Új privát üzeneted érkezett!

Ecsv!

Mit látnak szemeim!!!! Húha!!! Nem is tudom mit mondjak! Jaj, nagyon drukkolok neked meg minden!!! Visszaolvasni most nincs időm, Uh volt már?
Jaj istenem, annyira örülök!!!!! :) :) :) :)

Dorka/ Bp
szdorka
 
 


Szilvi,
ott felül van egy olyan, hogy Segédletek, ha azt lenyitod, ott van, hogy profil, és az alatt megtalálod az aláírásmezőt, oda másold be a kódot, amit kiírtam Neked.
Utána ne felejsd el kissé lejjebb kipipálni, hogy mindig csatolja az aláírást.

Amúgy nagyon gratulálok a kis csíkocskához :D

Kata,
dekorgumiból készült, 129 Ft gy A/4-es méretű a Krokiban. Sokféle színben van. A falra gyurmaragsztóval tettem fel, a képek pedig színes fejű rajzszeggel tettem rá.

Ecsv,
Te is a meglepetések mestere vagy :P Neked is gratula, így a 12. hét után talán már nem kiabáljuk el :)
Munkahely?
jamina
 
 


Itt egy közelebbi kép a vonatról, hátha jobban látszik.
jamina
 
 

 
 

Dorka, Jami, köszi :)

Jami, nem dolgozom már július elejétől, mert megint bevéreztem, feküdnöm kellett. Titkolni meg ugyebár azért titkoltam, mert ez már a hatodik terhességem, nem akartam elkiabálni, meg nem is szeretem, ha sajnálnak és nem tudtuk, hogy mi lesz a vége, de már úgy néz ki, hogy végre kistesó :)

Kép
Kép
Kép
ecsv
 
 


Sziasztok!
Mi van ma itt lányok?! Sokat olvastam vissza!!!!!! JUHÉJ! de jó! :D

Ecsv!
Gratula, ez nagyon szuper hír!!!! Szurkolok nagyon! :D

Jami,
Gyerekszoba csodás! Ügyes vagy! :) Mindig szépeket csinálsz. Honnan van ennyi időd a két gyerkőc mellett???? :shock: :)

Kata,
Bocsi, hogy nem írtam arról a bábos izéről a Józsefban, de akitől hallottam az sem tudta pontosan, csak hogy valami kézműves-bábos gyerekprogram.....
A Szt. István napi játékok pedig most lesz:
http://www.esztergomiunnepijatekok.hu/
lesznek gyerekprogramok is.
Egyébként minden héten csüt-vasárnapig vannak programok!!!!
Ma akartunk menni bobozni......de a "remek" idő közbeszólt :( , de majd legközelebb.
Húzza a táskámat a világítós kulcstartótok! :wink: :lol: Mikor adhatom oda? :)
ilduska
 
 


Sziasztok Csajok!

Jami, köszi az ötletet, amint lesz időm, kipróbálom, tényleg nagyon tetszik! Szebb, mint a dekortapéta! :D

Vera, én is nagyon szorítok! Pihizz sokat, már amennyire Kornél engedi! :D

Ildus, hát jól kifogtátok ezt az időt bobozásra. De talán lesz még nyár! Én a 26 fokkal kiegyeznék! :lol:
Amint jó idő lesz, gyertek játszira!

Kismamák, ez nektek is szól! :lol:

Kép
Kép
kata_77
 
 


Vero,
tényleg nayon szorítok, most már biztos jól megkapaszkodott a kistesó :)

Ildus,
köszi a linket, a szívem fájdul meg, ha látom, miről maradtunk le és mire nem fogok tudni elmenni (pl Ghymes), de azért a gyerekek majd az apjukkal mennek tűzijátékra, tavaly is nagyon tetszett neki. Tán valami vásárfiát is hoznak nekem :)

Hogy hogy van idő a 2 gyerek mellett? Hát nem nagyon :wink: Leginkább akkor tudok ilyeneket csinálni, ha nincsenek itthon. De tegnap pl. ők bevonultak a mi szobánkba Malacka, a hőst nézni, én meg csináltam a vonatot az ő szobájukba. Mire vége lett a mesének, én is kész lettem.

Kata,
ha útközben elakadnál a dekorral, szívesen segítek :) De amúgy tényleg nem egy nagy etwas.
jamina
 
 


Húhhh, ECSV, már annyira vártam, hogy megírd! Én titokban nagyon szorítottam, hogy ilyen jó hírekkel jelentkezz (nem mondom meg, hogy a férjem hozta a hírt a főnöktől :) )

Vigyázz magatokra, mi majd szorítunk!

Gi
gi_anya
 
 


Vero!
Wow! Nagyon-nagyon szorítok!!!! (Még gratulálni nem merek, ha nem baj.)
Lányok!
Képzeljétek, az egyetemi barátnőmmel hétre pontosan egyidős babóink vannak. A budafoki barátnőm pedig 1 héttel fiatalabb. :lol:
Ha akartuk volna, sem tudtuk volna így időzíteni. :lol:
Jön vissza a meleg...de remélem nem a kánikula!
Jami!
Hogy bírod a végét? Köszi a sok segítséget!
Szilvi
deerszilvi
 
 


Sziasztok!

Mindenkienk nagyon köszönöm :) Kezdem már elhinni, még a hhéten megyek uh-ra, akkor fogom szerintem teljesen :)
Gi, gondoltam, hogy Te tudod :)

Szilvi, a suliban mondtad, hogy mégsem mész vissza? Vagy mész az első félévben?

Kép
Kép
Kép
ecsv
 
 


Vero!
Igen, a suliban már megmondtam, hogy nagyon úgy néz ki, hogy mégsem megyek vissza. Hááát, a diri nem volt elragadtatva az örömtől. Sőőőt, nagyon ledöbbent.
De azt hiszem ez így fair. Nincs értelme elkezdeni az évet, hiszen úgysem csinálnám végig. (Dorkával is januártól már nem mentem.) Persze mondtam, ha nem tudják megoldani, akkor megyek 1-2 hónapra.
De tudom, sem a gyerekeknek, sem az engem követő kollégának nem jó, ha "félidőben" adom át az osztályokat. De persze az is nehéz dió, hogy 17 órát most hirtelen hogyan osszon szét. Mindenesetre eddig nem szóltak, hogy menjek szeptembertől. :)

Kép
Kép
deerszilvi
 
 


Sziasztok!

Bébibumm-hurrrá!

Szilvi! Neked is megy a gratuláció és a szorítás! :D
(Látod, tudtam én..... amikor tapétát kerestél!!!! :wink: :lol: )

Nagyon jó, hogy ilyen remek hírek vannak itt a topicon és várhatjuk majd a babókat! :)

Kata,
Héten mikor játszi?
ilduska
 
 


Ilduka!
:) Köszi! :)
Vecsési barátnőm is ezzel "macerál", hogy annyira tervezgettem a gyerekszobát, hogy még1 babó kinézte magának. :lol: :lol:
Mi is megyünk játszira, remélhetően!
Szép napot!

Kép
Kép
deerszilvi
 
 


Csajok, csütörtök jó valakinek? Délután 5 körül?

Kép
Kép
kata_77
 
 


Nekünk jó! Persze, ha nem esik az eső...

Kép
Kép
deerszilvi
 
 


Oké, akkor már ketten vagyunk! Többiek? Hmmm? :lol:

Kép
Kép
kata_77
 
 


Még valami, a Bástya fölötti Kínaiban tuti minőségi bodyk vannak. Jobbak, mint a Prince Oliver! Patentos felül, nem nyúlik és magyar termék! :lol:

Kép
Kép
kata_77
 
 


Szóval, akkor holnap játszi? Ki tud jönni? :lol:

Kép
Kép
kata_77
 
 


Kata,
köszi az infót, lehet, hogy megnézem azokat a bodykat... holott megígértem magamnak, hogy már semmit, mert nem fér el :P

Ha eljön a kórházba mentelem ideje, majd ecsv-nek írok sms-t, oké? Nehogy kimaradjatok belőle :lol: Jöhettek látogatni :lol:
jamina
 
 


Jami, gyerekek kivel lesznek? Várják már hugicát? Nevet sikerült találni? Az utónévkönyv nem kell?

Kép
Kép
kata_77
 
 


Kata,
anyósomék itt laknak a szomszéd utcában, majd napközben, ovi után ott lesznek.
A kistesót várják, persze, állandóan nyüstölik a hasamat :D (ölelgetik, puszilgatják).
Utónévkönyv köszi, nem kell, eddig sem azzal volt a baj, hogy ne tudtunk volna utánanézni az adható neveknek (van a neten egy remek program erre); csak döntetni még nem iskerült. De már szűkül a kör 8)
jamina
 
 


Nagyon titokzatos vagy :roll: , kiváncsi vagyok mi lesz a Babóca neve! :lol:
Azért készüljetek fiúcska névvel is, sose lehet tudni!

Kép
Kép
kata_77
 
 


Jami!
Milyen program? Bár nekünk még korai, de azért jó tudni.

Kép
Kép
deerszilvi
 
 


jamina
 
 


Kösziii! :)

Kép
Kép
deerszilvi
 
 


Sajna nem tudunk menni délután a játszira. :( :(

Kép
Kép
deerszilvi
 
 


Sziasztok!

Kata,
Sajna ma mi sem játszizunk! Remélem hamarosan összejön a dolog! :)

OFF:
SOS! Megvan valakinek a babaszakácskönyv????
vagy tudjátok a tojás nélküli torta receptjét?

Nagyon köszi!

I.
ilduska
 
 


Sziasztok, hát mi sem voltunk sokáig, 4re mentünk, de már 3/4 5kor eljöttünk, valahogy ma nehezen bírtam. Ábel nem aludt ebéd után, mert vendégeink voltak és hát elég nyűgi volt szegénykém. :(
Inkább hazajöttünk, uzsonnáztak, egy kis játék még, majd hamar az ágyba. Már horpaszt mindkettő. :lol:

Ildus, csak nem szülinapoztok? Talán Don betölti az egyet? :lol:
Sajnos nekem nincs meg a könyv. Én joghurt tortát csináltam mindkettőnek elsőre, abban sincs tojás!
Könyvtárban esetleg nézted?

Kép
Kép
kata_77
 
 


Kata,
De igen, holnap! :D
Köszi a recept-ötletet, de még nemtom, hogy mi lesz :oops: Az a helyzet, hogy nagyon számoltam ezzel a recepttel, mert nekem megvan a könyv!!!! de hogy hol????????? ez hihetetlen, egyszerűen nincs meg, de sehol. Azon gondolkozom, hogy talán odaadtam valakinek.....nem emlékszem. Hm. :roll: Na, mind1, hát azé csak lesz valami! :)
Egy éve ilyenkor még fogalmam sem volt, hogy holnap este már Don kint lesz, bár gyanús volt, hogy a vacsorát nem igazán bírtam megenni. :)

Jami,
Tök jó ez a névválasztós program! Végigjátszottátok Apával? Nektek mi lett az első? :wink: :lol:
ilduska
 
 


Ildus,
hát akkor boldog szülinapot az 1évesnek :lol:

Névválasztós: nincs első, mert nicsenek átfedések. Szörnyű :? Azon röhögtünk, hogy majd Szófia után a következő lány Zsófia lesz, de az tényleg röhejes lenne.
jamina
 
 


Nagyon boldog szülinapot kis Donnak! :D

Mi névválasztásban mindig az utolsó pillanatban döntöttünk! Főleg, hogy Csernit még nem sejtettük, hogy mi lesz.

Megy valaki cirkuszba? Állítólag 1800 Ft a gyerekjegy és a felnőtt jegy is! :( Ez azért nagyon durva, nem?
4 éve voltam a keresztfiammal egy hasonló vándorcirkuszba, és nagy csalódás volt nekem. A műsor valóban 2 óra volt, de ebből fél óra volt a szünet, fél óra az állatokkal való fényképezkedés.
Ezért lehet inkább Pestre megyünk, ott csak fele ennyi a gyerekjegy, a felnőtt pedig max. 2000Ft. És még zsiráfok is vannak! (Kedvenceim :lol: )

Kép
Kép
kata_77
 
 


Végül voltunk a játszin, de csak 6tól 7ig. A cirkuszon én is gondolkodtam, de szerintem Dorka képtelen lenne végigülni.

Kép
Kép
deerszilvi
 
 


Lányok,
ma 4től Bóbita lesz a Mindszenty térnél. Ha van kedvetek, gyertek ki, mi is ott leszünk! :lol:

Kép
Kép
kata_77
 
 


Nem volt senki Bóbitán? :( Pedig nagyon jó volt! :lol:
Kismamák, hogy bírjátok ezt a meleget?
Ildus, hogy sikerült a Babaparty? Don elfújta gyertyát? Végül milyen tortával ünnepeltetek? :shock:

Kép
Kép
kata_77
 
 


Enyémek cirkusba mentek tegnap, utána tűzi játékra, jó későn keveredtek haza.
Még alszanak, úgyhogy várnom kell az élménybeszámolóra.

Kata,
én annyira nem bírom a meleget, hogy ki sem dugom az orrom a lakásból, itt bent még nem vészes. Holnaptól állítólag megint emberi idő lesz.
jamina
 
 


Sziasztok!

Nagyon köszönjünk a köszöntést! :D Amint több időm lesz rakok fel képet, remélem sikerrel járok.

Kata,
Remek volt a party - 3 napig tartott. :) Don helyett a nővére fújta el a gyertyát, Don pedig meg akarta fogni, a tortát végül elérte és a kis ujjaival csipkedett belőle darabokat úgy eszegetett, majd osztogatta. :lol:
A Bobitára mi is készültünk, de vendégek voltak nálunk és elbeszélgettük az időt.
Cirkuszban voltunk vagy 4x, mindig reménykedtünk, de tavaly betelet a pohár..... nagyot csalódtunk.
Mikor kezdik a gyerkek az óvit-bölcsit?

Jamina,
Milyen volt az élménybeszámoló?
ilduska
 
 


Sziasztok!

Szilvi, minden rendben volt ma?

Mi jövő héten újra kezdjük az ovit, Kornél vegyesen áll hozzá, hát, remélem, hogy knnyen visszaszokik :)

Kép
Kép
Kép
ecsv
 
 


Sziasztok, aug. 28-30-án 20% kedvezményt kap mindenki a DM-ben!
Mi 4.-én kezdjük az ovit. Cserne eddig nagyon várta, de mikor mondtam neki, hogy majd ott alszik, azóta maradna inkább itthon.
Remélem nem lesz gáz!

Ildus, remélem a szülinapos képeket nem felejtetted el!

Jami, tényleg milyen volt a cirkusz?

Kép
Kép
kata_77
 
 


Cirkusz nem lehetett vmi jó, mert szinte semmit nem meséltek róla. állítólag kb. 30an voltak, apjuk szerint hót unalom volt az egész.

De annak nagyon örülök, hogy Egomban 19-én volt a tűzijáték!!!!

Jövő héttől nst, uh, a vég. Kb. 3 hét múlva babázom, elhiszitek ti ezt? mert én nem :lol:
jamina
 
 


Kata,
Próbálkozom a képpel:
:( nem megy! megint azt írja ki! :cry:
Próbálkozz te is, hátha neked sikerül és akkor elmondod hogyan csinálod! :)
Óvodával, bölcsival tuti nem lesz gáz! Hamar beszoknak - remélem! :)

Szdorka,
Olvasod még az oldalt? Én is Imis vok! :D

Jami,
De jóóóóó lesz neked! :D Félsz el kicsit v. inkább várod már a szülést?
Tényleg nagyon jó, hogy Egomban 19-volt a tűzijáték! szép volt. Kicsit későn kezdőtött, a fiam elaludt a közepén. :lol: pedig jó hangos volt és tetsztett is neki.
Ezek a cirkuszok - rettenetes. Ugyanaz az erőművész, a légtornász, a galambász, bohóc.....és por van, kosz. Unalmas, még a gyerekeknek is. Ti voltatok már a Fővárosi Nagycirkuszban? Kíváncsi lennék, hogy milyen.
ilduska
 
 


Ildus,
én még nem voltam a Főv. Nagycirkuszban, de vszeg nem is fogok -utálom a cirkuszt, akármilyen színvonalas is. Nem tud lekötni.

Elaludt a fiad a tűzijátékon? :lol: Mondjuk jó későn kezdődik, lehetne korábban is.

Szülést már nagyon várom, mert már túl terhes vagyok. Minden újabb nap 2in1 egy gyötrelem :?
jamina
 
 


Lányok, délelőtt besétáltam a gyerekekkel a DM-be, erre ki van írva, hogy nincs ma kedvezmény :x , mert mégsem akkor költözik el, mikor ki van írva.
Hát nagyon mérges lettem, mert tényleg csak emiatt mentem be, pedig lett volna dolgom ezer. :x

Szóval, ma ne menjetek feleslegesen shoppingolni!

Kép
Kép
kata_77
 
 


Sziasztok!
Hogy vagytok?
Mi jól még egyben a pocakban.:) Már a 38. hetet kezdem holnap, és kezd izgi lenni a dolog.
Nehéz is már egy kicsit, de nem baj, akkor jöjjön, amikor ő akar.:)
Az orvos szerint 20-a helyett lehet, már 10-e körül meglesz a babánk.

Szép estét!
Bogi
dbogica
 
 


Sziasztok!

Régi babanetes vagyok, de már rég nem írtam itt semmilyen fórumre. Esztergomi vagyok, és nagyon szeretnék ide tartozni közétek...Lehet?

3 gyerkőcöm van, 6, 4 évesek(Emese, Juli), legkisebb 9 hónapos( Zsigmond). Majd igyekszem a vonalzókat megcsinálni.
De gondolom csak 2 fér ki.

Jamina,
nem tart már sokáig a pocakosság...a vége valóban nehéz, de próbáld meg valahogy pozitívan megélni, olyan hamar vége lesz...

Kata,
hol van/lesz az új DM?

Szióka
Dana

Kép
danaaia
 
 


És hurrá és kifért mind a 3 poronty.
éljen
:lol: puszi
Dana

Kép
danaaia
 
 


Dana,
hát én nem sok szépséget látok így a végén :? Tegnap is kétszer nst, majd flowmetria; ma meg jönnek a jóslók dögivel -már nagyon unom :evil:

Bogi,
a végén még egyszerre leszünk bent a kórházban -én legkésőbb 14-én szülök, ha addig magától meg nem indul :D
jamina
 
 


Sziasztok!

Dana, üdvözöllek itt! Nagyon szépek a gyerekek, olyanok mint az orgonasíp! :D Gondolom nem unatkozol! :lol:
Emese most kezdi a sulit? Készültök rá? Írjál róluk majd, hogy megismerhessük őket!
A DM úgy tudom, ezt csak hallottam, hogy a régi mozi helyére költözik, a Rossmann mellé! Elvileg szeptember közepétől, de úgy tűnik az időpont csúszik.

Jami, Bogi, elkezdődött a véghajrá? Most már izgi, melyik Babó lesz meg előbb! :lol:

Lányok, jó idő esetén valaki jön pénteken játszira? Szeptember 4.-én úgyis beindul az bölcsi-ovi-iskola szezon!

Kép
Kép
kata_77
 
 


Sziasztok,

Kata,
Őrület ez a DM! :shock:
Ábel beszokós már a héten?

Dana,
Persze, hogy lehet jönni! Sőt, kötelező! :lol:
Gyönyörűek a gyerkőceid!
DM úgy tudom, hogy a volt mozi helyére költözik. Ugye Kata? És azt hallottam, h. a raiffeisen bank is....többről nem tudok.
Emese pénteken kezdi az iskolát?

Jami,
Kitartáááás! Tényleg itt a vége hamarosan és akkor babázhatsz, az meg olyan nagyon jó! :) Sikerült a névben megegyezni Apával?
Én sem szeretem a cirkuszt, de gondoltam, hogy a gyerekeimnek megmutatom a fővárosit, hátha az jó, valami jégrevüt. :?


Bogi,
Neked is kitartást!
ilduska
 
 


Kata,
egyszerre írtunk, akkor a DM valószínű h. odaköltözik. :lol:
ilduska
 
 


Sziasztok!

Köszi-köszi a szíves fogadtatást és az elismerő szavakat.

igen, Mesi kezdi a sulit pénteken, nagyon várja már. Engem az zavar csak, hogy mostanában az elsősök zöme nem 6 és fél -7 éves, hanem 7 és fél sőt nyolc. Szegény Mesi, pedig ő sima évvesztes is, hát a legkisebb az osztályban. Szerintem ez már túlzás, hogy ennyire visszatartják a gyerkeket.

Tegnap sorba álltunk a könyvesboltban, hogy elhozzuk a könyveket. Hát ez azért döbbenet ami ott volt. A Pöttyös tér közepéig kígyózott a sor..én meg a három gyerekkel...és Mesi meg kétségbe volt esve, hogy mi van ha neki majd nem jut könyv...és tűzött a nap...és mindenki éhes és szomjas volt(Zsigmond szopizni is szeretett volna ott és akkor...)
Még jó, hogy a mögöttem álló egyik tinilány épp a boltba készült és megkértem hozzon nekünk is valami túlélő csomagot. Nagyon aranyos volt hozott vizet, túrósbatyut.
Végül aztán apa mentett meg minket, mert megkért egy ismerőst, hogy intézze el a dolgot helyettünk...
de azért mégiscsak röhej, hogy egy ekkora városban egyetlen kis könyvesbolt uralja a tankönyvellátást, és alsó tagozattól a gimnáziumig egy hétig ott áll sorba a város.

Bocsi hogy rátok zúdítottam ezt.

Jamina,
még azért van hátra ahogy nézem a vonalzódat. :S
Ki az orvosod? Hol szülsz? Mióta érzed ilyen nehéznek a várandósságot? Első baba?

Jó hogy beljebb jön a DM és remélem babakocsibarát lesz az új üzlet...na és kíváncsi leszek mit kezd egymással a két konkurens cég...vajon hol lesznek jobbak az árak?

Üdv
Dana

Kép
danaaia
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet: