - egyszerűbb nekik.

Zsuzska, Kriszta nagyon eltűntetek ?
És Kira babának, hogy telt első karácsonya ? :)
wepe
 
 


Wepe!
igen én is úgy tudom, hogy az OEP miatt kellett. de volt egy év, vagy fél év, amikor valahogy mehetett mindenki... Csak a 3 hónapot kellett kivárni. ez rövid időszak volt!
dezsina
 
 


Sziasztok!

Nekem valami hízó kúra kéne :) . Én nem tudok elmozdulni 50 kilórol. De már nagyon rég.
Wepe:
Én megyek az intézetbe valamikor, hogy leüljünk megbeszélni a továbbiakat. A tanár úr azt mondta december elején, hogy beír és ad sorszámot ezt is meg kell kérdeznem. Már előre félek hogy mit fognak mondani. Ha nem adott nekem sorszámot, lehet hogy az idén már bele sem férek a programba.
Vendég
 


Szia Kriszti!

BUÉK! A sikertelen lombik után nem telefonáltál be és kértél új sorszámot? Ha nincs számod, akkor nagyon gyorsan kérj, mert igencsak fogynak a helyek!

Én most várom, illetve nem várom, hogy megjöjjön. Még egy-két nap és kiderül, hogy sikeres volt-e ez a hónap.

Dezsina! Lassan izgulhatunk érted!
Vendég
 


Szia Ladiva!

Neked is BUÉK!
De amikor sikertelenek voltunk telefonáltunk és a tanár úr azt mondta kapok sorszámot. Ezért szeretnék elmenni hogy akkor most mi újság. Szerinted adtak úgy is hogy nem mentem be?
Vendég
 


Ladiva!

Nagy nagy drukkok neked! Hogy érzed magad?
Vendég
 


Sziasztok,

Ladiva, mennek a drukkok !!!!
Kriszti, minél hamarabb kérjél időpontot is a beszélgetésre! Kíváncsi vagyok, hogy mit mondanak a sorszámodról !
Képzeljétek, a párom szülei rendeltek 3 havi adagot a FER14 vitaminból, és tegnap elkezdte szedni, olyan jó lenne, ha segítene valamit !
wepe
 
 


Drukkok elkéstek :) Sajnos már pecsételek.

A vitamin férjemnek segített, bár azért annyira drasztikus változást nem hozott, de kétségkívül hatott. Most mindenesetre csak E, C, B vitaminokat, szelént, cinket szedetek vele. Kicsit olcsóbban jövök így ki, de nagyon kíváncsi vagyok Wepe, hogy a férjednél milyen hatása lesz.

Kriszti, én amikor betelefonáltam, akkor konkrétan kértem, hogy vegyék fel a nevem újra a várólistára, és amikor később visszatelefonáltamm Ibolya megmondta a számomat. Szerintem csekkold le, egy telefont megér, hogy megtudd, hogy van-e számod. Ha nincs, akkor pedig kérd a Tanárurat azonnal és kérd, hogy vegyen rá a listára. Szerintem.
Vendég
 


Ladiva, hát ez első hír :cry:
a második bíztató :) - reménykedünk :D
wepe
 
 


Sziasztok!

Ladiva,
nem baj, majd ebben az új ciklusban nem jön meg :wink:

i.kata
 
 


Hát remélem, hogy így lesz.

Az új év termései: egyik ismerősöm most szült, egy másik terhes lett, a harmadik tervezi. Én csak csendben vagyok. Még szerencse, hogy ezen híreket még 2008-ban megtudtam, így az az amúgy is szar év még szarabbul zárult, de legalább 2009 tisztán indul.
Vendég
 


Szerdán este megyünk a Tanár úrhoz, addig már nem telefonálok, majd kiderül. Én is kiváncsi vagyok.
Az én környezetemben is mindenki babát vár. Ja és egy távoli ismerősöm közölte hogy 11 hetes terhes és hétvégén lesz abortusza. Azt hittem leesek a székről. Nem akartam megbántani, de kinyögni sem tudtam semmit. És a sírógörcs kerülgetett. Ez olyan igazságtalan :( :(
Vendég
 


Valahogy én is így éreztem magam, amikor megtudtam a más számára nagyon jó híreket, sírni tudtam volna. Hihetetlen, hogy ha valaki nem akar gyereket, akkor miért nem védekezik. Bár nem tudom, hogy hogy esett teherbe, lehet, hogy védekeztek, és annak ellenére jött össze. És hogy nem akarja megtartani! Más eldobja, mi meg kétségbeesetten várunk a sikerre. Nem jól van ez így.

De nem keserítek senkit, ez nem is szokásom, bocsának mindenkitől ezért. Új év, új remények, és mindegyikünknek lesz babája, ez biztos!
Vendég
 


Sziasztok,

"Más eldobja, mi meg kétségbeesetten várunk a sikerre. Nem jól van ez így.
"
ez nagyon szomorú, sajnos teljesen igazad van Ladiva.
Teljesen igazságtalan az élet..... ! Kriszti, Téged is megértelek, hát én sem tudtam volna mit tenni...
wepe
 
 


Én azokat megértem, akik önhibájukon kívül estek teherbe és nem tarthatják meg, mert mondjuk nem alkalmas mondjuk nekik az idő, vagy az anyagiak.

Engem az keserít el, hogy mostanában ömlesztve hallom más babás híreit. Túl sokat egyszerre.

Viszont egy babás hírnek nagyon-nagyon örülnék, méghozzá Dezsinának! Már csak pár nap és kezdesz!

De azért itt mindannyiótok babás híreinek nagyon örülék!
Vendég
 


Sziasztok!

Nekem tavaly volt 2 ismerősöm abortuszon és nem tudom miért, de úgy érezték csak velem osztják meg ezt a problémájukat. Én mondtam mindkettőnek, hogy a szívem megszakad és nem tartom helyesnek, de ez az ő döntésük kell hogy legyen. Iszonyatos volt nekem is ezekt hallani. Mintha egy tőrt forgatnának bennem...
És neme is nagyon sok ismerősöm lett babás. A családból is, és ezért nem is mentünk el ilyen karácsonyi nagy családi banzájra, mert nem bírtam volna ki, hogy más boldogan mesélje...

Csajok, lombik után nektek rendesen, időben megjött?

i.kata
 
 


Kata, nekem teljesen normálisan megjött lombik után, pár nap csúszás volt ugyan, de nem számottevő. Illetve nem vettem észre, hogy eltérő lenne a mennyisége, színe. Kicsit én is aggódtam, hogy hogyan lesz, nem zavar-e meg nagyon a sok hormon, de nem volt semmi gond.

Engem is terrorizál a családom, hogy egy-két rokont meg kell látogatni, ahol gyerek született, de nagyon nehezen veszem rá magam. Nem akarom más gyerekét mosolyogva nézegetni.
Vendég
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet: