Új privát üzeneted érkezett!

Zsuzsinak nem válaszoltam,nem megy még suliba szeptemberben,évvesztes lesz,mostmár senki nem viszi a gyerekét akinek május után született(a mi ovinkban)és nem szeretnék kilógni a sorból,inkább én sem viszem
Vendég
 


Senki?????
Vendég
 


Szia Bárány

Ha Szilveszter nem megy csak 1 év múlva suliba (normálba) akkor nem lesz vele még több gondod? Mert ügye addigra még előrébb lesz a kortársainá észben?

Szia

Erika

Kép

Kép
erika13
 
 

 
 

Sziasztok!

Reggel írtam, de nincs itt, pedig még vissza is néztem később, akkor még meg volt.
Na mindegy, most nem tudok írni, de majd jövök!

Kép
zsutita
 
 


Sziasztok!

Noémi ma nem is volt? Remélem azért még elköszön tőlünk, mielőtt elhúzza a csíkot Spanyolországba... :roll:

Bárány!
Most ahogy írtátok az úttestre való kiszaladást, eszembe jutott hogy Anyukám mesélte még régen, hogy én is csináltam ilyet... :oops: Úgy látszik, ez egy életkori sajátosság. Úgy volt, hogy mentünk a járdán kézen fogva, én olyan 2 éves lehettem. Egyszercsak kitéptem magam a kezéből, és usgyi, irány az úttest! Át akartam szaladni!!! Állítólag már kint is voltam az úttesten, de szerencsére éppen nem jött autó. Ráadásul azon az úton még villamos is jár. De ez a 70-es évek elején volt, biztos gyérebb volt még a forgalom. Anyu meg sikított utánam, a nevemet ordította, de persze tojtam rá (szegény!!!) a járókelők kaptak el, mert Anyu utánam szaladt de elesett, és kificamodott a bokája, és a földön fetrengve üvöltötte, hogy "fogják meg a gyerekemet"... Jaj de szönyű lehetett... Én meg állítólag vigyorogtam mint a tejbetök. Nem tudom a folytatást, de szerintem jól elfenekeltek. :oops:
Hű remélem nekem nem lesz részem ilyesmiben Gesztivel... :roll:

Jó éjt mindenkinek!

Kép
mamy
 
 


Sziasztok!

Erika,hát nem tudom,lehett,hogy több gond lesz vele,de lehet,hogy addigra egy kicsit még csiszolnak a magatartásán az oviban,és akkor talán kevesebb

Mami,el tudom képzelni csóri anyukádat,én még csak arra a szintre jutottam,hogy rohannom kelett és eltorzult hangon órditanom,iszonyu lehetett elesni..
És utána jön a remegés és a szívdobogás(nálam legalábbis)A legrosszabb ilyen szempontból az a kis lábbal lökős motor,na azzal nagyon tudnak tekerni!!!

Nszöke:remélem nem megy el köszönés nélkül,nekem már rendesen hiányozni fog :cry:
Vendég
 


Sziasztok!

[img][img]https://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1169536499.45.gif[/img] Mindenkinek ilyen gyönyörű napot kívánok!
[/img] Kép mert sajna nálunk ilyen idő van!

Sziasztok

Erika

Kép

Kép
erika13
 
 


Sziasztok!

Bárány!
Nem is merek rágondolni, mi lesz ha majd Geszti megindul, biztos hogy lesz ilyen "élményem" és nekem is lesz iszonyú szívdobogásom, én amúgy is hajlamos vagyok rá, ha valami megijeszt, akkor majd kiugrik a szivem...
Lábbal hajtós kismotort, háááát nem is tudom, hogy veszünk-e neki... Bár az az érzésem, hogy nem ússzuk meg, mert már most iszonyú mozgékony, mindenféle pózban úgy jár a lába, mintha folyamatosan futna, vagy tekerne. Szóval valószínűleg igényelni fogja.

Erika!
Itt is elég sz...r az idő, bár esni még nem esik. És ma le kell majd mennünk a rendelőbe, recepteket irattam. De ilyen időben kimozdulni... :roll: Nem hülyék ezek a medvék, na!

Noémi!

Nagyon remélem, hogy még jössz!!! Vagy már úton vagytok, és el is felejtettél minket?... :cry:

Kép
mamy
 
 


Sziasztok!

Még itt vagyunk, csak sok volt a dolgom. Hétvégén 600 ember előtt kellett beszélnem, szörnyű voltam... Teljesen kijöttem a gyakorlatból, 9 hónapja ugyanis csak a baba, apa, anya és bülüm-bülüm megy... :lol: Elcsuklott a hangom, szóval rettenetes volt. na mindegy, a következő csak jobb lehet.
Témák:
Barátnő: Mindenkinek azt ajánlom, ne felejtsétek el a barátsággal eltöltött éveket, lehet, hogy már késő lesz, amikor újra szeretnétek beszélni az illetővel. Sajnos nekem késő volt...
Hiszti: Én is abban hiszek, hogy a gyerekeket nem lehet elrontani. Elcsó például rettenetesen akaratos, de nem én neveltem ezt belé, az tuti. Én csak mindig megadtam neki azt a biztonságot, amire vágyott. A hiszti korszak pedig mindenkinél bekövetkezik, pedig mindenki másképp neveli a csemetéjét, nemde?
Alvás: Elcsó is külön szobában, külön ágyban alszik kezdetek óta. nem is vagyok hajlandó rajta változtatni.
És a nagy hír: Látom Elcsó fogacskáját az ínyen keresztül! Már majdnem áttört, de még nem. :D

K.
Kép
klauszka
 
 


Sziasztok!
Örülök,hogy megjöttetek!
Erika,köszönjük a képeket nagyon arik!
Nálunk is szar az idő!Esik az eső már előre látom a gyerekem átázott kabátját,merthogy az oviban kirakják őket így is...

Klauszka,ha már látod a fogacskát,had kivánjak kitartást a fogzáshoz mindkettőtöknek...

Mami,a motor tökéletes,de inkább az udvarban ,és akkor nincs baj,de én a lakásba is bevittem.
Ha mégegyszer kicsi gyerekem lenne én azt a kis biciglit venném amit tólni lehet(szülőnek),biztos láttatok már olyat,nagyon tetszik,de amikor nekünk jó lett volna még nem láttam olyat.

Egyébként én olyan szinten vagyok szívdobogásra hajlamos,hogy sajnos tizen éves korom ota vannak,olyan rosszulléteim,hogy 200-240-el ve a szivem,vizygáltak 100helyen de nem találtak szervi okot,igyhát ráfogták,hogy ideg alapon van.
Lehet,hogy majd a boncasztalon kiderítik,hogy mégis szervi volt...HA-HA :lol:
Vendég
 


Sziasztok

Klauszka
hajrá fogacskák!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
akkor már nemsokára kint is lesz!

Sziaszok

Erika

Nszoke
hol vagy?
mi van veletek?

Kép

Kép
erika13
 
 


Sziasztok!

Aranyosak vagytok nagyon, a hiányolás miatt.
Szóval tegnap írtam 1km-er hosszú üzenetet és most sehol.

Most megprobálom ismételni.
Szóval felületesen olvasom a hozzászólásokat, de ígérem befogom pótolni. Nagyon örültünk egymásnak, meg hármunknak hogy ugye újra együtt vagyunk, meg itt vagyunk. Csavargunk egy csomót mindenfelé, meg intézünk mindenféle ügyet amit eddig nem lehetett, mert férjem nem volt itthon.

Zsebi: nagyon fura volt, mert ha idegenek jönnek, vagy ritkán látott rokonok, akkor ha nagyon felségterültetre kerülnek, rohan az ölembe, a karomba, és úgy visít hogy ihajj, az apját amikor meglátta, csak szégyenlősen hozzámbújt, aztán amikor megszólalt, akkor már ment is hozzá bátran és vigyorgott meg minden. de teljesen más, sokkal visszafogottabb az apjával mint azelőtt, viszont mindennap egyrejobban bontakozik ki. Remélem azért hamarosan a régi lesz. Olyan szerintem, hogy ő emlékezik hogy ki is az apja, de amiért itthagyta most "bünteti", mert kicsit hideg még vele.

Spanyol: nem megyünk, mert osztottunk, szoroztunk és ha kimennénk, semmivel sem lennénk előrébb mintha itthon maradunk, így maradunk. Kicsit bánjuk is meg nem is. Sok sok tényezőt végiggondoltunk de nem lenne jó, már így gyerekkel nem, mert ketten könnyebben elhúztuk volna egy időre a csíkot, de mostmár késő...hát ez van.
Nagy örömünkre úgy néz ki veszünk egy autót, ha minden jól megy, bár lizing lenne, de jó lenne nagyon.

Klauszka gratula Elcsónak a fogkezdeményhez, nagyon szurkolok hogy ne fájjon neki...

Mamy úttest huuuuuuuu

Nálunk is egész nap esik az eső és tökre undorító ez az idő, akkor vagy meleg legyen vagy tényleg hó, nem?

Na mindegy. Jó éjt nektek.

Szép napot! Noémi,Málna,Jázmin
Kép
Kép
nszoke
 
 


Zsutita!
Te tök szerencsés vagy! Mármint hogy megoldott hogy néha kettesben is legyetek, mi sose voltunk még szinte amióta Zsebi van... :(

Bárány!
Veszekedés: mi sem veszekedtünk sosem, tán 3nagyobbat, ami szakítás széle volt, de aztán 3nap kuss és kibékültünk. Nagyon összepasszolunk, és szeretjük egymást, minden téren minden rendbe, de veszekedés nélkül nem is lehetne nyugodtan élni. Bár az a három is az elején volt inkább a kapcsolatunknak, amúgy meg mindennap beszólok, de ő sem beszél se csúnyám, s nem is kiabál vagy ilyesmi, olyan nyugodt, hogy ha az ágyút mellette robbantanák, se érdekelné... :oops: :P
De ez így szerencsés mert én meg egy áspiskígyó kezdemény vagyok, egy kisebbfajta tüzetokádó házisárkány, csak még gyakorlófélben, szóval én azonnal robbanok és ez ugye nagyon jó, mert sosem volt olyan kapcsolatom ami ne minden nap vitából állt volna a végén meg főleg...

Na tényleg bedugulok.
Ja kismotor, szerintem tök jó, de láttam amit tolni lehet, a kenguru goldba, kis rózsaszín volt 24.000 :x :evil: :evil: :evil: :evil: :evil:
Ennyiért nem veszem meg, mivel vagy nem is jön be neki, ha meg igen akkor is 3nap öröm aztán már le se sz@rja....Ennyi pénzt ezért nem dobok ki.

Szép napot! Noémi,Málna,Jázmin
Kép
Kép
nszoke
 
 


Sziasztok!
Nszöke orülök,hogy maradsz!Remélem sikerül a kocsit megvennetek és a férjed is boldogul itthon is.

Most nincs időm irni mert lassan ovi....majd jövök
Vendég
 


Sziasztok

Nszoke
én is nagyon örülök hogy maradtok.
És lakás ügyben hogy döntöttetek?

Sziasztok

Erika

Kép

Kép
erika13
 
 


Sziasztok!

Reggel óta senki?

Sziasztok

Erika

Kép

Kép
erika13
 
 


Szia!
Én benéztem többször is csak láttam,hogy semmi mozgás!Szerintem majd még késöbb jönnek a csajok...
Holnap megyünk a Szindivek a diszlexia vizsgálatra,kb2-re fogunk végezni,majd leirom mi volt.
Vendég
 


Sziasztok!

Noémi!
Remélem, ez a döntésetek már nem változik, elég sokat vacilláltatok az utóbbi időben, hogy menjetek, vagy maradjatok.
Örülök, hogy maradtok! Hidd el, kint sincs kolbászból a kerítés... Ráadásul idegen környezet, teljesen más kultúra... Jobb ez így. Főleg Málnának.
Áspiskígyó: ez tetszett... Tényleg ilyen vagy? Az írásaid alapján nem is gondoltam volna. Ezek szerint a férjed az ellentéted, és így jól kiegészítitek egymást. :wink:
Mi a férjemmel szintén nagyon jól kijövünk, minden horoszkóp is azt mondja hogy hosszútávon jól megleszünk, és ha mindketten toleránsak vagyunk, akkor soha semmi baj nem lehet. Ez mondjuk érdekes, mert én skorpió vagyok, Ő meg ikrek... És régen azt olvastam, hogy e kettő jel nem jön ki egymással. De hát a kivétel erősíti a szabályt. Tényleg imádom, sose szerettem még így férfit, és nem is fogok sosem, senki más nem kell nekem.

Bárány!
Sok sikert a holnapi naphoz! Drukkolok!
Szívdobogás: hát csak vigyázz magadra, és ne szövegelj itten holmi boncasztalokról, nagyon morbid... :roll:

Klauszka!
Milyen előadást tartottál a hétvégén ennyi ember előtt?
Fogacska: hajrá! Nem viseli meg nagyon Elcsót? Mik a tünetek?

Zsutita!
Holnap délután séta? Ha nem lesz hóvihar és nagy szél? Hmmm?

Na elköszönök mára, mert hulla álmos vagyok...
Jó éjt mindenkinek!

Kép
mamy
 
 


Sziasztok!

Nahát reggel óta mégsem nagy a mozgás...

Hát most keres valami melót, de azt mondja kőmüveskedni akar, mert az jól fizet. Alkalmazottnak meg ugye nem éri meg elmenni szinte sehova...
Kocsi: remélem összejön. Kinek milyen van? Mármint nektek kocsi, s ha most vennétek akkor milyet? (a férjek véleménye is érdekelne)

Na megyek mert Zsebi nehézkesen akar elaludni.
Viszont szombaton többet jövök, mert aznapra nincs sok dolgunk.
Már csak az időjárás bosszant. Lehetne enyhe, pedig ahogy elnézem nagy hó lesz, meg lucsok...fujjj..utálom

Jó éjt.

Szép napot! Noémi,Málna,Jázmin
Kép
Kép
nszoke
 
 


Sziasztok!
Mindenkinek jó reggelt!
Én is utálom a telet.Remélem nem tart sokáig.Még a lakásban is didergek pedig meleg van.A hóról ne is beszéljünk...
Nemsokára húzhatjuk a szánkót :lol:Gondolom ti is fogtok már idén,ha jól számolom,ez lesz mindenkinek az első szánkózás!!
(Maminak majd következő télen)

Mitkérdeztetek még????Jaaa kocsi,Suzuki swift-em van,nem nagy durranás,de elérhető az ára,gyerekekkel viszont végem lenne nélküle,minden nap minimum 3-szor megxek valahova miattuk,vagy velük.Itt meg azért elég nagy távolságok vannak gyalaog,nem úgy mint újpesten(ott nőttem föl).Gyalog nem birnám...
A férjem nincs itthon,de ő szeretne egy Wolsvagent(remélem igy irják)természetesen újat nem ezeket a régi 1-es 2-es golfokat,mert azoktól rosszul van, meg én is.
Na sziasztok majd este jövök!!!!
Vendég
 


Sziasztok!

Havazás van nálunk(mármint sok a dolgom), de azért vagyok. Noéminak örülök, hogy jól vannak.

Erika!
Nagyon készülsz a szülinapra? Nekem állandóan az jár a fejembe, mi kell még, pedig egy hét múlva lesz csak az esemény, de 10 ember lesz, szóval van mit csinálnom.

Tegnap vettem egy tortaformát, hétfőn próbálom ki, mert még soha nem csináltam, jön a szomiasszony segíteni, valamit összehozunk.Főpróba szombat előtt.

Mamy!
Nekem délután jó a tali.Mikorra gondoltál?2 után lenne a jó, mert a dedem 1 körül eszik, bár tegnap mondta a doktor néni, hogy egyszerre most 4 foga jön, így nem csodálkozom, hogy 2 napja nem eszik, csak iszik.Azt mondta, hogy túl kell lenni rajta.Próbálkozunk.
Szóval írj, ha tudsz, mikor, hol, mi mobilisak vagyunk, könnyen átugrunk a zuglói oldalra, csak fixáljuk le a helyet.

Puszi minden babának és mamának!
Szép napot!

Kép
zsutita
 
 


Sziasztok!

Zsutita!
Sajnos el kell halasztanunk a sétát... :cry: pedig még a nap is süt, és úgy mennék. Most hívott Anyósom, hogy 2 óra körül felugranak, mert erre járnak (orvosnál) és a délutánjuk szabad. Úgyis elég ritkán jönnek, mert vidéken laknak.
Hát azért remélem, tudunk végre már talizni, mielőtt leesik a nagy hó! Bár most semmi jele a hónak, úgy örültem hogy ilyen szép idő van, és tessék... :?

Noémi!

Mi abban a speciális helyzetben vagyunk, hogy két autónk van. Nem azért, mert felvet minket a lóvé, hanem mert így alakult. Először volt a Suzuki Ignis, most lesz 3 éves, és szuper, az égvilágon semmi (szó szerint!) probléma nem volt vele ezidő alatt, és szerintem ezután sem lesz. Minden tekintetben nagyon jó, tágas, családi autó. Aztán 2 éve amikor bejött az új Swift, elmentünk a kereskedésbe tesztvezetésre, csak úgy szórakozásból. Mindketten kipróbáltuk, Párom meg a Lianát is. De végül persze nem vettünk semmit, mert nem is azzal a céllal mentünk, ott volt az Ignis. Viszont megláttunk az utcán a kereskedés előtt egy régi Swiftet, ki volt rá téve hogy eladó, és hát én azonnal beleszerettem... Mindig is tetszettek a régi Swiftek, ráadásul ez egy limitált széria, 3 ajtós, fekete, sport változat (sport ülések, alufelni stb.) baromi jól nézett ki!!! Visszamentünk megkérdezni (közben mondtuk, hogy áááá úgysem vesszük meg), és mondták hogy pont aznap reggel adta le a tulajdonosa, mert becserélte egy új Swiftre, és még be sem vételezték, nincs benne a számítógépben sem, most akarták bevinni a telepre, de ha érdekel minket nyugodtan próbáljuk ki, addig megállapítják az árát. A kezünkbe nyomták a kulcsot. :shock: Kipróbáltuk, és én már majdnem bőgtem, hogy milyen baromi jó kis autó, mindig erről álmodtam, stb. stb. Párom is kipróbálta, és mivel amúgy is Suzuki pártiak vagyunk, (szerintem ez a legmegbízhatóbb márka), azt mondta, ha nem túl vészes, akkor vegyük meg. Bent kiderült, hogy 5 éves a lelkem, egy tulajdonosa volt egy középkorú dr-nő valahol vidéken, nem volt széthajtva, marha jó állapotban volt a karosszéria és a motor is. 1,2 millió volt az ára. Azonnal lecsaptunk rá, persze hitelre. A részletek nem vészesek, valahogy az ember kinyögi, és így külön autónk van most a párommal, és én úgy imádom, hogy két újért sem cserélném le. Azóta befóliáztattuk az ablakait körbe sötétfeketével, szóval gondolhatod milyen szép, mint egy fekete gyémánt. Na jó, kicsit elfogult vagyok... :lol:
Az Ignist is nagyon szeretem persze, de a két kocsi ég és föld, nem lehet őket összehasonlítani. Családnak persze az Ignis praktikusabb, a 3 ajtós Swiftbe hátra betornázni a babaülést kicsit izgalmas, de nem lehetetlen. Ráadásul az Ignisbe simán befér az összecsukott babakocsi, a Swift-be nem. :roll:
Hű, bocsi hosszú lettem.

Kép
mamy
 
 


Már régen tettünk fel képeket, ezért én most megtöröm a "fotócsendet" :wink:

Az aktuális kedvenceim:

"Mi az ott a kezedben, anya?..."
Kép

"Jaj anya, hagyjál már aludniiii....!"
Kép

"Na milyen ügyesen tartom már a buksim?"
Kép

Kép
mamy
 
 


Szia,Mamy Geszteny továbbra is gyönyörű,én is meg vagyok elégedve a suzukival az enyém 4 éves,semmi gondom vele,csak azt mondják nagyon könnyü benne ,hogy úgy mondjam összetörni,merthogy kicsit gyenge...
Vendég
 


Bocsi lemaradt egy "e"betűűűű
Vendég
 


Nekem nem enged képet feltölteni,még azokat sem amiket már régen feltöltöttem,és azóta nem csináltam semmi különösetAzt írja:a fájl tipusa nem megfelelő..
Segitség!!!!!!HELP
Vendég
 


Bárány!
Igen ezt én is hallottam, hogy gyengécske, de én úgy tudom, az csak a régi szériákra vonatkozik, ha a tiéd 4 éves, (enyém 6 lesz az idén) ezek már meg vannak erősítve. Azt hiszem az enyémben még plusz erősítés is van, mert hogy sport változat. Kis mérgezett egér. :wink:

Kép
mamy
 
 


Sziasztok

Nszoke
örülök hogy maradtok
autó: nekünk egy tizenvalahány éves Renault 19 Chamade-nk van. Jó tágas nem szorong benne még 5 ember sem, és a csomagtartója is jó nagy, nagy bevásárlásnál mégis jól megtelik.

Bárány
neked melyik Susuki swift-ed van, a kicsi vagy a lépcsős hátú?
Amúgy milyen kocsi? Jó? csak azért kérdezem, mert nekünk soha nem lessz susukink (mi autónk), amikor a renaultot vettük akkor majdnem vettünk susukit, de a páromnak már akkor sem tetszett, pedig neki lenne az újjakra kedvezménye mert gyári dolgozó, de azt mondta hogy neki nem kell,

Zsutita
torta + készülődés: annyira nem készülök, a tortát - a lapokat holnap délután megsütöm (vizes piskóta), és este v. szombat reggel csinálom a többit, ebéd: zacsiban sütök csibecombot és mellett + petrezselymes krumpli és zöldséges rizs lesz
nálunk gyerekkel együtt leszünk min. 12-en.

Mamy
nagyon édes a kicsi csöppség

Sziasztok

Erika

Kép

Kép
erika13
 
 


Sziasztok!

Nekünk is Suzukink van, 10 éves, és én nagyon szeretem, bár télen nem nagyon használjuk, főleg, mióta apukámmal történt a baleset, nem merek rossz időben beülni autóba.Csak ha tudom, hogy bizti nem fúj a szél.

Mamy!
Örültem, hogy te mondtad le a randit, amikor délbe feljöttem a babanetre, hogy írok mégse jó, láttam, hogy megelőztél. Szóval ezt nehéz összeegyeztetni, pedig itt lakunk szinte egymás mellett.De nem lehet kiszámítani gyerek mellett az időt. Majd csak talizunk egyszer.

Erika!
Én ma sütöttem egy próbatortát, mert még soha életemben nem csináltam, és egész jó lett. Én is úgy készülök a szülinapra, hogy kb 10-12-en leszünk, és még a menüben nem vagyok biztos. Valami könnyen elkészíthető cuccot akarok, mert most a barátaink lesznek itt, a család már két felvonásban itt volt ünnepelni. Beszereztem műanyag cuccokat, mert nem akarok egész nap mosogatni, meg egy-két apróságot, plussz piákat, minden félét, kóla, gyümilé, ásványvíz,stb.

Van valakinek valami ötlete gyorsan elkészíthető, jó vendégvárós kajára? Nem akarok nagy ügyet csinálni belőle, és ha lehet, inkább előre gyártanám le. Segítsetek légyszi!

Mára befejezem, megpróbálkozok én is egy képpel az egyik előszülinapról.

Jó éjt mindenkinek!

Az anyukámmal van Bazsi

Kép

Kép
zsutita
 
 


Ja Mamy!

Geszti nagyon édes kis manó!!! :lol:

Kép
zsutita
 
 


Jó reggelt mindenkinek!

Kicsit rossz kedvem van, mert a párom ma elmegy 2 napra, és már előre félek, hogy hogy bírom egyedül. Sajna muszáj mennie, anyukám lakásfelújít, és segíteni kell neki pakolni. Képzeljétek a múlt héten megkért egy ismerő ismerősét, hogy jöjjön el szétszerelni egy szekrényt.Tudjátok mennyit volt pofája kérni egy fél órás munkáért?2000-et, azt hittem betojok, amikor meghallottam.Na hát ő is ki volt akadva. Szóval megy az ingyen segítség, csak nekem lesz egy kicsit sz@r.Ráadásul, a szomiasszony, akivel elég sokat járunk össze, elutaztak vidékre, ők se lesznek.

Na nem sajnáltatom magam.

Szép napot mindenkinek!

Kép
zsutita
 
 


Bence,boldog szülinapot!!!!!! :D :D

Sziasztok!Balázskának már megvolt a szülinapja?
Akkor neki is nagyon boldog szülinapot!!! :D :D (előre is)

Suzuki swift 5 ajtós,nem lépcsős,olyan sima.Ezüst

Mjd jövök még...
Vendég
 


Sziasztok!

Erika!

Ákosnak boldog szülinapot!!!

Zsutita!
Hát ezek szerint mindkettőnknek jól közbejöttek a dolgok. Na nem baj, egyszer azért biztos sikerül majd összehozni.
Előszülinapot tartottatok? És Bazsi nem fog "összezavarodni" hogy most akkor mi van? Mármint, amikor jön az igazi szülinapja.
Milyen tortát sütöttél? Én is elhatároztam, hogy Geszti 1. szülinapjára saját tortát kap, valami babának valót, piskóta alapút, mondjuk könnyű gyümölcskrémmel.

Kép
mamy
 
 


Sziasztok!


Erika!
Én is nagyon sok boldog szülinapot kívánok Ákosnak!

Mamy!
A torta nekem is piskótás, de én most túrókrémmel csináltam és kakós krémbevonattal, de ez csak a próba,nem tudom milyen lesz a végleges. És túrósra gondoltam, azt szívesen megeszi.
Az előszülinapolás nem volt azért olyan nagy dolog. Anyósomék két hete voltak, hoztak neki egy túrótortát, de éppen akkor volt beteg(miután elmentek, vittük az ügyeletre), igazából nem is érdekelte. A múlt héten pedig anyukám volt itt, és egy zselatinos túrótortát csináltam, az van a képen, de csak a fénykép erejéig volt rajta a gyertya.Tetszett neki, de nem hiszem, hogy különösebben felfogta volna, mi történik.
Az igazi pedig jövő szombaton lesz, díszítéssel, tortával(állítólag nem csak az enyém lesz), meg vendégekkel.
Szóval szerintem nem fog összezavarodni, és jól fogja magát érezni.
Egyébként megint beteg, most köhög, pont egy hete lett gyógyultnak nyílvánítva.azt mondta a dokinő, hogy egyszerre négy foga jön, és valószínűleg ezért beteg ilyen sűrűn.Most vettem neki vitamint, muszáj egy kicsit erősíteni az immunrendszerét.

Tudtok valamit a Vitacolan-ról?Furi szaga van, nagyon édes, de nem tudom, hogy ez a legjobb vitamin-e neki.Valamelyikőtök használta már?
Az én gyermekem egyenlőre nem hajlandó be se venni. Mondjuk a köptetőt sem, minden bevételnél a szirup a ruháján köt ki, egyszerűen nem hajlandó kinyitni a száját, és lepüföli a kezemből a kanalat. Szóval jól vagyunk, megyek ebédeltetni!

Sziasztok

Kép
zsutita
 
 


Sziasztok!

Tegnap este írtam, de ugy látom ez a szenya babanet eltüntentette, viszont túljártam az eszén mivel elmentettem így most bemásolom nektek amit elvileg tegnap este írtam.

Szép napot! Noémi,Málna,Jázmin
Kép
Kép
nszoke
 
 


Sziasztok!

Előre is boldog szülinapot a szülinaposoknak. Ma is egész nap tekeregtünk...pfuu-lefáradok
ilyenkorra.

Szóval autó. Erika lehet férjed azért nem akar suzukit, mint írtad gyári dolgozó-biztos tud valamit,
amit csak a benfentesek tudhatnak.
Anyum nevén van egy suzuki swift 7éves. 5ajtós, kék, de az szinte vitatéma, mivel leginkább a
nagyim vezeti, anyunak nincs is jogsija.
Nekünk van egy kia pregio-nk-ez tehergépkocsi hivatalosan-olyan kis téglalap autó, imádom,
mivel kb.5-6babakocsi is elfér benne szétnyitva is :wink: De viszont rohadtul széthasznált,
200ezer km és 8éves, számomra nem túl üzembiztos. Jobban szeretnék valami új autót, ami
biztonságos. Pénz az nem igazán van :oops: de autó kéne. Nem akartunk max 3millióért, de
sajna ezek 3.5 körül vannak. A citroen picasso és leginkább az opel meriva, tetszik most nekünk.
Csak hát a lizing...10 évre :shock: :shock: :shock: ??????
atyagatya-nagyon sok.

Mit tudtok az il ferroról? Vagy valakiről aki felmatricázza az autót, mert mi szeretnénk valami
ilyesmit is bevonni.
Ami a neten van már olvastuk, meg érdeklődtünk-tapasztalatra gondolok.

Jó éjt.

Szép napot! Noémi,Málna,Jázmin
Kép
Kép
nszoke
 
 


Zsutita nagyon borzadáj amikor el kell mennie a férjeknek. Nekem ne is mond. Teljesen átérzem amit érzel.

Vitacolan: nekünk is van, zsebi szereti, de én egy hanyag vagyok és mindig elfelejtem neki adni. A Bvitamintól van ilyen szaga leginkább, bár én imádom ezt a "szagot"

Megyek fodrászhoz, szanaszét melíroztatom a hajam. Remélem olyan lesz amilyet szeretnék. Minél extrémebb-lila-narancssárga és ami belefér.

Na megyek mert előtte még sétálunk.

Ja és képzeljétek Apa megy a postára, postásnak melózni 5-étől. :oops: :D Nagyon komoly.
Biztos melóhely-mert ugye a posta nem fog máról holnapra megszűnni, bezárni, de ha kőművesekedne igaz jobban fizet de egyik kifizeti másik nem...szóval sok a gond ezzel a kisvállalkozókkal.

Na lépek. Sziasztok.

Szép napot! Noémi,Málna,Jázmin
Kép
Kép
nszoke
 
 


Sziasztok!
Most nem olvastam mindent vissza!
Nszöke,majd muti a hajad!!
Én még mindig nem tudok képet rakniHELP!!!
Vendég
 


Sziasztok!

Zsutita!

És ki ette meg azt a sok tortát?... :wink:
Egyébként boldog szülinapot előre is Bazsinak, és jó "mulatást"!

Noémi!
Gratula a párod új állásához. Látod, ez legalább tényleg egy biztos hely. És milyen postás lesz? Leveleket hord, vagy pénzt? Bocs ha hülye kérdés, de nem nagyon tudom, hogy van ez.
Il ferro: érdekes, pont mi is a napokban beszéltünk róla a Párommal, de aztán elvetettük az ötletet, mondván hogy baromi hülyén nézne ki a kocsi. Ráadásul azt mondta a Párom, hogy ilyenkor az van, hogy a cég átvállalja az autó törlesztőrészleteit, de cserébe az ő nevén van, azaz olyan, mintha az övé lenne, nem a tiéd. A futamidő végén meg vajon kié lesz az autó?... Az il ferro cégé? Mert hát ők fizették végig. Ráadásul napi 30 km-t kell menni az autóval, amit havonta ellenőriznek. Szóval elég macerás. Ja de bocs, most látom hogy gyakorlati tapasztalatokra vagy kíváncsi, hát az nincs. CSak ilyen általánosságokat tudok, aminek mi is utánanéztünk.

Bárány!
Fogalmam sincs, miért nem tudsz képet feltenni. Milyen formátumot próbálsz? Én mindig jpg-t teszek fel.

Jó éjt mindenkinek!

Kép
mamy
 
 


Sziasztok!
Mami,csakis jpg-t,próbáltam föltenni,sőt má megpóbáltam ugyan azt is ami má egyszer sikerült...
Ezt a napi 30 km-t én is halottam.Ki tud annyit kocsikázni??
En kb 10-et megyek naponta.Igaz nem dolgozomTalán fogok,kaptam egy ajánlatot,magánbölcsibe gondozónak,de még nem tuti.Jó lenne,majd meglátjuk mi lesz
Vendég
 


Sziasztok!
Egészen nagy a hó!!!Most megyek ki Szilveszterrel,szánkózni még nem lehet,de azért megnézzük...
Szindi nem lesz itthon,csak holnap este jön!!
Mi meg ma este buliba megyünk,de csak akkor ha addig lesz időm szolizni meg venni valami cuccot...(ruhát)

Holnap tetováltatni megyek,(ha addig nem jön meg),ha sikerül képet fölrakni majd megmutatom nektek!!!!!
Vendég
 


Sziasztok!

Nem baj hogy általánosságokat is írtál Mamy, minden érdekel. Postás: még mi sem tudjuk, de itt egy kézbesítő hord pénzt meg levelet is. :?

Majd teszek fel képet, csak majd megint telepíteni kell a gépet, ami nálam elég hosszadalmas, mert nincs kedvem ezzel foglalkozni.

Tetoválás??? :shock: :shock: :shock: Hova? Mi köze van hozzá hogy megjön-e???? :shock: Ez olyan mint a hajfetés? :oops: :shock:

Pusz.

Mindjárt elugrunk a Kikába, ha minden igaz.

Szép napot! Noémi,Málna,Jázmin
Kép
Kép
nszoke
 
 


Sziasztok!
Állitólag menstruáció alatt vérzékenyebb az ember.Azt mondják legalábbis.Derekamra,de szerintem már görcsöl a hasam.
Van egy a lapockámon,azt szeretem,de van egy elcseszett a kézfejemen azt eltüntetni kéne
Vendég
 


És a szemöldököm,meg a szám,is kivan tetoválva de a számon egyáltalán nem látszik,pedig egy csomószor megcsinálták
Vendég
 


Az tök jó!

Kozmetikai akkor vagy a lapockád rendes tetkó? Én is megcsináltatnám a szemőldököm, szám meg a szemhéjam, de ugye qrvára fáj állítólag... pedig nagyon tetszik és nem kéne annyit vacakolni a sminkkel sem...

Szép napot! Noémi,Málna,Jázmin
Kép
Kép
nszoke
 
 


sziaszto!
Nszöke,a szemöldök nem fáj csak kb annyira mint egy szemöldökszedés.A száj a brutkó!!!A lapockám rendes tetkó,mert ezek a kozmetikaiak nem birják csak 2-3 évig,azután elkezd kikopni.
Vendég
 


Sziasztok!

Bárány!
Magánbölcsibe mennél gondozónak? Az tényleg tök jó!!! Ez a végzettséged? És hol van az a bölcsi? Tényleg, merre laksz? Mert nálunk délelőtt már nem volt hó... a reggeli havazás után kisütött a nap, és minden elolvadt. :cry:
Tetoválás: hűűűű..... :roll: Majd mutasd ám meg!
Egyébként nekem a tetoválásokkal kapcsolatban mindig az jut eszembe, hogy ha van pl. egy lepke a lapockádon (csak egy példa) akkor az milyen lesz majd 80 éves idős néni korodban, gyűrött bőrrel?... :roll: (bocsi!)

Kép
mamy
 
 


Sziasztok!
Mami remélem ,hogy összejön a bölcsi mert imádom a piciket!
Dunakeszin lekom és a bölcsi is ott van tőlünk 5 percre.
Mára már itt is elolvadt a hó,szél viszont akkora,hogy azt sem tudom a kocsig,hogy megyünk ki.
Tetkót nem tudtam tegnap csináltatni mert megjöt..
Mire 80 leszek addigra egy csomó nyanyának lesz,mert most is egy csomó fiatalnak van...Az a lényeg hogy olyan helyen legyen ami nem nagyon fonnyad el,pl mellen nem jó mert az ugye nagyon meg tud változni...
Vendég
 


Akkor a bokádra tetesd :P hali megtaláltalak.Szia mindenkinek bárány mondta csatlakozzak ide .ne lófráljak más hol itt egyszerübb .Ha lehet be be nézek hozzátok.Nálunk nincs bölcsi csak anya van aztán pedig a mélyviz.
Bárány szerinted megéred a 80-at mármint tetkó szempontjából :twisted: Amilyen sok dologgal kell szembe nézni még arra sem lesz idő .Majd jövök ok és bővebben irok magamról.

Kép

Kép
Kép


évi
anyuci3
 
 


Sziasztok!

Megpróbálok lépést tartani, míg Elcsó alszik.
Szóval:
fogacskák: áttört az első, koccant a fémkanál!!!! :P jön a többi is, már látom.
előadás: parfümös rendezvényen arról kellett beszélni, hogyan értük el azt a szintet, ahol vagyunk. tiszta lebőgés voltam saját magamnak.... férjem azóta is vigasztal. :cry:
autó: lehet, hogy hamarosan nekünk is aktuális lesz a vásárlás, mert a mostani autóm céges (ezüst Nissan almera), és lehet, hogy hamarosan vissza kell adnom. Férjem a toyotára esküszik, de egyelőre marha drága, mert persze a családi kombi verziót szeretnénk.
tetoválás: nekem is ki van tetoválva a szemhéjam, soha többet nem csináltatom meg. igaz, hogy az enyém gyönyörű, mert még most 6 évvel a tetkó után is tökéletes, meg szoktak rajta lepődni az emberek. (zsidróban csinálták, anno volt asszem 25e Ft csak felül). szóval a lidokainra úgy néz ki, allergiás lettem, mert rettenetesen csípett, ezért inkább érzéstelenítés nélkül csinálták. na ezt adjátok össze. kész voltam, mire végzett a csaj. utána 3 napig folyt a könny a szememből, úgy néztem ki, mint akinek súlyos kötőhártyája van. vissza kellett menni megigazítani, közölte a csaj, hogy gyönyörű, alig kell hozzányúlni. ehhez képest még 20 perc szenvedés következett... aztán persze újra kötőhártya. szóval soha többet, de hála istennek, mondom tökéletes a mai napig. kopp-kopp. viszont a sminket nem helyettesíti, csak szebbé teszi.
Évinek üdv. kérünk képeket a babákról.

K.
Kép
klauszka
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?